Obvodní soud Praha 4

Pondělí 25. 11. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0052 T 130 / 20191.305 I.patroMgr. Doubek DušanGerhard GötzHlavní líčení
11:0052 T 93 / 20151.305 I.patroMgr. Doubek DušanVojtěch Pištěcký
Martin Šimek
Veřejné zasedání
12:1552 PP 58 / 20191.305 I.patroMgr. Doubek DušanMichal LeiblVeřejné zasedání
13:0052 T 51 / 20171.305 I.patroMgr. Doubek DušanPetr ŠpringerVeřejné zasedání
13:3052 T 111 / 20191.305 I.patroMgr. Doubek DušanVeřejné zasedání
09:006 T 128 / 20191.306 I.patroMgr. Dvořák MichalRudolf ŽigaHlavní líčeníAno
09:301 PP 28 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaPetr UllmannVeřejné zasedání
10:451 T 137 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
13:001 T 144 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
14:001 T 147 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
09:003 T 100 / 20181.310 I.patroJUDr. Petráková JanaMichal ŠafrHlavní líčení
11:303 T 33 / 20191.310 I.patroJUDr. Petráková JanaDaniela Diana Skořepová LohrováHlavní líčení
12:003 T 131 / 20191.310 I.patroJUDr. Petráková JanaRadek ČavošHlavní líčení
09:0014 NC 1067 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:0017 P A NC 57 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMgr. Martina Schüch
Dr. iur. Rainer Kurt Schüch LL.M.
Jednání
09:0017 P A NC 58 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMgr. Martina Schüch
Dr. iur. Rainer Kurt Schüch LL.M.
Jednání
12:300 P 103 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
12:3017 P A NC 85 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMarek Smolaga
Radka Vajbarová
Jednání
09:000 P 153 / 20152.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
09:0022 P A NC 89 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaTomáš Grunt
Gabriela Novotná
Jednání
10:0014 NC 1273 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
10:0022 P A NC 220 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaTomáš Nikodým
Alena Nikodýmová
Jednání
11:3014 NC 1411 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
11:3022 P A NC 307 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMartin Daneš
Mgr. Michaela Danešová
Jednání
11:3022 P A NC 308 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMartin Daneš
Mgr. Michaela Danešová
Jednání
13:0014 NC 1026 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
13:0022 P A NC 30 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMgr. Iryna Mykolajivna Kurey
Ing. Jevhen Olexijovyč Samochin Ph.D.
Jednání
13:0022 P A NC 31 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMgr. Iryna Mykolajivna Kurey
Ing. Jevhen Olexijovyč Samochin Ph.D.
Jednání
14:3014 NC 1129 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
14:3022 P A NC 98 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJan Jelínek
Zuzana Jelínková
Jednání
14:3022 P A NC 99 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJan Jelínek
Zuzana Jelínková
Jednání
09:3019 C 70 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalPetr Kohout
JUDr. Petr Santar
JednáníAno
12:2519 C 241 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalČeská pojišťovna a.s.
Gabriela Lišková
Vyhlášení rozsudku
12:4519 C 187 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalČeská správa sociálního zabezpečení
MONETA Money Bank, a.s.
JednáníAno
13:0019 C 279 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalCREDITFIELD, s.r.o.
Lukáš Černý
Jednání
13:1519 C 274 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalMarie Jindrová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
13:3019 C 272 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalHome Credit a.s.
Tomáš Vodrážka
Jednání
13:4019 C 285 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalBohemia Faktoring, a.s.
Bedřich Posselt
Jednání
13:5019 C 182 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalHLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Tereza Pučelíková
JednáníAno
14:0019 C 287 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalKarel Bárta
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
14:1019 C 281 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalHana Bergerová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:3014 NC 1335 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
09:3045 P A NC 340 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Petra Kulovaná
Karel Kulovaný
Jednání
11:0014 NC 1331 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
11:0045 P A NC 337 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Hana Adamová
Libor Malý
Jednání
13:0014 NC 1346 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
13:0045 P A NC 346 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Vadym Svoboda
Kateřina Svobodová
Jednání
13:0045 P A NC 347 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Vadym Svoboda
Kateřina Svobodová
Jednání
09:3051 C 76 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaMěstská část Praha - Újezd
TEMPUS INVESTMENT a.s.
Jednání
10:0051 C 83 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaDavid Franěk
Antonín Mádl
Jednání
12:5051 C 216 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaČeská pošta, s.p.
Tereza Patáků
Vyhlášení rozsudku
12:5551 C 163 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaAlena Havelková
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
13:0051 C 34 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaMgr. Vojtěch Bublík
Karel Dub
Eva Dubová
Petr Kolář
Marcela Kolářová
Soňa Kolářová
Jednání
14:0051 C 108 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaIng. Petr Šrůtka
4-Majetková, a.s.
Jednání
15:0051 C 343 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaČeská spořitelna, a.s.
KRÁLOVSKÁ ZEMSKÁ s.r.o.
Jednání
12:3047 C 114 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaMarek Haičman
Nela žofie Haičmanová Miller
Jednání
12:4547 C 138 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Zdeněk Lux
Jednání
13:0044 C 97 / 20163.317 III.patroJUDr. Zítková HanaMgr. Viktor Kolář
Aleš Štolcbart
Jednání
15:0047 C 118 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaIng. František Benák
UNIVERS Tech, s.r.o.
Jednání
15:1547 C 99 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Pavel Šmidt
Jednání
15:3047 C 150 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaRadka Chovancová
Pavel Chovanec
Jednání
09:0010 C 85 / 20154.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaČeská kancelář pojistitelů
Vladimír Senohrábek
JednáníAno
09:0048 C 188 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaMartin Boháč
Jitka Boháčová
Jednání
09:1548 C 167 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaEcoWheel s.r.o.
David Foršt
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1848 C 170 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tomáš Pekárek
Vyhlášení rozsudku
09:2148 C 169 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Markéta Nová
Vyhlášení rozsudku
09:2348 C 142 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaČeská pojišťovna a.s.
David Kvasnička
Vyhlášení rozsudku
13:0048 C 21 / 20174.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaLucie Horáčková
Josef Němeček
David Šlapal
Jednání
09:0039 C 333 / 20184.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkMarie Čermáková
FITNESS BODY - SLIM s.r.o.
UniCredit Leasing CZ, a.s.
Jednání
09:4039 C 148 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkMILPEX, s. r. o.
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Jednání
10:3039 C 258 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkCREDITFIELD, s.r.o.
Romana Rudolph
Jednání
10:4539 C 250 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkGenerali Pojišťovna a.s.
Mgr. Tomáš Valenta
Jednání
11:0039 C 271 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkAir Bank a.s.
Lucie Fišerová
Jednání
13:0039 C 259 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkOrange finance s.r.o.
Jana Tučková
Jednání
13:0539 C 264 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkOPR-Finance s.r.o.
Jana Tučková
Jednání
13:1039 C 285 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkJaroslav Jíra
O2 Czech Republic a.s.
Jednání

Úterý 26. 11. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0046 T 47 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieZuzana PapežováHlavní líčení
12:0046 T 22 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieRudolf HortenskýHlavní líčení
09:0037 T 51 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefHlavní líčení s dokazováním
09:300 NT 4007 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefGabriela Candy Onofre ArceVeřejné zasedání
10:300 NT 4017 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefAnna HošnováVeřejné zasedání
13:150 NT 4015 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefAndrea TománkováVeřejné zasedání
08:304 T 158 / 20181.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaMiroslav Císar
Marie Císarová
Hlavní líčení
10:3033 T 92 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaJan FlekHlavní líčení
11:300 NT 7168 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaFilip KratochvílVeřejné zasedání
12:0033 T 71 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaRené Benda
Marek Růt
Hlavní líčení
09:006 T 80 / 20191.322 I.patroMgr. Dvořák MichalZbyněk VálaHlavní líčení
11:006 T 165 / 20151.322 I.patroMgr. Dvořák MichalKristýna PerschováVeřejné zasedání
11:306 T 106 / 20191.322 I.patroMgr. Dvořák MichalHlavní líčení
12:006 T 124 / 20191.322 I.patroMgr. Dvořák MichalHlavní líčení s dokazovánímAno
12:002 T 135 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavŠtěpánka DecasteloHlavní líčení
13:000 NT 5002 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavRobin DolníkVeřejné zasedání
09:0014 NC 3017 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBenjamin HessJednání
09:0049 P A NC 204 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaZdeněk HessJednání
09:0049 P A NC 205 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaZdeněk HessJednání
10:000 P 420 / 20092.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
10:0049 P A NC 202 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJudita HessováJednání
10:0049 P A NC 203 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJudita HessováJednání
11:0014 NC 3097 / 20172.307 II.patroJUDr. Veselá JanaStanislava Svobodová
Miroslava Vosátková
Monika Vosátková
Jednání
11:0049 P A NC 147 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJaroslava BorskáJednání
11:0049 P A NC 148 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJaroslava BorskáJednání
12:5014 NC 3047 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaVyhlášení rozsudku
12:5049 P A NC 444 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaEva HartmannováVyhlášení rozsudku
12:5049 P A NC 445 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaEva HartmannováVyhlášení rozsudku
13:0049 P A NC 343 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMěstská část Praha 4
Helena Nováková
Jednání
13:0014 NC 3046 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMěstská část Praha 4
Městský úřad Prostějov
Pavel Novák
Ing. Soňa Tichá
Jednání
13:0049 P A NC 256 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPavel Novák
Helena Nováková
Jednání
13:0049 P A NC 257 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPavel Novák
Helena Nováková
Jednání
14:000 P 421 / 20002.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
14:0049 P A NC 478 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPetra JasenovcováJednání
14:0049 P A NC 635 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPetra JasenovcováJednání
15:000 P 113 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
15:0049 P A NC 522 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaKvětoslava MuchováJednání
10:000 P 603 / 20122.308 II.patroMgr. Benešová IlonaJednáníAno
10:0080 P A NC 23 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaŠtefan Nehilla
Lenka Nehillová
JednáníAno
10:0080 P A NC 24 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaŠtefan Nehilla
Lenka Nehillová
JednáníAno
10:0080 P A NC 25 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaŠtefan Nehilla
Lenka Nehillová
JednáníAno
10:0080 P A NC 26 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaŠtefan Nehilla
Lenka Nehillová
JednáníAno
12:300 P 119 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaJednání
12:3080 P A NC 44 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaLenka Fattah
Youness Fattah
Jednání
12:3080 P A NC 19 / 20192.308 II.patroMgr. Benešová IlonaLenka Fattah
Youness Fattah
Jednání
09:3040 C 140 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaPHT a.s.
PIKATEC Technology s.r.o.
JednáníAno
10:3040 C 147 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaBYTOVÉ DRUŽSTVO VNOUČKOVA
Zdeňka Kocumová
Jednání
13:0040 C 138 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaMgr. Michael Smelík
Jaroslav Šulc
Jednání
13:0040 C 339 / 20172.319 II.patroJUDr. Berglová HanaJana Chmelařová
Tereza Chmelařová
Zuzana Chmelařová
JednáníAno
13:3040 C 292 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaiFORO Group, s.r.o.
TREDO s.r.o.
Jednání
14:0040 C 215 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaJan Musil
Ing. Jiří Musil
Jednání
14:3040 C 77 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaPAIRAM Solution s.r.o.
Stay Creative, s.r.o.
Jednání
15:0040 C 207 / 20182.319 II.patroJUDr. Berglová HanaEva Tučková
Wara Consulting a.s.
Jednání
09:000 P 375 / 20182.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednání
09:0026 P A NC 296 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborIng. Jana Herain
Jiří Herain
Jednání
09:0014 NC 1308 / 20182.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednáníAno
09:0026 P A NC 308 / 20182.321 II.patroMgr. Stočes LiborIng. Ivan Helcelet
Ivana Helceletová
JednáníAno
09:0026 P A NC 343 / 20182.321 II.patroMgr. Stočes LiborIng. Ivan Helcelet
Ivana Helceletová
JednáníAno
09:000 P 336 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednáníAno
09:0026 P A NC 269 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborJan Koloděj
Lucie Kolodějová
JednáníAno
09:0026 P A NC 270 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborJan Koloděj
Lucie Kolodějová
JednáníAno
10:300 P 320 / 20132.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednání
10:3026 P A NC 298 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborLukáš Černý
Lenka Řezníčková
Vlasta Řezníčková
Jednání
11:3014 NC 1406 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednání
11:3026 P A NC 310 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborKieu Trang Hoang
Adam Zuleger
Jednání
11:3026 P A NC 305 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborKieu Trang Hoang
Adam Zuleger
Jednání
11:3026 P A NC 306 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborKieu Trang Hoang
Adam Zuleger
Jednání
12:300 P 543 / 20032.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednání
12:3026 P A NC 307 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborZuzana Farkasová
Alžběta Farkašová
Jednání
12:3026 P A NC 311 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborAlžběta FarkašováJednání
12:3026 P A NC 312 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborZuzana Farkasová
Alžběta Farkašová
Jednání
12:3026 P A NC 309 / 20192.321 II.patroMgr. Stočes LiborAlžběta FarkašováJednání
08:450 P 329 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
08:4550 P A NC 195 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieLucie Heimlichová
Tomáš Hrbáč
Jednání
09:0014 NC 1326 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
09:0050 P A NC 185 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieKarel Švarc
Pavla Švarcová
Jednání
09:0050 P A NC 186 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieKarel Švarc
Pavla Švarcová
Jednání
10:300 P 275 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
10:3050 P A NC 126 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieGabriela Kamberská
Jaroslav Tůma roz. Kamberský
Jednání
13:000 P 143 / 20183.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
13:0050 P A NC 152 / 20183.302 III.patroMgr. Marková LucieMgA. Petr Beneš
MUDr. Kristina Benešová Kotková
Jednání
13:0050 P A NC 153 / 20183.302 III.patroMgr. Marková LucieMgA. Petr Beneš
MUDr. Kristina Benešová Kotková
Jednání
13:0050 P A NC 90 / 20173.302 III.patroMgr. Marková LucieMgA. Petr Beneš
MUDr. Kristina Benešová Kotková
Jednání
09:008 C 221 / 20183.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanSOLERGY, s.r.o.
THESEA CZ a.s.
Jednání
12:4542 C 368 / 20183.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanPetr Vosáhlo
PETR VOSÁHLO
Vyhlášení rozsudku
13:0042 C 248 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanČP Distribuce, a.s.
Aneta Wurmová
Jednání
13:3042 C 291 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanPEAC (Czech Republic) s.r.o.
Pavel Prchal
Zemský pivovar, s.r.o.
Jednání
14:0042 C 315 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanFelix Steel a.s.
Valbruna Central Europe s.r.o.
JednáníAno
14:3042 C 222 / 20183.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanAnimal Helper z.s.
Adam Koklar
Jednání
09:3012 C 33 / 20193.318 III.patroJUDr. Procházková EvaGENERÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ CEL
VENDORA Invest SE
Jednání
13:0012 C 281 / 20173.318 III.patroJUDr. Procházková EvaPhDr. Milan Skála
Společenství vlastníků jednotek domu Na Mlejnku 764
Jednání
14:0012 C 218 / 20173.318 III.patroJUDr. Procházková EvaDOLNIS ADS, s.r.o.
J.M. Trade, spol. s r.o.
JednáníAno
10:0018 C 240 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavIng. Jan Nejtek
Mgr. Yvetta Nejtková
Jednání
11:0018 C 182 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavMartin Koura
Orange finance s.r.o.
Jednání
13:0018 C 157 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavČESKÁ TELEVIZE
SuperNetwork s.r.o.
Jednání
15:3018 C 245 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavRoman Růžička
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
09:3015 C 314 / 20174.307 IV.patroMgr. Gottwaldová MartaJaroslav Knotek
Vladimír Knotek
Jednání
13:0015 C 176 / 20094.307 IV.patroMgr. Gottwaldová MartaIng. Petr Baňanka
České dráhy, a.s.
Jednání
09:0011 C 227 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Městská část Praha 4
Státní pozemkový úřad
Jednání
11:0011 C 209 / 20194.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaLeo Ferenc
Komora daňových poradců České Republiky
Jednání
13:0011 C 170 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaPeter Klokner
Olga Kloknerová
Jednání
15:0011 C 215 / 20194.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaKarel Finěk
Jana Fiňková
Jednání
15:4011 C 103 / 20194.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaVlastimil Bobek
GRAITEC s.r.o.
Jednání
15:5011 C 216 / 20194.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaPražská plynárenská a.s.
Tereza Vasilová
Jednání
09:300 P 331 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednáníAno
09:3075 P A NC 240 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaMartin Dynybil
Miroslava Němcová
JednáníAno
13:0014 NC 1397 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
13:0075 P A NC 276 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaFilip John
Ing. Oldřiška Johnová
Jednání
13:0075 P A NC 274 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaFilip John
Ing. Oldřiška Johnová
Jednání
13:0075 P A NC 275 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaFilip John
Ing. Oldřiška Johnová
Jednání
14:0014 NC 1401 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
14:0075 P A NC 278 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaKarolína Janzová
Daniel Pastrňák
Jednání
14:0075 P A NC 279 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaKarolína Janzová
Daniel Pastrňák
Jednání
15:0014 NC 1307 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
15:0075 P A NC 252 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaPavlína Pařezová
Pavel Šrubař
Jednání
13:3016 C 101 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelMgr. Daniela Christina Devereaux
MUDr. Pavel Homoláč
Jednání
10:1543 C 182 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaCFIG SE
Jiří Verner
Jednání
10:2543 C 312 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaIng. Arnošt Dudek
Ivana Dudková
Jednání
13:0043 C 219 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaRichard Geisler
INSOL.UTION, v.o.s.
Jednání
14:0043 C 327 / 20184.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaSoňa Brzáková
Katarína Urbanová
JednáníAno
14:3043 C 265 / 20184.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaSILMET HP, a.s.
Vimbau s.r.o.
Jednání

Středa 27. 11. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Čtvrtek 28. 11. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Pátek 29. 11. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno