Krajský soud Hradec Králové

Pondělí 09. 12. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4521 CO 216 / 2019103 II. patroJUDr. Petržálek JiříMilan Budina
Tomáš Zajíček
13:0021 CO 292 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová Marie
10:0039 K 2 / 2000105 II. patroMgr. Liskovský TomášAQUAFARM, spol. s r. o.
JUDr. Ivana Boušková
Jednání
13:0034 CM 4 / 2010105 II. patroMgr. Liskovský TomášE L E K T R O - S E R V I S společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)
JUDr. Ladislava Lebedová
08:4518 CO 283 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Zdražil MilošIrena Dlouhá
PROFI CREDIT Czech, a.s.
09:4518 CO 321 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Zdražil MilošNikola Portlík
Ing. Zdeněk Portlík
09:4518 CO 266 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Zdražil MilošAUTOPROFIT s. r.o.
Milan Šponar
Ano
09:4618 CO 322 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Zdražil MilošNikola Portlík
Ing. Zdeněk Portlík
13:0037 CM 55 / 2013109 II. patroJUDr. Kratochvíl JiříSQS Vláknová optika a.s.
STRABAG a. s.
13:0056 INS 12244 / 2017110PCE - přízemíJUDr. Pavlíčková MarieJUDr. Petr Bohatý
Jana Nutzová
Jednání
13:3056 INS 15136 / 2014110PCE - přízemíJUDr. Pavlíčková MarieJUDr. Josef Cupka
Martin Kovář
Renata Kovářová
Jednání
14:0056 INS 7346 / 2015110PCE - přízemíJUDr. Pavlíčková MarieMgr. Irena Jonáková
Adam Převratský
Jednání
14:3056 INS 15194 / 2018110PCE - přízemíJUDr. Pavlíčková MarieMichal Gronych
Mgr. Ing. Richard Jasinský
Jednání
13:0063 T 7 / 2019115PCE - přízemíMgr. Sobotková AnnaPetr Šišlák
09:0042 ICM 4800 / 201618 přízemíJUDr. Maršíková JolanaFrapa Servis, s. r. o.
TP Insolvence, v.o.s.
JednáníAno
10:1042 INS 9535 / 201718 přízemíJUDr. Maršíková JolanaIng. Martin Jireš
Mgr. Ing. Ondřej Malý
Jednání
10:1542 INS 9531 / 201718 přízemíJUDr. Maršíková JolanaRomana Jirešová
JUDr. Martin Litvan LL.M., Ph.D.
JednáníAno
13:0042 ICM 4794 / 201618 přízemíJUDr. Maršíková JolanaGOODWILL PARTNER, s.r.o.
TP Insolvence, v.o.s.
Jednání
10:0035 INS 14969 / 201519 přízemíMgr. Kadlečková DanielaAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Jana Tůmová
Jednání
13:0035 INS 4476 / 201919 přízemíMgr. Kadlečková DanielaAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
FaD KOVO, spol. s r.o.
Přezkumné jednání
08:306 T 6 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMiroslav Ostrák
09:001 T 3 / 20135 suterénJUDr. Ježek MiloslavAlbert Biblekaj
Ernest Bushgjokaj
Kristo Bushgjokaj
Luvigj Bushgjokaj
Marjan Bushgjokaj
Nikollë Gojani
Lush Kameri
Anthony Marchetony
Pjeter Marki
Robert Qeta
Fran Spači
Albert Zefaj

Úterý 10. 12. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3026 CO 202 / 2019104 II. patroJUDr. Krejzlíková MilušeČeská republika - Státní pozemkový úřad
Jana Pěkná
09:3026 CO 153 / 2019104 II. patroJUDr. Krejzlíková MilušeBc. Miloš Míča
Jana Míčová
10:3026 CO 244 / 2019104 II. patroMgr. Šedivá MagdalénaLyžařský oddíl Choceň, o.s.
Pavel Šeda
13:0026 CO 252 / 2019104 II. patroMgr. Šedivá Magdaléna LL.MZdeněk Zelinka
08:1547 CO 198 / 2019105 II. patroMgr.Ing. Nypl BorisLucie Prokopová
Ilona Sárköziová
09:0047 CO 214 / 2019105 II. patroJUDr. Nováková RomanaJaroslav Jaroš
Dagmar Kyzlinková
10:0047 CO 203 / 2019105 II. patroMgr.Ing. Nypl BorisAbvest s.r.o.
Richard Vytopil
Ano
13:0047 CO 180 / 2018105 II. patroMgr. Borovcová MartinaRevolution Hair s.r.o.
Roman Šimek
VOLMAR, spol. s.r.o.
Ano
08:3019 CO 284 / 2019107 II. patroJUDr. Fifka JanLuboš Moravec
Miroslav Prax
10:1519 CO 300 / 2019107 II. patroJUDr. Hanuš JiříIng. Martin Fiala
Adam Vantuch
12:5019 CO 341 / 2019107 II. patroMgr. Nyplová MartinaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Michaela Plačková
13:0019 CO 297 / 2019107 II. patroJUDr. Fifka JanMgr. Ivo Muška
Filip Němec
08:3022 CO 193 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hájek BořivojRenáta Frühaufová
Pavel Schupler
10:0022 CO 354 / 2019108PCE - přízemíMgr. Kopsa RadekENEMO s.r.o.
Prokryl stav s.r.o.
12:5022 CO 256 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Hůrková Šárka Ph. D.Petr Špatenka
Petra Špatenková
13:0022 CO 343 / 2019108PCE - přízemíMgr. Kopsa RadekJosef Lelek
QI investiční společnost, a.s.
13:0038 CM 57 / 2008109 II. patroJUDr. Kubásek MilanMiloš Drahorád
Václava Gaislerová
Petr Nedvídek
Stavební bytové družstvo Náchod
Josef Švadlenka
12:5023 CO 298 / 2019109PCE - přízemíMgr. Pácha LukášHOTEL HORNIČKA s.r.o.
Paleček Group s.r.o.
13:0023 CO 338 / 2019109PCE - přízemíTrávníčková IvaMUDr. Jana Ledvinová
MUDr. Jiří Špott
08:3048 K 57 / 2002110PCE - přízemíMgr. Schreier MartinČeskomoravská družstevní záložna - spořitelní a úvěrní družstvo
Mgr. David Letošník
JednáníAno
09:1548 K 17 / 2007110PCE - přízemíMgr. Schreier MartinMgr. Andrea Regentová
1. správcovská a konkurzní v. o. s.
Jednání
10:0048 K 82 / 2007110PCE - přízemíMgr. Schreier MartinJUDr. Roman Krmenčík
Mgr. Pavel Novák
PAVEX CZ, a.s.
Jednání
10:4548 INS 2570 / 2009110PCE - přízemíMgr. Schreier MartinBc. Klára Čechová
GEPARD s. r. o.
Jednání
08:3014 TO 340 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pfeiferová ŠárkaPetr Zahálka
09:1514 TO 347 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pfeiferová ŠárkaJosef KoudelaAno
09:1514 TO 361 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidLubomír Jebavý
10:0014 TO 330 / 2019114PCE - přízemíMgr. Žanda PetrHynek Háněl
10:3014 TO 348 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pfeiferová ŠárkaJindřich SieglAno
13:0014 TO 362 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Čejka DavidJosef Škraňka
13:3014 TO 368 / 2019114PCE - přízemíMgr. Žanda PetrPatrik Maška
08:3063 T 7 / 2019115PCE - přízemíMgr. Sobotková AnnaPetr Šišlák
09:0030 A 104 / 201817 přízemíJUDr. Kumprecht PavelEXCON Development, s. r. o.
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
08:3011 TO 362 / 20193 suterénJUDr. Šulc ZdeněkPetr Gabriel
09:0011 TO 366 / 20193 suterénJUDr. Šulc ZdeněkPeter Cicko
09:4511 TO 395 / 20193 suterénJUDr. Šulc ZdeněkJaroslav Hynek
10:1511 TO 382 / 20193 suterénJUDr. Mádr JiříJaroslav Hrdlička
13:0011 TO 392 / 20193 suterénJUDr. Mádr JiříJosef Kolouch
Jaroslav Wittmayer
14:0011 T 3 / 20193 suterénJUDr. Šulec JanMichal Koubský
08:006 T 10 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošBrigita MaslováAno
08:306 T 6 / 20195 suterénJUDr. Sovák LubošMiroslav Ostrák

Středa 11. 12. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0021 CO 340 / 2019103 II. patroMgr. Petrová ŠárkaAno
09:3021 CO 321 / 2019103 II. patroMgr. Petrová ŠárkaCelní úřad pro Olomoucký kraj
Zdeňka Tomasová
09:4021 CO 296 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová MarieIng. Petr Brož
Ing. Petr Švec
09:4521 CO 304 / 2019103 II. patroMgr. Petrová ŠárkaOliver Hašlar
VICTORIA Credit s.r.o.
09:5021 CO 178 / 2019103 II. patroJUDr. Kubištová MarieAleš Bělina
Lukáš Souček
08:3017 CO 186 / 2019104 II. patroJUDr. Jasanská ZitaDagmar SmolíkováAno
08:4517 CO 195 / 2019104 II. patroJUDr. Jasanská ZitaRadek Buka
08:5017 CO 152 / 2019104 II. patroMgr. Šinták Tomáš
09:1017 CO 168 / 2019104 II. patroMgr. Šinták Tomáš
09:3017 CO 179 / 2019104 II. patroMgr. Šinták TomášNaďa Bílá
10:3017 CO 169 / 2019104 II. patroJUDr. Jasanská ZitaCP Inkaso s.r.o.
Ondřej Oravec
09:0040 ICM 211 / 2019105 II. patroMgr. Šáfrová VěraJUDr. Daniela Urbanová
Vila Lannen d.o.o.
JednáníAno
13:0040 INS 15652 / 2019105 II. patroMgr. Šáfrová VěraAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Mikula Turnov, s.r.o.
Přezkumné jednáníAno
09:0018 CO 313 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Pokorná Alena
10:3018 CO 260 / 2019108PCE - přízemíJUDr. Pokorná Alena
13:0018 CO 279 / 2018108PCE - přízemíJUDr. Pokorná AlenaČeský svaz ochránců přírody
Město Chrudim
08:3059 ICM 97 / 2019109PCE - přízemíJUDr. Kudláček KarelDV Insolvence, v.o.s.
INVESA s.r.o.
Jednání
09:3059 ICM 372 / 2019109PCE - přízemíJUDr. Kudláček KarelInsolvency Project v.o.s.
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jednání
08:3027 CO 297 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Tomek MartinČeská republika - Státní pozemkový úřad
Město Proseč
Římskokatolická farnost Proseč u Skutče
09:3027 CO 344 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Chmelík JaroslavMarta Mrňková
10:3027 CO 323 / 2019111PCE - přízemíMgr. Hradecký PavelMiloslava Laposová
Stavební bytové družstvo Družba Pardubice
12:4527 CO 326 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Chmelík JaroslavCFIG SE
Mgr. Eva Lukaštíková
12:5027 CO 318 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Tomek Martin
13:0027 CO 347 / 2019111PCE - přízemíJUDr. Chmelík Jaroslav
08:0061 AD 3 / 2019112PCE - přízemíMgr. Venclová Petra Ph. D.Česká správa sociálního zabezpečení
Karolína Kovářová
08:3061 AD 7 / 2018112PCE - přízemíMgr. Venclová Petra Ph. D.Česká správa sociálního zabezpečení
Anna Valentová
09:0061 AD 5 / 2018112PCE - přízemíMgr. Venclová Petra Ph. D.Česká správa sociálního zabezpečení
Marie Panýrková
09:3052 A 42 / 2019112PCE - přízemíMgr. Venclová Petra Ph. D.Krajský úřad Pardubického kraje
Ing. Michal Pech
10:1552 AF 30 / 2019112PCE - přízemíJUDr. Dvořák JanHYDROENERGIE spol. s r.o.
Odvolací finanční ředitelství
13:2052 AF 24 / 2016112PCE - přízemíMgr. Venclová Petra Ph. D.Finanční úřad pro Pardubický kraj
Kovové profily, spol. s r.o.
09:0055 CM 17 / 2019113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaBytové družstvo LANŠKROUN - NERUDOVA
Martina Kytlicová (Blažeňaková)
Město Lanškroun
Jindřich Venzara
13:0055 CM 179 / 2019113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaPROFI CREDIT Czech a. s.
Josef Záborec
13:3055 CM 165 / 2017113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaCommercial společnost s.r.o.
Ing. Viktor Hlinovský
14:0055 CM 128 / 2019113PCE - přízemíJUDr. Fuksová MiroslavaKamila Abrhámová
PROFI CREDIT Czech a. s.
08:3013 TO 389 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Holík AlešPavlína Frydrychová
09:1513 TO 386 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pelák PavelStanislav Januš
09:4513 TO 373 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Pelák PavelMiroslav Sejkora
10:3013 TO 394 / 2019114PCE - přízemíJUDr. Trávníček MiroslavPetr Jeřábek
08:3063 T 7 / 2019115PCE - přízemíMgr. Sobotková AnnaPetr Šišlák
09:0034 ICM 1734 / 201919 přízemíMgr. Liskovský TomášFKI, v. o. s.
RONDINE - S.P.A.
JednáníAno
10:0034 ICM 1683 / 201919 přízemíMgr. Liskovský TomášACARA PRAHA, s.r.o.
FKI, v. o. s.
JednáníAno
12:5039 CM 376 / 201319 přízemíMgr. Liskovský TomášIng. Jaroslav Javorský
PRIMA spol. s r. o.
13:0034 CM 22 / 201919 přízemíMgr. Liskovský TomášJiří Hovorka
OPTERVISK TRADING LIMITED
Ano
13:0043 CM 247 / 200919 přízemíMgr. Liskovský TomášČeskoslovenská obchodní banka a. s.
Československa obchodní banka, a.s.
Stanislav Pokorný
08:302 T 3 / 20152 suterénJUDr. Mjartan MiroslavYuliya Chorba
Jaroslav Jay Hampl
Miloslav Merta
Pavel Rohel
08:304 T 1 / 20182 suterénJUDr. Mjartan MiroslavPawel GajewskiAno
08:3012 TO 297 / 20193 suterénJUDr. Rejfek OldřichMarek Puška
09:0012 TO 315 / 20193 suterénJUDr. Rejfek OldřichMiroslav Lokvenc
09:001 T 9 / 201550 přízemíJUDr. Šulc ZdeněkMartin Chovanec
Jaroslav Horyna
Jan Plzák
Jakub Slanař
Daniel Starý

Čtvrtek 12. 12. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0016 C 30 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaMKS Nová Paka, příspěvková organizace
Filip Smoljak
09:1016 C 32 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaDům kultury Koruna
Filip Smoljak
09:2016 C 31 / 2019103 II. patroMgr. Pavlovová LeaMěsto Janské Lázně
Filip Smoljak
09:0026 CO 320 / 2019104 II. patroJUDr. Mazáková DanaMěsto Přibyslav
Josef Popelka
Helena Popelková
10:3026 CO 182 / 2019104 II. patroJUDr. Krejzlíková MilušeEva Fejksová
Lukáš Hotmar
Věra Hotmarová
Otakar Procházka
09:0045 ICM 3844 / 2013105 II. patroJUDr. Marčišinová MonikaMgr. Irena Jonáková
LAINYKELO s.r.o.
Jednání
13:1545 ICM 3125 / 2018105 II. patroJUDr. Marčišinová MonikaBK Havlíčkův Brod, z.s.
Paclík - insolvenční správce a spol.
Jednání
10:3025 CO 256 / 2019108 II. patroJUDr. Moravec Pavel
12:3038 CM 23 / 2019109 II. patroJUDr. Kubásek MilanMiroslav Brát
Mgr. Antonín Stanislav
Antonín Stanislav
08:3060 INS 5242 / 2019111PCE - přízemíMgr. Schreier MartinTomáš Skala
1. Insolvenční v.o.s.
Schůze věřitelů
09:0060 INS 13163 / 2016111PCE - přízemíMgr. Schreier MartinIndra-Šebesta v.o.s.
Antonín Láník
Schůze věřitelů
09:3060 INS 22411 / 2017111PCE - přízemíMgr. Schreier MartinJUDr. Zdeňka Pechancová
Petr Zadražil
Jednání
10:0060 INS 21657 / 2015111PCE - přízemíMgr. Schreier MartinAleš Dohnal
Indra-Šebesta v.o.s.
Jednání
10:0054 CM 131 / 2016112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaIng. Lothar Axmacher
MORAVA spol. s r.o. v likvidaci
Ano
10:2054 CM 213 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaSoňa Kaiserová
PROFI CREDIT Czech a. s.
10:3054 CM 202 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaMichal Černý
PROFI CREDIT Czech a. s.
10:4054 CM 199 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaMiroslav Burč
PROFI CREDIT Czech a. s.
10:5054 CM 163 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaLukáš Bartoš
PROFI CREDIT Czech a. s.
11:0054 CM 229 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaPROFI CREDIT Czech a. s.
Lucie Vajnerová
11:1054 CM 169 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaRomana Kubějová
PROFI CREDIT Czech a. s.
11:2054 CM 276 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaPavel Mazurek
PROFI CREDIT Czech a. s.
13:0054 CM 170 / 2019112PCE - přízemíMgr. Ing. Poláčková EvaLadislav Lakatos
PROFI CREDIT Czech a. s.
08:3053 INS 2008 / 2017113PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaRoman Culka
Mgr. Tereza Vodičková
Jednání
09:0053 INS 28510 / 2014113PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaPavel Jansa
1. správcovská a konkurzní v.o.s.
Jednání
13:0053 INS 11039 / 2019113PCE - přízemíMgr. Chaloupková MonikaJakub Bulva
Mgr. Dana Cigánková
Přezkumné jednání
08:1530 AZ 35 / 201817 přízemíJUDr. Rutsch JanMinisterstvo vnitra České republiky
09:0028 A 8 / 201817 přízemíMgr. Konečná HelenaIng. Miroslav Halamka
Krajský úřad Královéhradeckého kraje
10:0035 INS 9882 / 201618 přízemíMgr. Kadlečková DanielaAS ZIZLAVSKY v.o.s.
Pavel Brádle
Jednání
10:1535 INS 19027 / 201818 přízemíMgr. Kadlečková DanielaVladimír Hubínek
Ing. Pavel Tlustý
JednáníAno
13:0035 CM 1 / 201618 přízemíMgr. Kadlečková DanielaMgr. Marian Pavlov
Miloslav Štěpán
08:0032 AZ 17 / 201819 přízemíJUDr. Šubrtová IvonaMinisterstvo vnitra České republiky
08:1032 AZ 18 / 201819 přízemíJUDr. Šubrtová IvonaMinisterstvo vnitra České republiky
08:3032 AD 26 / 201819 přízemíJUDr. Šubrtová IvonaČeská správa sociálního zabezpečení
Karin Procházková
09:0032 AD 3 / 201919 přízemíJUDr. Šubrtová IvonaČeská správa sociálního zabezpečení
Česká správa sociálního zabezpečení
Jaroslav Zmítko
09:3032 AD 27 / 201819 přízemíJUDr. Šubrtová IvonaČeská správa sociálního zabezpečení
Česká správa sociálního zabezpečení - ČR
Milan Macek
Ano
08:304 T 1 / 20182 suterénJUDr. Mjartan MiroslavPawel Gajewski
09:0010 TO 211 / 20193 suterénKorf ZdeněkJiří Syrovátka
10:0010 TO 216 / 20193 suterénJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Martin Marek
10:4510 TO 224 / 20193 suterénJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Patrik Hetfleiš
08:306 T 10 / 20145 suterénJUDr. Sovák LubošOldřich Horváth
09:001 T 9 / 201550 přízemíJUDr. Šulc ZdeněkMartin Chovanec
Jaroslav Horyna
Jan Plzák
Jakub Slanař
Daniel Starý

Pátek 13. 12. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Hradec Králové

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:0036 CM 34 / 2013112PCE - přízemíMgr. et. Mgr. Vávra JaroslavMORAVA spol. s r.o. v likvidaci
Andreas Tradt
09:0030 A 155 / 201817 přízemíJUDr. Kumprecht PavelJiřina Jánská
Městský úřad Nové Město nad Metují
09:001 T 9 / 201550 přízemíJUDr. Šulc ZdeněkMartin Chovanec
Jaroslav Horyna
Jan Plzák
Jakub Slanař
Daniel Starý