Krajský soud Plzeň

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3011 CO 43 / 2019109 I. patroMgr. Šindler IvanDominik Varga
Jan Varga
Karolína Vargová
08:3011 CO 3 / 2019109 I. patroJUDr. Oravcová Věra Ph.DOldřich Beneš
Ondřich Beneš
Valerie Benešová
Ilona Muchnová
Ano
08:3011 CO 3 / 2019109 I. patroJUDr. Oravcová Věra Ph.DOldřich Beneš
Ondřich Beneš
Valerie Benešová
Ilona Muchnová
Ano
10:0011 CO 88 / 2019109 I. patroJUDr. Štěpánková EmílieJulie Brajerová
13:0011 CO 28 / 2019109 I. patroMgr. Šindler IvanJana Černá
Mgr. Jana Černá
Jan Černý
Jan Pecháček
09:0057 A 27 / 2018114 I. patroMgr. Pišvejc LukášKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Borys Kuzmin
09:4557 A 52 / 2018114 I. patroMgr. Pišvejc LukášKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Thi Ha Ngo
10:3057 A 51 / 2018114 I. patroMgr. Krysl AlexandrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
11:1557 A 44 / 2018114 I. patroMgr. Krysl AlexandrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Mariya Mishko
Ano
13:0057 A 8 / 2019114 I. patroMgr. Pišvejc LukášVladimír Lederer
Městský úřad Cheb
Ano
13:0057 A 94 / 2018114 I. patroMgr. Krysl AlexandrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Tamara Nedjalkova
13:0057 A 8 / 2019114 I. patroMgr. Pišvejc LukášVladimír Lederer
Městský úřad Cheb
Ano
14:0057 A 79 / 2018114 I. patroMgr. Krysl AlexandrKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Ihor Polyvianyi
14:3057 A 84 / 2018114 I. patroMgr. Krysl AlexandrVan Truong Dinh
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
13:0057 A 8 / 2019115 I. patroMgr. Pišvejc LukášVladimír Lederer
Městský úřad Cheb
Ano
10:0064 CO 1 / 2019142 II. patroJUDr. Vyletová JanaJan Brunclík
Renata Brunclíková
13:0064 CO 11 / 2019142 II. patroJUDr. Grimová AnnaMilan Beneš
Ing. Iva Janasová
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s.
Emil Křístek
Ano
13:0064 CO 36 / 2019142 II. patroJUDr. Vyletová JanaJabir Khuduyev
Helena Schindlerová
13:4564 CO 78 / 2019142 II. patroJUDr. Grimová AnnaLucie Studecká
Petr Studecký
Tessile ditta a.s.
Ano
08:3061 CO 236 / 2018196 II. patroMgr. Novotný JiříČestmír Motejzík
ZETEN, spol. s r.o.
Ano
08:3061 CO 236 / 2018196 II. patroMgr. Novotný JiříČestmír Motejzík
ZETEN, spol. s r.o.
Ano
12:3061 CO 272 / 2018196 II. patroMgr. Novotný JiříČeská republika, Ministerstvo spravedlnosti ČR
Petr Holota
13:0013 CO 147 / 2018196 II. patroJUDr. Havlová MartaDomov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková organizace
INGEM inženýrská a.s.
08:155 T 11 / 201820 přízemíMgr. Bouček TomášMilan Pavlík
08:303 T 6 / 201826 přízemíJUDr. Růžičková IvanaPavol Gajdoš
Martin Javůrek
Stanislav Ondovčin
Július Peticzký
František Rohal
13:00122 ICM 1364 / 201846Mgr. Kacovská SoňaMgr. Eva Budínová
Miroslav Langmaier
Jednání
09:0014 CO 54 / 201947 přízemíJUDr. Hejduková IvaIng. Jan Baloun
Anděla Balounová
Ludmila Balounová
Petra Balounová
10:3014 CO 46 / 201947 přízemíJUDr. Pulkrábek Zdeněk Ph.D.Lukáš Herbst
Linda Herbstová
Nikol Herbstová
09:3051 INS 17310 / 201849JUDr. Hošková Sedláková MilenaPřezkumné jednání
09:008 TO 88 / 201964 přízemíJUDr. Polák PravoslavLuboš Kapusta
11:008 TO 93 / 201964 přízemíMgr. Žán MarcelVáclav DuršpekAno
07:307 TO 132 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaJakub PavlíkAno
08:007 TO 144 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaPeter MatúškaAno
08:307 TO 81 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaTomáš Forman
09:457 TO 90 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaMarcel Šíma
11:007 TO 136 / 201966 přízemíJUDr. Przybylová HelenaTomáš KraftAno
13:007 TO 341 / 201866 přízemíMgr. Sedláček MiloslavPetr Repaš

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0041 CM 4 / 20191 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaChytrý nájem s.r.o.
Petr Ledvinka
Klára Ledvinková
09:4041 CM 17 / 20191 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaCSK "Marianky" s.r.o.
Tatiana Skoblikova
13:0041 CM 144 / 20181 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaFaency Fries s.r.o.
FF WEST s.r.o.
10:0030 A 163 / 2017114 I. patroJUDr. Roučka VáclavKrajský úřad Karlovarského kraje
Hermann Josef Wagner
13:0059 A 4 / 2019114 I. patroMgr. Škopek JaroslavObec Velké Hydčice
Milan Pojar
Kateřina Pojarová
Václav Řáha
07:306 TO 150 / 201914 přízemíJUDr. Fait PavelAdam ŠambergerAno
07:456 TO 83 / 201914 přízemíJUDr. Fait PavelPavel František ZapletalAno
08:156 TO 145 / 201914 přízemíJUDr. Hiřmanová MartinaJiří SýkoraAno
08:301 NT 101 / 201814 přízemíJUDr. Fait PavelViktar NekrashevichAno
08:306 TO 416 / 201814 přízemíJUDr. Fait PavelIng. Radek Král
10:001 T 16 / 201714 přízemíJUDr. Fait PavelPetr Kaňják
13:001 NT 13 / 201914 přízemíJUDr. Hiřmanová MartinaJaroslav Galík
13:456 TO 115 / 201914 přízemíJUDr. Hiřmanová MartinaMichal Sýkora
08:1525 CO 76 / 2019142 II. patroJUDr. Paterová Irenainnogy Energie, s.r.o.
Milan Kováč
08:3025 CO 33 / 2019142 II. patroJUDr. Paterová IrenaLINEA HOME s.r.o.
Ing. Martin Vimr
09:3025 CO 350 / 2018142 II. patroJUDr. Fintová AlenaLEBIŠ s.r.o.
Emil Pelikán
Ano
10:4525 CO 41 / 2019142 II. patroJUDr. Krejsová ZuzanaRoman Flak
PROFI CREDIT Czech, a.s.
11:0025 CO 62 / 2019142 II. patroJUDr. Krejsová ZuzanaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Kateřina Roulichová
13:0025 CO 331 / 2018142 II. patroJUDr. Fintová AlenaVeronika Lehmann (dříve Kellnerová)
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
14:0025 CO 65 / 2019142 II. patroJUDr. Krejsová ZuzanaJakub Havlíček
PROFI CREDIT Czech, a.s.
08:3018 CO 256 / 2018196 II. patroJUDr. Loužilová NatašaBlažena Karlová
Obec Bohy
10:3018 CO 40 / 2019196 II. patroJUDr. Kotrbatá EvaIng. Mária Smelá
SOS dětské vesničky, z.s.
13:0018 CO 74 / 2019196 II. patroJUDr. Jeřábek ZdeněkIng. Patrik Hoffman
Milan Kriško
08:155 T 11 / 201820 přízemíMgr. Bouček TomášMilan Pavlík
08:303 T 6 / 201826 přízemíJUDr. Růžičková IvanaPavol Gajdoš
Martin Javůrek
Stanislav Ondovčin
Július Peticzký
František Rohal
13:0061 CO 81 / 201947 přízemíJUDr. Růžková JarmilaStátní pozemkový úřad
Zdeněk Tomeš
14:0061 CO 60 / 201947 přízemíJUDr. Růžková JarmilaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Město Cheb
Rytířský řád Křížovníků s červenou hvězdou
09:0058 INS 3683 / 201749JUDr. Hošková Sedláková MilenaJednání
10:0058 INS 3326 / 201749JUDr. Hošková Sedláková MilenaJednání
12:30158 ICM 3590 / 201849JUDr. Hošková Sedláková MilenaJiří Šašek
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Jednání
09:0056 ICM 202 / 201958JUDr. Parvoničová IvanaČeská průmyslová zdravotní pojišťovna
Josef Sadovský
Jednání
08:0050 TO 139 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekJózsef BarthusAno
08:3050 TO 116 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekAdrian Bobák
12:0050 TO 138 / 201966 přízemíMgr. Pokorný FrantišekLukáš DobrýAno
13:0050 TO 84 / 201966 přízemíJUDr. Suk MilanPetr Březina

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3049 CM 64 / 20171 přízemíMgr. Reitspies MichalMiroslav Filip
Robert Mach
09:5049 CM 148 / 20151 přízemíMgr. Reitspies MichalEmil Rác
Mgr. Michala Rácová Touschková
Společenství vlastníků domů Brněnská 24,26,28 a 30 v Plzni
13:0049 CM 164 / 20131 přízemíMgr. Reitspies MichalSpolečenství vlastníků jednotek K Linhartu 10, 360 07 Karlovy Vary
Jan Vlk
14:0049 CM 124 / 20131 přízemíMgr. Reitspies MichalSpolečenství Tachovská 29, 31 Plzeň
Jaroslav Tengler
Edita Tenglerová
08:3010 CO 65 / 2019109 I. patroJUDr. Šalomounová JanaPPF banka a.s.
UNILEASING a.s.
10:0010 CO 86 / 2019109 I. patroMgr. Lukešová JitkaJohann Stinglmair
STK Karlovarsko s.r.o.
Ano
13:0010 CO 90 / 2019109 I. patroJUDr. Šalomounová JanaBroker Consulting, a.s.
Ing. Luďan Šeda
Slavomíra Šedová
09:0060 AZ 6 / 2019114 I. patroJUDr. Hocká AlenaIrakli Dzadzamia
Ministerstvo vnitra
08:4556 CO 78 / 2019115 I. patroJUDr. Šímová IvanaMartin Knitl
09:3056 CO 76 / 2019115 I. patroJUDr. Šímová IvanaPavel Torma Jalůvka
Mgr. Ivana Tormová
10:0056 CO 71 / 2019115 I. patroJUDr. Šímová IvanaRobert Klášterka
Bc. Kateřina Křížová
Valentina Křížová
10:0156 CO 72 / 2019115 I. patroJUDr. Šímová IvanaRobert Klášterka
Bc. Kateřina Křížová
Valentina Křížová
13:0056 CO 77 / 2019115 I. patroJUDr. Jakubová VěraJakub Tvrdík
Tomáš Tvrdík
08:4512 CO 197 / 2015116 I. patroJUDr. Formánková VlastaIng. Jiří Horák
Město Horažďovice
08:309 TO 10 / 201914 přízemíMgr. Jeřábková DanielaRobert Anton
Mgr. Zdeněk Pícl
10:009 TO 71 / 201914 přízemíMgr. Jeřábková DanielaPetr Gabriel
10:159 TO 81 / 201914 přízemíMgr. Jeřábková DanielaPetr TomášekAno
12:309 TO 125 / 201914 přízemíJUDr. Wipplinger EduardJindřich KratochvílAno
13:009 TO 119 / 201914 přízemíJUDr. Wipplinger EduardPavel ReindlAno
09:3052 ICM 75 / 201915JUDr. Vodičková Eva SofiaKarel Břicháček
JK Insolv, v.o.s.
Čestmír Šíma
Jednání
10:0052 INS 10845 / 201315JUDr. Vodičková Eva SofiaJednání
13:00152 ICM 969 / 201815JUDr. Vodičková Eva SofiaIveta Irvingová
Ing. Petr Kováč
Ing. Alena Kováčová
Ing. Václav Krliš
Jaroslava Krlišová
Mgr. Bc. David Vandrovec
JednáníAno
08:3034 T 2 / 201920 přízemíMgr. Kantor MartinVladimír Pliska
11:001 NT 808 / 201920 přízemíMgr. Kantor MartinHristo Dimitrov KostovAno
09:0051 INS 20619 / 201549Mgr. Vozábalová SoňaJednáníAno
10:0051 INS 5961 / 201849Mgr. Vozábalová SoňaPřezkumné jednáníAno
14:00151 ICM 1813 / 201749Mgr. Vozábalová SoňaInsolvenční a správcovská v.o.s.
Stanislav Švejda
Jednání
09:0020 INS 20010 / 201762Mgr. Hronek RadovanPřezkumné jednání
09:0020 INS 10010 / 201762Mgr. Hronek RadovanPřezkumné jednání
09:3020 INS 35007 / 201462Mgr. Hronek RadovanJednání
10:0020 INS 9247 / 201762Mgr. Hronek RadovanJednání
13:0020 INS 34057 / 201362Mgr. Hronek RadovanJednání
14:0020 INS 3329 / 201462Mgr. Hronek RadovanJednání
08:008 TO 102 / 201964 přízemíMgr. Žán MarcelJan SkyvaAno
08:308 TO 92 / 201964 přízemíJUDr. Jaroš ZdeněkFilip Fornouz
09:308 TO 98 / 201964 přízemíJUDr. Jaroš ZdeněkLadislav Böhm
13:008 TO 75 / 201964 přízemíMgr. Žán MarcelJosef Píš
07:307 TO 139 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaRadek PolákAno
07:457 TO 142 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceMichal PotůčekAno
08:007 TO 145 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceDaniel ŠtibralAno
08:157 TO 148 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaMichal HrabákAno
08:307 TO 86 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaAleksandre Megrelidze
10:307 TO 114 / 201966 přízemíMgr. Modráková MartinaAneta AndělováAno
13:007 TO 105 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceLadislav Voldřich
13:457 TO 102 / 201966 přízemíJUDr. Bártová AliceDaniel DuždaAno

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0038 CM 30 / 20181 přízemíMgr. Dudová EvaAD Ligneta regionalbus s.r.o.
Dopravní podnik Ostrov, s.r.o.
Město Ostrov
09:001 NT 1026 / 2018114 I. patroMgr. Bouček TomášDr. Alexandros Vasilijevič Tichonov
08:3061 CO 66 / 2019115 I. patroMgr. Hronková JiřinaJozef Liška
Jarmila Lišková
09:3061 CO 105 / 2019115 I. patroJUDr. Kryslová AlenaIng. Bohuslav Rada
STAMA PRIMA s.r.o.
08:3025 CO 275 / 2018196 II. patroJUDr. Krejsová ZuzanaInvestCapital LTD
Jan Kalenda
09:3025 CO 89 / 2019196 II. patroJUDr. Paterová IrenaPetra Atlasová
Bohemia Faktoring, a.s.
10:3025 CO 77 / 2019196 II. patroJUDr. Fintová AlenaLadislav Kusík
PROFI CREDIT Czech, a.s.
11:0025 CO 110 / 2019196 II. patroJUDr. Paterová IrenaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Zdeněk Šlehofer
08:3034 T 2 / 201920 přízemíMgr. Kantor MartinVladimír Pliska
11:301 NT 810 / 201920 přízemíMgr. Kantor MartinAleksej DarmoAno
08:303 T 6 / 201826 přízemíJUDr. Růžičková IvanaPavol Gajdoš
Martin Javůrek
Stanislav Ondovčin
Július Peticzký
František Rohal