Krajský soud Plzeň

Pondělí 30. 03. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3042 CM 100 / 2013č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
09:1549 CM 102 / 2019 Mgr. Reitspies Michal Ano
10:0049 CM 55 / 2019č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
13:0049 CM 48 / 2019 Mgr. Reitspies Michal Ano
14:3049 CM 111 / 2019č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
14:3049 CM 87 / 2013 Mgr. Reitspies Michal Ano
13:0017 A 31 / 2020114 I. patroMgr. Šmakal Jan
13:0517 A 36 / 2020 Mgr. Šmakal Jan
09:0044 CM 83 / 2018142 II. patroJUDr. Sedláčková HanaAno
13:1044 CM 53 / 2019 JUDr. Sedláčková Hana Ano
09:0058 ICM 2244 / 201949JUDr. Hošková Sedláková MilenaJednáníAno
10:3058 INS 18339 / 2019 Jednání JUDr. Hošková Sedláková Milena An
08:3050 TO 51 / 202066 přízemíMgr. Šebková ZdeňkaAno
10:0050 TO 79 / 2020 JUDr. Suk Milan Ano

Úterý 31. 03. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4556 CO 252 / 2019115 I. patroJUDr. Jakubová VěraAno
09:4556 CO 14 / 2020 JUDr. Šímová Ivana Ano
11:0056 CO 146 / 2019115 I. patroJUDr. Jakubová VěraAno
13:0056 CO 333 / 2019 JUDr. Fiala Lubomír Ano
10:00152 ICM 3060 / 2018116JUDr. Vodičková Eva SofiaJednáníAno
11:00152 ICM 3153 / 2018 Jednání JUDr. Vodičková Eva Sofia Ano
08:009 TO 67 / 202014 přízemíJUDr. Chudíková Libuše
08:309 TO 10 / 2020 Mgr. Jeřábková Daniela Ano
08:308 TO 55 / 202014 přízemíMgr. Žán Marcel
09:459 TO 34 / 2020 Mgr. Jeřábková Daniela Ano
09:459 TO 16 / 202014 přízemíMgr. Jeřábková DanielaAno
12:009 TO 5 / 2020 Mgr. Jeřábková Daniela Ano
09:0064 CO 1 / 2020142 II. patroJUDr. Vyletová JanaAno
10:0064 CO 35 / 2020 JUDr. Grimová Anna Ano
10:1564 CO 329 / 2019142 II. patroJUDr. Grimová AnnaAno
13:0064 CO 49 / 2020 JUDr. Grimová Anna Ano
08:155 T 11 / 201920 přízemíMgr. Bouček TomášAno
08:308 TO 55 / 2020 Mgr. Žán Marcel Ano
08:3014 CO 38 / 202047 přízemíMgr. Levý JiříAno
09:0014 CO 37 / 2020 JUDr. Pulkrábek Zdeněk Ph.D.
09:3014 CO 30 / 202047 přízemíJUDr. Pulkrábek Zdeněk Ph.D.Ano
13:0014 CO 45 / 2020 JUDr. Hejduková Iva Ano
10:0065 INS 16372 / 201558Mgr. Žánová IvanaJednáníAno
10:1565 INS 8134 / 2018 Jednání Mgr. Žánová Ivana Ano
09:0020 INS 3306 / 201862Mgr. Hronek RadovanJednáníAno
09:0020 INS 3396 / 2018 Jednání Mgr. Hronek Radovan
08:008 TO 74 / 202064 přízemíMgr. Žán Marcel
08:308 TO 55 / 2020 Mgr. Žán Marcel Ano
09:008 TO 73 / 202064 přízemíJUDr. Polák Pravoslav
10:008 TO 46 / 2020 JUDr. Polák Pravoslav Ano
08:307 TO 85 / 202066 přízemíJUDr. Przybylová HelenaAno
09:307 TO 16 / 2020 JUDr. Przybylová Helena Ano

Středa 01. 04. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3049 CM 100 / 2018č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
09:2049 CM 122 / 2018 Mgr. Reitspies Michal Ano
10:1049 CM 123 / 2018č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
13:0049 CM 33 / 2019 Mgr. Reitspies Michal Ano
13:5049 CM 23 / 2019č. dv. 14 I. patroMgr. Reitspies MichalAno
15:0049 CM 113 / 2019 Mgr. Reitspies Michal Ano
09:0041 CM 122 / 20171 přízemíMgr. Kočandrlová JaroslavaAno
10:3041 CM 109 / 2019 Mgr. Kočandrlová Jaroslava Ano
09:0044 CM 143 / 2015116 I. patroJUDr. Sedláčková HanaAno
09:3044 CM 117 / 2018 JUDr. Sedláčková Hana Ano
10:4044 CM 35 / 2019116 I. patroJUDr. Sedláčková HanaAno
11:0044 CM 160 / 2017 JUDr. Sedláčková Hana Ano
08:306 TO 6 / 202014 přízemíJUDr. Hiřmanová MartinaAno
13:006 TO 47 / 2020 JUDr. Fait Pavel Ano
08:3025 CO 402 / 2019142 II. patroJUDr. Fintová AlenaAno
10:0025 CO 20 / 2020 JUDr. Krejsová Zuzana Ano
10:4525 CO 38 / 2020142 II. patroJUDr. Paterová IrenaAno
11:0525 CO 54 / 2020 JUDr. Paterová Irena Ano
13:0025 CO 380 / 2019142 II. patroJUDr. Fintová AlenaAno
13:4525 CO 63 / 2020 JUDr. Fintová Alena Ano
09:0066 INS 18477 / 201916JUDr. Benetka MilošPřezkumné jednáníAno
13:0066 INS 26721 / 2019 Jednání JUDr. Benetka Miloš Ano
08:3018 CO 56 / 2020196 II. patroJUDr. Jeřábek ZdeněkAno
10:0018 CO 45 / 2020 JUDr. Loužilová Nataša Ano
08:3050 TO 104 / 202022 přízemíMgr. Pokorný FrantišekAno
13:0050 TO 14 / 2020 JUDr. Suk Milan Ano
09:0029 INS 13697 / 201746JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.Jednání
09:1529 INS 6520 / 2017 Jednání JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.
09:4529 INS 15622 / 201746JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.JednáníAno
10:0029 ICM 1084 / 2019 Jednání JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.
13:0029 INS 24361 / 201446JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.Jednání
13:2029 INS 17463 / 2018 Jednání JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.
13:2629 INS 30412 / 201546JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.JednáníAno
13:4029 INS 12010 / 2010 Jednání JUDr.Ing. Šašek Pavel Ph.D.
09:0061 CO 428 / 201947 přízemíMgr. Hronková JiřinaAno
10:0061 CO 23 / 2020 JUDr. Růžková Jarmila Ano
09:0058 INS 22607 / 201949JUDr. Hošková Sedláková MilenaPřezkumné jednáníAno
10:3058 INS 11638 / 2018 Jednání JUDr. Hošková Sedláková Milena An

Čtvrtek 02. 04. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3010 CO 55 / 2020109 I. patroMgr. Lukešová JitkaAno
08:3010 CO 390 / 2017 JUDr. Šalomounová Jana Ano
10:0010 CO 59 / 2020109 I. patroMgr. Šebek MartinAno
13:0010 CO 282 / 2019 Mgr. Lukešová Jitka Ano
08:309 TO 30 / 202014 přízemíJUDr. Chudíková LibušeAno
10:309 TO 69 / 2020 JUDr. Chudíková Libuše Ano
08:3014 CO 222 / 201947 přízemíMgr. Levý JiříAno
10:0014 CO 6 / 2020 JUDr. Pulkrábek Zdeněk Ph.D. Ano
09:0051 INS 7662 / 201649Mgr. Vozábalová SoňaPřezkumné jednáníAno
09:3051 INS 9674 / 2015 Zvláštní přezkumné jednání Mgr. Vozábalová Soňa
09:00152 ICM 3302 / 201662Mgr. Hronek RadovanJednání
13:0020 INS 1212 / 2017 Jednání Mgr. Hronek Radovan
08:307 TO 37 / 202066 přízemíJUDr. Bártová AliceAno
10:007 TO 93 / 2020 JUDr. Bártová Alice Ano

Pátek 03. 04. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Plzeň

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3025 CO 77 / 2020142 II. patroJUDr. Krejsová ZuzanaAno
08:5025 CO 80 / 2020 JUDr. Krejsová Zuzana Ano