Krajský soud Praha

Pondělí 25. 11. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:005 T 63 / 201812 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
09:3048 CM 143 / 20083 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaVRŠANSKÝ a spol., v.o.sAno
13:0046 CM 16 / 20093 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaAKONTTAX, s.r.o.
LOSL s.r.o.
Ano
09:007 T 53 / 20196 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Chrdleová AlexandraRoman Bunda
09:00100 CO 331 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kostková DanaAno
09:15100 CO 255 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková LucieLucie Knyplová
10:30100 CO 327 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
13:00100 CO 319 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
09:301 T 5 / 20149 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaVáclav Bělohlávek
10:301 T 53 / 20179 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaAleš Vojta
12:301 T 40 / 20159 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaVan Doan Bui
Jaroslav Chlápek
Quang Vien Chu
Van Dam Dang
Dang Hoang Ngoc
Jiří Müller
Miroslav Müller
Minh Tuan Ngo
Huu Dinh Nguyen
Luong Phuoc Nguyen
Son Nguyen Sy
13:301 T 46 / 20179 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaPavel Dejmek

Úterý 26. 11. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:00101 CO 341 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Hrbková Jana
09:30101 CO 344 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
09:005 T 63 / 201812 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
12:3073 CM 94 / 201914 č.dv. 14/I. patro, budova BMgr. Sommer VladimírFilip Dobai
František Řezáč
13:0073 CM 86 / 201914 č.dv. 14/I. patro, budova BMgr. Sommer VladimírMichal Fric
Ivo Kosek
09:0076 CM 74 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaJán Goroľ
Ing. Ivo Vlasatý
10:0076 CM 90 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaBytové družstvo U haly
Miroslav Lelek
Jakub Vojta
13:0076 CM 35 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaMASETTA v.o.s.
Monika Nováková
08:3010 TO 271 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaDzmitry Savitski
10:3010 TO 349 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaPetr Tomeček
11:0010 TO 353 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaBc. Martina Klegová
13:0010 TO 346 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaJan Hrbek
14:0010 TO 326 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaBlahoslav Tesárek
15:0010 TO 316 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaJaroslav Vimmer
08:3022 CO 232 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Kubeš OtoPQS Phoenix, SE
Rakovnické tvářecí stroje s.r.o.
09:3022 CO 221 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Boudníková KateřinaJaroslava Adámková
JUDr. Miroslav Ptáček
Markéta Ptáčková
Ano
09:3022 CO 230 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Boudníková KateřinaIng. Renée Musial
Jaroslav Steklý
10:3022 CO 188 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr., Ing. Zahradníková Radka Ph.D., LL.M.Jan Čech
Ing. Štěpánka Čechová
09:0036 C 198 / 20135 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaMartin Říha
Mgr. Rudolf Slaba
13:0038 C 159 / 20165 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaMetropolitní kapitula u sv. Víta v Praze
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
13:3038 C 28 / 20165 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaŘímskokatolická farnost Bystřice u Benešova
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
14:0038 C 114 / 20165 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaPovodí Vltavy, státní podnik
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
14:3038 C 2 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaATOMIC Finance, a.s.
Miroslav Jonáš
08:452 T 64 / 20176 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertJana Beránková
Jaroslav Březina
Gabriela Fialová
Martina Fuchsová
Vladimír Hejda
Kamil Jasný
Václav Jirotka
Vladimír Kadlus
Jiří Kiszely
Ondřej Kořínek
Jiří Kotina
Luboš Krenk
Drahomíra Kubánková
Daniel Macháček
Martin Mang
Marie Matoušková Vurbsová
Oskar Nelz
Michal Průcha
Vít Rus
Lubomír Rys
Štěpánka Rysová
Lenka Salamánková
Petr Skalák
Jaroslav Svoboda
Jaroslava Sýkorová
Ivan Štípek
Petr Štrebl
František Veselý
Eva Židoňová
09:0017 CO 241 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kratzerová EvaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Lucie Solařová
Ano
09:0017 CO 300 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Nekola VáclavMinisterstvo kultury
Milan Vedral
10:1517 CO 353 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Nekola VáclavMilan Daníček
PROFI CREDIT Czech, a.s.
09:0013 TO 269 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieJan Jelínek
09:4513 TO 266 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieMykola Daruda
Duy Dung Pham
Denis Pronin
Ano
09:4513 TO 264 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieJosef Duna
10:3013 TO 274 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieJosef Halada
11:1513 TO 262 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieMiloslav Láznička
13:0013 TO 263 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieMarek Bihary
Tomáš Černý
Robert Horváth
13:4513 TO 265 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieVlastimil Zoubek
14:3013 TO 272 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieTomáš Novák
15:0013 TO 276 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LuciePeter Hranek
09:007 T 53 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AJUDr. Chrdleová AlexandraRoman Bunda

Středa 27. 11. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:30101 CO 343 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Lišáková HanaAno
14:00101 CO 348 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Hrbková Jana
15:30101 CO 331 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Lišáková Hana
09:0021 CO 157 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Lojkásková HanaAlena Bocchiola
Mandy Lillian Bocchiola
Noemi Bocchiola
Roberto Bocchiola
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pavel Golman Forman
Ano
10:3021 CO 186 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopková BlaženaJUDr. Arpád Korchňák
Mgr. Eva Korchňáková
Jana Kubincová
Petr Kubinec
13:0021 CO 217 / 201611 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Soukup VladimírLITOZ, s.r.o.
VÚB Factoring a.s.
Ano
14:0021 CO 219 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopková BlaženaČEZ Prodej, a.s.
Jiří Novák
09:005 T 63 / 201812 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaMgr. Petr Beránek
Jaroslav Fröhlich
Eva Fröhlichová
Mgr. Vlastimil Tetiva
Milan Trokan
PhDr. Jiří Vykoukal
Ano
13:0020 CO 280 / 201913 č.dv. 13/I. patro, budova AJUDr. Havlíková PavlaZdeněk Fulín
Ivana Fulínová
Haas & Czjzek majetková s.r.o.
13:4520 CO 247 / 201913 č.dv. 13/I. patro, budova AJUDr. Dlouhá EvaIng. Petr Kotlovský
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Ano
09:0047 CM 49 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinHana Holubovská
Vladislav Holubovský
Ilona Machová
Stavební bytové družstvo Ocelář
10:0047 CM 29 / 201716 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinBlanka Svatoňová
Jan Verner
10:4047 CM 264 / 201816 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinRoman Trmal
VOT company, s.r.o.
09:0012 TO 294 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaPavel Hanus
09:4512 TO 317 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaVáclav Kratejl
Oto Poidinger
13:0012 TO 26 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaVladimír Bergmann
09:3049 A 13 / 201920 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Ing. Šuránek PetrMykola Pavliuk
Ředitelství služby cizinecké policie
09:0025 CO 257 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraBřetislav Janoušek
Veronika Janoušková
Blanka Kopecká
09:4525 CO 279 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraIng. Pavel Fišer
Stanislav Hracho
10:3025 CO 269 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Lukešová RenátaRenata Čápová
Tomáš Hlinský
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
09:0030 CO 100 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraKateřina Friedová
Ivan Temkin
Galina Temkina
Tatiana Temkina
09:4530 CO 211 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraJaroslav Křiva
Martina Švejdová
10:3030 CO 174 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Wulkan PetrBohemia Faktoring, a. s.
Miloš Málek
10:4530 CO 184 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Wulkan PetrIgor Burak
Svitlana Burak
Karel Klysák
Oresta Kukharska
Ano
12:4030 CO 139 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraČeská republika - Státní pozemkový úřad
Ing. Michal Valdhans
12:5530 CO 217 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Wulkan PetrSvitlana Kuchak
Marek Lovás
13:0030 CO 178 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AMgr. Kubáčová PetraLa Pavarana Show Horses, Inc.
Mgr. Esther Weberová
14:1530 CO 222 / 20194 č.dv. 4/II. patro, budova AJUDr. Wulkan PetrJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Lukáš Uličný
08:452 T 64 / 20176 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertJana Beránková
Jaroslav Březina
Gabriela Fialová
Martina Fuchsová
Vladimír Hejda
Kamil Jasný
Václav Jirotka
Vladimír Kadlus
Jiří Kiszely
Ondřej Kořínek
Jiří Kotina
Luboš Krenk
Drahomíra Kubánková
Daniel Macháček
Martin Mang
Marie Matoušková Vurbsová
Oskar Nelz
Michal Průcha
Vít Rus
Lubomír Rys
Štěpánka Rysová
Lenka Salamánková
Petr Skalák
Jaroslav Svoboda
Jaroslava Sýkorová
Ivan Štípek
Petr Štrebl
František Veselý
Eva Židoňová

Čtvrtek 28. 11. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Pátek 29. 11. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno