Obvodní soud Praha 10

Pondělí 19. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
11:008 C 225 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská spořitelna, a.s.
MIPP International s.r.o.
Jednání
11:018 C 213 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaHUTNÍK STAVtrade, s.r.o.
ROAD SERVIS s.r.o.
Jednání
11:028 C 188 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaWEBIMEX LIMITED - odštěpný závod
ZEMAS-CZ s.r.o.
Jednání
11:038 C 207 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaGenerali Pojišťovna a.s.
Jan Hubáček
Jednání
11:048 C 208 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
MINEMASTER s.r.o.
Jednání
11:058 C 261 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Adéla Trávníčková
Jednání
11:068 C 265 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Tomáš Vísner
Jednání
11:078 C 198 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaEKO Servis Facility, s.r.o.
STAVEBNINY ŘÍČANY U NÁDRAŽÍ s.r.o.
Jednání
11:088 C 220 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaKomerční banka, a.s.
VALKUCH s.r.o.
Jednání
11:098 C 217 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaZásilkovna s.r.o.
zbozi od vyrobce s.r.o.
Jednání
11:108 C 249 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaDirect pojišťovna, a.s.
Scoop.cz s. r. o.
Jednání
11:118 C 174 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaAmperprojekt s.r.o.
Moravskoslezský kraj
Jednání
12:508 C 242 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaJednání
13:008 C 283 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaMaxfine s.r.o.
Iveta Vojtová
Jednání
13:058 C 274 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaJednání
13:208 C 170 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaIng. Tomáš Bartůněk
Roberta Bartůňková
Jednání
13:308 C 294 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaSpolečenství vlastníků pro dům Rezlerova 272-274
Anna Straková
Jednání
13:408 C 288 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaAdam Doležal
Pražská energetika, a.s.
Jednání
14:008 C 155 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaJednání
14:108 C 483 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBc. Hana Hašková
Ivana Ludlová
Jednání
13:0059 C 190 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaFXD3000 s.r.o.
XMARU, s.r.o.
Jednání
15:0012 C 479 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaTomáš Písecký
WOODCOTE CZ, a.s.
Jednání
10:0020 P 34 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
10:0020 P A NC 176 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
13:1520 P 42 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednáníAno
13:1520 P A NC 304 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:3020 NC 12504 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:3020 P A NC 259 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
09:306 C 151 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaJednání
10:155 C 200 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaJednáníAno
13:305 C 198 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaJednáníAno
14:155 C 190 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaMěstská poliklinika Praha
Milena Puginová
Jednání
14:205 C 180 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaMedius Office Collection s.r.o.
Kateřina Votavová
Jednání
14:255 C 185 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaAgentura Česká inkasní, s.r.o.
Marcela Lerbletiarová
Jednání
14:305 C 221 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaJednáníAno
10:001 T 28 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborVeřejné zasedání
10:301 T 16 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborVeřejné zasedání
13:001 T 122 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborVeřejné zasedání
13:101 T 188 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborVeřejné zasedání
13:201 T 1 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborSimona KlocováVeřejné zasedání
13:301 T 57 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborPetr KvízHlavní líčení
09:004 T 68 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaJan ČiperaHlavní líčení s dokazováním

Úterý 20. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3016 C 29 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Hustedová JanaLázeňské domy Gebanut s.r.o.
Ing. Vít Přibyl
JednáníAno
11:0016 C 23 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Hustedová JanaČeská pošta, s.p.
Lucie Harvanová
JednáníAno
09:3025 P 5 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
09:3025 P A NC 8 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3025 P A NC 9 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3025 P 14 / 2011Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
11:3025 P A NC 314 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osobaJednání
14:0025 P 33 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
14:0025 P A NC 172 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osobaJednání
14:0025 P A NC 173 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osobaJednání
14:4025 P 31 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednáníAno
14:4025 P A NC 163 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:4025 P A NC 164 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
15:2025 P 32 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
15:2025 P A NC 165 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:2025 P A NC 166 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0059 C 309 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaDobrá mysl, s.r.o.
Ing. Pavel Mader
Pešek Prosek, s.r.o.
JednáníAno
10:0059 C 231 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaJana Formanová
Václav Maťátko
Jednání
13:3012 C 253 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaIvana Karbanová
Městská část Praha 10
Jednání
14:0059 C 232 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaMěstská část Praha 10
Marta Tománková
Jednání
14:0059 C 499 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaMěstská část Praha 10
Kamila Šánková
Robert Štěpáník
Ing. Rostislav Štěpáník
JednáníAno
15:3059 C 249 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaHERVIS Sport a móda, s.r.o.
Radovan Táborský
Jednání
08:3726 C 261 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJaroslav Bednář
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3826 C 274 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tomáš Klíma
Vyhlášení rozsudku
08:3926 C 253 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaMěstská poliklinika Praha
Marta Pejzlová
Vyhlášení rozsudku
08:4026 C 224 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJezerní penzion, s.r.o.
Propertio s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4126 C 227 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaRadek Blecha
Propertio s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4226 C 241 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaPROFINISH s.r.o.
Petr Teichman
Vyhlášení rozsudku
08:4326 C 240 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaGenerali Pojišťovna a.s.
MJ Trading company s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4426 C 252 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaGenerali Pojišťovna a.s.
Filip Sigmund
Vyhlášení rozsudku
08:4526 C 204 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaBohemia Faktoring, a.s.
Zdenka Dudušová
Jednání
08:5026 C 184 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaPavla Němcová
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
08:5526 C 183 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJan Bukáček
Stavebniny DEK a.s.
Jednání
09:0026 C 105 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaARNOŠT s.r.o.
Miroslav Schlaichert
Nela Schlaichertová
Jednání
12:0026 C 29 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaIFIS investiční fond, a.s.
Dagmar Pechová
Jednání
09:0034 C 60 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraJan Kolda
Dagmar Nigrin
JednáníAno
10:0029 T 62 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroJUDr. Jungová LibušeVeřejné zasedání
10:3029 T 55 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroJUDr. Jungová LibušeJán ZubajVeřejné zasedáníAno
08:452 TM 8 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaNezletilá osobaVeřejné zasedání
09:004 T 138 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaJiří JandaHlavní líčení s dokazováním
10:004 T 130 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaRichard Kovář
Jan Křek
Hlavní líčení s dokazováním
09:0035 C 76 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Pokorná JaroslavaESSOX s.r.o.
ZEZALLO UNO PRAGA s.r.o.
Jednání
09:1535 C 94 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Pokorná JaroslavaJednání
09:1535 C 75 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Pokorná JaroslavaAPP MEDIA s.r.o.
Městská část Praha 15
Přípravné jednáníAno

Středa 21. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:009 C 113 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaMartin Hošek
Václav Hošek
Vyhlášení rozsudku
13:309 C 256 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaČeská telekomunikační infrastruktura a.s.
SS Stavby s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:349 C 156 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaAllianz pojišťovna, a.s.
Tomáš Daněk
Vyhlášení rozsudku
13:379 C 113 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaKarel Košař
Městská poliklinika Plzeň, spol. s r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:409 C 81 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaITSTAV.Pater s.r.o.
VORLÍČEK-PLAST s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:449 C 252 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaCOMMEMAX spol. s r.o.
Společenství vlastníků domu čp. 2136, Jabloňová 11, Praha 10 - Záběhlice
Vyhlášení rozsudku
13:479 C 238 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaGASTRO-BAUREX s.r.o.
Komerční banka, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:509 C 171 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaDirect pojišťovna, a.s.
Energi Magnit s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:549 C 177 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaGenerali Pojišťovna a.s.
SEONA EKO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:579 C 146 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaČeská pojišťovna a.s.
FASTEMIS s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:009 C 224 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
NALY s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:308 C 276 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaEdita Marešová
Městská poliklinika Praha
Vyhlášení rozsudku
09:328 C 266 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tomáš Švejda
Vyhlášení rozsudku
09:348 C 255 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaSpolečenství vlastníků jednotek bl. H č.p. 298, 299, 300, 301, 302, 303 ulice Větrná, Litvínov-Janov
1. Holdingová s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:368 C 252 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská pojišťovna a.s.
1. Eurostavební s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:388 C 260 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČESKÝ ROZHLAS
R.I.M. PRAGUE s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:408 C 258 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaHilti ČR spol. s r.o.
OK UNIVERZAL, výrobní družstvo
Vyhlášení rozsudku
09:428 C 268 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská pojišťovna a.s.
Jaroslav Trunec
Vyhlášení rozsudku
09:448 C 235 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaGATLIN s.r.o.
Stavebniny DEK a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:468 C 244 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaHlavní město Praha
Stavební servis Říčany s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0020 P A NC 301 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
10:0020 NC 9003 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
10:0020 P A NC 212 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
10:0020 P A NC 214 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
10:0020 P A NC 243 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
13:3020 P A NC 302 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
13:3020 P 54 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P A NC 339 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
14:0020 P 13 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P A NC 328 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
14:3020 P 10 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:3020 P A NC 253 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
09:3050 P 23 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:3050 P A NC 165 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
11:0050 P 17 / 2009Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
11:0050 P A NC 446 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
11:0050 P A NC 447 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 NC 11015 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 P A NC 331 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 P 11 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednáníAno
13:0050 P A NC 74 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:0050 P A NC 75 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:4550 NC 5501 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:4550 P A NC 344 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 P A NC 286 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 P A NC 297 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 P 42 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:255 C 203 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jovana Ružičić
Jednání
09:305 C 167 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaKOMIX s.r.o.
Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.
JednáníAno
09:305 C 197 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaHugh William Alexander
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
09:355 C 184 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaPEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.
Slavia pojišťovna a.s.
Jednání
09:455 C 182 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaArnošt Michálek
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
JednáníAno
09:505 C 191 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Robert Ullrich
Jednání
10:005 C 192 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaDirect pojišťovna, a.s.
Rostyslav Pyvovarov
Jednání
10:055 C 183 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaRamy Hegazy
Komerční banka, a.s.
JednáníAno
10:155 C 211 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaOrkhan Gasimov
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
10:205 C 205 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaAB 4 B.V.
Jarmila Charvátová
Jednání
10:305 C 195 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaPARADISE ISLANDS HOLDING LTD.
Marie Žahourová
Jednání
10:405 C 204 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Hladík
Jednání
10:455 C 206 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Dung Pham Trung
Jednání
10:555 C 216 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaNAJMUDDIN KAMRAN
Městská poliklinika Praha
Jednání
13:305 C 213 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaŠkoFIN s.r.o.
David Vysoký
Jednání
09:3029 T 34 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeHlavní líčení s dokazováním
10:0029 T 56 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeHlavní líčení s dokazováním
10:3029 T 37 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeHlavní líčení s dokazováním
13:3529 T 88 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeVeřejné zasedáníAno
13:4029 T 86 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeVeřejné zasedání
14:0029 T 61 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeJan SaidlHlavní líčení s dokazováním
14:301 NT 4411 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Jungová LibušeSilvie KolářováVeřejné zasedání
09:001 T 32 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborAnatolij MarčukHlavní líčení s dokazováním
09:301 T 72 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborRobert KubáňHlavní líčení
13:001 T 122 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborMarek TelepjanHlavní líčení
16:001 NT 4407 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborMartin VackaVeřejné zasedání
09:0049 EXE 4328 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroMgr. Fišerová VlastaJednáníAno
13:3032 E 1796 / 2006Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroMgr. Fišerová VlastaDSK Praha, domy stavěné na klíč, s.r.o
Ing. Jiřina Tapšíková
Jednání

Čtvrtek 22. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 C 271 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaVěra Helimanová
Pavla Helimanová Doktorová
JednáníAno
13:0017 C 617 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaBIOOPTIMA s.r.o.
LSTP stav s.r.o.
Jednání
15:0017 C 180 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaJednání
15:1517 C 428 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaBohemia Faktoring, a.s.
Anna Skohoutilová
Jednání
10:0012 C 3 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaIng. Aleš Charvát
Mgr. Gustav Fiala
Jednání
14:0012 C 504 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaSANTRADE s.r.o.
JUDr. Jiří Voda LL.M.
Jednání
08:4526 C 181 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaMartin Ovčačík
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
09:0026 C 267 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJan Beneš
KPCS CZ, s.r.o.
JednáníAno
10:3026 C 135 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaTomáš Folta
PRONTO CREDIT s.r.o.
Jednání
10:4526 C 87 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaIng. Alexandr Houška
MARMAJAK s.r.o.
Jednání
13:0026 C 175 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaDavid Staněk
Veolia Energie Praha, a.s.
Jednání
13:2026 C 166 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaČeská pošta, s.p.
David Plášil
Jednání
09:0055 C 712 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Friedrich
Jednání
09:3055 C 642 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Renata Máchová
Jednání
09:4534 C 42 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraFakultní nemocnice Královské Vinohrady
Ing. Karel Hanuš
JednáníAno
13:007 C 76 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraD-REAL a.s.
TUkas a.s.
Jednání
13:304 T 72 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaHlavní líčení s dokazováním
14:304 T 78 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaHlavní líčení s dokazováním
15:004 T 61 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaPetr SuchánekHlavní líčení s dokazováním

Pátek 23. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno