Krajský soud Ústí nad Labem

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:101 T 18 / 2017P06 audio přízemíMgr. Michanek JanJán Irdza
10:251 T 1 / 2019P06 audio přízemíMgr. Michanek JanFilip KendralaAno
09:0017 CO 266 / 2018P11 přízemíJUDr. Horká BohumilaMartina Drábová
SERRAGHIS LOAN MANAGEMENT LTD
Ano
13:0017 CO 445 / 2017P11 přízemíMgr. Beran VladimírStanislav Moudrý
David Šlapák
Ano
13:0017 CO 445 / 2017P11 přízemíMgr. Beran VladimírStanislav Moudrý
David Šlapák
13:0017 CO 445 / 2017P11 přízemíMgr. Beran VladimírStanislav Moudrý
David Šlapák
Ano
10:0057 ICM 2937 / 201810/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
13:0057 ICM 4669 / 201710/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
09:003 T 5 / 2013105 audio 1. poschodíKrejcarová KamilaJaroslav Hampl
Ing. Vlastimil Houska
Alena Knobová
Marie Kubíková
Ing. Petr Matoušek
Josef Pecinovský
Věra Petrů
Jaroslav Pok
Zdeněk Šmejkal
Jana Turková
Tomáš Tvrdík
Milan Urban
Josef Záruba
08:3051 T 11 / 2018107 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanMarek Badi
René Bari
Jakub Chládek
Marek Frolík
Miroslav Harvan
Lucie Honová
Jaroslava Jelínková
Ladislav Mirga
Eva Mirgová
Vlasta Mrvíková
David Nistor
Marie Novotná
Jiří Petráš
Marek Vácha
Jakub Valenta
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
Ano
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3014 CO 55 / 2019148 1. poschodíMgr. Havlíčková LenkaIng. Pavel Jaroš
Ing. Miroslav Polák
10:4014 CO 36 / 2019148 1. poschodíMgr. Pekáč JanLuděk Fedurca
Miroslava Fedurcová
11:0014 CO 53 / 2019148 1. poschodíMgr. Pašek MartinMonika Morávková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
13:0014 CO 51 / 2019148 1. poschodíMgr. Havlíčková LenkaTereza Musilová
Petr Penzeš
08:307 NT 57 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Šafránková LadislavaTibor Pozsonyi
09:307 TO 157 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Plha TomášZdeněk Baláž
11:007 TO 153 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Roubalík MartinJiří FojtíkAno
13:007 TO 137 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Řízek MilošJiří Svoboda
00:005 TO 73 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaOndřej KosAno
00:105 TO 113 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaRoman KejzlarAno
00:205 TO 117 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaJan ŠímaAno
00:405 TO 120 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaRoman DanielAno
08:155 TO 72 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaOndřej Kos
09:155 TO 97 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekDalibor Hladík
10:155 TO 98 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaPavel Zvířecí
13:005 TO 81 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hendrychová HanaDanuše Bunčeková
Arnošt Černý
10:0039 CM 4 / 201925 II. poschodíMgr. Zbránek MilošOndřej Moravec
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
13:0039 CM 40 / 201825 II. poschodíMgr. Zbránek MilošIng. Zdeněk Buchar
Ing. Marian Horňak
08:3055 TO 154 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaMarkéta Marková
09:4055 TO 148 / 20193 přízemíMgr. Jahůdka FrantišekFilip Havel
09:0053 T 12 / 20184 přízemíMgr. Pachner PavelJakub Jiroš
Michal Kerner
Martin Křižka
Petr Ryžák
Václav Tomášek
Stanislav Vlček
Miroslav Zelenka
10:0036 CO 229 / 20189 přízemíJUDr. Jodasová Barbora
13:0036 CO 7 / 20199 přízemíJUDr. Jodasová Barbora

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:1568 CM 143 / 2006P42 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Jitka Bernášková
ČEZ, a. s.
ČEZ, a. s.
ČEZ, a. s.
Michael Dědouch
Ing. Zbyněk Drbohlav
Mgr. Daniel Habarta
Jindřich Havrlant
Karel Hlavnička
Ing Tomáš Hlavnička
Ing. Aleš Hodina
Jiří Jindřich
KOR BUSINESS LTD.
Jaroslav Licehamr
Ing. Petr Lukáš
Rudolf Machata
Ing. Tomáš Mandel
Karel Mařík
Zdeněk Mikšík
Roman Minarik
Ing. Leoš Navrátil
Miroslav Navrátil
Obec Ledvice
OSDA - ČR - Severočeské doly
Ing. Rudolf Padyšák
Miroslava Palová
Vladimír Pečenka
Jakub Sedláček
Severočeské doly a.s.
Severočeské doly a.s.
Severočeské doly a.s.
Severočeské doly a.s.
Severočeské doly a.s.
Ing. Josef Soukal
MUDr. Petr Streitberg
Pavel Suda
RNDr. David Tumpach
Marek Veselý
17:0020 CM 202 / 2013P42 přízemíJUDr. Sviták Stanislav Ph.D.Jan Bartoš
HERKUL a.s.
09:0043 INS 4486 / 2017P42/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Ryvolová MagdalénaVýslech
08:3040 A 1 / 2019102 1. poschodíMgr. Trajer VáclavMěsto Chlumec
Ing. Zdeněk Nosek
11:0078 AZ 2 / 2019102 1. poschodíJUDr.Ph.D. Lehká MarkétaMinisterstvo vnitra - Odbor azylové a migrační politiky
Van Hoang Nguyen
12:3015 A 227 / 2018102 1. poschodíMgr., Ing. Brus Martin JakubMagistrát města Chomutov
Stop Genocidě, z.s.
08:3012 CO 15 / 2019103 1. poschodíJUDr. Novotná LenkaJosef Králík
Eva Vacovská
Ing. Vladimír Vacovský
09:003 T 5 / 2013105 audio 1. poschodíKrejcarová KamilaJaroslav Hampl
Ing. Vlastimil Houska
Alena Knobová
Marie Kubíková
Ing. Petr Matoušek
Josef Pecinovský
Věra Petrů
Jaroslav Pok
Zdeněk Šmejkal
Jana Turková
Tomáš Tvrdík
Milan Urban
Josef Záruba
08:3051 T 11 / 2018107 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanMarek Badi
René Bari
Jakub Chládek
Marek Frolík
Miroslav Harvan
Lucie Honová
Jaroslava Jelínková
Ladislav Mirga
Eva Mirgová
Vlasta Mrvíková
David Nistor
Marie Novotná
Jiří Petráš
Marek Vácha
Jakub Valenta
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
Ano
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3010 CO 278 / 2018146 1. poschodíJUDr. Jirglová LenkaJana Bošinová
Tran Duc Anh
08:4584 CO 69 / 2019148 1. poschodíJUDr. Výborná LeonaVojtěch Nol
NORTH VIDEO s.r.o.
09:0014 CO 51 / 2019148 1. poschodíMgr. Havlíčková LenkaTereza Musilová
Petr Penzeš
Ano
10:0084 CO 148 / 2017148 1. poschodíMgr. Pavelka RadekBRAVO 3K, spol. s r.o.
Václav Feix
08:156 TO 72 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříRadka Salačová
09:156 TO 50 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříAlbín Balog
10:156 TO 154 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříLukáš Gábor
13:006 TO 142 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa JiříJaroslav Baláž
14:006 TO 430 / 2018149 audio 1. poschodíMgr. Havlík JosefJosef KotekAno
00:004 TO 134 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaRadoslav FeriAno
08:004 TO 152 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaStanislav Jaroš
10:004 TO 141 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaVáclav Friedrich
13:004 TO 146 / 2019152 audio 1. poschodíJUDr. Hájková NaděždaTomáš Kolárovský
09:0052 T 8 / 20142 přízemíJUDr. Drahotová EvaMUDr. Jaroslav Barták
08:3059 AF 15 / 201827 IV. poschodíMgr. Trejbalová LucieOdvolací finanční ředitelství
SKLOPAN LIBEREC, a.s.
10:0059 AF 18 / 201827 IV. poschodíMgr. Trejbalová LucieMartin Jurásek
Odvolací finanční ředitelství
08:3031 TO 123 / 20193 přízemíMgr. Boštík FrantišekRoman Moravec
09:0028 TO 12 / 20193 přízemíMgr. Buchal RomanRobert Hedbávný
09:3028 TO 14 / 20193 přízemíMgr. Buchal RomanStanislava Kučerová
10:0031 NT 17 / 20183 přízemíMgr. Pudilová GabrielaMartina Pecková
11:0031 TO 163 / 20193 přízemíJUDr. Šídová DagmarIng. Ivan KrejčiříkAno
13:0031 TO 466 / 20183 přízemíJUDr. Šídová DagmarJiřina Gabrielová
09:0053 T 12 / 20184 přízemíMgr. Pachner PavelJakub Jiroš
Michal Kerner
Martin Křižka
Petr Ryžák
Václav Tomášek
Stanislav Vlček
Miroslav Zelenka
14:0029 CO 303 / 20185 přízemíJUDr. Horáková HanaPavel Hrubý
Eva Štancová
09:0083 CO 166 / 20187 přízemíMgr. Vogelová PetraVeronika Gleichová
Zelená pastva s.r.o.
13:0083 CO 12 / 20187 přízemíMgr. Vogelová PetraIng. Miroslav Bažant
Jaroslav Huber
Marie Huberová
Ano
09:3082 INS 7141 / 20149/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Bc. Havlíčková PetraJednáníAno
10:0082 INS 6935 / 20169/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Bc. Havlíčková PetraJednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 3 / 2019P06 audio přízemíJUDr. Blažek JiříGünter Olaf Reinhold
Sven Reuter
Heinz Gert Schmidt
09:0017 CO 21 / 2019P11 přízemíJUDr. Válková JitkaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Martin Kalijanko
13:0017 CO 228 / 2018P11 přízemíJUDr. Hendrychová IvetaD. A. Service, s.r.o.
Obec Stebno
10:0033 CM 308 / 2013P40 přízemíJUDr. Esterková AndreaAval Rent s.r.o.
ČEZ Distribuce, a. s.
09:0019 ECM 3 / 2013P40/přízemí KS Ústí n. L.JUDr. Esterková AndreaEuroSystems a.s.
Martin Krátký
Jednání
10:0061 CM 437 / 2014P48 přízemíJUDr. Nejtková JindraHornické bytové družstvo
Ing. František Jíša
13:3061 CM 21 / 2011P48 přízemíJUDr. Nejtková JindraBALMED Praha, státní podnik
BALMED Praha, státní podnik
Ing. Milan Vinkler
Ing. Milan Vinkler
WIKA s.r.o.
08:4511 CO 136 / 2018102 1. poschodíJUDr. Urbanová IvanaCREOLAN s.r.o.
Lenka Jeníková
10:0011 CO 144 / 2018102 1. poschodíJUDr. Jungvirtová ZdeňkaJan Kubelka
Jan Schindler
Ano
08:3013 CO 81 / 2019103 1. poschodíMgr. Zajíček MarekAno
10:0013 CO 78 / 2019103 1. poschodíMgr. Zajíček Marek
09:003 T 5 / 2013105 audio 1. poschodíKrejcarová KamilaJaroslav Hampl
Ing. Vlastimil Houska
Alena Knobová
Marie Kubíková
Ing. Petr Matoušek
Josef Pecinovský
Věra Petrů
Jaroslav Pok
Zdeněk Šmejkal
Jana Turková
Tomáš Tvrdík
Milan Urban
Josef Záruba
08:3051 T 11 / 2018107 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanMarek Badi
René Bari
Jakub Chládek
Marek Frolík
Miroslav Harvan
Lucie Honová
Jaroslava Jelínková
Ladislav Mirga
Eva Mirgová
Vlasta Mrvíková
David Nistor
Marie Novotná
Jiří Petráš
Marek Vácha
Jakub Valenta
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
Ano
09:259 CO 298 / 2018146 1. poschodíJUDr. Bitterová ZdeňkaCoal Services a.s.
JUDr. Zdeněk Ševčík
Ano
09:309 CO 289 / 2018146 1. poschodíJUDr. Kůrková HanaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
LOCATIO s. r. o.
Ano
10:009 CO 98 / 2018146 1. poschodíJUDr. Kůrková HanaZdeněk Anderka
Jana Anderková
10:007 TO 341 / 2018149 audio 1. poschodíMgr. Roubalík MartinVladimír Ďurči
12:307 TO 61 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Roubalík MartinDaniel OberleitnerAno
13:007 TO 93 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Šafránková LadislavaJaroslav Ševela
08:3096 CO 105 / 2019150 1. poschodíJUDr. Derfl Jiří
09:3096 CO 93 / 2019150 1. poschodíJUDr. Derfl Jiří
10:3096 CO 86 / 2019150 1. poschodíJUDr. Francová Lenka
10:3096 CO 16 / 2019150 1. poschodíJUDr. Francová LenkaAno
08:155 TO 100 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekVitaliy Gussarov
09:005 TO 104 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekZdeněk Tatay
09:505 TO 114 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekZdeněk Duda
13:005 TO 91 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekViliam Červenka
13:305 TO 84 / 2019152 audio 1. poschodíMgr. Šnajdr RadekMichal Fišer
09:0056 T 11 / 20072 přízemíMgr. Neumann PetrRoman Drahoňovský
Roman Drahoňovský
Jana Hemelíková
Ing. Otto Jäger
Aleš Jahoda
Aleš Jahoda
František Jurák
František Jurák
Jiří Kladivo
Ing. Oldřich Kocourek
Ing. Ivana Kocourková
Miroslav Komárek
Dušan Konrád
Pavel Krátký
Alan Ledvina
Richard Nevečeřal
Petr Novák
Petr Novák
Jiří Pašek
Jiří Pašek
Petr Řeháček
Aleš Šlechta
Lukáš Šmakal
Lukáš Šmakal
František Štěpánský
Emil Šulc
Martin Žižka
08:3022 CM 683 / 9626 III. poschodíMgr. Buchal RomanČKD DUKLA a.s.
DUBENA, výrobní družstvo
09:0037 CM 63 / 201126 III. poschodíMgr. Buchal RomanPavel Hradecký
Lukáš Kohout
08:3055 TO 12 / 20193 přízemíMgr. Korpas LukášJosef Fečo
Marek Mikel
10:1555 TO 96 / 20193 přízemíMgr. Jahůdka FrantišekMichal Hubáček
11:0055 TO 185 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaZdeněk VeselýAno
11:1055 TO 190 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaJiřina JavůrkováAno
11:2055 TO 187 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaJiří KotovicAno
13:0055 TO 83 / 20193 přízemíMgr. Jahůdka FrantišekDušan Vaníček
14:3055 TO 61 / 20193 přízemíJUDr. Mitošinková ZdeňkaAntonín Bonaventůra
13:0052 T 1 / 20194 přízemíJUDr. Drahotová EvaTibor Marci
09:0029 CO 7 / 20195 přízemíJUDr. Kořínková PetraKateřina Kováčová
UniCredit Leasing CZ a.s.
13:0029 CO 23 / 20195 přízemíJUDr. Kořínková PetraČeská republika - Úřad práce České republiky
Josef Rygl
09:0086 INS 15076 / 20158/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr Ptáčková HanaJednání
09:3054 INS 20635 / 20138/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr Ptáčková HanaJednání
09:3086 INS 20635 / 20138/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr Ptáčková HanaJednání
09:3036 CO 67 / 20189 přízemíJUDr. Jodasová BarboraVladislav Brož
Václav Malát
13:0036 CO 27 / 20199 přízemíMgr. Matouch OndřejAlice Amarantová

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3050 NT 41 / 2019P04 audio přízemíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Jan Čepelák
09:0050 T 10 / 2018P04 audio přízemíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Robert Stanko
09:3049 T 2 / 2019P04 audio přízemíMgr. Peřich OndřejVladimír Lipert
10:0049 T 7 / 2015P04 audio přízemíMgr. Peřich OndřejJozef Čonka
10:3049 T 12 / 2018P04 audio přízemíMgr. Peřich OndřejJiří Culek
11:001 T 1 / 2019P04 audio přízemíMgr. Michanek JanFilip Kendrala
08:302 T 3 / 2019P06 audio přízemíJUDr. Blažek JiříGünter Olaf Reinhold
Sven Reuter
Heinz Gert Schmidt
09:003 T 5 / 2013105 audio 1. poschodíKrejcarová KamilaJaroslav Hampl
Ing. Vlastimil Houska
Alena Knobová
Marie Kubíková
Ing. Petr Matoušek
Josef Pecinovský
Věra Petrů
Jaroslav Pok
Zdeněk Šmejkal
Jana Turková
Tomáš Tvrdík
Milan Urban
Josef Záruba
08:3051 T 11 / 2018107 audio 1. poschodíMgr Felzmann RomanMarek Badi
René Bari
Jakub Chládek
Marek Frolík
Miroslav Harvan
Lucie Honová
Jaroslava Jelínková
Ladislav Mirga
Eva Mirgová
Vlasta Mrvíková
David Nistor
Marie Novotná
Jiří Petráš
Marek Vácha
Jakub Valenta
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
Ano
08:3048 T 4 / 2016109 audio 1. poschodíJUDr. Kurešová JanaIng. Jaroslav Hampl
Lutz Kalbitz
Ing. Stanislav Kolev
Ing. Vasil Legeza
Ladislav Mandík
Ing. Josef Podolka
Jiří Uhlíř
Karel Wojtowicz
08:3012 CO 41 / 2019146 1. poschodíJUDr. Novotná LenkaČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Jaroslav Koula
Renata Tlustá
13:0012 CO 247 / 2016146 1. poschodíMgr Vild JiříIng. Jiří Šoun
Lucie Zímová
Ano
09:0056 T 11 / 20072 přízemíMgr. Neumann PetrRoman Drahoňovský
Roman Drahoňovský
Jana Hemelíková
Ing. Otto Jäger
Aleš Jahoda
Aleš Jahoda
František Jurák
František Jurák
Jiří Kladivo
Ing. Oldřich Kocourek
Ing. Ivana Kocourková
Miroslav Komárek
Dušan Konrád
Pavel Krátký
Alan Ledvina
Richard Nevečeřal
Petr Novák
Petr Novák
Jiří Pašek
Jiří Pašek
Petr Řeháček
Aleš Šlechta
Lukáš Šmakal
Lukáš Šmakal
František Štěpánský
Emil Šulc
Martin Žižka
10:0076 ICM 1091 / 201826/III. p. KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Rozsypalová VandaJednání
09:0056 T 1 / 201328 suterénJUDr. Drahotová EvaIng. Jiří Kittner
Ing. Pavel Krenk
Jiří Zeronik
Ano
08:3031 TO 143 / 20193 přízemíJUDr. Šídová DagmarMateusz Jagielski
09:1531 TO 149 / 20193 přízemíJUDr. Šídová DagmarTomáš Roček
10:1531 TO 114 / 20193 přízemíJUDr. Šídová DagmarHelena Růžičková
09:0056 T 1 / 20134 přízemíJUDr. Drahotová EvaIng. Jiří Kittner
Ing. Pavel Krenk
Jiří Zeronik