Obvodní soud Praha 1

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
14:0023 C 138 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaKateřina Andrzejaková
Česká republika - Ministerstvo financí
Jednání
08:3067 T 136 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaDavid GutweilHlavní líčení s dokazováním
09:0026 C 103 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaFascal and Angela, s.r.o.
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1051, ul. Masná, Praha 1 - Staré Město
Jednání
12:0072 NC 6 / 2020jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaJednání
12:0172 NC 7 / 2020jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaJednání
12:0272 NC 8 / 2020jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaJednání
12:0372 NC 9 / 2020jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaJednání
12:0472 NC 10 / 2020jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaJednání
12:3026 C 181 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Matyáš Hrdý
Jednání
13:0026 C 69 / 2016jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaEXIM TOURS a.s.
Ing. Sylvia Pojarová
Jednání
14:4526 C 199 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Nedozrálová IvetaABC Českého Hospodářství a.s.
Petr Novotný
Jednání
09:0021 C 109 / 2019jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Grycová AndreaIng. Kamil Kovařík
Tresher s.r.o.
Jednání
10:0044 T 136 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaWalid Mohammad Abdelmotg Ali
Ahmed Safwat Abdelmoneim Elraei
Hlavní líčení
09:0013 C 172 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrJan Hejduk
Komerční banka, a.s.
Jednání
09:3013 C 37 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Alexandre Mauvernay
Jednání
10:0013 C 151 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrČeská pojišťovna a.s.
Miroslav Jordán
Jednání
12:3013 C 222 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrBCD CZ a.s.
Mgr. Stanislav Lehký
Jednání
09:306 T 81 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
09:506 T 26 / 2017jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
10:006 T 68 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
10:056 T 6 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
11:006 T 94 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaHlavní líčení s dokazováním
11:306 T 95 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaHlavní líčení s dokazováním
09:3064 C 107 / 2017jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Milan Bubeník
Česká pojišťovna a.s.
Jednání
12:5064 C 99 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Generali Česká pojišťovna a.s.
Marek Pavlovský
Jednání
13:0064 C 80 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Zdeněk Hudler
Jednání
14:0064 C 69 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Ivan Sroka
Jednání
09:0052 C 417 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Martin Šmíd
Jednání
09:0152 C 419 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Lukáš Složil
Jednání
09:0252 C 453 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Jan Hanuljak
Jednání
09:0352 C 469 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Martin Čapák
Jednání
09:0452 C 471 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Petra Grucmanová
Jednání
09:0552 C 472 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Jiří Stejskal
Jednání
09:0652 C 473 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Žaneta Kimová
Jednání
09:0752 C 477 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Petra Staňková
Jednání
09:0852 C 491 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Milan Pribula
Jednání
09:0952 C 492 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Jana Kremlová
Jednání
09:1052 C 493 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Lucie Doležalová
Jednání
09:1152 C 495 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Antonín Kafoněk
Jednání
09:1252 C 496 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Adam Mervart
Jednání
09:1352 C 497 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Nikolas Pecha
Jednání
09:1452 C 498 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Jiří Studnička
Jednání
09:1552 C 500 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Jitka Zientková
Jednání
09:1652 C 502 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Martin Hrdý
Jednání
09:1752 C 505 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Petra Havlová
Jednání
09:1852 C 506 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaPetr Andres
COFIDIS s.r.o.
Jednání
09:1952 C 507 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Lukáš Složil
Jednání
09:2052 C 508 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaCOFIDIS s.r.o.
Karel Krajník
Jednání
09:2152 C 509 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaPavel Berounský
COFIDIS s.r.o.
Jednání
09:2268 C 505 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Nora Jadrná
Jednání
09:2368 C 513 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Filip Zavrtal
Jednání
09:2468 C 515 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Magdaléna Ševčíková
Jednání
09:2568 C 517 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Magdaléna Ševčíková
Jednání
09:2668 C 520 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaLibor Hrubý
I-Xon a.s.
Jednání
09:2768 C 523 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaLibor Hrubý
I-Xon a.s.
Jednání
09:2868 C 533 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
László Orosz
Jednání
09:2968 C 545 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaRobert Huťka
I-Xon a.s.
Jednání
09:3068 C 564 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaJana Dlouhá
I-Xon a.s.
Jednání
09:3168 C 569 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaJaroslav Heppner
I-Xon a.s.
Jednání
09:3268 C 573 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Lenka Němcová
Jednání
09:3368 C 584 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Otakar Štursa
Jednání
09:3468 C 588 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaMarek Bilý
I-Xon a.s.
Jednání
09:3568 C 604 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Tomáš Klupák
Jednání
09:3668 C 606 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Sára Laciová
Jednání
09:3768 C 607 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Vladimír Kůrka
Jednání
09:3868 C 634 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Miloš Vácha
Jednání
09:3968 C 638 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Martina Poledníková
Jednání
09:4068 C 656 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Filip Zavrtal
Jednání
09:4168 C 660 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaPetra Doležalová
I-Xon a.s.
Jednání
09:4268 C 666 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaKlára Horáčková
I-Xon a.s.
Lukáš Stoklasa
Jednání
09:4357 C 40 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaČeská spořitelna, a.s.
Milan Štěpán
Jednání
09:4460 C 8300 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Horajsová LuďkaBohemia Faktoring, a.s.
Miluška Manová
Jednání
09:0025 C 9 / 2020jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Lobotková JaroslavaČEZ Prodej, a.s.
QUADRASTAVBY, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:1528 C 190 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Lobotková JaroslavaIrena Drobná
Helena Mejzrová
Městská část Praha 1
Antonín Procházka
Vyhlášení rozsudku
10:0028 C 95 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Sebőková Michaela LL.MČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Krstivoje Stojanovič
MUDr. Blanka Stojanovičová
JednáníAno
13:0028 C 158 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Lobotková JaroslavaČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Roman Mařík
Jednání
14:0028 C 158 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Sebőková Michaela LL.MČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Roman Mařík
JednáníAno

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 C 52 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Jiřina Hlubocká
Ing. Stanislav Hlubocký
JednáníAno
11:4017 C 29 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaČeská republika - Ministerstvo dopravy
Zdeněk Valášek
Vyhlášení rozsudku
11:5017 C 162 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaBohemia Faktoring, a.s.
REAL PROTECTION s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:5317 C 40 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA
LORINFAJ Promotion s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:5517 C 169 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaAMA TRANS s.r.o.
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
12:0017 C 88 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaDIAMOND DEVELOPMENT s.r.o.
Vladimíra Izerová
Jednání
09:0067 T 18 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaVeřejné zasedání
09:155 T 2 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaJakub Sedláček
Serhiy Shtets
Veřejné zasedání
09:3067 T 134 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaPatrik LungaHlavní líčení s dokazovánímAno
09:3067 T 135 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaTomáš MajerHlavní líčení s dokazováním
13:0067 T 146 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaJiří HlaváčHlavní líčení s dokazováním
08:0032 P 25 / 2018jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
09:003 T 115 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaGheorghe StrachinariuHlavní líčení s dokazováním
10:303 T 1 / 2017jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaYacine BouadeneHlavní líčení s dokazováním
11:303 T 3 / 2020jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 67 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaRenáta Kohoutová
Petr Kratochvíl
Hlavní líčení s dokazovánímAno
13:003 T 158 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaStanislav MatuškaHlavní líčení s dokazováním
14:003 T 68 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaPavel BechtoldHlavní líčení s dokazováním
09:0027 C 204 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraAlcor Holdings CZ s.r.o.
Obec Hlavní město Praha
Jednání
13:0027 C 181 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraČeská republika - Ministerstvo financí
Irena Kotlárová
Jednání
14:0027 C 209 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraCZECH LOFTS s.r.o.
ČESKÝ ROZHLAS
Vyhlášení rozsudku
09:0065 C 65 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříAMISTA investiční společnost, a.s.
RSJ Investments SICAV a.s.
Jednání
10:3065 C 108 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeská pojišťovna a.s.
Antonín Kouba
Jednání
13:0065 C 153 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeská pojišťovna a.s.
Pavel Šupka
Jednání
14:3065 C 202 / 2019jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeská pojišťovna a.s.
Pavel Šupka
Jednání
08:309 T 6 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášPetr VarmužaHlavní líčení s dokazováním
09:009 T 144 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášMarek CinaHlavní líčení s dokazováním
12:009 T 160 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášHlavní líčení s dokazováním
14:005 T 78 / 2016jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
10:302 T 143 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Šantorová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
11:002 T 133 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Šantorová ŠárkaNikola LakatošováHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 155 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Šantorová ŠárkaKateřina ŠťastnáHlavní líčení s dokazováním
10:0012 C 48 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaECO logistik s.r.o.
Volvo Group Czech Republic, s.r.o.
Jednání
10:0012 C 21 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaEmirates Group Headquarters
Martin Hovorka
Dominika Hovorková
Nezletilá osoba
JednáníAno
12:4512 C 116 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaANMA, spol. s.r.o.
MetLife Europe d.a.c.
Jednání
13:0012 C 177 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaPRS Mediterranean Ltd.
Smart Construct Technologies s.r.o.
Jednání
09:008 T 55 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaJUDr. Milan Kopinec
Vladimír Novotný
PhDr. Karel Vykypěl
Hlavní líčení s dokazováním
09:0024 C 123 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaČedok a.s.
Mgr. Petr Jaroš
JednáníAno
11:5024 C 246 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaCentral Europe Tour Operator s.r.o.
DRACHO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:5224 C 247 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaO2 Czech Republic a.s.
Tržiště Hypoték s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:5524 C 176 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaČESKÝ ROZHLAS
TNH Consulting s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:5824 C 174 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaVladimír Halamka
IZOMAT stavebniny s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:0024 C 42 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaAndrea Kettnerová
Radim Sochor
Společenství vlastníků pro dům k Okrouhlíku 2040-2043 v Praze 8
Jednání
08:5030 C 193 / 2016jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraGenerali Česká pojišťovna a.s.
MAXIMA pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0030 C 177 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraANNEL spol. s r.o.
Česká pojišťovna a.s.
Jiří Kac
Jednání
10:0030 C 38 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Václav Kulhavý
Jednání
11:0030 C 82 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraArtur Biley
Rostislav Biley
Vira Biley
Česká pojišťovna a.s.
Edvard Kosztik
Olesya Rostykus
Marek Sirotek
Jednání
13:0030 C 122 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Nezletilá osoba
Jednání
14:0030 C 91 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Jednání
15:0030 C 88 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Šimon Peroutka
Jednání
09:0041 C 90 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaMěstská část Praha 1
Ing. Ladislav Vlasák
Jednání
12:5541 C 227 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Cristian Pisaturo
Vyhlášení rozsudku
13:0041 C 45 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
Anna Hackerová
Jednání
14:0041 C 212 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaJR KLIMA s.r.o.
LILIOVÁ APARTMENTS s.r.o.
Jednání
12:0035 C 164 / 2018jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Vandáková AnnaJakub Kubín s.r.o.
Le Petit Gourmet, spol. s r.o.
Jednání
13:0035 C 127 / 2019jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Vandáková AnnaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Reifena s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:1035 C 132 / 2019jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Vandáková AnnaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
MAISTER TRANS S.R.O.
Vyhlášení rozsudku
13:2035 C 133 / 2019jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Vandáková AnnaO2 Czech Republic a.s.
SKY travel s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:3035 C 150 / 2019jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Vandáková Annabicchiere s.r.o.
ČESKÝ ROZHLAS
Vyhlášení rozsudku
09:0038 C 197 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroJUDr. Šnajdaufová EvaREALBAU Czech s.r.o.
Luboš Vojkůvka
Jednání

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:5019 C 126 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.ČESKÝ ROZHLAS
East trading company s.r.o
Vyhlášení rozsudku
08:5519 C 128 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.RETRANS TRUCK RENTAL s.r.o.
Vidaron a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 125 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Martina Sejková
Jednání
12:5519 C 121 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.Miroslav Jurnikl
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0019 C 124 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.Petr Cibuzar
Jan Musial
Jednání
09:0023 C 132 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaJana Blahotová
Česká republika - Ministerstvo financí
Jednání
12:0023 C 37 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaJednání
12:1523 C 50 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaJednání
12:3023 C 86 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaJednání
14:0023 C 51 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaAlena Heršálková
Společenství vlastníků nemovitostí Sokolovská 41/4
JednáníAno
09:0039 C 17 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaMgr. Štěpán Bunda
Malostranské gymnázium
Jednání
13:0039 C 91 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaGenerální finanční ředitelství
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Jednání
09:0031 C 49 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská republika - Ministerstvo dopravy
Karel Krba
Vlasta Krbová
Jednání
11:0031 C 61 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Miodrag Janakiev
Jednání
12:0031 C 60 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Petra Lohrová
Jednání
13:0031 C 45 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarGenerali Česká pojišťovna a.s.
INS, spol. s.r.o.
JednáníAno
14:0031 C 75 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Martin Pilch
Jednání
09:005 T 36 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaMartina MlejnkováHlavní líčení s dokazováním
09:0022 C 172 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraCrocodille sandwiches B.V.
Petr Vítek
Jednání
12:3022 C 13 / 2017jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraABC System Sp. z o.o.
EXELSIOR ENGINEERING a.s.
JednáníAno
12:3022 C 231 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraLevi Strauss Praha, spol. s r.o.
Natalia Zudina
Jednání
14:0022 C 201 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraČEZ Distribuce, a. s.
LEGA KONSULT EOOD
Jednání
09:0028 C 169 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Lobotková JaroslavaMgr. Jiří Dostál
Anna Eltsova
JUDr. Ing. Pavel Sorokáč MBA
JednáníAno
09:0033 NC 1809 / 2019kancelář č. dv. 205, 2. patroRaisová IvetaVýslech

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 T 28 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaTamara Hlaváčková
Štefan Šamko
Veřejné zasedání
09:103 T 28 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaTamara Hlaváčková
Štefan Šamko
Hlavní líčení s dokazováním
10:003 T 126 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaHlavní líčení s dokazováním
10:303 T 1 / 2020jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaKateřina FabiánováHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 144 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaHlavní líčení s dokazováním
13:453 T 73 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaIuri Giuliani Da SilvaHlavní líčení s dokazováním
08:0032 P A NC 105 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
08:0032 P 37 / 2013jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
08:0032 P A NC 104 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
08:4532 P A NC 13 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
08:4532 P A NC 14 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
08:4532 P 10 / 2001jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
09:3032 P A NC 56 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
09:3032 P A NC 57 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
09:3033 NC 1852 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJiří KrampolJednání
09:3032 P A NC 52 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
12:0029 C 84 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Nováková MarcelaJednání
09:3067 T 150 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaLukáš FrintaHlavní líčení s dokazováním
11:0067 T 153 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaVáclav HepnerHlavní líčení s dokazováním
13:0067 T 123 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Švíglerová EvaHlavní líčení s dokazováním
09:0027 C 183 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraENNEGIEMME PRAGUE s.r.o
The Prague Outlet s.r.o.
JednáníAno
13:0027 C 34 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraIng. arch. Petr Hornek
Mgr. Dita Křápková
JednáníAno
09:0026 C 80 / 2019jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaČeská pojišťovna a.s.
Ing. Světlana Klímová
Jednání
11:0026 C 132 / 2019jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaIng. Martina Černovická
Česká pojišťovna a.s.
Jednání
13:0026 C 59 / 2019jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaBARKOTEX PRAHA spol. s r.o.
Ing. Radek Pivoňka
Jednání
08:159 T 86 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
08:301 T 75 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
09:009 T 138 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášRobert ŠarköziHlavní líčení s dokazováním
09:009 T 109 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášAdéla Hauerová
David Irdza
Roman Nosa
Hlavní líčení s dokazovánímAno
12:159 T 96 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
12:451 T 114 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
09:3044 T 133 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaZlatuše SivakováHlavní líčení
12:3044 T 104 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaRadek OrgoníkHlavní líčení
09:0013 C 230 / 2016jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrBARAWA s.r.o.
Jan Filz
Jednání
12:3013 C 83 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrŽaneta Longhin
Správa služeb hlavního města Prahy
Jednání
13:0013 C 191 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrLetmebnb s.r.o.
Martin Urman
Jednání
14:3013 C 146 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrInna Maleta
Městská část Praha 1
Jednání
09:008 T 130 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaDavid WaldekHlavní líčení s dokazováním
11:008 T 99 / 2019jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaHlavní líčení s dokazováním
13:008 T 83 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaConstantin-Alin MihaiHlavní líčení s dokazováním
09:3064 C 69 / 2019jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Eva Spáčilová
Jednání
13:0064 C 82 / 2016jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Jana Fišarová
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
09:0030 C 142 / 2019jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraiFORO Group, s.r.o.
Tržiště Hypoték s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0012 C 52 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaABC Českého Hospodářství a.s.
Stefanova-Tzvetkova Ivanka
Jednání
13:0012 C 47 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaFITGEN SE
Ivan Rudzinskyj
Jednání
09:3060 C 4838 / 2018jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Horajsová LuďkaBohemia Faktoring, a.s.
Jindřiška Koláříková
Jednání
10:3068 C 2392 / 2016jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Horajsová LuďkaI-Xon a.s.
Petr Svatoš
Jednání
09:0021 C 9 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Grycová AndreaČeská republika - Ministerstvo financí
Česká republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
UNIMONT, spol. s r.o.
Jednání
13:0021 C 135 / 2019jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Grycová AndreaQUADRASTAVBY, s.r.o.
Window Holding a.s.
Jednání

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3043 NT 3802 / 2017jednací síň č. dv. 113, 1. patroMgr. Malý AlexandrVeřejné zasedání
10:1543 NT 3807 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroMgr. Malý AlexandrVeřejné zasedání
09:0048 EXE 2811 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Pazderová BlankaJednání
10:0023 C 104 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaEva Ebertová
Ivo Kraus
Bc. Barbora Krausová
JednáníAno
10:0023 C 87 / 2008jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaBOHEMIANS PRAHA
Českomoravský fotbalový svaz, o.s.
JednáníAno
10:3049 EXE 2236 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Pazderová BlankaJednání
13:0023 C 104 / 2019jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaEva Ebertová
Ivo Kraus
Bc. Barbora Krausová
Jednání
09:0039 C 44 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaČeská pošta, s.p.
Peter Dubec
JednáníAno
13:0039 C 12 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaČeská pojišťovna a.s.
Anna Repatá
Jednání
10:0031 C 8 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarMartin Baldauf
ROMEA, o.p.s.
Jednání
09:0065 C 124 / 2016jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Kohoutek JiříČeská republika - Ministerstvo financí
Ing. Vladimír Stuchlý , CSc.
Jednání
13:0065 C 76 / 2017jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Kohoutek JiříAlena Novotná
Markéta Novotná
REALBAU Czech s.r.o.
Jednání
13:0012 C 240 / 2014jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaEuropemobile GmbH
Gerhard Horejsek a spol. , s.r.o.
Jednání
09:0041 C 148 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaMAXPRAGA s.r.o.
Secret Outlet Luxury s.r.o.
Jednání
11:0041 C 261 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaPrague Friendly apartments s.r.o.
Richard Vojtěch
Jednání
13:0041 C 190 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaPetr Chovanec
Česká republika - Ministerstvo financí
Jednání
13:0038 C 59 / 2014jednací síň č.dv. 256, 2.patroJUDr. Šnajdaufová EvaMEXIM CONSULTING, spol. s r.o.
František Zelinka
Jednání