Krajský soud Brno

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:0028 CO 125 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaEOS KSI Česká republika, s.r.o.
Naděžda Vybíralová
13:0028 CO 355 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bureš ZdeněkEva Hacarová
Heineken Česká republika, a.s.
Jana Pírková
14:0028 CO 118 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaE.ON Energie, a.s.
FinVALC spol. s r.o.
13:0023 C 195 / 2013119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Flídrová PetraAusterlitzPro s.r.o.
Vladimír Kočan
Město Slavkov u Brna
Jakub Samek
10:0034 CM 13 / 2013122, Husova ul. I. patroJUDr. Meluzín IvanSYNER Morava, a.s.
TOMA rezidenční Prostějov, s.r.o.
09:0050 CM 281 / 2017127, Husova ul. I. patroJUDr. Klimešová HanaD & K medico, s.r.o.
Mgr. Pavel Kreml
13:1550 CM 64 / 2004127, Husova ul. I. patroJUDr. Klimešová HanaJosef Armstein
Miroslav Bárta
Alena Bartoňová
Karol Bartoš
Stanislav Benada
Ing. Jaroslav Bindr
Ladislav Blažek
Michael Dědouch
Helena Ganická
Ing. Ivan Ganický
Jiřina Garajová
Vladimír Geisler
Bohumil Hála
Ing. Tomáš Hlavnička
Jana Hlavničková
Ing. Pavel Hlisnikovský
Rostislav Hovorka
Gabriela Jakšíková
Ing. Jana Karpetová
Ing. Miloslav Klimeš
Ing. Jan Kuthan
Milan Mach
František Marek
Hana Mietlová
Roman Minarik
Moravské naftové doly, a.s.
Ing. Miroslav Navrátil
Naděžda Ostraková
Ing. Vladimír Pečenka
MUDr. Hugo Přibyl Ph.D.
Ing. Karel Rybáček
Dr. Miroslav Sobotka
Marcela Sobotková
SOLARIS, s.r.o.
Josef Soukal
Mgr. Miloslava Soukupová
Ing. Petr Ševčík
Ivana Ševčíková
Ing. Rostislav Šigut
Ing. Jiří Tinka
Helena Tinková
Ludmila Tinková
Lucie Vávrová
Jan Vostřel
Ano
08:3061 T 22 / 2011202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaPetr Nesvadba
Pavel Torma
09:3068 T 10 / 2018202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaZdeněk KupčíkAno
09:3068 T 10 / 2013202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaJakub PulkrábekAno
10:1568 T 12 / 2018202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaZoltan LysytskyyAno
09:0061 T 9 / 2018206, Zlín II. patroJUDr. Koudela RadomírJiří Andrešič
Radim Blahuta
Ing. Radek Vacula
08:0046 T 5 / 2015362, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Novotný AlešRadovan Chaloupka
Eliška Coufalová
Ing. Radek Deutsch
Mgr. Petr Dokládal
Jiří Eliáš
Roman Kroča
Vojtěch Kudláč
Vojtěch Kudláč
Vladimír Malina
Ladislav Mazura
Ladislav Mazura
Petr Moštěk
Daniel Rudzan
Mgr. Josef Schmid
Michal Šimák
Jiří Turták
MUDr. Shahram Abdullah Zadeh
Ano
09:0046 T 13 / 2018362, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Novotný AlešAntonín Majerhöfer

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3047 CO 142 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Illová StanislavaIntrum Czech s.r.o.
Pavel Navrátil
09:3047 CO 355 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Vávra JiříIntrum Justitia, s.r.o.
Miroslav Šafránek
10:3047 CO 136 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Mildeová EvaHAKISTO s.r.o.
Javořice, a.s.
10:0029 A 105 / 2016044, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Pospíšil PetrKrajský úřad Jihomoravského kraje
Tomáš Lhotský
Ano
10:0054 CO 266 / 201811, Jihlava II. patroMgr. Pech MiroslavHelena Uhlíková
12:1554 CO 252 / 201811, Jihlava II. patroMgr. Pech MiroslavMgr. Lidja Kovařík
Ing. Zdeněk Kovařík
Ing.arch. Petra Sladká
13:3054 CO 228 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Fučíková Eva
08:3017 CO 61 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Příhodová Hana
09:4517 CO 155 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Burian JaroslavVlasta Janšová
Město Břeclav
10:3017 CO 212 / 2015119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Tomková IvanaMANTHELLAN a.s.
PRIOR, obchodní domy, a.s.
Statutární město Prostějov
13:0017 CO 58 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Příhodová Hana
13:4517 CO 188 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Tomková IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Petr Vašíček
Jitka Vašíčková
09:0033 A 21 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hlouch Lukáš Ph.D.Krajský úřad Jihomoravského kraje
Jan Mojžíšek
10:0033 A 22 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hlouch Lukáš Ph.D.Miloš Bém
Krajský úřad kraje Vysočina
09:0042 CM 306 / 2015158, Husova ul. I. patroMgr. Hejl TomášIntrum Czech s.r.o.
Zdeněk Laštovica
11:3042 CM 200 / 2010158, Husova ul. I. patroMgr. Hejl TomášRobert Habětínek
REUNION, spol. s r.o.
09:0043 T 2 / 2018160, Rooseveltova ul. mezipatroMgr. Zámečník MichalBashar Walid Said
08:3037 CO 138 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Sýkora JiříPECEO, s.r.o.
Antonín Vecheta
Ano
09:1537 CO 90 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Sýkora JiříPetra Benešová
Ivan Hladík
10:0037 CO 275 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Sýkora Jiří
11:3049 CO 221 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Pěchová MilušePavel Bartůšek
Tibor Hanák
11:3549 CO 257 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaMilada Tomanová
VALMONT CR, spol. s. r. o.
11:4049 CO 170 / 2016203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Svobodová MichaelaAlena Kojdlová
Mgr. Jindřiška Lesová
11:5049 CO 389 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaKOVO, výrobní družstvo
Jaroslav Musil
13:0037 CO 264 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Palatin Ladislav
14:1537 CO 270 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Palatin Ladislav
15:1537 CO 278 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Palatin Ladislav
08:3060 CO 338 / 2018208, Zlín II. patroJUDr. Šabata Karel Ph.D.Denisa Džupponová
Ing. Irena Kučerová
Ildikó Šerešová
12:3060 CO 358 / 2018208, Zlín II. patroJUDr. Pavlíček Ladislav
13:3060 CO 365 / 2018208, Zlín II. patroJUDr. Pavlíček LadislavSára Sobková
Libor Velísek
08:456 TO 305 / 2018223, Zlín II. patroMgr. Macháňová Laštůvková RadanaMarcel ŽůrekAno
09:156 TO 294 / 2018223, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítVladimír Kowalczyk
10:006 TO 234 / 2018223, Zlín II. patroJUDr. Holík IvanOldřich Hajlich
13:006 TO 300 / 2018223, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítRadim ValíčekAno
13:306 TO 301 / 2018223, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítRadim ValíčekAno
09:0050 T 9 / 2018252, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Ing. Bordovská DagmarDenisa KovaříkováAno
09:0050 NT 1 / 2018252, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Ing. Bordovská DagmarMartin Rosa
13:0011 NT 1036 / 2018252, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Vrbík MartinAno
09:0019 CM 186 / 2018258, Husova ul. II. patroJUDr. Jedlička JiříSpolečenství vlastníků jednotek pro dům Dřevnická 4128,4129,4130,4131,4132,4133, Zlín-Příluky
Jiří Šachl
Danuše Šachlová
Ano
09:0011 T 26 / 2018258, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Vrbík MartinDavid Moravec
08:304 TO 368 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Gloserová LibušeLukáš Srpa
09:004 TO 316 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Gloserová LibušePatrik Hájek
09:304 TO 371 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Bartošová SvětlanaMilena ZlinskáAno
08:308 TO 415 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Čech VlastimírPavel Fuchs
08:508 TO 424 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Jirsová MarkétaVáclav Němejc
09:108 TO 419 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Krátký DanPetr Křístek
09:308 TO 412 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Krátký DanMartin Růža
08:3046 T 5 / 2015362, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Novotný AlešRadovan Chaloupka
Eliška Coufalová
Ing. Radek Deutsch
Mgr. Petr Dokládal
Jiří Eliáš
Roman Kroča
Vojtěch Kudláč
Vojtěch Kudláč
Vladimír Malina
Ladislav Mazura
Ladislav Mazura
Petr Moštěk
Daniel Rudzan
Mgr. Josef Schmid
Michal Šimák
Jiří Turták
MUDr. Shahram Abdullah Zadeh

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0048 T 7 / 20180018a, Rooseveltova ul. I.nádvoříJUDr. Svobodová AndreaMgr. Karel Neubert
08:0528 CO 113 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaRUDOLF lešení, s.r.o.
UNIPEC spol. s r.o.
08:1028 CO 63 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bureš ZdeněkIntrum Czech, s.r.o.
Aleš Kristek
08:1528 CO 198 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Růžička JosefSMART Capital, a.s.
Květoslava Trlicová
08:2028 CO 107 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaBohemia Faktoring, a.s.
Hana Čechová
08:3028 CO 208 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Růžička JosefCENTROPOL ENERGY, a.s.
Chata Edison s.r.o.
09:3028 CO 194 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Růžička JosefPetra Domanská
Veronika Skřítková
SMART Capital, a.s.
10:1528 CO 190 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaMarcel Darvaš
JET Money s.r.o.
Petr Minster
13:0028 CO 213 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bureš ZdeněkKAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.
Petra Volfová
14:0028 CO 8 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bureš ZdeněkMIG PARTNER s.r.o.
Oční centrum CESTA s.r.o.
Ano
15:0028 CO 158 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Gregorová EvaStanislav Gabčo
Janka Gabčová
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
09:3029 A 105 / 2016044, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Pospíšil PetrKrajský úřad Jihomoravského kraje
Tomáš Lhotský
09:0010 T 5 / 2016106, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Kurfiřt TomášIng. Ján Zoričák
Dagmar Zoričáková
09:4572 CO 196 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Mádr JaroslavMilan Pavlík
Jiří Preisler
12:1572 CO 209 / 201811, Jihlava II. patroMgr. Dolíhal František DiS.Jitka HERIČOVÁ
09:0044 CO 649 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Skalická VěraČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Zdeněk Pokorný
09:0044 CO 640 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Skalická VěraAllianz pojišťovna, a.s.
Vladimír Sekanina
Ivo Ulrich
Ano
10:3044 CO 513 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Cigánek MarekObec Těšany
Jaroslava Stejskalová
13:0044 CO 320 / 2015119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Skalická VěraFIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a. s.
Vladimír Fišer, Ing
Multigeo s r.o.
Ano
09:0041 A 5 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kubenová JanaMartin Čakloš
Krajský úřad Jihomoravského kraje
09:1541 A 6 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kubenová JanaMartin Čakloš
Krajský úřad Jihomoravského kraje
09:0070 CO 137 / 2018150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Ph.D. Čuhelová KateřinaAno
08:3059 CO 321 / 2018202, Zlín II. patroJUDr. Doležel Vladimír
09:3059 CO 194 / 2018202, Zlín II. patroMgr. Bruk Dalibor
08:3049 CO 369 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaIMMIKO CZ s.r.o.
POINT CZ, s.r.o.
Ano
09:0049 CO 376 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaVojtěch Ondráček
Marek Ševčík
Ano
09:4549 CO 384 / 2017203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaAno
09:0069 T 3 / 2018206, Zlín II. patroJUDr. Dufek JiříMichal Cepek
08:1516 CO 325 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Gregorová Radima Ph.D.
09:4516 CO 52 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer Pavel
10:3016 CO 391 / 2015227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer Pavel
11:0016 CO 237 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer PavelAno
13:0016 CO 383 / 2016227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Pospíšilová VladimíraIvo Jüttner
Ivo Jüttner
Eva Jüttnerová
14:0016 CO 211 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Pospíšilová Vladimíra
08:4019 CO 129 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Nekudová Hajdová RadkaSylva Novotná
Jiří Novotný
Ing. Ludmila Ryšavá
Bc. Vítězslav Ryšavý
08:4519 CO 244 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Konečný Zdeněk
10:0019 CO 152 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Nekudová Hajdová RadkaJUDr. Jana Hejlová
TRANSFIN INTERNATIONAL spol. s r.o.
08:3020 CM 71 / 2018258, Husova ul. II. patroJUDr. Klusák PetrPetr Červinka
Komerční banka, a.s.
09:4520 CM 23 / 2018258, Husova ul. II. patroJUDr. Klusák PetrGASTRO ALDA s.r.o.
Aleš Martének
Dagmar Sieglová
09:001 T 14 / 2018258, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Žďárský MilošMgr. Eva Grycová
Bc. Josef Kopriva
10:0022 CM 205 / 2017259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelICN - HARDWARE, s.r.o.
Radek Křák
REUNION, spol. s r.o.
08:303 TO 308 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Staniczková MonikaMichal Mareček
Roman Požár
09:003 TO 403 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Dufková ŠárkaJaromír Vokurka
09:303 TO 384 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Dufková ŠárkaMgr. Ivan Ljubas
10:003 TO 396 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Tatíček JosefLadislav Jiříček
10:303 TO 402 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Staniczková MonikaZuzana Štěpánková
10:503 TO 401 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Tatíček JosefZdeněk Peter
08:305 TO 377 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sova VladimírJan Blumenstein
09:005 TO 148 / 2017328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídr AlešRostislav Bobčík
09:205 TO 392 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sova VladimírBoris Kočvara
09:405 TO 397 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sova VladimírRoman Homolka
10:005 TO 402 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaLudvík Konečný
10:205 TO 410 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaJiří Šebesta
10:405 TO 400 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefEmil Swoboda
11:005 TO 403 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefVítězslav Koulák
11:205 TO 412 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefJiří Ševčík
10:0011 CM 415 / 94359, Husova ul. III. patroJUDr. Kovanič PetrDana Malá
Ing. David Malý
Ing. Jakub Malý
Václav Nový
Mgr. Jaromír Odstrčil
Mgr. Zdislava Odstrčilová
P.A.M.Z. a.s.
Ing. René Retek
Ivan Smejkal
RNDr. Jitka Vacková
ŽLTC s.r.o.
08:3046 T 5 / 2015362, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Novotný AlešRadovan Chaloupka
Eliška Coufalová
Ing. Radek Deutsch
Mgr. Petr Dokládal
Jiří Eliáš
Roman Kroča
Vojtěch Kudláč
Vojtěch Kudláč
Vladimír Malina
Ladislav Mazura
Ladislav Mazura
Petr Moštěk
Daniel Rudzan
Mgr. Josef Schmid
Michal Šimák
Jiří Turták
MUDr. Shahram Abdullah Zadeh

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0040 T 5 / 20180018a, Rooseveltova ul. I.nádvoříJUDr. Bartošová JaroslavaTomáš VraspírAno
08:1527 CO 122 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Komancová ZoraSATES ČECHY s.r.o.
Sofis partner, s.r.o.
08:3027 CO 113 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Komancová ZoraMichal Procházka
T&C DOMOV s.r.o.
09:3027 CO 99 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Řezáč MiroslavRomana Janíková
Mgr.Petr Fišer, insolvenční správce dlužníka Pavla Čižmáře , nar. 2.12.1971, IČ: 62867121, bytem Zlín, Benešovo nábřeží 3953, PSČ 760 01
10:3027 CO 20 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Řezáč MiroslavMgr. Miroslav Lahoda, insolvenční správce dlužníka International Bussiness and Cooperation Brno spol. s.r.o. se sídlem Brno, Křenová 19, 602 00
Lubomír Vranka
Ano
13:0027 CO 175 / 2016010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Vítková MarcelaTomáš Havelka
Michal Kinčuk
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
14:0027 CO 365 / 2013010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Komancová ZoraASJC a.s.
PhDr. Zuzana Herzogová CSc.
Ano
09:0030 A 134 / 2016044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Ing. Sochorová VendulaMagistrát města Brna
Julie Šimečková Ivanova
13:0030 AF 6 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Ing. Baroňová VeronikaGenerální ředitelství cel
VLTAVA HOLDING a.s.
08:3072 CO 211 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Mádr Jaroslav
12:2072 CO 176 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Mádr JaroslavAleš Anýž
Ing. Bc. Jan Anýž
12:3072 CO 233 / 201811, Jihlava II. patroMgr. Sukaná Leona
10:0044 CO 158 / 2017119, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Bastlová DagmarJarmila Kopecká
Miroslav Kopecký
MUDr. Libor Monat
AnoAno
08:3018 CM 197 / 2012121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanFinanční ředitelství v Brně
T.W. s.r.o. v likvidaci
09:4518 CM 57 / 2016121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanHESTIA - WELT, s.r.o.
Miroslav Hruban
Ano
13:3018 CM 118 / 2016121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanCORMEN s.r.o.
Saneca Trade CZ, s.r.o.
Saneca Trade s.r.o.
Ano
13:3011 CM 41 / 2000121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanBEL Sýry Česko a.s.
Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Ano
14:0018 CM 236 / 2016121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanMgr. Dušan Dvořák
Univerzita Palackého v Olomouci
08:309 CM 7 / 2016122, Husova ul. I. patroJUDr. Weinštuk MiroslavDagmar Pollaková
TECHNO-COLOR, spol. s r.o.
09:3032 AZ 16 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrAhmet Karagül
Ministerstvo vnitra
10:3032 AZ 18 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrAli Omar Ali Khmas
Ministerstvo vnitra
09:0061 T 11 / 2018202, Zlín II. patroJUDr. Koudela RadomírMarcel Forman
Pavel Pávek
Tomáš Žeravík
Vladimír Žeravík
Blanka Žeravíková
08:1514 CO 8 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Levová JitkaZdenka Kerbouová
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.
09:1514 CO 264 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Nováková Helena
10:0014 CO 69 / 2016203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Daňhel LiborGabriela Knapová DiS.
Gabriela Knapová DiS.
Ivan Přichystal
Ivan Přichystal
11:1514 CO 145 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Daňhel Libor
13:0014 CO 127 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Daňhel Libor
13:4514 CO 112 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Levová Jitka
09:0017 CO 213 / 2018203D, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Burian Jaroslav
09:0517 CO 44 / 2018203D, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Tomková IvanaMonika Janáčková
Vlastimil Oral
09:1017 CO 137 / 2017203D, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Příhodová HanaDavid Mrština
Věra Mrštinová
Miroslav Olah DiS.
08:3058 CO 344 / 2018206, Zlín II. patroJUDr. Pazderský Robert
09:0058 CO 331 / 2018206, Zlín II. patroMgr. Bačíková Magdalena
10:3058 CO 362 / 2018206, Zlín II. patroMgr. Bačíková Magdalena
13:0058 CO 204 / 2018206, Zlín II. patroMgr. Garguláková Magdalena
08:306 TO 302 / 2018208, Zlín II. patroJUDr. Holík IvanAntonín Chomát
Dušan Černý
Jan Gartus
Stanislav Pernický
Veronika Skácelová
09:306 TO 309 / 2018208, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítPetr Šupčík
10:156 TO 322 / 2018208, Zlín II. patroMgr. Macháňová Laštůvková RadanaAleš RuizlAno
13:306 TO 321 / 2018208, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítLudvík VandalAno
08:1513 CO 195 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Horák JiříRonald Bertel
HL Investment Solutions s.r.o.
09:1513 CO 196 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Horák JiříRonald Bertel
Věra Bertelová
HL Investment Solutions s.r.o.
10:1513 CO 239 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Horák Jiří
13:1513 CO 62 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanCisterciácké opatství Porta Coeli
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Tišnovská dřevovýroba s.r.o.
14:1513 CO 203 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanCisterciácké opatství Porta Coeli
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
4ENERGY s.r.o.
14:1513 CO 86 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanAno
15:0013 CO 62 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanCisterciácké opatství Porta Coeli
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Tišnovská dřevovýroba s.r.o.
Ano
09:0038 CO 4 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Kovářová NaďaJosef Kopřiva
Hana Lučná
10:1538 CO 312 / 2017235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Vitovská Irena
13:0038 CO 202 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Kovářová Naďa
14:0038 CO 174 / 2017235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Čečotka Milan
09:0050 T 9 / 2018252, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Ing. Bordovská DagmarDenisa Kovaříková
10:0041 CM 11 / 2013258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová LenkaKOMUTEX, spol. s r.o.
MAGNETON a.s.
15:0036 CM 269 / 97258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová Lenka
09:0043 T 11 / 2015258, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Zámečník MichalMiroslaw Gertych
JUDr. Ctislav Hakl
Bogdan Kupka
Obchodní společnost GERBEX, s.r.o., v likvidaci
09:301 ECM 1 / 2018259, Husova ul. II. patroJUDr. Fišer MartinTirolia-Spedition, Gesellschaft m.b.H.
Barbora Vozárová
Jednání
13:159 CM 70 / 2014259, Husova ul. II. patroJUDr. Fišer MartinBytové družstvo Labská 23, Brno
Petr Kotulič
08:307 TO 385 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Pálka JaroslavMOSI s.r.o.
David Sendrej
09:107 TO 402 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Černá HalinaJiří Loučka
09:307 TO 407 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Černá HalinaStanislav Koryťák
Karol Kraus
Tibor Pozsonyi
10:007 TO 391 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Hlavina PetrMarek Fukal
10:407 TO 386 / 2018318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Hlavina PetrPavel Jordán
08:1011 NT 445 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinRamadan Velii
08:3011 NT 438 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinTibor Deák
08:5011 NT 438 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinTibor DeákAno
08:5011 NT 446 / 2018328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinOleksandr Keda
08:3018 CO 60 / 2017338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sladký PetrIvana Chobolová
Ing. Jiří Červinka
09:3018 CO 241 / 2017338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídrová PetraAndrea Körberová
Marie Nováková
Alena Poláková
Martin Šedivý
Michal Šedivý
Roman Šedivý
Stanislav Šedivý
Zemědělské družstvo Zhoř 92, v likvidaci
10:3018 CO 308 / 2017338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Zavřel Jandoc.RNDr. Karel Pellant CSc.
12:5018 CO 82 / 2018338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídrová PetraDavid Cetl
Jarmila Nadolská
Statutární město Brno, městská část Brno - střed
13:0018 CO 160 / 2018338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídrová PetraEmilie Tomancová
08:304 CM 37 / 2014358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaMgr. Milan Chytil
ICOM a.s.
Ano
10:004 ICM 4350 / 2017358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Jednání
13:3037 ICM 3298 / 2016358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaMiroslav Hlavatý
Jan Prchal
Jednání
08:306 CM 301 / 99359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarGalaxie, s.r.o.
Hotel Černá Hora, a.s.
Pivovar Černá Hora,a.s.
10:0025 CM 40 / 2012359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarMartin Duchek
FRIGOMONT a.s.
Ano
13:0017 CM 5 / 2016359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarIvo Biskupič
LAC, s.r.o.
Ing. Zdeněk Neugebauer
Ing. Zdeněk Pátek
ROTOREA s.r.o.
Zdeněk Stehlík
THERMCONCEPT Dr.Fischer GmbH & Co. KG
Ano
13:0025 CM 132 / 2012359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarIMPROMAT CZ spol.s. r o.
Lubomír Mička

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0042 CM 112 / 2016158, Husova ul. I. patroMgr. Hejl TomášEuro Benefit a.s.
Jaroslava Kolarčíková
09:0031 ICM 2998 / 2017210, Husova ul. II. patroJUDr. Knapilová AlenaGERENTEA v.o.s.
Paribas s.r.o.
Jednání
09:0035 C 31 / 2016235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Ryška MichalŘímskokatolická farnost Skřípov u Konice
09:0021 CM 90 / 2017258, Husova ul. II. patroJUDr. Kubiš RostislavMEDIFINE a.s.
MEDISTYL-PHARMA a.s.
09:4521 CM 91 / 2017258, Husova ul. II. patroJUDr. Kubiš RostislavMEDIFINE a.s.
MEDISTYL-PHARMA a.s.