Krajský soud Ostrava

Pondělí 18. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1529 T 1 / 2011137 I. poschodí, budova BJUDr. Mucha MiroslavMgr. Hana Nárožná
Pavel Nárožný
08:1514 CO 387 / 201814 přízemí budova AJUDr. Demel JiříAno
09:3014 CO 242 / 201814 přízemí budova AJUDr. Demel JiříAno
13:0014 CO 342 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
09:0022 AF 146 / 201715 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaIng. Bedřich Doležel
Odvolací finanční ředitelství
10:0038 A 1 / 201815 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaJUDr. František Kučera
Ministerstvo dopravy
11:0038 A 5 / 201815 přízemí budova AJUDr. Javorová MonikaJUDr. František Kučera
Ministerstvo dopravy
09:003 ICM 4315 / 2017154JUDr. Šimová ZuzanaAlena Hrabcová
Jindřich Koláček
Jednání
10:303 CM 89 / 2018154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaŠtefan Červeňák
JUDr. Jaroslav Holouš
Valerie Rajsová
11:303 CM 97 / 2018154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaPetr Hruška DiS.
KLEMAT CZ s.r.o.
Ano
08:1555 TO 45 / 2019209 2.poschodíJUDr. Langerová MarkétaLukáš PasekaAno
08:3055 TO 9 / 2019209 2.poschodíJUDr. Langerová MarkétaPatrik Rajković
10:0055 TO 16 / 2019209 2.poschodíJUDr. Langerová MarkétaRadek Dočekal
13:0055 TO 246 / 2018209 2.poschodíJUDr. Langerová MarkétaIng. arch. Miloslav Tempír
08:3070 CO 8 / 2019210 2.poschodíMgr. Pečenka Milan
10:0070 CO 36 / 2019210 2.poschodíMgr. Pečenka Milan
12:3070 CO 17 / 2019210 2.poschodíMgr. Pečenka Milan
08:3074 C 12 / 2018212 2. poschodíMgr. Telcová MartinaKAPPA KRAK Trade s.r.o. "v likvidaci"
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
08:4574 C 13 / 2018212 2. poschodíMgr. Telcová MartinaConfigAir s.r.o.
Henry Kurz Consulting GmbH
Henry Kurz
Ano
08:2523 CM 211 / 2018214 2. poschodíJUDr. Ing. Hocko Michal , Ph.D.Michal Diviš
Lukáš Valenta
08:306 CM 154 / 2016214 2. poschodíJUDr. Ing. Hocko Michal , Ph.D.Martin Dubový
Václav Novotný
Ano
08:3040 CO 635 / 2018215 2. poschodíMgr. Vokoun MiroslavPetr Hillebrand
Michal Rejhon
10:0080 T 1 / 2012250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejMichael Bartes
Martin Deutsch
Veronika Dobiášová
Martin Holec
Anna Kasalová
Ing. Vlasta Kejhová
Pavel Kohout
Michal Kovalčík
Radim Kubajura
Radim Kubajura
Lubomír Loucký
Josef Marek
Ing. Pavel Mazur
Adrián Neuberg
Lubomír Popovec
Ing. Vladimír Romportl CSc.
Antonín Roušal
Petr Škopek
Ladislav Špaček
Bronislav Tetera
Eliška Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Veronika Váňová
Ano
10:3080 T 1 / 2012250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejMichael Bartes
Martin Deutsch
Veronika Dobiášová
Martin Holec
Anna Kasalová
Ing. Vlasta Kejhová
Pavel Kohout
Michal Kovalčík
Radim Kubajura
Radim Kubajura
Lubomír Loucký
Josef Marek
Ing. Pavel Mazur
Adrián Neuberg
Lubomír Popovec
Ing. Vladimír Romportl CSc.
Antonín Roušal
Petr Škopek
Ladislav Špaček
Bronislav Tetera
Eliška Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Veronika Váňová
Ano
10:3080 T 1 / 2012250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejMichael Bartes
Martin Deutsch
Veronika Dobiášová
Martin Holec
Anna Kasalová
Ing. Vlasta Kejhová
Pavel Kohout
Michal Kovalčík
Radim Kubajura
Radim Kubajura
Lubomír Loucký
Josef Marek
Ing. Pavel Mazur
Adrián Neuberg
Lubomír Popovec
Ing. Vladimír Romportl CSc.
Antonín Roušal
Petr Škopek
Ladislav Špaček
Bronislav Tetera
Eliška Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Veronika Váňová
Ano
08:308 CM 21 / 2019264 II. poschodí, budova BJUDr. Petříková PavlaA-FLUTE. s.r.o.
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Územní pracoviště v Karviné
Michal Škuta
09:008 CM 338 / 2018264 II. poschodí, budova BJUDr. Petříková PavlaBytové družstvo Fr. Lýska 9 " v likvidaci"
Mgr. Radim Pilch
Bc. Roman Valchař
08:308 CO 380 / 20183 přízemí budova AJUDr. Kabátová DanielaAB 4 B.V.
Jaromír Dzik
09:458 CO 388 / 20183 přízemí budova AJUDr. Kabátová DanielaČeská spořitelna, a.s.
Jan Hradil
Ano
09:458 CO 33 / 20193 přízemí budova AJUDr. Kabátová DanielaJaroslav Hruška
PROFI CREDIT Czech, a.s.
08:003 TO 565 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielJiří Krajíček
10:003 TO 586 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielRNDr. Miroslav Skácel
10:303 TO 25 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielDominik DušánekAno
08:004 TO 18 / 2019309 III. poschodí, budova AMgr. Erbanová AlexandraMilan Kaviak
08:0028 T 16 / 2013332 3.poschodíMgr. Ondrášek EduardRadek Březina
Tomáš Březina
Václav David
Rostislav Hanulík
Lubomír Kaláč
Ivan Kovářík
Radek Menšík
Ing. Tomáš Pantlík
Ano
08:3054 T 6 / 2017333 III. poschodí, budova BJUDr. Richter JiříTomáš Pěchula
Jiří Švač
11:0054 T 6 / 2011333 III. poschodí, budova BJUDr. Richter JiříMichal Hunčík
František Kakur
Michal Martinek
Marcel Trubianský
Ano
08:0028 CM 269 / 2018335 III. poschodí, budova BMgr. Halfarová PavlaHavířovská finanční, s.r.o. "v likvidaci"
Milan Janyška
13:0084 C 5 / 20175 přízemí budova AJUDr. Palkovská JanaŘímskokatolická farnost Mohelnice
09:3049 T 7 / 201557 přízemí, budova BJUDr. Čechová LenkaAZ Group Czech s.r.o.
Petra Benešová
František Břicháček
Ing. Aleš Čech
EMES-OST s.r.o.
René Fischer Bernard
Daniel Haus
Martin Haus
Vladislava Hausová
Ivana Hobzová
INREX.CZ s.r.o.
Miroslava Kawuloková
Roman Knobloch
Jan Konopásek
Jan Košnar
Michal Košnar
Karel Kousal
MEGASTAR World s.r.o.
STARCOM INTERNATIONAL s.r.o.
Milan Šumný
Darina Volfová
08:3057 CO 341 / 20186 přízemí budova AJUDr. Severová LenkaIvana Filípková
David Kocich
09:3057 CO 396 / 20186 přízemí budova AJUDr. Severová LenkaDavid Hálek
Ing. Zbyšek Sembol
Ano
11:0057 CO 5 / 20196 přízemí budova AMgr. Teterová DanielaMgr. Alexandr Kolino
R cars prodej s.r.o.

Úterý 19. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3056 CO 14 / 2019120 I. poschodí, budova AJUDr. Zavrtálková Eva
10:0056 CO 295 / 2018120 I. poschodí, budova AJUDr. Zavrtálková EvaTerézie Ellingerová
Miluše Foberová
08:1529 T 1 / 2011137 I. poschodí, budova BJUDr. Mucha MiroslavMgr. Hana Nárožná
Pavel Nárožný
09:0031 T 5 / 2018139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinJuraj Mirga
08:0013 CO 376 / 201814 přízemí budova AJUDr. Pospíšilová RenataAno
09:0013 CO 450 / 201814 přízemí budova AJUDr. Pospíšilová RenataAno
10:1513 CO 417 / 201814 přízemí budova AJUDr. Pospíšilová RenataAno
12:2034 ICM 847 / 2016156JUDr. Melšová ZuzanaMgr. Lenka Krčová
TIC group s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0075 CO 182 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelPAVLÍK group, s. r. o.
REAL ESTATE MORAVIA s. r. o.
Ano
13:0075 CO 144 / 2018211 2. poschodíMgr. Renda MichalPAVLÍK group, s. r. o.
REAL ESTATE MORAVIA s. r. o.
Ano
09:3072 A 73 / 2017212 2. poschodíJUDr. Radkova MartinaKrajský úřad Olomouckého kraje
MediaDIDA s.r.o.
09:0065 AF 76 / 2017214 2. poschodíMgr. Berková BarboraGenerální ředitelství cel
HKS sirup, a.s.
09:0069 CO 113 / 2018215 2. poschodíMgr. Synek JaromírPetr Heger
Ministerstvo spravedlnosti ČR
Mgr. Jan Valenta
12:5069 CO 159 / 2017215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaČR - Státní pozemkový úřad
Římskokatolická farnost Jedlí
Jiří Urban
Blanka Urbanová
13:0069 CO 319 / 2018215 2. poschodíMgr. Synek JaromírČeská republika - Ministerstvo životního prostředí
Viktor Novotný
08:3041 INS 12979 / 2018218JUDr. Najdekr VladimírPřezkumné jednání
08:152 TO 217 / 2018220 2. poschodíMgr. Rýznar AlešPatrik Vágner
09:302 TO 5 / 2019220 2. poschodíMgr. Rýznar AlešKarel Spanel
10:002 TO 202 / 2018220 2. poschodíMgr. Rýznar AlešJakub Vašut
12:3081 T 1 / 2019225 2. poschodíJUDr. Vašků AlešTomáš Vozák
08:306 TO 405 / 2018248 II. poschodí, budova BJUDr. Miketová JaroslavaPaedDr. Dana JarováAno
08:3080 T 1 / 2012250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejMichael Bartes
Martin Deutsch
Veronika Dobiášová
Martin Holec
Anna Kasalová
Ing. Vlasta Kejhová
Pavel Kohout
Michal Kovalčík
Radim Kubajura
Radim Kubajura
Lubomír Loucký
Josef Marek
Ing. Pavel Mazur
Adrián Neuberg
Lubomír Popovec
Ing. Vladimír Romportl CSc.
Antonín Roušal
Petr Škopek
Ladislav Špaček
Bronislav Tetera
Eliška Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Veronika Váňová
Ano
08:3080 T 1 / 2012250 II. poschodí, budova BMgr. Běčák OndřejMichael Bartes
Martin Deutsch
Veronika Dobiášová
Martin Holec
Anna Kasalová
Ing. Vlasta Kejhová
Pavel Kohout
Michal Kovalčík
Radim Kubajura
Radim Kubajura
Lubomír Loucký
Josef Marek
Ing. Pavel Mazur
Adrián Neuberg
Lubomír Popovec
Ing. Vladimír Romportl CSc.
Antonín Roušal
Petr Škopek
Ladislav Špaček
Bronislav Tetera
Eliška Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Ing. Zuzana Tomanová
Veronika Váňová
Ano
09:0034 INS 14183 / 2018261Mgr., Ing. Olšar LadislavPřezkumné jednání
11:0034 ICM 2716 / 2017261Mgr., Ing. Olšar LadislavFOLTAN a spol.
Metrostav a.s.
JednáníAno
10:005 CM 40 / 2008263 II. poschodí, budova BJUDr. Vybíral PavelINKOS HK - Turnov v.o.s.
Leoš Milata
08:3071 CO 5 / 20193 přízemí budova AJUDr. Baďurová Radmilaměsto Nový Jičín
Ridera Stavební a.s.
09:3071 CO 384 / 20183 přízemí budova AJUDr. Baďurová RadmilaREOL Financial s.r.o.
Ivanka Trčálková
08:007 TO 3 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaMilan Vacarda
08:307 TO 345 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaMarek Macej
12:307 TO 141 / 2018305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaTomasz Borgul
13:303 NT 54 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Zubková MonikaTomasz Jakub Gajda
09:0034 T 13 / 2018307 III. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraPiotr Aksamit
Marcel Godzik
Simona Grešková
Zbigniew Bronisław Jaworski
Ano
08:005 TO 6 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda ČestmírJan Vassiov
08:305 TO 24 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda ČestmírTomáš Fryč
09:005 TO 27 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Duda ČestmírTomáš Kudynek
07:0068 TO 50 / 2019327 3.poschodíJUDr. Sedláček VladimírPetr ŠťastnýAno
08:0068 TO 35 / 2019327 3.poschodíJUDr. Sedláček VladimírAlan Pazdera
08:4568 TO 384 / 2018327 3.poschodíJUDr. Sedláček VladimírMilan Adamec
08:0028 T 6 / 2018332 3.poschodíMgr. Ondrášek EduardAmercar s.r.o.
Tomáš Triner
08:3054 T 6 / 2017333 III. poschodí, budova BJUDr. Richter JiříTomáš Pěchula
Jiří Švač
09:0015 CM 249 / 2018334 III. poschodí, budova BJUDr. Gottwald PetrDomain Investment s.r.o.
Mario Rodriguez Fantarez
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj územní pracoviště Ostrava II
13:0015 CM 243 / 2018334 III. poschodí, budova BJUDr. Gottwald PetrEBN SEENA s.r.o.
Ing. Miroslav Frank
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
08:3029 CM 268 / 2018335 III. poschodí, budova BJUDr. Kernbachová MarcelaVítězslav Karas
KARUB, společnost s ručením omezeným "v likvidaci"
Okresní správa sociálního zabezpečení Karviná
Luděk Ruprich
09:0025 INS 17176 / 201742Mgr. Kula PetrVýslech
09:2025 INS 5630 / 201642Mgr. Kula PetrJednání
09:3025 INS 27314 / 201342Mgr. Kula PetrJednání
09:4525 INS 11233 / 201642Mgr. Kula PetrJednání
10:0025 INS 3444 / 201442Mgr. Kula PetrJednání
10:1525 INS 29326 / 201442Mgr. Kula PetrZvláštní přezkumné jednání
10:2025 ICM 1244 / 201042Mgr. Kula PetrSRcompany s.r.o.
Mgr. Ivo Tichovský
JednáníAno
09:4540 INS 12656 / 201844Mgr. Walderová SoňaPřezkumné jednání
08:3049 T 7 / 201557 přízemí, budova BJUDr. Čechová LenkaAZ Group Czech s.r.o.
Petra Benešová
František Břicháček
Ing. Aleš Čech
EMES-OST s.r.o.
René Fischer Bernard
Daniel Haus
Martin Haus
Vladislava Hausová
Ivana Hobzová
INREX.CZ s.r.o.
Miroslava Kawuloková
Roman Knobloch
Jan Konopásek
Jan Košnar
Michal Košnar
Karel Kousal
MEGASTAR World s.r.o.
STARCOM INTERNATIONAL s.r.o.
Milan Šumný
Darina Volfová
08:3023 C 77 / 20136 přízemí budova AMgr. Misiačková JanaŘeditelství silnic a dálnic ČR
10:0023 C 32 / 20166 přízemí budova AMgr. Misiačková JanaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
08:3032 T 8 / 20187 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák

Středa 20. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3032 T 8 / 201810 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák
08:3016 CO 200 / 201811 přízemí budova AJUDr. Hrdinová IvaNemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Věra Rozbrojová
09:3016 CO 164 / 201811 přízemí budova AMgr. Zubek TomášAUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o.
Jana Čtvrtlíková
12:5016 CO 41 / 201811 přízemí budova AJUDr. Láníček MartinLudmila Bartošová
Daně a audit s.r.o.
13:0016 CO 174 / 201811 přízemí budova AMgr. Zubek TomášFakultní nemocnice Olomouc
Ludmila Kolářová
09:3066 CO 770 / 2018120 I. poschodí, budova AJUDr. Kudrnová IvanaStavební bytové družstvo Havířov
Anna Vybíralová
09:0031 T 9 / 2015139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinIng. Petr Banasinský MBA
Lubomír Jašek
Petr Jíra
Leoš Semerád
Ing. Jiří Šebestík
Nikola Vlčků
08:1514 CO 318 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová MichaelaAno
08:3014 CO 379 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
09:1514 CO 406 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová Michaela
09:1514 CO 287 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová MichaelaAno
10:3014 CO 386 / 201814 přízemí budova AMgr. Zapletalová MichaelaAlfred Huschke
13:0014 CO 214 / 201814 přízemí budova AMgr. Šlahařová Hanazl. Daniel Valenta
13:0025 AF 43 / 201815 přízemí budova AMgr. Šmolková ZoraOdvolací finanční ředitelství
Veolia Energie ČR, a.s.
13:3022 AF 115 / 201715 přízemí budova AMgr. Gottwald JiříOdvolací finanční ředitelství
VHS - ROPA plus, spol. s r.o.
09:0037 ICM 257 / 2016152JUDr. Slaběňáková EvaPlastic CZ s.r.o.
Mgr. Radim Struminský
JednáníAno
09:0017 ICM 2371 / 2018155JUDr. Steriovská Otavová MichaelaAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:0017 CM 156 / 2015155 I. poschodí, budova BJUDr. Steriovská Otavová MichaelaJakub Rotter
Unoblu Sp. z o.o.
09:109 ICM 1403 / 2018156Mgr. Martínková JanaIng. Soňa Krčová MBA
Mgr. Daniel Siwy
Jednání
10:159 CM 38 / 2009156 I. poschodí, budova BMgr. Martínková JanaAP TRUST a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Mgr. Antonín Jurečka
09:0020 AD 19 / 20182 přízemí budova AMgr. Šmolková ZoraČeská správa sociálního zabezpečení
Petr Kotrla
09:3017 AD 3 / 20182 přízemí budova AMgr. Šmolková ZoraČeská správa sociálního zabezpečení
Ing. Michal Řeha
10:0017 AD 17 / 20182 přízemí budova AMgr. Šmolková ZoraČeská správa sociálního zabezpečení
Anastázia Gaálová
07:1555 TO 12 / 2019209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonPetr LátalAno
08:3055 TO 327 / 2018209 2.poschodíJUDr. Bucheň AntonPavel Číž
08:1570 CO 487 / 2018210 2.poschodíMgr. Novák Jan
09:3070 CO 39 / 2019210 2.poschodíMgr. Novák Jan
12:3070 CO 447 / 2018210 2.poschodíMgr. Novák JanAgáta Anićová
13:3070 CO 19 / 2019210 2.poschodíMgr. Novák Jan
12:1523 CM 306 / 2018214 2. poschodíJUDr. Ing. Hocko Michal , Ph.D.Martin Löffelman
Stephen Peter Smyrk
09:0030 CM 304 / 2018218 2. poschodíJUDr. Jašek VítVlastimil Polách
Antonín Soukup
08:0049 T 1 / 2018250 II. poschodí, budova BMgr. Pokorný RomanZdeněk Štěpánek
09:007 CM 8 / 2015263 II. poschodí, budova BMgr. Jurková Nováková PetraADRIATIC CURATIO, s.r.o.
KOVOTOUR PLUS, s.r.o.
09:0036 ICM 463 / 2016264JUDr. Bartoszová Jitka , Ph.D.AD-MAR STAVBY, s.r.o.
Mgr. Ivana Rychnovská
Jednání
08:3046 CM 195 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešNarakapeten, s. r. o.
09:0046 CM 252 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešFinanční úřad pro Moravskoslezský Kraj, Územní pracoviště v Novém Jičíně
LekAes Pharmacy s.r.o.
09:3046 CM 249 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešOkresní správa sociálního zabezpečení Frýdek-Místek
Pure Invention s.r.o. " v likvidaci "
10:0046 CM 198 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešOkresní správa sociálního zabezpečení Ostrava
TGS spol. s r.o. "v likvidaci"
Ano
10:3046 CM 196 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešDAAVS s.r.o. "v likvidaci"
Okresní správa sociálního zabezpečení Ostrava
11:0046 CM 177 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešLogTorssi s.r.o. "v likvidaci"
Okresní správa sociálního zabezpečení Karviná
11:3046 CM 194 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešHIT FIT spol. s r.o. "v likvidaci"
Okresní správa sociálního zabezpečení Karviná
12:0046 CM 257 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešBioZen Medical, s.r.o. "v likvidaci"
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Územní pracoviště v Karviné
12:3046 CM 210 / 2018265 II. poschodí, budova BMgr. Pecha AlešISOLUND s.r.o.
08:008 CO 38 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaJiří Peško
VENOLI Solution s.r.o.
Ano
08:008 CO 45 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaBohemia Faktoring, a.s.
Miroslava Chlebiková
09:008 CO 44 / 20193 přízemí budova AJUDr. Neuwirthová ŠárkaIntersono SG a.s.
Moravskoslezský kraj
08:303 TO 8 / 2019305 III. poschodí, budova AJUDr. Gilová RenataMgr. Jan Kozák
Mgr. Martin Zvoníček
09:0034 T 2 / 2019307 III. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraJán Križovský
09:0034 T 13 / 2018307 III. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraPiotr Aksamit
Marcel Godzik
Simona Grešková
Zbigniew Bronisław Jaworski
Ano
08:004 TO 13 / 2019309 III. poschodí, budova AMgr. Kafka TomaszAndrea KissováAno
08:004 TO 8 / 2019309 III. poschodí, budova AMgr. Erbanová AlexandraSvatoslav Stempěn
08:0028 T 7 / 2018332 3.poschodíMgr. Ondrášek EduardJan Oral
08:3037 T 4 / 2018333 III. poschodí, budova BMgr. Erleová AliceBc. David Hradil
09:0024 CM 155 / 2010334 III. poschodí, budova BMgr. Janša VladimírMoravskoslezská průmyslová obchodní kancelář, s.r.o.
OSTROJ a.s.
Ano
10:0024 CM 295 / 2017334 III. poschodí, budova BMgr. Janša VladimírJUDr. Olga Humlová
OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK s.r.o.
09:0042 CM 256 / 2018335 III. poschodí, budova BJUDr. Walder IvoOSMA - ČR - OJ036
Pradědský lesní závod, a.s.
08:3011 CO 29 / 20195 přízemí budova AJUDr. Placzková EvaGasNet, s.r.o.
Jan Štěpař
10:0011 CO 270 / 20185 přízemí budova AJUDr. Placzková EvaDarina Dopitová
MUDr. Jan Pernický
Evžen Uher
08:3049 T 7 / 201557 přízemí, budova BJUDr. Čechová LenkaAZ Group Czech s.r.o.
Petra Benešová
František Břicháček
Ing. Aleš Čech
EMES-OST s.r.o.
René Fischer Bernard
Daniel Haus
Martin Haus
Vladislava Hausová
Ivana Hobzová
INREX.CZ s.r.o.
Miroslava Kawuloková
Roman Knobloch
Jan Konopásek
Jan Košnar
Michal Košnar
Karel Kousal
MEGASTAR World s.r.o.
STARCOM INTERNATIONAL s.r.o.
Milan Šumný
Darina Volfová
08:3057 CO 366 / 20186 přízemí budova AMgr. Teterová DanielaTomáš Chrenko
Monika Fodorová
08:3032 T 8 / 20187 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák
Ano

Čtvrtek 21. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0010 CO 514 / 201811 přízemí budova AMgr. Misiačková JanaAUTOFREEGUSS, s.r.o.
Pavlína Májová
10:0010 CO 792 / 201811 přízemí budova AJUDr. Plutková MarcelaMartin Fiurášek
Intrum Czech, s.r.o.
09:0031 T 9 / 2015139 I. poschodí, budova BMgr. Kaňok MartinIng. Petr Banasinský MBA
Lubomír Jašek
Petr Jíra
Leoš Semerád
Ing. Jiří Šebestík
Nikola Vlčků
08:0013 CO 443 / 201814 přízemí budova AMgr. Hrabovský MartinAno
08:0013 CO 437 / 201814 přízemí budova AMgr. Hrabovský Martin
09:0013 CO 426 / 201814 přízemí budova AMgr. Hrabovský MartinAno
10:0013 CO 420 / 201814 přízemí budova AMgr. Hrabovský Martin
10:0034 ICM 3287 / 2014152JUDr. Pittermannová SimonaALUCOMPOSITE PANELS spol. s r.o.
Insolvenční agentura v.o.s.
VOKD, a.s.
Jednání
09:003 CM 47 / 2018154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaKomerční banka, a.s.
Ivo Zeman
Ano
10:003 CM 77 / 2018154 I. poschodí, budova BJUDr. Šimová ZuzanaZdeněk Baroš
Jaroslav Jantač
08:3026 ICM 1164 / 2016155JUDr. Palkovský AlešPavel Hajtl
Mgr. Roman Pešek
REVAEX s.r.o.
Jednání
09:0031 INS 12401 / 2016156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
09:3031 INS 16252 / 2017156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
09:5031 INS 17028 / 2016156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
10:1031 INS 29643 / 2016156JUDr. Holešovská KateřinaVýslech
10:3031 INS 11433 / 2017156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
11:0031 INS 23258 / 2013156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
13:0031 INS 4973 / 2017156JUDr. Holešovská KateřinaJednání
13:3031 INS 5670 / 2018156JUDr. Holešovská KateřinaVýslech
08:3018 AD 38 / 20182 přízemí budova AJUDr. Indráček PetrEliška Janková
Ministerstvo práce a sociálních věcí
09:3018 AD 37 / 20182 přízemí budova AJUDr. Indráček PetrČeská správa sociálního zabezpečení
Martina Rumlová
10:1518 AD 36 / 20182 přízemí budova AJUDr. Indráček PetrČeská správa sociálního zabezpečení
Martin Kostelňák
08:4075 CO 222 / 2018211 2. poschodíJUDr. Polášková Wincorová HanaGrant Consulting a. s.
Naděžda Sündermannová
08:4575 CO 328 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelESSOX s. r. o.
Miroslav Hickl
08:5075 CO 273 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelESSOX s. r. o.
Ondřej Regent
09:0075 CO 355 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelDIGI CZ s. r. o.
Josef Malík
10:0075 CO 389 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelGEBRÜDER WEISS spol. s r. o.
Rutar Log s. r. o.
13:0075 CO 380 / 2018211 2. poschodíMgr. Telec PavelPavel Smékal
Statutární město Přerov
Ano
09:0069 CO 218 / 2018215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaTomáš Králík
Miroslav Kraváček
Ing. Hana Kraváčková
Jiří Macek
Hana Macková
09:4569 CO 19 / 2019215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaČEZ Distribuce a. s.
Martina Petrů
12:5069 CO 276 / 2018215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaEdita Bukovská
Jiří Bukovský
13:0069 CO 281 / 2018215 2. poschodíJUDr. Musilová KarlaDefusing s. r. o.
NOE s. r. o.
09:3016 INS 11882 / 2017216Mgr. Šulák MartinJednání
08:152 TO 238 / 2018220 2. poschodíJUDr. Jelínek MichalJiří Přidal
09:002 TO 6 / 2019220 2. poschodíJUDr. Jelínek MichalČeslav Hurina
09:0081 T 7 / 2017225 2. poschodíJUDr. Vašků AlešLibor Kafka
Mgr. Richard Lang
Petra Suchánková
08:306 TO 4 / 2019248 II. poschodí, budova BJUDr. Ihnát MilanPetr Weiss
09:006 TO 15 / 2019248 II. poschodí, budova BJUDr. Ihnát MilanMichal Mazur
08:3032 NT 1651 / 2018250 II. poschodí, budova BJUDr. Skalská ŠárkaJosef Škop
09:3045 T 8 / 2018250 II. poschodí, budova BJUDr. Skalská ŠárkaRostislav KotalaAno
10:0027 ICM 4582 / 2017263JUDr. Csepcsarová BarbaraFOLTAN a spol.
Obec Němčičky
Jednání
09:0027 CM 42 / 2018263 II. poschodí, budova BJUDr. Csepcsarová BarbaraJakub Holubec
Komerční banka, a. s.
Jaromír Lipner
08:308 CM 257 / 2018264 II. poschodí, budova BJUDr. Petříková PavlaZdeněk Bartoň
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1388/7 v Novém Jičíně, Dostojevského
Ano
10:3045 ICM 2374 / 2018265JUDr. Putík Martin , Ph.D.CreditGO s.r.o.
Ing. Peter Režnický
JednáníAno
10:3045 ICM 2683 / 2018265JUDr. Putík Martin , Ph.D.JUDr. Filip Punda
SUN CZECH CONSULTING SE
JednáníAno
13:0045 ICM 1399 / 2018265JUDr. Putík Martin , Ph.D.Československá obchodní banka, a. s.
JUDr. Arnošt Hanáček
Jednání
08:3071 CO 308 / 20183 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaMichal Burda
Kateřina Burdová
09:4571 CO 395 / 20183 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaRoman Habr
Michaela Habrová
Statutární město Havířov
10:1571 CO 328 / 20183 přízemí budova AMgr. Bokůvková ŠárkaArcelorMittal Ostrava a.s.
Simona Opluštilová
Ano
09:0034 T 2 / 2019307 III. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraJán Križovský
09:0034 T 13 / 2018307 III. poschodí, budova AJUDr. Hajdíková PetraPiotr Aksamit
Marcel Godzik
Simona Grešková
Zbigniew Bronisław Jaworski
Ano
08:005 TO 4 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Teschlerová DanušeMarek Kuchajda
Jakub Veselka
09:305 TO 23 / 2019309 III. poschodí, budova AJUDr. Teschlerová DanušeLeopold Svatý
12:305 TO 424 / 2018309 III. poschodí, budova AJUDr. Teschlerová DanušeMichaela Černá
07:0068 TO 37 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaJaroslav KrálíčekAno
07:1568 TO 38 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaJana ŽigováAno
07:3068 TO 48 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaMykhaylo IvanchenkoAno
08:0068 TO 42 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaMartin Pimer
09:3068 TO 356 / 2018327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaKateřina Šťastná
Josef Vykydal
12:3068 TO 33 / 2019327 3.poschodíJUDr. Konrádová LenkaLukáš Suchý
08:3037 T 4 / 2018333 III. poschodí, budova BMgr. Erleová AliceBc. David Hradil
09:0028 CM 5 / 2018334 III. poschodí, budova BMgr. Halfarová PavlaIRP Krejčí, s.r.o.
Ing. Lubomír Krejčí
10:0029 CM 280 / 2018335 III. poschodí, budova BJUDr. Kernbachová MarcelaEC4B INTERNATIONAL INC.
Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Územní pracoviště v Třinci
SM Dřevovýroba, s.r.o.
Ano
08:3049 T 7 / 201557 přízemí, budova BJUDr. Čechová LenkaAZ Group Czech s.r.o.
Petra Benešová
František Břicháček
Ing. Aleš Čech
EMES-OST s.r.o.
René Fischer Bernard
Daniel Haus
Martin Haus
Vladislava Hausová
Ivana Hobzová
INREX.CZ s.r.o.
Miroslava Kawuloková
Roman Knobloch
Jan Konopásek
Jan Košnar
Michal Košnar
Karel Kousal
MEGASTAR World s.r.o.
STARCOM INTERNATIONAL s.r.o.
Milan Šumný
Darina Volfová
13:0023 C 67 / 20166 přízemí budova AJUDr. Holubová MiroslavaBiskupství ostravsko-opavské
08:3032 T 8 / 20187 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák

Pátek 22. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3032 T 8 / 201810 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák
08:1514 CO 264 / 201814 přízemí budova AMgr. Šlahařová Hana
09:3014 CO 284 / 201814 přízemí budova AMgr. Šlahařová Hana
10:3014 CO 332 / 201814 přízemí budova AMgr. Šlahařová Hana
13:0014 CO 349 / 201814 přízemí budova AJUDr. Demel JiříDominik Szkandera
08:4511 ICM 1499 / 2016152JUDr. Slaběňáková EvaJan Kudela
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Vyhlášení rozsudku
09:0037 ICM 474 / 2015152JUDr. Slaběňáková EvaMgr. Ing. Eva Hepperová
Alžběta Klimešová
Jednání
10:0011 CM 63 / 2009154 I. poschodí, budova BJUDr. Volný AlešPTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.
Vangelis Simu
08:0019 A 45 / 20182 přízemí budova AMgr. Úředníčková JarmilaALAGAS s.r.o.
Krajský úřad Moravskoslezského kraje
07:1555 TO 30 / 2019209 2.poschodíJUDr. Hudeček JaroslavBronislava GalčanováAno
08:3055 TO 342 / 2018209 2.poschodíJUDr. Hudeček JaroslavFrantišek Brada
09:1555 TO 302 / 2018209 2.poschodíJUDr. Hudeček JaroslavGabriela Baričíková
10:1555 TO 43 / 2019209 2.poschodíJUDr. Hudeček JaroslavTomáš Půbal
09:0046 ICM 2427 / 2017265Mgr. Pecha AlešAUTOMONT CSW, spol. s r.o.
FOLTAN a spol.
Jednání
08:008 CO 36 / 20193 přízemí budova AJUDr. Mgr. Del Favero Marek , Ph.D.Věra Holazová
SMART Capital, a.s.
08:308 CO 35 / 20193 přízemí budova AJUDr. Mgr. Del Favero Marek , Ph.D.DuoCAR s.r.o.
STRAZAR PELLET s.r.o.
09:158 CO 26 / 20193 přízemí budova AJUDr. Mgr. Del Favero Marek , Ph.D.Sabina Mikešová
PROFI CREDIT Czech, a.s.
10:008 CO 285 / 20173 přízemí budova AJUDr. Mgr. Del Favero Marek , Ph.D.Oldřich Palička
Marie Paličková
Ano
08:003 TO 37 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Čablík LumírRené Kaleta
09:003 TO 40 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Čablík LumírJan Václavík
10:003 TO 47 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Čablík LumírVlastimil Kotrla
10:303 TO 25 / 2019305 III. poschodí, budova AMgr. Hřivňacký DanielDominik Dušánek
08:004 TO 333 / 2018309 III. poschodí, budova AMgr. Freiwaldová RenéeJana Kubešová
09:154 TO 250 / 2018309 III. poschodí, budova AMgr. Freiwaldová RenéeDavid Kotlár
10:154 TO 337 / 2018309 III. poschodí, budova AMgr. Freiwaldová RenéePavel Jedlička
08:3011 CO 251 / 20185 přízemí budova AJUDr. Ihnátová ZuzanaObec Písek
Oldřich Rathouský
10:3011 CO 18 / 20195 přízemí budova AJUDr. Ihnátová ZuzanaDominik Ressler
Jaromír Ressler
Ondřej Ressler
08:3057 CO 391 / 20186 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaPavel Jurkovič
Mária Jurkovičová
09:3057 CO 312 / 20186 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaIng. Jiří Cupek
Marie Kaletová
Ladislav Kantor
Marián Kocúr
Petr Liberda
Žofie Mitręgová
Lešek Sikora
Jana Sikorová
Emilie Sližová
Milan Wolny
10:3057 CO 344 / 20186 přízemí budova AJUDr. Lövyová IlonaE.ON Energie, a.s.
Kamila Nguyenová
08:3032 T 8 / 20187 přízemí budova AMgr. Tognerová NatálieVan Luong Bui
Jakub Fortelný
Van Hung Hoang
Zdeněk Janeta
Jana Janetová
Petr Jilich
MIABA plus s.r.o.
Ivana Šimurdová
Tomáš Šotkovský
Duy Truong Vu
Van Du Vuong
Petr Zeťák
Ano
08:3033 T 7 / 20187 přízemí budova AMgr. Novák PetrAlfréd Banszel
Andrii Boiko
Ihor Cherep
Ihor Cherep
Oleh Danylenko
Arkadiusz Jaroslaw Jakobschy
Artem Kralich
Otakar Michálek
Tomasz Pawel Pękala
Volodymyr Sydorenko
Oleksandr Valko
Roman Vorobei