Krajský soud Hradec Králové

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4521 CO 175 / 2019103 II. patroJUDr. Petržálek JiříPavel Jelínek
Petr Jelínek
Petr Jelínek
Ludmila Jelínková
10:0021 CO 153 / 2019103 II. patroJUDr. Petržálek JiříEliška Hochmannová
13:0021 CO 325 / 2018103 II. patroMgr. Petrová ŠárkaTereza Havlíčková
PaedDr. Ivana Kinclová
Pavla Kinclová
Michal Picek
Tomáš Picek
09:0033 INS 578 / 2018104 II. patroMgr. Šrámková MarieJUDr. Mgr. Martina Jinochová Matyášová
Jana Švorcová
JednáníAno
09:1533 INS 4442 / 2016104 II. patroMgr. Šrámková MarieEva Cinová
Insolvency Project v.o.s.
JednáníAno
09:0039 CM 153 / 2016105 II. patroMgr. Liskovský TomášARLETA IVF, s. r. o.
Iva Doležalová
13:0034 CM 12 / 2019105 II. patroMgr. Liskovský TomášPROGLES s.r.o.
David Šidák
08:3062 T 1 / 2019107PCE - přízemíMgr. Drahný RomanIng. Tomáš Kubášek
Ing. Tomáš Rothschein
Ing. Miroslav Trávníček
09:0037 CM 108 / 2012109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříLibor Novák
ZELENÝ SPORT s.r.o.
13:0037 CM 77 / 2019109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříIng. Zdeněk Friml
Mgr. Ivo Šotek
Ano
09:0027 CO 62 / 2017111PCE - přízemíJUDr. Chmelík JaroslavORACLIO s.r.o.
Tomáš Vykydal
09:0053 INS 4916 / 2017112PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaEmília Gašparová
Indra-Šebesta v.o.s.
Jednání
09:3053 INS 18326 / 2015112PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaInstitut pro řešení úpadku v.o.s.
Milan Onody
Jednání
08:307 T 3 / 20192 suterénJUDr. Mráka PetrZbyněk Nálevka
Jiří Nováček
Bc. Filip Svoboda
07:3010 TO 210 / 20193 suterénJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Derek TuringAno
08:0010 TO 214 / 20193 suterénKorf ZdeněkRené SIVÁKAno
08:306 T 5 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMartin Bakeš
Jaroslav Javůrek
Dragan Jojič
Jiří Kazda
Boris Anatolij Volf
09:153 T 15 / 9750 přízemíJUDr. Mjartan MiroslavPetr Skybský

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0020 CO 267 / 2019103 II. patroPařízek IgorAno
08:0520 CO 271 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaAno
09:3020 CO 249 / 2019103 II. patroJUDr. Kondr Karel
09:3020 CO 199 / 2019103 II. patroPařízek IgorJUDr. Jarmila Čermáková
Stavební bytové družstvo Náchod
Ano
10:1520 CO 170 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaVáclav Stejskal
Mgr. Denisa Uttendorfská
Ano
10:1520 CO 206 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaMarkéta Hajská
Jaromír Hajský
Vladimír Hajský
Ano
10:1520 CO 257 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaČEZ Prodej, s.r.o.
Přemysl Petrus
12:5020 CO 205 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová Lea
13:0020 CO 159 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaLukáš Ráček
Martina Ráčková
14:0020 CO 232 / 2019103 II. patroJUDr. Kondr Karel
08:3026 CO 153 / 2019104 II. patroJUDr. Krejzlíková MilušeBc. Miloš Míča
Jana Míčová
Ano
09:2026 CO 196 / 2019104 II. patroMgr. Šedivá Magdaléna LL.MHP PROMOTION s.r.o.
Gabriela Zachová
09:3026 CO 127 / 2019104 II. patroJUDr. Mazáková DanaARLETA IVF, s.r.o.
Iva Doležalová
09:0047 CO 183 / 2019105 II. patroJUDr. Nováková RomanaGRENKELEASING s.r.o.
IT Market Czech s.r.o.
Martin Munzar
10:0047 CO 164 / 2019105 II. patroMgr.Ing. Nypl BorisARGUN s.r.o.
ČR - Ministerstvo vnitra České republiky
08:3019 CO 290 / 2019107 II. patroJUDr. Hanuš Jiří
09:3019 CO 183 / 2019107 II. patroJUDr. Fifka JanŠtěpán Jelínek
Petr Schlosser
10:1519 CO 270 / 2019107 II. patroMgr. Nyplová MartinaPatrik Herman
Tomáš Vaňura
13:0019 CO 300 / 2019107 II. patroJUDr. Hanuš JiříIng. Martin Fiala
Adam Vantuch
08:3062 T 1 / 2019107PCE - přízemíMgr. Drahný RomanIng. Tomáš Kubášek
Ing. Tomáš Rothschein
Ing. Miroslav Trávníček
08:3022 CO 243 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hůrková Šárka Ph. D.
10:0022 CO 220 / 2019108PCE - přízemíMgr. Kopsa RadekUniverzita Pardubice
Ing. Petr Vršanský
10:3022 CO 205 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hůrková Šárka Ph. D.Petr Kuchta
PEGISAN s.r.o.
09:3038 CM 47 / 2019109 II. patroJUDr. Kubásek MilanTereza Ďoubová
Ing. Leoš Janouch
13:0038 CM 86 / 2017109 II. patroJUDr. Kubásek MilanKarel Mottl
Zemědělské družstvo Okrouhlička
08:1523 CO 192 / 2019109PCE - přízemíMgr. Kopecký JiříiMi Partner, a.s
Martin Janošík
08:2023 CO 282 / 2019109PCE - přízemíMgr. Ducháček JanJANA - MV, spol. s r.o.
Jan Lněnička
08:3023 CO 216 / 2019109PCE - přízemíTrávníčková IvaIng. Tomáš Stratílek
Jiří Šraut
Jiří Šraut
09:3023 CO 226 / 2019109PCE - přízemíMgr. Kopecký JiříČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Jiří Fireš
10:3023 CO 270 / 2019109PCE - přízemíTrávníčková IvaGESTORE v.o.s.
Petr Pištora
08:2036 AD 3 / 2019112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavČeská správa sociálního zabezpečení
Vladimír Mejta
08:3036 A 2 / 2019112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavJiří Jadrný
Krajský úřad Pardubického kraje
08:3013 TO 300 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pelák PavelTomáš Balcárek
09:3013 TO 314 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Trávníček MiroslavLubomír Matoušek
10:1513 TO 315 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Trávníček MiroslavJan Zajíček
13:0013 TO 311 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pelák PavelStanislav Hůla
13:0030 AZ 35 / 201817 přízemíJUDr. Rutsch JanMinisterstvo vnitra České republikyAno
08:3041 ICM 1287 / 201918 přízemíJUDr. Voseček PavelKotaba a spol.
Roman Zatřepálek
JednáníAno
09:4541 ICM 3432 / 201818 přízemíJUDr. Voseček PavelBANKRUPCY TRUSTEES, v.o.s.
Mgr. Bohumil Brychta
Vyhlášení rozsudku
10:0041 ICM 2293 / 201518 přízemíJUDr. Voseček PavelLena Marešová Vaňková
Vladimír Pelc
Jednání
13:0041 INS 20224 / 201518 přízemíJUDr. Voseček PavelLucie Bártová
Insolvency agency v.o.s.
INSOLVENCY v.o.s.
Mgr. Helena Kuberová
Jednání
13:1541 INS 9242 / 201418 přízemíJUDr. Voseček PavelĽubomír Kulaviak
Mgr. Jan Urban
Jednání
13:3041 INS 3024 / 201818 přízemíJUDr. Voseček PavelVladimír Koza
JUDr. PhDr. Radek Mylbachr
JednáníAno
14:0041 INS 28130 / 201618 přízemíJUDr. Voseček PavelKolařík - Týle v.o.s.
KONSTRUKCE-K s.r.o.
Záveská a spol., v.o.s.
Schůze věřitelů
14:3041 INS 7305 / 201918 přízemíJUDr. Voseček PavelIng. Jaroslav StarýJednání
08:307 T 3 / 20192 suterénJUDr. Mráka PetrZbyněk Nálevka
Jiří Nováček
Bc. Filip Svoboda
08:3011 TO 268 / 20193 suterénJUDr. Šulec JanMichaela Mareček Panenka
09:1511 TO 304 / 20193 suterénJUDr. Šulec JanLuboš Vedral
09:4511 TO 337 / 20193 suterénJUDr. Šulec JanMarcel Dobiáš
10:3011 NT 30 / 20193 suterénJUDr. Šulec JanPawel Roman Skała
08:306 T 5 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMartin Bakeš
Jaroslav Javůrek
Dragan Jojič
Jiří Kazda
Boris Anatolij Volf

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4521 CO 279 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová MarieRenata Brunclíková
Roman Novák
Martin Psota
09:3021 CO 272 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová MarieBOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Mgr. Václav Jírů
10:3021 CO 180 / 2019103 II. patroMgr. Petrová Šárka
10:4021 CO 164 / 2019103 II. patroJUDr. Petržálek JiříIlona Kejvalová
Ludvík Mintál
Oblastní nemocnice Jičín a.s.
13:0021 CO 211 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová Marie
08:3017 CO 147 / 2019104 II. patroJUDr. Jasanská ZitaMarek Chvojan
Ing. Nader Safari
Petra Safari
09:3017 CO 98 / 2019104 II. patroMgr. Šinták TomášMgr. Tomáš Skohoutil
09:3017 CO 3 / 2019104 II. patroMgr. Šinták TomášMichaela BrandováAno
10:1517 CO 127 / 2019104 II. patroMgr. Šinták TomášBYTOVÉ DRUŽSTVO 40
Ing. Radka Mikešová
11:0017 CO 113 / 2019104 II. patroJUDr. Jasanská ZitaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Ing. Jan Hlaváč
Václav Hlaváč
09:0040 ICM 214 / 2019105 II. patroMgr. Šáfrová VěraTrutnov Centrum s.r.o.
JUDr. Daniela Urbanová
JednáníAno
10:0040 ICM 213 / 2019105 II. patroMgr. Šáfrová VěraČeské investice Trutnov, spol. s r.o.
JUDr. Daniela Urbanová
JednáníAno
13:1540 ICM 212 / 2019105 II. patroMgr. Šáfrová VěraDOMINO a.s. v likvidaci
JUDr. Daniela Urbanová
Jednání
08:3062 T 1 / 2019107PCE - přízemíMgr. Drahný RomanIng. Tomáš Kubášek
Ing. Tomáš Rothschein
Ing. Miroslav Trávníček
11:0018 CO 295 / 2018108PCE - přízemíJUDr. Pokorná AlenaKomerční banka a.s.
Marie Oravcová
Stanislava Vacková
09:0037 CM 72 / 2013109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříKŘENEK FOREST SERVICE s.r.o.
Lesy České republiky s. p.
Ano
09:0037 CM 27 / 2018109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříALD Automotive s. r. o.
Libor Hanousek
10:0037 CM 33 / 2018109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříALD Automotive s. r. o.
Libor Hanousek
13:0037 CM 30 / 2011109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříKVK PARABIT, a.s.
N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o.
PARABIT Technologies, s. r. o.
09:0059 ICM 1408 / 2013109PCE - přízemíJUDr. Kudláček KarelIng. David Jánošík
STROJTEX Energy, s.r.o.
Jednání
08:3027 CO 247 / 2019111PCE - přízemíMgr. Hradecký PavelESSOX s.r.o.
SPIRUS s.r.o.
09:3027 CO 252 / 2019111PCE - přízemíMgr. Hradecký PavelLokoTrain s.r.o.
Andrea Matějíčková
10:3027 CO 249 / 2019111PCE - přízemíMgr. Hradecký Pavel
12:4527 CO 201 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Tomek MartinMUDr. Adolf Eliáš
MUDr. Miloslava Eliášová
Jitka Faltysová
12:5027 CO 253 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Chmelík JaroslavVáclav Ruml
RUML-CZ a. s.
12:5527 CO 245 / 2019111PCE - přízemíMgr. Hradecký PavelČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Václav Kohoutek
nezn. dědicové po Barboře Kleinová
13:0027 CO 248 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Tomek MartinVladimír Blažek
Nicola Kopřivová
08:4552 A 59 / 2019112PCE - přízemíJUDr. Dvořák JanTomáš Jirák
Magistrát města Pardubic
Ano
09:1552 AF 14 / 2019112PCE - přízemíJUDr. Dvořák JanEU Property project s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
10:0052 AZ 2 / 2019112PCE - přízemíJUDr. Dvořák JanOleksandr Lisovoi
Ministerstvo vnitra České republiky
13:0552 A 56 / 2019112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavTomáš Jirák
Magistrát města Pardubic
13:1052 AF 21 / 2018112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavDr. Zbigniew Jan Czendlik
Odvolací finanční ředitelství
13:3052 AF 1 / 2019112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavEligo a.s.
Generální ředitelství cel
14:3052 A 74 / 2019112PCE - přízemíJUDr. Korejtko AlešJ.A.N., s.r.o.
Město Moravská Třebová
09:0055 CM 359 / 2018113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaJiří Langer
Společenství vlastníků Mařákova čp. 1106-1110
Helena Šmejkalová
13:0014 TO 284 / 2019113PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidVladimír Vrchlavský
13:0055 CM 123 / 2017113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaIng. Iva Doubravová
Viktoria Savina
Ano
07:0014 TO 320 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidTomáš DunaAno
07:1514 TO 323 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidFrantišek BotekAno
07:3014 TO 325 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidLibor PřikrylAno
07:4514 TO 322 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidDavid GašparAno
08:3014 TO 297 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pfeiferová ŠárkaDavid Vopršal
13:0014 TO 284 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidVladimír VrchlavskýAno
09:0033 ICM 2256 / 201617 přízemíMgr. Šrámková MarieINS-SPRÁVCE v.o.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Jednání
13:0033 ICM 3169 / 201817 přízemíMgr. Šrámková MarieRaiffeisenbank a. s.
VEBA, textilní závody a.s.
JednáníAno
09:0015 INS 3039 / 201718 přízemíMgr. Kubát OndřejAndrea Kaňkovská
JUDr. Dagmar Mixová
Jednání
09:3015 INS 13502 / 201718 přízemíMgr. Kubát OndřejMichaela Břízová
JUDr. Pavel Čížkovský
Jednání
12:5042 CM 99 / 200518 přízemíJUDr. Maršíková JolanaANIDOR s. r. o.
Ing. David Jánošík
Ing. Karel Kuna
Mgr. Petr Stejskal
08:307 T 3 / 20192 suterénJUDr. Mráka PetrZbyněk Nálevka
Jiří Nováček
Bc. Filip Svoboda
08:4012 TO 247 / 20193 suterénJUDr. Rejfek OldřichPavel ŠorbanAno
10:0012 TO 259 / 20193 suterénMgr. Ursová ZuzanaTomáš Mercl
08:306 T 5 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMartin Bakeš
Jaroslav Javůrek
Dragan Jojič
Jiří Kazda
Boris Anatolij Volf
09:0043 AZ 27 / 20186 suterénMgr. Blažek TomášMinisterstvo vnitra České republiky
10:0043 AZ 34 / 20186 suterénMgr. Blažek TomášMinisterstvo vnitra České republiky
12:3043 AZ 31 / 20186 suterénMgr. Blažek TomášMinisterstvo vnitra České republiky

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0016 C 91 / 2016107 II. patroJUDr. Fifka JanČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Římskokatolická farnost Skála
Ano
10:0016 C 87 / 2016107 II. patroJUDr. Fifka JanČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Lesy České republiky, s. p.
Římskokatolická farnost Skála
Ano
13:0016 C 29 / 2018107 II. patroJUDr. Fifka JanE.ON Distribuce, a.s.
Miroslav Hrtús
08:3062 T 1 / 2019107PCE - přízemíMgr. Drahný RomanIng. Tomáš Kubášek
Ing. Tomáš Rothschein
Ing. Miroslav Trávníček
09:0025 CO 247 / 2019108 II. patroKuča ViktorMěsto Jablonec nad Jizerou
Město Vysoké nad Jizerou
Ano
10:0025 CO 214 / 2019108 II. patroJUDr. Moravec PavelJaroslav Nosek
Statutární město Hradec Králové
Ano
10:0025 CO 226 / 2019108 II. patroKuča ViktorAno
10:0025 CO 89 / 2019108 II. patroMgr. Lanžhotská MiroslavaMagda Hradecká
Marie Suchá
Ano
11:0025 CO 195 / 2019108 II. patroKuča ViktorRené Nováček
Barbora Nováčková
12:4525 CO 201 / 2019108 II. patroKuča ViktorJosef Košťál
Ing. Luboš Sádlo
13:0025 CO 216 / 2019108 II. patroJUDr. Moravec Pavel
08:3022 CO 211 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hájek BořivojJuraj Chabada
Lada Chabadová
MORISIX CZ s.r.o.
10:0022 CO 96 / 2019108PCE - přízemíMgr. Kopsa RadekPetr Ostrčil
PROFI CREDIT Czech, a.s.
13:0022 CO 241 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hůrková Šárka Ph. D.Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jiří Nováček
Ano
13:0022 CO 275 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hájek BořivojPetr Bartheldi
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
09:0038 CM 21 / 2019109 II. patroJUDr. Kubásek MilanČeský rybářský svaz, z.s., místní organizace Jičín
Jiří Novotný
13:0038 CM 23 / 2019109 II. patroJUDr. Kubásek MilanMiroslav Brát
Mgr. Antonín Stanislav
Antonín Stanislav
Ano
08:3023 CO 281 / 2019109PCE - přízemíTrávníčková IvaBohemia Faktoring, a.s.
David Kristek
09:3023 CO 419 / 2018109PCE - přízemíMgr. Pácha LukášAno
09:3023 CO 269 / 2019109PCE - přízemíTrávníčková IvaIng. Petra Armandová
Vlasta Beránková
13:0023 CO 256 / 2019109PCE - přízemíMgr. Pácha LukášMilan Kučera
Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o.
09:0054 CM 168 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaMilan Krahulík
PROFI CREDIT Czech a. s.
09:1054 CM 137 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaAlena Kynclerová
PROFI CREDIT Czech a. s.
09:2054 CM 11 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaKvětoslava Horváthová
Ing. Michal Janoušek
09:3054 CM 177 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaPROFI CREDIT Czech a. s.
Robert Vrba
09:4054 CM 128 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaJaroslava Brhelová
PROFI CREDIT Czech a. s.
09:5054 CM 130 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaKarel Coufal
PROFI CREDIT Czech a. s.
10:0054 CM 194 / 2017112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaVáclav Ruml
RUML-CZ a. s.
Ano
09:0053 ICM 494 / 2019113PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaIng. Hana Sazovská
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Jednání
10:3053 ICM 1167 / 2019113PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaMgr. Martin Červinka
Mgr. Ing. Jiří Prošek - soudní exekutor
Vyhlášení rozsudku
08:2028 A 23 / 201717 přízemíMgr. Konečná HelenaDLS, spol. s r.o.
Krajský úřad Královéhradeckého kraje
08:3028 A 7 / 201817 přízemíMgr. Konečná HelenaDLS, spol. s r.o.
Krajský úřad Libereckého kraje
09:0033 ICM 2256 / 201617 přízemíMgr. Šrámková MarieINS-SPRÁVCE v.o.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Jednání
09:0028 A 9 / 201817 přízemíMgr. Konečná HelenaKrajský úřad Královéhradeckého kraje
Miroslava Manasijevičová
09:3035 INS 7407 / 201518 přízemíMgr. Kadlečková DanielaInsolvency Project v.o.s.
Tomáš Provazník
Jednání
10:0035 INS 3870 / 201518 přízemíMgr. Kadlečková DanielaPatrik Kalický
Mgr. Jana Payne M. iur. comp.
JednáníAno
10:1535 INS 1263 / 201818 přízemíMgr. Kadlečková DanielaKOPPA, v.o.s.
Irena Sprinzová
Jednání
13:0035 INS 6958 / 201918 přízemíMgr. Kadlečková DanielaDEKORA - Jeníček a.s.Jednání
08:307 T 4 / 20192 suterénJUDr. Mráka PetrVladislav Aspapov
09:0010 TO 203 / 20193 suterénJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Kamil Dariusz Kuźnik
08:306 T 5 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMartin Bakeš
Jaroslav Javůrek
Dragan Jojič
Jiří Kazda
Boris Anatolij Volf
10:004 T 5 / 201650 přízemíJUDr. Mjartan MiroslavJan Jiskra

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3062 T 1 / 2019107PCE - přízemíMgr. Drahný RomanIng. Tomáš Kubášek
Ing. Tomáš Rothschein
Ing. Miroslav Trávníček
09:0064 T 4 / 2019115PCE - přízemíMgr. Šlosar JanRobert Mižigar
Lukáš Ščuka
Ano
08:307 T 4 / 20192 suterénJUDr. Mráka PetrVladislav Aspapov