Obvodní soud Praha 4

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0052 T 31 / 20161.305 I.patroMgr. Doubek DušanBronislava PumrováVeřejné zasedání
10:0052 T 84 / 20191.305 I.patroMgr. Doubek DušanOndřej PlačekHlavní líčení
14:0052 T 2 / 20181.305 I.patroMgr. Doubek DušanVeřejné zasedání
14:3052 T 120 / 20181.305 I.patroMgr. Doubek DušanAlexandr Brener
Drahuše Posejpalová
Veronika Šimková
Lukáš Vostřel
Hlavní líčení
09:301 T 135 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
10:151 T 89 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
11:001 T 74 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení
11:041 T 68 / 20191.309 I.patroMgr. Burešová EvaYurii PrutsHlavní líčení
10:0037 T 72 / 20181.310 I.patroMgr. Mana JosefZdeněk HasákHlavní líčení
09:302 PP 52 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavOndřej KalfiřtVeřejné zasedání
10:002 T 96 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavIgor SerozhkinHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 115 / 20171.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavGeorgi Stefanov ManevHlavní líčení
09:0014 NC 8022 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:0017 P A NC 238 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaHenry Madueke Amaechi
Martina Chadrabová
Jednání
09:3014 NC 1050 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:3017 P A NC 45 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMatthew Michael Arbogast
Simona Arbogast
Jednání
09:3017 P A NC 46 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMatthew Michael Arbogast
Simona Arbogast
Jednání
10:300 P 161 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
10:3017 P A NC 133 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaDavid Scott
Jana Scott
Jednání
10:3017 P A NC 134 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaDavid Scott
Jana Scott
Jednání
13:0014 NC 8011 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
13:0017 P A NC 89 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaPavel Jurjevič Kruglov
Alisa Sergejevna Kruglova
Jednání
09:0014 NC 1273 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
09:0022 P A NC 220 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaTomáš Nikodým
Alena Nikodýmová
Jednání
10:300 P 170 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
10:3022 P A NC 279 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaKarolína TintěrováJednání
10:3022 P A NC 294 / 20182.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaKarolína Tintěrová
Tomáš Veselý
Jednání
11:150 P 85 / 20182.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
11:1522 P A NC 273 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaDaniela Kopecká
Martin Kopecký
Jednání
13:0014 NC 1418 / 20172.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
13:0022 P A NC 504 / 20172.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaBc. Radomír Němeček
Lenka Němečková
Jednání
13:0022 P A NC 505 / 20172.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaBc. Radomír Němeček
Lenka Němečková
Jednání
15:0014 NC 23032 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:0022 P A NC 246 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:1514 NC 1229 / 20162.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:1522 P A NC 219 / 20162.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMartin Čermák
Monika Peřinová
Jednání
15:1522 P A NC 220 / 20162.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMartin Čermák
Monika Peřinová
Jednání
09:3019 C 351 / 20182.316 II.patroMgr. Průžek MichalAUTODOPRAVA Černický a syn, s.r.o.
Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.
Jednání
13:1519 C 133 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalCreditKasa s.r.o.
Matěj Schick
Jednání
13:3019 C 127 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalRůžena Mrvíková
Společenství vlastníků jednotek V Štíhlách 1311/3
JednáníAno
13:5519 C 266 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalRobert Kabeláč
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Vyhlášení rozsudku
14:0019 C 249 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalIvana Brokešová
Společenství vlastníků jednotek Chodov-jih
Jednání
14:1519 C 244 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalPetr Krtička
Zaplo Finance s.r.o.
Jednání
14:3019 C 262 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalEOS Investment Česká republika, s.r.o.
David Hrbáček
Jednání
14:4519 C 271 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek Michalinnogy Energie, s.r.o.
Mojmír Jašek
Jednání
09:3014 NC 1246 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.JednáníAno
09:3045 P A NC 288 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jiří Berousek
Andrea Rossini
JednáníAno
13:0014 NC 1161 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
13:0045 P A NC 199 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Mgr. Jana Kilianová
PhDr. Jan Seidl
Jednání
13:0045 P A NC 200 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Mgr. Jana Kilianová
PhDr. Jan Seidl
Jednání
13:000 P 392 / 20142.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.JednáníAno
13:0045 P A NC 280 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Mgr. Kateřina Brunner
Lukáš Matějka
JednáníAno
09:0060 C 158 / 20193.302 III.patroMgr. Kadlecová Hana LL.M.Česká spořitelna, a.s.
Lucia Kurová
Jednání
09:5551 C 180 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaČeská republika - Ministerstvo obrany
Radomír Nosek
Vyhlášení rozsudku
10:0051 C 196 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaIng. Dana Pokorná CSc.
Ing. Michal Pokorný
Jednání
12:5051 C 168 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaMarkéta Haklová
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
12:5551 C 139 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaFilip Černý
Pražská plynárenská a.s.
Jednání
13:0051 C 116 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaMartin Hasal
Dana Hasalová
Jednání
13:3051 C 211 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaPetr Korbel
Jana Korbelová
JednáníAno
13:3051 C 221 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaBOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Dominik Farkaš
Vyhlášení rozsudkuAno
13:3551 C 223 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaDopravní podnik města Brna, a.s.
Oleg Zemlyakov
Vyhlášení rozsudku
14:0051 C 342 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaBytové družstvo Zárubova 501
Jana Holcová
Pavel Holec
Jednání
14:3051 C 89 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaSoňa Melen Procházková
Nela Soukupová
JednáníAno
09:3044 C 97 / 20163.317 III.patroJUDr. Zítková HanaMgr. Viktor Kolář
Aleš Štolcbart
JednáníAno
13:0047 C 112 / 20143.317 III.patroJUDr. Zítková HanaJUDr. Petr Michal
Oknoservis s.r.o.
JednáníAno
15:3047 C 104 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaT-Mobile Czech Republic a.s.
Lenka Zmátlíková
JednáníAno
15:4547 C 103 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaMarta Heřmanová
ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o.
JednáníAno
09:0039 C 275 / 20184.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkDIGITECH ČR, spol. s r.o.
Grand Enterprise s.r.o.
Jednání
09:4539 C 160 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkIvan Bilanych
RRK spol. s r.o.
Jednání
10:2058 C 92 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Petr Mestek
JednáníAno
10:2558 C 93 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Vladimír Votík
Jednání
10:3058 C 94 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Veronika Šimků
JednáníAno
10:3558 C 95 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Roman Hütter
Jednání
10:4058 C 96 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Lenka Plodrová
Jednání
10:4558 C 100 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Tomáš Urban
Jednání
10:5058 C 101 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÁ TELEVIZE
Klára Žikovská
Jednání
13:0039 C 154 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkIgor Pokoš
Soňa Pokošová
Jan Strakatý
Jednání
09:0074 C 863 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Renáta Malá
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0174 C 863 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Waldek
Vyhlášení rozsudku
09:0274 C 871 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Horvát
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0374 C 871 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
František Kopfstein
Vyhlášení rozsudku
09:0474 C 878 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Herrera Carlos Humbe Santos
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0574 C 878 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Zuzana Kotnauerová
Vyhlášení rozsudku
09:0674 C 889 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nezletilá osoba
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0774 C 889 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Zdeněk Skalický
Vyhlášení rozsudku
09:0874 C 999 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Eva Gorolová
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0974 C 999 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Milan Horký
Vyhlášení rozsudku
09:1074 C 1027 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jakub Vašák
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1174 C 1027 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaMichael Baroň
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
09:1274 C 1042 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Milan Janoušek
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1374 C 1042 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sandra Tulachová
Vyhlášení rozsudku
09:1474 C 1048 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martin Šimon
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1574 C 1048 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nezletilá osoba
Vyhlášení rozsudku
09:1674 C 1081 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jaroslav Rypka
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1774 C 1081 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Radek Schiffler
Vyhlášení rozsudku
09:1874 C 1115 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Renata Holubová
Vyhlášení rozsudkuAno
09:1974 C 1115 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Nosek
Vyhlášení rozsudku
09:4074 C 1174 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kateřina Votavová
Vyhlášení rozsudku
09:4274 C 1175 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaMartin Blaho
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
09:4474 C 1176 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Josef Málek
Vyhlášení rozsudku
09:4674 C 1243 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaPetr Čípek
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
09:4874 C 1246 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaSharavjamts Baasanbayar
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
09:5074 C 1249 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Anna Šindelářová
Vyhlášení rozsudku
09:5274 C 1253 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Abdul Jalil Sireis
Vyhlášení rozsudku
09:5474 C 1257 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Patrik Jirsa
Vyhlášení rozsudku
09:5674 C 1258 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Mohamed Shaaban El Sayed
Vyhlášení rozsudku
09:5874 C 1318 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Uurtsaikh Sukhee
Vyhlášení rozsudku
10:0074 C 1319 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Vlček
Vyhlášení rozsudku
10:0274 C 1323 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaPetr Bečkovský
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:0474 C 1348 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaJan Bauer
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:0674 C 1355 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Václav Sammartino
Vyhlášení rozsudku
10:0874 C 1356 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Vlk
Vyhlášení rozsudku
10:1074 C 1358 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaArjan Berisha
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:1274 C 1360 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Nidrle
Vyhlášení rozsudku
10:1474 C 1366 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lucie Těšíková
Vyhlášení rozsudku
10:1674 C 1105 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nezletilá osoba
Vyhlášení rozsudku
10:1874 C 1132 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ladislav Pernický
Vyhlášení rozsudku
10:2074 C 1133 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaLukáš Černý
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:2274 C 1136 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDana Demetrová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:2474 C 1139 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ha Linh Trinh
Vyhlášení rozsudku
10:2674 C 1140 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Adéla Palková
Vyhlášení rozsudku
10:2874 C 1141 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vladimír Molavec
Vyhlášení rozsudku
10:3074 C 1142 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Josef Vik
Vyhlášení rozsudku
10:3274 C 1143 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petra Losová
Vyhlášení rozsudku
10:3474 C 1145 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaMarie Bažantová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:3674 C 1180 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
František Odložil
Vyhlášení rozsudku
10:3874 C 1183 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Barbora Tesaříková
Vyhlášení rozsudku
10:4074 C 1185 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Katrin Hižová
Vyhlášení rozsudku
10:4274 C 1189 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Štěrba
Vyhlášení rozsudku
10:4474 C 1190 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Racek
Vyhlášení rozsudku
10:4674 C 1194 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Knap
Vyhlášení rozsudku
10:4874 C 1195 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Václav Jáchim
Vyhlášení rozsudku
10:5074 C 1196 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ladislav Typlt
Vyhlášení rozsudku
10:5274 C 1200 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Tvrz
Vyhlášení rozsudku
10:5474 C 1213 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Markéta Rzounková
Vyhlášení rozsudku
10:5674 C 1214 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaAleš Charvát
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:5874 C 1216 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristína Dvořáčková
Vyhlášení rozsudku
13:0074 C 1218 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Karel Trnobranský
Vyhlášení rozsudku
13:0274 C 1219 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Lichtner
Vyhlášení rozsudku
13:0474 C 1222 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Anna Görnerová
Vyhlášení rozsudku
13:0674 C 1223 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tereza Gajdošová
Vyhlášení rozsudku
13:0874 C 1224 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ing. Jiří Koutník
Vyhlášení rozsudku
13:1074 C 1240 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Hejkal
Vyhlášení rozsudku
13:1274 C 1261 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ivan Nechayev
Vyhlášení rozsudku
13:1474 C 1262 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Václav Znamenáček
Vyhlášení rozsudku
13:1674 C 1263 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Adéla Nejedlá
Vyhlášení rozsudku
13:1874 C 1264 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaJakub Brož
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:2074 C 1266 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Veronika Vestfálová
Vyhlášení rozsudku
13:2274 C 1268 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaPetra Beránková
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:2474 C 1270 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Hejnic
Vyhlášení rozsudku
13:2674 C 1277 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Leona Slováčková
Vyhlášení rozsudku
13:2874 C 1279 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ondřej Traspe
Vyhlášení rozsudku
13:3074 C 1282 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nikola Mannová
Vyhlášení rozsudku
13:3274 C 1289 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Robert Plach
Vyhlášení rozsudku
13:3474 C 1290 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Hůla
Vyhlášení rozsudku
13:3674 C 1291 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaConstanze Beránková
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:3874 C 1294 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Alena Opatová
Vyhlášení rozsudku
13:4074 C 1296 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Nikl
Vyhlášení rozsudku
13:4074 C 1296 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jaroslav Lazar
Vyhlášení rozsudkuAno
13:4274 C 1297 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Zdeněk Hock
Vyhlášení rozsudkuAno
13:4274 C 1297 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Vojanec
Vyhlášení rozsudku
13:4474 C 1299 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kryštof Murtinger
Vyhlášení rozsudkuAno
13:4474 C 1299 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Fano
Vyhlášení rozsudku
13:4674 C 1300 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaPavel Burián
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudkuAno
13:4674 C 1300 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
René Mrázek
Vyhlášení rozsudku
13:4874 C 1302 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Filip Smita
Vyhlášení rozsudkuAno
13:4874 C 1302 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martina Vilímková
Vyhlášení rozsudku
13:5074 C 1303 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sanija Hajrullahiová
Vyhlášení rozsudkuAno
13:5074 C 1303 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Berenika Mazurová
Vyhlášení rozsudku
13:5274 C 1305 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Romana Juráková
Vyhlášení rozsudkuAno
13:5274 C 1305 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDagmar Benešová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:5474 C 1306 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Margareta Skálová
Vyhlášení rozsudkuAno
13:5474 C 1306 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Fuchs
Vyhlášení rozsudku
13:5674 C 1307 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Filip Schütz
Vyhlášení rozsudkuAno
13:5674 C 1307 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaPetr Břinčil
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:5874 C 1308 / 20184.320 IV.patroMgr. Eliášová LenkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ondřej Votík
Vyhlášení rozsudkuAno
13:5874 C 1308 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Šponiar
Vyhlášení rozsudku
14:0074 C 1326 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Kulhánek
Vyhlášení rozsudku
14:0274 C 1328 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Pavlína Koželuhová
Vyhlášení rozsudku
14:0474 C 1329 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jakub Gagalík
Vyhlášení rozsudku
14:0674 C 543 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petra Vosecká
Vyhlášení rozsudku
14:0874 C 1059 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michal Samko
Vyhlášení rozsudku
14:1074 C 1063 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vojtěch Štěpina
Vyhlášení rozsudku
14:1274 C 1092 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Očadlík
Vyhlášení rozsudku
14:1474 C 1095 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martin Petržilka
Vyhlášení rozsudku
14:1674 C 1108 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Racek
Vyhlášení rozsudku
14:1874 C 1122 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Valeček
Vyhlášení rozsudku
14:2074 C 1125 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nezletilá osoba
Vyhlášení rozsudku
14:2274 C 1147 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Lánský
Vyhlášení rozsudku
14:2474 C 1149 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Daniel Dvořák
Vyhlášení rozsudku
14:2674 C 1151 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Daniel Dvořák
Vyhlášení rozsudku
14:2874 C 1153 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Katrin Hižová
Vyhlášení rozsudku
14:3074 C 1154 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Karel Hrabě
Vyhlášení rozsudku
14:3274 C 1384 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristina Velkoborská
Vyhlášení rozsudku
14:3474 C 1385 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Matička
Vyhlášení rozsudku
14:3674 C 1386 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Václav Huspek
Vyhlášení rozsudku
14:3874 C 1394 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Maksym Lytvynchuk
Vyhlášení rozsudku
14:4074 C 1400 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaTomáš Coufal
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:4274 C 1412 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michaela Sychrová
Vyhlášení rozsudku
14:4474 C 1413 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Kočí
Vyhlášení rozsudku
14:4674 C 1417 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaKateřina Bezděková
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:4874 C 1426 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaPetra Dočkalová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:5074 C 1429 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Svitavský
Vyhlášení rozsudku
14:5274 C 1432 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michal Šedivka
Vyhlášení rozsudku
14:5474 C 1438 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Andrew Smith
Vyhlášení rozsudku
14:5674 C 1442 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sarah Hajrullahiová
Vyhlášení rozsudku
14:5874 C 1445 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaJan Bublík
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
15:0074 C 1447 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Šikič
Vyhlášení rozsudku
09:0028 C 215 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaAllianz pojišťovna, a.s.
Tereza Frolíková
Vyhlášení rozsudku
09:3028 C 218 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDavid Laur
MONETA Auto, s.r.o.
Jednání
10:0028 C 320 / 20184.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Lukáš Řezáč
Jednání
10:3028 C 235 / 20174.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaPavel Dominik
Marcela Dominová
Jednání
13:0074 C 1491 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ivan Halamka
Vyhlášení rozsudku
13:0574 C 1492 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lucie Karasová
Vyhlášení rozsudku
13:1074 C 1493 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaMartin Berežný
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:1574 C 1494 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martin Veselý
Vyhlášení rozsudku
13:2074 C 1495 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Pavel Hájek
Vyhlášení rozsudku
13:2574 C 1499 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martina Hejnová
Vyhlášení rozsudku
13:3074 C 1500 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaMiloš Babák
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:3574 C 1501 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ivan Varvarynets
Vyhlášení rozsudku
13:4074 C 1503 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nicole Rychtaříková
Vyhlášení rozsudku
13:4574 C 1507 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marek Slabihoudek
Vyhlášení rozsudku
13:5074 C 1508 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaJan Čížek
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
13:5574 C 1509 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Hejnic
Vyhlášení rozsudku
14:1074 C 1589 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaIlya Bakhteev
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:1574 C 1590 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaJan Brandejs
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:2074 C 1591 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Pilař
Vyhlášení rozsudku
14:2574 C 1592 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaAdam Bejšovec
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:3074 C 1593 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kateřina Votavová
Vyhlášení rozsudku

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0046 T 64 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieJosef KůrkaHlavní líčení
10:0046 T 5 / 20171.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieMartin MíšekVeřejné zasedání
10:3046 T 68 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieHlavní líčení
11:3046 T 72 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieHlavní líčení
13:0046 PP 52 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieVáclav JeřábekVeřejné zasedání
13:3046 T 40 / 20191.305 I.patroJUDr. Korbařová MarieHlavní líčení
09:0037 T 11 / 20151.306 I.patroMgr. Mana JosefDavid Hraško
Jana Josífková
Veřejné zasedání
09:3037 T 47 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefJan GanišinHlavní líčení
13:1537 T 31 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefEva MalíkováHlavní líčení s dokazováním
08:304 T 63 / 20191.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaIoseb Botchorishvili
Andrii Kovalov
Mariya Martynyuk
SOSOSTAV, s.r.o.
Hlavní líčení
09:3033 PP 26 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaMartin AntošVeřejné zasedání
10:000 NT 7158 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaVojtěch SvozilVeřejné zasedání
11:000 NT 7128 / 20191.311 I.patroJUDr. Knoblochová JanaEduard KudryVeřejné zasedání
09:006 T 71 / 20191.322 I.patroMgr. Dvořák MichalJUDr. Roman Švaňhal Ph.D.Hlavní líčení
09:002 T 61 / 20171.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavVasco OsagieVeřejné zasedání
09:300 NT 7142 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavMichal MacíkVeřejné zasedání
10:002 T 146 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavAdrian SahitiHlavní líčení
13:002 T 138 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavHlavní líčení
11:4514 NC 5051 / 20182.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
11:4517 P A NC 235 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
12:000 P 103 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
12:0017 P A NC 85 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaMarek Smolaga
Radka Vajbarová
Jednání
09:3014 NC 1126 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
09:3036 P A NC 95 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaIng. Radek Hykrda Ph.D.
Ing. Lenka Hykrdová Ph.D.
Jednání
09:3036 P A NC 112 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaIng. Radek Hykrda Ph.D.
Ing. Lenka Hykrdová Ph.D.
Jednání
09:3036 P A NC 148 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaIng. Radek Hykrda Ph.D.
Ing. Lenka Hykrdová Ph.D.
Jednání
10:300 P 307 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
10:3036 P A NC 251 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaMilan Hanousek
Veronika Nidrlová
Jednání
11:300 P 136 / 20162.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
11:3036 P A NC 91 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaIng. MgA. Jindřich Červenák
Jitka Skálová
Jednání
11:3036 P A NC 92 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaIng. MgA. Jindřich Červenák
Jitka Skálová
Jednání
13:000 P 447 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
13:0036 P A NC 457 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaSoňa Hauerová
Jan Köhler
Jednání
14:000 P 334 / 20142.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
14:0036 P A NC 207 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaBc. Danica Kunová
Bc. Milan Štofa
Jednání
14:0036 P A NC 165 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaBc. Danica Kunová
Bc. Milan Štofa
Jednání
10:000 P 417 / 20152.321 II.patroMgr. Stočes LiborJednání
10:0026 P A NC 246 / 20152.321 II.patroMgr. Stočes LiborBc. Helena Poláková
Ing. Andriy Zakharov
Jednání
09:0014 NC 1255 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
09:0050 P A NC 66 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJiří Beneš
Kateřina Sedláková
Jednání
13:0014 NC 1304 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednáníAno
13:0050 P A NC 167 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieBedřich Jeništa
Hana Jeništová
JednáníAno
13:0050 P A NC 168 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieBedřich Jeništa
Hana Jeništová
JednáníAno
14:000 P 277 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednáníAno
14:0050 P A NC 129 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieAntonin Herbeck
Radka Herbeck
JednáníAno
14:0050 P A NC 130 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieAntonin Herbeck
Radka Herbeck
JednáníAno
09:0042 C 236 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanPetr Smrček
Klára Smrčková
Jednání
09:2042 C 255 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanJan Svatoň
Jana Svatoňová
Jednání
09:4042 C 150 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanJiří Zdeněk
Dana Zdeňková
Jednání
10:0042 C 117 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanJiří Kňourek
Zuzana Kňourková
Jednání
10:2042 C 234 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanKarel Kapinus
OSPEN s.r.o.
Jednání
10:3042 C 212 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanDana Dlouhá
PEKO-GDS s.r.o.
Jednání
10:4042 C 176 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanRECOPLASTIC s.r.o.
UniCredit Leasing CZ, a.s.
Jednání
12:4542 C 170 / 20143.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanMartin Sláma
Roman Šejda
Zlata Šejdová
Vyhlášení rozsudku
13:0042 C 377 / 20183.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanAleš Chmelař
Věra Chmelařová
Jednání
14:0042 C 215 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanMichaela Burkušová
Provident Financial s.r.o.
Jednání
15:0042 C 241 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanCestovní kancelář FISCHER, a.s.
MUDr. Alexej Nevedomský
Jednání
09:3012 C 23 / 20183.318 III.patroJUDr. Procházková EvaMgr. Jana Holcová
JUDr. Lumír Mičánek
Jednání
13:0012 C 292 / 20153.318 III.patroJUDr. Procházková EvaBc. Michal Chuchla Dis.
Městská část Praha 11
Jednání
09:5018 C 222 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavČeská pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
David Knap
Vyhlášení rozsudkuAno
09:5518 C 239 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavEMAX SPEDITION s.r.o.
LTS AD s.r.o.
Vyhlášení rozsudkuAno
10:0018 C 328 / 20183.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavABISANTE, s.r.o.
Vladimír Šimek
Jednání
11:2018 C 141 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavPetr Raitr
Markéta Raitrová
Jednání
13:0018 C 78 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavARIXEN s.r.o.
Aukční centrum Bussmark, s.r.o.
Jaroslava Bucková
Aleš Ešpandr
Private Capital Invest a.s.
Jednání
15:3018 C 107 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavIng. Jakub Hampl
Ing. Kateřina Hamplová
Jednání
15:5018 C 216 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.
TEPLOMONT TOP s.r.o.
Vyhlášení rozsudkuAno
15:5518 C 210 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavDirect pojišťovna, a.s.
Ludvík Novotný
JednáníAno
09:1056 C 92 / 20193.321 III.patroJUDr. Liška FilipIvan Povidajčik
Ivan Povidaychyk
Jednání
09:300 P 81 / 20184.301 IV.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:3017 P A NC 79 / 20184.301 IV.patroJUDr. Přidalová MichaelaMartin Ransdorf
Adéla Ransdorfová
Jednání
09:3017 P A NC 134 / 20184.301 IV.patroJUDr. Přidalová MichaelaMartin Ransdorf
Adéla Ransdorfová
Jednání
09:3015 C 165 / 20184.307 IV.patroMgr. Gottwaldová MartaCestovní kancelář FISCHER, a.s.
Jaroslav Smetka
Anna Smetková
Jednání
13:0015 C 175 / 20174.307 IV.patroMgr. Gottwaldová MartaIdeas Area CZ a.s.
mobile2card a.s. v likvidaci
Jednání
09:0011 C 37 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaTomáš Růžička
Petr Štambach
JednáníAno
10:0011 C 96 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaBENET GOLD s.r.o.
Ing. Jiří Štorkán
JUDr. Květoslava Štorkánová
Jan Toman
Jednání
13:0011 C 147 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaMgr. Rudolf Plíva
Společenství vlastníků domu Mirotická 955, Praha
Jednání
14:0011 C 477 / 20154.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaERGO pojišťovna, a.s.
Miroslav Jambrich
Jednání
09:0039 C 58 / 20184.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkDATACONS, s.r.o.
Ing. Jaroslav Zachariáš
Jednání
09:3014 NC 1302 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednáníAno
09:3075 P A NC 206 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaTomáš Duchoň
Jana Richtrová
JednáníAno
09:3075 P A NC 207 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaTomáš Duchoň
Jana Richtrová
JednáníAno
09:450 P 502 / 20174.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaVyhlášení rozsudku
09:4575 P A NC 165 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJan Bartulík
Kateřina Kubešová
Vyhlášení rozsudku
10:000 P 511 / 20164.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
10:0075 P A NC 245 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJaroslav Křivánek
Miroslava Křivánková
Jednání
13:0014 NC 1336 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
13:0075 P A NC 236 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJan Přibyl
Pavlína Přibylová
Jednání
13:4514 NC 1343 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
13:4575 P A NC 238 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJaroslav Bradáč
Soňa Jirásková
Jednání
14:450 P 327 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednáníAno
14:4575 P A NC 237 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaDaniela Hladká
Jakub Hladký
JednáníAno
13:0016 C 154 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelGenerali Pojišťovna a.s.
TECHNICKÁ ŘEMESLA-WINTER,s.r.o.
Jednání
13:3016 C 10 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelFrantišek Faber
Provident Financial s.r.o.
JednáníAno
15:0016 C 1 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelMinisterstvo vnitra
JUDr. Miroslav Špadrna Ph.D.
Vyhlášení rozsudku
09:0043 C 260 / 20184.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaMichal Kučera
Ing. Ivana Kučerová
Jednání
13:0043 C 12 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaGARLIC s.r.o.
SIMPEA s.r.o.
Jednání
14:1543 C 234 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaKarel Šimanič
Michaela Šimaničová
Jednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:1537 T 98 / 20181.306 I.patroMgr. Mana JosefVeřejné zasedání
08:304 T 158 / 20181.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaMiroslav Císar
Marie Císarová
Hlavní líčení
10:0033 T 52 / 20191.310 I.patroJUDr. Knoblochová JanaHlavní líčení
11:0033 T 66 / 20191.310 I.patroJUDr. Knoblochová JanaHlavní líčení
13:0033 T 79 / 20181.310 I.patroJUDr. Knoblochová JanaVeřejné zasedání
13:3033 T 5 / 20171.310 I.patroJUDr. Knoblochová JanaPetr CajthamlVeřejné zasedání
14:0033 T 1 / 20191.310 I.patroJUDr. Knoblochová JanaVeřejné zasedání
09:0052 T 130 / 20191.322 I.patroMgr. Doubek DušanGerhard GötzHlavní líčení
12:001 PP 70 / 20131.322 I.patroMgr. Doubek DušanMichal HniličkaVeřejné zasedání
12:4552 T 93 / 20151.322 I.patroMgr. Doubek DušanVojtěch Pištěcký
Martin Šimek
Veřejné zasedání
13:000 NT 7155 / 20191.322 I.patroMgr. Doubek DušanPavel MiklíkVeřejné zasedání
13:3052 T 95 / 20191.322 I.patroMgr. Doubek DušanVáclav ŠtanglHlavní líčení
09:000 P 332 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:0017 P A NC 285 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaBarbora RosívačováJednání
09:300 P 149 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:3017 P A NC 127 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaLucie Rychlá
Martin Rychlý
Jednání
09:3017 P A NC 128 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaLucie Rychlá
Martin Rychlý
Jednání
10:450 P 13 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
10:4517 P A NC 207 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaIng. Vít Paulíček
Radka Šnajdrová
Jednání
10:4517 P A NC 208 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaIng. Vít Paulíček
Radka Šnajdrová
Jednání
13:000 P 418 / 20182.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
13:0017 P A NC 261 / 20192.307 II.patroJUDr. Přidalová MichaelaHelena Sychrovská
Jan Všetečka
Jednání
09:3019 C 83 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalIng. Petr Antipovič
Hana Dítětová
Vlasta Kratinová
Městská část Praha 4
Jednání
11:3019 C 95 / 20182.316 II.patroMgr. Průžek MichalPavel Kovář
Dagmar Kovářová
Václav Valeška
Jednání
14:0019 C 264 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalBohemia Faktoring, a.s.
Ludmila Řikovská
Jednání
14:3019 C 223 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalMiroslav Brůna
Rudolf Dodek
Home & Garden, s.r.o.
MONETA Leasing, s.r.o.
Jednání
14:4519 C 192 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalCOOL CREDIT, s.r.o.
Lucie Dvořáčková
Jednání
09:0014 NC 1267 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.JednáníAno
09:0045 P A NC 291 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jiří Froněk
Mgr. Marta Pražáková
JednáníAno
10:3014 NC 1237 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
10:3045 P A NC 277 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Stanislav Novák
Pavla Stachovská
Jednání
10:3045 P A NC 278 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Stanislav Novák
Pavla Stachovská
Jednání
13:0014 NC 1268 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Jednání
13:0045 P A NC 292 / 20192.320 II.patroJUDr. Bc. Rundová Alena Ph.D., LL.M.Lubor Mach
Tereza Machová
Jednání
10:0021 C 41 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaELIS PRAHA spol. s r.o.
Průmstav, a.s.
Jednání
12:3021 C 93 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaALTIS s.r.o.
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
12:5021 C 213 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaČeská pojišťovna a.s.
Marcela Lukáčová-Barancová
Jednání
12:5521 C 211 / 20193.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaČeská kancelář pojistitelů
Martin Sedlák
Jednání
13:0021 C 280 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaJihoměstská majetková, a.s.
Společenství vlastníků jednotek Brandlova č.p. 1641
Jednání
14:3021 C 332 / 20183.307 III.patroPaedDr. Mgr. Jarešová IvanaLuboš Franta
Blanka Jílková
Společenství vlastníků Lounských 803
Jednání
09:3047 C 23 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaJiří Salcman
Wilson and White, s.r.o.
JednáníAno
13:3047 C 82 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaBohemia Faktoring, a.s.
Naděžda Maierová
JednáníAno
14:0047 C 37 / 20193.317 III.patroJUDr. Zítková HanaLanguage Institute, s.r.o.
ZOJA účetnictví, s.r.o.
JednáníAno
15:0044 C 173 / 20163.317 III.patroJUDr. Zítková HanaAlena Pečená
Ing. Ivana Pečená
JednáníAno
08:5030 C 283 / 20193.319 III.patroJUDr. Nývltová Iveta Ph.D.Miroslav Vacek
Naděžda Vacková
Jednání
09:0030 C 184 / 20193.319 III.patroJUDr. Nývltová Iveta Ph.D.František Budil
Hana Budilová
Jednání
09:1030 C 198 / 20193.319 III.patroJUDr. Nývltová Iveta Ph.D.ČEZ a. s.
Václav Kordulík
Jednání
10:1530 C 218 / 20193.319 III.patroJUDr. Nývltová Iveta Ph.D.Svatava Jenšovská
Společenství vlastníků Blatenská 380
Jednání
13:0030 C 380 / 20183.319 III.patroJUDr. Nývltová Iveta Ph.D.Česká kancelář pojistitelů
Jaroslav Novotný
Jednání
09:007 C 87 / 20193.320 III.patroMgr. Gottwaldová MartaMonika Lhotská
Ing. Miroslav Lhotský
Jednání
10:307 C 51 / 20193.320 III.patroMgr. Eliášová LenkaBronislava Prokopová
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
JednáníAno
12:307 C 79 / 20193.320 III.patroMgr. Gottwaldová MartaAEGON Pojišťovna, a.s.
Ladislav Fibinger
Jednání
09:0048 C 62 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaLukáš Nábělek
Ušetřeno.cz, s.r.o.
Jednání
12:5048 C 79 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaPetra Čekalová
Martina Palková
Jednání
13:0048 C 43 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaPartners Financial Services, a.s.
Michal Toth
Jednání
15:0048 C 74 / 20194.307 IV.patroJUDr. Loudová LenkaEMPRESS s.r.o.
TISKAP s.r.o.
JednáníAno
09:0025 C 72 / 20144.308 IV.patroJUDr. Rybářová EvaJaroslava Bernasová
David Kocfelda
Lukáš Kocfelda
Kateřina Kupilíková
Jednání
13:0025 C 424 / 20144.308 IV.patroJUDr. Rybářová EvaEXXON.CZ s.r.o.
UniCredit Leasing CZ, a.s.
JednáníAno
08:1570 C 244 / 20184.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieIng.JUDr. Pavel Kopecký
Lukáš Plechatý
Jednání
09:1570 C 129 / 20194.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieMěstská poliklinika Praha
Vladislav Semashka
Jednání
09:3070 C 207 / 20194.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieInvestCapital Ltd
Jan Štěpánek
Jednání
09:4070 C 190 / 20194.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieMariam Gharibyan
Městská část Praha 4
Jednání
10:0070 C 205 / 20194.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieBNP Paribas Personal Finance
Jakub Meixner
Jednání
10:1070 C 134 / 20194.318 IV.patroMgr. Vobrová LucieA - Trading, a.s.
Juraj Jakubisko
Deana Jakubisková
Jednání
09:308 C 42 / 20174.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaCENTRUM LTD spol.s.r.o.
EIFFEL OPTIC, a.s.
Jednání
10:4574 C 1411 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Pepper Larue Joulwan
Vyhlášení rozsudku
10:5074 C 1487 / 20194.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tatiana Lozan
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 286 / 20174.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaTomáš Beroušek
Marie Handschinová
JednáníAno
14:308 C 204 / 20184.320 IV.patroJUDr. Pospíšilová SimonaRadoslava Jiřinská
David Zemek
Jednání
09:0028 C 236 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaLenka Maudrová
Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
Jednání
09:2028 C 237 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaMiroslav Brůna
Rudolf Dodek
Home & Garden, s.r.o.
MONETA Leasing, s.r.o.
Jednání
09:4028 C 240 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaMonika Houšková
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
10:0028 C 188 / 20164.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaNikola Fryntová
Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.
JednáníAno
10:3028 C 385 / 20184.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaVlasta Degenová
Pavel Procházka
Ludmila Procházková
Státní pozemkový úřad
Eva Veselá
Jednání
11:0028 C 244 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaNela Malá
Filip Malý
Jednání
13:0028 C 43 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaIng. Stanislav Tangl
Eva Tanglová
JUDr. Jana Tvrdková
Jednání
13:3074 C 1505 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jakub Vlach
Vyhlášení rozsudku
13:3574 C 1516 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Stanislav Ulianov
Vyhlášení rozsudku
13:4074 C 1517 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nikol Kohoutová
Vyhlášení rozsudku
13:4574 C 1526 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Varhaník
Vyhlášení rozsudku
13:5074 C 1531 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Tesař
Vyhlášení rozsudku
13:5574 C 1533 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Jakoubek
Vyhlášení rozsudku
14:0074 C 1535 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lucie Drevňáková
Vyhlášení rozsudku
14:0574 C 1536 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Blažena Furdová
Vyhlášení rozsudku
14:1074 C 1539 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaŽaneta Berkyová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:1574 C 1540 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Klára Macourková
Vyhlášení rozsudku
14:2074 C 1541 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Karolína Sailerová
Vyhlášení rozsudku
14:2574 C 1542 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sandra Peštová
Vyhlášení rozsudku
14:3074 C 1543 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ladislav Typlt
Vyhlášení rozsudku
14:3574 C 1552 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Pavel Novotný
Vyhlášení rozsudku
14:4074 C 1553 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Roman Kolenčák
Vyhlášení rozsudku
14:4574 C 1569 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Milan Golík
Vyhlášení rozsudku
14:5074 C 1642 / 20194.321 IV.patroJUDr. Gembčíková BronislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michal Kratochvíl
Vyhlášení rozsudku

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0046 T 46 / 20191.304 I.patroJUDr. Korbařová Mariepprap. Milan PykalHlavní líčení
12:0046 PP 19 / 20171.304 I.patroJUDr. Korbařová MarieMiroslav VitoušVeřejné zasedání
12:3046 T 59 / 20191.304 I.patroJUDr. Korbařová MarieVeronika HaluškováHlavní líčení
09:3037 T 46 / 20191.306 I.patroMgr. Mana JosefPřemysl ŠmídtHlavní líčení s dokazováním
08:154 PP 52 / 20191.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaAntonín GálVeřejné zasedání
09:004 T 41 / 20191.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaJosef HeverleHlavní líčení
10:304 T 64 / 20191.309 I.patroMgr. Kozelková MonikaMatej MlčochHlavní líčení s dokazováním
09:3052 T 114 / 20191.322 I.patroMgr. Burešová EvaMarek BenediktHlavní líčení
13:301 T 83 / 20191.322 I.patroMgr. Burešová EvaPavel Barisov
Alexandru Borisov
Hlavní líčení
12:302 PP 53 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavPetr HolmannVeřejné zasedání
13:002 T 56 / 20191.323 I.patroMgr. Rašík VítězslavJakub GürtlerHlavní líčení s dokazovánímAno
09:000 P 421 / 20002.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
09:0049 P A NC 478 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPetra JasenovcováJednání
09:0049 P A NC 635 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaPetra JasenovcováJednání
10:0014 NC 3048 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJiří Brettschneider
Ing. Zbyněk Brettschneider
Jednání
10:0049 P A NC 446 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJitka BrettschneiderováJednání
10:0049 P A NC 447 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJitka BrettschneiderováJednání
11:000 P 692 / 20092.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
11:0049 P A NC 100 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBožena TrojánkováJednání
11:0049 P A NC 101 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBožena TrojánkováJednání
11:0049 P A NC 619 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBožena TrojánkováJednání
12:000 P 468 / 20132.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
12:0049 P A NC 383 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBěla JiránkováJednání
12:0049 P A NC 384 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaBěla JiránkováJednání
12:500 P 545 / 20072.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
12:5049 P A NC 560 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJana PokornáJednání
13:0014 NC 3100 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaZlatuše Koblasová
Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 4
Jednání
13:0049 P A NC 630 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMarie Chlaňová
Zlatuše Koblasová
Jednání
13:0049 P A NC 631 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMarie Chlaňová
Zlatuše Koblasová
Jednání
14:0014 NC 3073 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMěstská část Praha 4Jednání
14:0049 P A NC 515 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMiluše Holčáková
Městská část Praha 4
Jednání
14:0049 P A NC 516 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaMiluše Holčáková
Městská část Praha 4
Jednání
15:000 P 5 / 20182.307 II.patroJUDr. Veselá JanaJednání
15:0049 P A NC 206 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaTomáš StrnadJednání
15:0049 P A NC 276 / 20192.307 II.patroJUDr. Veselá JanaTomáš StrnadJednání
08:3014 NC 1081 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
08:3022 P A NC 51 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaRoman Ivanovyč Kločurjak
Natalija Mychajlivna Lemak
Jednání
09:300 P 199 / 20132.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
09:3022 P A NC 35 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaVlasta Kautská
Martina Koudelková
Jednání
10:3014 NC 1324 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
10:3022 P A NC 250 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaIng. Pavel Andres
Petra Andresová DiS.
Jednání
10:3022 P A NC 251 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaIng. Pavel Andres
Petra Andresová DiS.
Jednání
11:150 P 260 / 20112.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
11:1522 P A NC 267 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
13:000 P 88 / 20112.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
13:0022 P A NC 70 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaMichal Tomášek
Zuzana Tomášková
Jednání
15:0014 NC 5035 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:0022 P A NC 263 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:1514 NC 5033 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
15:1522 P A NC 262 / 20192.308 II.patroJUDr. Svobodová DanaJednání
09:3014 NC 1325 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
09:3036 P A NC 258 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaMartin Duha
Andrea Malá
Jednání
10:3014 NC 1186 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
10:3036 P A NC 186 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaMartin Kucián
Dagmar Pilařová
Jednání
10:3036 P A NC 187 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaMartin Kucián
Dagmar Pilařová
Jednání
10:3036 P A NC 260 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaMartin Kucián
Dagmar Pilařová
Jednání
11:3014 NC 5032 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
11:3036 P A NC 244 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednání
13:000 P 289 / 20182.318 II.patroJUDr. Hronová JanaJednáníAno
13:0036 P A NC 52 / 20192.318 II.patroJUDr. Hronová JanaEmrah Erdem
RNDr. Zuzana Erdem Ph.D.
JednáníAno
09:3040 C 356 / 20172.319 II.patroJUDr. Berglová HanaPetr Skála
Michaela Skálová
Jednání
10:1540 C 207 / 20182.319 II.patroJUDr. Berglová HanaEva Tučková
Wara Consulting a.s.
Jednání
10:4540 C 152 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaCIB RENT PÍSNICE s.r.o.
Ing. David Onderek
Jednání
13:0040 C 65 / 20182.319 II.patroJUDr. Berglová HanaEKKA - GOLD s.r.o.
MVD group, s.r.o.
Jednání
13:3040 C 188 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaJan Čurda
J&J JAKUBISKO FILM EUROPE, SE
Jednání
14:1040 C 131 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaIng. Petr Luzar
Veronika Luzarová
Jednání
14:5540 C 160 / 20192.319 II.patroJUDr. Berglová HanaMgr. Robert Tschöpl
David Zemek
Jednání
09:000 P 254 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
09:0050 P A NC 103 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieBich Hai Hoang
Thi Huyen Trang Tran
Jednání
09:450 P 276 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
09:4550 P A NC 128 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieMgr. Lucie Malá
Petr Malý
Jednání
13:000 P 281 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
13:0050 P A NC 138 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieLukáš Bedrníček
Jitka Nováková
Jednání
14:0014 NC 1295 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieJednání
14:0050 P A NC 148 / 20193.302 III.patroMgr. Marková LucieLenka Kovářová
Petr Šíma
Jednání
09:0042 C 257 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanGenerali Pojišťovna a.s.
Innovative Partners s.r.o.
Jednání
09:1042 C 247 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanAllianz pojišťovna, a.s.
Roman Šulc
Jednání
09:2042 C 244 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jaroslav Staněk
Jednání
09:3042 C 245 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanJan Bína
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:4042 C 226 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanBohemia Faktoring, a.s.
Katrin Hižová
Jednání
09:5042 C 240 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanBohemia Faktoring, a.s.
Michal Siuda
Jednání
10:0042 C 250 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanMěstská poliklinika Praha
Lucie Novotná
Jednání
10:1042 C 242 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
David Kučík
Jednání
10:2042 C 237 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanVáclav Jáchim
OPR-Finance s.r.o.
Jednání
10:3042 C 228 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanKrajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Marek Skružný
Jednání
10:4042 C 243 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanSpráva služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace
Michal Zima
Jednání
10:5042 C 169 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanTomáš Bulan
COOL CREDIT, s.r.o.
Jednání
11:0042 C 164 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanCOOL CREDIT, s.r.o.
David Vrba
Jednání
13:0042 C 232 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanČSAD Tišnov, spol. s.r.o.
HyperMedia, a. s.
JednáníAno
13:2042 C 141 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanHyperMedia, a. s.
Národní cirkus originál Berousek, s. r. o.
Jednání
13:3042 C 193 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanHyperMedia, a. s.
SRP s.r.o.
Jednání
14:3042 C 208 / 20153.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanHARVARD CAPITAL and CONSULTING investiční společnost a.s. v likvidaci
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
JednáníAno
15:3042 C 131 / 20193.307 III.patroJUDr. Kulhánek RadovanB & B Build Quality, s.r.o.
Stavointerier s.r.o.
Jednání
09:0024 C 127 / 20193.308 III.patroJUDr. Vlčková PetraMgr. Lucie Nová
Ing. Josef Nový
JednáníAno
09:3024 C 16 / 20193.308 III.patroJUDr. Vlčková PetraMichal Pipek
Diana Pipková
Jednání
10:1524 C 97 / 20193.308 III.patroJUDr. Vlčková PetraMgr. Zdeněk Křivánek
Renata Křivánková
Jednání
13:0024 C 28 / 20183.308 III.patroJUDr. Vlčková PetraEliška Srchová
WINSTON WOLF, s.r.o.
Jednání
09:5018 C 220 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavGenerali Pojišťovna a.s.
Zederal plus s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:5518 C 241 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavAllianz pojišťovna, a.s.
duomamas s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0018 C 133 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavJana Malířská
Společenství vlastníků jednotek Za Sídlištěm 2146, Praha
Jednání
12:5518 C 225 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavKrajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Petr Sivák
Vyhlášení rozsudku
13:0018 C 73 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavHalex - Schauenberg, ocelové stavby s.r.o.
Václav Malina
JednáníAno
13:1018 C 201 / 20193.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavOSPEN s.r.o.
Jakub Pikna
Jednání
14:0018 C 226 / 20183.319 III.patroJUDr. Nevole LadislavVít Pecka
Tělovýchovná jednota Praga, z.s.
Jednání
09:300 P 443 / 20134.301 IV.patroJUDr. Přidalová MichaelaJednání
09:3017 P A NC 526 / 20174.301 IV.patroJUDr. Přidalová MichaelaLuboš Forejt
Mgr. Petra Forejtová
Jednání
09:159 C 103 / 20194.307 IV.patroJUDr. Kubová LucieLenka Pilgerová
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
09:309 C 12 / 20194.307 IV.patroJUDr. Kubová LucieKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jana Přibylová
ÚSTAV PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ
JednáníAno
13:009 C 196 / 20194.307 IV.patroJUDr. Kubová LucieKarel Kouba
Denisa Koubová
Jednání
13:009 C 186 / 20194.307 IV.patroJUDr. Kubová LucieJipka moje jazykovka, s.r.o.
Ivana Metelková
JednáníAno
13:309 C 41 / 20194.307 IV.patroJUDr. Kubová LucieMonika Altay
Margarita Raskina MBA
Jednání
09:0011 C 323 / 20144.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaHruška GASTRO s.r.o.
Ivana Meisnerová
Jednání
11:0011 C 155 / 20194.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaOrange finance s.r.o.
Michaela Žídková
Jednání
13:0011 C 132 / 20124.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaFilip Zitta
Jan Zitta
Jednání
14:0011 C 358 / 20184.308 IV.patroMgr. Schramová BlankaMiroslav Venta
Eva Ventová
Jednání
09:0039 C 93 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkSára Lotfi
Kristýna Přibylová
Jiří Punčochář
Jednání
09:3039 C 204 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkJan Petrášek
UniCredit Leasing CZ, a.s.
Jednání
10:0039 C 155 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkPavel Sokol
prof. Joachim Spiegler
Jednání
10:3039 C 214 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkMartin Keclík
Edita Keclíková
Jednání
11:0058 C 97 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÝ ROZHLAS
Williams holdings, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:0558 C 98 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÝ ROZHLAS
VLADIM, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:1058 C 99 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkČESKÝ ROZHLAS
DUDI COOP s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0039 C 212 / 20194.318 IV.patroMgr. Rychnovský ZdeněkAneta Štěpánová
velocidad s.r.o.
Jednání
09:3014 NC 1333 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
09:3075 P A NC 234 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaRichard Waisser
PhDr. Kamila Waisserová Šimberská
Jednání
09:3075 P A NC 235 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaRichard Waisser
PhDr. Kamila Waisserová Šimberská
Jednání
12:3014 NC 1308 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
12:3075 P A NC 214 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaRóbert Bulla
Denisa Bullová
Jednání
12:3075 P A NC 215 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaRóbert Bulla
Denisa Bullová
Jednání
13:300 P 244 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaJednání
13:3075 P A NC 166 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaMgr. Jindřich Šimberský
PhDr. Kamila Waisserová Šimberská
Jednání
13:3075 P A NC 169 / 20194.319 IV.patroMgr. Schütznerová PavlaMgr. Jindřich Šimberský
PhDr. Kamila Waisserová Šimberská
Jednání
09:0016 C 158 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelJTH Apartments Masarykova a.s.
Jan Yannain Maung
Jednání
09:1016 C 163 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelČeská pojišťovna a.s.
YALEANOR s.r.o.
Jednání
09:1716 C 170 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelLukáš Kejmar
Zonky s.r.o.
Jednání
09:2016 C 164 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Michaela Rámischová
Jednání
09:2716 C 173 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ Michaelinnogy Energie, s.r.o.
KPN Chain s.r.o.
Jednání
10:0016 C 73 / 20194.320 IV.patroMgr. Květ MichaelCENTIGRADE s. r. o.
Czech Aviation Training Centre, s.r.o.
Jednání
14:0016 C 8 / 20174.320 IV.patroMgr. Květ MichaelStanislava Šůsová
Ing. Lenka Zumrová MBA
Jednání
09:0043 C 172 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaJana Kodýmová
Městská část Praha 11
Jednání
10:0043 C 40 / 20184.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaHruška GASTRO s.r.o.
Společenství Kudrnova 234
Jednání
13:0043 C 348 / 20184.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaKARUBOS, s.r.o.
Parenteral, a.s.
Jednání
14:1543 C 165 / 20194.321 IV.patroMgr. Tupá MonikaMichal Kotlín
Gabriela Kotlínová
Jednání

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 4

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:006 T 64 / 20181.306 I.patroMgr. Dvořák MichalDavid Hejčl
Jiří Pek
Hlavní líčení s dokazováním
10:001 T 95 / 20191.311 I.patroMgr. Burešová EvaMiloslav ŠťástkaHlavní líčení s dokazováním
11:301 T 140 / 20191.311 I.patroMgr. Burešová EvaHlavní líčení s dokazováním
09:0052 T 202 / 20181.323 I.patroMgr. Doubek DušanIlona Slámová
Pavlína Štrosová
Hlavní líčení
09:3019 C 140 / 20182.316 II.patroMgr. Průžek MichalVojtěch Chmelíček
PhDr. Miroslava NOVÁKOVÁ CHMELÍČKOVÁ
Jednání
11:3019 C 231 / 20182.316 II.patroMgr. Průžek MichalEXIM TOURS a.s.
Markéta Habartová
Pavel Hrubý
Jednání
13:0019 C 179 / 20192.316 II.patroMgr. Průžek MichalDAKOWEST Logistic s.r.o.
I M O F A, spol. s.r.o.
Jednání