Obvodní soud Praha 5

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 5

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 5

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:004 C 98 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaČeská republika - Ministerstvo financí
Ing. Karel Daňhel
Národní bezpečností úřad
Vyhlášení rozsudku
09:304 C 17 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaGenerali Pojišťovna a.s.
NP AUTO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:404 C 19 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaMichal Šalanský
UNIQA pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:454 C 117 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaBohemia Faktoring, a.s.
Jana Semerádová
Vyhlášení rozsudku
10:004 C 204 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaJiří Bohal
P&K developers, s.r.o.
Jednání
13:004 C 343 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaŠárka Gergelová
J&T advokátní kancelář s.r.o.
Jednání
13:104 C 297 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaCFIG SE
Jakub Václavík
Jednání
13:154 C 112 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaBohemia Faktoring, a.s.
Rostislav Škrabaňa
Vyhlášení rozsudku
13:204 C 60 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaAIRCON CLIMA CZ, s.r.o.
UNIVENT CZ s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:254 C 39 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaATERION s.r.o.
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:304 C 360 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Dvořáková MichalaJozef Bednárik
Petr Hanzlík
Daniel Kraus
Vladimír Martinovský
Jednání
09:3015 C 112 / 2018č. dveří 3, 1. patro, budova FMgr. Váňa ZdeněkJan Bartůněk
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Jana Vašíková
Jednání
13:0015 C 135 / 2018č. dveří 3, 1. patro, budova FMgr. Váňa ZdeněkČeskomoravský cement, a.s.
Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i.
Jednání
10:0025 C 33 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinDaniel Horák
MUDr. Marta Horáková
JednáníAno
10:0025 C 263 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinČeská republika - Státní pozemkový úřad
Petr Lžička
Zdeněk Lžička
Jednání
12:3025 C 7 / 2019č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinJosef Langer
Lilija Polachova
Jednání
13:0025 C 53 / 2017č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinMgr. Štěpán Suchochleb
Mgr. Lucie Suchochlebová Ryntová
Jednání
10:005 C 346 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaVladimir Ljašenko
Natalia Turea
Jednání
13:005 C 354 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaViktoryia Shyshkarova
Alexander Vasiliev
Jednání
13:405 C 297 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaZdeněk Růžička
VATAONLINE s.r.o.
Jednání
14:005 C 3 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaALTAXO Accounting s.r.o.
DAZZY Cosmetic s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:025 C 5 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaBohemia Faktoring, a.s.
Luboš Souček
Vyhlášení rozsudku
14:045 C 15 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaMohamed Arafa
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Vyhlášení rozsudku
14:065 C 337 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaAUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Vjačeslav Kuzmenok
Vyhlášení rozsudku
14:085 C 445 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaEmons spedice s.r.o.
Forstemir s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:105 C 108 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaČeská pojišťovna a. s.
E.H.L.GROUP s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:125 C 118 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaMartin Čech Dis.
Bc. Nela Čech Revendová
Vyhlášení rozsudku
14:145 C 19 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaLidia Sidorova
UNIQA pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
14:165 C 84 / 2019č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaIng. Ctibor Fornůsek
Pavla Zelingrová
Vyhlášení rozsudku
10:1528 C 124 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Karel Štoček
Jednání
10:3028 C 118 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaBohemia Faktoring, a.s.
Patrik Frajer
Jednání
10:4528 C 121 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaIvan Čureja
Fakultní nemocnice v Motole
Vyhlášení rozsudku
11:0028 C 219 / 2017č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaMartin Novák
Jan Rožumberský
Jednání
13:0028 C 77 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaMonika Kloučková
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
13:3028 C 80 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaMartin Pešek
Společenství vlastníků jednotek Amforová 1885,1886,1887
Jednání
14:0028 C 309 / 2016č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaDominant s.r.o.
KvadroMedia System s.r.o.
JednáníAno
14:1528 C 126 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Malíková Petříčková ŠárkaČeská pojišťovna a. s.
Jiří Perger
Jednání
10:0011 C 52 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrIng. Katarína Brončeková
Vodafone Czech Republic a.s.
Jednání
13:0011 C 88 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrAndrzej Borkowski
PRK Raft, a.s.
Jednání
13:1511 C 145 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrPatryk Jerzy Karoń
PRK Raft, a.s.
Jednání
13:3011 C 166 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrWojciech Sebastian Lasota
PRK Raft, a.s.
Jednání
08:0010 C 28 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaCentrální výběrová řízení a.s.
VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Jednání
08:0210 C 47 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaHH Euro trans, s.r.o.
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0510 C 22 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaKamil Procházka
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:1010 C 31 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaAdam Halmoši DiS.
Ing. Jan Svatoš
Vyhlášení rozsudku
08:1534 C 319 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaKLEMBER TRADE a.s.
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:2010 C 41 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaTRUE trade s.r.o.
ZDENĚK BEJBR SPEDITION, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:3010 C 28 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaCentrální výběrová řízení a.s.
VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Jednání
10:0010 C 2 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaSvoboda a přímá demokracie-Tomio Okamura (SPD), politické hnutí
VLTAVA LABE MEDIA a.s.
JednáníAno
13:0010 C 43 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaTomáš Kutman
Pavla Kutmanová
Vyhlášení rozsudku
13:0034 C 198 / 2017č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaTomáš Heger
NN Životní pojišťovna N.V., Rotterdam, Weena 505, Nizozemí, reg. č. 24042211, jednající v České republice prostřednictvím NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
JednáníAno
09:0038 T 42 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Prokop MichalDavid BergmanHlavní líčení s dokazováním
12:3038 T 45 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Prokop MichalNikola Čurejová
Martin Dvořák
Mirek Dvořák
Martin Horvát
Hlavní líčení s dokazováním

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 5

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3015 C 344 / 2016č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Váňa ZdeněkMartin Latka
Ing. Lucie Matuštíková
JednáníAno
10:0015 C 4 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraIng. Pavel Janúrik
VJM Frigotrans,s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0515 C 77 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraInvestCapital Ltd
Jiří Škoda
Vyhlášení rozsudku
10:1015 C 80 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraCREDITFIELD, s.r.o.
Robert Janovský
Vyhlášení rozsudku
10:1515 C 83 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraSprif s.r.o.
Dominik Wojtek
Vyhlášení rozsudku
10:2015 C 67 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraČeská pojišťovna a. s.
Antonín Šrámek
Vyhlášení rozsudku
10:2515 C 70 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraIng. Naďa Gardianová
Pavel Voborník
Vyhlášení rozsudku
13:0015 C 360 / 2011č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Váňa ZdeněkDRUŽSTVO DOMOV, družstvo
Ing. Jiří Kubík
Helena Kubíková
Jednání
15:0015 C 129 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraJiří Šrytr
Zaplo Finance s.r.o.
Jednání
15:1515 C 130 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraIntrum Czech, s.r.o.
Radek Jandečka
Jednání
15:3015 C 126 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FJUDr. Hněvkovská BarboraVladimír Jelen
Monika Jelen Sýkorová
Jednání
09:3042 C 351 / 2018č. dveří 2, 1. patro, budova FMgr. Mašková TerezaCarTec Praha s.r.o.
PGSM stav s.r.o.
Jednání
12:3042 C 65 / 2018č. dveří 2, 1. patro, budova FMgr. Mašková TerezaFakultní nemocnice v Motole
Pavla Maytnerová
Jednání
15:3042 C 443 / 2018č. dveří 2, 1. patro, budova FMgr. Mašková TerezaIng. František Příkaský
WAF-WAF s.r.o.
Jednání
10:0026 C 465 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichZdeněk Mančal
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Vyhlášení rozsudku
10:1526 C 289 / 2013č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichAndrea Bačíková
Jiří Beneš
František Bialek
Ing. Eva Bialková
Ing. Daniel Bíman
Mgr. Michaela Bučková
BYTOVÉ DOMY LETŇANY a.s.
Ondřej Čadík
Lukáš Duban
Ing. Dalibor Dušek
Jana Hálová
Martina Holubcová
Erik Hubáček
Martina Hubáčková
Mgr. Zdeněk Janda
Ing. Dana Jandová
Jana Jarolímková
Kateřina Jílková
Vlastimil Káčerek
Jana Káčerková
Mgr. Blanka Křištová
Simona Kudelová
Jindřich Kuncl
Božena Kunclová
Ing. Jitka Lipovčanová
Ing. Olga Machačová
Ing. Denisa Maršálová
Ing.Mgr. Pavel Matoušek
Ing. Roman Melkus
Radek Oškera
Bc. Rostislav Palla
Hana Pallová
Ing. Martin Paulovič
Michal Procházka
Lucie Procházková
Mgr. Marie Procházková
Ing. Miroslav Prokeš CSc.
Mgr. Jakub Růžička
Mgr. Kamila Růžičková
Ing. Pavlína Ryzáková
Michael Seidl
Zdeňka Seidlová
Monika Šťástková
Ing. Alena Štefaňáková
Libuše Tvrzníková
Alena Veselá
Antonín Zbíral
Eva Zbíralová
Ing. Martin Žižka
Jednání
10:4526 C 445 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichMgr. Ivo Krampera
Katarína Kramperová
Jednání
11:0026 C 302 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichCar Mania, s.r.o.
Jiří Vaněk
Jednání
13:1526 C 393 / 2017č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichLucon CZ s.r.o.
STAVOGARANT s.r.o.
JednáníAno
14:3026 C 218 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichCentroblog Most s.r.o.
dopharma s.r.o.
Jednání
15:3026 C 351 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichZdenka Popovičová
QI investiční společnost, a.s.
Jednání
10:005 C 214 / 2017č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaJakub Havlín
Mgr. Alena Havlínová
Jednání
13:0021 C 7 / 2015č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaJosef Krzák
Mgr. Lucie Krzáková
Spravedlnost PV-družstvo
Jednání
14:005 C 368 / 2018č. dveří 5, 1. patro, budova FMgr. Staňková DitaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Alexandr Doležel
JednáníAno
08:309 C 441 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaBNP Paribas Personal Finance, Paříž, 1 boulevard Haussmann, 75009, Francouzská republika, reg.č. 542097902, jednající v České republice prostřednictvím BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod
Regina Paterová
Jednání
08:459 C 452 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaIng Radim Čihák
Mgr. Jitka Čiháková
Jednání
09:009 C 442 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaJiří Kubizňák
Romana Kubizňáková
Jednání
10:309 C 425 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaMonika Čurejová
KRUK Spółka akcyjna
Jednání
11:009 C 27 / 2017č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaECOSTEP CONSULTING LTD
Společenství vlastníků QRS Sazovická 492/3,Praha Zličín
Jednání
13:009 C 202 / 2015č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaIng. Jan Čuba
Ivo Smutný
Jednání
15:009 C 75 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaEZH, a.s.
MAR-CONTROLS,spol.s.r.o.
Jednání
08:0010 C 83 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaGenerali Pojišťovna a.s.
RETRO REAL s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0534 C 388 / 2018č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaMichaela Kinder
SOLID a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3034 C 311 / 2018č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaFast Communication s.r.o.
Ondřej Kupčík
Jednání
13:0034 C 243 / 2018č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaŠkoFIN s.r.o.
Ing. David Zeman
JednáníAno
13:0034 C 299 / 2018č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Harmachová EvaMartin Blažek
Česká republika - Státní pozemkový úřad za kterou jedná Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednání
10:0011 C 241 / 2017č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrHlavní město Praha
Michal Hofmann
Stephen Rainer Hofmann
Petra Hostová
Kateřina Princová
MUDr. Andrej Souček
Jednání
10:3011 C 240 / 2017č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrPavel Hanton
Hlavní město Praha
Michal Hofmann
Stephen Rainer Hofmann
František Host
Petra Hostová
Kateřina Princová
MUDr. Andrej Souček
Jednání
11:0011 C 243 / 2017č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrHlavní město Praha
Michal Hofmann
Stephen Rainer Hofmann
Milana Holakovská
Ing. Jaroslav Holakovský
RNDr. Jan Kolář Ph.D.
Mgr. Veronika Kolářová Ph.D.
Kateřina Princová
MUDr. Andrej Souček
Jednání
13:0011 C 190 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrCOM-TIP s.r.o.
PARCO, spol. s r.o.,
Jednání
13:3011 C 46 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrKrzysztof Andrzej Chromik
FAST CONSULTING s.r.o.
MICHAEL GROUP s.r.o.
Jednání
14:2011 EVC 58 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrJednání
14:3511 EVC 59 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrJednání
14:5011 EVC 41 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrJednání
15:1011 EVC 63 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrJednání
15:3011 C 171 / 2018č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Moucha PetrIng. Blanka Kovandová MBA
Ing. Jana Venušová MBA
Jednání
09:0013 C 134 / 2017č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LucieDmytro Dresher
Lesya Dresher
Jednání
10:1513 C 166 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LucieDaniel Banszel
Městská část Praha 1
Jednání
12:1513 C 58 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LucieBohemia Faktoring, a.s.
Martina Vašková
Vyhlášení rozsudku
12:3013 C 147 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LuciePetr Procházka
Mgr. Eva Šašinková
Jednání
15:0013 C 177 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LucieAnna Balounová
Marta Fehérová
Jaroslava Fialová
Irma Friedlová
Alena Gebertová
Milan Lindner
Jana Novotná
Jan Rejšek
SOCIETE AIR FRANCE-obchodní zastoupení
Alois Šprachta
Jednání
15:4513 C 190 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FJUDr. Bičáková LucieLudmila Růžičková
SOCIETE AIR FRANCE-obchodní zastoupení
Jednání
09:0019 T 5 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Fila MartinLadislav MorgensternHlavní líčení s dokazováním
15:0019 T 79 / 2014č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Fila MartinJaroslav DaněkVeřejné zasedání
15:3019 T 104 / 2017č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Slavík LukášVeřejné zasedání
09:002 T 35 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaMiroslav KočárekHlavní líčení s dokazováním
11:002 T 11 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaVáclav DuchoňHlavní líčení s dokazováním
13:0064 T 8 / 2017č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaThi Thanh Nga DinhVeřejné zasedání
13:302 T 52 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaMilan EliášHlavní líčení s dokazováním
08:3030 T 34 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaMiroslav HeltHlavní líčení s dokazováním
10:0030 T 8 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaJakub JíchaHlavní líčení s dokazováním
11:0030 T 46 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaMarek KřovinaHlavní líčení s dokazováním
14:0030 T 136 / 2018č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaJan KrůtaHlavní líčení s dokazováním
15:0030 T 131 / 2018č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaMichal Dvořák
Ing. Michaela Schwarzová
Hlavní líčení s dokazováním
09:0037 NT 8006 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Novotný JanPhDr. Karel KodalíkVeřejné zasedání
09:4540 T 26 / 2018č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Novotný JanVeřejné zasedání
10:1537 NT 8007 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Novotný JanDavid StančíkVeřejné zasedání
08:2050 NC 6098 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
08:2012 P A NC 79 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:2012 P A NC 80 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:2012 P A NC 82 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:4550 NC 9009 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
08:4512 P A NC 62 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0050 P 116 / 2016č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
09:0012 P A NC 266 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
11:4512 P A NC 88 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
11:4512 P A NC 89 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
11:4550 NC 6111 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
12:0050 P 246 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
12:0012 P A NC 238 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
12:3050 P 280 / 2016č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
12:3012 P A NC 63 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0050 P 144 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednáníAno
13:0012 P A NC 46 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednáníAno
13:3050 NC 543 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaMartina MatuškováJednáníAno
13:3012 P A NC 210 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaKateřina Matušková
Martina Matušková
JednáníAno
13:3012 P A NC 221 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaKateřina Matušková
Martina Matušková
JednáníAno
13:3050 P 123 / 2010č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
13:3012 P A NC 78 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
14:0050 NC 6085 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
14:0012 P A NC 65 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:2050 P 399 / 2014č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
14:2012 P A NC 66 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
14:2012 P A NC 67 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
15:0050 NC 6082 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaJednání
15:0012 P A NC 64 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
15:0012 P A NC 75 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaNezletilá osobaJednání
15:5050 NC 543 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaMartina MatuškováJednání
15:5012 P A NC 210 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaKateřina Matušková
Martina Matušková
Jednání
15:5012 P A NC 221 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Bartoníčková IrenaKateřina Matušková
Martina Matušková
Jednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 5

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:236 C 122 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrBohemia Faktoring, a.s.
Zdeňka Stýblová
Vyhlášení rozsudku
09:246 C 121 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrLukáš Hrbáček
Sprif s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:256 C 120 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrVladimíra Bělašková
Intrum Czech, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:266 C 114 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrElena Dudina
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
09:276 C 115 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrČeská televize
Vladislava Pospíšilová
Vyhlášení rozsudku
09:286 C 116 / 2019č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Luxury Planet s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:296 C 455 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrPavel Bláha
Veronika Bláhová
Vyhlášení rozsudku
09:306 C 116 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrHes & Hesová s.r.o.
Luděk Vašek
Jednání
09:306 C 466 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrBV GROUP floor steel s.r.o.
STRABAG, a.s.
JednáníAno
10:156 C 41 / 2018č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrBroumovské stavební sdružení s.r.o.
Castrum Scheczler, s.r.o.
Jednání
13:006 C 64 / 2015č. dveří 1, 1. patro, budova FMgr. Pomahač PetrČeská republika
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
Solsolis, a.s.
Jednání
09:0042 C 74 / 2019č. dveří 2, 1. patro, budova FMgr. Mašková TerezaJE Dřevo s.r.o.
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:3031 C 311 / 2017č. dveří 3, 1. patro, budova FJUDr. Skálová JitkaJiří Němeček
Nemocnice Na Homolce
JednáníAno
13:0031 C 61 / 2018č. dveří 3, 1. patro, budova FJUDr. Skálová JitkaBytové družstvo Jaromírova 433/25
FOBOS - THOR s.r.o.
JednáníAno
10:0025 C 358 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinBohemia Faktoring, a.s.
Alenka Němcová
Jednání
12:2525 C 154 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinIng. Tomáš Antoš
Klára Antošová
Vyhlášení rozsudku
12:3025 C 26 / 2019č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinCashdirect, a.s.
Kamil Fatka
Petr Polák
Jednání
13:0025 C 353 / 2018č. dveří 4, 1. patro, budova FMgr. Šalamoun MartinIng. František Koníček
Ing. Alena Likešová
JUDr. Eva Novaková
Jednání
09:4526 C 54 / 2019č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichLukáš Červinka
Zdravé stravování s.r.o.
Jednání
10:1526 C 434 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichČerná Hora Sevices s.r.o.
VeRoS Centrum s.r.o.
JednáníAno
10:2026 C 459 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichMiroslav Tulis
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Jednání
11:3026 C 273 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichČeská pojišťovna a. s.
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.
Jednání
13:1526 C 287 / 2016č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichAveClara s.r.o
MSB Legal, v.o.s.
Jednání
15:0026 C 376 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FMgr. Kysela JindřichOldřich Novotný
PS TRANS Czech s.r.o.
Jednání
09:0016 C 37 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraARE TWO DEE TWO s.r.o.
ŠkoFIN s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0516 C 33 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraRóbert Ruščin
T-mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:1016 C 74 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraBohemia Faktoring, a.s.
Milan Pacik
Vyhlášení rozsudku
09:1516 C 468 / 2018č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraČeská spořitelna, a.s.
Marie Horáčková
Vyhlášení rozsudku
09:2516 C 119 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraBohemia Faktoring, a.s.
Slávka Surmajová
Vyhlášení rozsudku
09:3016 C 27 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraIng. Naďa Gardianová
Pavel Voborník
Vyhlášení rozsudku
09:3516 C 21 / 2019č. dveří 7, 2. patro, budova FMgr. Hronová KláraJakub Grega
Michal Zikmund
Vyhlášení rozsudku
09:3021 C 67 / 2019č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Závišková LadaTomáš Trhoň
František Zeman
Jednání
09:4521 C 127 / 2019č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Závišková LadaJan Augustin
EOS Investment Česká republika, s.r.o.
Jednání
10:0021 C 119 / 2019č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Závišková LadaAndrea Isholová
Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Jednání
13:0021 C 11 / 2019č. dveří 8, 2. patro, budova FJUDr. Závišková LadaMgr. Jan Harangozzo
Jaroslav Pokorný
PROLOGGIO a.s.
Jednání
08:3050 NC 6030 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
08:3023 P A NC 73 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3023 P A NC 66 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3023 P A NC 67 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:2050 NC 6022 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
09:2023 P A NC 62 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:2023 P A NC 50 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:2023 P A NC 51 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:1050 NC 6032 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
10:1023 P A NC 69 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osobaJednání
10:1023 P A NC 120 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osobaJednání
11:0050 NC 6028 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
11:0023 P A NC 64 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osobaJednání
11:0023 P A NC 65 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osobaJednání
12:1050 P 372 / 2013č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
12:1023 P A NC 40 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osobaJednání
13:4050 P 215 / 2008č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJiří VaněčekJednání
13:4023 P A NC 84 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
13:4023 P A NC 85 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
14:0050 P 527 / 2008č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaJednání
14:0023 P A NC 556 / 2018č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Vraná HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:002 T 147 / 2018č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaMichal Chochola
Simona Smolíková
Hlavní líčení s dokazováním
11:002 T 13 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaMichael MusilHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 19 / 2017č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaMichal FusekVeřejné zasedání
13:302 T 34 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Humeni JanaLukáš NiklHlavní líčení s dokazováním
08:5050 P 76 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
08:5022 P A NC 175 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0050 P 252 / 2010č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
09:0022 P A NC 31 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání
09:2050 P 188 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaRadka HonsováJednání
09:2022 P A NC 30 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Radka Honsová
Jednání
09:3050 P 406 / 2014č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
09:3022 P A NC 557 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:4550 P 64 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
10:4522 P A NC 156 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání
11:1550 NC 6086 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
11:1522 P A NC 129 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:1522 P A NC 135 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3050 NC 6074 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
11:3022 P A NC 112 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání
11:3022 P A NC 113 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání
11:3050 NC 10512 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednáníAno
11:3022 P A NC 412 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednáníAno
13:0050 P 253 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaDaniel KlamrtJednáníAno
13:0022 P A NC 471 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaDaniel Klamrt
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:3050 NC 9004 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
13:3022 P A NC 69 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:4050 P 45 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
13:4022 P A NC 300 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
13:4022 P A NC 360 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
14:1550 P 109 / 2016č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJana Linhartová
Jiří Müller
Jednání
14:1522 P A NC 174 / 2019č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osoba
Jana Linhartová
Jiří Müller
Jednání
14:3050 NC 540 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaJednání
14:3022 P A NC 392 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání
14:3022 P A NC 405 / 2018č. 5, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ondrová VilmaNezletilá osobaJednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 5

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:009 C 286 / 2016č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaMUDr. Karla Kozelská
OVELOS, pozemní stavby a.s.
Jednání
10:309 C 414 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaAvelimote s.r.o.
Martin Diviš
Michal Odstrčil
Eva Odstrčilová
Jednání
12:459 C 46 / 2018č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaIng. Marek Hladík
Mgr. Hana Hladíková
Jednání
13:309 C 207 / 2017č. dveří 6, 1. patro, budova FJUDr. Portychová AnnaMartin Tesař
Dana Vítek
Jednání
10:0024 C 9 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Šťastná IrenaAAMON s.r.o.
Milan Sihelský
Vyhlášení rozsudku
10:0324 C 26 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Šťastná IrenaIng. Ivan Hajas
Společenství vlastníků jednotek Bellušova 1852-1854 v Praze
Vyhlášení rozsudku
10:0624 C 29 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Šťastná IrenaFLASH PLUS s.r.o.
Greenlux s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0924 C 109 / 2019č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Šťastná IrenaSpráva služeb hlavního města Prahy
Lukáš Šíp
Vyhlášení rozsudku
13:0024 C 165 / 2018č. dveří 9, 2. patro, budova FMgr. Šťastná IrenaCLAW s.r.o.
Sale and Export Corporation, s.r.o.
Jednání
09:0050 P 228 / 2011č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaJednání
09:0063 P A NC 377 / 2017č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaNezletilá osobaJednání
10:0050 P 30 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaJednání
11:0063 P A NC 39 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0050 NC 6014 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaJednání
12:0050 P 468 / 2015č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaJednání
12:0063 P A NC 100 / 2019č. 1, 2. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Hubáčková LenkaNezletilá osobaJednání
08:3038 T 73 / 2017č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Cukerová VeronikaVeřejné zasedání
08:4538 T 48 / 2016č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2JUDr. Cukerová VeronikaMartin HorkýVeřejné zasedání
09:1538 T 20 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Prokop MichalHlavní líčení s dokazováním
12:0038 T 30 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Prokop MichalHlavní líčení s dokazováním
12:3038 T 5 / 2019č. 2, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Prokop MichalJan MervartHlavní líčení s dokazováním
11:301 T 4 / 2019č. 3, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Ctiborová KateřinaMaroš FeriHlavní líčení s dokazováním
08:3030 T 1 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaHlavní líčení s dokazováním
09:2030 T 36 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaHlavní líčení s dokazováním
10:0030 T 74 / 2018č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaVeřejné zasedání
10:3030 T 19 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaZdeněk NovákHlavní líčení s dokazováním
12:3030 T 35 / 2019č. 4, 3. patro, Legerova 1877/7, Praha 2Mgr. Chaloupková HanaMartin MichalíčekHlavní líčení s dokazováním