Obvodní soud Praha 1

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0017 C 157 / 2017jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaRobert Beneš
Městská část Praha 1
Jednání
12:1517 C 220 / 2017jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaGolf Minute s.r.o.
MC Rest s.r.o.
Jednání
09:003 T 15 / 2018jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Králová HelenaMilan Douša
JUDr. Vladimír Mareček
Hlavní líčení s dokazováním
09:0065 C 178 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeská pojišťovna a.s.
FLY SOLUTION s.r.o.
Jednání
10:3065 C 80 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeskomoravská stavební spořitelna, a.s.
Petr Juráček
Jednání
13:0065 C 113 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříČeská republika - Ministerstvo financí
LONDÝNSKÁ, a.s.
Jednání
14:3065 C 162 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Kohoutek JiříHESKET s.r.o.
Ing. Jaroslav Spozdil
JednáníAno
08:309 T 24 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášHlavní líčení s dokazováním
12:159 T 84 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
13:009 T 125 / 2016jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
14:009 T 55 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášVeřejné zasedání
15:009 T 48 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášTereza LangováVeřejné zasedání
13:0012 C 158 / 2014jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Tluchořová KateřinaLadislav Bognár
Mgr. Gabriela Bognárová
Enrico Dobrzensky
Mgr. Kamila Hušnerová
Mgr. Karel Macko
Milena Macková
Kamila Malinská
Stanislav Mareček
Jaroslava Marečková
Pavel Papež
Ing. Václava Rücklová
Ivanka Stojáková
JednáníAno
09:0018 C 118 / 2008jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataKooperativa pojišťovna a.s.,Vienna Insurance Group
Miroslav Pavlinský
Jednání
13:0018 C 210 / 2017jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataČeská republika - Ministerstvo dopravy ČR
René Kaniok
JednáníAno
09:0030 C 76 / 2016jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraNezletilá osoba
Jarmila Langmajerová
Lucia Silverio
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
10:3030 C 26 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská kancelář pojistitelů
Česká pojišťovna a.s.
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Jednání
11:0030 C 311 / 2013jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Anna Wágnerová
Jednání
11:0030 C 94 / 2018jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraBIG RENT s.r.o.
Česká pojišťovna a.s.
JednáníAno
12:5541 C 40 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaBOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
ŠMEJKAL MASO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0013 C 158 / 2008jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaČeská republika - Český báňský úřad Praha
UNIM, spol. s r.o.
Jednání
09:0038 C 31 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaJUDr. Jana Pernicová
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
Jednání
12:4038 C 170 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaSantonex Group s.r.o.
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
12:4338 C 260 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaMichal Pácalt
VV promotion s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:4538 C 248 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaGurmanization s.r.o.
SMITH Com, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:4738 C 224 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaNERVO s.r.o.
Optimus A-Trade s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:4938 C 220 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaArtissica s.r.o.
REBESTER s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:5038 C 227 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaFlorian Manuel Remmele
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:5238 C 46 / 2019jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaCOLORIQA s.r.o.
GRENKELEASING s.r.o.
Michal Kocur
Vyhlášení rozsudku
13:0038 C 173 / 2015jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaHlavní město Praha
Dana Micková
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0019 C 111 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.BEZ H2O s.r.o.
MOL Česká Republika, s.r.o.
Jednání
13:0019 C 134 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.ORTEX spol. s r.o.
PSG Trade s.r.o., v likvidaci
Jednání
15:0019 C 88 / 2017jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.Harvardský průmyslový holding, a.s. - v likvidaci
Victoria Security Printing, a.s.
JednáníAno
09:005 T 122 / 2018jednací síň č. dv. 113, 1. patroMgr. Petrásková TerezaAdam BórikHlavní líčení s dokazovánímAno
09:0023 C 124 / 2016jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaMUDr. Ladislav Kattoš
Dr. med. Nora Kuper
Jednání
12:0023 C 102 / 2018jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaČeskomoravská stavební, spol. s.r.o. - v likvidaci
Realfina a.s.
Jednání
14:0023 C 133 / 2017jednací síň č. dv. 12, přízemíJUDr. Novotná JaroslavaIng. Ctirad Flisník
RIO RENT s.r.o.
Jednání
10:307 T 28 / 2014jednací síň č. dv. 126, 1. patroMgr. Šantorová ŠárkaPetr KuželHlavní líčení s dokazováním
11:002 T 87 / 2018jednací síň č. dv. 126, 1. patroMgr. Šantorová ŠárkaMichael Edward MayherHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 15 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroMgr. Šantorová ŠárkaJUDr. Lucie TreglerováHlavní líčení s dokazováním
09:0039 C 168 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaSpráva služeb hlavního města Prahy
Milan Šašek
Jednání
13:0039 C 64 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaMIDONEWAYS a.s.
Jan Šmejkal
Jednání
15:0039 C 40 / 2015jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaBESTHEADS s.r.o.
Tomáš Urban
Jednání
09:0031 C 20 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
METALSPOL s.r.o.
Jednání
10:0031 C 60 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
František Veselý
Jednání
11:0031 C 81 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Josef Kollár
Jednání
12:0031 C 14 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Vito Markl
Jednání
13:0031 C 32 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Ondřej Maděrka
JednáníAno
13:0031 C 44 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarAIG Europe Limited
Pavel Žalud
Jednání
09:001 T 112 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Lázna OndřejDavid TomkoHlavní líčení
13:007 T 130 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Lázna OndřejJana SuchánkováHlavní líčení
09:008 T 33 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíJUDr. Kalašová OlgaHlavní líčení s dokazováním
10:008 T 9 / 2018jednací síň č. dv. 23, přízemíJUDr. Kalašová OlgaJan IhnáškoVeřejné zasedání
10:308 T 48 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíJUDr. Kalašová OlgaHlavní líčení s dokazováním
11:308 T 31 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíJUDr. Kalašová OlgaMilan CibulkaHlavní líčení s dokazováním
14:008 T 38 / 2018jednací síň č. dv. 23, přízemíJUDr. Kalašová OlgaJaroslav JuklHlavní líčení s dokazováním
09:0042 C 104 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelBOTTOM UP s.r.o.
Eric Pierre Valéry Cornuel
LEASE SYSTEM s.r.o.
Jednání
12:0042 C 38 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Jana Dusilová
Jednání
12:3042 C 133 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelBOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
ELIMON a.s.
Jednání
14:0042 C 26 / 2019jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelVadim Horiszny
Pražská plynárenská, a.s.
JednáníAno
08:406 T 35 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
08:456 T 41 / 2016jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaJaroslav KazdaVeřejné zasedání
08:506 T 145 / 2014jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaMichal KoptaVeřejné zasedání
08:556 T 47 / 2017jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
09:006 T 62 / 2017jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVeřejné zasedání
10:0044 T 91 / 2011jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Šindelářová DanaVít Gothard
Milan Jenšík
Ing. Jaroslav Miňovský
Marie Opelková
Petr Svoboda
Petr Vosmík
Hlavní líčení s dokazováním
10:0024 C 51 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaRakan Suhali S Alotaibi
Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:0524 C 54 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaCRUDE Media a.s.
Ivan Drážný
Vyhlášení rozsudku
10:1024 C 141 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Karel Kadlec
Vyhlášení rozsudku
10:1324 C 55 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaDirect pojišťovna, a.s.
Jakub Ráž
Vyhlášení rozsudku
10:1524 C 125 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíMgr. Švarcová MiroslavaSpolečenství vlastníků jednotek pro dům Hellichova č.p. 394 Praha 1
Martin Vaníček
Vyhlášení rozsudku
09:0015 C 112 / 2016jednací síň č.dv. 154, 1. patroMgr. Paclík RadekKOVOSLUŽBA OTS a.s.
RSDr. Jiří Neubauer
Jednání
10:0015 C 47 / 2018jednací síň č.dv. 154, 1. patroMgr. Paclík RadekALCHYMIST, s.r.o.
Anna Bařinová
Ladislava Kynterová
Eva Richterová
Jednání
13:0015 C 166 / 2018jednací síň č.dv. 154, 1. patroMgr. Paclík RadekBc. Ivana Bednářová Častvajová
J&J Trading s.r.o.
Jednání
09:0014 C 149 / 2017jednací síň č.dv. 256, 2.patroJUDr. Škodová MartinaEva Curryová
Ing. Václav Skala
Jednání
10:3014 C 150 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroJUDr. Škodová MartinaJiří Novák
Jiří Novák
Markéta Schillerová
Jednání
13:0014 C 173 / 2014jednací síň č.dv. 256, 2.patroJUDr. Škodová MartinaCASSIS spol. s.r.o.
1. správcovská a konkurzní v.o.s., správce konkurzní podstaty úpadce LETKA TEAM a.s.
Jednání
13:0033 NC 1804 / 2018kancelář č. dv. 205, 2. patroRaisová IvetaBc. Jakub Černý
Tomáš Melichar
Jana Melicharová
Kristýna Veselá
Výslech
13:0032 P A NC 66 / 2018kancelář č. dv. 205, 2. patroRaisová IvetaVýslech
13:0032 P A NC 67 / 2018kancelář č. dv. 205, 2. patroRaisová IvetaVýslech

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3019 C 33 / 2018jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. PhDr. Novotná Alena Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
MUDr. Vít Jakoubek
JednáníAno
09:003 T 112 / 2018jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaJozef Čonka
Milan Lipovský
Hlavní líčení s dokazováním
10:003 T 37 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 10 / 2019jednací síň č. dv. 113, 1. patroJUDr. Králová HelenaMykhailo KucheriavyiHlavní líčení s dokazováním
09:007 T 20 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Lázna OndřejGabriel Daki
Mykola Lukomskyy
Filip Pavlíček
Hlavní líčení
09:0027 C 242 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Arman Kirakosyan
Jednání
10:0027 C 24 / 2019jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Leoš Vycpálek
Jednání
11:0027 C 198 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraBARBIREON s.r.o.
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Jednání
13:0027 C 71 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraČeská pojišťovna a.s.
Kancelář Práv Pojistníků s.r.o.
Jednání
14:0027 C 232 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíMgr. Lukášková PetraAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
C.M.B. Management s.r.o.
Jednání
09:0026 C 20 / 2016jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaČeská republika - Ministerstvo zemědělství ČR
Gad Propper
Jednání
12:4026 C 199 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaCZ CORP, s.r.o.
Správa služeb hlavního města Prahy
Vyhlášení rozsudku
12:5026 C 198 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaČESKÝ ROZHLAS
KBM aero s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0024 C 42 / 2017jednací síň č. dv. 204, 2. patroMgr. Nedozrálová IvetaAVANCEMENT s.r.o.
Ing. Ivo Svoboda
Jednání
09:009 T 47 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášManuel Jose Wallner JordaHlavní líčení s dokazováním
13:009 T 86 / 2017jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášSabina StrugováVeřejné zasedání
14:009 T 4 / 2019jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Svrček LukášDavid SvobodaHlavní líčení s dokazováním
09:301 T 70 / 2015jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaVeřejné zasedání
10:0044 T 62 / 2018jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaFilip JelínekHlavní líčení s dokazováním
12:3044 T 15 / 2019jednací síň č. dv. 23, přízemíMgr. Hájková PavlaNaceur Letifi
Barbora Svačinová
Hlavní líčení s dokazováním
09:0013 C 102 / 2016jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrKamil Kalousek
PETRSKÁ INVEST, spol. s r.o.
Jednání
13:0013 C 230 / 2016jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Novák PetrBARAWA s.r.o.
Jan Filz
Jednání
08:3018 C 107 / 2018jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Jan Zeman
Jednání
09:0018 C 100 / 2018jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataKristýna Chadrabová
Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Jednání
10:0030 C 209 / 2013jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataČeská republika - Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, organizační složka státu
JUDr. Vladimír Szabo
Jednání
13:0023 C 118 / 2010jednací síň č. dv. 261, 2. patroMgr. Valešová RenataČeská republika - Ministerstvo pro místní rozvoj
PhDr. Hana Pavlů
Jednání
09:008 T 118 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaDavid Lalík
Pavel Macháč
Hlavní líčení s dokazováním
11:308 T 82 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaMichal SvobodaHlavní líčení s dokazováním
13:008 T 83 / 2018jednací síň č. dv. 4, přízemíJUDr. Kalašová OlgaConstantin-Alin MihaiHlavní líčení s dokazováním
09:3064 C 14 / 2015jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Vlastimil Schejbal
JednáníAno
13:0064 C 27 / 2017jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Patrik Belán
Brandwijk Bytový Fond s.r.o.
Jednání
14:3064 C 7 / 2015jednací síň č. dv. 6, přízemíJUDr. Machová Enikö Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Rudolf Loderbauer
SLI GmbH
Jednání
09:0030 C 60 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraSlavia pojišťovna a.s.
RNDr. Petr Sztacho CSc.
Petr Sztacho
Martina Sztachová
Jednání
10:3030 C 116 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Jednání
11:0030 C 151 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Jednání
13:0030 C 70 / 2016jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraČeská pojišťovna a.s.
Luděk Svoboda
Jednání
14:0030 C 11 / 2017jednací síň č. dv. 8, přízemíJUDr. Penn Lucie LauraMiroslav Hájek
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
09:3016 C 8 / 2012jednací síň č.dv. 154, 1. patroJUDr. Horajsová LuďkaČeská republika - Ministerstvo financí
Ing. Tomáš Petřík
JUDr. Slavomír Řehák
JednáníAno
09:0021 C 102 / 2016jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Grycová AndreaČeská republika - Česká rozvojová agentura
Step TRUTNOV a.s.
Jednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 1

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:4517 C 1 / 2019jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaFlash Bohemia s.r.o.
RADIOHOUSE s.r.o.
Jednání
09:0017 C 219 / 2016jednací síň č. dv. 11, přízemíJUDr. Vávrová LenkaArt Movement o.s.
Galerie hlavního města Prahy
Jednání
10:008 T 52 / 2019jednací síň č. dv. 126, 1. patroJUDr. Kalašová OlgaHlavní líčení s dokazovánímAno
09:0039 C 126 / 2018jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaJaroslav Šamořil
Technická správa komunikací hl. m. Prahy
Jednání
13:0039 C 141 / 2017jednací síň č. dv. 15, přízemíJUDr. Tvrdková MartinaBridgestone CR, s.r.o.
Mgr. Kristina Farris
Jednání
09:0031 C 3 / 2018jednací síň č. dv. 204, 2. patroJUDr. Stamidisová DagmarHlavní město Praha
Aleš Ryjáček
Jednání
09:0031 C 25 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Kancelář Práv Pojistníků s.r.o.
Jednání
09:4531 C 41 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarMichal Chwistecki
Městská poliklinika Praha
Jednání
10:0031 C 28 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Kancelář Práv Pojistníků s.r.o.
Jednání
11:0031 C 35 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarČeská pojišťovna a.s.
Nacházel, s.r.o.
Jednání
12:0031 C 45 / 2018jednací síň č. dv. 22, přízemíJUDr. Stamidisová DagmarŘeditelství silnic a dálnic ČR
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
09:0025 C 10 / 2013jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ministerstvo dopravy
Mgr. Miroslav Špadrna
JednáníAno
09:0042 C 46 / 2017jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelLENOX PLUS, a.s.
MBR METALS OÜ
Jednání
12:3042 C 97 / 2018jednací síň č. dv. 25, přízemíMgr. Freibert PavelČeská pojišťovna a.s.
Ivana Mocová
Jednání
10:0022 C 157 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraAddy Gill
TP Insolvence, v.o.s.
JednáníAno
12:3022 C 153 / 2018jednací síň č. dv. 6, přízemíMgr. Vránová PetraDeutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Patrik Procházka
Iveta Procházková
Jednání
08:5541 C 150 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaČeská republika - Ministerstvo zemědělství ČR
Michaela Plačková
Jednání
08:5641 C 49 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaSTAFF TOURISM SERVICE s.r.o.
TISCALI, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:5841 C 52 / 2019jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaFreshWind Alliance s.r.o.
Pražská energetika, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0041 C 182 / 2018jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaMESSNEROVÁ s.r.o.
Walker management s.r.o.
Jednání
13:0013 C 386 / 2006jednací síň č. dv. 9, přízemíJUDr. Marsová HanaIng. Vladimír Cetkovský
Česká republika - Ministerstvo financí ČR
Pavla Řezníčková
Jednání
09:0015 C 150 / 2014jednací síň č.dv. 154, 1. patroMgr. Paclík RadekČeská pojišťovna a.s.
Marek Šťastný
Jednání
13:0015 C 89 / 2016jednací síň č.dv. 154, 1. patroMgr. Paclík RadekČeská pojišťovna a.s.
Jarmila Otradovcová
Josef Otradovec
Jednání
09:0038 C 220 / 2013jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaZdeněk Čihák
Jitka Čiháková
Ondřej Vorlíček
Jednání
12:3038 C 164 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaKRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s.
REPULS Trade SE
Vlastimil Veleba
Jednání
12:4538 C 102 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Radan Šprongl
JednáníAno
13:0038 C 62 / 2018jednací síň č.dv. 256, 2.patroMgr. Šnajdaufová EvaLOKART s.r.o.
UNIPAP a.s.
Jednání