Městský soud Praha

Pondělí 25. 05. 2020

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 CM 182 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný Radim
10:0030 CM 156 / 2019 JUDr. Novotný Radim
13:0030 CM 160 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Novotný Radim
14:0030 CM 118 / 2019 JUDr. Novotný Radim Ano
10:009 TO 113 / 2020121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Rákosník Miroslav
10:009 TO 113 / 2020 Mgr. Rákosník Miroslav Ano
10:459 TO 167 / 2020121 1. patro, Spálená ul.Mgr. Rákosník MiroslavAno
10:459 TO 167 / 2020 Mgr. Rákosník Miroslav Ano
11:0013 AD 21 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Rousková Marcela
12:0013 AD 7 / 2019 JUDr. Rousková Marcela
12:452 AD 16 / 2017150 Slezská 1. patroJUDr. Rousková Marcela
13:452 AZ 74 / 2017 JUDr. Černá Dana Ano
14:0013 AD 22 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Rousková Marcela
14:3013 AD 32 / 2019 JUDr. Rousková Marcela
09:009 A 121 / 2017152 Slezská 1. patroJUDr. Řeháková Naděžda
10:009 A 122 / 2017 JUDr. Řeháková Naděžda
09:3032 CM 28 / 2019254 Slezská 2. patroJUDr. Karpíšková Irena
11:1532 CM 34 / 2019 JUDr. Karpíšková Irena
09:3080 CM 159 / 2018265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová Milada
11:0080 CM 139 / 2018 JUDr. Mašinová Milada
09:0049 T 2 / 2020301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová Monika
10:3049 T 18 / 2012 Mgr. Kadlec Jan
11:3049 T 10 / 2018301 3. patro, Spálená ul.JUDr. Křikavová Monika
13:0049 T 3 / 2020 JUDr. Křikavová Monika
10:009 TO 113 / 2020325 3. patro, Spálená ul.Mgr. Rákosník Miroslav
10:459 TO 179 / 2020 JUDr. Trojanová Věra
10:459 TO 167 / 2020325 3. patro, Spálená ul.Mgr. Rákosník Miroslav
11:309 TO 175 / 2020 JUDr. Benda Pavel
09:0045 T 7 / 2019328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaAno
10:0045 T 13 / 2010 Mgr. Miklová Jana
09:008 TO 71 / 2020330 3. patro, Spálená ul.Mgr. Bedřichová Blanka
10:008 TO 138 / 2020 Mgr. Bedřichová Blanka
09:0037 C 31 / 2017353 Slezská 3. patroJUDr. Liška Filip
11:0032 C 48 / 2018 JUDr. Liška Filip Ano

Úterý 26. 05. 2020

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:002 CM 27 / 2019155 Slezská 1. patroJUDr. Kučerová Růžena
12:3016 CM 10 / 2015 JUDr. Kučerová Růžena
09:0030 CO 55 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.Mgr. Váňa Zdeněk
09:4530 CO 145 / 2020 JUDr. Kodetová Kateřina
09:4530 CO 135 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková JanaAno
10:4530 CO 121 / 2020 Mgr. Váňa Zdeněk
11:3030 CO 37 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Knotková Jana
13:3030 CO 66 / 2020 JUDr. Knotková Jana
14:1530 CO 135 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Kodetová Kateřina
14:4568 CO 47 / 2020 JUDr. Knotková Jana
09:0011 A 91 / 2019057 Slezská přízemíJUDr, Hroudová Jitka
10:0011 A 87 / 2018 JUDr. Veberová Hana
10:0028 CM 27 / 2010058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková Jitka
13:3028 CM 63 / 2010 JUDr. Kitličková Jitka
09:009 A 32 / 2017059 Slezská přízemíMgr. Kříž Martin
10:009 A 73 / 2017 Mgr. Kříž Martin
09:1551 CO 61 / 2020109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Pínová Naďa
09:3051 CO 43 / 2020 Mgr. Pínová Naďa
10:0551 CO 163 / 2020109 1. patro, Spálená ul.Mgr. Jachura Martin
10:1051 CO 81 / 2020 Mgr. Jachura Martin
09:003 T 6 / 2017117 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kydalka Kamil
13:003 T 10 / 2016 JUDr. Kydalka Kamil
09:3044 TO 77 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík Václav
10:3044 TO 87 / 2020 JUDr. Paška Dušan
11:3044 TO 141 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík Václav
13:0044 TO 144 / 2020 JUDr. Hubáčková Hana
14:0044 TO 115 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková HanaAno
14:0044 TO 186 / 2020 JUDr. Hubáčková Hana Ano
14:1544 TO 190 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Paška Dušan
14:3044 TO 188 / 2020 JUDr. Hubáčková Hana Ano
09:0012 CO 23 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Holub Michal
09:3012 CO 380 / 2019 JUDr. Chlostová Blanka
10:0012 CO 15 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Klášterka Jan
10:4512 CO 9 / 2020 JUDr. Holub Michal
11:0025 CO 67 / 2020124 1. patro, Spálená ul.Mgr. Winklerová Zdeňka
11:3025 CO 91 / 2020 JUDr. Veselá Iveta
11:4525 CO 82 / 2020124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kapitánová Blanka
12:0025 CO 133 / 2020 JUDr. Veselá Iveta
09:301 AD 4 / 2018150 Slezská 1. patroJUDr. Hrehorová Miroslava
10:301 A 38 / 2019 JUDr. Hrehorová Miroslava
09:30179 ICM 252 / 2019152 Slezská 1. patroJUDr. Rada JiříVyhlášení rozsudku
09:40179 ICM 1504 / 2019 Vyhlášení rozsudku JUDr. Rada Jiří
09:0015 CO 3 / 202022 Spálená ul. - přízemíMgr. Hnaníček Štěpán
10:0015 CO 55 / 2020 Mgr. Hnaníček Štěpán
10:3015 CO 51 / 202022 Spálená ul. - přízemíJUDr. Poláková Renata
11:0015 CO 61 / 2020 JUDr. Poláková Renata
11:0015 CO 43 / 202022 Spálená ul. - přízemíMgr. Jislová JiřinaAno
11:1015 CO 195 / 2020 Mgr. Jedličková Alena
11:2015 CO 151 / 202022 Spálená ul. - přízemíMgr. Jislová Jiřina
11:3015 CO 175 / 2020 Mgr. Jedličková Alena
09:0016 CO 42 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner Petr
09:3016 CO 10 / 2020 JUDr. Hübner Petr
10:0016 CO 58 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Hübner Petr
10:3016 CO 68 / 2020 JUDr. Hübner Petr
09:3053 CM 12 / 2020264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.
10:0053 CM 13 / 2020 JUDr. Kotrlíková Petra CSc.
10:4553 CM 97 / 2019264 Slezská 2. patroJUDr. Kotrlíková Petra CSc.
11:1553 CM 140 / 2019 JUDr. Kotrlíková Petra CSc.
08:457 TO 176 / 2020330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková Felicia
09:157 TO 175 / 2020 JUDr. Humeni Jana
10:007 TO 167 / 2020330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková Felicia
10:307 TO 447 / 2019 JUDr. Hrušková Felicia
09:0035 CO 76 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Zemanová Iva
09:3035 CO 80 / 2020 JUDr. Zachystalová Naděžda
10:0035 CO 82 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová RenataAno
10:3035 CO 93 / 2020 JUDr. Zemanová Iva
11:0035 CO 75 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hertlová Renata
11:3035 CO 42 / 2020 JUDr. Hertlová Renata
09:0013 CM 154 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Knapová Ivana
10:3013 CM 13 / 2019 JUDr. Knapová Ivana
13:3013 CM 92 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Knapová Ivana
14:3013 CM 169 / 2019 JUDr. Knapová Ivana
09:0077 CM 182 / 2019360 Slezská 3. patroJUDr. Ciprýnová ZuzanaAno
09:0077 CM 240 / 2015 JUDr. Ciprýnová Zuzana
11:008 CM 110 / 2008360 Slezská 3. patroJUDr. Ciprýnová Zuzana
13:0077 CM 37 / 2017 JUDr. Ciprýnová Zuzana
09:003 AF 7 / 2019366 Slezská 3. patroMgr. Sabol AlešAno
09:003 A 23 / 2019 JUDr. Sandnerová Ludmila Ano
09:003 A 50 / 2019366 Slezská 3. patroJUDr. Ryba Jan CSc.
09:403 AF 8 / 2019 Mgr. Sabol Aleš

Středa 27. 05. 2020

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:5028 CO 39 / 2020A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová Věra
08:5528 CO 42 / 2020 JUDr. Bílková Alena
09:0028 CO 32 / 2020A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová Věra
09:3028 CO 43 / 2020 JUDr. Sýkorová Věra
10:1028 CO 9 / 2020A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Sýkorová Věra
10:4028 CO 36 / 2020 JUDr. Sýkorová Věra
11:1528 CO 418 / 2019A001 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Hesová Ivana
11:4028 CO 106 / 2020 JUDr. Sýkorová Věra
09:0021 CO 27 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Karetová Helena
09:3021 CO 32 / 2020 JUDr. Karetová Helena
10:3021 CO 42 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Karetová HelenaAno
11:0069 CO 351 / 2014 JUDr. Jirmářová Jana
13:0055 CO 371 / 2017A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Slavíček Pavel
14:0012 CO 246 / 2018 JUDr. Slavíček Pavel
09:0021 CM 15 / 2019061 Slezská přízemíJUDr. Vacková Monika
13:008 EVCM 10 / 2014 Jednání JUDr. Vacková Monika
09:0039 CO 31 / 2020108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina Jiří
09:3039 CO 78 / 2020 JUDr. Cidlina Jiří
10:0039 CO 60 / 2020108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Cidlina Jiří
10:3039 CO 89 / 2020 JUDr. Cidlina Jiří
09:0091 CO 5 / 2020109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Trávníková Blanka
09:3091 CO 394 / 2019 Mgr. Jirásková Markéta
10:0091 CO 404 / 2019109 1. patro, Spálená ul.JUDr. Nezdařil Aleš
10:3091 CO 43 / 2020 Mgr. Jirásková Markéta
09:0062 CO 46 / 2020115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer René
09:3062 CO 109 / 2020 JUDr. Mentbergerová Ladislava Ano
09:3062 CO 135 / 2020115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Fischer René
09:3062 CO 82 / 2020 Mgr. Fischer René Ano
10:2062 CO 61 / 2020115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Mentbergerová Ladislava
11:0062 CO 67 / 2020 Mgr. Fischer René
09:0068 CO 94 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková Ludmila
09:3068 CO 114 / 2020 Mgr. Riedlbauch Pavel
10:0068 CO 54 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čítková Vladimíra
10:3068 CO 124 / 2020 JUDr. Petráková Ludmila
11:0068 CO 85 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaAno
11:3068 CO 322 / 2019 JUDr. Čítková Vladimíra
11:3068 CO 42 / 2020122 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petráková LudmilaAno
12:4523 CO 21 / 2020 JUDr. Denemarková Jitka
13:4023 CO 34 / 2020122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Freibert Pavel
14:2023 CO 39 / 2020 Mgr. Freibert Pavel
15:0023 CO 103 / 2020122 1. patro, Spálená ul.Mgr. Adamičková Patricie
15:3523 CO 155 / 2020 Mgr. Adamičková Patricie
09:0013 CO 42 / 2020124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Fučík Vladimír
09:3013 CO 45 / 2020 JUDr. Fučík Vladimír
11:0013 CO 77 / 2020124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Fučík Vladimír
11:1013 CO 37 / 2020 JUDr. Fučík Vladimír
08:4518 CO 63 / 202022 Spálená ul. - přízemíJUDr. Pavlíček Jan
09:1518 CO 129 / 2020 Mgr. Zaoralová Jana RNDr.
10:1518 CO 119 / 202022 Spálená ul. - přízemíMgr. Zaoralová Jana RNDr.
11:0018 CO 265 / 2019 JUDr. Pavlíček Jan
09:0019 CO 266 / 2018231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Farská Miluše
09:3019 CO 88 / 2020 Mgr. Žáčková Alice
10:0019 CO 94 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaAno
10:3019 CO 111 / 2020 JUDr. Farská Miluše
11:0019 CO 94 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Ištvánková EvaAno
11:1519 CO 80 / 2020 Mgr. Žáčková Alice
09:0055 CM 178 / 2019261 Slezská 2. patroJUDr. Šimůnková Ludmila
13:0016 CM 180 / 2017 JUDr. Šimůnková Ludmila
09:0074 CM 212 / 2019262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová Lenka
09:0074 CM 176 / 2019 JUDr. Macák Dolejšová Lenka Ano
10:0049 CM 18 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová Kateřina
11:0049 CM 166 / 2019 JUDr. Doležalová Kateřina
12:3049 CM 178 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová Kateřina
12:4049 CM 177 / 2019 JUDr. Doležalová Kateřina
12:5049 CM 175 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová Kateřina
13:0049 CM 100 / 2019 JUDr. Doležalová Kateřina Ano
14:0049 CM 163 / 2019263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová Kateřina
15:0049 CM 159 / 2019 JUDr. Doležalová Kateřina
15:1049 CM 15 / 2020263 Slezská 2. patroJUDr. Doležalová Kateřina
15:2049 CM 16 / 2020 JUDr. Doležalová Kateřina
08:455 TO 60 / 2020325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář Jaroslav
10:005 TO 49 / 2020 JUDr. Cihlář Jaroslav
10:305 TO 36 / 2020325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Cihlář Jaroslav
11:005 TO 310 / 2019 Mgr. Kareš Jan
13:005 TO 122 / 2020325 3. patro, Spálená ul.Mgr. Kareš JanAno
13:005 TO 136 / 2020 Mgr. Kareš Jan Ano
08:2067 TO 133 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková Jaroslava
08:3067 TO 130 / 2020 JUDr. Polanecká Markéta Ano
08:4067 TO 131 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká Markéta
08:5067 TO 132 / 2020 JUDr. Lišková Jaroslava Ano
09:0067 TO 92 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Lišková Jaroslava
09:3067 TO 117 / 2020 JUDr. Polanecká Markéta
09:3067 TO 66 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká Markéta
10:2067 TO 105 / 2020 JUDr. Lišková Jaroslava
11:0067 TO 110 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Polanecká Markéta
11:4067 TO 134 / 2020 JUDr. Lišková Jaroslava Ano
09:0045 T 1 / 2020328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaAno
09:0045 T 1 / 2020 Mgr. Miklová Jana
08:5072 CO 436 / 2019331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Velc Lubomír
08:5572 CO 103 / 2020 JUDr. Velc Lubomír
09:0072 CO 14 / 2020331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Velc Lubomír
09:3072 CO 64 / 2020 JUDr. Pirk Tomáš
10:0072 CO 18 / 2020331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Pirk Tomáš
10:3072 CO 22 / 2020 JUDr. Sváčková Zuzana
08:3011 CO 76 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Čermínová Markéta
08:4511 CO 390 / 2018 JUDr. Galiazzo Eliška
08:5011 CO 421 / 2019333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Galiazzo Eliška
09:1511 CO 415 / 2019 Mgr. Veselý Lubor
09:4511 CO 430 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý Lubor
10:1511 CO 406 / 2019 Mgr. Veselý Lubor
11:0011 CO 149 / 2019333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Veselý Lubor
13:0055 CO 33 / 2020 JUDr. Stoklasa Miroslav
13:3055 CO 87 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková IvaAno
13:3055 CO 71 / 2020 JUDr. Hubáčková Iva
14:0055 CO 104 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková Iva
14:0555 CO 113 / 2020 JUDr. Stoklasa Miroslav
09:3047 CM 40 / 2018353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková MarikaAno
12:3047 CM 248 / 2014 JUDr. Blažková Marika
08:3037 CM 140 / 2019361 Slezská 3. patroJUDr. Lukešová Jana
10:0037 CM 135 / 2019 JUDr. Lukešová Jana Ano
09:0032 C 16 / 2019363 Slezská 3. patroJUDr. Liška Filip
11:0037 C 56 / 2012 JUDr. Liška Filip

Čtvrtek 28. 05. 2020

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0022 CO 250 / 2019A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Novosad Tomáš
09:4522 CO 60 / 2020 Mgr. Zemanová Daniela
10:3022 CO 10 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Novosad Tomáš
11:0022 CO 39 / 2020 JUDr. Křesťanová Veronika Dr.
13:0022 CO 44 / 2020A003 přízemí, vchod z Karlova nám.JUDr. Novosad Tomáš
13:3022 CO 29 / 2020 JUDr. Křesťanová Veronika Dr.
10:0073 CM 89 / 2019055 Slezská přízemíJUDr. Tegérová Marie
13:0073 CM 119 / 2019 JUDr. Tegérová Marie
10:0092 C 11 / 2019058 Slezská přízemíJUDr. Kitličková Jitka
13:0026 CM 188 / 2009 JUDr. Kitličková Jitka Ano
09:0017 CO 66 / 2020108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Kotrčová Ivana
10:3017 CO 97 / 2020 Mgr. Polednová Pavla
11:1517 CO 104 / 2020108 1. patro, Spálená ul.JUDr. Petrová Olga
11:4517 CO 102 / 2019 Mgr. Polednová Pavla
08:4554 CO 56 / 2020115 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slaný Čestmír
09:0054 CO 111 / 2020 JUDr. Slaný Čestmír
10:0054 CO 48 / 2020115 1. patro, Spálená ul.Mgr. Mottl Tomáš
10:3054 CO 117 / 2020 JUDr. Körbler Jiří
07:4561 TO 304 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaAno
07:4561 TO 304 / 2020 JUDr. Čeplová Veronika Ano Ano
07:4561 TO 323 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová Veronika
08:0061 TO 333 / 2020 JUDr. Makovcová Alena Ano
08:0061 TO 318 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová VeronikaAno
08:0061 TO 318 / 2020 JUDr. Čeplová Veronika Ano Ano
08:1561 TO 320 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrAno
08:1561 TO 334 / 2020 JUDr. Makovcová Alena Ano
08:1561 TO 320 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Braun PetrAno
08:3061 TO 336 / 2020 JUDr. Braun Petr Ano
08:4561 TO 332 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Makovcová Alena
09:0061 TO 335 / 2020 JUDr. Čeplová Veronika Ano
09:1561 TO 331 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová Veronika
09:3061 TO 337 / 2020 JUDr. PYTLOUN Jaroslav Ano
09:4561 TO 338 / 2020121 1. patro, Spálená ul.JUDr. Čeplová Veronika
10:0061 TO 240 / 2020 JUDr. PYTLOUN Jaroslav
09:0029 CO 77 / 2020124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Dousková Hana
09:4029 CO 136 / 2020 Mgr. Kaftanová Adéla
09:4529 CO 102 / 2020124 1. patro, Spálená ul.JUDr. Slavíková Dana
10:1529 CO 108 / 2020 Mgr. Kaftanová Adéla
10:1529 CO 554 / 2019124 1. patro, Spálená ul.Mgr. Kaftanová AdélaAno
10:4529 CO 40 / 2020 Mgr. Kaftanová Adéla
09:302 AD 32 / 2019150 Slezská 1. patroJUDr. Černá Dana
13:002 AZ 73 / 2017 JUDr. Černá Dana
09:3058 CO 72 / 202022 Spálená ul. - přízemíMgr. Sedláková KateřinaAno
10:1058 CO 138 / 2020 JUDr. Wildová Markéta
10:4558 CO 466 / 201622 Spálená ul. - přízemíMgr. Sedláková Kateřina
11:3058 CO 142 / 2020 JUDr. Wildová Markéta
09:0020 CO 47 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová Irena
09:3020 CO 41 / 2020 JUDr. Saralievová Irena
10:0020 CO 54 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová Irena
10:3020 CO 75 / 2020 JUDr. Saralievová Irena
11:0020 CO 138 / 2020231 2. patro, Spálená ul.JUDr. Saralievová Irena
11:0020 CO 139 / 2020 JUDr. Saralievová Irena Ano
09:3076 CM 38 / 2015263 Slezská 2. patroJUDr. Kynštetrová Hana
13:0076 CM 2 / 2016 JUDr. Kynštetrová Hana
09:3080 CM 2 / 2019265 Slezská 2. patroJUDr. Mašinová Milada
11:0080 CM 120 / 2019 JUDr. Mašinová Milada
08:307 TO 169 / 2020325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková Felicia
09:007 TO 160 / 2020 JUDr. Humeni Jana
09:457 TO 161 / 2020325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Humeni Jana
09:557 TO 162 / 2020 JUDr. Humeni Jana Ano
10:057 TO 163 / 2020325 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hrušková Felicia
10:307 TO 147 / 2020 JUDr. Humeni Jana
09:009 TO 146 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Trojanová Věra
09:459 TO 157 / 2020 JUDr. Trojanová Věra
10:459 TO 163 / 2020327 3. patro, Spálená ul.Mgr. Rákosník Miroslav
11:309 TO 166 / 2020 JUDr. Benda Pavel
13:009 TO 170 / 2020327 3. patro, Spálená ul.JUDr. Benda Pavel
13:459 TO 169 / 2020 Mgr. Rákosník Miroslav
09:0045 T 1 / 2020328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová JanaAno
09:0045 T 1 / 2020 Mgr. Miklová Jana
09:3044 TO 71 / 2020330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Paška Dušan
10:3044 TO 119 / 2020 JUDr. Paška Dušan
11:3044 TO 121 / 2020330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Kašík Václav
12:3044 TO 109 / 2020 JUDr. Hubáčková Hana
13:3044 TO 82 / 2020330 3. patro, Spálená ul.JUDr. Hubáčková Hana
14:3044 TO 96 / 2020 JUDr. Kašík Václav
09:0053 CO 100 / 2020331 3. patro, Spálená ul.JUDr. Závišková Lada
09:3053 CO 103 / 2020 JUDr. Zimová Renáta
10:0053 CO 115 / 2020331 3. patro, Spálená ul.Toman Richard
10:4553 CO 112 / 2020 JUDr. Závišková Lada
09:0070 CO 68 / 2020333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Lehovec Zdeněk
09:0670 CO 69 / 2020 Mgr. Lehovec Zdeněk
09:4070 CO 67 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Nosková Irena
10:2070 CO 119 / 2020 JUDr. Dvořáková Zoja
11:0070 CO 85 / 2020333 3. patro, Spálená ul.Mgr. Lehovec Zdeněk
11:4070 CO 70 / 2020 JUDr. Dvořáková Zoja
09:0079 CM 14 / 2019364 Slezská 3. patroJUDr. Malíková Kateřina
10:0079 CM 178 / 2018 JUDr. Malíková Kateřina Ano
13:0079 CM 176 / 2018364 Slezská 3. patroJUDr. Malíková Kateřina
13:4579 CM 93 / 2018 JUDr. Malíková Kateřina
14:3079 CM 125 / 2019364 Slezská 3. patroJUDr. Malíková Kateřina
15:3079 CM 34 / 2018 JUDr. Malíková Kateřina
09:106 A 184 / 2016366 Slezská 3. patroJUDr. Kadaňová Hana
09:306 A 124 / 2019 JUDr. Kadaňová Hana
09:506 A 169 / 2016366 Slezská 3. patroJUDr. Kadaňová Hana
10:206 A 89 / 2016 JUDr. Kadaňová Hana
13:006 AD 33 / 2016366 Slezská 3. patroJUDr. Kadaňová Hana
13:306 A 158 / 2017 JUDr. Treschlová Naděžda

Pátek 29. 05. 2020

Soudní jednání - Městský soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0074 CM 100 / 2019262 Slezská 2. patroJUDr. Macák Dolejšová Lenka
11:0074 CM 211 / 2019 JUDr. Macák Dolejšová Lenka
10:0034 EC 3 / 2020265 Slezská 2. patroJUDr. Červená AlenaJednání
11:0052 CM 146 / 2013 JUDr. Červená Alena
09:0075 CM 153 / 2017267 Slezská 2. patroJUDr. Kubát Ondřej
13:0075 CM 137 / 2019 JUDr. Kubát Ondřej
08:3045 T 3 / 2018328 3. patro, Spálená ul.Mgr. Miklová Jana
09:0045 T 1 / 2020 Mgr. Miklová Jana
08:4514 CO 122 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová Jana
09:1514 CO 140 / 2020 JUDr. Šrédlová Jana
09:4514 CO 152 / 2020333 3. patro, Spálená ul.JUDr. Šrédlová Jana
10:1514 CO 100 / 2020 JUDr. Šrédlová Jana
09:3047 CM 121 / 2019353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková Marika
10:4547 CM 20 / 2020 JUDr. Blažková Marika
12:1547 CM 18 / 2020353 Slezská 3. patroJUDr. Blažková Marika
12:3047 CM 68 / 2019 JUDr. Blažková Marika