Krajský soud Praha

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
11:1023 CO 68 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Burianová GordanaKORUND BENÁTKY, s.r.o.
Vlastimil Svoboda
11:1523 CO 72 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Sekavová IrenaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Pavel Kulhánek
Petr Kulhánek
11:2023 CO 59 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Sekavová IrenaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Bohumil Dvořáček
13:0025 CO 343 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Lukešová RenátaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jarmil Duksa
Jaromíra Duksová
Petr Hlubůček
JUDr. Otokar Šeba
13:0015 TO 29 / 201913 č.dv. 13/I. patro, budova AMgr. Franc PetrRadim Pilař
13:0056 CM 39 / 201714 č.dv. 14/I. patro, budova BJUDr. Malá JitkaPetr Malý
Jaroslav Smejtek
09:0047 CM 232 / 201816 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinJan Bartuněk
bellum iustum s.r.o.
09:1047 CM 245 / 201816 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný Martinbellum iustum s.r.o.
Richard Hanousek
10:0045 AF 38 / 201618 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Zavřelová JitkaMěsto Veltrusy
Odvolací finanční ředitelství
13:0046 AF 26 / 201618 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Kocourek Tomáš Ph.D.Odvolací finanční ředitelství
STARBRIGHT s.r.o.
09:0010 TO 101 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaMiloslav Pěkný
10:0010 TO 126 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaMiloslav Dvořáček
10:4510 TO 128 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaViktor Szitáš
13:0010 TO 366 / 20182 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaDominik Doboš
Martin Olič
13:4510 TO 117 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Sochorová JitkaPavel Kyliánek
09:0057 AD 14 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociální zabezpečení
František Němeček
09:3042 AD 2 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociálního zabezpečení
Vladimíra Řiháčková
10:0057 AD 5 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociálního zabezpečení
Stanislav Krása
10:4542 AD 3 / 201820 č.dv. 5/přízemí, budova EMgr. Čížek JanČeská správa sociální zabezpečení
Pavel Slabý
09:005 T 44 / 20176 č.dv. 6/II. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaRoman Chlustina
Martin Novotný
09:0018 CO 19 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeORTIKA a.s.
Ing. René Piták
Ano
10:0018 CO 24 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeJiří Pavel
VZP ČR ÚP Kutná Hora
Ano
13:0018 CO 8 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeTomáš Čejka
Milan Macháček
TOMI, spol. s r. o.
09:0013 TO 88 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieErik Kroščen
09:4513 TO 82 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieLucie Hýsková
10:3013 TO 81 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Černá LucieDavid Mládek
08:452 T 4 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertIvan Štofl

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30101 CO 111 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
10:00101 CO 116 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AJUDr. Szépeová Eva
13:00101 CO 85 / 201910 č.dv. 10/III. patro, budova AMgr. Lišáková Hana
09:007 T 29 / 201812 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr. Chrdleová AlexandraKateřina Fulínová
Michal Přibyl
Ano
09:0021 CO 289 / 201813 č.dv. 13/I. patro, budova AJUDr. Lojkásková HanaČR - Vězeňská služba ČR
Mgr. František Šejnost
Jakub Tangl
13:0021 CO 258 / 201813 č.dv. 13/I. patro, budova AJUDr. Lojkásková HanaMUDr. Oleg Rambousek
Mgr. František Šejnost
09:0047 CM 210 / 201716 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinONDRÁŠOVKA a.s.
Poděbradka, a.s.
Ano
10:3047 CM 188 / 201616 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinDebian Collector Ltd.
Iveta Lesová
Ano
09:3043 A 11 / 201918 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Zavřelová JitkaMinisterstvo životního prostředí
OS Tučňák
Ano
09:0012 TO 30 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Miláčková EvaMiroslav Mácha
09:4512 TO 82 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaPetra Ambrozková
Michal Hrbek
Veronika Kolínská
Filip Sedláček
13:0012 TO 89 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Milcová EvaOndřej Fialka
13:3012 TO 23 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Hykešová KateřinaLenka Matyšová
15:0012 TO 109 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Milcová EvaKarel Truskavec
09:0025 CO 5 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Mgr. Havrda FilipMartin Rudolf
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
09:4525 CO 64 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraAntonín Krček
Jakub Mereda
10:3025 CO 80 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Lukešová RenátaMěsto Mělník
St.Wenceslas Melnik s.r.o.
13:0025 CO 76 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Mgr. Havrda FilipJaroslav Hor
Silic Média s.r.o.
13:4525 CO 78 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraACE REALITY s. r. o.
Obec Tuklaty
14:3025 CO 70 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Lukešová RenátaIng. arch. Dagmar Benešová
Oresi s.r.o.
15:3025 CO 69 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Hrobská KláraIng. Josef Faiman
Luděk Petlan
09:0026 CO 37 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášVáclav Rak
Rytectví a Knihařství s.r.o.
09:4526 CO 47 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Burešová KateřinaHelena Bártlová
Česká republika - Státní pozemkový úřad
10:3026 CO 51 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášIvan Beránek
Ing. Jana Charvátová
11:1526 CO 34 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Burešová KateřinaMěsto Kolín
Kamil Rudnicki
13:0026 CO 54 / 20195 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Němec TomášZdeněk Jirovský
STOLMEN s.r.o.
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
Ano
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
09:00100 CO 72 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Kostková Dana
10:15100 CO 69 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
13:00100 CO 68 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
14:30100 CO 64 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Francová Dita
16:00100 CO 48 / 20197 č.dv. 7/II. patro, budova AMgr. Pšeničková Lucie
09:009 TO 103 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Macková Marcelaomez. Patrik Hrubý
09:459 TO 116 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Jureček TomášJosef Weinrich
10:309 TO 118 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Jureček TomášKarel Pech
13:009 TO 111 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AMgr. Lada RomanJosef Rychtář
13:459 TO 113 / 20198 č.dv. 8/II. patro, budova AJUDr. Macková MarcelaLuc Jaspers
08:452 T 4 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertIvan Štofl

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0019 CO 339 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Hráchová JanaPovodí Vltavy, státní podnik
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
10:1519 CO 359 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Hráchová JanaLadislav Houdek
Jan Posekaný
10:2019 CO 360 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Hráchová JanaLadislav Houdek
Jan Posekaný
13:0019 CO 53 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopek JiříAlex Adam Zikan
Robert Zikan
14:3019 CO 374 / 201811 č.dv.11/III. patro, budova AMgr. Novák MiroslavDenar, spol. s r.o.
Roman Janot
15:3019 CO 65 / 201911 č.dv.11/III. patro, budova AJUDr. Škopek JiříZdeněk Skalský
Středočeské vodárny, a.s.
09:0015 TO 96 / 201813 č.dv. 13/I. patro, budova AMgr. Franc PetrRadek Aizner
Lukáš Buda
Ondřej Hrdlička
12:008 NT 734 / 201813 č.dv. 13/I. patro, budova AMgr. Dostál MartinAno
09:0076 CM 2 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaFERMATA, a.s.
Ivan Martínek
09:3076 CM 7 / 201916 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaKRZEPINSKI spol. s r.o.
Marcela Nejedlá
Ano
13:0047 CM 201 / 201716 č.dv. 16/I. patro, budova BJUDr. Konečný MartinBOSAR s.r.o.
Tamara Savysheva
10:0043 A 11 / 201918 č.dv. 18/III. patro, budova BMgr. Zavřelová JitkaMinisterstvo životního prostředí
OS Tučňák
10:3011 TO 114 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Ing. Zdeněk Ungrád
11:1511 TO 113 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Tomáš Slaboch
Jan Tomanec
Ano
11:1511 TO 112 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Mgr. František Valenta
13:0011 TO 108 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Petr Chaloupka
13:4511 TO 78 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AMgr. Dubná DanielaAntonín Novotný
14:3011 TO 115 / 20192 č.dv. 2/I. patro, budova AJUDr. Koudelka Ladislav Ph.D.Tomáš Závěta
09:0024 CO 58 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Říhová HanaAlena Makajevová
Kristýna Makajevová
Zdeňka Makajevová
09:4524 CO 56 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kamenická Šárka
10:3024 CO 11 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Říhová HanaJiří Janče
Anežka Vršecká
Ano
13:0024 CO 19 / 20193 č.dv. 3/II. patro, budova AJUDr. Kamenická ŠárkaKrajské státní zastupitelství v Praze
Město Čáslav
09:0047 CM 144 / 20175 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Konečný MartinHeineken Česká republika, a.s
STEREO s.r.o.
Marie Wojnarová
10:0047 CM 224 / 20175 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Konečný MartinHeineken Česká republika, a.s
Roman Lebeda
Ano
10:4047 CM 3 / 20185 č.dv. 5/II. patro, budova AJUDr. Konečný MartinJaromír Juriček
Karin Novotná
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
Ano
09:0018 CO 107 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeViktor Drahoš
Ing. Jana Drahošová
10:0029 CO 166 / 20157 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeBohemia Faktoring, s.r.o.
Petr Pribula
Lucie Pribulová
13:0018 CO 106 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Škubalová LenkaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Martin Prošek
14:0018 CO 126 / 20187 č.dv. 7/II. patro, budova AJUDr. Jíchová ZlatušeJosef Cihelka
Schlieger, s.r.o.
08:452 T 4 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AMgr. Pacovský RobertIvan Štofl

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:005 T 20 / 201812 č.dv. 12/IV. patro, budova AJUDr. Bittnerová NaděždaJiří Hubert
Mgr. Radek Vachtl
09:3076 CM 4 / 201816 č.dv. 16/I. patro, budova BMgr. Watzková AlenaKATA, a.s.
Josef Šíba
09:0036 C 122 / 20093 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaAndrej Krišta
Helena Krištová
14:0038 C 60 / 20183 č.dv. 3/II. patro, budova AMgr. Peltrámová PavlaPetr Lebeda
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
08:454 T 42 / 20166 č.dv. 6/II. patro, budova AMgr. Říhová IvaIng. Jiří Anděl
AVEZA, s.r.o. dříve ERINYES, s.r.o.
Ing. Pavel Drážďanský
HOSPIMED, spol. s r.o.
MUDr. Martin Houdek
JIPE, s.r.o. dříve FISA s.r.o.
Ing. Martin Jireš
Konstruktiva Branko, a.s. v likvidaci
MUDr. Petr Kott
MUDr. Kateřina Kottová
METROSTAV, a.s.
ML Compet, a.s.
Lucia Novanská
Ing. Pavel Pilát
PURO-KLIMA a.s.
MUDr. David Rath
TENTON, s.r.o.
Ano
08:456 T 24 / 20199 č.dv. 9/II. patro, budova AJUDr. Černecký StanislavMichal Szczęch