Krajský soud Ostrava

Pondělí 25. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3016 CO 221 / 201911 přízemí budova AJUDr. Hrdinová Iva
10:0016 CO 169 / 2019 JUDr. Hrdinová Iva
09:0022 A 95 / 201515 přízemí budova AMgr. Šmolková Zora
09:3025 A 13 / 2020 Mgr. Šmolková Zora
08:3070 CO 74 / 2020210 2.poschodíJUDr. Brožová Hana
09:1570 CO 360 / 2019 JUDr. Brožová Hana
09:0023 CM 176 / 2019214 2. poschodíMgr. Hájková Kristýna
12:3023 CM 167 / 2019 Mgr. Hájková Kristýna
08:306 TO 114 / 2020248 II. poschodí, budova BMgr. Tajdus Petr
09:106 TO 10 / 2020 Mgr. Tajdus Petr
08:3071 CO 95 / 20203 přízemí budova AJUDr. Baďurová Radmila
09:3071 CO 388 / 2019 JUDr. Baďurová Radmila
08:307 TO 46 / 2020305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová Magda
09:007 TO 25 / 2020 Mgr. Mihulová Magda
09:307 TO 43 / 2020305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová Magda
10:007 TO 36 / 2020 Mgr. Mihulová Magda
10:457 TO 39 / 2020305 III. poschodí, budova AMgr. Mihulová Magda
13:007 TO 264 / 2019 Mgr. Mihulová Magda
08:305 TO 35 / 2020309 III. poschodí, budova AJUDr. Topiarz Vladislav
12:305 TO 139 / 2020 JUDr. Topiarz Vladislav
08:3015 CO 301 / 20195 přízemí budova AMgr. Rýznar JanAno
10:1515 CO 72 / 2020 Mgr. Rýznar Jan

Úterý 26. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1514 CO 56 / 202014 přízemí budova AJUDr. Demel Jiří
09:4514 CO 76 / 2020 JUDr. Demel Jiří
08:0019 AD 3 / 20202 přízemí budova AMgr. Úředníčková Jarmila
09:1519 A 22 / 2019 Mgr. Úředníčková Jarmila
08:0055 TO 105 / 2020209 2.poschodíJUDr. Burešová Michaela
08:3055 TO 66 / 2020 JUDr. Burešová Michaela
09:1555 TO 65 / 2020209 2.poschodíJUDr. Burešová Michaela
10:1555 TO 111 / 2020 JUDr. Burešová Michaela
09:301 CM 153 / 2018210 2.poschodíJUDr. Dorazilová DanaAno
13:001 CM 90 / 2019 JUDr. Dorazilová Dana
09:0075 CO 4 / 2020211 2. poschodíMgr. Renda Michal
10:0075 CO 12 / 2020 Mgr. Renda Michal
09:0069 CO 32 / 2020215 2. poschodíMgr. Synek Jaromír
12:5069 CO 60 / 2020 JUDr. Musilová Karla
08:008 CO 428 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová Šárka
08:458 CO 55 / 2020 JUDr. Neuwirthová Šárka
08:003 TO 586 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký Daniel
09:303 TO 7 / 2020 Mgr. Hřivňacký Daniel
10:153 TO 12 / 2020305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký Daniel
12:303 TO 91 / 2020 Mgr. Hřivňacký Daniel
08:454 TO 57 / 2020309 III. poschodí, budova AMgr. Erbanová Alexandra
09:304 TO 53 / 2020 Mgr. Erbanová Alexandra
10:454 TO 85 / 2020309 III. poschodí, budova AMgr. Erbanová Alexandra
13:004 TO 97 / 2020 Mgr. Erbanová Alexandra
08:0068 TO 57 / 2020327 3.poschodíMgr. Novotný Tomáš
09:0068 TO 357 / 2019 Mgr. Novotný Tomáš
12:3068 TO 224 / 2019327 3.poschodíMgr. Novotný Tomáš
14:0068 TO 36 / 2020 Mgr. Novotný Tomáš
09:0015 CM 270 / 2019334 III. poschodí, budova BJUDr. Gottwald Petr
13:0015 CM 245 / 2019 JUDr. Gottwald Petr
08:3011 CO 360 / 20195 přízemí budova AJUDr. Placzková Eva
09:3011 CO 375 / 2019 JUDr. Placzková Eva
08:3057 CO 39 / 20206 přízemí budova AJUDr. Severová Lenka
09:3057 CO 21 / 2020 JUDr. Severová Lenka
10:3057 CO 380 / 20196 přízemí budova AJUDr. Severová Lenka
11:3057 CO 203 / 2019 Mgr. Teterová Daniela
12:4557 CO 236 / 20196 přízemí budova AMgr. Teterová Daniela
14:0057 CO 288 / 2019 Mgr. Teterová Daniela

Středa 27. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3016 CO 2 / 202011 přízemí budova AJUDr. Hrdinová Iva
09:3016 CO 80 / 2020 JUDr. Hrdinová Iva
09:3016 CO 46 / 202011 přízemí budova AMgr. Zubek TomášAno
10:3016 CO 29 / 2020 Mgr. Zubek Tomáš
08:1513 CO 17 / 202014 přízemí budova AJUDr. Dvořáková Šárka
09:3013 CO 27 / 2020 JUDr. Dvořáková Šárka
09:0022 AD 5 / 201915 přízemí budova AJUDr. Hluštík Petr , Ph.D.
09:3022 A 18 / 2019 JUDr. Hluštík Petr , Ph.D.
10:304 ICM 1871 / 2019154JUDr. Volný AlešJednání
13:304 ICM 3439 / 2019 Vyhlášení rozsudku JUDr. Volný Aleš
09:0017 AD 29 / 20192 přízemí budova AMgr. Šmolková Zora
10:0017 AD 46 / 2019 Mgr. Šmolková Zora
10:3017 AD 44 / 20192 přízemí budova AMgr. Šmolková Zora
11:0017 AD 42 / 2019 Mgr. Šmolková Zora
08:3070 CO 146 / 2020210 2.poschodíMgr. Pečenka Milan
09:3070 CO 101 / 2020 Mgr. Pečenka Milan
12:2070 CO 325 / 2019210 2.poschodíJUDr. Brožová Hana
12:3070 CO 40 / 2020 Mgr. Novák Jan
08:1565 A 31 / 2018212 2. poschodíMgr. Berková Barbora
09:0065 A 58 / 2017 Mgr. Volková Jana
08:0023 CM 303 / 2018214 2. poschodíMgr. Hájková Kristýna
12:3023 CM 139 / 2019 Mgr. Hájková Kristýna
08:0040 CO 467 / 2019215 2. poschodíJUDr. Blaťáková Magda
09:0040 CO 97 / 2020 JUDr. Nováková Vladimíra
09:0030 CM 18 / 2020218 2. poschodíJUDr. Jašek Vít
10:0030 CM 151 / 2019 JUDr. Jašek Vít
08:306 TO 110 / 2020248 II. poschodí, budova BMgr. Ritterová Petra
09:306 TO 118 / 2020 Mgr. Ritterová Petra
08:453 NT 72 / 2019252 II. poschodí, budova BMgr. Šigut Karel
09:303 NT 61 / 2018 Mgr. Šigut Karel
10:203 NT 57 / 2020252 II. poschodí, budova BMgr. Šigut Karel
12:303 NT 67 / 2019 Mgr. Šigut Karel
08:3046 CM 127 / 2019265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha Aleš
09:0046 CM 113 / 2018 Mgr. Pecha Aleš
09:3046 CM 101 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha Aleš
10:0046 CM 116 / 2019 Mgr. Pecha Aleš
10:1546 CM 123 / 2019265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha Aleš
13:3046 CM 114 / 2019 Mgr. Pecha Aleš Ano
08:007 TO 230 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková Monika
09:307 TO 44 / 2020 Mgr. Zubková Monika
08:305 TO 54 / 2020309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková Pavla
09:305 TO 463 / 2019 JUDr. Růžičková Pavla
10:305 TO 83 / 2020309 III. poschodí, budova AJUDr. Růžičková Pavla
12:305 TO 95 / 2020 JUDr. Duda Čestmír
13:155 TO 78 / 2020309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda Čestmír
13:405 TO 114 / 2020 JUDr. Duda Čestmír
08:3015 CO 30 / 20205 přízemí budova AMgr. Nekolová Karla
09:1515 CO 312 / 2019 Mgr. Nekolová Karla
13:0015 CO 389 / 20195 přízemí budova AMgr. Rýznar JanAno
13:0015 CO 161 / 2020 Mgr. Rýznar Jan

Čtvrtek 28. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:303 NT 53 / 201910 přízemí budova AMgr. Šigut Karel
10:003 NT 132 / 2020 Mgr. Šigut Karel Ano
09:0010 CO 310 / 201911 přízemí budova AJUDr. Plutková Marcela
10:0010 CO 81 / 2020 JUDr. Plutková Marcela
08:0014 CO 18 / 202014 přízemí budova AMgr. Šlahařová Hana
08:5014 CO 34 / 2020 Mgr. Šlahařová Hana
09:3014 CO 366 / 201914 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
10:2014 CO 357 / 2019 Mgr. Zapletalová Michaela
08:309 ICM 2185 / 2019152JUDr. Pittermannová SimonaJednáníAno
13:3034 ICM 3279 / 2014 Jednání JUDr. Pittermannová Simona
09:0031 INS 22353 / 2019156JUDr. Holešovská KateřinaPřezkumné jednání
09:4031 INS 20919 / 2012 Schůze věřitelů JUDr. Holešovská Kateřina
07:1555 TO 21 / 2020209 2.poschodíJUDr. Hudeček Jaroslav
07:3055 TO 22 / 2020 JUDr. Hudeček Jaroslav Ano
07:4555 TO 184 / 2019209 2.poschodíJUDr. Hudeček Jaroslav
08:3055 TO 370 / 2019 JUDr. Hudeček Jaroslav
10:0055 TO 104 / 2020209 2.poschodíJUDr. Hudeček Jaroslav
13:0055 TO 87 / 2020 JUDr. Hudeček Jaroslav
09:0075 CO 422 / 2019211 2. poschodíMgr. Renda Michal
10:0075 CO 16 / 2020 JUDr. Polášková Wincorová Hana
10:0072 AD 57 / 2019212 2. poschodíJUDr. Radkova Martina
10:3072 A 3 / 2019 JUDr. Radkova Martina Ano
09:0069 CO 430 / 2019215 2. poschodíMgr. Telcová Martina
10:0069 CO 21 / 2020 Mgr. Telcová Martina
08:302 TO 45 / 2020220 2. poschodíJUDr. Langerová Markéta
09:002 TO 65 / 2020 JUDr. Langerová Markéta
09:0027 CM 56 / 2019263 II. poschodí, budova BJUDr. Csepcsarová BarbaraAno
09:3027 CM 57 / 2019 JUDr. Csepcsarová Barbara Ano
08:008 CO 104 / 20203 přízemí budova AJUDr. Kabátová Daniela
09:158 CO 80 / 2020 JUDr. Kabátová Daniela
08:003 TO 110 / 2020305 III. poschodí, budova AJUDr. Gilová Renata
09:003 TO 119 / 2020 JUDr. Gilová Renata
08:004 TO 43 / 2020309 III. poschodí, budova AMgr. Kafka Tomasz
09:004 TO 58 / 2020 Mgr. Kafka Tomasz
10:004 TO 33 / 2020309 III. poschodí, budova AMgr. Kafka Tomasz
12:304 TO 133 / 2019 Mgr. Kafka Tomasz
08:0068 TO 99 / 2020327 3.poschodíJUDr. Sedláček Vladimír
09:0068 TO 114 / 2020 JUDr. Konrádová Lenka
10:0068 TO 92 / 2020327 3.poschodíMgr. Novotný Tomáš
12:3068 TO 118 / 2020 JUDr. Sedláček Vladimír
08:3029 CM 31 / 2020335 III. poschodí, budova BJUDr. Kernbachová Marcela
09:0029 CM 57 / 2020 JUDr. Kernbachová Marcela
09:0040 INS 32558 / 201442Mgr. Walderová SoňaZvláštní přezkumné jednání
09:1040 INS 26447 / 2019 Jednání Mgr. Walderová Soňa
09:0037 INS 21253 / 201744Mgr. Stošek DavidJednání
13:3037 INS 16395 / 2018 Schůze věřitelů Mgr. Stošek David
08:3011 CO 97 / 20205 přízemí budova AJUDr. Palkovská JanaAno
09:3011 CO 51 / 2020 JUDr. Ihnátová Zuzana
10:0011 CO 236 / 20175 přízemí budova AJUDr. Palkovská Jana
13:0011 CO 97 / 2020 JUDr. Palkovská Jana
08:3057 CO 296 / 20186 přízemí budova AJUDr. Lövyová Ilona
09:4557 CO 65 / 2020 JUDr. Lövyová Ilona
10:3057 CO 308 / 20196 přízemí budova AMgr. Teterová Daniela
12:4557 CO 397 / 2019 Mgr. Teterová Daniela

Pátek 29. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1513 CO 466 / 201914 přízemí budova AJUDr. Pospíšilová Renata
09:1513 CO 48 / 2020 JUDr. Pospíšilová Renata
09:0071 CO 282 / 20193 přízemí budova AJUDr. Žmolilová Šárka
10:1571 CO 69 / 2020 JUDr. Žmolilová Šárka
08:007 TO 28 / 2020305 III. poschodí, budova AJUDr. Vicherek Roman
09:307 TO 58 / 2020 JUDr. Vicherek Roman
10:307 TO 37 / 2020305 III. poschodí, budova AJUDr. Vicherek Roman
12:307 TO 80 / 2020 JUDr. Vicherek Roman
08:305 TO 112 / 2020309 III. poschodí, budova AJUDr. Teschlerová Danuše
09:305 TO 96 / 2020 JUDr. Teschlerová Danuše