Krajský soud Ústí nad Labem

Pondělí 18. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:1520 CM 195 / 2015P11 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Společenství vlastníků bl. 519 č.p. 1128, 1129, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136 ulice F.L.Čelakovského
František Vosika
Kristýna Vosiková
10:1520 CM 80 / 2016P11 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Josef Pata
Libuše Patová
Společenství vlastníků jednotek bl. H č.p. 298, 299, 300, 301, 302, 303 ulice Větrná, Litvínov - Janov
13:0020 CM 156 / 2013P11 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Marie Janatová
Společenství vlastníků jednotek č.p. 804, 805, 806, 807, 808, 809, ulice B. Němcové, Litvínov
09:0018 CM 820 / 2017P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchEmil Fako
Společenství vlastníků jednotek Jirkovská 5009 - 5013, Chomutov
10:0018 CM 972 / 2017P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchMinda KTSN Plastic Solutions s.r.o.
Randstad s.r.o.
11:0018 CM 19 / 2018P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchJUDr. Josef Kolka
Lubomír Matys
POPELANTE DEVELOPMENT LIMITED
11:0018 CM 19 / 2017P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchCOMPAS TRANS, s.r.o.
Finanční úřad pro Ústecký kraj - Územní pracoviště v Teplicích
Ano
13:0018 CM 2 / 2018P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchJosef Archman
Petr Archman
FARM POLÁKY, s.r.o.
Jiří Zápotocký
Zápotocký, s.r.o.
14:0018 CM 909 / 2017P46 přízemíJUDr. Cepl VojtěchSpolek zahrádkářů U Habrovického rybníka, Ústí nad Labem
Základní organizace českého zahrádkářského svazu U Habrovického rybníka Ústí nad Labem
08:3034 C 27 / 2018102 1. poschodíJUDr. Derfl JiříRadek Matějček
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
08:3049 T 2 / 2018105 audio 1. poschodíMgr. Peřich OndřejIvan Chládok
Alena Weissová
08:3048 T 6 / 2010109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaHalim Al-Azawi
Ing. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
František Malec
Ladislav Mandík
Ing. Jaroslav Mašek
Ing. Josef Podolka
Martin Raždík
Jaroslav Řežný
Tomáš Sahulka
Wolfgang Schneider
René Svoboda
Jiří Uhlíř
Libor Vonášek
Karel Wojtowicz
Ano
08:301 T 10 / 2017109 audio 1. poschodíMgr. Michanek JanLukáš Kurej
00:006 TO 87 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříMichal MusilAno
00:106 TO 85 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříNikol RojkováAno
00:206 TO 86 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříNikol RojkováAno
00:306 TO 92 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavAlois KroščenAno
00:406 TO 219 / 2018149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavMilan PohlodkoAno
00:506 TO 17 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavMarek FeriAno
01:006 TO 94 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Svoboda EdvinFrantišek JavůrekAno
01:106 TO 98 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Svoboda EdvinJaroslav ČerveňákAno
08:156 TO 518 / 2017149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavBc. Lucie Kubániková
09:156 NT 3 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavAleš Klostermann
10:156 TO 497 / 2018149 audio 1. poschodíMgr. Řehola StanislavFilip RyšavýAno
09:3095 CO 205 / 2018150 1. poschodíJUDr. Pastrňák Radim Ph.D.BP Integralis Limited
Antonín Daniš
Petr Daniš
Marcela Danišová
09:3595 CO 206 / 2018150 1. poschodíJUDr. Pastrňák Radim Ph.D.BP Integralis Limited
Antonín Daniš
Petr Daniš
Marcela Danišová
13:0095 CO 230 / 2018150 1. poschodíMgr. Vršanská GabrielaČeská pojišťovna, a.s.
Eduard Schmid
00:004 TO 13 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraBranislav TomášAno
00:104 TO 67 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraJosef KalousekAno
00:204 TO 75 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraAlexander SlepčíkAno
00:304 TO 76 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraAlexander SlepčíkAno
00:404 TO 78 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraMilan SásiAno
08:004 TO 25 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraLukáš Mlenský
09:454 TO 47 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraJosef Gorol
13:004 TO 44 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová VěraNatálie Sanetrníková
09:0093 C 1 / 201825 II. poschodíMgr. Foldyna VladimírJiří VedralAno
10:0076 ICM 1063 / 201826/III. p. KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Rozsypalová VandaJednání
12:3076 ICM 2791 / 201826/III. p. KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Rozsypalová VandaJednání
09:0053 T 13 / 20184 přízemíMgr. Pachner PavelJaroslav Drvota
09:0030 CO 139 / 20186 přízemíJUDr. Havelková PavlínaJaroslava Koubková
PROCTUS REAL s.r.o.
13:0030 CO 215 / 20156 přízemíJUDr. Soltanová KateřinaPavel Dolejš
H-welding, s.r.o.

Úterý 19. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:453 T 5 / 2016P04 audio přízemíKrejcarová KamilaCI2, s.r.o.
SUDKOVAR, s.r.o.
SUPRA HOLDING, s.r.o.
Jan Vassiov
Richard Vassiov
09:0017 CO 165 / 2018P11 přízemíMgr. Klimša MarcelMarek Amešný
Invest Real Service s.r.o.
10:0017 CO 74 / 2018P11 přízemíMgr. Beran VladimírIng. Svatopluk Franc
Mgr. Hana Francová
Ano
10:0017 CO 218 / 2018P11 přízemíJUDr. Horká BohumilaAntonie Černá
Vladimír Černý
Zdeněk Lexa
12:4517 CO 385 / 2016P11 přízemíMgr. Beran VladimírAGRO-DK s.r.o.
Myslivecké sdružení Skalka Markvartice
13:0017 CO 102 / 2018P11 přízemíJUDr. Horká BohumilaIlona Adámková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Ano
10:3068 CM 9 / 2018P46 přízemíJUDr. Esterková AndreaPetra Pavlíková
Ing. Milan Stanko
10:0019 ECM 13 / 2013P46/přízemí KS Ústí n.L.JUDr. Esterková AndreaJosef Kaucký
Svatopluk Košvanec
Jednání
10:0061 CM 377 / 2014P48 přízemíJUDr. Nejtková JindraMonika Maštalířská
Ing. Pavel Maštalířský
Společenství pro dům G. Svobody 1715, 1716 a 1717 Jirkov
08:3049 T 2 / 2018105 audio 1. poschodíMgr. Peřich OndřejIvan Chládok
Alena Weissová
08:3050 T 15 / 2018107 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Karel Malinkovič
15:0050 T 11 / 2011107 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Oleh Kalashnikov
Semen Lembak
Valeriy Prytoka
Ano
08:3048 T 6 / 2010109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaHalim Al-Azawi
Ing. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
František Malec
Ladislav Mandík
Ing. Jaroslav Mašek
Ing. Josef Podolka
Martin Raždík
Jaroslav Řežný
Tomáš Sahulka
Wolfgang Schneider
René Svoboda
Jiří Uhlíř
Libor Vonášek
Karel Wojtowicz
09:0084 CO 323 / 2018146 1. poschodíJUDr. Výborná LeonaHana Drvoštěpová
Stavební bytové družstvo Litoměřice
12:3084 CO 323 / 2018146 1. poschodíJUDr. Výborná LeonaHana Drvoštěpová
Stavební bytové družstvo Litoměřice
Ano
08:3014 CO 22 / 2019148 1. poschodíMgr. Pašek MartinMichael Hulán
Lenka Voženílková
Ano
00:007 TO 60 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Plha TomášDenis Burmaz
Petr Steinsdörfer
Petr Šíma
Jan Vítek
Pavel Vodvářka
Radek Volek
Ano
08:157 TO 30 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Plha TomášZdeněk Jančík
13:007 TO 13 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Plha TomášVítězslav SteinerAno
08:3096 CO 3 / 2019150 1. poschodíMgr. Hájek TomášAno
09:3096 CO 275 / 2018150 1. poschodíJUDr. Pleyerová RadkaAno
10:3096 CO 7 / 2019150 1. poschodíJUDr. Derfl Jiří
09:0052 T 9 / 20172 přízemíJUDr. Drahotová EvaMarius Vasilica Ailieseie
10:0039 CM 77 / 201225 II. poschodíMgr. Zbránek MilošJakub Berdych
Ing. Tomáš Charvát
RNDr. Zuzana Hausenblasová
Miroslava Holá
Libor Kříž
Emilie Křížová
Ing. Bohdana Marvalová
Ing. Roman Minařík
Ing. Renata Minaříková
Ing. Alexandra Patrná
Jacqueline Petkov
Pierre Petkov
Radmila Petkov
Tomáš Soukup
Jana Špůrová
Raja Ulmová
Ivan Vidim
Miluše Vidimová
Zuzana Vindušková
Zarea world s.r.o.
08:3055 TO 31 / 20193 přízemíMgr. Korpas LukášFrantišek Čmelík
09:1055 TO 39 / 20193 přízemíMgr. Korpas LukášDavid Gurecký
09:5055 TO 34 / 20193 přízemíMgr. Korpas LukášMiloš Petr
11:0055 TO 68 / 20193 přízemíMgr. Jahůdka FrantišekFrantišek AdltAno
13:0055 TO 19 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaMartin Straka
09:0053 T 12 / 20184 přízemíMgr. Pachner PavelJakub Jiroš
Michal Kerner
Martin Křižka
Petr Ryžák
Václav Tomášek
Stanislav Vlček
Miroslav Zelenka
09:0029 CO 152 / 20185 přízemíJUDr. Horáková HanaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Andrew Michael Jirat-Wasiutynski
Marie Éve Jirat-Wasiutynski
Obec Albrechtice v Jizerských horách
13:0029 CO 240 / 20185 přízemíJUDr. Horáková HanaJaroslav Kříž
Irena Papírníková
Ano
13:0087 ICM 2874 / 20186/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecIng. Mgr. Štrauch PetrJednání

Středa 20. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:453 T 5 / 2016P04 audio přízemíKrejcarová KamilaCI2, s.r.o.
SUDKOVAR, s.r.o.
SUPRA HOLDING, s.r.o.
Jan Vassiov
Richard Vassiov
09:1520 CM 179 / 2013P11 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Ing. Ivan Chrtek
NewCo Immo CZ GmbH
Sallerova výstavba Objekt IV s.r.o.
13:0020 CM 76 / 2015P11 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Václav Prokop
Vendula Prokopová
Společenství vlastníků jednotek domu Za Chlumem č.p. 762, 763, 764, 765, 766, Bílina
09:0024 CM 43 / 2017P48 přízemíMgr. Fellner JiříViktor Chlup
Philibert, a.s.
Philomena, s.r.o.
Ano
08:3015 A 243 / 2017102 1. poschodíMgr., Ing. Brus Martin JakubKrajský úřad Ústeckého kraje
Ing. Tomáš Kristen
09:3015 A 214 / 2018102 1. poschodíMgr., Ing. Brus Martin JakubIng. Tomáš Kristen
Magistrát města Teplice
08:4512 CO 325 / 2018103 1. poschodíJUDr. Krahula JiříAlexandr Sokolov
Společenství vlastníků Rozcestí 721/1
Natalie Ziňkova
09:3012 CO 281 / 2018103 1. poschodíJUDr. Krahula JiříČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Obec Hřivice
10:1512 CO 192 / 2018103 1. poschodíJUDr. Krahula JiříGasNet, s.r.o.
Petr Kumstát
08:3049 T 2 / 2018105 audio 1. poschodíMgr. Peřich OndřejIvan Chládok
Alena Weissová
08:3050 T 15 / 2018107 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Karel Malinkovič
08:3051 T 14 / 2018109 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanTomáš Pindl
08:3035 CO 160 / 201811 přízemíMgr. Plšek OndřejINTERPAX Central Europe, s.r.o.
10:0035 CO 101 / 201811 přízemíMgr. Plšek OndřejGEREX Liberec, s. r. o.
PUMPA, a.s.
Ano
10:0035 CO 104 / 201811 přízemíMgr. Plšek OndřejPetr Jarka
Vanda Jarková
Mgr. Gabriela Kobernová
Hana Volková
Ano
08:3010 CO 249 / 2018146 1. poschodíJUDr. Jirglová LenkaKP - real. CZ s.r.o.
Alina Matysová
08:4584 CO 15 / 2019148 1. poschodíMgr. Brodská KateřinaDana Jawanská
Ladislav Suchan
Ano
09:0084 CO 1 / 2019148 1. poschodíMgr. Pavelka RadekČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti České republiky
Helena Kirschnerová
Ano
09:4084 CO 354 / 2018148 1. poschodíMgr. Brodská KateřinaČR-Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Danuška Moutvičková
09:5084 CO 302 / 2018148 1. poschodíJUDr. Výborná LeonaČR-Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Božena Sochorová
10:0084 CO 313 / 2018148 1. poschodíMgr. Brodská KateřinaOndřej Přenosil
Úřad práce ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem
12:3084 CO 18 / 2019148 1. poschodíMgr. Pavelka RadekAuto Anděl, s.r.o.
Lukáš Hodan
00:006 TO 42 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Havlík JosefTomáš HořešovskýAno
00:106 TO 44 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Havlík JosefTomáš HořešovskýAno
08:156 TO 43 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Havlík JosefTomáš Hořešovský
Radek Veltruský
Jiří Vojtíšek
09:0095 CO 227 / 2018150 1. poschodíMgr. Vršanská GabrielaJindřich Bähr
Eva Láchová
08:004 TO 14 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaDaniel Makarovič
10:004 TO 12 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaRuslan Lubyanyy
13:004 TO 52 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaPetra Linkeová
13:004 TO 42 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaRené VitoušAno
09:0038 CM 37 / 201625 II. poschodíMgr. Foldyna VladimírBytové družstvo IMOBILIEN
Renáta Würz
10:0076 ICM 2086 / 201326/III. p. KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Rozsypalová VandaJednáníAno
08:3031 TO 399 / 20183 přízemíJUDr. Škrétová BlankaDezider Herák
09:3031 TO 17 / 20193 přízemíMgr. Pudilová GabrielaJan Dvořák
10:2031 TO 450 / 20183 přízemíJUDr. Škrétová BlankaSandra Bilá
13:0031 TO 432 / 20183 přízemíJUDr. Škrétová BlankaLukáš Kolínský
13:0029 CO 297 / 20185 přízemíJUDr. Kořínková Petra
08:3030 CO 281 / 20186 přízemíJUDr. Vybíralová Zuzana
10:0030 CO 151 / 20186 přízemíJUDr. Soltanová KateřinaBN LEASING a.s.
Mikuláš Hrstka
13:0030 CO 193 / 20186 přízemíJUDr. Havelková PavlínaSpolečenství pro dům Mlýnská 536 a 537
Miroslava Vydrová
Ano
09:0086 INS 28802 / 20168/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr Ptáčková HanaJednání
11:0082 ICM 2780 / 20189/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Bc. Havlíčková PetraJednání

Čtvrtek 21. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:301 T 13 / 2018P06 audio přízemíMgr. Michanek JanMarek Oršulák
09:0017 CO 201 / 2018P11 přízemíJUDr. Horká BohumilaCEROFIN s.r.o.
Miloš Kameník
10:0017 CO 260 / 2018P11 přízemíJUDr. Válková JitkaFVE Boletice spol. s r.o.
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
13:0017 CO 231 / 2018P11 přízemíJUDr. Válková JitkaMilan Komosný
Richter + Frenzel s.r.o.
08:3050 T 1 / 2019107 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Dominik Stehno
08:3051 T 14 / 2018109 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanTomáš Pindl
08:309 CO 81 / 2018146 1. poschodíJUDr. Bitterová ZdeňkaJaromír Rathouský
Ing. Jiří Rathouský
Ano
08:3014 CO 114 / 2018148 1. poschodíMgr. Pašek MartinLuboš Hejtmánek
Luboš Hejtmánek
13:0014 CO 9 / 2019148 1. poschodíMgr. Havlíčková LenkaJana Kuperová
Karel Zoufálek
13:007 TO 417 / 2018149 audio 1. poschodíMgr. Roubalík MartinMichal Bilý
08:155 TO 219 / 2018152 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaDaniel Bažo
10:305 TO 44 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaDavid Duna
13:005 TO 3 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaPatrik Gruber
09:0056 T 1 / 20152 přízemíMgr. Neumann PetrDmitro Dejsun
N&L Marketing s.r.o.
08:3055 TO 37 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaMichal Truskavec
13:0055 TO 436 / 20183 přízemíMgr. Jahůdka FrantišekZsolt Barczi
Václav Barůšek
Martin Bomboš
Jiří Polák
14:2055 TO 43 / 20193 přízemíMgr. Korpas LukášMartin Škeřík
09:0029 CO 3 / 20195 přízemíJUDr Rutová LenkaFa RENE a.s.
SAFETY PLUS s.r.o.
13:0029 CO 218 / 20185 přízemíJUDr Rutová LenkaBrighSky s.r.o.
TECHNOCAR s.r.o.
10:0087 ICM 1129 / 20186/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecIng. Mgr. Štrauch PetrJednání
09:0083 CO 212 / 20187 přízemíMgr. Marek MichalJiří Feryna
Libor Milota
Jana Palová
13:0083 CO 227 / 20187 přízemíMgr. Marek MichalDENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Júlia Kotlárová

Pátek 22. 02. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 2 / 2019P06 audio přízemíJUDr. Blažek JiříJosef Skála
09:0024 CM 12 / 2018P11 přízemíMgr. Fellner JiříDavid Kratochvil
novatic COATINGS s.r.o.
09:3085 INS 6239 / 2016P42/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Oswald JáchymJednání
10:0085 INS 5718 / 2016P42/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Oswald JáchymJednání
10:3085 INS 12822 / 2015P42/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Oswald JáchymJednání
12:1585 INS 23256 / 2017P42/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Oswald JáchymJednání
08:3051 T 14 / 2018109 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanTomáš Pindl
10:0012 CO 215 / 2017146 1. poschodíMgr. Hodný TomášIng. Irena Kotlanová
Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad
09:0056 T 1 / 20152 přízemíMgr. Neumann PetrDmitro Dejsun
N&L Marketing s.r.o.
08:3031 TO 29 / 20193 přízemíMgr. Pudilová GabrielaFrantišek Kincl
Radek Kokoš
Bc. Martin Ševčík
10:1531 TO 30 / 20193 přízemíMgr. Pudilová GabrielaOndřej Medvecký
13:0031 TO 486 / 20183 přízemíJUDr. Škrétová BlankaTereza Němečková
13:4531 TO 521 / 20183 přízemíJUDr. Škrétová BlankaJiří Hrdlička
09:0053 T 7 / 20184 přízemíMgr. Pachner PavelPavel Pacovský