Obvodní soud Praha 10

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3054 EXE 723 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Kalaš Jiří Ph.D.Jednání
09:3054 EXE 2127 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Kalaš Jiří Ph.D.JednáníAno
13:3054 EXE 1338 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Kalaš Jiří Ph.D.Jednání
09:0015 C 46 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaHlavní město Praha
ZELENÝ LUPENY s.r.o.
Jednání
10:0015 C 107 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaČeská spořitelna, a.s.
Dmytro Ivaniv
Vyhlášení rozsudku
10:0515 C 56 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaSPM INVEST a.s.
Ján Tóth
Vyhlášení rozsudku
10:1015 C 85 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaInvestCapital Ltd
Nikol Žáčková
Vyhlášení rozsudku
10:1515 C 110 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaInvestCapital Ltd
Jiří Navrátil
Vyhlášení rozsudku
09:309 C 349 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaALD Automotive s.r.o.
Ing. Miroslava Janoušková
Jednání
13:009 C 279 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaMgr. Ľuboš Godina
KANA Trading s.r.o.
JednáníAno
15:009 C 510 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaDEKTRADE a.s.
Vilém Holub
Jednání
09:308 C 195 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaAXA pojišťovna a.s.
David Šostok
Jednání
09:328 C 100 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaCREDITFIELD, s.r.o.
Barbora Kubálková
Jednání
09:348 C 107 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaDopravní podnik Ostrava a.s.
Kamil Sghaier
Jednání
09:368 C 42 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská televize
Vladislav Dornicak
Jednání
09:378 C 102 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBohemia Faktoring, a.s.
Veronika Cinová
Jednání
09:388 C 84 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
FASTEC, s.r.o.
Jednání
09:408 C 138 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská pojišťovna a.s.
DARLINGTON, s.r.o.
Jednání
09:428 C 57 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBlack & Black s.r.o.
MH.billboard s.r.o.
Jednání
09:448 C 99 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBohemia Faktoring, a.s.
Tadeáš Rynda
Jednání
09:468 C 132 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská pojišťovna a.s.
Roman Fišer
Jednání
09:488 C 126 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaČeská televize
TEXEN, s.r.o.
Jednání
13:008 C 13 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaMilan Hirsch
Městská část Praha 10
Jednání
09:0059 C 187 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaHlavní město Praha
Helena Třešňáková
Jednání
10:0059 C 316 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaJednání
09:0020 P A NC 170 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaVyhlášení rozsudku
09:0020 P A NC 171 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaVyhlášení rozsudku
09:0020 P 33 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaVyhlášení rozsudku
09:3020 P 38 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
09:3020 P A NC 415 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3020 NC 12503 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:3020 P A NC 167 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
13:3020 P A NC 168 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
13:3020 P A NC 174 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
14:0020 NC 14029 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P A NC 370 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:1550 P 98 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:1550 P A NC 339 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:1550 P A NC 340 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 P 44 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 P A NC 232 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P A NC 234 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 NC 4001 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
14:3050 P A NC 62 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
10:006 C 284 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaBARMER Ersatzkasse
HOTEL ANTOŇ s.r.o.
JednáníAno
13:305 C 396 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaLKT Bohemia s.r.o.
ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
JednáníAno
14:305 C 251 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaMgr. Ing. Gabriela Jandová
REXIM REALITY s.r.o.
JednáníAno
10:001 T 4 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborHermína StojkováHlavní líčení
13:001 T 32 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborAnatolij MarčukHlavní líčení
14:001 T 46 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborHlavní líčení
15:001 T 55 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborHlavní líčení
10:0051 T 118 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrMichal DalíkHlavní líčení s dokazovánímAno
08:301 NT 4404 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaVýslech
08:454 T 79 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaRoland Fiedler
Kateřina Mátlová
Veřejné zasedání
09:004 T 44 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaMargita NesétováHlavní líčení s dokazováním
10:004 T 39 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaHlavní líčení s dokazováním
11:001 T 8 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaVáclav BujokVeřejné zasedání
11:304 T 131 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroJUDr. Hynková IvanaDaniel Petr
Štěpán Petr
Hlavní líčení s dokazováním
09:303 T 80 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrRaimund Mirga
Jiří Trojan
Hlavní líčení s dokazovánímAno
09:303 T 114 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrAdrian SahitiHlavní líčení s dokazováním
12:303 T 195 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrMatyáš MarklVeřejné zasedání
12:353 T 154 / 2011Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrTomáš Jansa
Jindřich Stoklasa
Denisa Šustrová
Veřejné zasedání
12:401 NT 5502 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrRóbert BakuraVeřejné zasedání
12:453 T 27 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrMilan HorkýHlavní líčení s dokazováním
14:003 T 51 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrVeřejné zasedání
14:002 T 81 / 2018P.301 PřízemíJUDr. Frankič TomeSimona Biháriová
David Bilý
Josef Burianský
Olga Červeňáková
Vlasta Červeňáková
Robert Daniš
Ladislav Ferenc
Selami Iljazi
Jessica Stojková
Vyhlášení rozsudku

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 C 292 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaDenisa Chalupová
Jethro Immanuel Oudenbroek
Jednání
13:3017 C 450 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaIng. František Brabec
Roman Brabec
Vyhlášení rozsudku
14:0017 C 144 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaEdita Hanáková
Ivana Pipková
Jednání
15:4017 C 54 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaČeská spořitelna, a.s.
David Kadlec
JednáníAno
15:0017 C 35 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaBytové družstvo 28. pluku 885/10
Martina Kabešová
Vítězslav Wejmělka
Jednání
09:0046 C 130 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaJiřina Kopecká
Dagmar Kouřilová
JednáníAno
09:0046 C 531 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaJUDr. Miloš Kopecký
Nadace Munzarových
JednáníAno
10:1146 C 141 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaDirect Formation s.r.o.
Komerční banka, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:1246 C 143 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaAlfa stavební Štoček, s.r.o.
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:1346 C 144 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
VETERAN AUTOMOTOKLUB z.s.
Vyhlášení rozsudku
10:1446 C 145 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaGenerali Pojišťovna a.s.
TJVH servis s.r.o.
Jednání
10:1546 C 65 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaALPINE Bau CZ, s.r.o.
Porr a.s.
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Jednání
10:3046 C 479 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaZuzana Kozlová
M & M reality holding a.s.
Jednání
13:0046 C 502 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaStavební bytové družstvo Zahradní město
Vilamura s.r.o.
Jednání
09:0028 C 286 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroJUDr. Mgr. Schlitter Jakub Ph.D.Bytové družstvo
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Hlavní město Praha
Jednání
13:0028 C 328 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroJUDr. Mgr. Schlitter Jakub Ph.D.Jednání
09:3025 NC 514 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroJUDr. Hustedová JanaJednání
09:3025 P A NC 437 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroJUDr. Hustedová JanaJednání
10:0025 NC 14043 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
10:0025 P A NC 443 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osobaJednání
13:0025 P 52 / 2012Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
13:0025 P A NC 17 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaNezletilá osobaJednání
09:0059 C 35 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaJUDr. Klara Beverly
Společenství vlastníků jednotek domu v Praze 10, Na Vrších 1491
Jednání
13:0059 C 378 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaTHERMAL-F, a.s.
WAKKENHAT ZETTA s.r.o., koncern
Jednání
09:0019 P 22 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
09:0019 P A NC 115 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
09:0019 P A NC 116 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
09:0019 P A NC 117 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
09:4519 P 36 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
09:4519 P A NC 185 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:4519 P A NC 186 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:2019 P 27 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
10:2019 P A NC 148 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
10:2019 P A NC 149 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
10:4519 P 12 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
10:4519 P A NC 50 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
13:3019 P 37 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
13:3019 P A NC 138 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0041 P 5 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
09:0041 P A NC 121 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
09:0041 NC 14012 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednáníAno
09:0041 P A NC 173 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednáníAno
09:3050 P 63 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
09:3041 P A NC 175 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
13:0041 P 79 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
13:0041 P A NC 364 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
13:4520 P 121 / 2010Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
13:4541 P A NC 112 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
15:0041 NC 1002 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
15:0041 P A NC 183 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
08:4526 C 165 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaČeská pojišťovna a.s.
Petr Zigo
Vyhlášení rozsudku
08:5026 C 134 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaDavid Krejčí
Pražská plynárenská, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:5526 C 174 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaPražská energetika, a.s.
Alice Rychnovská
Vyhlášení rozsudku
09:0026 C 104 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJednání
09:1026 C 95 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJán Bučko
Q Stavebniny s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0026 C 247 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaBaškirská s.r.o.
Compakt spol. s r.o.
Česká republika - Ministerstvo obrany ČR
Jednání
09:007 C 1 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraIng. Pavel Čerňa
Leoš Fiurášek
Vojtěch Fiurášek
Jarmila Fiurášková
Jednání
13:007 C 166 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraDANARE a.s.
Vladimír Touš
JednáníAno
13:0034 C 333 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraJan Ciboch
Marcela Doubková
Jednání
13:007 C 201 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraDYNAMIC GROUP, spol. s r.o.
Zbyněk Hanák
JednáníAno
13:007 C 76 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraD-REAL a.s.
TUkas a.s.
JednáníAno
09:152 T 98 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeMichaela Hanušová
Tomáš Písař
Hlavní líčení s dokazováním
10:301 NT 4602 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeVeřejné zasedání
11:002 T 125 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomePetr MarekHlavní líčení
11:502 T 22 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeMiloslav LachoutVeřejné zasedání
12:002 T 9 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeHlavní líčení
08:454 T 13 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroJUDr. Hynková IvanaVýslech
09:004 T 93 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroJUDr. Hynková IvanaMichal KubátHlavní líčení s dokazováním
08:4551 T 55 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrPetr OulickýNeveřejné zasedáníAno
09:001 T 165 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrMartin PokornýHlavní líčení
13:0051 T 63 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrLadislav ŠpačekVeřejné zasedání
13:3051 T 86 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrVeřejné zasedání
15:0051 T 24 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrVeřejné zasedání
09:001 T 156 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroMgr. Holý LiborIng. Bc. Miroslav Burda
Ing. Tomáš Dostál
Ing. Michael Hrbata MPA
Marta Reichlová
Roman Šmíd
Hlavní líčeníAno
09:303 T 69 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrMonika MiňovskáVeřejné zasedání
10:003 T 63 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrTomáš Hruška
Michal Marko
Petr Vecek
Hlavní líčení s dokazováním

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0015 C 410 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaEKOpaliva s.r.o.
PRAGOMETAL, spol. s r.o.
JednáníAno
09:0015 C 474 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaJednáníAno
09:3015 C 152 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaJednáníAno
10:0015 C 494 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaMgr. Viktorie Mikšátková
Jacob Andrew Rademacher
Vyhlášení rozsudku
10:0015 C 14 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaVictor Nicolae Haetchi
Lenka Škirtová
JednáníAno
13:0015 C 372 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Honzíková RenátaSIDI PRAGUE, s.r.o.
Společenství vlastníků jednotek v bytovém domě č.p. 708/1, 708/3, 708/5, 708/60, 708/60a, 708/7, k.ú. Malešice, obec Praha
JednáníAno
12:3023 C 54 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroMgr. Marynková LenkaVeronika Bíbová
Pražská energetika, a.s.
Jednání
12:5023 C 61 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroMgr. Marynková LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Stanislav Horňák
Jednání
13:0023 C 326 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroMgr. Marynková LenkaPetr Chamrád
Ing. Josef Kačírek CSc
Ivana Kačírková
Hana Kociánová
Marta Stašová
Judith C. Tomanek
Eva Urbanová
Romana Zárubová
Jednání
09:009 C 328 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaValcha a Kolíček, s.r.o.
XMARU, s.r.o.
Jednání
13:009 C 274 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.313 I.patroMgr. Lenochová OlgaBELIX s.r.o.
Bortasol s.r.o.
Jednání
09:308 C 54 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBIC Ostrava s.r.o.
Mgr. Bc. David Vandrovec
Jednání
11:308 C 361 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaJan Šindler
Anna Šindlerová
Jednání
12:308 C 8 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaBIOMEN s.r.o.
SETARIA s.r.o.
Jednání
13:008 C 58 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaSpolečenství vlastníků J. Skupy 2516-2522
Petr Vnenčák
JednáníAno
13:058 C 22 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaLadislav Kučera
Eva Kučerová
Alena Vavřačová
Jednání
14:058 C 71 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaPavla Němcová
Mgr. Pavla Vohnoutová
Jednání
14:158 C 381 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaIng. Aleš Marek Ph.D.
Doc.Ing. Miroslav Marek CSc.
Ing. Miroslav Marschal
Jednání
15:008 C 34 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.301 II.patroMgr. Löffelmannová AndreaRobert Bezouška
René Kučera
Jednání
09:3020 P A NC 196 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
09:3020 P A NC 223 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
09:3020 NC 14007 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
10:1520 NC 503 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
10:1520 P A NC 161 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:0020 P 44 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:0020 P A NC 96 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:0020 P A NC 97 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:1520 P 50 / 2005Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:1520 P A NC 454 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
13:1520 P A NC 455 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P 33 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P A NC 33 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:0020 P A NC 34 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
14:3019 NC 14020 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
14:3019 P A NC 391 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:3019 P A NC 35 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:3020 NC 14005 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednáníAno
14:3020 P A NC 177 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednáníAno
15:0020 NC 1003 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaJednání
15:0020 P A NC 186 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroJUDr. Horáčková JiřinaNezletilá osobaJednání
09:0050 P A NC 353 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNeveřejné zasedáníAno
09:0050 P A NC 279 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNeveřejné zasedáníAno
09:0050 NC 11020 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNeveřejné zasedáníAno
09:1550 NC 11003 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:1550 P A NC 24 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
09:1550 P A NC 34 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
10:0050 P 59 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
10:0050 P A NC 324 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
10:0050 P A NC 325 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
11:0050 P 55 / 2007Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
11:0050 P A NC 202 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P A NC 247 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P 30 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
13:0050 P A NC 206 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P A NC 207 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P A NC 208 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
13:0050 P A NC 209 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 NC 14004 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednání
14:3050 P A NC 212 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednání
14:3050 NC 13502 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaJednáníAno
14:3050 P A NC 257 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroJUDr. Zárubová EvaNezletilá osobaJednáníAno
08:0010 C 25 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.A-KONTO SE
Jiří Krůta
Přípravné jednání
08:3010 C 5 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Roman Posejpal
Stavebniny DEK a.s.
Jednání
09:2010 C 92 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Městská část Praha 10
Žaneta Varhanová
Jednání
09:3010 C 212 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Medius Office Collection s.r.o.
Helena Šafránková
Jednání
09:4010 C 52 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Kateřina Jirková
Dan Šmiljek
Jednání
09:5010 C 211 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Marie Rousková
Jednání
10:0010 C 103 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Bubble Joy s.r.o.
TISET Morava s.r.o.
Jednání
10:5010 C 160 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Eva Lumpeová
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
13:0010 C 329 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Miroslav Klemens
Naděžda Klemensová
Jednání
13:2010 C 375 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Borovičková Andrea Ph.D.Miroslav Dvořák
Antonín Frank
Michal Frank
Tomáš Frank
Jednání
09:305 C 177 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaIng. Vojtěch Helikar
PharmDr. Helena Helikarová
Společenství vlastníků domu Jakutská 423, Praha 10
Jednání
13:305 C 214 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Spáčilová MonikaKnut Bajorat
Ing. Miloslav Lada
Jednání
11:052 T 131 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeHlavní líčení
09:151 T 25 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborMarián BenčičHlavní líčení
09:301 T 152 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborJozef ČonkaHlavní líčení
10:301 T 35 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborJindřich Rousek
Milan Vaněček
Hlavní líčení s dokazováním
13:001 T 23 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborHlavní líčení
14:001 T 102 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborArtur KaiserHlavní líčení
08:3051 T 173 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrŠtěpánka Červenková
Evžen Zdeněk
Hlavní líčení s dokazováním
09:1551 T 74 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrAleš SuchomelHlavní líčení
11:0051 T 87 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.310 III.patroJUDr. Kacafírek PetrRoman FašangVeřejné zasedání
09:301 T 156 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.311 III.patroMgr. Holý LiborIng. Bc. Miroslav Burda
Ing. Tomáš Dostál
Ing. Michael Hrbata MPA
Marta Reichlová
Roman Šmíd
Hlavní líčeníAno
09:303 T 33 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrMartin MikulčíkHlavní líčení s dokazováním
09:0032 E 1796 / 2006Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroMgr. Fišerová VlastaDSK Praha, domy stavěné na klíč, s.r.o
Ing. Jiřina Tapšíková
Jednání
15:0049 EXE 1111 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroMgr. Fišerová VlastaJednání

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 C 106 / 2016Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaIng. Jiří Hanuš
Mgr. Irena Hanušová
Jednání
10:4517 C 459 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ing. Jan Hlaváč
Vyhlášení rozsudku
13:0017 C 66 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaBohemia Faktoring, a.s.
Hana Prchová
JednáníAno
13:1517 C 387 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaPetr Malý
Jiří Pospíšek
JednáníAno
14:4517 C 68 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaRegina Netolická
SVĚT OKEN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
15:1517 C 461 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaAdvokátní kancelář Gřivna&Šmerda
Jiří Kreps
Jednání
15:0017 C 141 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.301 I.patroJUDr. Čejková DanielaPortorož s.r.o.
Jana Svobodová
Jednání
09:0015 C 148 / 2009Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Hustedová JanaHana Bezdíčková
Ludvík Lavička
Ing. Pavel Lavička
Veronika Lidická
Zdeňka Lidická
František Lidický
Miluše Peťurová
Mgr. Jaroslav Přeučil
Luděk Přeučil
Myca Irene Rider
Jednání
13:0016 C 81 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.302 I.patroJUDr. Hustedová JanaJednání
09:0046 C 528 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaAutoESA a.s.
Karel Šteffl
Jednání
10:0046 C 501 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaIng. Miroslav Chvoj CSc.
RNDr. Zdeněk Chvoj DrSc.
Česká republika - Státní pozemkový úřad
MUDr. Libuše Štorková
Šárka Valentová
Jednání
13:3046 C 91 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaESSOX s.r.o.
Anna Straková
Jednání
13:4546 C 56 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaMěstská část Praha 10
Ivan Pospíšil
Jednání
14:0046 C 294 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.312 I.patroJUDr. Kolbabová HelenaČeská pojišťovna a.s.
Karel Kolský
Jednání
10:0025 P 25 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
10:0025 P A NC 54 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
10:0025 P A NC 55 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
11:0025 NC 11004 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
11:0025 P A NC 135 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
11:0025 P A NC 136 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 1.324 I.patroMgr. Novotná AlenaJednání
09:0012 C 4 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaHana Brábníková
Barbara Denková
Jednání
10:0012 C 198 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaCity Home Invest III, s.r.o.
RNDr. Jan Palata CSc.
Jednání
13:0059 C 348 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroMgr. Kymlová MonikaJednání
09:0019 P 112 / 2005Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
09:0019 P A NC 95 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
09:4019 P 93 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
09:4019 P A NC 157 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
10:2019 P 29 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
10:2019 P A NC 153 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
11:0019 NC 14020 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
11:0019 P A NC 200 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
13:3019 NC 12503 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
13:3019 P A NC 147 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
14:2019 P 48 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednáníAno
14:2019 P A NC 240 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
14:2019 P A NC 241 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
14:2019 P A NC 242 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednáníAno
09:0041 NC 3503 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
09:0041 P A NC 156 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
09:0041 P A NC 168 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
13:0041 P 33 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaJednání
13:0041 P A NC 109 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.314 II.patroMgr. Kuchařová MichaelaNezletilá osobaJednání
08:3526 C 160 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaČeská pojišťovna a.s.
David Frydrych
Vyhlášení rozsudku
08:4026 C 178 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaBytové družstvo Rembrandtova
Terezie Uhýrková
Jednání
08:4526 C 162 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJednání
09:0026 C 61 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaMiroslava Klečarová
Městská část Praha 10
Jednání
11:0026 C 108 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaJiří Balarin
Jan Lidmaňský
Jednání
13:0026 C 490 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.324 II.patroJUDr. Dvouletá ŠtěpánkaDaniel Klíma
TG CREDIT CZ s.r.o.
Eva Zápotocká
JednáníAno
09:0034 C 235 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Pavel Hrubeš
Mgr. Linda Ringlová
Jednání
13:0034 C 267 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.303 III.patroJUDr. Nezkusilová BarboraKamark, spol. s r.o.
JUDr. Tomáš Mikulka LL.M.
Jednání
09:302 T 160 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeLukáš JelínekHlavní líčení s dokazováním
10:301 T 196 / 2013Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeMarija KubešováVeřejné zasedání
10:452 T 107 / 2014Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeVeřejné zasedání
11:001 T 62 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeJiří PitrVeřejné zasedání
11:302 T 41 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeZdeňka Eva FojtíkováHlavní líčení
12:002 T 145 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.304 III.patroJUDr. Frankič TomeBarbora JeřábkováHlavní líčení
14:001 T 147 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.309 III.patroMgr. Holý LiborMarcel ŠimákHlavní líčení
09:303 T 20 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 3.323 III.patroJUDr. Zelenka PetrMiroslav ŠímaHlavní líčení s dokazováním
08:5018 C 72 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaKomerční banka, a.s.
VIKTORIA SERVIS group s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:5218 C 97 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaIFIS investiční fond, a.s.
Blažej Řezník
Vyhlášení rozsudku
08:5418 C 90 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaČeská pojišťovna a.s.
David Franěk
Vyhlášení rozsudku
08:5618 C 74 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaMarie Deňová
Městská část Praha 10
Vyhlášení rozsudku
08:5818 C 70 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaHBO Trading Company s.r.o.
Pražské služby, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0018 C 47 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaKateřina Housková
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
09:1018 C 78 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaCOREFIN s.r.o.
Veronika Malíková
Jednání
09:1518 C 82 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaLA CLÉ spol. s r.o.
PML Services s.r.o.
Luboš Reitinger
Jednání
09:2018 C 91 / 2019Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaBohemia Faktoring, s.r.o.
Nikola Cinová
Jednání
10:0018 C 56 / 2015Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 4.312 IV.patroJUDr. Veverková RadkaNOHEL GARDEN a.s.
ZAHRADNICTVÍ PLZEŇ s.r.o.
Jednání

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 10

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3050 P 79 / 2017Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroLišková GabrielaJednání
09:0025 P 86 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroLišková GabrielaJiný soudní rok
09:0025 P A NC 403 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroLišková GabrielaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
09:0025 P A NC 404 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.302 II.patroLišková GabrielaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
09:0019 P 63 / 2010Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednání
09:0019 P A NC 368 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednání
13:3019 P 25 / 2009Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaJednání
13:3019 P A NC 268 / 2018Obvodního soudu pro Prahu 10 č.dv. 2.313 II.patroNykodýmová EvaNezletilá osobaJednání