Krajský soud Ústí nad Labem

Pondělí 25. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0089 INS 7655 / 2018P48/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Morvay VratislavJednání
09:3089 INS 9306 / 2018 Jednání Mgr. Morvay Vratislav
08:308 CO 72 / 2020148 1. poschodíJUDr. Vích Martin
09:308 CO 11 / 2020 JUDr. Vích Martin
00:006 TO 174 / 2020149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa Jiří
00:106 TO 109 / 2020 Mgr. Havlík Josef Ano
00:206 TO 71 / 2020149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa Jiří
00:306 TO 170 / 2020 Mgr. Havlík Josef Ano
00:406 TO 173 / 2020149 audio 1. poschodíMgr. Havlík Josef
08:156 TO 258 / 2019 Mgr. Havlík Josef
09:406 TO 363 / 2019149 audio 1. poschodíMgr. Havlík JosefAno
10:306 TO 200 / 2019 Mgr. Havlík Josef
00:004 TO 202 / 2020152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová Věra
00:104 TO 200 / 2020 Mgr. Kloudová Věra Ano
00:204 TO 205 / 2020152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová Věra
08:004 TO 155 / 2020 Mgr. Habánová Eva
09:004 TO 100 / 2020152 audio 1. poschodíMgr. Habánová Eva
09:304 TO 151 / 2020 Mgr. Kloudová Věra
10:304 TO 129 / 2020152 audio 1. poschodíMgr. Kloudová Věra
13:004 TO 108 / 2020 Mgr. Kloudová Věra

Úterý 26. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 CO 228 / 2019P11 přízemíJUDr. Válková Jitka
10:0017 CO 226 / 2019 JUDr. Zadražil Tomáš Ano
13:0017 CO 208 / 2019P11 přízemíJUDr. Zadražil Tomáš
13:0517 CO 207 / 2019 JUDr. Zadražil Tomáš
10:0069 ICM 1770 / 2019P46/přízemí KS Ústí n.L.JUDr. Esterková AndreaJednání
12:3071 ICM 1404 / 2016 Jednání JUDr. Esterková Andrea
10:0057 INS 5144 / 201810/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
10:3057 INS 11552 / 2017 Jednání Mgr. Omelka Martin
11:0057 INS 12500 / 201810/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
13:0057 INS 3649 / 2016 Jednání Mgr. Omelka Martin
13:3057 INS 20132 / 201810/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
14:0057 INS 10740 / 2016 Jednání Mgr. Omelka Martin
08:3013 CO 71 / 2020103 1. poschodíMgr. Gruntová Härtingová Dita
09:1513 CO 51 / 2020 Mgr. Gruntová Härtingová Dita
10:0013 CO 334 / 2019103 1. poschodíMgr. Gruntová Jitka
13:0013 CO 339 / 2019 Mgr. Gruntová Jitka
08:3035 CO 85 / 201911 přízemíMgr. Bláhová Helena
10:0035 CO 272 / 2019 Mgr. Bláhová Helena
00:007 TO 184 / 2020149 audio 1. poschodíMgr. Plha Tomáš
08:157 TO 391 / 2019 JUDr. Hošková Zdeňka Ano
09:007 TO 391 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Hošková Zdeňka
13:007 TO 97 / 2020 JUDr. Hošková Zdeňka
08:3096 CO 10 / 2020150 1. poschodíMgr Hájek Tomáš
09:3096 CO 62 / 2020 JUDr. Pleyerová Radka
00:005 TO 119 / 2020152 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.
08:105 TO 66 / 2020 Mgr. Martiníková Andrea Ano
08:155 TO 109 / 2020152 audio 1. poschodíJUDr. Bednář Jiří Ph.D.Ano
08:155 TO 66 / 2020 Mgr. Martiníková Andrea Ano
09:0039 CM 129 / 201925 II. poschodíMgr. Zbránek Miloš
09:3094 C 1 / 2020 Mgr. Zbránek Miloš
08:3055 TO 121 / 20203 přízemíMgr. Korpas LukášAno
09:3055 TO 96 / 2020 Mgr. Jahůdka František
13:0055 TO 134 / 20203 přízemíJUDr. Mitošinková Zdeňka
14:0055 TO 107 / 2020 Mgr. Jahůdka František
08:4529 CO 298 / 20195 přízemíJUDr. Horáková Hana
10:0029 CO 265 / 2019 JUDr. Horáková Hana
09:3036 CO 324 / 20199 přízemíJUDr. Potužáková Jarmila
13:0036 CO 385 / 2019 JUDr. Jodasová Barbora

Středa 27. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0015 A 79 / 2017PALÁC ZDAR - správní 202 3. poschodíMgr., Ing. Brus Martin Jakub
09:4515 A 71 / 2018 Mgr., Ing. Brus Martin Jakub
10:3015 A 156 / 2017PALÁC ZDAR - správní 202 3. poschodíMgr., Ing. Brus Martin Jakub
13:0015 A 46 / 2018 Mgr., Ing. Brus Martin Jakub
09:3063 ICM 3029 / 2019P44/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Lochman JiříJednání
10:3089 ICM 2735 / 2019 Jednání Mgr. Lochman Jiří
10:0057 ICM 3628 / 201810/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Omelka MartinJednání
13:0057 ICM 2478 / 2018 Jednání Mgr. Omelka Martin
09:3012 CO 160 / 2019103 1. poschodíMgr Vild Jiří
10:3012 CO 270 / 2019 Mgr. Hodný Tomáš
08:3035 CO 264 / 201911 přízemíMgr. Plšek Ondřej
10:0035 CO 285 / 2019 Mgr. Plšek Ondřej
08:3010 CO 228 / 2019146 1. poschodíJUDr. Brádka JiříAno
10:0010 CO 72 / 2019 JUDr. Erba Petr Ano
08:4584 CO 21 / 2020148 1. poschodíMgr. Pavelka Radek
09:4584 CO 65 / 2020 Mgr. Suchý Pavel
10:3084 CO 72 / 2020148 1. poschodíMgr. Pavelka RadekAno
11:1584 CO 3 / 2020 Mgr. Suchý Pavel
00:006 TO 164 / 2020149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa Jiří
00:106 TO 171 / 2020 JUDr. Kroupa Jiří Ano
08:156 TO 380 / 2019149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa Jiří
10:006 TO 60 / 2020 JUDr. Kroupa Jiří
13:006 TO 128 / 2020149 audio 1. poschodíJUDr. Kroupa Jiří
13:306 TO 118 / 2020 JUDr. Kroupa Jiří
08:004 TO 78 / 2020152 audio 1. poschodíJUDr. Dobeš Roman
08:454 TO 174 / 2020 JUDr. Dobeš Roman
08:3031 TO 153 / 20203 přízemíMgr. Buchal Roman
09:3031 TO 166 / 2020 JUDr. Drahotová Eva
10:3031 TO 176 / 20203 přízemíMgr. Pudilová Gabriela
11:0031 TO 220 / 2020 Mgr. Pudilová Gabriela Ano
11:1031 TO 214 / 20203 přízemíMgr. Boštík František
11:2031 TO 215 / 2020 Mgr. Boštík František Ano

Čtvrtek 28. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4511 CO 123 / 2019102 1. poschodíMgr. Barcalová JanaAno
09:3011 CO 164 / 2019 Mgr. Barcalová Jana
10:0011 CO 153 / 2019102 1. poschodíJUDr. Urbanová Ivana
13:0011 CO 123 / 2019 Mgr. Barcalová Jana
08:3013 CO 52 / 2020103 1. poschodíMgr. Gruntová Jitka
10:0013 CO 12 / 2020 Mgr. Gruntová Jitka
09:007 TO 165 / 2020149 audio 1. poschodíMgr. Plha Tomáš
13:007 TO 172 / 2020 Mgr. Plha Tomáš
08:3096 CO 95 / 2020150 1. poschodíJUDr. Francová Lenka
09:3096 CO 59 / 2020 Mgr Hájek Tomáš Ano
09:3096 CO 46 / 2020150 1. poschodíMgr Hájek Tomáš
10:3096 CO 39 / 2020 JUDr. Pleyerová Radka
08:3055 TO 181 / 20203 přízemíJUDr. Mitošinková Zdeňka
11:0055 TO 189 / 2020 JUDr. Mitošinková Zdeňka Ano
11:1055 TO 183 / 20203 přízemíJUDr. Mitošinková Zdeňka
13:0055 TO 87 / 2020 JUDr. Mitošinková Zdeňka
13:0055 TO 128 / 20203 přízemíJUDr. Tomsová JitkaAno
13:4555 TO 154 / 2020 Mgr. Jahůdka František
09:0029 CO 99 / 20205 přízemíJUDr Rutová Lenka
13:0029 CO 90 / 2020 JUDr Rutová Lenka
09:3036 CO 370 / 20199 přízemíJUDr. Jodasová Barbora
10:3036 CO 233 / 2019 JUDr. Potužáková Jarmila

Pátek 29. 05. 2020

Soudní jednání - Krajský soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3063 ICM 343 / 2020P48/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Lochman JiříJednání
10:1063 ICM 499 / 2020 Jednání Mgr. Lochman Jiří
11:0063 ICM 12 / 2020P48/přízemí KS Ústí n. L.Mgr. Lochman JiříJednání
11:3063 ICM 87 / 2020 Vyhlášení rozsudku Mgr. Lochman Jiří
08:3012 CO 135 / 2019146 1. poschodíMgr. Hodný Tomáš
09:3012 CO 14 / 2020 JUDr. Novotná Lenka
13:0083 CO 169 / 20197 přízemíMgr. Vogelová Petra
13:1583 CO 178 / 2019 Mgr. Marek Michal
09:3082 INS 14268 / 20179/přízemí KS Ústí n. L., pob. LiberecMgr. Bc. Netoličková PetraJednání
10:3082 INS 25654 / 2019 Jednání Mgr. Bc. Netoličková Petra