Obvodní soud Praha 2

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 2

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0043 C 163 / 2016č. 113/přízemíJUDr. Pilný LuděkMichael Chmiel
MADISON, spol. s r.o.
JednáníAno
09:0043 C 11 / 2018č. 113/přízemíJUDr. Pilný LuděkMilan Bargel
SDR - stavby demolice recyklace s.r.o.
JednáníAno
13:0043 C 98 / 2019č. 113/přízemíJUDr. Pilný LuděkČP Distribuce a.s.
Mgr. Jitka Zouharová
Jednání
15:0043 C 84 / 2019č. 113/přízemíJUDr. Pilný LuděkMISTR CAM s.r.o.
Plane Verti s.r.o.
Jednání
09:0028 C 263 / 2018č. 127/přízemíMgr. Jachura Maříková TerezaSerhii Brytskyi
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jednání
13:0028 C 263 / 2017č. 127/přízemíMgr. Jachura Maříková TerezaPetr Barchánek
ČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jednání
14:3028 C 57 / 2019č. 127/přízemíMgr. Jachura Maříková TerezaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
MUDr. Jaroslav Novosad
Jednání
15:3028 C 183 / 2019č. 127/přízemíMgr. Jachura Maříková TerezaVORVANI, s.r.o.
Josef Zikmund
Jednání
08:304 T 73 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříDezider BalážVeřejné zasedání
08:354 T 15 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříVeřejné zasedání
08:404 T 24 / 2018č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříVeřejné zasedání
09:004 T 8 / 2018č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříRoman Hausleitner
Ludvík Lukšik
Hlavní líčení s dokazováním
14:004 T 118 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříLukáš HladíkHlavní líčení s dokazováním
15:004 T 105 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříVeřejné zasedáníAno
09:306 T 114 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Reifová DanielaDaniel Herink
Tomáš Jakoubě
S-O-N CZ s.r.o.
Leoš Zamrzla
Hlavní líčení s dokazováním
10:0018 C 191 / 2016č. 237/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaZuzana Červenková
Daniel Meier
Jednání
13:0018 C 100 / 2019č. 237/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaIng. Radko Bukovský
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
JednáníAno
13:0018 C 119 / 2002č. 237/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaALANTI a.s.
ČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jednání
15:0018 C 152 / 2019č. 237/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Václav Diblík
Jednání
10:0037 C 111 / 2019č. 301/2.patroMgr. Šorbanová KarolínaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Alena Tvrdíková
Jednání
13:0037 C 3 / 2019č. 301/2.patroMgr. Šorbanová KarolínaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
PhDr. Jiří Kotas
Jednání
08:5010 C 47 / 2019č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek Tomᚎaneta Lichtnerová
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:5510 C 42 / 2019č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek TomášGenerali Česká pojišťovna a.s.
Kasus Media s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0010 C 95 / 2018č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek TomášHALAMA LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
Pojišťovna Patricie a.s.
JednáníAno
11:0010 C 187 / 2013č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek TomášBavaro s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jednání
13:0010 C 34 / 2019č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek TomášČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Eva Žižková
Jednání
16:0010 C 259 / 2018č. 324/2.patroJUDr. Bělohlávek TomášČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Thi Thuy Ha Le
Jednání
10:0020 C 36 / 2017č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Alice Tonová
Jednání
11:1520 C 188 / 2018č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
HZ Brno spol. s.r.o.
Jednání
14:1520 C 52 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkCity Home Invest III, s.r.o.
MUDr. Bohuslav Stejskal
Jednání
15:3020 C 176 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkDirect pojišťovna, a.s.
Lada Vlachová
Jednání

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 2

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:456 T 121 / 2017č. 113/přízemíJUDr. Reifová DanielaVeřejné zasedání
10:006 T 134 / 2019č. 113/přízemíJUDr. Reifová DanielaJan HusákHlavní líčení s dokazováním
09:0010 C 169 / 2017č. 127/přízemíJUDr. Bělohlávek TomášČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Victoria Security Printing, a.s.
Jednání
11:0010 C 30 / 2019č. 127/přízemíJUDr. Bělohlávek TomášBedřich Ekl
"MONREAL Děčín" s.r.o.
JednáníAno
12:0010 C 214 / 2017č. 127/přízemíJUDr. Bělohlávek TomášDaniel Cipra
Tomáš Cipra
nezl. Sára Ciprová
Hana Grim
Ground Lux s.r.o.
Jednání
13:0010 C 86 / 2018č. 127/přízemíJUDr. Bělohlávek TomášBursík Holding, a.s.
WOKRMAN Realiz s.r.o.
Jednání
08:302 NT 2338 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříKristína TicháVeřejné zasedání
09:004 T 117 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříIng. Jan Babka
e-Šumava.cz s.r.o.
Hlavní líčení s dokazováním
10:004 T 113 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Horký JiříOndřej KolářHlavní líčení s dokazováním
08:452 T 30 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Rossi MilanVeřejné zasedání
09:002 T 66 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Rossi MilanDobromir ObretenovHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 237 / 2014č. 138/přízemíJUDr. Rossi MilanZdeněk Hurský
Miroslav Křížek
Hlavní líčení s dokazovánímAno
09:1519 C 183 / 2019č. 233/1.patroMgr. Vítková LucieAlfons Group s.r.o.
HASIČ SERVIS, spol. s r.o.
JednáníAno
10:3019 C 91 / 2019č. 233/1.patroMgr. Vítková LucieČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. Jaroslav Dvořák
JednáníAno
13:1519 C 223 / 2019č. 233/1.patroMgr. Vítková LucieHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Lada Sedliská
JednáníAno
14:3019 C 262 / 2018č. 233/1.patroMgr. Vítková LucieMgr. Laura Rubini
Ing. Petr Zíka
JednáníAno
09:0023 C 211 / 2018č. 237/1.patroMgr. Přibylová JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Josef Kalenda
Iveta Kalendová
Jednání
10:4523 C 152 / 2019č. 237/1.patroMgr. Přibylová JanaJan Riebauer
SECURITAS ČR s.r.o.
Jednání
11:0023 C 221 / 2019č. 237/1.patroMgr. Přibylová JanaJednání
12:0027 C 231 / 2013č. 237/1.patroMgr. Přibylová JanaJUDr. Pavel Čadra
Bc. Jan Tymich
Jednání
14:0023 C 215 / 2018č. 237/1.patroMgr. Přibylová JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jiří Hradec
Jednání
09:3042 C 55 / 2017č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaAUTOCONT a.s.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jednání
12:0042 C 257 / 2017č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Vlastimil Náhoda DiS.
Jednání
13:0042 C 152 / 2016č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaVáclav Matouš
Vladimír Zikan
Alena Zikanová
Jednání
15:0045 C 57 / 2019č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaAir Bank a.s.
Eliška Iľkaninová
Jednání
08:0025 C 237 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaGreen Garden, s.r.o.
VÝTAHY 1 - EcoLifts s.r.o.
JednáníAno
10:0017 C 8 / 2019č. 324/2.patroJUDr. Hercíková JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Miroslav Eichelman
Jednání
13:0017 C 222 / 2014č. 324/2.patroJUDr. Hercíková JanaMěstská část Praha 2
Daniel Tůma
Alexandra Tůmová
Jednání
13:4017 C 61 / 2017č. 324/2.patroJUDr. Hercíková JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Tomáš Medřický
Jednání
14:0017 C 208 / 2019č. 324/2.patroJUDr. Hercíková JanaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Ondřej Páv
Jednání
09:0026 C 49 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Henzlová ŠárkaJUDr. Pavel Čapčuch
JUDr. Ing. Adam Černý LL.M.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
JUDr. Roman Jelínek Ph.D.
JUDr. Petr Kočí Ph.D.
JUDr. Alena Kojzarová
JUDr. Ondřej Lichnovský Ing.
Mgr. Ilona Medňanská
Mgr. Jana Moosler
Mgr. David Zahumenský
Jednání
14:0026 C 154 / 2015č. 326/2.patroJUDr. Henzlová ŠárkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
JUDr. Jarmila Veselá
Jednání
13:1521 C 22 / 2018č. 330/2.patroMgr. Vernerová BlankaBLAŽEK PRAHA a.s.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jednání

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 2

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0011 C 99 / 2016č. 113/přízemíMgr. Trepka MartinZuzana Červenková
Daniel Meier
Jednání
11:0011 C 30 / 2019č. 113/přízemíMgr. Trepka MartinČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jiří Exner
Jednání
14:0011 C 22 / 2019č. 113/přízemíMgr. Trepka MartinVáclav Doucha
Mgr. Ing. Petra Hýsková
Jednání
00:0014 C 91 / 2019č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
FICOM v.o.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0014 C 107 / 99č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská národní banka
Spolek menšinových akcionářů Agrobanky Praha a.s. občanské sdružení
Jednání
15:0014 C 91 / 2019č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
FICOM v.o.s.
Vyhlášení rozsudku
13:405 T 252 / 2016č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaJana KováčováVeřejné zasedání
13:506 T 44 / 2016č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaRoman EremiašVeřejné zasedání
14:005 T 310 / 2016č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaDominik PoštaVeřejné zasedání
14:106 T 24 / 2018č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaJiří VaněkVeřejné zasedání
14:202 NT 2335 / 2019č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaJiří KrálVeřejné zasedání
14:402 NT 2340 / 2019č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaDavid SvobodaVeřejné zasedání
14:506 T 236 / 2016č. 135/přízemíJUDr. Reifová DanielaVeřejné zasedání
09:308 T 104 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaMladenova Stanka Aleksandrova
Zlatkova Parashkeva Ivanova
Hlavní líčení s dokazováním
11:305 T 162 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaMartin Bláha
Radek Šindler
Katrin Žabenská
Hlavní líčení s dokazováním
13:008 T 188 / 2015č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaStanislava NěmcováVeřejné zasedání
13:308 T 197 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaZdeněk KrčmarikVeřejné zasedání
14:008 T 108 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaVeřejné zasedání
14:308 T 161 / 2014č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaVeřejné zasedání
15:008 T 24 / 2018č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaDavid EiseltVeřejné zasedání
15:158 T 205 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaTereza FeyreizlováVeřejné zasedání
15:308 T 258 / 2010č. 137/přízemíJUDr. Fialová IvaHana ChrpováVeřejné zasedáníAno
10:001 T 58 / 2019č. 138/přízemíMgr. Ing. Petrovková MáriaRichard Herr
Tomáš Najman
Hlavní líčení s dokazováním
12:002 NT 2312 / 2019č. 138/přízemíMgr. Ing. Petrovková MáriaRobert SchlehrVeřejné zasedání
13:001 T 19 / 2019č. 138/přízemíMgr. Ing. Petrovková MáriaJakub HoráčekHlavní líčení s dokazováním
09:3031 C 210 / 2018č. 142/přízemíJUDr. Trojánek VojtěchBALMA s.r.o.
PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
Jednání
11:0031 C 234 / 2018č. 142/přízemíJUDr. Trojánek VojtěchMAXIMA pojišťovna, a.s.
Josef Mertl
Jednání
10:0018 C 141 / 2019č. 233/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaARALIA s.r.o.
Ing. Eva Šimáčková
Jednání
13:0018 C 204 / 2016č. 233/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Tomáš Sovák
Jednání
15:0018 C 164 / 2016č. 233/1.patroMgr. Zbořilová MarcelaSpolečenství vlastníků domu Na Kleovce 2546, Praha 2
YAS PRAHA INVEST s.r.o.
Jednání
09:0022 C 124 / 2018č. 237/1.patroMgr. Lipert JanFinConsulting Czech Republic, s.r.o.
Konzultační a poradenská společnost s.r.o.
Jednání
09:0028 C 226 / 2019č. 301/2.patroMgr. Jachura Maříková TerezaAlena Dušková
Pojišťovna Patricie a.s.
Jednání
13:0028 C 12 / 2019č. 301/2.patroMgr. Jachura Maříková TerezaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jana Kašparová
Jednání
09:0025 C 240 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaVladislav Govoruchin
Společenství domu Londýnská 595/26, Praha 2, Vinohrady
Jednání
10:3025 C 109 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaAXA pojišťovna a.s.
Čásenský & Hlavatý, s.r.o.
Jednání
12:5525 C 228 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČEZ Distribuce, a.s.
Mareotis style SE
Vyhlášení rozsudku
12:5725 C 238 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaFestivalpark Production s.r.o.
Královéhradecká provozní, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0025 C 60 / 2014č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Albert Žirovnický
Jednání
14:0025 C 42 / 2017č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Petr Lohr
JednáníAno
15:3025 C 167 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaSpolečenství vlastníků domu Na Kleovce 2546, Praha 2
YAS PRAHA INVEST s.r.o.
Jednání
16:5025 C 165 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Václav Duchek
Vyhlášení rozsudku
09:4520 C 229 / 2014č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ing. František Hájek
JednáníAno
11:1520 C 180 / 2018č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Martin Heřman
Jednání
14:0020 C 12 / 2018č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Josefina Hildprandtová
Vyhlášení rozsudku
14:1520 C 100 / 2018č. 326/2.patroJUDr. Douděra ZdeněkČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jan Eliáš
Jednání
09:0016 C 107 / 2014č. 330/2.patroJUDr. Šmídová ZuzanaVáclav Kalina
Václav Kalina
Městská část Praha 2
Jiří Svátek
Josef Zicháček
Jednání
10:2016 C 75 / 2019č. 330/2.patroJUDr. Šmídová ZuzanaJednání
13:0016 C 27 / 2010č. 330/2.patroJUDr. Šmídová ZuzanaEKO-UNIBAU a.s. Praha
Ladislav Pšenčík
Ing. Luděk Pšenčík
Jednání

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 2

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:001 T 24 / 2019č. 113/přízemíMgr. Ing. Petrovková MáriaMario RybárHlavní líčení s dokazováním
09:0014 C 18 / 2017č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
K2 invest s.r.o.
Jednání
10:3014 C 234 / 2018č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jan Junek
Jednání
12:4514 C 19 / 2019č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Mgr. Vladimír Tománek
Jednání
13:3014 C 192 / 2018č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Tomáš Sváda
Jednání
14:0014 C 258 / 2017č. 127/přízemíJUDr. Hrehová OtíliaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
S.E.P. - reality spol. s r.o.
JednáníAno
08:452 T 190 / 2016č. 137/přízemíJUDr. Rossi MilanVeřejné zasedání
09:002 T 18 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Rossi MilanMarcin Krzysztof PrzybojewskiHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 121 / 2019č. 137/přízemíJUDr. Rossi MilanRadek BártaHlavní líčení s dokazovánímAno
14:152 T 3 / 2020č. 137/přízemíJUDr. Rossi MilanTomáš ČermákHlavní líčení s dokazováním
15:459 T 214 / 2017č. 137/přízemíJUDr. Rossi MilanVeřejné zasedání
10:0026 C 143 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Henzlová ŠárkaMARO s.r.o, obchod a projekce
Antonín Zlatníček
JednáníAno
10:4526 C 132 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Henzlová ŠárkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Aleš Zagora
Jednání
11:0026 C 301 / 2016č. 138/přízemíJUDr. Henzlová ŠárkaCREDIT Financial s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jednání
13:0026 C 172 / 2015č. 138/přízemíJUDr. Henzlová ŠárkaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Lukáš Svoboda
Jednání
14:3026 C 251 / 2017č. 138/přízemíJUDr. Henzlová ŠárkaKateřina Prokešová
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Jednání
10:3027 C 85 / 2019č. 142/přízemíMgr. Burešová SoňaJednání
09:0026 C 110 / 2019č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Mgr. Renata Neumannová
Jednání
09:1517 C 218 / 2017č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaAnna Kovalenko
SHOE REPUBLIC s.r.o.
JednáníAno
10:3017 C 217 / 2016č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
MONNEX Praha, s.r.o.
Jednání
12:5017 C 132 / 2019č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaČeskomoravský beton a.s.
STASOF CZ s.r.o. "v likvidaci"
Vyhlášení rozsudku
13:0017 C 194 / 2019č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaČeská spořitelna, a.s.
Michal Hajzoch
Jednání
13:1517 C 218 / 2017č. 233/1.patroJUDr. Hercíková JanaAnna Kovalenko
SHOE REPUBLIC s.r.o.
Jednání
09:1519 C 239 / 2017č. 237/1.patroMgr. Vítková LucieAHOLD Czech Republic, a.s.
CITY LIGHT, s.r.o.
JednáníAno
11:0019 C 187 / 2019č. 237/1.patroMgr. Vítková LucieČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
JUDr. Vladimír Plášil LL.M.
JednáníAno
13:1519 C 65 / 2019č. 237/1.patroMgr. Vítková LucieMiroslav Remiš
Elena Remišová
JednáníAno
15:0019 C 259 / 2017č. 237/1.patroMgr. Vítková LucieČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Karel Karas
JednáníAno
08:3029 C 135 / 2017č. 301/2.patroMgr. Šorbanová KarolínaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Markéta Ria Yosse
JednáníAno
12:3029 C 248 / 2015č. 301/2.patroMgr. Šorbanová KarolínaEKO-UNIBAU a.s. Praha
Obec Březová
Jednání
08:5525 C 161 / 2019č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
RNDr. Jaromír Ludvík
Vyhlášení rozsudku
09:0025 C 68 / 2018č. 324/2.patroMgr. Burdová ZdeňkaČESKÝ ROZHLAS
Energie Pro s.r.o.
Jednání
09:0015 C 86 / 2012č. 326/2.patroJUDr. Růžička OndřejIng. Jiří Jaroměřský
Městská část Praha 1
JednáníAno
10:0015 C 200 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Růžička OndřejIvo Branný
ČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jednání
11:0015 C 222 / 2018č. 326/2.patroJUDr. Růžička OndřejMarie Pitnerová
Marcela Šerá
Jaromír Trefil
Jaromír Trefil
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Markéta Trefilová
Pavla Trefilová
Jednání
13:0015 C 128 / 2016č. 326/2.patroJUDr. Růžička OndřejČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Tikalin a.s.
Jednání
15:0015 C 44 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Růžička OndřejELMONTIA s.r.o.
Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:1521 C 26 / 2018č. 330/2.patroMgr. Vernerová BlankaIng. Jaroslav Chýlek
ČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
JednáníAno

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 2

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0022 C 215 / 2018č. 127/přízemíMgr. Lipert JanČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jiří Hrubeš
Bronislava Hrubešová
JednáníAno
10:3022 C 266 / 2018č. 127/přízemíMgr. Lipert JanČR - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jan Navrátil
Jednání
09:008 T 85 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Fialová IvaJana HýblováHlavní líčení s dokazováním
10:008 T 268 / 2016č. 138/přízemíJUDr. Fialová IvaJosef Bílý
Daniel Laštovka
Čestmír Vinter
Hlavní líčení s dokazováním
12:008 T 112 / 2019č. 138/přízemíJUDr. Fialová IvaGabriela Erhartová
Daniel Petržel
Hlavní líčení s dokazováním
09:0044 C 60 / 2017č. 237/1.patroMgr. Zhříval LiborČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Miloš Juriš
Jednání
13:0044 C 60 / 2019č. 237/1.patroMgr. Zhříval LiborMěstská poliklinika Praha
Jiří Slivka
Vyhlášení rozsudku
11:0042 C 221 / 2015č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaGenerali Pojišťovna a.s.
Danuše Vymyslická
Vyhlášení rozsudku
11:1542 C 147 / 2017č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaEfteria, spol. s r.o.
František Strnad
Jednání
11:3042 C 236 / 2017č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaGenerali Pojišťovna a.s.
Mgr. Zdeněk Honzík
Jednání
12:0042 C 187 / 2017č. 301/2.patroJUDr. Takácsová KateřinaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Petr Svoboda
Jednání
09:0031 C 156 / 2018č. 324/2.patroJUDr. Trojánek VojtěchČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Mgr. Ivan Kabický
Jednání
10:0026 C 58 / 2019č. 326/2.patroJUDr. Henzlová ŠárkaIng. Karel Benedikt
Ing. František Charvát
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jitka Dubjáková
Jana Dušková
Dagmar Dvořáková
Jan Florián
MUDr. Jana Foukalová
Stanislav Hladký
Jaroslava Horníková
MUDr. Jarmila Hrušková
Pavel Jeřábek
JUDr. Josef Klečka
Vlasta Klimentová
Eva Krůtová
Vratislav Kunst
Pavla Kunstová
Milan Kyncl
Radka Laurová
Vladimír Lebduška
RNDr. Jaromír Ludvík
Jana Machová
Ing. Zdeněk Mateásko
Vítězslav Nedoma
Jarmila Nedomová
Josef Przeczek
Jaroslav Pudil
Milan Salač
Jan Schütz
Vlasta Stehlíková
Ing. Jiří Stejskal
Josef Šimůnek
Ladislav Šnýdr
Magdalena Štěchovská
Jiří Štěchovský
Břetislav Trhoň
Martin Trhoň
Jiřina Ungerová
Jaroslav Vaďura
Jaroslav Volf
Petr Vonka
Vladimír Zálešák
Jednání