Krajský soud Ostrava

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0032 ICM 3260 / 2016III. podlaží, dveře. 333JUDr. Pittermannová SimonaCitibank N.A., London Branch
Ing. Lee Louda Ph.D.
New World Resources N.V.
NWR Holdings B.V.
Správa pohledávek OKD, a.s.
Jednání
08:3050 T 2 / 201910 přízemí budova AMgr. Božoň VítězslavViacheslav Belenkov
Miroslav Brezoňák
Zuzana Holoubková
Michal Janák
Radomír Lanzer
Vitaliy Makaryk
Kamil Šrubař
David Večeřa
Denis Zniščal
Lubomír Zniščal
09:0010 CO 1207 / 201811 přízemí budova AJUDr. Plutková MarcelaFrantišek Homola
13:0010 CO 1048 / 201811 přízemí budova AJUDr. Plutková MarcelaJosef Figura
obec Karlova Studánka
08:3045 T 2 / 2019137 I. poschodí, budova BJUDr. Skalská ŠárkaPatrik Červeňák
Adrian Krasniči
Robert Odrobina
Šimon Szkutek
09:0023 C 227 / 201114 přízemí budova AJUDr. Dvořáková ŠárkaMěstská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
09:0025 AF 64 / 201815 přízemí budova AJUDr. Spratek Daniel , Ph.D.MADAC STEEL s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
Ano
09:4522 AF 120 / 201715 přízemí budova AMgr. Gottwald JiříMEDAS PLUS s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
Ano
10:3076 A 4 / 201915 přízemí budova AMgr. Šmolková ZoraMilan Křístek
Mgr. Alena Křístková
Obec Staré Město
13:0025 A 158 / 201915 přízemí budova AJUDr. Hluštík Petr , Ph.D.Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj, Katastrální pracoviště Frýdek-Místek
Zdenka Šillerová
10:0011 ICM 1832 / 2019152JUDr. Slaběňáková EvaJUDr. Jarmila Bajerová
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
10:1011 ICM 1600 / 2019152JUDr. Slaběňáková EvaFinanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Územní pracoviště v Opavě
Ing. David Papoušek Ph.D.
Vyhlášení rozsudku
10:2011 ICM 1016 / 2019152JUDr. Slaběňáková EvaJUDr. Juraj Podkonický Ph.D.
Lenka Rohovská
Vyhlášení rozsudku
09:003 CM 71 / 2018154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaJán Černický
Terebellum s.r.o.
09:053 CM 32 / 2019154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaRoman Śmiga
Štefan Škorvan
08:3070 CO 245 / 2019210 2.poschodíMgr. Novák Jan
09:3070 CO 258 / 2019210 2.poschodíMgr. Novák Jan
12:3070 CO 275 / 2019210 2.poschodíMgr. Novák Jan
10:152 TO 163 / 2019220 2. poschodíJUDr. Langerová MarkétaJaroslav Matoušek
08:3029 T 9 / 2016225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinMarie Dolečková
Pavel Halouska
10:0028 NT 152 / 2019225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinMaroš StraňákAno
08:306 TO 238 / 2019248 II. poschodí, budova BMgr. Tajdus PetrLucie Kotásková
09:206 TO 232 / 2019248 II. poschodí, budova BMgr. Tajdus PetrMiroslav Šimíček
10:206 TO 304 / 2019248 II. poschodí, budova BMgr. Tajdus PetrPavol Rell
11:006 TO 329 / 2019248 II. poschodí, budova BMgr. Tajdus PetrOndřej Děrgel
Tomáš Sobčák
13:0050 T 8 / 2015249 II. poschodí, budova BJUDr. Gilová RenataTomáš Hyžy
Richard Kamas
Ing. Zdeněk Pěnička
08:3077 T 7 / 2013252 II. poschodí, budova BMgr. Krajdl IgorIng. Jan Kořený
09:3012 INS 13940 / 2019261JUDr. Břeska ViktorJednání
13:0033 INS 9789 / 2018261Mgr. Krhut RostislavJednání
13:2033 INS 5213 / 2015261Mgr. Krhut RostislavJednání
13:4033 INS 17030 / 2015261Mgr. Krhut RostislavJednání
14:0033 INS 17161 / 2015261Mgr. Krhut RostislavJednáníAno
14:2033 INS 10503 / 2017261Mgr. Krhut RostislavJednání
14:4033 INS 9253 / 2018261Mgr. Krhut RostislavJednání
09:001 CM 192 / 2009263 II. poschodí, budova BMgr. Jurková Nováková PetraARMATURY Group a.s.
Rudolf Kriebel
Ano
08:308 CM 233 / 2019264 II. poschodí, budova BJUDr. Petříková PavlaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Rychlý obchod s.r.o.
08:3071 CO 199 / 20193 přízemí budova AJUDr. Žmolilová ŠárkaPetr Binar
Jaroslav Weyers
Ano
09:0071 CO 224 / 20193 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaDENTAL MEDICINE k.s.
Tomáš Tazbirek
09:4571 CO 270 / 20193 přízemí budova AJUDr. Žmolilová ŠárkaMgr. Martin Bis
Roman Valášek
Ano
10:0071 CO 299 / 20193 přízemí budova AJUDr. Žmolilová ŠárkaDaniel Dřeza
Pavel Vokál
Ing. Iva Vokálová
Ano
08:007 TO 146 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaMichal Caltík
09:307 TO 139 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaAlena Klimszová
09:307 TO 157 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková Monikapprap. Bc. Martin ZuziakAno
12:307 TO 167 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaBartłomiej Łukasz Czapek
13:157 TO 169 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaPavel Velička
08:305 TO 398 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda ČestmírPetr Blum
09:005 TO 406 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda ČestmírPeter Pělucha
08:0068 TO 288 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaRoman Praženka
10:0068 TO 292 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaTomáš Hochla
13:0068 TO 180 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaJaroslav Racek
09:0028 CM 57 / 2019335 III. poschodí, budova BMgr. Halfarová PavlaJosef Adámek
PK - Partner, s.r.o.
09:0010 CM 116 / 200844 přízemí budova BMgr. Stošek DavidSUPLEX CZ, s.r.o.
Zlínstav a.s.

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3050 T 2 / 201910 přízemí budova AMgr. Božoň VítězslavViacheslav Belenkov
Miroslav Brezoňák
Zuzana Holoubková
Michal Janák
Radomír Lanzer
Vitaliy Makaryk
Kamil Šrubař
David Večeřa
Denis Zniščal
Lubomír Zniščal
08:3016 CO 150 / 201911 přízemí budova AMgr. Zubek TomášGejza Horváth
Správa pohledávek OKD, a.s.
09:3016 CO 128 / 201911 přízemí budova AJUDr. Hrdinová IvaMgr. Martin Bugaj
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
09:3016 CO 136 / 201911 přízemí budova AJUDr. Hrdinová IvaMarek Paulovič
Šárka Paulovičová
Ano
10:3016 CO 94 / 201911 přízemí budova AJUDr. Hrdinová IvaARRIVA MORAVA a.s.
Jiří Drlík
13:0016 CO 154 / 201911 přízemí budova AMgr. Zubek TomášJan Hričák
SDpeople s.r.o.
Ano
09:0049 T 8 / 2012135 I. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraVladimír TalapkaAno
08:3045 T 2 / 2019137 I. poschodí, budova BJUDr. Skalská ŠárkaPatrik Červeňák
Adrian Krasniči
Robert Odrobina
Šimon Szkutek
09:0031 T 6 / 2018139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinIveta Galatíková
Tomáš Glatz
Blanka Glatzová
08:1514 CO 173 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
09:3014 CO 185 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
10:1514 CO 203 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
13:0014 CO 257 / 201914 přízemí budova AJUDr. Demel Jiří
08:0020 AD 32 / 20152 přízemí budova AMgr. Úředníčková JarmilaČeská správa sociálního zabezpečení
Zdeněk Volný
07:1555 TO 235 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonPavel TomanAno
07:3055 TO 255 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonLukáš SzathmáryAno
08:3055 TO 253 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonFabio Gabčo
09:3055 TO 236 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonMiloš ChalupaAno
10:3055 TO 212 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonJaromír Majer
Dan Randýsek
13:301 CM 70 / 2018210 2.poschodíJUDr. Dorazilová DanaCAMPA - NET a.s.
Karel Steiner
Ano
09:0075 CO 127 / 2019211 2. poschodíJUDr. Polášková Wincorová HanaIng. Pavel Kumecký
Petr Kumecký
Ing. Peter Miškóci
Ano
12:5075 CO 187 / 2019211 2. poschodíMgr. Renda MichalBohemia Faktoring a. s.
Ing. Josef Dostál
13:0075 CO 123 / 2019211 2. poschodíJUDr. Polášková Wincorová HanaAlois Krobot
Pavla Turečková
Ano
13:0075 CO 306 / 2019211 2. poschodíJUDr. Polášková Wincorová HanaPREFA PECINA s. r. o.
ŠTERNSTAV CZ spol. s r. o.
09:0069 CO 186 / 2019215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaMUDr. Štefan Takáč
Marie Takáčová
12:5069 CO 224 / 2019215 2. poschodíMgr. Telcová MartinaMgr. Josef Kořenek
Marcela Anežka Kořenková
Roman Mráček
13:0069 CO 234 / 2019215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaIng. Jitka Brabcová PhD.
Ing. Stanislav Brabec
09:0041 INS 21306 / 2017218JUDr. Najdekr VladimírJednání
09:2041 INS 623 / 2018218JUDr. Najdekr VladimírJednání
09:4041 INS 3138 / 2018218JUDr. Najdekr VladimírJednání
10:0041 INS 19125 / 2017218JUDr. Najdekr VladimírJednání
10:2041 INS 8101 / 2018218JUDr. Najdekr VladimírJednání
08:0035 T 5 / 2018250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejRoman KlečkaAno
09:0067 NT 1530 / 2019252 II. poschodí, budova BMgr. Šigut KarelLukáš DrexlerAno
10:005 CM 4 / 2017263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelAscendum Stavební stroje Czech s.r.o.
Josef Červenka
Ano
12:005 C 46 / 2016263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelAQS, a.s.
BLUE SKY FILM DISTRIBUTION a.s.
BONTONFILM, a.s.
HOLLYWOOD C.E. s.r.o.
Tomáš Kyčmer
13:005 C 51 / 2017263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelAQS, a.s.
BONTONFILM, a.s.
Jiří Fišer
HOLLYWOOD C.E. s.r.o.
13:305 C 124 / 2014263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelAQS, a.s.
BLUE SKY FILM DISTRIBUTION a.s.
BONTOFILM, a.s.
Cinema City Czech s.r.o.
FILM EUROPE, s.r.o.
HOLLYWOOD C.E. s.r.o.
INTERSONIC spol. s r. o.
Ondřej Škereň
08:008 CO 206 / 20193 přízemí budova AJUDr. Putík Martin , Ph.D.Auto Kora top s.r.o.
Lubomír Janhuba
09:008 CO 251 / 20193 přízemí budova AJUDr. Putík Martin , Ph.D.Petr Lanči
PROFI CREDIT Czech, a.s.
08:003 TO 351 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Adamus RadekRadek Ščupal
08:303 TO 354 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielDaniel Martiška
09:153 TO 357 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Adamus RadekDominik FloderAno
09:153 TO 370 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Adamus RadekFrantišek Červeňák
09:453 TO 291 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Čablík LumírDavid Sláma
10:153 TO 361 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Adamus RadekMichaela Grossmannová
08:3028 T 7 / 2019332 3.poschodíMgr. Ondrášek EduardJan Blumenstein
Daniel Horna
Robin Laschke
08:3037 T 3 / 2019333 III. poschodí, budova BMgr. Erleová AliceJozef Bango
13:0015 CM 22 / 2019334 III. poschodí, budova BJUDr. Gottwald PetrRostislav Pekař
Jana Sloupenská
TIC group s.r.o.
Ano
08:3011 CO 163 / 20195 přízemí budova AJUDr. Placzková EvaAdam Adamczyk
Maria Adamczyk
Stefan Jan Adamczyk
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jindřiška Dziusová
Beata Kijas
Anna Kijonková
Štěpánka Klusková
Bożena Knopek
Ewa Mucha
Helena Vybraňcová
Jiří Vybraněc
Milena Walová
Wanda Wodecka
Jerzy Wodecki
Emerich Wybraniec
Evald Wybraniec
František Wybraniec
Libuše Wybraniecová
Renata Ewa Zasada
10:0011 CO 207 / 20195 přízemí budova AJUDr. Placzková EvaKDT - development s.r.o.
LAAX development, a.s. v likvidaci
Daniela Stewart
Paul Mervyn Stewart
08:3057 CO 273 / 20196 přízemí budova AJUDr. Severová LenkaAlena Adámková
Jan Matula
Michal Matula
09:3057 CO 282 / 20196 přízemí budova AJUDr. Severová LenkaJUDr. Radomír Koudela
Letiště Ostrava, a.s.
10:3057 CO 122 / 20196 přízemí budova AJUDr. Severová LenkaDavid Vebr
Valerie Vebrová
Ano

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0031 T 6 / 2018139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinIveta Galatíková
Tomáš Glatz
Blanka Glatzová
08:2013 CO 186 / 201914 přízemí budova AMgr. Kutaj Lumír
09:2013 CO 200 / 201914 přízemí budova AMgr. Kutaj LumírAno
10:0013 CO 220 / 201914 přízemí budova AMgr. Kutaj Lumír
10:0022 AF 90 / 201715 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaFinanční úřad pro Moravskoslezský kraj
VÍTKOVICE REVMONT a. s.
10:3022 AF 47 / 201715 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaOdvolací finanční ředitelství
VÍTKOVICE REVMONT a.s.
11:0022 AF 92 / 201715 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaFinanční úřad pro Moravskoslezský kraj
VÍTKOVICE REVMONT a. s.
08:4537 ICM 4074 / 2015152JUDr. Slaběňáková EvaIng. Peter Režnický
Ing. Dáša Šárová
Vyhlášení rozsudku
09:0011 ICM 2753 / 2018152JUDr. Slaběňáková EvaBílá Holubice s.r.o.
KONREO, v.o.s.
Jednání
11:4511 ICM 2702 / 2018152JUDr. Slaběňáková EvaČestmír Lichna
Mgr. Bc. David Vandrovec
Jednání
10:0011 CM 49 / 2010152 I. poschodí, budova BJUDr. Slaběňáková EvaKazimierz Ropek
SUNCONE s.r.o.
09:304 ICM 2858 / 2016154JUDr. Volný AlešMilan Antoniazi
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
JUDr. Dagmar Jahnová
Jednání
10:004 CM 7 / 2016154 I. poschodí, budova BJUDr. Volný AlešMlýn Bělkovice s.r.o.
Stavební firma Mahovský s.r.o.
09:0031 INS 7775 / 2018156JUDr. Holešovská KateřinaJednáníAno
09:3031 INS 2393 / 2015156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
10:0031 INS 7182 / 2019156JUDr. Holešovská KateřinaPřezkumné jednání
10:3031 INS 21780 / 2016156JUDr. Holešovská KateřinaJednáníAno
08:4570 CO 358 / 2019210 2.poschodíMgr. Pečenka Milan
08:4570 CO 316 / 2019210 2.poschodíJUDr. Brožová HanaAno
09:4570 CO 296 / 2019210 2.poschodíJUDr. Brožová Hana
12:3070 CO 197 / 2019210 2.poschodíJUDr. Brožová Hana
09:0065 A 84 / 2018212 2. poschodíJUDr. Šnejdrlová ZuzanaKrajský úřad Zlínského kraje
Marek Miklánek
09:0040 CO 236 / 2019215 2. poschodíJUDr. Nováková VladimíraJan Bín
TORO VM, a. s.
10:0044 ICM 702 / 2019217JUDr. Paučková EvaAS ZIZLAVSKY v.o.s.
Guaranteed Investment a.s.
Zdeněk Ticháček
Jednání
09:0044 CM 33 / 2019217 2.poschodíJUDr. Paučková EvaHelena Judasová
SIGSERVIS, spol. s r.o.
09:0030 CM 88 / 2019218 2. poschodíJUDr. Jašek VítPetr Hradil
Pivovar HOLBA, a.s.
RED RAT - RED RAT s.r.o.
Ano
07:3029 T 14 / 2019225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinVladimír BarillaAno
08:0029 T 8 / 2019225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinJolana Chlápková
Ing. Ludvík Navrátil
10:0036 ICM 56 / 2017261Mgr. Budín PetrPKS Praha a.s.
VPI CZ, v.o.s.
Jednání
10:3021 CM 107 / 2009264 II. poschodí, budova BJUDr. Bartoszová Jitka , Ph.D.Lesy České republiky, s.p.
Jiří Pavelka
08:3071 CO 211 / 20193 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaMgr. Dagmar Cenknerová
VLAMA Trading s.r.o.
Ano
09:4571 CO 284 / 20193 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaČEZ Prodej, a.s.
Lukáš Fonti
Ano
08:007 TO 175 / 2019305 III. poschodí, budova AJUDr. Vicherek RomanMartin Láska
09:007 TO 185 / 2019305 III. poschodí, budova AJUDr. Vicherek RomanJiří SedláčekAno
10:007 TO 181 / 2019305 III. poschodí, budova AJUDr. Vicherek RomanMiroslav Kovář
ZDK dlažby s.r.o.
08:305 TO 314 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Topiarz VladislavLuděk Boucný
Ing. Martin Dluhoš
Ing. Petr Heřman
Ing. Pavel Vojtasík
AnoAno
08:305 TO 314 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Topiarz VladislavLuděk Boucný
Ing. Martin Dluhoš
Ing. Petr Heřman
Ing. Pavel Vojtasík
08:0068 TO 298 / 2019327 3.poschodíJUDr. Mierva BohuslavMiloš Orel
09:0068 TO 305 / 2019327 3.poschodíJUDr. Mierva BohuslavMilan Šupol
10:0068 TO 258 / 2019327 3.poschodíJUDr. Mierva BohuslavJürgen Freddy Fernand
12:3081 T 5 / 2017332 3.poschodíJUDr. Vašků AlešVáclav Jiřík
08:3037 T 3 / 2019333 III. poschodí, budova BMgr. Erleová AliceJozef Bango
13:0014 ICM 4466 / 201744JUDr. Tomalová PavlaMgr. Eva Budínová
EOS KSI Česká republika, s.r.o.
Jednání
09:0023 C 20 / 20156 přízemí budova AMgr. Misiačková JanaŘeditelství silnic a dálnic ČR

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0034 T 10 / 201810 přízemí budova AJUDr. Hajdíková PetraKarel Liberda
09:0034 T 10 / 2018135 I. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraKarel Liberda
08:3045 T 4 / 2019137 I. poschodí, budova BJUDr. Skalská ŠárkaNikolas Hospody
Vojtěch Nistor
09:0031 T 6 / 2018139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinIveta Galatíková
Tomáš Glatz
Blanka Glatzová
08:3014 CO 277 / 201914 přízemí budova AJUDr. Demel JiříLukáš Holibka
09:3014 CO 213 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
09:3014 CO 156 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová MichaelaAno
09:303 ICM 2138 / 2018154JUDr. Šimová ZuzanaMarta Königová
Mgr. Bc. Michael Štefánek
Jednání
09:009 ICM 3619 / 2018156Mgr. Martínková JanaBohuslav Brozda
Mgr. Eva Budínová
Jednání
10:009 ICM 3374 / 2018156Mgr. Martínková JanaMgr. Martin Horák
PSJ Hydrotranzit a.s.
Jednání
11:009 ICM 273 / 2019156Mgr. Martínková JanaRaiffeisen stavební spořitelna a.s.
Mgr. Eva Vavrošová
JednáníAno
09:0075 CO 171 / 2019211 2. poschodíMgr. Telec PavelOndřej Brzobohatý
Pavel Brzobohatý
MEDIST zdravotní materiál s. r. o.
12:5075 CO 44 / 2019211 2. poschodíMgr. Telec PavelBIRKI, spol. s r. o.
Vladimír Škop
13:0075 CO 172 / 2019211 2. poschodíMgr. Telec PavelE.ON Distribuce, a. s.
GEMO a. s.
09:3072 AD 15 / 2019212 2. poschodíJUDr. Radkova MartinaČeská správa sociálního zabezpečení
Pavel František Zapletal
10:0072 AD 31 / 2019212 2. poschodíJUDr. Radkova MartinaČeská správa sociálního zabezpečení
Dagmar Pastyříková
10:3072 AD 40 / 2019212 2. poschodíJUDr. Radkova MartinaČeská správa sociálního zabezpečení
Eva Hrabcová
09:0069 CO 260 / 2019215 2. poschodíMgr. Telcová MartinaNAJFIN CZ, s.r.o.
Lubomír Vykopal
12:4069 CO 128 / 2019215 2. poschodíMgr. Synek JaromírLudmila Hansmannová
Libor Uhlík
Kristýna Uhlíková
12:5069 CO 183 / 2019215 2. poschodíMgr. Telcová MartinaJana Greplová
Karel Novák
13:0069 CO 240 / 2019215 2. poschodíMgr. Telcová MartinaMěsto Hranice
Richard Škoda
08:302 TO 177 / 2019220 2. poschodíMgr. Vladyková ZuzanaVáclav Holub
09:302 TO 160 / 2019220 2. poschodíMgr. Vladyková ZuzanaJakub Horák
10:152 TO 187 / 2019220 2. poschodíMgr. Vladyková ZuzanaJan Hrubý
08:0029 T 8 / 2019225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinJolana Chlápková
Ing. Ludvík Navrátil
12:3037 T 11 / 2018249 II. poschodí, budova BMgr. Erleová AliceMartin Bodzenta
08:1530 T 7 / 2017250 II. poschodí, budova BJUDr. Mucha MiroslavIng. Tomáš Doležal
KADAMO, a.s.
12:4530 T 1 / 2019250 II. poschodí, budova BJUDr. Mucha MiroslavBohuslava VrbováAno
09:0036 INS 7521 / 2019261Mgr. Budín PetrPřezkumné jednání
09:3036 INS 2657 / 2019261Mgr. Budín PetrJednání
09:5036 INS 2089 / 2019261Mgr. Budín PetrJednání
10:1036 INS 13892 / 2018261Mgr. Budín PetrJednání
10:3036 INS 10417 / 2018261Mgr. Budín PetrJednání
10:5036 INS 59 / 2019261Mgr. Budín PetrJednání
11:1036 INS 16701 / 2016261Mgr. Budín PetrJednání
13:005 CM 120 / 2009263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelC-KODECAR, spol. s r.o.
Zvedací plošiny s.r.o.
08:308 CM 306 / 2017264 II. poschodí, budova BJUDr. Petříková PavlaALTERAGRA s. r. o.
MVDr. Rudolf Skandera
08:008 CO 287 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaGo Power, s.r.o.
Komerční banka, a.s.
08:308 CO 281 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaPavla Ficková
Miloš Golka
Jana Golková
09:308 CO 252 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaLubomír Neckař
PROFI CREDIT Czech, a.s.
08:003 TO 347 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielLudovít Lévai
08:453 TO 218 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielDavid Kaleja
Petr Kreisel
09:453 TO 460 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielRadim Fejerčák
12:303 TO 360 / 2019305 III. poschodí, budova AJUDr. Gilová RenataJiří Stolarczyk
13:003 TO 315 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielMarek Graf
09:0040 INS 8559 / 201942Mgr. Walderová SoňaJednání
09:3040 INS 18870 / 201642Mgr. Walderová SoňaJednání
08:1511 CO 176 / 20195 přízemí budova AJUDr. Placzková EvaĽubomír Harman
Eva Mihulová
08:3011 CO 212 / 20195 přízemí budova AJUDr. Ihnátová ZuzanaRoman Kandrač
Lucie Kandračová
Město Vsetín
10:0011 CO 302 / 20195 přízemí budova AJUDr. Ihnátová ZuzanaJosef Hříbek
Společenství VM U Apolla 693, 694
11:0011 CO 307 / 20195 přízemí budova AJUDr. Ihnátová ZuzanaNikolas Roubal
Jan Zaremba
08:3057 CO 209 / 20196 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaJindřiška Konečná
Miroslav Konečný
JUDr. Petr Stoklas
08:3057 CO 550 / 20166 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaDavid Hálek
Tomáš Hálek
Nordex CZ, a.s.
Ondřej Štark
Ano
10:0057 CO 118 / 20196 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaK.T.&K. Group Czech s.r.o.
Ing. Věslav Zawadzki
13:3057 CO 145 / 20186 přízemí budova AMgr. Teterová DanielaIMEX REALITY s.r.o.
Daniel Klimša
TG CREDIT CZ s.r.o.
Eva Zápotocká

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3056 CO 89 / 2019120 I. poschodí, budova AJUDr. Zavrtálková EvaDPS design s.r.o.
Olivier Janssens
10:004 ICM 3291 / 2016154JUDr. Volný AlešAKKRM insolvence, v.o.s.
Mgr. Michal Machek
Evald Nevřela
Jednání
12:004 ICM 1526 / 2019154JUDr. Volný AlešSigma Consulting s.r.o.
Mgr. Eva Vavrošová
JednáníAno
12:304 ICM 1833 / 2019154JUDr. Volný AlešAMBINS v.o.s.
CASPER UNION s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0029 T 12 / 2019225 2. poschodíMgr. Lýsek MartinPetr Sedláček
10:005 CM 137 / 2018263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelJUDr. Jaroslav Brož MJur
Richard Košťál
12:1534 ICM 3175 / 2015264JUDr. Bartoszová Jitka , Ph.D.Ing. Libuše Dobrá
E-F P s.r.o.
JednáníAno
08:3071 CO 287 / 20193 přízemí budova AJUDr. Baďurová RadmilaAUTOServis Majer, s.r.o.
Sebastian Sikora
Ano
09:3071 CO 277 / 20193 přízemí budova AJUDr. Baďurová RadmilaJiří Maňásek
Jiřina Maňásková
Jan Vybíral
Ano
10:2071 CO 304 / 20193 přízemí budova AJUDr. Baďurová RadmilaJan Bobek
Martin Plaskura
Ano
08:007 TO 170 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová MagdaAleš Hruška
09:307 TO 172 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová MagdaLibor Koch
Jana Machálková
12:307 TO 150 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová MagdaTomáš Paláček
09:005 TO 385 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková PavlaRoman Rác
Jakub Jiří Žák
09:505 TO 392 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková PavlaMarek Kluza
10:455 TO 402 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková PavlaPetra Nogová
12:305 TO 410 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková PavlaŠtefan Holub
08:0068 TO 184 / 2019327 3.poschodíJUDr. Sedláček VladimírMilan Žerava
09:3068 TO 137 / 2019327 3.poschodíJUDr. Sedláček VladimírRoman Láner
09:0023 C 19 / 20146 přízemí budova AJUDr. Holubová MiroslavaŘeditelství silnic a dálnic ČR