Městský soud Praha

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 CM 11 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimDan Diren
Pospíšil & Sochor s.r.o.
10:0030 CM 96 / 2018155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimIng. František Janů
JUDr. Jiřina Lužová
11:0030 CM 55 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimVlastimil Grégr
Andrej Náhlík
Ano
09:5068 CO 427 / 2018A003 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Riedlbauch PavelČeská republika - Ministerstvo financí
Existencialia s.r.o.
10:0068 CO 184 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Riedlbauch PavelČeská republika - Ministerstvo financí
SLOT Group, a.s.
10:3068 CO 183 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Riedlbauch PavelČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jiří Moucha
11:0068 CO 174 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Petráková LudmilaJUDr. Jan Dvořáček
Kamil Kalousek
11:3068 CO 173 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Čítková Vladimíra
11:3042 CM 51 / 2011055 Slezská přízemíJUDr. Hrdličková AlenaDentons Europe CS LLP
MARIE GROUP s.r.o.
SALANS EUROPE LLP
SPGroup a.s.
Ano
09:002 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
Ano
09:302 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
09:001 T 11 / 2015107 1. patro, Spálená ul.JUDr. Benda PavelMichal Šedek
09:3041 T 16 / 2013114 1. patro, Spálená ul.JUDr. Říha Jiří Bc. Ph.D.Nguyen Van Binh
Tran Hop Cuong
Van Tien Dung
Thi Lieu Hoangová
Do Ngoc Oanh
Nguyen Le Thuyen
10:3049 T 4 / 2019114 1. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaJan LaresAnoAno
10:3041 T 4 / 2019114 1. patro, Spálená ul.Mgr. Havlíková IvetaMykola Lozan
Yuriy Pokovba
Ano
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:0047 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaAMÁDEUS REAL, a.s.
Ing. Michael Andronikov
Ing. Jan Christoph
European Business Consulting s.r.o.
Václav Klán
Ing. Josef Kubas
Marcott Invest s.r.o.
Ing. Jozef Šrámek
Ing. Jan Švábenický
Pavel Troch
09:0048 T 5 / 2017230 2. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMilan Hojer
Ing. René Piták
Bc. Vladimír Šiška MBA
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
13:0055 CM 226 / 2015261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaDebian Collector Ltd.
Tereza Fujáková
Tamara Klohnová
unimatic europe s.r.o.
Ano
08:3080 CM 18 / 2018265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaJan Kasal
Teza gastro s.r.o., v likvidaci
09:0080 CM 120 / 2018265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaPavel Hejnal
INSOLVER v.o.s.
09:3080 CM 71 / 2017265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaMUDr. Oktavian Kuchárik
MUDr. Oktavian Kuchárik
Společenství vlastníků jednotek Mostecká 273 v Praze
Ing.Ph.D. Igor Svoják MBA
Ano
11:0080 CM 153 / 2011265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaCUBICK CZECH, a.s.
Roman Sýbek
09:0041 T 4 / 2018302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaOskar Beneš
Tomáš Hoffmann
Evžen Knorr
Jiří Létal
Vladimír Novotný
Ivan Petkov Božikov (Bozhikov)
Martin Šerý
Ladislav Šťastný
Jiří Tichý
Milan Vich
Ano
09:1567 TO 193 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká MarkétaOndřej Moric
09:4567 TO 185 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Beneš PetrMartin Vrábel
10:3067 TO 195 / 2019325 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrDenis Bahtijari
Mikuláš Šitár
12:0067 TO 276 / 2018325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Károlyi AlexanderConstantin Cosmin Zaharia
09:3044 TO 130 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrKarel Sahula
10:3044 TO 275 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanLadislav VrbaAno
10:4544 TO 281 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaMartin GürtlerAno
11:0044 TO 279 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrGheorghe StrachinariuAno
11:1544 TO 277 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaMartin FairaizlAno
09:0034 C 173 / 2013353 Slezská 3. patroJUDr. Lobotková JaroslavaArtCenter, s.r.o.
Gabriela Plíšková
09:0034 C 120 / 2013353 Slezská 3. patroJUDr. Lobotková JaroslavaLukáš Kuzmiak
Ing. Bohuš Rerko
Jakub Rerko
Alena Rerková
Ano
13:005 AF 49 / 2015366 Slezská 3. patroMgr. Tauber MilanOdvolací finanční ředitelství
TRINITY CORPORATE, SE
13:455 AD 19 / 2016366 Slezská 3. patroMgr. Tauber MilanJosef Vaverka
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
14:155 A 186 / 2016366 Slezská 3. patroMgr. Tauber MilanKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Anton Terekhin

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:002 CM 22 / 2018155 Slezská 1. patroJUDr. Kučerová RůženaČeské Radiokomunikace a.s.
M7 Group S.A.
13:0033 CM 83 / 2014155 Slezská 1. patroJUDr. Kučerová RůženaSpolečenství vlastníků jednotek č.p. 406 v Praze 4, Dvorecké náměstí 5
MgA. Jana Stančeková
Ano
09:0030 CO 166 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaALBIXON a.s.
Jiří Souček
09:4530 CO 174 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaELTODO, a.s.
Mgr. Michal Prunar
10:1530 CO 176 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaDopravní podnik hl. m. Prahy, a.s.
Jiří Toušek
10:1530 CO 169 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaJaromír Kalous
Petr Mydlil
Ludmila Vlasáková
Ano
11:0030 CO 163 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaBlue Milk, s.r.o.
Adéla Mutlová
11:4530 CO 150 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaKateřina Skokanová
Solera s.r.o.
09:0073 CM 107 / 2018055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieCHEMOSERVIS DWORY SPÓLKA AKCYJNA, společnost založená a existující podle práva Polské republiky
K-PROTOS, a.s.
13:0073 CM 66 / 2018055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieBenuphare s.r.o.
PRAVDA CAPITAL s.r.o.
13:0073 CM 164 / 2011055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieKvětoslava Victoria Jakuševová
Miniland.CZ, s.r.o.
Václav Šemelík
09:0011 A 214 / 2017057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Artem Leikin
10:0011 A 205 / 2018057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaObvodní soud pro Prahu 1
Vítězslav Zdeněk
Ano
11:0011 A 225 / 2018057 Slezská přízemíMgr. Bedřich MarekMinisterstvo životního prostředí
Obec Ratboř
10:0028 CM 34 / 2011058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaTizia spol. s r.o.
Mgr. Josef Veverka
Ano
11:0024 CM 461 / 2010058 Slezská přízemíJUDr. Kotrlíková Petra CSc.Roman Macků
Miloslav Soška
Ing. Pavel Soška
WERBERIS s.r.o.
Ano
09:0015 CM 84 / 2008061 Slezská přízemíJUDr. Čížková ZuzanaAustin Detonator s.r.o.
Austin Detonator s.r.o.
ZVI a.s.
ZVI a.s.
13:3015 CM 26 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Čížková ZuzanaAMK BUSINESS CORP (CYPRUS) LTD.
MP TRUST, s.r.o.
MPOWER, a.s.
15:0015 CM 32 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Čížková ZuzanaDol-Kre-4you s.r.o.
INTELEK spol. s r.o.
08:302 T 8 / 2015101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieMärtinš Greivuliš
09:002 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
Ano
09:302 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
09:001 T 11 / 2015107 1. patro, Spálená ul.JUDr. Benda PavelMichal Šedek
09:0051 CO 162 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Tondrová JanaČR - Státní pozemkový úřad
Zdeněk Hrbotický
09:3051 CO 153 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pínová NaďaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Nej.cz s.r.o.
10:0051 CO 63 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Jachura MartinJUSTRINON MANAGEMENT, a.s.
Lucie Vondráčková
10:3051 CO 171 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pínová NaďaČR-Ministerstvo obrany ČR
Bruno Viktorín
11:0051 CO 156 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pínová Naďa
09:0041 T 5 / 2019114 1. patro, Spálená ul.Mgr. Havlíková IvetaMiroslav Donda
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:0047 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaAMÁDEUS REAL, a.s.
Ing. Michael Andronikov
Ing. Jan Christoph
European Business Consulting s.r.o.
Václav Klán
Ing. Josef Kubas
Marcott Invest s.r.o.
Ing. Jozef Šrámek
Ing. Jan Švábenický
Pavel Troch
09:0012 CO 130 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Holub MichalBytové družstvo BB
Ing. Martin Štybnar
Ing. Naděžda Štybnarová
Ing. Michal Trubka
09:3012 CO 127 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Chlostová BlankaMiroslav Červený
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
10:0012 CO 126 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Klášterka JanČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Intertex Verwaltungsgesellschaft KG
10:4512 CO 125 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Holub MichalČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Hana Kučná
11:1512 CO 140 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Chlostová BlankaIng. Jana Cibulková
Lucie Rejholcová
11:4512 CO 146 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Klášterka JanČeská kancelář pojistitelů
Ředitelství silnic a dálnic ČR
09:0021 CO 61 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Karetová HelenaAno
09:3021 CO 115 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kratochvíl IvanJaroslav Hanzal
Ing. Jiří Provazník
10:0021 CO 151 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Karetová HelenaLeoš Bohumel
Štěpán Hůrka
Marie Hůrková
Jitka Krajdlová
10:3021 CO 114 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková HelenaBONKA s.r.o.
Richter + Frenzel s.r.o.
11:0021 CO 103 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kratochvíl IvanAlexandra Dlouhá
Tomáš Kojetínský
11:0021 CO 179 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kratochvíl IvanAno
10:0024 CM 80 / 2015143 Slezská 1. patroJUDr. Bradáčová SimonaVáclav Blažek
SCF SERVIS, s.r.o.
Mgr. Štěpán Švarc
Ano
09:301 AZ 15 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Hrehorová MiroslavaTaras Leonidovič Kononenko
Ministerstvo vnitra - OAMP
Ano
10:151 A 105 / 2018150 Slezská 1. patroJUDr. Hrehorová MiroslavaShokir Nuritdinov
Ředitelství služby cizinecké policie
09:0015 CO 168 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Javůrková NaděždaMichal Haňka
VATAONLINE s.r.o.
09:3015 CO 184 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Javůrková Naděžda
10:0022 CO 17 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Javůrková NaděždaB.A.R. - REPTOFILIA, s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo životního prostředí
Ano
10:0015 CO 176 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Javůrková NaděždaRenata Jednorožcová
MUDr. Věra Raisová CSc.
10:1015 CO 226 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Javůrková Naděžda
09:0048 T 5 / 2017230 2. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMilan Hojer
Ing. René Piták
Bc. Vladimír Šiška MBA
10:4016 CO 63 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Chmelíček Milan
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
10:003 T 15 / 2016232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka KamilDenis Daráš
Ján Daráš
Martin Ráž
Josef Štajer
Ano
09:3053 CM 79 / 2018264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.Artissica s.r.o.
Veselin Goranov
MAKSAT, s.r.o.
10:1553 CM 152 / 2018264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.Bohemia Faktoring, a. s.
Kamil Kovář
11:0053 CM 89 / 2018264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.ALRO Group s.r.o.
Infino, a.s.
Aleš Kučera
Roman Kučera
Ano
09:0052 CM 6 / 2013265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaHermano a.s.
ProCount CZ, s.r.o.
10:0016 CM 205 / 2017267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielRudolf Mikulka
MONETA Money Bank, a.s.
Ano
10:107 CM 18 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielIng. Josef Durdil
Robert Polcar
Ano
10:307 CM 140 / 2018267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielInfino, a.s.
Ing. Jan Šmoldas
14:0050 CM 355 / 2013267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielD.O.O. "CORNER FINANCE" - PODGORICA
TECHNOEXPORT, a.s.
Ano
15:307 CM 101 / 2018267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielCS TELLY spol. s r.o.
Komerční banka, a.s.
09:0041 T 4 / 2018302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaOskar Beneš
Tomáš Hoffmann
Evžen Knorr
Jiří Létal
Vladimír Novotný
Ivan Petkov Božikov (Bozhikov)
Martin Šerý
Ladislav Šťastný
Jiří Tichý
Milan Vich
Ano
08:3045 T 3 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJakub Novák
09:3061 TO 182 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Károlyi AlexanderJosef Lagrün
10:1561 TO 179 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová AlenaBc. Petr Donátek
Břetislav Fenzel
Zdeněk Ježek
Petr Řezníček
12:1561 TO 180 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík VáclavAhmed Biočič
13:0061 TO 187 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová AlenaPetr Bertl
14:0061 TO 188 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík VáclavOleh Pavlov
08:4514 CO 97 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá MiladaRadek Doležal
Marie Doležalová
Mgr. Richard Nezval MBA
Lenka Nezvalová
09:3014 CO 161 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá MiladaČeská kancelář pojistitelů
Ředitelství silnic a dálnic ČR
10:0014 CO 173 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá MiladaCHEMPHARM Engineering, s.r.o.
Synthesia, a.s.
10:3014 CO 171 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Králová LucieRobert Cvoreň
Lenka Siváková
11:0014 CO 177 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Marková LucieČeská republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Ing. Jaromír Mamula
09:0035 CO 153 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zemanová IvaCarmen Pokorná
Ladislav Pokorný
Miroslav Pokorný
Alena Slavíková
VELKOTRŽNICE-LIPENCE,s.r.o.
09:3035 CO 178 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataIng. Václav Musil
Ing. Alena Musilová
Trigema Smart byty s.r.o.
10:0035 CO 173 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zachystalová NaděždaBc. Hana Olive Dohnal
Bc. Eva Kramářová
Ano
10:0035 CO 148 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zachystalová NaděždaRadka Hrdličková
WELLCOM s.r.o.
Ano
10:3035 CO 167 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataČeská republika - Ministerstvo dopravy ČR
Česká republika - Ministerstvo financí
Jan Hoffmann
Ano
11:0035 CO 157 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zachystalová NaděždaIng. Jiří Brych
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
11:3035 CO 161 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataBERAN JIŘÍ s.r.o.
René Kejdana
11:4035 CO 162 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zemanová IvaIng. František Comorek
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
13:0013 CM 271 / 2014353 Slezská 3. patroJUDr. Knapová IvanaBroker Consulting, a.s.
Conseq Investment Management, a.s
Jana Luppiová
14:3013 CM 535 / 2009353 Slezská 3. patroJUDr. Knapová IvanaAUTOVINOŘ, s.r.o.
Česká spořitelna, a.s.
Jiřina Egerová
Mgr. Ondřej Krejčí
Tomáš Vilím
13:0081 CM 81 / 2011363 Slezská 3. patroJUDr. Reichlová NatašaE.C.E.S. - EUROPEAN COMMUNICATION AND ESTATES SOLUTIONS Ltd
Ing.arch. Zdeněk Rajniš
Uta Rajnišová
10:0078 CM 3 / 2014364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaJUDr. Věnceslava Holubová
IREKO stavební, s.r.o.
11:0083 CM 2021 / 2018364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaVeronika Dvořáková
EKO FIN Praha, spol. s.r.o.
Finanční úřad Praha - západ
Blanka Pavlásková
11:0083 CM 18 / 2019364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaLadislav Hegyi
THOME Lighting Czech s.r.o.
THOME Lighting s.r.o.
Ano
13:3078 CM 302 / 2014364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaBlanka Jilemnická
Jiří Jilemnický
JUDr. Sylva Rychtalíková

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:0041 CM 26 / 2018155 Slezská 1. patroJUDr. Nebesařová HelenaKPD Group, s.r.o.
Traxial a.s.
09:0069 CO 155 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Šťastný AlešKarel Slezák
Pavla Slezáková
09:3069 CO 105 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Šťastný AlešOldřich Kiss
MM INSTALACE s.r.o.
10:0069 CO 134 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Šťastný AlešČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Rudolf Kramář
10:3069 CO 135 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Šťastný AlešKomerční banka, a.s.
Roman Lipčík
11:0069 CO 133 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Šťastný Aleš
13:0065 C 7 / 2011A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Slavíček PavelJiří Ciml
Monika Cimlová
Italská republika
Veronika Šimáčková
Tomáš Vrba
12:0033 C 4 / 2016055 Slezská přízemíJUDr. Hrdličková AlenaRytířský řád Křižovníků s červenou hvězdouAno
09:0014 A 52 / 2017057 Slezská přízemíMgr. Ing. Kratochvíl Jan LL.M. Ph.D.Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Volodymyr Sakharov
09:0021 CM 42 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Vacková MonikaHoneywell International Inc.
KOVOSLUŽBA OTS a.s.
10:3021 CM 25 / 2017061 Slezská přízemíJUDr. Vacková MonikaBRASTY GROUP s.r.o.
Michael Kors (Switzerland) International GmbH
Ano
13:3010 CM 15 / 2015061 Slezská přízemíJUDr. Vacková MonikaAKVAHELP METAL spol. s r.o.
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
Ano
08:302 T 11 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieZlatko Iliev
Martin Stoyanov
Ano
09:002 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
Ano
09:302 T 12 / 2018101 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieAndrea Bělíková
Luboš Biskup
Jakub Dvořáček
Dan Houdek
Hedvika Navrátilová
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
Petr Záhorský
09:0091 CO 66 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Nezdařil AlešAVEZA s. r. o.
Liberecký kraj
Ano
09:4591 CO 68 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Trávníková BlankaHlavní město Praha
Bc. Michal Vocílka
10:3091 CO 16 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Jirásková MarkétaRoman Nepomucký
UNIQA pojišťovna, a.s.
11:0091 CO 153 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Trávníková Blanka
09:0041 T 5 / 2019114 1. patro, Spálená ul.Mgr. Havlíková IvetaMiroslav Donda
09:0062 CO 297 / 2018115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéTrilogiq CZ s.r.o.
Jan Vyhnanovský
09:0562 CO 130 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéTrilogiq CZ s.r.o.
Jan Vyhnanovský
09:4062 CO 109 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéLedocom s.r.o.
Mc TREE a.s.
Ano
10:0562 CO 84 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéCZF Chomutov s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
10:1562 CO 47 / 2019115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Mentbergerová LadislavaČeská republika - Ministerstvo financí
ELTODO, a.s.
10:4562 CO 132 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéIng. Pavel Fišer
Stanislav Hracho
11:1562 CO 152 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéŠtěpán Vaverka
1-2Umobil s.r.o.
11:4562 CO 108 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéIng. Jiří Hermánek
HEXA PLUS, a.s., v likvidaci
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:0047 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaAMÁDEUS REAL, a.s.
Ing. Michael Andronikov
Ing. Jan Christoph
European Business Consulting s.r.o.
Václav Klán
Ing. Josef Kubas
Marcott Invest s.r.o.
Ing. Jozef Šrámek
Ing. Jan Švábenický
Pavel Troch
09:307 TO 227 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Grmelová HelenaMilan Cibulka
10:007 TO 190 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková FeliciaMiloš Kammermayer
12:007 TO 207 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardIng. Aleš Černík
13:007 TO 122 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderVít Šalátek
09:3068 CO 116 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Riedlbauch PavelUNIQA pojišťovna a.s.
Martin Urban
12:4523 CO 154 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Adamičková PatricieČeská republika - Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví
Karol Ružička
13:3523 CO 155 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Řezníček MartinIng. Dagmar Bartošová
Jaroslav Galler
Pavel Galler
Helena Gallerová
Ing. Svatopluk Gleich
Ing. arch. Vladimír Gleich
Richard Šmídek
Ing. Jan Vokoun
Martina Zálešáková
14:1023 CO 156 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Řezníček MartinCzech Brewmasters s.r.o.
PDDP s.r.o.
14:4523 CO 157 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Denemarková JitkaMilan Berger
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
08:4518 CO 155 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Kučerová MarcelaJana Davídková
JUDr. Monika Nezbedová
Milada Sturc
Anna Vyoralová
09:3018 CO 44 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Pavlíček JanCyril Barden
Michael Fortune
Havel & Partners s.r.o., advokátní kancelář
10:0018 CO 160 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Zaoralová Jana RNDr.Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Bc. Roman Olšák
09:0048 T 5 / 2017230 2. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMilan Hojer
Ing. René Piták
Bc. Vladimír Šiška MBA
09:0019 CO 151 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaBALLISTA HOLDINGS s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
09:0019 CO 143 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaIng. Jan Janků
RNDr. Martin Janků
Ano
09:3019 CO 155 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaKOMA Consulting, s.r.o.
Hana Medunová
Ano
10:0019 CO 161 / 2019231 2. patro, Spálená ul.Mgr. Žáčková AliceJOE Profi s.r.o.
Subway Vermietungs- und Servicegesellschaft m.b.H
10:3019 CO 149 / 2019231 2. patro, Spálená ul.Mgr. Žáčková AliceAlina Alexandrovna Lis
Alex Liseichykau
Ano
11:0019 CO 131 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Farská MilušeČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Městská část Praha 8
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:0055 CM 45 / 2018261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaJUDr. Iveta Janů Ph.D.
Ing. Ivo Ludvík
Ing. Veronika Ludvíková
11:0074 CM 171 / 2018262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaAGROTRADE a.s.
Miroslav Berkman
Ing. Zdeněk Štěpánek
Ing. Zdeněk Toman
Ano
14:0074 CM 179 / 2018262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaAMK BUSINESS CORP (CYPRUS) LTD.
MPOWER, a.s.
Ano
09:0049 CM 124 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaČSOB Leasing, a.s.
Anton Fischer
09:3049 CM 147 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaIng. Eduard Koval
NOVA leasing, a.s.
Slunečné údolí s.r.o.
10:3049 CM 172 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaLukáš Janů
Radek Mazák
11:1549 CM 31 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaRobert Fedák
Eva Fedáková
Raiffeisenbank a. s.
13:0049 CM 42 / 2016263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaMartin Steiner
VIRIBUS UNITIS - investiční poradenství, s.r.o.
09:0075 CM 191 / 2013267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejBytové družstvo ZELENÝ ANASTÁZ
Andrea Jandíková
Ing. Miroslav Pavel
JUDr. Jindra Pavlová
Jiří Voráček
09:0075 CM 44 / 2018267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejBenuphare s.r.o.
PRAVDA CAPITAL s.r.o.
Ano
13:0075 CM 37 / 2018267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejOPUS Immobilien Praha s.r.o.
Ing. Pavel Raboch CSc.
09:0041 T 4 / 2018302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaOskar Beneš
Tomáš Hoffmann
Evžen Knorr
Jiří Létal
Vladimír Novotný
Ivan Petkov Božikov (Bozhikov)
Martin Šerý
Ladislav Šťastný
Jiří Tichý
Milan Vich
Ano
09:3044 TO 223 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanIng. Richard Bareš
Eva Barešová
Ano
13:0044 TO 227 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrJakub Ševčík
14:1544 TO 283 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaVolodymyr MolnarAno
14:3044 TO 284 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaMarian HavranAno
14:4544 TO 286 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanAnutsa MarinaAno
15:0044 TO 285 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrFilip KratochvílAno
09:005 TO 216 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Vávra LiborPetra Čonková
09:455 TO 191 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Vávra LiborJan Riedl
10:305 TO 209 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanMartin Hes
11:155 TO 205 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaJakub Ševčík
13:005 TO 190 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanHana Pipasiková
13:405 TO 188 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanVáclava Hajlichová
14:155 TO 229 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanOndřej Kuriš
08:3045 T 3 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJakub Novák
09:1567 TO 184 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká MarkétaKarel Bernát
10:0067 TO 23 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Beneš PetrZdeněk Wagner
11:0067 TO 189 / 2019330 3. patro, Spálená ul.Brázdilová EvaMartin Šubert
12:1567 TO 201 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Beneš PetrVojtěch Kudlík
08:5072 CO 62 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sváčková Zuzana
08:5572 CO 460 / 2016331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Velc LubomírJUDr. Luděk Baránek
JUDr. Iva Baránková
František Doseděl
09:0072 CO 129 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sváčková ZuzanaDružstvo Hurbanova 4
Roman Hlůže
Irena Hlůžová
09:3072 CO 167 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Sedlák ViktorKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Z/C/H Legal v. o. s., advokátní kancelář
Ano
10:0072 CO 46 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pirk TomášPaedDr. Milada Laudátová
Roman Žmolík
Alice Žmolíková
10:4572 CO 127 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Sedlák ViktorLevane Business Development s.r.o.
Stolařství Moravia s.r.o.
09:0011 CO 106 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborIng. Jan Červenka
Hlavní město Praha
09:3011 CO 110 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborEMERALD CREDIT a.s.
Tomáš Procházka
10:0011 CO 115 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborJiří Kuchařík
Olga Lúdiková
Marie Novotná
10:3011 CO 117 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborČeská republika - Ministerstvo dopravy ČR
Rostislav Vitík
11:0011 CO 98 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborJosef Bačík
13:0055 CO 157 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková Iva
13:3055 CO 113 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stoklasa MiroslavČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Lumír Skokan
Ano
14:0055 CO 180 / 2016333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stoklasa MiroslavČR - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Jiří Strnadel
14:3055 CO 141 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková IvaOleandra Nová
Ladislav Šlechta
09:3047 CM 32 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaJaroslava Klusáčková
Komerční banka, a.s.
11:1547 CM 25 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaAleš Axman
Komerční banka, a.s.
Rompong s.r.o.
11:3047 CM 28 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaKomerční banka, a.s.
Petr Zachariáš
Veronika Zachariášová
08:3037 CM 138 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaNorbert Souček
09:0037 CM 29 / 2019361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaČeská spořitelna, a. s.
Jiří Dolejší
10:009 A 149 / 2016362 Slezská 3. patroMgr.Ing. Svobodová SilvieKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Karina Kussainova
09:0034 C 120 / 2013363 Slezská 3. patroJUDr. Lobotková JaroslavaLukáš Kuzmiak
Ing. Bohuš Rerko
Jakub Rerko
Alena Rerková
Ano
09:0032 C 6 / 2017363 Slezská 3. patroJUDr. Lobotková JaroslavaAAPP s.r.o.
CONMACO MÍSEČKY s.r.o.
NĚMEC POLÁK, spol. s r.o.

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
14:0069 CO 224 / 2018A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Jirmářová Jana
13:0073 CM 10 / 2012055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieAS ZIZLAVSKY v.o.s.
Institut insolvence v.o.s.
JUDr. Ing. Ľubomír Navračič Ph.D.
Mgr. Petr Zíka
09:0011 A 73 / 2017057 Slezská přízemíMgr. Bedřich MarekČeská advokátní komora
Tomáš Hanzl
10:0011 A 247 / 2018057 Slezská přízemíMgr. Bedřich MarekMilan Bušek
Ministerstvo zemědělství
10:0092 C 10 / 2017058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaMgr. Petr Mužák
Otakar Rudolf
13:0039 CM 109 / 2012058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaLabská investiční, a.s. v likvidaci
SOFO Group a.s.
09:005 A 129 / 2015059 Slezská přízemíMgr. Jachurová VěraMasarykova univerzita
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
11:005 A 90 / 2016059 Slezská přízemíMgr. Jachurová VěraKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Manh Hung Nguyen
14:0010 A 37 / 2016059 Slezská přízemíMgr. et Mgr. Bahýľová Lenka Ph.D.IMEX Group s.r.o.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
09:301 CM 18 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Kučerová GabrielaiQ-Gruppe s.r.o.
Pavlína Loch
Thoralf Loch
Ulrich Vielmetter
13:301 CM 13 / 2016061 Slezská přízemíJUDr. Kučerová GabrielaDPZ Consulting s.r.o.
Gotcha - spielfeld s.r.o.
14:3011 CM 138 / 2008061 Slezská přízemíJUDr. Čížková ZuzanaRESVO Praha spol.s r.o.
TRANSCO Bohemia, s.r.o.
15:1515 CM 301 / 2000061 Slezská přízemíJUDr. Čížková ZuzanaLucie Knotková
ZEMAN & ZEMAN, spol. s r.o.
09:0017 CO 139 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová IvanaČR - Ministerstvo vnitra
Zourab Nadiradze
09:3017 CO 129 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová IvanaEXTREME DISTRIBUTION s.r.o.
Thanasis Naum
Jana Naumová
10:1517 CO 153 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrová OlgaAura Group, a.s.
JUDr. Tomáš Hofmann CSc.
11:0017 CO 85 / 2019108 1. patro, Spálená ul.Mgr. Polednová PavlaDeutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Tomáš Petřík
Tomáš Polanský
11:3017 CO 102 / 2019108 1. patro, Spálená ul.Mgr. Polednová PavlaDeutsche Lufthansa AG
Jan Petrů
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:3057 T 11 / 2012117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaMichal Mataj
09:0047 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaAMÁDEUS REAL, a.s.
Ing. Michael Andronikov
Ing. Jan Christoph
European Business Consulting s.r.o.
Václav Klán
Ing. Josef Kubas
Marcott Invest s.r.o.
Ing. Jozef Šrámek
Ing. Jan Švábenický
Pavel Troch
09:1561 NT 2002 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Károlyi AlexanderKarel Pšenička
09:3061 TO 174 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík VáclavAnton Lebeda
10:3061 TO 154 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík VáclavArtur Bogdan Librowski
11:3061 TO 191 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Károlyi AlexanderJUDr. Tomáš Micka
13:0061 TO 197 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová AlenaJan Kurina
09:0025 CO 34 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Winklerová ZdeňkaČR - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Karel Kuna
09:3025 CO 375 / 2018122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kapitánová BlankaČeská republika - Divadelní ústav
Česká republika - Ministerstvo kultury
Hlavní město Praha
10:0025 CO 317 / 2016122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaČeská strana sociálně demokratická
Ing. Radim Lauko
10:3025 CO 162 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Winklerová ZdeňkaIng. Vilém Barák
ČR - Ministerstvo spravedlnosti
Ano
11:0025 CO 94 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaMartin Škubal
Monika Tomášková
Ukraine International Airlines
09:0029 CO 226 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slavíková DanaLibuše Krejčíková
Pelko real a.s.
10:0029 CO 224 / 2019124 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kaftanová AdélaTělovýchovná jednota Pankrác, spolekAno
09:3056 CM 51 / 2017143 Slezská 1. patroJUDr. Bradáčová SimonaČeská spořitelna, a. s.
Petra Gambino
Jakub Kuba
KUBA TRUST s.r.o.
09:152 A 34 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Černá DanaNataliya Holubovska
Ředitelství služby cizinecké policie
Ano
13:0013 A 29 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Rousková MarcelaYaroslava Dzobak
Ředitelství služby cizinecké policie
14:0013 A 26 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Rousková MarcelaBobirjon Hoshimov
Ředitelství služby cizinecké policie
09:0058 CO 176 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Wildová MarkétaMarta Šimonová
09:4058 CO 39 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Sedláková KateřinaIveta Jírová
Slavia pojišťovna a.s.
10:1558 CO 181 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Bendová BlankaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Ing. Alexandr Nestěra
11:0058 CO 172 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Bendová BlankaFORTUNA - K, s.r.o.
František Hatiar
Kateřina Hatiarová
08:301 T 18 / 2018228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavMgr. Jaroslav Trampota
09:0048 T 5 / 2017230 2. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMilan Hojer
Ing. René Piták
Bc. Vladimír Šiška MBA
09:0020 CO 156 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Věra Mašková
09:3020 CO 157 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaČR - Ministerstvo vnitra
Olivie Doležalová
Jan Kotecký
Irena Lehkoživová
10:0020 CO 158 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaMilan Drazdík
Středočeský kraj
10:3020 CO 154 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaFilip Klor
Kateřina Klorová
Zdeněk Mácha
František Znamenáček
Ing.arch. Zdeněk Znamenáček
11:0020 CO 153 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaRoman Čech
Česká kancelář pojistitelů
Ano
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
09:1580 CM 34 / 2010265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaHansa Flex spol. s r.o.
Jaroslav Kratochvíl
12:0080 CM 144 / 2013265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaEnso Invest s.r.o.
Miloslav Žáček
Ano
09:0041 T 4 / 2018302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaOskar Beneš
Tomáš Hoffmann
Evžen Knorr
Jiří Létal
Vladimír Novotný
Ivan Petkov Božikov (Bozhikov)
Martin Šerý
Ladislav Šťastný
Jiří Tichý
Milan Vich
Ano
07:458 TO 240 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaBohuslav VeselýAno
08:008 TO 241 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaBohuslav VeselýAno
08:158 TO 251 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaPetr NovotnýAno
08:308 TO 254 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaPetr ŠtěpánekAno
09:008 TO 256 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. PYTLOUN JaroslavJosé Carlos Möhring
Luis Eduardo Möhring
Jaime David Rivera Cruzado
Ano
09:458 TO 264 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaVeronika MachkováAno
10:008 TO 177 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. PYTLOUN JaroslavJosef Hermon
10:458 TO 123 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaStanislav Klepáček
12:158 TO 230 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. PYTLOUN JaroslavRadek Novák
08:3045 T 3 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJakub Novák
09:002 T 4 / 2018328 3. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieOleg Sergeyevich Gubin
09:002 T 4 / 2018328 3. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieOleg Sergeyevich GubinAno
09:009 TO 44 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková JaroslavaMgr. Gizela Wohlgemuthová
10:009 TO 162 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Benda PavelPřemysl Štangl
10:459 TO 160 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Trojanová VěraJiří Matějka
11:159 TO 165 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková JaroslavaMohamad Chaito
09:0053 CO 134 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Toman RichardRomana Dobřanská
Institut klinické a experimentální medicíny
09:4553 CO 133 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Toman RichardČR - Ministerstvo spravedlnosti
František Tychtl
10:1553 CO 131 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Toman RichardEXIM TOURS a.s.
Jaroslav Kuba
Hana Kubová
11:0071 CM 389 / 2015363 Slezská 3. patroJUDr. Reichlová NatašaDavid Matouš
Společenství vlastníků jednotek domu v Praze 10, Na Vrších 1491

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3041 CM 36 / 2017155 Slezská 1. patroJUDr. Nebesařová HelenaAmper Market, a.s.
Energie Pro s.r.o.
Ing. Jan Palaščák
10:0079 ICM 2207 / 2011055 Slezská přízemíJUDr. Rada JiříPSJ, a.s.
JUDr. Jaroslav Svoboda
Jednání
09:001 T 17 / 2018107 1. patro, Spálená ul.JUDr. Károlyi AlexanderMgr. Ing. Eva Šorelová MBA
09:3057 T 3 / 2019117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hrnčířová HanaHong Ngoc Dinhová
09:0047 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaAMÁDEUS REAL, a.s.
Ing. Michael Andronikov
Ing. Jan Christoph
European Business Consulting s.r.o.
Václav Klán
Ing. Josef Kubas
Marcott Invest s.r.o.
Ing. Jozef Šrámek
Ing. Jan Švábenický
Pavel Troch
10:007 TO 216 / 2019216 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková FeliciaPavel ChmelařAno
08:301 T 18 / 2018228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavMgr. Jaroslav Trampota
09:0048 T 5 / 2017230 2. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMilan Hojer
Ing. René Piták
Bc. Vladimír Šiška MBA
09:004 T 16 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaVladan RadivojevićAno
10:004 T 12 / 2018232 2. patro, Spálená ul.JUDr. Kutzlerová HelenaMartin Synecký
09:0034 C 8 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaNaMi REST s.r.o.
OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.
09:4034 EC 1 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaČervík, s.r.o.
INTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
Jednání
09:0075 CM 76 / 2015267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejBytové družstvo Bohemia
Květuše Dolečková
10:3075 CM 49 / 2017267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejJana Kyseľová
Společenství vlastníků Lucemburská 1570/49, Praha 3
13:0075 CM 83 / 2017267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejCesem, s.r.o.
MUDr. Jiří Jungwirth
08:307 TO 230 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Grmelová HelenaMichal Demeter
09:007 TO 176 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderMichal Řeháček
10:007 TO 216 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková FeliciaPavel Chmelař
09:002 T 4 / 2018328 3. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieOleg Sergeyevich Gubin
09:002 T 4 / 2018328 3. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieOleg Sergeyevich GubinAno
09:3047 CM 38 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaTENERES, a.s.
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
08:3037 CM 32 / 2017361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaBESTORA ASSETS HOLDINGS LIMITED
Daniel Ryger
10:0037 CM 148 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaCentrální depozitář cenných papírů, a.s.
CLARTÉ République Tchéque, a.s.
10:0037 CM 161 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaH.R.F. TRADE s.r.o.
Raiffeisenbank a. s.
Ano
10:3037 CM 27 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaIng. Richard Ficek
H.R.F. TRADE s.r.o.
Raiffeisenbank a. s.
Ano
10:0014 CM 166 / 2013364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaADVANTAGE CARS s.r.o.
MAX CARS Plus s.r.o.
11:3083 CM 14 / 2016364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaEAGLE´S spol. s r.o.
Finanční úřad pro Středočeský kraj, Územní pracoviště v Benešově
Václav Pěnkava
Pavel Wiesner
09:003 AD 22 / 2018366 Slezská 3. patroJUDr. Ryba Jan CSc.Marcela Kundratová
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky