Krajský soud Brno

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0010 T 4 / 20180015, Rooseveltova ul. I.nádvoříMgr. Kurfiřt TomášLubomír Bureš
Ing. Jana Kluková
Rostislav Kotásek
13:3062 A 226 / 2017032, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Kopečková Kateřina Ph.D.Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Hazza S.N. Nassar
13:4062 A 70 / 2018032, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Šebek PetrBMC Brno, s.r.o.
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
13:5062 AF 34 / 2018032, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Raus David PhD.Ministerstvo financí
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
09:0050 CM 476 / 2011127, Husova ul. I. patroJUDr. Klimešová HanaJiří Bárta
Lubomír Jančařík
KM Beta MORAVIA s.r.o.
Josef Škodák
Ano
13:1550 CM 52 / 2016127, Husova ul. I. patroJUDr. Klimešová HanaJan Hejkal
Ing. Petr Kořenek
SAFICHEM Group AG
15:0050 CM 94 / 2018127, Husova ul. I. patroJUDr. Klimešová HanaZAFO, s.r.o.
Ing. Arnošt Zapletal
09:0032 A 60 / 2019138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrSerhii Oliinyk
Policie České republiky
09:0028 ICM 1755 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Peter Andris Ph.D., MBA
Tomko a Partneři, v.o.s.
Jednání
09:3028 ICM 17 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieMgr. Ivana Rychnovská LL.M.
Ing. Bc. Radek Staufčík
Jednání
10:0028 ICM 261 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieAdvokátní kancelář Indra - Šebesta a spol.
Mgr. Vladimír Turoň
Jednání
10:3028 ICM 190 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieMgr. Vladimír Turoň
Mgr. Veronika Zmrzlíková Tomečková
Jednání
11:0028 ICM 186 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Kateřina Danielová
JUDr. Radka Píšťková Záhorcová
Jednání
11:3028 ICM 187 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Kateřina Danielová
Lukáš Pachl
Jednání
13:0028 ICM 377 / 2017158, Husova ul. I. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Kateřina Danielová
JUDr. Alena Pšejová Ph.D.
Jednání
08:3068 T 6 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaPetr Brunclík
Jan Jurčík
Jiří Juřina
Radka Kleinová
Ing. Miloslav Maňásek
OTR Recycling s.r.o.
Tomáš Růžička
09:0061 T 15 / 2013206, Zlín II. patroJUDr. Koudela RadomírMaroš Straňák
David Šimon
00:0013 CO 172 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanAnoAno
08:3013 CO 172 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanAnoAno
08:3013 CO 172 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanAno
13:0024 INS 2523 / 2016358, Husova ul. III. patroMgr. Maixnerová Renáta DiS.Pavla SchovancováJednání
14:0053 INS 23008 / 2017358, Husova ul. III. patroMgr. Maixnerová Renáta DiS.Ladislav SchovanecJednáníAno
08:3050 T 3 / 2010362, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Řepková DitaAntonín Biberle
Luděk Filla
Ondrej Hataš
Ing. František Houba
Martin Hudeček
PaedDr. Libuše Jelínková
Josef Kostelenec
Jaroslav Král
RNDr. Vojtěch Mádr
Milan Metelka
Radomír Němec
Karel Odehnal
Karel Odehnal
Ing. Štefan Pavlík
Zdeněk Švapík
Jaroslav Urbánek
Jaroslav Urbánek

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0010 T 4 / 20180015, Rooseveltova ul. I.nádvoříMgr. Kurfiřt TomášLubomír Bureš
Ing. Jana Kluková
Rostislav Kotásek
09:0046 T 5 / 20190018a, Rooseveltova ul. I.nádvoříMgr. Novotný AlešArtúr Šarközi
08:1547 CO 211 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Mildeová EvaASSIST 24 s.r.o.
Petr Koubek
08:3047 CO 108 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Mildeová EvaBohemia Faktoring, a.s.
Norbert Krasňanský
09:3047 CO 152 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Vávra JiříINTERIÉRY HULIÁK s.r.o.
Stavební firma MATYÁŠ s.r.o.
10:3047 CO 156 / 2017010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Mildeová EvaGRENKELEASING s.r.o.
Zdeněk Máca
Ano
11:4547 CO 187 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Vávra JiříDaymaha a.s.
Štefan Meszároš
11:4547 CO 103 / 2019010, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Vávra JiříInvestCapital Ltd
Margita Mikolášková
Ano
09:0031 A 236 / 2017032, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Sedlák PetrStanislav Fiala
Masarykova univerzita
10:0031 A 285 / 2017032, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Sedlák PetrKrajský úřad Jihomoravského kraje
Zdeněk Štelcl
09:0052 T 10 / 2019106, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Jirsa PetrStanislav Kostka
09:0054 CO 98 / 201911, Jihlava II. patroJUDr. Fučíková Eva
08:4517 CO 151 / 2019119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Tomková IvanaAno
10:0017 CO 257 / 2019119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Burian Jaroslav
08:3070 ICM 4011 / 2017121, Husova ul. I. patroJUDr. Semelová RadkaBenedikt Halouzka
JUDr. Martina Skřivánková
Jednání
09:3015 CM 38 / 2014121, Husova ul. I. patroJUDr. Semelová RadkaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Mgr. Zdeněk Kupsa
13:0029 ICM 1609 / 2017121, Husova ul. I. patroJUDr. Semelová RadkaJUDr. Jaroslav Brož MJur
Veronika Hillová
Jednání
15:0027 ICM 402 / 2012121, Husova ul. I. patroJUDr. Semelová RadkaIng. Rastislav Ružička
Mgr. Ivana Rychnovská
Vyhlášení rozsudku
09:4045 INS 8212 / 2018122, Husova ul. I. patroMgr. Boháčková LenkaPetr MusilJednání
09:0071 ICM 502 / 2018127, Husova ul. I. patroJUDr. Kolář PetrFAP STAV - družstvo
JUDr. Filip Punda
Jednání
13:0071 ICM 770 / 2019127, Husova ul. I. patroJUDr. Kolář PetrAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Worldwide Facility Progress SE
Jednání
09:0033 AD 4 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hlouch Lukáš Ph.D.Česká správa sociálního zabezpečení
Milan Orálek
10:0033 AD 18 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hlouch Lukáš Ph.D.Česká správa sociálního zabezpečení
Alena Jelenová
10:0023 C 47 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Filemon BorisOSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
ROTUMAX CONSULTING LTD, odštěpný závod
10:0523 C 92 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Filemon BorisOSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
ROTUMAX CONSULTING LTD
10:1523 C 67 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Filemon BorisOSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
Martin Vejmola
10:2023 C 61 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Filemon BorisJiří Laga
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
10:3023 C 93 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Filemon BorisOSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.
Pro rozvoj kultury Jevišovicka a Moravskokrumlovska z.s.
09:0050 T 7 / 2019160, Rooseveltova ul. mezipatroMgr. Ing. Bordovská DagmarMarek Tomko
Michal Tomko
08:3068 T 6 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaPetr Brunclík
Jan Jurčík
Jiří Juřina
Radka Kleinová
Ing. Miloslav Maňásek
OTR Recycling s.r.o.
Tomáš Růžička
08:3037 CO 208 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Koběrská IlonaHana Ogawa
09:3037 CO 193 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Koběrská IlonaVladimír Petr
Zdeňka Solařová
10:3037 CO 226 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Koběrská IlonaMgr. Emília Kosová
Společenství vlastníků Sibiřská 62, Brno
13:0037 CO 198 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Sýkora Jiří
14:0037 CO 207 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Sýkora Jiří
09:0030 ICM 1491 / 2015206, Husova ul. II. patroJUDr. Koníčková ZdeňkaBc. Pavel Boudný
Mgr. Petr Budzinski
Bc. Radim Ouředník
Jednání
10:0074 ICM 701 / 2018207, Husova ul. II. patroMgr. Vašáková KláraMgr. Magdalena Gebauerová
Ing. Jiří Kozák
1. Insolvenční v.o.s.
Jednání
11:0074 ICM 3197 / 2018207, Husova ul. II. patroMgr. Vašáková KláraMgr. Jaroslav Haman
Indra-Šebesta v.o.s.
Zdeněk Ptáček
JednáníAno
12:3060 CO 240 / 2019208, Zlín II. patroJUDr. Šabata Karel Ph.D.Daňová, s.r.o.
Ludmila Machalová
08:306 TO 296 / 2019223, Zlín II. patroMgr. Macháňová Laštůvková RadanaHana Přibylová
09:156 TO 306 / 2019223, Zlín II. patroMgr. Macháňová Laštůvková RadanaZdeněk Zach
10:006 TO 220 / 2019223, Zlín II. patroMgr. Macháňová Laštůvková RadanaAlan Pazdera
10:456 TO 330 / 2019223, Zlín II. patroJUDr. Holík IvanJiří Petřík
11:306 TO 325 / 2019223, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítDavid Donoval
13:006 TO 323 / 2019223, Zlín II. patroJUDr. Holík IvanMichal NavrátilAno
13:306 TO 284 / 2019223, Zlín II. patroJUDr. Holík IvanMiroslav ChvostálAno
14:006 TO 327 / 2019223, Zlín II. patroMgr. Krchňáček VítSilvie ZuzaníkováAno
08:1515 CO 36 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Zálešáková EvaFakultní nemocnice Brno
Ing. František Hajda
Ano
09:1515 CO 16 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Zálešáková EvaPavel Juráček
Ing. Jakub Lendl
Ano
10:1515 CO 145 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Zálešáková EvaMichal Kocúr
Mont - Tech, s.r.o.
Jan Pekárek
Ano
13:0015 CO 94 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Vašíček JiříIng. Jiří Kolář
Teplárny Brno, a.s.
08:1521 CO 191 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Novák LeošIng. Bahaa Aldin
Robert Dvořák
Eva Dvořáková
09:1521 CO 141 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Novák LeošAno
10:1521 CO 137 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kadleček MichalPavel Gregor
Vladimír Sklenář
13:0021 CO 19 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Stupková EvaREGECO, spol. s r.o.
Společenství vlastníků jednotek pro dům Dřevařská 18, Brno
14:0021 CO 190 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kadleček MichalTereza Březinová
Městys Troskotovice
09:0019 CM 78 / 2019258, Husova ul. II. patroJUDr. Jedlička JiříBytové družstvo Kounicova 63 a Nerudova 14 v Brně
Ing. Tomáš Halamík
Bc. Martina Halamíková
09:0043 T 6 / 2019258, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Zámečník MichalDaniel Horváth
Patrik Kadlec
Ano
09:001 T 13 / 2017258, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Žďárský MilošIvan Ulman
Jakub Ulman
Radomír Ulman
08:308 TO 363 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Čech VlastimírRoman Tomšej
08:508 TO 379 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Krátký DanRadek Frais
09:158 TO 384 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Jirsová MarkétaRadek Vlašaný
09:408 TO 383 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Čech VlastimírDominik Veselý
10:058 TO 385 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Krátký DanVladislav Šmecko
08:304 TO 222 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Kafka AdamŠtěpán Matuštík
10:0020 CO 222 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Telecká Zora
09:0012 ICM 3706 / 2017359, Husova ul. III. patroKubíčková VladimíraAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
JUDr. Kateřina Danielová
JUDr. Tomáš Truschinger
Jednání
11:0012 ECM 17 / 2014359, Husova ul. III. patroKubíčková VladimíraBrenntag CR s.r.o.
Alexander Serge de Vos van Steenwijk
Jednání
13:0012 ICM 3643 / 2017359, Husova ul. III. patroKubíčková VladimíraMgr. Pavlína Jašková
Ing. Milan Skoupý
Jednání
15:0026 ICM 4300 / 2013359, Husova ul. III. patroKubíčková VladimíraGESTORE v.o.s.
Vladimír Vachovec
JednáníAno
09:0050 T 3 / 2010362, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Řepková DitaAntonín Biberle
Luděk Filla
Ondrej Hataš
Ing. František Houba
Martin Hudeček
PaedDr. Libuše Jelínková
Josef Kostelenec
Jaroslav Král
RNDr. Vojtěch Mádr
Milan Metelka
Radomír Němec
Karel Odehnal
Karel Odehnal
Ing. Štefan Pavlík
Zdeněk Švapík
Jaroslav Urbánek
Jaroslav Urbánek
09:0054 INS 5209 / 201854, Husova ul. přízemíMgr. Dokulil ZdeněkLadislav PospíchalPřezkumné jednání
09:3054 INS 11243 / 201954, Husova ul. přízemíMgr. Dokulil ZdeněkJitka HřibováPřezkumné jednání
10:0054 INS 3986 / 201854, Husova ul. přízemíMgr. Dokulil ZdeněkPetr NečasJednání
10:2039 INS 10842 / 201454, Husova ul. přízemíMgr. Dokulil ZdeněkJaromír Osička
Mgr. Jana Osičková
Jednání
13:0054 INS 7020 / 201854, Husova ul. přízemíMgr. Dokulil ZdeněkMiroslav OmelkaJednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3053 T 2 / 20190015, Rooseveltova ul. I.nádvoříPlšek DanielJosef Friedberg
Martin Peml
Jakub Slanař
Jiří Štěpánek
09:0046 T 5 / 20190018a, Rooseveltova ul. I.nádvoříMgr. Novotný AlešArtúr Šarközi
08:5031 A 267 / 2017032, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Skoumalová JaroslavaKrajský úřad Jihomoravského kraje
Milan Novák
09:0031 A 46 / 2018032, Rooseveltova ul. přízemíBc. Štencel VáclavMiroslav Černý
Krajský úřad Zlínského kraje
09:4531 A 118 / 2019032, Rooseveltova ul. přízemíBc. Štencel VáclavDJUSU Company, s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
10:3031 A 87 / 2019032, Rooseveltova ul. přízemíBc. Štencel VáclavKrajský úřad Zlínského kraje
MARPER spol. s r.o.
13:0029 A 217 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bystřická ZuzanaElvin Gahramanov
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
14:0029 A 6 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bystřická ZuzanaParvana Gahramanova
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
15:0029 AF 95 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.Odvolací finanční ředitelství
Zlínský kraj
15:0029 AD 9 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.JUDr. Edvard Petřík
Státní úřad inspekce práce
Ano
15:1029 AD 8 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.Kalis, s.r.o.
Ministerstvo práce a sociálních věcí
15:2029 AD 12 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.ROSA-PL Sp. z o.o.
Státní úřad inspekce práce
09:0052 T 10 / 2019106, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Jirsa PetrStanislav Kostka
09:0044 CO 660 / 2017119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hynek MartinJUDr. Karel Urban
Marie Urbancová
10:3044 CO 362 / 2016119, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Hynek MartinMgr. Martin Slaběňák
JUDr. Eva Slabeňáková
MgA. Jan Symon
MUDr. Jan Symon
Monika Symon
13:0044 CO 45 / 2018119, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Bastlová DagmarČeská republika - Ministerstvo obrany
Jiří Dufek
STUDENT AGENCY, k.s.
14:3044 CO 99 / 2019119, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Bastlová Dagmardoc. Ing. Jiří Pichler CSc.
Slávka Pichlerová
Ano
09:0033 INS 470 / 2018121, Husova ul. I. patroJUDr. Hermanová VlastaMonika HepnarováJednání
09:3033 INS 26612 / 2016121, Husova ul. I. patroJUDr. Hermanová VlastaJan Pastorek
Radka Pastorková
Jednání
08:305 CM 74 / 2019122, Husova ul. I. patroJUDr. Schneeweissová JaroslavaKRABOSPOL s.r.o.
Zlatko Kulišek
09:005 CM 24 / 2019122, Husova ul. I. patroJUDr. Schneeweissová JaroslavaDominika Flíborová
JUDr. Ivan Jasič
10:305 CM 19 / 2019122, Husova ul. I. patroJUDr. Schneeweissová JaroslavaJan Surý
Jaroslav Urban
11:305 CM 51 / 2019122, Husova ul. I. patroJUDr. Schneeweissová JaroslavaRichard Bureš
Česká spořitelna, a.s.
09:0041 A 32 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kubenová JanaKrajský úřad Jihomoravského kraje
Josef Táborský
09:3041 AZ 31 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kubenová JanaMinisterstvo vnitra
Aleksandr Veseli
10:0041 AZ 7 / 2019138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kubenová JanaImtiaz Hussain
Ministerstvo vnitra
09:0070 CO 69 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroMgr. Krejčířová IvaIng. Jaroslav Mucha
MUDr. Dagmar Muchová
Společenství vlastníků jednotek pro dům Polívkova 6,8,Brno
13:0070 CO 2 / 2019150, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Ph.D. Čuhelová KateřinaLubomír Havelka
Vladimír Nesnídal
10:0026 INS 13877 / 2018158, Husova ul. I. patroJUDr. Hanzlíková LudmilaVKR-aquaTech s.r.o.Přezkumné jednání
10:3026 INS 22242 / 2015158, Husova ul. I. patroJUDr. Hanzlíková LudmilaMarta ZámyslickáSchůze věřitelůAno
11:0026 INS 7951 / 2018158, Husova ul. I. patroJUDr. Hanzlíková LudmilaTomáš VálekJednání
13:0026 ICM 3147 / 2017158, Husova ul. I. patroJUDr. Hanzlíková LudmilaJiří Hanák
Květoslava Hanáková
Indra-Šebesta v.o.s.
Jednání
09:0050 T 7 / 2019160, Rooseveltova ul. mezipatroMgr. Ing. Bordovská DagmarMarek Tomko
Michal Tomko
08:3059 CO 151 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Doležel VladimírPavel Bodiš
Zdenka Turečková Penčáková
10:3059 CO 220 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Doležel Vladimír
13:0059 CO 219 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Ryšánková Ivona
14:0059 CO 211 / 2019202, Zlín II. patroMgr. Bruk Dalibor
10:2549 CO 78 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaEliška Palánová
10:3049 CO 149 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Svobodová MichaelaRadek Elbl
Miroslav Sýkora
10:4049 CO 161 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Kyselová MonikaVilém Dvořák
VAG s.r.o.
10:4549 CO 175 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Svobodová MichaelaEliška Landová
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Jihlavě - kontaktní pracoviště Jihlava
13:0049 CO 157 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Svobodová MichaelaLenka Toufarová
Zemědělské družstvo MORAVAN
14:0049 CO 65 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Handlar JiříMVDr. Veronika Fajtová
M - kanál, s. r. o.
15:0049 CO 56 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Handlar JiříMiroslav Hájek
Martina Hájková
09:0069 T 6 / 2019206, Zlín II. patroJUDr. Dufek JiříPavel Blaha
Marie Divišová
Robert Novák
Ano
12:0069 T 5 / 2019206, Zlín II. patroJUDr. Dufek JiříRNDr. Václav Procházka
09:0028 ICM 630 / 2017207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Mgr. Vladimír Turoň
Jednání
09:3028 ICM 93 / 2017207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieAdvokátní kancelář Indra - Šebesta a spol.
Mgr. Pavla Rojarová
Jednání
10:0028 ICM 416 / 2017207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Kateřina Danielová
Mgr. Pavla Rojarová
Jednání
10:3028 ICM 183 / 2017207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieJUDr. Kateřina Danielová
Mgr. Vladimír Turoň
Jednání
11:0073 ICM 1096 / 2019207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieMgr. David Švrček
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
13:0073 ICM 1292 / 2019207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieTOMMY STACHI s.r.o.
JUDr. Daniela Urbanová
JednáníAno
13:0028 ICM 1705 / 2017207, Husova ul. II. patroMgr. Štěpánová SilvieMgr. Eva Hradecká
JK Insolv, v.o.s.
Jednání
08:3068 T 10 / 2019208, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaLibor Buček
Marek Hančín
Dávid Kortiš
Jozef Kotúček
Tomáš Kožuch
Ano
08:1516 CO 14 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer Pavel
09:3016 CO 17 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer Pavel
10:1516 CO 53 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Holzbauer Pavel
13:0016 CO 165 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Pospíšilová Vladimíra
14:0016 CO 355 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Pospíšilová Vladimíra
08:1519 CO 57 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Šudomová LudmilaDaniel Čupak
Společenství vlastníků jednotek Kounicova 63 a Nerudova 14 v Brně
Vladimíra Šmerdová
09:0019 CO 254 / 2018235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Konečný ZdeněkMUDr. Alena Černá
Doc. MUDr. Zdeněk Černý CSc.
13:1019 CO 177 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Nekudová Hajdová RadkaArnošt Koupa
STAVBA krbů s.r.o.
13:1519 CO 201 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Nekudová Hajdová RadkaBrněnské komunikace, a.s.
PLISKA Interactive Services Consulting, s.r.o.
Ano
13:1519 CO 205 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Nekudová Hajdová RadkaISF Consulting s.r.o.
JUDr. Jiří Králík
unimatic europe s.r.o.
08:3048 T 10 / 2018252, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Svobodová AndreaRoman Mach
08:3020 CM 71 / 2015258, Husova ul. II. patroJUDr. Klusák PetrLenka Hučíková
SLAVIA INVEST a.s.
SOLIDE INVEST, s.r.o.
09:0043 T 6 / 2019258, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Zámečník MichalDaniel Horváth
Patrik Kadlec
09:1522 CM 14 / 2019259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelOndřej Suchomel
ZZN Hospodářské potřeby, a.s.
10:3022 CM 1 / 2018259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelAZ Finreal, s.r.o.
Olga Mannová (dříve Hřibová)
11:3022 CM 181 / 2018259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelRoland Kováč
Ing. Lumír Neuberg
12:3022 CM 48 / 2019259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelIveta Halamková
Heineken Česká republika, a.s.
13:0022 CM 159 / 2018259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelAIDEM & Vyšší odborná škola televizní Brno a.s.
Ing. Petr Bakus
UniCredit Bank Czech Republic & Slovakia a.s.
15:0022 CM 149 / 2018259, Husova ul. II. patroJUDr. Ranzi PavelIng. Radomil Přibilík
Milan Wolf
08:305 TO 369 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaJan Willert
08:305 TO 307 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídr AlešVladislav TvrdýAno
08:505 TO 326 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídr AlešMarcel KomorníkAno
08:505 TO 359 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaMiroslav Schäfer
09:105 TO 350 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefKarel Hofbauer
09:305 TO 355 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefEva Dobšíková
09:505 TO 354 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaPetr Semrád
10:105 TO 349 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Kleinová HanaAdel Mohamed Mohamed Elsamasiry
10:405 TO 340 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Teplý JosefBarbora Hanáková
13:0011 T 18 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinMarek Biháry
13:2011 NT 440 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinJán Tuček
13:4511 NT 205 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinViet Hung Nguyen
14:105 TO 379 / 2019318, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Vrbík MartinJoel EtienneAno
08:303 TO 354 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sova VladimírDominik Vaněk
08:503 TO 376 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Králíková LenkaAndrea Chadrabová
Petra Gáborová
09:303 TO 375 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sova VladimírVasyl Lypchei
09:503 TO 322 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Dufková ŠárkaBronislav Urbanec
10:203 TO 334 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Dufková ŠárkaAntonie Burdová
08:3012 CO 414 / 2018338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Hubíková YvetaLibor Březina
Martin Cupák
Ano
09:1512 CO 479 / 2018338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Bilík JiříOptimakonzult, a.s.
Zdeněk Schreiber
Marie Schreiberová
Ano
10:0012 CO 91 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Bilík JiříMartin Crhák
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
13:0012 CO 417 / 2018338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Hubíková YvetaBTF Projekt, a.s.
Věra Kummerová
14:1512 CO 287 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Zatloukal StanislavČeská průmyslová zdravotní pojišťovna
JTA Real Estate, s.r.o.
08:303 CM 39 / 2019359, Husova ul. III. patroJUDr. Kovanič PetrJiří Feichtinger
Komerční banka, a.s.
VM Feichtinger, spol. s r.o.
08:453 CM 52 / 2019359, Husova ul. III. patroJUDr. Kovanič PetrČeská spořitelna, a.s.
PIZZA IL MONDO s.r.o.
Lukáš Veselovský
09:003 CM 55 / 2019359, Husova ul. III. patroJUDr. Kovanič PetrAleš Moravec
T&C DOMOV s. r. o.

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0050 T 16 / 20180018b, Rooseveltova ul. I.nádvoříMgr. Ing. Bordovská DagmarDavid Konečný
08:3027 CO 217 / 2018010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Komancová ZoraREPROF s.r.o.
František Uhlíř, nar. 1967
13:0027 CO 85 / 2014010, Rooseveltova ul. přízemíMgr. Vítková MarcelaAK cihelna s.r.o.
STAVOSPOL, s. r. o.
08:3026 CO 125 / 201903B, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Juřička AlešRaiffeisenbank a. s.
Jiřina Sedláčková
Ano
09:1526 CO 15 / 201903B, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Juřička AlešAntonín Kučera
Plzeňský Prazdroj, a.s.
10:1526 CO 16 / 201903B, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Juřička AlešAntonín Kučera
Jarmila Kučerová
Plzeňský Prazdroj, a.s.
10:0029 A 83 / 2013044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bystřická ZuzanaKrajský úřad kraje Vysočina
Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko
10:1029 A 92 / 2014044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bystřická ZuzanaKrajský úřad kraje Vysočina
Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko
10:2029 A 41 / 2014044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Bystřická ZuzanaKrajský úřad kraje Vysočina
Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko
10:3029 AF 119 / 2015044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Mrázová Kateřina Ph.D.Krajský úřad Jihomoravského kraje
multigate a.s.
10:4029 AF 87 / 2013044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Mrázová Kateřina Ph.D.DAREAL a.s.
Odvolací finanční ředitelství
10:5029 AF 46 / 2015044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Mrázová Kateřina Ph.D.Odvolací finanční ředitelství
SDS EXMOST spol. s r.o.
11:0029 A 48 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Yevhen Saranov
11:1029 A 300 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.Magistrát města Brna
Alexandr Ždímal
11:2029 AF 10 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.Odvolací finanční ředitelství
Leoš Prokeš
11:3029 A 110 / 2018044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Kokeš Marian Ph.D.Galyna Barta
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
12:3030 A 241 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Ing. Sochorová VendulaMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Dimiter Petrov
09:009 TO 424 / 2019106, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Kancírová DanaMichal Nový
Martin Valihrach
09:5072 CO 109 / 201911, Jihlava II. patroJUDr. Mádr Jaroslav
10:0072 CO 238 / 201911, Jihlava II. patroMgr. Lála MartinMěstys Luka nad Jihlavou
Vanderlaan s.r.o.
12:1572 CO 280 / 201911, Jihlava II. patroJUDr. Mádr JaroslavČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Město Svratka
13:4072 CO 224 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Mádr JaroslavVěra Nováčková
Jan Rambousek
Ano
13:4072 CO 224 / 201811, Jihlava II. patroJUDr. Mádr JaroslavVěra Nováčková
Jan Rambousek
08:3018 CM 6 / 2019121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanMICHS - Trade, spol. s r.o. - v likvidaci
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
09:1518 CM 259 / 2017121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanJan Kratochvíl
LESPO spol. s r.o. v likvidaci
13:0018 CM 87 / 2017121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanAUTOOPRAVNY Jihlava, a.s.
Daniel Salamatin
14:4518 CM 90 / 2017121, Husova ul. I. patroMgr. Sychra RomanLenka Filipi
Koliště 49, bytové družstvo
Jaroslav Pavlík
08:3032 A 50 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrVeronika Juřicová
Krajský úřad Jihomoravského kraje
10:0032 AD 14 / 2018138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrČeská správa sociálního zabezpečení
Jaroslav Svoboda
11:0032 A 54 / 2017138, Rooseveltova ul. I. patroJUDr. Polách PetrMagistrát města Brna
Radim Posládek BA
11:0074 ICM 3197 / 2018158, Husova ul. I. patroMgr. Vašáková KláraMgr. Jaroslav Haman
Indra-Šebesta v.o.s.
Zdeněk Ptáček
Jednání
08:3068 T 6 / 2019202, Zlín II. patroJUDr. Šperlichová IvetaPetr Brunclík
Jan Jurčík
Jiří Juřina
Radka Kleinová
Ing. Miloslav Maňásek
OTR Recycling s.r.o.
Tomáš Růžička
08:1514 CO 40 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Levová JitkaKristián Stojka
09:1514 CO 95 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Pěchová Miluše
10:3014 CO 256 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Daňhel Libor
12:4514 CO 116 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Pěchová MilušeAno
13:0014 CO 23 / 2019203B, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Levová Jitka
13:1514 CO 173 / 2018203B, Rooseveltova ul. II. patroMgr. Pěchová MilušeČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
J.A.R.H. Company, spol. s.r.o.
08:4574 CO 6 / 2019206, Husova ul. II. patroJUDr. Meluzín IvanCZ PAN HOLDING s.r.o
EXGAST s.r.o.
09:0074 CO 27 / 2019206, Husova ul. II. patroJUDr. Meluzín IvanMichal Adam
Oknium s.r.o.
10:0074 CO 37 / 2018206, Husova ul. II. patroMgr. Krčmářová EvaAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Radovan Tichý
11:0074 CO 22 / 2017206, Husova ul. II. patroMgr. Krčmářová EvaŠtěpán Kučák
VITACREDIT s.r.o.
13:0074 CO 132 / 2018206, Husova ul. II. patroJUDr. Řezáč MiroslavLÁTAL, s.r.o.
TopFin.cz, a.s.
09:0058 CO 168 / 2019206, Zlín II. patroMgr. Garguláková Magdalena
13:0058 CO 396 / 2018206, Zlín II. patroMgr. Garguláková MagdalenaMiroslav Dokupil
EXPECTA, s.r.o.
09:0072 ICM 3631 / 2018207, Husova ul. II. patroMgr. Fojtová ŠárkaAS ZIZLAVSKY v.o.s.
SMART Financial s.r.o.
Jednání
11:0072 ICM 2115 / 2018207, Husova ul. II. patroMgr. Fojtová ŠárkaAB 4 B.V.
Mgr. Martin Gracias
JednáníAno
13:0072 ICM 2668 / 2018207, Husova ul. II. patroMgr. Fojtová ŠárkaMazurkovič-insolvence v.o.s.
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
11:3069 T 2 / 2019208, Zlín II. patroJUDr. Dufek JiříIng. René Holešínský
Otto Vala
08:1513 CO 222 / 2018227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Horák JiříHelena Divácká
Libor Scherer
Ano
08:1513 CO 200 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanIng. David Loub
Jana Stratilová
09:0013 CO 181 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel DušanARRbio, m.z.s.p.o.
Miloslav Suchý
10:0013 CO 190 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Horák JiříOlga Jourová
13:0013 CO 172 / 2019227, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Schinzel Dušan
08:3038 CO 80 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Vitovská Irena
10:1538 CO 3 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Kovářová Naďa
13:0038 CO 37 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Kovářová NaďaAndrea Alves
Marcelin Vicent Alves
Ludvík Roman
Zdeňka Romanová
14:0038 CO 107 / 2019235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Čečotka Milanobec Milotice
Zdeněk Plachý
09:0036 CM 44 / 2013258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová LenkaALUTREND CZ, s.r.o.
UNIPEC spol.s r.o.
10:006 CM 105 / 2013258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová LenkaALTENERGIE DEVELOP s.r.o.
RR-Inkasní CZ, s.r.o.
Ano
13:3036 CM 91 / 2013258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová LenkaALOKO s.r.o.
MAGUS ENERGO s.r.o.
15:306 CM 21 / 2013258, Husova ul. II. patroMgr. Zapletalová LenkaKOVODOOR s.r.o.
Jiří Stodola
09:151 CM 21 / 2019259, Husova ul. II. patroJUDr. Fišer MartinThanh Long
VIMIXA, a.s.
Ano
10:401 CM 512 / 94259, Husova ul. II. patroJUDr. Fišer MartinMEXIM spol s.r.o. Brno
SYGNUM, s.r.o.
13:151 CM 162 / 2019259, Husova ul. II. patroJUDr. Fišer MartinTranszero, spol. s r.o. v likvidaci
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
08:307 TO 353 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Hlavina PetrMichal Slanec
09:007 TO 299 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Hlavina PetrDavid Kukačka
Milan Malý
09:407 TO 312 / 2019328, Rooseveltova ul. III. patroMgr. Hlavina PetrAPV domy s.r.o.
Ing. Pavel Veselý
Ano
08:3018 CO 124 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sladký PetrAlois Trčala
Roman Trčala
Ano
08:3018 CO 157 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sladký PetrVladimír Mrhal
09:3018 CO 36 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Flídrová PetraMartin Sedláček
Petr Sedláček
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
10:3018 CO 125 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Sladký PetrStanislav Linduška
11:1518 CO 19 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Zavřel JanRůžena Kučerová
Eva Starová
08:304 ICM 460 / 2018358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaJUDr. Patrik Graňák
Ing. Jiří Kozák
Jednání
10:154 ICM 4570 / 2017358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaCFIG SE
JUDr. Lenka Vidovičová LL.M
Jednání
13:304 ICM 1295 / 2018358, Husova ul. III. patroJUDr. Mikolajková ZdeňkaJUDr. Radka Píšťková Záhorcová
Swedbank lizingas, UAB
JednáníAno
09:0017 CM 118 / 2007359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarVODOINSTALO NEUMAN, spol. s r.o.
Jiří Zygmunt
13:0014 CM 153 / 2005359, Husova ul. III. patroJUDr. Novotná DagmarWheel of Fortune, s.r.o.
08:3048 T 3 / 2019362, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Řepková DitaJUDr. Jindřich Cigán
Daniel Ferfecki
To Nhu HOANG
Zdeněk Kolář
Anh Tuan NGUYEN
Ngoc Oai Hung NGUYEN
Thanh Long NGUYEN
Thi Huy NGUYEN
Dinh VU

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Brno

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3029 A 229 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.KVINT spol. s r.o.
Magistrát města Brna
09:3029 AF 68 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.Lesy Chalupa s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
Ano
10:2029 AF 84 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.Odvolací finanční ředitelství
Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
10:3029 AF 76 / 2017044, Rooseveltova ul. přízemíJUDr. Husseini Faisal Ph.D.Hlavní město Praha
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
10:0028 ICM 1346 / 2015121, Husova ul. I. patroJUDr. Semelová RadkaMgr. Romana Andělová
FEOLA Group, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0035 C 1 / 2017235, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Ryška MichalLESY ČESKÉ REPUBLIKY, s.p.Ano
09:0021 CM 105 / 2017258, Husova ul. II. patroJUDr. Kubiš RostislavNorbert Mathé
SULKO s.r.o.
10:0021 CM 26 / 2019258, Husova ul. II. patroJUDr. Kubiš RostislavIveta Fialová
Michaela Fialová
Heineken Česká republika, a.s.
13:0021 CM 75 / 2018258, Husova ul. II. patroJUDr. Kubiš RostislavStanislav Hájek
Heineken Česká republika, a.s.
Vilém Potůček
RESTA STORE, s.r.o.
09:001 T 11 / 2017258, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Žďárský MilošIng. Dalibor Kolesa
Ing. František Melicherík
Ivan Vondřík
Ing. Jaroslav Výborný
12:001 T 4 / 2019258, Rooseveltova ul. II. patroJUDr. Žďárský MilošRudolf Džudžo
09:0059 CO 10 / 2019338, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Bachratý PavelMgr. Markéta Vernerová
08:3048 T 3 / 2019362, Rooseveltova ul. III. patroJUDr. Řepková DitaJUDr. Jindřich Cigán
Daniel Ferfecki
To Nhu HOANG
Zdeněk Kolář
Anh Tuan NGUYEN
Ngoc Oai Hung NGUYEN
Thanh Long NGUYEN
Thi Huy NGUYEN
Dinh VU