Krajský soud Praha

Pondělí 24. 02. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:00101 CO 372 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová EvaAno
09:0032 CO 5 / 202011 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Franková Kateřina
10:0032 CO 345 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Franková Kateřina
10:0032 CO 22 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Kudrnová DanušeAno
11:0032 CO 280 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Kudrnová Danuše
12:0032 CO 342 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Boudová Zvěřinová Jana
13:1532 CO 10 / 202011 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Boudová Zvěřinová JanaAno
13:1532 CO 304 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Boudová Zvěřinová JanaAno
09:003 T 4 / 202012 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr., Mgr. Wažik JiříJakub Slavíček
10:00101 CO 372 / 201913 č.dv. 13/I. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
10:0047 CM 63 / 201815 č.dv. 15/I. patro, budova BMgr. Hemelíková ZuzanaMMA shop s.r.o.
Tereza Scarlett
Ano
10:0047 CM 21 / 201915 č.dv. 15/I. patro, budova BMgr. Hemelíková ZuzanaJan Hlaváček
Mgr. Jan Stínka
Ano
10:0047 CM 25 / 201915 č.dv. 15/I. patro, budova BMgr. Hemelíková ZuzanaDomácí Půjčky, a.s.
Taťana Drapáková
Ano
13:0047 CM 34 / 201915 č.dv. 15/I. patro, budova BMgr. Hemelíková ZuzanaPILECKÝ s.r.o.
SKR s.r.o.
08:3038 EC 11 / 20193 / II.patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaINTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
Věra Motlíčková
Vyhlášení rozsudku
08:4038 EC 14 / 20193 / II.patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaINTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
Radek Šťastný
Vyhlášení rozsudku
08:5038 EC 16 / 20193 / II.patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaINTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
Martin Cíl s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0046 CM 54 / 20123 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaADCO&DIXI spol. s r.o.
WC Servis s.r.o.
10:0038 C 91 / 20183 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaOSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
Sportbar Olymp s.r.o.
Ano
10:0025 CO 97 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaZbyněk Boldys
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
13:0056 CM 158 / 20183 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaHugo Jandl
Ing. Kamila Jandlová
Helena Krajníková
Lukáš Králíček
Václav Soukup
Stavební bytové družstvo Neratovice
10:0030 CO 5 / 20204 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraPetra Černá
Josef Říha
11:0030 CO 1 / 20204 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraJitka Dubcová
Roman Dubec
Karel Matějka
13:0030 CO 242 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Wulkan PetrČeská spořitelna, a.s.
Ganzorig Otgonsambuu
13:3030 CO 192 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraLudmila Ermannová
SenDr s.r.o.
08:4528 CO 11 / 20207 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Hájková ŠárkaLenka Pavlíčková
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 68, ul. Hradební, Příbram I
09:00100 CO 330 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kostková Dana
10:30100 CO 389 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
12:45100 CO 4 / 20207 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
12:50100 CO 384 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
13:00100 CO 375 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová DitaAno

Úterý 25. 02. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30101 CO 19 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Hrbková Jana
10:00101 CO 20 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
14:30101 CO 7 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
09:003 T 4 / 202012 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr., Mgr. Wažik JiříJakub Slavíček
09:3010 TO 47 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaMUDr. Jan Buzek
Monika Jíňová
13:0010 TO 332 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaMykhailo Kurinnyi
14:0010 TO 339 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaTomáš Hrabaň
Martin Mašín
Viktor Ruszó
Martin Smejkal
09:0032 CO 349 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kudrnová Danuše
10:0032 CO 286 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kudrnová DanušeHana Strobachová
11:0032 CO 333 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Boudová Zvěřinová Jana
12:0032 CO 20 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Boudová Zvěřinová Jana
12:0547 CM 254 / 20165 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Engelová LenkaABEWY EXE GROUP, s.r.o.
David Spousta
12:1547 CM 94 / 20155 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Engelová LenkaČeská pojišťovna a.s.
Pivovar Herold Březnice, a.s.
09:005 T 63 / 20186 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
10:005 T 63 / 20186 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
09:0018 CO 137 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeFidea Risk Management, s.r.o.
Jiří Hanzlík
Zdeňka Hanzlíková
09:4518 CO 110 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeRAVAK a.s.
Ing. Michal Urbánek
13:0018 CO 173 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeLadislav Brett
Patrik Brett
Ing. Alice Brettová
Sabina Brettová
Tomáš Kamarýt
13:0518 CO 174 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeLadislav Brett
Patrik Brett
Ing. Alice Brettová
Sabina Brettová
Tomáš Kamarýt
14:0018 CO 45 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeEkofarma Poluška s.r.o.
GLOBAL ADVISORS s.r.o.
14:0518 CO 46 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeEkofarma Poluška s.r.o.
GLOBAL ADVISORS s.r.o.
14:1018 CO 47 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeEkofarma Poluška s.r.o.
GLOBAL ADVISORS s.r.o.
14:1518 CO 48 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeEkofarma Poluška s.r.o.
GLOBAL ADVISORS s.r.o.
10:3013 TO 47 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieMartin Schenk
10:3013 TO 44 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieMgr. Jan Gajdošík
Daniel Kraft
13:0013 TO 278 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieLukáš Bergmann
10:001 T 46 / 20179 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaPavel Dejmek

Středa 26. 02. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30101 CO 22 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Lišáková Hana LL.M.
10:00101 CO 24 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Lišáková Hana LL.M.
13:00101 CO 23 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Hrbková Jana
14:30101 CO 1 / 202010 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Hrbková Jana
09:0021 CO 63 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Lojkásková HanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
František Strnad
František Strnad
Ano
09:0021 CO 227 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Lojkásková HanaPetr Bumba
Jaroslav Majer
10:3021 CO 199 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopková BlaženaMAO a.s.
Obec Tuřany
13:0021 CO 265 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Soukup VladimírCamp Dobřichovice s.r.o.
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
14:0021 CO 16 / 202011 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopková BlaženaVodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s.
MUDr. Renata Zachová
09:003 T 40 / 201912 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr., Mgr. Wažik JiříMartin Vaněk
Jarmila Vaňková
09:0046 A 91 / 201718 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Oulíková LenkaMinisterstvo spravedlnosti
Mgr. Miroslav Špadrna
09:3046 A 118 / 201318 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Makajev MiroslavRNDr. Martin Janků
Ing. Pavla Janků
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Praze
Ano
09:4548 A 147 / 201718 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Oulíková LenkaMěstský soud v Praze - pracoviště Hybernská
Mgr. Miroslav Špadrna
Ano
09:4548 A 147 / 201718 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Oulíková LenkaMěstský soud v Praze - pracoviště Hybernská
Mgr. Miroslav Špadrna
08:4512 TO 50 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaTomáš Košírer
09:3012 TO 49 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaVěra Tesařová
10:2012 TO 46 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaPavel Badi
11:1512 TO 45 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaTomáš Lacina
13:0012 TO 26 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaVáclav Hausdorf
13:4512 TO 13 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Miláčková EvaAdam Losmann
14:4512 TO 43 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaNikolay Simeonov Panov
09:3042 AD 31 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociální zabezpečení
Martin Krepuš
10:0042 AD 28 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociální zabezpečení
Ilona Steffanová
11:0042 AD 10 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociální zabezpečení
Jaroslava Kučerová
14:3049 AD 1 / 201920 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Ing. Šuránek PetrČeská správa sociální zabezpečení
Romana Nedvědová
09:0025 CO 284 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Mgr. Havrda FilipČeská pojišťovna a.s.
Marek Pařík
10:3025 CO 4 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Lukešová RenátaČEZ Distribuce, a.s.
Martina Šabadová
13:0025 CO 259 / 20183 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Mgr. Havrda FilipGALERIE-SEN S.R.O.
GALERIE-SEN S.R.O.
Ing. Ladislav Poledna
Ing. Ladislav Poledna
Kateryna Yaroslavivna Yakymechko
Kateryna Yaroslavivna Yakymechko
Olha Yaroslavivna Yakymechko
Olha Yaroslavivna Yakymechko
14:0025 CO 36 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraIng. Ivana Pečená
Miroslav Pečený
14:0025 CO 239 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraFotbalová asociace České republiky
Jan Mach
Obec Jestřábí Lhota
Okresní fotbalový svaz Kolín
Tělovýchovná jednota Sokol Jestřabí Lhota, z.s.
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ano
13:0026 CO 6 / 20204 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášAKRA BROKER, s.r.o.
J & M Marketing, s.r.o.
09:0026 CO 198 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášJiří Vavera
Marcela Vaverová
09:4526 CO 3 / 20205 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Burešová KateřinaLadislav Jelen
Okresní bytové družstvo Kladno
10:3026 CO 218 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášMilan Kaiser
Antonín Nagy
Jitka Nagyová
11:1526 CO 7 / 20205 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Burešová KateřinaJozef Ferko
innogy Energie, s.r.o.
13:4526 CO 217 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášOXES Kladno, s.r.o.
Společenství vlastníků domu Generála Selnera č.p. 3264, 3265, 3266, 3267, k.ú. Kročehlavy
09:005 T 63 / 20186 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
09:00100 CO 1 / 20207 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kostková Dana
10:15100 CO 13 / 20207 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kostková Dana
10:30100 CO 394 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková LucieAno
12:45100 CO 304 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
13:00100 CO 386 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
14:30100 CO 379 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová DitaAno
14:30100 CO 381 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
09:009 TO 36 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Jureček TomášKarel Šubrt
10:009 TO 41 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AMgr. Nováková JanaDominik ZelenkaAno
13:009 TO 31 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Jureček TomášDavid Horváth
13:459 TO 6 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AMgr. Lada RomanJiří Jahoda
15:009 TO 49 / 20208 č.dv. 8/II. patro, budova AMgr. Nováková JanaJosef Kotrč

Čtvrtek 27. 02. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0045 CM 126 / 201110 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Soukup VladimírAlpin Air s.r.o.
OK AVIATION Sales, s.r.o.
13:0056 CM 126 / 201710 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Soukup VladimírStanislav Cimburek
SVZ Centrum s.r.o.
13:0056 CM 59 / 201710 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Soukup VladimírPražská lékárnická s.r.o.
David Rychnovský
Ano
09:0019 CO 15 / 202011 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopek JiříJan Hofmann
Matěj Hofmann
Ondřej Hofmann
Petr Hofmann
Ema Hofmannová
10:1519 CO 20 / 202011 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopek JiříLubor Nováček
Karolina Nováčková
13:0019 CO 217 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Novák MiroslavJaroslav Hlubocký
nezl. Veronika Štěpánová
09:006 T 90 / 9813 č.dv. 13/I. patro, budova AMgr. Franc PetrIrina Vasiljevna Jakubova
10:0076 CM 90 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaBytové družstvo U haly
Miroslav Lelek
Jakub Vojta
Ano
10:4548 A 24 / 201718 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Čížek JanKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Yaroslava Stoyka
13:0051 A 46 / 201918 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Ing. Šuránek PetrIng. Regina Chládková
Obec Střemy
11:0011 TO 37 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Jiří Maceček
13:0011 TO 36 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Pavel Seč
14:0011 TO 41 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Lukáš Šobíšek
15:0011 TO 43 / 20202 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Leon Nykodým
09:0024 CO 8 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaMěsto Jílové u Prahy
Jiří Moravec
09:0024 CO 6 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Říhová HanaJarmila Kantorová
Jan Kratochvíl
Ano
09:4524 CO 235 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Říhová HanaJohanna Irma Louthanová
10:4524 CO 13 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kamenická ŠárkaRP Unhošť, s.r.o.
Římskokatolická farnost Unhošť
13:0024 CO 18 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kamenická ŠárkaMiroslav Hyka
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Miroslava Novotná
Ing. Petr Pošík Ph.D.
Mgr. Eva Pošíková
Ing. Lenka Procházková
14:0024 CO 8 / 20203 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaMěsto Jílové u Prahy
Jiří Moravec
10:0027 CO 71 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Fremr RomanLibuše Dušková
Státní pozemkový úřad
Marie Šináglová
10:0027 CO 324 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kajzrová JanaAZTA s.r.o.
George Jan Dammers
Zdeňka Dammers
Ano
12:3027 CO 328 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Fremr RomanBedřich Holub
innogy Energie, s.r.o.
13:0027 CO 230 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Podaný JanPROFI CREDIT Czech, a.s.
Helena Šafránková
14:0027 CO 296 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Podaný JanSK vodního lyžování Skochovice z.s.
Tělovýchovná jednota Tatran Praha, z.s.
09:0047 CM 92 / 20185 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Hemelíková ZuzanaMarián Markovič
Tatiana Markovičová
REMORD s.r.o.
RIKAMONA CONSTRUCTION, a.s.
Ano
14:0047 CM 18 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Hemelíková Zuzanabellum iustum s.r.o.
Roman Mazuch
09:005 T 63 / 20186 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
08:452 NT 559 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertMatej Buchel
15:002 NT 801 / 20209 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertFrantišek DeveraAno

Pátek 28. 02. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0049 CM 35 / 201415 č.dv. 15/I. patro, budova BJUDr. Engelová LenkaJan Hašler
Multimediální centrum GLADIÁTOR s.r.o.
10:0046 CM 317 / 200916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaKAB invest s.r.o. v likvidaci
JUDr. Marcela Kislingerová
08:451 T 8 / 20206 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaAlena Váňová
09:005 T 63 / 20186 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano