Krajský soud Plzeň

Pondělí 19. 08. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0041 CM 29 / 20181 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaCentrogaráže Slovany, s.r.o.
Centrogaráže Slovany s.r.o.
HOBR holding s.r.o.
Sofotrade s.r.o.
Ano
09:0041 CM 29 / 20181 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaCentrogaráže Slovany, s.r.o.
Centrogaráže Slovany s.r.o.
HOBR holding s.r.o.
Sofotrade s.r.o.
10:0041 CM 72 / 20191 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaMax KV s.r.o.
SLOT Group, a.s.
Ano
10:3041 CM 56 / 20191 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaVladimíra Jandová
Jaromír Zach
13:0041 CM 54 / 20191 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaAMATI - Denak, s.r.o.
Ing. Václav Hnilička
09:3048 CM 241 / 2014116 I. patroMgr. Jarošová MiroslavaGRACE LMC, s.r.o.
GRACE LMC, s.r.o.
Ing. Aleš Hodina
ZETEN spol. s r. o.
ZETEN spol. s r.o.
09:0045 CM 120 / 2013142 II. patroJUDr. Sedláčková HanaMonika Fuchs
Michal Hanika
Narcis B s.r.o.
10:3044 CM 46 / 2017142 II. patroJUDr. Sedláčková HanaČeská spořitelna, a.s.
GEOSAN GROUP a.s.
Město Domažlice
08:155 T 1 / 201920 přízemíMgr. Bouček TomášPetr Derfler
Huy Truong Nguyen
Khai Hoan Pham
Van Quan Truong
08:3034 T 4 / 201926 přízemíMgr. Kantor MartinAlexandr Černý
09:3050 TO 210 / 201966 přízemíMgr. Šebková ZdeňkaPavel Kresničer
12:0050 TO 238 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekJaroslav HodrAno
12:1550 TO 239 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekIgor MuchaAno

Úterý 20. 08. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0049 CM 17 / 20171 přízemíMgr. Reitspies MichalMotor-servis, spol. s r.o.
Wolfgang Herman Schläger
12:4549 CM 148 / 20151 přízemíMgr. Reitspies MichalEmil Rác
Mgr. Michala Rácová Touschková
Společenství vlastníků domů Brněnská 24,26,28 a 30 v Plzni
13:0049 CM 99 / 20181 přízemíMgr. Reitspies MichalLipový dvůr společnost s ručením omezeným
Pham Thi Mai
Vu Thi My
Hoang Thi Viet
08:309 TO 244 / 201914 přízemíJUDr. Chudíková LibušeŠtěpán Husák
13:009 TO 222 / 201914 přízemíJUDr. Wipplinger EduardPavel Karoly
13:309 TO 237 / 201914 přízemíJUDr. Wipplinger EduardJaroslav Tomanec
09:0064 CO 143 / 2019142 II. patroMgr. Šmehlík TimmELITEX Machinery, s.r.o.
Martin Jaroš
09:0164 CO 144 / 2019142 II. patroMgr. Šmehlík TimmELITEX Machinery, s.r.o.
Martin Jaroš
10:3064 CO 162 / 2019142 II. patroJUDr. Grimová AnnaČ.S. Luby s.r.o.
JUDr. Ing. Petr Štillip
13:0064 CO 168 / 2019142 II. patroJUDr. Grimová AnnaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Jaroslava Tomášová
13:4564 CO 190 / 2019142 II. patroMgr. Šmehlík TimmPROFI CREDIT Czech, a.s.
Václav Vávra
13:4564 CO 165 / 2019142 II. patroMgr. Šmehlík TimmEVROmat a.s.
STG trade, s.r.o.
Ano
13:0013 CO 158 / 2019196 II. patroMgr. Novotný JiříKarlovarské minerální vody, a.s.
Hana Slavíková
Ano
08:155 T 1 / 201920 přízemíMgr. Bouček TomášPetr Derfler
Huy Truong Nguyen
Khai Hoan Pham
Van Quan Truong
08:3034 T 6 / 201626 přízemíMgr. Kantor MartinZdeněk Matějka
09:0014 CO 121 / 201947 přízemíJUDr. Hejduková IvaJan Matoušek
Kateřina Matoušková
10:3014 CO 124 / 201947 přízemíJUDr. Hejduková IvaJiří Janov
Zuzana Janová
Okresní státní zastupitelství v Klatovech
07:158 TO 214 / 201964 přízemíJUDr. Polák PravoslavVítek BoškaAno
07:458 TO 235 / 201964 přízemíJUDr. Polák PravoslavYurii IvanchukAno
08:308 TO 205 / 201964 přízemíJUDr. Polák PravoslavMartin BláhaAno
12:008 TO 222 / 201964 přízemíJUDr. Polák PravoslavKamila MillerováAno
07:157 TO 291 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaDrahomíra SyrováAno
08:307 TO 146 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaLuděk Jón
10:307 TO 292 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaPetr Bokor

Středa 21. 08. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3061 CO 204 / 2019109 I. patroMgr. Hronková JiřinaMartin Petruň
Matouš Petruň
Ano
09:3061 CO 235 / 2019109 I. patroMgr. Hronková Jiřinanezl. Matouš Hrůza
nezl. Šimon Hrůza
09:3061 CO 216 / 2019109 I. patroJUDr. Kryslová AlenaRobert RožecAno
10:3061 CO 224 / 2019109 I. patroMgr. Hronková JiřinaIng. Jan Klement
Město Staňkov
09:0030 A 57 / 2018114 I. patroJUDr.Ph.D. Kuchynka PetrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Huyen Trang Pham
09:4530 A 61 / 2018114 I. patroJUDr.Ph.D. Kuchynka PetrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Quoc Ngoc Tran
10:3030 A 96 / 2018114 I. patroJUDr.Ph.D. Kuchynka PetrVan Hung Hoang
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
13:0030 A 7 / 2018114 I. patroMgr. Škopek JaroslavKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Ullubiy Shamsutdinov
13:4530 A 15 / 2018114 I. patroMgr. Škopek JaroslavKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Lyubov Petryshyn
14:3030 A 43 / 2018114 I. patroMgr. Škopek JaroslavKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Thi Thao Nguyen
09:0015 CO 189 / 2019115 I. patroMgr. Jarošová MiroslavaPavel Brejcha
Ing.arch. Jan Lapčík
10:0015 CO 174 / 2019115 I. patroMgr. Jarošová MiroslavaJaroslava Chlebušová
Diana Jonášová
09:0044 CM 51 / 2018116 I. patroJUDr. Sedláčková HanaChytrý nájem s.r.o.
Roman Škubal
Tereza Škubalová
13:0044 CM 96 / 2017116 I. patroJUDr. Sedláčková HanaChytrý nájem s.r.o.
Peter Úskoba
Olga Úskobová
07:156 TO 139 / 201914 přízemíJUDr. Hiřmanová MartinaPavel SkálaAno
07:456 TO 308 / 201914 přízemíMgr. Mahr TomášPetr VojtaAno
08:006 TO 307 / 201914 přízemíMgr. Mahr TomášKarel HochperkAno
11:006 TO 313 / 201914 přízemíJUDr. Fait PavelPavel TolarAno
13:006 TO 225 / 201914 přízemíJUDr. Fait PavelDušan Čonka
Václav Krondl
14:001 NT 817 / 2019141 II. patroJUDr. Špeta JanTran Thanh NamAnoAno
08:3018 CO 161 / 2019196 II. patroJUDr. Jeřábek ZdeněkMgr. Petr Čechura
David Přerost
10:3018 CO 181 / 2019196 II. patroJUDr. Loužilová NatašaStanislav Čížek
Stanislav Čížek
Markéta Nováková
13:0018 CO 162 / 2019196 II. patroJUDr. Loužilová NatašaSimona Karkošková
Krajské státní zastupitelství Plzeň
Ano
14:0018 CO 152 / 2019196 II. patroJUDr. Kotrbatá EvaDominik Labuda
08:155 T 1 / 201920 přízemíMgr. Bouček TomášPetr Derfler
Huy Truong Nguyen
Khai Hoan Pham
Van Quan Truong
13:0061 CO 189 / 201947 přízemíJUDr. Růžková Jarmilanepojmenovaná Vítovcová
Marie Vítovcová
Stanislav Vítovec
Ano
13:0061 CO 255 / 201947 přízemíJUDr. Růžková JarmilaKristýna Danková
14:0061 CO 128 / 201947 přízemíJUDr. Růžková JarmilaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Daniel Lánský
Střední odborné učiliště stavební
09:0054 INS 5131 / 201462JUDr. Novotná JiřinaJednání
10:00155 ICM 124 / 201762JUDr. Novotná JiřinaMgr. Milan Edelmann
JUDr. Mgr. Martina Jinochová Matyášová
Jednání
08:3050 TO 186 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekLadislav Bubeníček
10:0050 TO 154 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekJan Holzknecht
13:0050 TO 212 / 201966 přízemíJUDr. Suk MilanPavel Šefrna

Čtvrtek 22. 08. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3049 CM 132 / 20051 přízemíMgr. Reitspies MichalMonika Bínová
MUDr. Ladislav Bortlík
Pavel Cejnar
Pavel Cejnar
Barbora Dostálová
Barbora Dostálová
Marie Drtinová
Marie Drtinová
Jiří Fronc
Ing. Tomáš Hlavnička
Marta Hrádková
Josef Hronovský
Josef Hronovský
Jiří Jakubík
Jiří Jakubík
Hana Kadlecová
Hana Kadlecová
Josef Káranský
Josef Káranský
Rudolf Karlík
Karlovarské minerální vody, a. s.
Petr Kašpar
Petr Kašpar
Miroslav Kolařík
Ladislav Korenda
Ing. Pavel Krahula
Markéta Mádrová
Markéta Mádrová
Antonín Novák
Antonín Novák
Martina Osvaldová
Martina Osvaldová
Miroslav Pszczólka
Ing. Daniel Randula
Ronaldsay B.V.
10:1549 CM 36 / 20191 přízemíMgr. Reitspies MichalPlzeňský Prazdroj a. s.
Jaroslav Slepička
08:3010 CO 194 / 2019109 I. patroJUDr. Šalomounová JanaVěra Benediktová
Společenství pro dům v Přešticích 1044, 1045
10:0010 CO 209 / 2019109 I. patroMgr. Šebek MartinGasNet, s.r.o.
Věra Neradová
13:0010 CO 215 / 2019109 I. patroMgr. Šebek MartinMgr. Jaromír Beránek
Vilma Smahová
Ano
13:0010 CO 217 / 2019109 I. patroMgr. Lukešová JitkaPetra Fiziková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
09:0016 AD 4 / 2019114 I. patroJUDr. Hocká AlenaČeská správa sociálního zabezpečení
Dalibor Suchý
10:0016 AD 9 / 2019114 I. patroJUDr. Hocká AlenaČeská správa sociálního zabezpečení
Viktor Štrunc
09:007 NT 1101 / 201914 přízemíJUDr. Chudíková LibušeIng. Jiří Zacharda
08:3013 CO 207 / 2019196 II. patroMgr. Novotný JiříČeská republika - Ministerstvo obrany
Milena Hudlerová
Ano
09:0013 CO 208 / 2019196 II. patroJUDr. Havlová MartaViera Konečná
Lubomír Konečný
08:155 T 1 / 201920 přízemíMgr. Bouček TomášPetr Derfler
Huy Truong Nguyen
Khai Hoan Pham
Van Quan Truong
08:303 T 3 / 201922 přízemíJUDr. Růžičková IvanaPavel Škvareniak
08:3034 T 6 / 201626 přízemíMgr. Kantor MartinZdeněk Matějka
09:0014 CO 122 / 201947 přízemíJUDr. Hejduková IvaStanislav Gabčo
Okresní státní zastupitelství Cheb
10:0014 CO 116 / 201947 přízemíJUDr. Pulkrábek Zdeněk Ph.D.Ondřej Peths
Jindřiška Peths Neprašová
08:3053 INS 13688 / 201862Mgr. Reitspies MichalPřezkumné jednání
09:0037 CM 34 / 200862 přízemíMgr. Reitspies MichalIng. Aleš Hodina
JUDr. Světlana Kazaková
KERAMOST, akciová společnost
KERAMOST, akciová společnost
KOVOHUTĚ ROKYCANY a.s.
KOVOHUTĚ ROKYCANY a.s.
Sokato a.s.
09:5049 CM 22 / 201962 přízemíMgr. Reitspies MichalChytrý nájem s.r.o.
Darek Lukeš
Lenka Lukešová
13:0049 CM 23 / 201962 přízemíMgr. Reitspies MichalChytrý nájem s.r.o.
Rastislav Zelinka
Irina Zelinková
14:1549 CM 31 / 201262 přízemíMgr. Reitspies MichalBrátová a Krejčí, v.o.s.
CASPER Consumer Finance a.s.
CASPER UNION s.r.o.
JUDr. Jitka Wolfová
07:308 TO 211 / 201964 přízemíMgr. Žán MarcelMiroslav KučeraAno
08:008 TO 215 / 201964 přízemíMgr. Žán Marcelmjr. Bc. Vladimír SlavotínekAno
08:308 TO 210 / 201964 přízemíMgr. Žán MarcelMiroslav Kučera
13:008 TO 157 / 201964 přízemíJUDr. Jaroš ZdeněkRoman Bláha
07:457 TO 321 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AlicePetr BulvaAno
08:007 TO 324 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceJan PeřinkaAno
08:307 TO 309 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaFrantišek Mika
09:157 TO 285 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaAnh Son Do
10:157 TO 293 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaPavel Duchek
12:007 TO 325 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaJosef MandinecAno
13:007 TO 260 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceBohumil Průcha

Pátek 23. 08. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 A 111 / 2019114 I. patroMgr. Šmakal JanJosef Dvořák
Krajský úřad Karlovarského kraje
10:3017 A 159 / 2019114 I. patroMgr. Šmakal JanVan Huong Nguyen
Ředitelství služby cizinecké policie
08:303 T 3 / 201920 přízemíJUDr. Růžičková IvanaPavel Škvareniak
10:00153 ICM 276 / 201962Mgr. Reitspies MichalAlma insolvence v.o.s.
Česká spořitelna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:4549 CM 262 / 201062 přízemíMgr. Reitspies MichalHAXA s.r.o.
Kim Dung Nguyen Thi
09:0049 CM 119 / 201362 přízemíMgr. Reitspies MichalDavid Mencl
Marek Votoupal
Veronika Votoupalová