Městský soud Praha

Pondělí 11. 11. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 CM 20 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Miloš Fürich
M & M car point s.r.o.
10:0030 CM 61 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimMiroslav Froněk
Roman Macháč
RDATA Technology s.r.o.
Petr Stehlík
Ano
11:0030 CM 129 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimGolf Capital a.s.
Jan Loch
13:0030 CM 73 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimFN PRO s.r.o.
Stanislava Marková
Ano
14:3030 CM 25 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimRaiffeisenbank a.s.
Vitaliy Rishko
VITAR Company s.r.o.
09:3035 CM 113 / 2013055 Slezská přízemíJUDr. Hrdličková AlenaTAGYRA, SE
WARNER & Company s.r.o.
Ano
11:3033 C 2 / 2017055 Slezská přízemíJUDr. Hrdličková AlenaRytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
Státní statek hl.m.Prahy "v likvidaci"
10:0014 AF 1 / 2017057 Slezská přízemíMgr. Ing. Kratochvíl Jan LL.M. Ph.D.Ministerstvo financí ČR
Obec Borová Lada
11:0014 A 113 / 2019057 Slezská přízemíJUDr. PhDr. Výborný Štěpán Ph.D.Tran The Hiep
Ministerstvo vnitra
Ano
12:0014 A 80 / 2019057 Slezská přízemíJUDr. PhDr. Výborný Štěpán Ph.D.Ministerstvo pro místní rozvoj
Ing. Tomáš Walter
09:001 T 18 / 2017107 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardIng. Jiří Šona
10:003 T 7 / 2017117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka KamilHynek Korbel
Václav Korbel
Ano
09:0010 T 4 / 2019228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cukerová VeronikaThi Kieu Khanh Cao
JUDr. Ivan Elischer
JUDr. Nhat Mac Van
Thu Ngueyn Thi Hoai
Hung Nguyen Quoc
Thanh Nguyen Tan
09:0056 T 7 / 2019232 2. patro, Spálená ul.Mgr. Šott JanMonika Haubertová
10:1532 CM 23 / 2017254 Slezská 2. patroJUDr. Karpíšková IrenaHOCHTIEF CZ a.s.
ROBSTAV stavby k.s.
08:3055 CM 139 / 2019261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaKomerční banka, a.s.
Eva Kuřátková
08:4055 CM 136 / 2018261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaHausmeister-Bretta, s.r.o. v likvidaci
Raiffeisenbank a. s.
08:5055 CM 48 / 2019261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaCS-STAVEBNÍ SERVIS,s.r.o.
Česká spořitelna, a. s.
Pavel Srp
09:0055 CM 109 / 2017261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaJuan Carlos Medellin Diaz
Komerční banka, a.s.
09:305 CM 222 / 2010263 Slezská 2. patroJUDr. Kynštetrová HanaNationale Nederlanden Levensverzekering Maatschappij N.V., odštěpný závod NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku
Jaroslav Šírek
Ano
09:305 CM 222 / 2010263 Slezská 2. patroJUDr. Kynštetrová HanaNationale Nederlanden Levensverzekering Maatschappij N.V., odštěpný závod NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku
Jaroslav Šírek
Ano
13:0084 CM 752 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Kynštetrová HanaCATv-line s.r.o.
Finanční úřad pro hlavní město Prahu
Jiří Pohl
09:3080 CM 309 / 2015265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaJosef Buřil
Petr Buřil
Bytové družstvo Hvězdova 35/1259
JUDr. Erika Pressfreundová
Zdeněk Zabloudil
10:4580 CM 52 / 2018265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaDeranged Mole s.r.o.
Bc. Leoš Kabát MBA
Ing. Irena Maříková
Prague Medical Care Department, s.r.o.
12:1580 CM 135 / 2017265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaDana Hadrabová
IMOSA spol. s r.o.
09:001 T 5 / 2015301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaJUDr. Tomáš Jindra
Mgr. Bc. David Michal
Mgr. Jana Nečasová
Ivo Rittig
09:0047 T 6 / 2015302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrIng. Daniel Brzkovský
Ing. Klára Fenstererová
Ing. Alena Šťastná
Ano
09:0045 T 6 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJanusz Ryszard Daszkowski
Maksym Didenko
Eduard Meshkov
Ruslan Rudow
Oleksandr Sadovskyi
Dmytro Shulzhenko
09:0045 T 3 / 2018328 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaTomáš Danielczyk
Bronislav Fiala
Ano
09:0045 T 3 / 2018329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaTomáš Danielczyk
Bronislav Fiala
10:0045 T 6 / 2017329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaAndrea Boucká dříve Plíhalová
Ivana Kaňková
Štěpán Plíhal
09:008 NT 417 / 2019330 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kubovec TomášSvitlana Ivanivna Stetsenko
10:008 TO 420 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaDarina Balogová
Petra Bubáková
Žaneta Červeňáková
Simona Demeterová
Denisa Dubinová
Attila Fodor
Karel Hlaváček
Zdeněk Kohutič
Jaroslava Motejlová
Pavel Sochor
Ano
10:0032 C 3 / 2017353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipIng. Marek Beneš
Bohumila Benešová
CZECH NEWS CENTER a.s.
Eva Jiránková
Kateřina Jiránková
Ing. Barbora Valiová
10:4032 C 38 / 2018353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipA JE TO, spol. s r.o.
Jan Mucha
11:2032 C 31 / 2018353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipThespis s.r.o.
Jiří Vopelka
Ano
12:2032 C 32 / 2018353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipMgA. Martin Janoch
Thespis s.r.o.
Ano
12:4032 C 12 / 2018353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipJiří Šmíd
Thespis s.r.o.
Ano
15:0037 C 26 / 2017353 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipMarkéta Pavleje
Ivan Prokhorov

Úterý 12. 11. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0016 CM 10 / 2015155 Slezská 1. patroJUDr. Kučerová RůženaČEZ, a.s.
Elektrárna Dětmarovice, a.s.
Elektrárna Počerady, a.s.
Elektrárna Tisová, a.s.
Lesy České republiky, s.p.
Sev. en EC, a.s.
09:0030 CO 324 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Dopravní rozvojové středisko ČR a.s.
09:4530 CO 331 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaLadislav Nesměrák
Mgr. Radka Seidlová
10:3030 CO 339 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Romana Hamalová
11:0030 CO 338 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaMgr. Bronislav Čepek
ČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
11:4530 CO 346 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaArbomat s.r.o.
Samuel Veselý
11:4530 CO 346 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaArbomat s.r.o.
Samuel Veselý
Ano
10:0073 CM 144 / 2018055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieDr. Wolfgang Bilgery
Carl Schaefer (Czech) s.r.o.
13:0073 CM 124 / 2018055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieIvan Rath
Stavební bytové družstvo "Mír" Teplice
15:0073 CM 4 / 2018055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieIng. Martin Hovorka
Společenství pro dům Pod Kapličkou č.p. 2846, Praha 3
09:0011 A 20 / 2018057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaNicholas Jatchvliani
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
10:0011 A 75 / 2018057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Yaroslava Pelekh
10:0011 AF 4 / 2018057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaFinanční úřad pro hlavní město Prahu
STEFAREZ s.r.o.
Ano
10:0092 C 22 / 2019058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaIvana Černá
Martina Újhelyi
Ano
13:0026 CM 85 / 2012058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaELSI EUROPE, s.r.o.
STAR BUILD, s.r.o.
Ano
13:003 CM 5 / 2019061 Slezská přízemíMgr. Výtisk MichalČeskomoravský svaz juda z.ú.
Český svaz juda z.s.
15:0015 CM 11 / 2019061 Slezská přízemíMgr. Výtisk MichalFAST ČR, a.s.
Kobian Gulf
09:0041 T 1 / 2018101 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaMiroslav Brožek
Jiří Buchta
Jiří Burkert
JUDr. Martin Grubner
Filip Hodboď
Václav Holub
Veronika Janáková
Jan Ježek
Filip Jirka
Robert Kobetič
Jana Kofránková
Milan Kratochvíl
Ivan Malovec
Lucie Miturová
Vladimír Pazdírek
Pavel Řežábek
Petr Slaboch
Hanna Ivanivna Šimenková
Jiří Tůma
Roman Žahour
Milan Žďárský
09:0046 NT 842 / 2019107 1. patro, Spálená ul.Radkovská KateřinaGary Lee BarnhartAno
09:0051 CO 327 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Tondrová JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
MUDr. Daniel Havránek
09:4551 CO 326 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pínová NaďaBohemian Music Agency, s.r.o.
Tomáš Vodňanský
10:3051 CO 320 / 2019109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Jachura MartinMUDr. Tomáš Baitler
Hana Khunová
10:003 T 7 / 2017117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka KamilHynek Korbel
Václav Korbel
Ano
08:3042 T 8 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kubovec TomášZhao Lei Deng
Luyen Van Duong
Dalibor Greč
Roman Hromek
Lenka Hromková
Gabriela Koubková
Zdeněk Maroušek
Viet Dinh Nguyen
Petra Nováková
Alexandr Paur
Lenka Paurová
Lan Huong Pham
Milan Račko
Jian Xiong Tang
Ano
09:0042 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kubovec TomášKarel Brzák
Mgr. Michal Duraj
Ludvík Hönig
Pavol Mackovčák
Ano
09:3044 TO 460 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaJan Hlavsa
Jaromír Plaščák
11:0044 TO 476 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanRobert Kubáň
12:0044 TO 326 / 2018121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrKarel Šebesta
14:0044 TO 516 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaRUP ZAVOD GAZETNOJ BUMAGIAno
14:1544 TO 525 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaVadim Cherkes ZadeAno
14:3044 TO 529 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrRobin LöblAno
15:0044 TO 501 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanZdeňka NémetováAno
15:1544 TO 520 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrJohn Paul GonzalesAno
09:0012 CO 242 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Holub MichalRichard Van Straten
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
09:3012 CO 289 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Chlostová BlankaFrantišek Cvoreň
Robert Cvoreň
10:0012 CO 237 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Klášterka JanPhDr. Eva Albrechtová
Alice Crites
Jan Malaska
Muzeum hlavního města Prahy
Hana Povolná
Michael Rabinovitz
JUDr. Alena Štěpánková
Ano
10:0012 CO 275 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Klášterka JanStátní fond kultury České republiky
WBC CAPITAL LTD
10:4512 CO 293 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Holub Michal
11:3012 CO 255 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Chlostová BlankaThomas Chmelar
Ing. Ondřej Havlena
Ing. Jan Nový
NP, s.r.o.
09:0056 CM 29 / 2019143 Slezská 1. patroJUDr. Bradáčová SimonaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Fabozam s.r.o.
Jiří Šup
09:3056 CM 13 / 2019143 Slezská 1. patroJUDr. Bradáčová SimonaMiroslav Babulíc
Josef Fáber
Milan Fiedler
Friendly Vouchers s.r.o.
10:3056 CM 41 / 2019143 Slezská 1. patroJUDr. Bradáčová SimonaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Tamo company s.r.o.
09:301 A 56 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Hrehorová MiroslavaOksana Marushchak
Ředitelství služby cizinecké policie
Ano
09:0015 CO 273 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Poláková RenataCREDITEX HOLDING, a.s.
Česká republika - Ministerstvo financí
09:3015 CO 299 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Jislová JiřinaCharles Square Center s.r.o.
Jaroslava Šedková
10:0015 CO 263 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Poláková RenataOldřich Karas
Ing. Jakub Kořínek MBA
Ano
10:3015 CO 337 / 201522 Spálená ul. - přízemíMgr. Hnaníček ŠtěpánČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Marian Khalifa Ph.D.
11:0015 CO 262 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Hnaníček ŠtěpánAB - CREDIT a.s.
Vladimír Šubrt
11:1015 CO 311 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Jislová JiřinaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ředitelství silnic a dálnic ČR
11:3015 CO 365 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Poláková RenataČR - Ministerstvo obrany ČR
Ludvík Florian
11:4515 CO 347 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Jislová JiřinaČeská kancelář pojistitelů
Ředitelství silnic a dálnic ČR
09:0010 T 4 / 2019228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cukerová VeronikaThi Kieu Khanh Cao
JUDr. Ivan Elischer
JUDr. Nhat Mac Van
Thu Ngueyn Thi Hoai
Hung Nguyen Quoc
Thanh Nguyen Tan
09:0047 T 4 / 2018230 2. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaRobert Glenda
Ing. Karel Procházka
Mgr. Richard Rolfes
Michal Štětina
Šárka Ulmanová DiS.
Ano
09:0016 CO 318 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner PetrCraneus a.s.
Michal Dvořák
Václav Dvořák
Ivana Dvořáková
Ano
09:3016 CO 232 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner PetrJUDr. Jan Kočí
Nocarová Partners Advokáti s.r.o.
Ano
09:3016 CO 314 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner PetrČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Pavel Patočka
10:0016 CO 206 / 2019231 2. patro, Spálená ul.Mgr. Staňková DitaDevClub s.r.o.
EIFLER, spol. s r.o.
10:3016 CO 312 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner PetrObaly Praha s. r. o.
Vladimír Šimek
Ano
11:0016 CO 308 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner Petr
09:3053 CM 109 / 2018264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.CEBEX s.r.o.
NOVA leasing, a.s.
Ladislav Varanai
10:1553 CM 55 / 2018264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.EAL s.r.o.
Raiffeisenbank a. s.
Michal Štaffen
11:0016 CM 41 / 2017264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.Mgr. Jana Kopřivová
MONETA Money Bank, a.s.
JUDr. Ivan Werl
09:0034 EC 44 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaINTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
Petr Líbal
Jednání
10:0032 C 108 / 2005265 Slezská 2. patroJUDr. Červená Alena
10:007 CM 58 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielJUDr. Peter Andris
Veronika Fucsik
10:007 CM 40 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielCZECHOSLOVAK GROUP a.s.
František Slabý
11:007 CM 107 / 2018267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielČeská revitalizační, s.r.o.
Luboš Jonáš
Tomáš Lakatoš
14:007 CM 9 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielAleš Bárek
Tomáš Keltner
09:0046 NT 842 / 2019301 3. patro, Spálená ul.Radkovská KateřinaGary Lee Barnhart
10:0049 T 10 / 2019301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaRoland Augustin
ppor. Petr Frumar
12:0049 T 14 / 2018301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaJan Frank
Donatella Štěpánka Klimt
Ano
09:0047 T 6 / 2015302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrIng. Daniel Brzkovský
Ing. Klára Fenstererová
Ing. Alena Šťastná
Ano
08:455 TO 377 / 2019325 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanAdam Štrejl
09:305 TO 388 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaDaniel Pongrácz
10:155 TO 392 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavJana Feradová
10:455 TO 387 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavPetr Urban
11:005 TO 398 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaOleksandr Yevtushenko
13:005 TO 346 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaPetr Mikoláš
09:0067 TO 114 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Brázdilová EvaAleš Borgula
10:3067 TO 404 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká MarkétaVlastimil Jindra
09:0045 T 6 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJanusz Ryszard Daszkowski
Maksym Didenko
Eduard Meshkov
Ruslan Rudow
Oleksandr Sadovskyi
Dmytro Shulzhenko
09:0045 T 6 / 2017329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaAndrea Boucká dříve Plíhalová
Ivana Kaňková
Štěpán Plíhal
09:307 TO 386 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderPetr Tichý
10:007 TO 414 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardLukáš Melichar
12:007 TO 410 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderPavel Španihel
12:457 TO 423 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardEric Eugene Bishop
09:0035 CO 313 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zachystalová NaděždaHome Credit a.s.
Dana Tomešová
09:3035 CO 315 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataVáclav Kropáček
Tomáš Šmídl
10:0035 CO 314 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataMilan Pokorný
JUDr. Jana Ventová
10:4535 CO 302 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zemanová IvaSkanska, a.s.
TRUB NORTIC s.r.o.
11:1535 CO 323 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zemanová IvaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Štefan Pudelský
09:3024 CM 460 / 99353 Slezská 3. patroJUDr. Knapová IvanaČeskoslovenská obchodní banka a.s.
Břetislav Michlovský
09:0077 CM 57 / 2018360 Slezská 3. patroJUDr. Ciprýnová ZuzanaBytové družstvo B.K.Ohrada, družstvo
Bohdan Sas
09:4577 CM 150 / 2017360 Slezská 3. patroJUDr. Ciprýnová ZuzanaMATRIXCELL s.r.o.
Hanna Pavlova
09:0010 A 206 / 2017362 Slezská 3. patroJUDr. Klepš JaromírMinisterstvo dopravy
T.C.A. - v.o.s. Technik Control Assistance
10:0010 AF 66 / 2015362 Slezská 3. patroJUDr. Klepš JaromírVladimír Bulíček
Ministerstvo financí ČR
13:0010 AF 73 / 2015362 Slezská 3. patroJUDr. Klepš JaromírATYKA SERVIS s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
Ano
09:0083 CM 107 / 2019364 Slezská 3. patroJUDr. Miková NaděždaDark style agency, s.r.o.
Renata Štupáková

Středa 13. 11. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3041 CM 124 / 2006155 Slezská 1. patroJUDr. Nebesařová HelenaLucie Pavlíčková Burešová
U Jezulátka a.s.
08:5028 CO 264 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Hesová IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Milan Zádamský
09:0028 CO 254 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraMUDr. Eva Benešová
Šárka Strnadová
09:4028 CO 249 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Radek Ill
JUDr. Petr Kocián
10:1528 CO 263 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraMIRAMARI DESING - PRAGUE s.r.o.
Helena Svobodová
Ano
10:5028 CO 287 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová Věra
11:1528 CO 285 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraMUDr. Vratislav Krejčí CSc.
Milada Krejčí Krňáková
11:4528 CO 239 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraCANABA - Pozemní stavby, s.r.o.
Radovan Kopčo
Markéta Kopčová
11:4628 CO 240 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová VěraCANABA - Pozemní stavby, s.r.o.
Radovan Kopčo
Markéta Kopčová
09:0021 CO 144 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Kratochvíl IvanČeský inkasní kapitál, a.s.
Daša Jámborová
09:3021 CO 265 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Kratochvíl IvanBILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
SAB Finance a.s.
09:4621 CO 266 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Kratochvíl IvanBILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
SAB Finance a.s.
10:0069 CO 184 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Jedličková AlenaMěsto Roudnice nad Labem
Patronia s.r.o.
10:4569 CO 351 / 2014A002 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Jirmářová JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
ČR - Ministerstvo spravedlnosti
ČR - Ministerstvo spravedlnosti
FinArt s. r. o.
FinArt s.r.o.
11:2021 CO 312 / 2019A002 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Jedličková AlenaPetr Buš
ČR - Ministerstvo vnitra
13:0065 C 7 / 2011A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Slavíček PavelJiří Ciml
Monika Cimlová
Italská republika
Veronika Šimáčková
Tomáš Vrba
09:3042 CM 12 / 2011055 Slezská přízemíJUDr. Hrdličková AlenaEMPRESA MEDIA, a.s.
MONUMENTAL TRUST BOHEMIA, s.r.o.
Ano
09:0014 A 194 / 2018057 Slezská přízemíMgr. Ing. Kratochvíl Jan LL.M. Ph.D.Daniel Macháček
Ministerstvo vnitra
10:0014 A 10 / 2017057 Slezská přízemíMgr. Ing. Kratochvíl Jan LL.M. Ph.D.Teghush Beybutyan
Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
11:0014 AD 4 / 2018057 Slezská přízemíJUDr. PhDr. Výborný Štěpán Ph.D.Ministerstvo vnitra, sekce pro státní službu
Mgr. et Bc. Roman Šigut
09:001 CM 51 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Kučerová- GabrielaVáclav Hlaváček
Brigita Hlaváčková
Ladislav Kubeš
13:0021 CM 34 / 2018061 Slezská přízemíJUDr. Vacková MonikaDočasky DeDe, z.s.
Dočasky.cz, z.s.
09:0041 T 1 / 2018101 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaMiroslav Brožek
Jiří Buchta
Jiří Burkert
JUDr. Martin Grubner
Filip Hodboď
Václav Holub
Veronika Janáková
Jan Ježek
Filip Jirka
Robert Kobetič
Jana Kofránková
Milan Kratochvíl
Ivan Malovec
Lucie Miturová
Vladimír Pazdírek
Pavel Řežábek
Petr Slaboch
Hanna Ivanivna Šimenková
Jiří Tůma
Roman Žahour
Milan Žďárský
09:0039 CO 293 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Svátková Alena
09:1039 CO 335 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina JiříJozef Blaško st.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
09:3039 CO 311 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina JiříORTEX spol. s r.o.
PSG Trade s.r.o., v likvidaci
10:0039 CO 315 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina JiříČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Božena Šrubařová
10:3039 CO 305 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina JiříAno
11:0039 CO 318 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina Jiří
09:0091 CO 187 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Nezdařil AlešAUTO ČECHÁK s.r.o.
LP Partner s.r.o.
09:4591 CO 289 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Trávníková BlankaČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Miloš Hruška
10:3091 CO 241 / 2018109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Jirásková MarkétaČR - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Pavel Kolečkář
11:1591 CO 162 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Trávníková BlankaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Miloš Hora
09:0062 CO 266 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ctirad Hájek
09:3062 CO 290 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
10:2562 CO 300 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéJiří Břinčil
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
10:4062 CO 301 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéJiří Břinčil
Česká podnikatelská pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
11:0062 CO 270 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Pavel Skupa
11:1062 CO 273 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Milan Vyskočil
11:2062 CO 275 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer RenéFOKUS optik a.s.
Bc. Soňa Kašpárková DiS.
12:0062 CO 208 / 2019115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Mentbergerová LadislavaISA Praha a.s.
Ing. Jiří Jaroš
10:003 T 7 / 2017117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka KamilHynek Korbel
Václav Korbel
Ano
09:0042 T 1 / 2019119 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kubovec TomášKarel Brzák
Mgr. Michal Duraj
Ludvík Hönig
Pavol Mackovčák
Ano
08:008 TO 466 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaPatrik ButkayAno
08:158 TO 467 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaDiana DžalilováAno
08:308 TO 468 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaTereza ČernáAno
08:458 TO 469 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaRoman PundorAno
09:008 TO 470 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Ťoupalíková JanaFode Mady BayoAno
09:158 TO 471 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaDavid NovákAno
10:008 TO 429 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Ťoupalíková JanaXuan Cuong Nguyen
11:008 TO 433 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaFrantišek Chlupatý
11:458 TO 445 / 2019121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Woratschová VladanaVáclav Rýdl
09:0068 CO 221 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaMarek Starý
TALANDA Invest s.r.o.
09:3068 CO 335 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Petr Mach
10:0068 CO 298 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Dr. Ing. Stanislav Maštera
10:3068 CO 338 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaČeská data s. r. o.
GRAPE SC, a.s.
11:0068 CO 327 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaAno
12:4523 CO 283 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Adamičková PatricieČeská republika - Státní pozemkový úřad
Jana Sůrová
13:2523 CO 212 / 2016122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Adamičková PatricieDomov pro seniory Chodov
Hlavní město Praha
Jiří Preclík
14:0523 CO 315 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Řezníček MartinČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Silvie Degťarová
14:4523 CO 325 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Denemarková JitkaŠtefan Burďák
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
15:1523 CO 309 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Řezníček MartinFakultní nemocnice Královské Vinohrady
Mgr. Marta Urbanová
09:0013 CO 125 / 2018124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Fučík VladimírIng. Rudolf Krob
Helena Rossi
Ano
09:1013 CO 314 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr Mrázková Eliška
09:2013 CO 266 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Vlach PavelHyundai Praha Domanský, s.r.o.
Aleš Vávra
Zuzana Vávrová
09:3013 CO 331 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Fučík Vladimír
10:0013 CO 297 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Fučík VladimírEUROVIA CS, a.s.
Jan Rataj
10:3013 CO 190 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Vlach PavelEva Fenclová
Iveta Nosková
09:008 AD 11 / 2019143 Slezská 1. patroMgr. Jurečková JanaLukáš Němec
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
11:308 A 20 / 2014143 Slezská 1. patroMgr. Veselá AndreaKMITEX s.r.o.
KMITEX s.r.o.
Úřad průmyslového vlastnictví
Úřad průmyslového vlastnictví
08:4518 CO 313 / 201622 Spálená ul. - přízemíJUDr. Kučerová MarcelaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Stanly Osaigbovo Omobude
09:1518 CO 339 / 201622 Spálená ul. - přízemíJUDr. Kučerová MarcelaVěra Michaela Bartlíková
Věra Michaela Bartlíková
MUDr. Vladimír Temlík
MUDr. Vladimír Temlík
Ano
09:3018 CO 284 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Zaoralová Jana RNDr.Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Radomil Žďárský
10:0018 CO 301 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Zaoralová Jana RNDr.Česká republika - Ministerstvo financí
Michael Fehn
10:3018 CO 304 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Pavlíček JanMetrostav a.s.
WELDOTHERM - Gesellschaft für Wärmetechnik m.b.H.
10:4518 CO 305 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Pavlíček JanMetrostav a.s.
WELDOTHERM - Gesellschaft für Wärmetechnik m.b.H.
11:0018 CO 320 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Pavlíček JanČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jaromír Hajský
09:0010 T 4 / 2019228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cukerová VeronikaThi Kieu Khanh Cao
JUDr. Ivan Elischer
JUDr. Nhat Mac Van
Thu Ngueyn Thi Hoai
Hung Nguyen Quoc
Thanh Nguyen Tan
09:0047 T 4 / 2018230 2. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaRobert Glenda
Ing. Karel Procházka
Mgr. Richard Rolfes
Michal Štětina
Šárka Ulmanová DiS.
Ano
09:0019 CO 312 / 2019231 2. patro, Spálená ul.Mgr. Žáčková AliceeasyJet Airline Company Limited
Vaše nároky.cz, SE
09:3019 CO 315 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Farská MilušeTereza Tajčmanová
Zdeňka Tajčmanová
10:0019 CO 307 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaČeskomoravská stavební spořitelna a.s.
Bohumil Vávra
11:0019 CO 281 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Farská MilušeFakultní nemocnice Královské Vinohrady
Volodimir Pap
11:1519 CO 284 / 2019231 2. patro, Spálená ul.Mgr. Žáčková AliceIng. Lubomír Bouše
ČR - Český úřad zeměměřický a katastrální
09:003 T 2 / 2019232 2. patro, Spálená ul.Mgr. Pavlátová JarmilaLudvík Bárta
Josef Jaura
Jaroslav Kříž
Martin Opršal
Oldřich Pastyřík
09:0032 CM 12 / 2019254 Slezská 2. patroJUDr. Karpíšková IrenaKlinická Logopedie Vítězná s.r.o.
Mgr. Eva Kolesová
Mgr. Veronika Veverová
11:0015 CM 147 / 2005254 Slezská 2. patroJUDr. Karpíšková IrenaIng. Jiří Juklíček
Ing. Vladimír Kraus
Ing. Roman Pospíšil
Ing. Stanislava Satková
Helena Vaitová
JUDr. Jaroslav Vansa
09:0055 CM 45 / 2018261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaJUDr. Iveta Janů Ph.D.
Ing. Ivo Ludvík
Ing. Veronika Ludvíková
13:0055 CM 98 / 2019261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková LudmilaArtissica s.r.o.
Camel Logistics s.r.o.
Kamil Řezanina
09:0074 CM 153 / 2018262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaIng. Lee Louda
PALAES, s.r.o. v likvidaci
Pavel Špaček
09:3074 CM 155 / 2018262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaVáclav Černý
DISPORRIS, a.s. v likvidaci
Ing. Lee Louda
11:0074 CM 9 / 2019262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaIng. Miroslav Frank
Ing. Jiří Lengál
Stavební, investiční a kapitálová, a.s.
09:3049 CM 181 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaIng. Martin Čermák
Ing. Joao Diatilo
10:1549 CM 231 / 2016263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaOptimakonzult, a. s.
Miloslav Toušek
11:1549 CM 27 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaMarcel Dubský
K & H, a.s.
PERFECT SUPER CARS s.r.o.
11:1549 CM 161 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaGomanold, a.s.
JUDr. Jaroslav Halas
13:0049 CM 155 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaDušan Bohunický
s Autoleasing a.s.
14:0049 CM 137 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaIng. Dick Kvetňanský
15:0049 CM 161 / 2018263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaGomanold, a.s.
JUDr. Jaroslav Halas
09:0075 CM 297 / 2015267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát OndřejJosef Bartl
Zuzana Končelová
Společenství vlastníků domu Dalimilova 12/2750
09:0049 T 7 / 2019301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaJaroslav Vyhlídka
Josef Vyhlídka
09:0047 T 6 / 2015302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrIng. Daniel Brzkovský
Ing. Klára Fenstererová
Ing. Alena Šťastná
Ano
09:009 TO 290 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Trojanová VěraPetr Goj
Matej Paško
Jaroslav Švajda
Filip Žamboch
10:159 TO 30 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková JaroslavaJiří Kabourek
11:009 TO 292 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Benda PavelKateřina Kopecká
12:159 TO 296 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková JaroslavaJan Wiener
13:009 TO 237 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Benda PavelRoman Hlaváček
10:0061 TO 401 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. PYTLOUN JaroslavTomáš Řepka
Jiří Seltenreich
10:4561 TO 404 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová AlenaLukáš JelínekAno
12:1561 TO 242 / 2016327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová AlenaJan Šafář
13:1561 TO 409 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. PYTLOUN JaroslavJiří Bógyi
14:0061 TO 406 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík VáclavRuslan Shulga
09:0045 T 6 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaJanusz Ryszard Daszkowski
Maksym Didenko
Eduard Meshkov
Ruslan Rudow
Oleksandr Sadovskyi
Dmytro Shulzhenko
12:0045 T 5 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaTomáš Chlapec
Ing. Vlastimil Hudeček
09:0045 T 6 / 2017329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaAndrea Boucká dříve Plíhalová
Ivana Kaňková
Štěpán Plíhal
09:0072 CO 424 / 2018331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pirk TomášČeské přístavy, a.s.
WATERMAN Praha a. s.
09:4072 CO 298 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sváčková ZuzanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
SBS Dřevostavby s.r.o.
10:1572 CO 290 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Velc LubomírČeská republika - Ministerstvo životního prostředí
FVE Kněžmost s.r.o.
10:4572 CO 317 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sváčková ZuzanaMilena Novotná
Ludmila Vlasáková
11:1572 CO 276 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pirk TomášČeská pojišťovna a.s.
Daniel Dvořáček
ELEKTRO EURO plus s.r.o.
09:0011 CO 152 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborJUDr. Eva Bogrenová
Ing. Milan Vošický
09:3011 CO 232 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborPhDr. Eliška Halaszová
Roman Karásek
10:0011 CO 184 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Vladimír Musil
10:3011 CO 256 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý LuborČeské dráhy, a.s.
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
11:1511 CO 164 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý Lubor
13:0055 CO 291 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stibral ZdeněkHlavní město Praha
Ing. Michal Otradovec
13:3055 CO 237 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stoklasa MiroslavČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Hlavní město Praha
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
14:0055 CO 336 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stoklasa Miroslav
14:3055 CO 349 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Stibral Zdeněk
12:3047 CM 56 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaKomerční banka, a.s.
RNDr. Zuzana Mácová
09:0037 CM 68 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
FORESTMAN s.r.o.
Radek Křivánek
10:3037 CM 187 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaDušan Kolář
Mgr. Vojmír Matěcha
Ano
11:3037 CM 45 / 2019361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaČeská spořitelna, a. s.
Jiří Líska
RUDICA s.r.o.
14:0037 CM 141 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaIng. Libor Klug
Ing. Stanislav Šefl
14:1537 CM 144 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaO2 Czech Republic a.s.
Iveta Schmiedová
14:3037 CM 178 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaČeská spořitelna, a. s.
Helena Heinzová
Plantae Vita, s.r.o.
15:0037 CM 106 / 2018361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová JanaGASPIK TRADE s.r.o.
Komerční banka, a.s.
Yevgeniya Konysheva
09:009 A 115 / 2016362 Slezská 3. patroJUDr. Řeháková NaděždaGRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.
Úřad průmyslového vlastnictví
10:009 A 213 / 2016362 Slezská 3. patroJUDr. Řeháková NaděždaDOBŠICKÉ TĚSTOVINY s.r.o.
Úřad průmyslového vlastnictví
11:009 A 207 / 2016362 Slezská 3. patroJUDr. Řeháková NaděždaKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Mykhaylo Shypovych
09:3032 C 34 / 2018363 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipČeský svaz včelařů, z.s.
Mgr. Martin Doležal
Ano
10:3032 C 25 / 2019363 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipDaisyfox s.r.o.
Space Orange s.r.o.
11:3032 C 4 / 2019363 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipA.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
Marek Vašut
Ano
14:0032 C 28 / 2017363 Slezská 3. patroJUDr. Liška FilipENPRAG, s.r.o.
REDENGE solutions s.r.o.
09:0081 CM 10 / 2016453 Slezská 4. patroJUDr. Zemánková JarmilaLE PUCERON SE
JUDr. Zdeňka Maršíková Nocarová Ph.D.
Ano

Čtvrtek 14. 11. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0073 CM 38 / 2019055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieExpohledávky s.r.o.
Markomed s.r.o.
13:0073 CM 72 / 2019055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieJUDr. Milada Sigmundová
Společenství vlastníků domu čp. 295 na Hradčanech
15:0073 CM 4 / 2019055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová MarieAntebelum, s.r.o.
Ing. Aleš Klaudy
09:0011 A 127 / 2019057 Slezská přízemíMgr. Bedřich MarekKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Vitaliy Kutsyn
10:0011 AF 25 / 2019057 Slezská přízemíMgr. Bedřich MarekMinisterstvo financí
Jakub Nohejl
11:0011 A 1 / 2018057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová JitkaLukáš Lev Červinka
Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny
Ano
10:0026 CM 100 / 2011058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková JitkaKonkursní v.o.s.
ROSANA, spol. s r.o.
Ano
09:006 A 135 / 2015059 Slezská přízemíMgr. Jachurová VěraE.ON Trend s.r.o.
Ministerstvo životního prostředí
10:006 AF 58 / 2016059 Slezská přízemíMgr. Jachurová VěraEDECO s.r.o.
Odvolací finanční ředitelství
11:0015 A 113 / 2019059 Slezská přízemíMgr. Jachurová VěraJOE Media s.r.o.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání
09:301 CM 24 / 2017061 Slezská přízemíJUDr. Kučerová- GabrielaCOLOSEUM RESTAURANTS s.r.o.
Poker Club Colosseum o.s.
10:3032 CM 34 / 2015061 Slezská přízemíJUDr. Kučerová- GabrielaSTUDENT AGENCY TRAVEL k.s.
09:0041 T 1 / 2018101 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaMiroslav Brožek
Jiří Buchta
Jiří Burkert
JUDr. Martin Grubner
Filip Hodboď
Václav Holub
Veronika Janáková
Jan Ježek
Filip Jirka
Robert Kobetič
Jana Kofránková
Milan Kratochvíl
Ivan Malovec
Lucie Miturová
Vladimír Pazdírek
Pavel Řežábek
Petr Slaboch
Hanna Ivanivna Šimenková
Jiří Tůma
Roman Žahour
Milan Žďárský
09:001 T 17 / 2018107 1. patro, Spálená ul.Radkovská KateřinaMgr. Ing. Eva Šorelová MBA
09:0017 CO 275 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Szép Zsolt
09:3017 CO 276 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová IvanaLászlo Bardocz
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
10:0017 CO 290 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
JUDr. Jarmila Skaunicová
Ano
10:0017 CO 324 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrová OlgaIvan Kovach
Slavia pojišťovna a.s.
10:3017 CO 300 / 2019108 1. patro, Spálená ul.Mgr. Polednová PavlaAir France S. A.
Ing. Tomáš Hodaň
Ing. Milan Šulc
Ano
11:0017 CO 248 / 2019108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrová OlgaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Vítězslav Veselý
dipl.Ing. Zdeněk Veselý
11:3028 CO 276 / 2019108 1. patro, Spálená ul.Mgr. Polednová PavlaKrálovská dražební a.s.
Michaela Krešlová
Jana Volhejnová DiS.
Zuzana Property s.r.o.
09:0054 CO 324 / 2019115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slaný ČestmírMarcela Sperlová
09:3054 CO 325 / 2019115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slaný ČestmírČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Ing. Leo Halíř
10:0054 CO 320 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Mottl TomášČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Jiří Fiala
10:3054 CO 327 / 2019115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Mottl TomášIng. Marián Kamenický
Společenství vlastníků jednotek Jablonecká 420-409,713,714
11:0054 CO 317 / 2019115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Körbler JiříHALALI, všeobecná pojišťovna a.s.
Josef Palus
10:003 T 8 / 2018117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka KamilIvan MäsiarAno
09:0067 TO 402 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrAlan Suchánek
10:1067 TO 406 / 2019121 1. patro, Spálená ul.Brázdilová EvaZoran MilisavljevićAno
09:0025 CO 278 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaMartin Berousek
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
09:0525 CO 279 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaMartin Berousek
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
09:1025 CO 280 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaMartin Berousek
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
09:3025 CO 307 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Winklerová ZdeňkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Levente Szöcs
10:0025 CO 312 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Veselá IvetaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
IAFS S.A.
10:3025 CO 323 / 2019122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kapitánová BlankaČeská pojišťovna a.s.
Ilja Topinka
11:0025 CO 112 / 2019122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Winklerová Zdeňka
09:0029 CO 377 / 2019124 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kaftanová AdélaČeská republika - Ministerstvo životního prostředí
FVE Úsilné s.r.o.
09:4529 CO 378 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slavíková Dana
10:3029 CO 387 / 2019124 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kaftanová AdélaMarie Kalistová
11:1524 CO 71 / 2016124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Vlasáková ZdenkaJosef Rozkovec
Josef Rozkovec
12:0029 CO 420 / 2019124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Dousková HanaČeská pojišťovna a. s.
13:003 CM 11 / 2018143 Slezská 1. patroMgr. Výtisk MichalČeskomoravská komoditní burza Kladno
Datlab s.r.o.
EconLab z.s.
PhDr. Jiří Skuhrovec
09:152 A 64 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Černá DanaJohnson Chijioke Ewesiobi
Ředitelství služby cizinecké policie
09:0030 CM 58 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
EMAX SPEDITION s.r.o.
Jan Martin Klimánek
09:0530 CM 89 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimMarcel Jaša
Jan Třasák
09:1030 CM 72 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimMUDr. Miroslav Crha
UniCredit Leasing CZ, a.s.
09:1530 CM 84 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimBrány posuvné s.r.o.
Komerční banka, a.s.
Martin Kušnier
09:2030 CM 87 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimČeská spořitelna, a. s.
Ordinace u Esterky s.r.o.
MUDr. Martina Simandlová
09:2530 CM 69 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimABACUS TRANSPORT, s.r.o.
Raiffeisenbank a.s.
Jakub Šafránek
09:3030 CM 86 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimKomerční banka, a.s.
Jaroslav Zavadil
Miluše Zavadilová
09:3530 CM 93 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimANIHA,s.r.o.
Dmitri Haloukin
Komerční banka, a.s.
09:4030 CM 110 / 2019151 Slezská 1. patroJUDr. Novotný RadimInformation Exchange Institute s.r.o.
Tatsiana Karovina
Raiffeisenbank a.s.
09:0058 CO 342 / 201922 Spálená ul. - přízemíMgr. Sedláková KateřinaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Petr Klíma
Jitka Klímová
09:3058 CO 360 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Wildová MarkétaRRK spol. s r.o.
Zeppelin CZ s.r.o.
10:0058 CO 359 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Wildová MarkétaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
JUDr. PhDr. Miroslav Špadrna Ph.D.
10:3058 CO 364 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Wildová MarkétaEuler Hermes SA, organizační složka
T.S.G.P. s.r.o.
Ano
11:0058 CO 366 / 201922 Spálená ul. - přízemíJUDr. Wildová MarkétaLukáš Hrůša
Miloslav Linek
09:0010 T 4 / 2019228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cukerová VeronikaThi Kieu Khanh Cao
JUDr. Ivan Elischer
JUDr. Nhat Mac Van
Thu Ngueyn Thi Hoai
Hung Nguyen Quoc
Thanh Nguyen Tan
09:0047 T 4 / 2018230 2. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaRobert Glenda
Ing. Karel Procházka
Mgr. Richard Rolfes
Michal Štětina
Šárka Ulmanová DiS.
Ano
09:0020 CO 299 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Karel Palaj
09:3020 CO 284 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Pavla Skrbková Ph.D.
10:0020 CO 283 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
František Gajdoš
10:3020 CO 78 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaPhDr. Ivana Hefková
Ing. Milan Pražák
11:0020 CO 293 / 2019231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová IrenaLukáš Jašš
MAXI-TIP a.s.
09:003 T 2 / 2019232 2. patro, Spálená ul.Mgr. Pavlátová JarmilaLudvík Bárta
Josef Jaura
Jaroslav Kříž
Martin Opršal
Oldřich Pastyřík
09:0058 CM 8 / 2010262 Slezská 2. patroJUDr. Hanuliaková JarmilaJUDr. Lenka Dušková
Ing. Miroslav Tichý
09:3080 CM 324 / 2015265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaTibor Danišek
DN Group s.r.o.
Marek Uher
Zbyněk Uher
11:0080 CM 44 / 2016265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová MiladaeNovation s.r.o.
Michal Halva
Milan Koder
Miroslav Pelzer
Radek Vrkoč
Mgr. Silvie Vrkočová
14:007 CM 176 / 2017267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielKomerční banka, a.s.
Jan Špaček
Radek Volf
Ano
14:307 CM 6 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielEliška Brůnová
Ing. Filip Hilšer
15:007 CM 76 / 2019267 Slezská 2. patroJUDr. Šťastný DanielVladimír Hladík
Martina Štěpařová
09:0047 T 6 / 2015302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrIng. Daniel Brzkovský
Ing. Klára Fenstererová
Ing. Alena Šťastná
Ano
08:007 TO 426 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderVojtěch Smola
08:457 TO 431 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková FeliciaJaroslav Kovács
09:157 TO 421 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderBlanka Fryčová
Daniela Veverková
10:007 TO 422 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardRoman Sivák
10:307 TO 415 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková FeliciaMartin Huda
12:007 TO 418 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderŠtěpánka Červenková
Evžen Zdeněk
13:007 TO 424 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Petrásek RichardTomáš Seifert
13:457 TO 426 / 2019325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sotolář AlexanderVojtěch SmolaAno
08:455 TO 405 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanJúlia Havelková
09:155 TO 395 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanTereza Flossová
10:005 TO 404 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavMohamed Saffa
10:455 TO 393 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaRoman Jurkulák
13:005 TO 227 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaMgr. Tomáš Dvořák
13:005 TO 415 / 2019327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanMartin DinkoAno
13:205 TO 407 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář JaroslavArtem Molkanov
13:205 TO 414 / 2019327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Straková MiroslavaVladimír SvobodaAno
09:0045 T 6 / 2017329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaAndrea Boucká dříve Plíhalová
Ivana Kaňková
Štěpán Plíhal
09:3044 TO 515 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška Dušannstržm. Martin KoppAno
09:4544 TO 517 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška DušanJiří BýmaAno
10:0044 TO 519 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaKateřina FabiánováAno
10:1544 TO 522 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrViktor KavanAno
10:3044 TO 528 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaLibor TošovskýAno
10:4544 TO 526 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaTrong Hieu NguyenAno
11:0044 TO 521 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrPavel KosinaAno
11:1544 TO 524 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaPetr CrkoňAno
11:3044 TO 527 / 2019330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaMgr. Petr RaškaAno
09:0053 CO 256 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zimová Renáta
09:4553 CO 265 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Paclík RadekHAPINES holding a.s.
HESKET s.r.o.
10:3053 CO 280 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Toman RichardSpolečenství vlastníků jednotek Krásova 24, Praha 3
Jana Vozábová
11:0053 CO 275 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zimová RenátaEXIM TOURS a.s.
Marie Stará
Jiří Starý
11:1553 CO 273 / 2019331 3. patro, Spálená ul.Mgr. Paclík RadekNET arena, s.r.o.
Roman Zejbrlík
09:0070 CO 311 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Nosková Irena
09:4070 CO 308 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Lehovec ZdeněkMgr. Ludmila Brezinová
DOG STAR s.r.o.
10:2070 CO 318 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Dvořáková Zoja
11:0070 CO 321 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Lehovec ZdeněkČeská republika - Český úřad zeměměřický a katastrální
Česká republika - Ministerstvo financí
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Marie Škramovská
JUDr. Zdeněk Škramovský
11:4070 CO 325 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Dvořáková ZojaAŠH-EKO s.r.o.
PAKRS s.r.o.
09:0010 A 149 / 2017362 Slezská 3. patroMgr. Lachmann MartinKomise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců
Vladyslav Kovalenko
10:0010 AF 38 / 2017362 Slezská 3. patroMgr. Lachmann MartinGenerální ředitelství cel
KARAVTO s.r.o.
13:0010 A 121 / 2017362 Slezská 3. patroMgr. Lachmann MartinIng. Bohdana Holá
Ministerstvo dopravy
13:4510 A 158 / 2017362 Slezská 3. patroMgr. Lachmann MartinMinisterstvo dopravy
Miloš Skácel
10:006 A 118 / 2014366 Slezská 3. patroJUDr. Hejtmánek LadislavNárodní bezpečnostní úřad
Generálporučík Ing. Ondrej Páleník MBA
13:006 A 179 / 2015366 Slezská 3. patroJUDr. Hejtmánek LadislavAGROCORN Hájek s.r.o.
Ministerstvo zemědělství
14:006 A 82 / 2016366 Slezská 3. patroJUDr. Hejtmánek LadislavMartin Bursík
Kateřina Bursíková Jacques
Kateřina Kudláčková
Magistrát hlavního města Prahy
Ministerstvo vnitra
Tomáš Pikola
Útvar pro ochranu ústavních činitelů ochranné služby

Pátek 15. 11. 2019

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:00179 ICM 4055 / 2015055 Slezská přízemíJUDr. Rada JiříSrđan Malokas
Ing. Josef Mixa
JednáníAno
09:0041 T 1 / 2018101 1. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová BlankaMiroslav Brožek
Jiří Buchta
Jiří Burkert
JUDr. Martin Grubner
Filip Hodboď
Václav Holub
Veronika Janáková
Jan Ježek
Filip Jirka
Robert Kobetič
Jana Kofránková
Milan Kratochvíl
Ivan Malovec
Lucie Miturová
Vladimír Pazdírek
Pavel Řežábek
Petr Slaboch
Hanna Ivanivna Šimenková
Jiří Tůma
Roman Žahour
Milan Žďárský
09:003 T 1 / 2019117 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pavlátová JarmilaMarkéta Lukavcová
David Mucha
09:002 T 13 / 2018121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slepičková SilvieDominik Kobulnický
09:0081 CM 224 / 2012152 Slezská 1. patroJUDr. Zemánková JarmilaMarie Akantisová
David Barczi MBA
Michaela Bardini
Petr Bartes
Petra Bartošová
Jana Benešová
Eva Beranová
Ing. Ivo Blažek CSc.
Alena Blažková
Jan Bobek
Věra Bobková
Jitka Böhmová
Kamil Brabec
Veronika Buzková
Bytové družstvo Svídnická 513-515 v likvidaci
Mgr. Jiří Chadt
Kristina Chadtová
Marta Chaloupková
Bc. Barbora Cihelková
Jan Cinger
JUDr. Věra Cohornová
Simona Čermáková
Dagmar Červinková
Michal Dalekorej
Bc. Veronika Dalekorejová
Ing. Jiří Daniel
Ing. Jitka Danielová
Vlasta Dohnalová
Ing. Vladimír Dolanský
Ing. Pavel Doleček
Halyna Dolečková
Mgr. Ladislav Doležal
Ing. Oldřich Doležil
Milena Doležilová
Jana Dostálová
Ing. Jana Dubská DiS
PhDr. Zdeněk Dubský
Milan Dušek
Roman Eibner
Alexander Erde
Jana Erdeová
Ivana Filipová
Anna Fořtová
Helena Gajerová
Romana Glendová
Ing. Yasmina Goumezianová
Ing. Vladislava Gregorová
Jaroslav Hájek
Jitka Hájková
Jiří Halaj
Oto Hanuš
Ing. Jan Hlaváč
Zdeňka Hlaváčová
Josef Holas
Václav Horák
Božena Horáková
Jana Horáková
Jaroslav Hörner
Vlasta Hörnerová
Ing. Ludmila Hořejší
Pavel Houda
Karla Hrachovská
Jiří Hrachovský
Miloslav Hrbek
Michaela Hrbková
Mgr. Lucie Hughes
Jan Hysek
Jana Hysková
Kamila Janečková
Vít Janovský
Julio Simon, s.r.o.
Eva Kaplanová
Marie Kheková
Marta Kheková
Martina Kiliánová
Dagmar Klugerová
Marie Kobrová
Anna Kočová
Ivan Kolár
Dana Kolárová
Dana Kolářová
Jan Koller
Ing. Zdeněk Komín
Mgr. Šárka Konopásková
Kateřina Kovandová
Mgr. Pavlína Kovářová
Pavel Krča
Marta Krušinská
Radim Krušinský
Soňa Křehlíková
Jaroslav Kříž
David Křížek
Jaroslava Křížová
Lenka Kubecová
Ivana Kukelková
Blanka Kurková
Jiří Kůs
Ladislav Kutlák
Tomáš Lepier
Ladislav Lipš
Věra Lipšová
MUDr. Milan Líška
Ing. Jana Líšková
Ljiljana Lopatić
Momir Lopatić
Tomáš Loskot
Milena Marounková
Veronika Maršálková
Karel Mazuch
Jitka Mazuchová
Jaroslava Melichová
Dana Mikynová
Šárka Miňovská
Čestmír Mniazga
Mgr. Miloslav Mrázek
Petra Mužíková
Robert Navrátil
Zbyněk Nejedlý
Ing. Věra Netolická
Ing. Petr Nogol
Ing. Pavlína Nogolová
Ing. František Novák
Ing. Alena Nováková
Daniela Nováková
Ing. Milan Novotný
Martin Ollé
Ing. Radka Ovčáčková
Victoria Panasenko
David Paroulek
Dagmar Paulů
Petr Paulů
Jan Pavlas
Petra Pavlasová
Jaroslava Pavlíková
Marek Pavlo
Ing. Slavka Pavlová
Karel Petrášek
Vendelín Pilarčík
Ing. Barbara Pošívalová
PRAGUE CONSTRUKTION TRADE, spol. s r.o.
Jitka Procházková
Ing. Jaromíra Přitasilová
Josef Rada
Marie Radová
Tomáš Ridval
Eva Ridvalová
Emanuel Rys
Miroslav Rys
Mgr. Otakara Řebounová
Mgr. Radka Řeháková
Mgr. Dagmar Setváková
Tomáš Sieger
Lucie Siegerová
JUDr. Jiří Simon
Jitka Simonová
Mgr. Josef Slezák
Michal Slezák
Dana Slezáková
Vlasta Slezáková
Miroslav Smetana
Jiří Sokolář
Milada Sokolářová
Jindřiška Spálenská
Josef Srnský
Jiří Stach
Lubomír Steigr
Zdeňka Steigrová
David Svoboda
Ing. Josef Svoboda CSc.
Kateřina Svobodová
Renata Svobodová
Jitka Svorová
Petr Šebek
Lenka Šebelová
Markéta Šebková
Josef Šenkyřík
Vlasta Šenkyříková
Martin Škarda
Lubomíra Špaková
Monika Šťastná
Jiřina Šubrtová
TALMAX ENGINEERING s.r.o.
Jana Tichá
Eva Tomášů
Josef Tomášů
Marie Ťoupalíková
Karel Trousil
Michal Trousil
Milena Trousilová
Romana Trousilová
Milada Turková
Ing. Miroslav Vejmelka
Irena Vejmelková
Ing. Jiří Vejvoda
Patrik Vitiska
Marta Vojáčková
Barbora Vokrouhlíková
Lenka Vychodilová
Josef Vystrčil
Mgr. Karel Wichterle
Mgr. Jiřina Wichterlová
Petr Willimetz
Michal Zabloudil
JUDr. Martina Zajícová
Mgr. Lucie Zbrožková
doc. PaedDr. Olga Zelinková CSc.
RNDr. Petr Zvára Ph.D.
doc. Ing. Jan Žídek CSc.
Ing. Danuše Žídková
09:0010 T 4 / 2019228 2. patro, Spálená ul.JUDr. Cukerová VeronikaThi Kieu Khanh Cao
JUDr. Ivan Elischer
JUDr. Nhat Mac Van
Thu Ngueyn Thi Hoai
Hung Nguyen Quoc
Thanh Nguyen Tan
09:0047 T 4 / 2018230 2. patro, Spálená ul.Mgr. Durdíková DenisaRobert Glenda
Ing. Karel Procházka
Mgr. Richard Rolfes
Michal Štětina
Šárka Ulmanová DiS.
Ano
09:004 CM 87 / 2012262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová LenkaEkotech s.r.o.
SPS engineering, s.r.o.
10:0049 CM 42 / 2016263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová KateřinaMartin Steiner
VIRIBUS UNITIS - investiční poradenství, s.r.o.
Ano
09:0034 C 117 / 2012265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaALTISIMA, spol. s r.o.
ALTISIMA, spol. s r.o.
RNDr. Petr Láf
RNDr. Petr Láf
11:2534 EC 35 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaINTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s.
JIBO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:3034 C 35 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaČeská asociace satelitních operátorů, z.s.
DILIA, divadelní, literární a audiovizuální agentura, z.s.
09:0049 T 6 / 2019301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová MonikaIng. Vlastimil Hudeček
Ondřej Strenk
09:0047 T 6 / 2015302 3. patro, Spálená ul.Mgr. Hovorka PetrIng. Daniel Brzkovský
Ing. Klára Fenstererová
Ing. Alena Šťastná
Ano
08:0045 T 9 / 2018329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaKateřina Cann
Stephen Edward Cann
09:0045 T 6 / 2017329 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pacholíková DanaAndrea Boucká dříve Plíhalová
Ivana Kaňková
Štěpán Plíhal
09:0072 CO 53 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Sváčková ZuzanaMagdaléna Bouší
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 681, Vřesová 17 a 19, Praha 8-Troja
08:4514 CO 321 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová JanaMěstská část Praha 6
Jarmila Vondráková
09:0014 CO 325 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová Jana
09:3014 CO 322 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Jan Lukeš
10:0014 CO 334 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová JanaHYPO STAR a.s.
Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
10:1014 CO 335 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová JanaHYPO STAR a.s.
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
10:3014 CO 338 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Suneghová IvaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jakub Rudel
Miroslav Rudel
ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o.
10:3014 CO 314 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Suneghová IvaDaramis Development s.r.o.
Lubomír Nábělek
Ano
11:0014 CO 332 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Suneghová IvaMěstská část Praha 1
Ing. Otakar Nesvadba
09:009 A 29 / 2019362 Slezská 3. patroMgr. Ing. Svobodová SilvieMinisterstvo vnitra
Viet Lai Nguyen