Obvodní soud Praha 6

Pondělí 19. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:0011 C 269 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaMiloš Kašpar
Lenka Kašparová
Jednání
13:1511 C 260 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaTomáš Skořepa
Dagmar Skořepová
JednáníAno
13:3011 C 154 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaVeronika Kvičinská
Jiří Kvičinský
Jednání
09:0013 C 102 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaRobert Kejř
Eva Šorelová
Naděžda Tupá
Jednání
09:3013 C 162 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaMarie Bauerová
Ivana Boumová
Mgr. Petr Kohútek
Emil Nosek
VOJTĚCH SACKMAUER
Martin Šmejkal
Jednání
10:0013 C 124 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaDeutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Ivana Šulcová
Vyhlášení rozsudku
10:0013 C 251 / 20172.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaIng. Rostislav Dušek
Městská část Praha 17
JednáníAno
10:0513 C 121 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaAleš Berka
Klára Berková
WIZZ Air Hungary Légiközlekedési Korlátolt Felelösségü Társaság
Vyhlášení rozsudku
11:0013 C 468 / 20092.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaEva Hachlová
Pavla Horská
L. a S. Tábor - spol. s r.o.
Jednání
13:0013 C 86 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaMgr. Martin Bezouška
Mgr. Martina Bezoušková
JednáníAno
09:0014 C 204 / 20172.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaMiroslav Bobok
Karel Čelikovský
Jednání
13:0014 C 169 / 20182.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaCirmon s.r.o.
Společnost T.A.Q. s.r.o.
Jednání
15:0014 C 171 / 20192.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaKryštof Sýkora
Jitka Sýkorová
Jednání
12:207 C 16 / 20183.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaŠtěpán Hellich
Robert Kessner
Ing. Ivana Kessnerová
Jiný soudní rok
12:307 C 114 / 20193.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaČeské aerolinie a.s.
Mgr. Lucie Ratajová
Jiný soudní rok
12:407 C 8 / 20193.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaBubenská 1, a.s.
The Bear Group, z.s.
JednáníAno
13:007 C 15 / 20193.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaHelena Bláhová
Jan Bürger
Ing. Květoslava Cognettiová
MUDr. Vladimíra Červenková - Šefrnová
Jakub Šefrna
Jednání
09:3016 T 107 / 20153.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaLukáš OulehlaHlavní líčení
09:150 NC 29030 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:1551 P A NC 205 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:450 P 116 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 203 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 204 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 210 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:000 P 270 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 506 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 507 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
15:300 NC 17002 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
15:3051 P A NC 33 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
15:3051 P A NC 259 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
15:3051 P A NC 260 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
15:300 NC 1017 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
15:3051 P A NC 270 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
08:302 T 43 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaJan Hlavsa
Jaromír Plaščák
Hlavní líčení
13:002 T 114 / 20174.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaVeřejné zasedání
14:0010 C 289 / 20144.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaJitka Kynclová
"Země koní"
JednáníAno
11:3016 T 167 / 20134.323 IV.patroMgr. Steiner KarelMichal KopřivaHlavní líčení s dokazováním

Úterý 20. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:2019 C 247 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMilan Frencl
Tereza Frenclová
Jednání
08:3019 C 285 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMiroslav Matuna
Dagmar Matunová
JednáníAno
08:4519 C 230 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaVladimír Elznic
Marta Elznicová
Jednání
09:0019 C 133 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Zuzana Pracnová
Jednání
10:0019 C 13 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDroinvest s.r.o.
PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.
Jednání
12:0019 C 351 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaC.C. leasing s.r.o.
etrader.cz s.r.o.
Jednání
14:0019 C 360 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeské aerolinie a.s.
Miloslav Zapletal
Hana Zapletalová
Jednání
14:3019 C 365 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeské aerolinie a.s.
Jan Votava
Radka Votavová
Jednání
09:008 C 272 / 20181.316 I.patroMgr. Andršová PetraJan Císař
CreditKasa s.r.o.
Jednání
10:008 C 3 / 20191.316 I.patroMgr. Andršová PetraIng. Petr Kokeš
Bc. Clara Kokeš Mahlerová
Jednání
13:008 C 32 / 20181.316 I.patroMgr. Andršová PetraČeská republika - Ministerstvo obrany ČR
RNDr. Magdalena Šebešová
JednáníAno
13:008 C 153 / 20181.316 I.patroMgr. Andršová PetraVšeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
MUDr. Eva Závadová CSc.
Jednání
09:3016 PP 34 / 20163.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaMarek ČerbákVeřejné zasedání
10:0016 PP 30 / 20163.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaAleš PifkaVeřejné zasedání
10:3016 T 56 / 20163.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaJakub VáradiVeřejné zasedání
11:3016 T 43 / 20163.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaMartin PokornýVeřejné zasedání
12:0016 PP 47 / 20193.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaLenka Boers VašířováVeřejné zasedání
08:301 PP 49 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofMiroslav LiškaVeřejné zasedání
09:001 T 66 / 20183.322 III.patroJUDr. Nový KryštofTomáš PogačHlavní líčení s dokazováním
12:301 PP 32 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofMikel GegaVeřejné zasedáníAno
13:301 PP 46 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofTomáš ŠkopekVeřejné zasedání
14:001 NT 2814 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofKevin HorváthVeřejné zasedání
14:301 PP 47 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofRadoslav HolčákVeřejné zasedáníAno
09:0039 P 66 / 20143.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0015 P A NC 220 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:300 NC 25005 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:3015 P A NC 387 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:000 NC 29023 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:0015 P A NC 173 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:000 NC 29038 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:0015 P A NC 281 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
13:000 NC 17024 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednáníAno
13:300 NC 29015 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
13:3015 P A NC 107 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:000 P 302 / 20153.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:0015 P A NC 267 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:150 NC 1013 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:1515 P A NC 252 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:300 NC 1011 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
14:3015 P A NC 212 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0058 T 66 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraIevhenii SavchynHlavní líčení
13:0058 T 70 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraJiří BógyiHlavní líčení
09:0010 C 359 / 20164.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaČeská republika - Ministerstvo vnitra
Ing. Jiří Hovorka
Městská část Praha 6
Jednání
10:0010 C 188 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vasyl Poglod
Jednání
10:0510 C 20 / 20184.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaMarcela Yilmaz
Musa Yilmaz
JednáníAno
15:0010 C 296 / 20174.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaBc. Tomáš Fried
OVB Allfinanz, a.s.
Jednání
09:0012 P 68 / 20124.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:0060 P A NC 498 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:0060 P A NC 499 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
10:300 NC 29017 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
10:3060 P A NC 532 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:000 NC 22019 / 20174.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
13:000 NC 22017 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:0060 P A NC 141 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:0060 P A NC 142 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:3012 P 95 / 20074.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:3060 P A NC 1 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:3060 P A NC 107 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:003 T 40 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceJitka ŠimanovskáHlavní líčení
12:303 T 15 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceLukáš VětrníkHlavní líčení
13:003 T 55 / 20174.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceŽaneta StojkováVeřejné zasedání

Středa 21. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:001 T 26 / 20161.303 I.patroJUDr. Nový KryštofVeřejné zasedání
12:151 T 31 / 20191.303 I.patroJUDr. Nový KryštofLadislav GrundzaHlavní líčení
11:3011 C 223 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaMário Alessandro De Bikavér
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
11:3511 C 250 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Eliška Šuláková
Jednání
11:4011 C 224 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Monika Topolová
JednáníAno
11:4511 C 217 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michaela Mrázková
Jednání
13:0011 C 220 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Šefr
Jednání
13:0511 C 226 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaMichal Adam
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
13:1011 C 225 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Kofroň
Jednání
13:1511 C 243 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaJiří Doležal
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
13:2011 C 238 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Simona Kováčová
Jednání
13:2511 C 245 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lenka Klimešová
Jednání
13:3011 C 247 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Monika Jakubcová
Jednání
13:3511 C 248 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marta Mirgová
Jednání
13:4011 C 255 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaEma Nora Bednářová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
13:4511 C 259 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nikola Horelicová
Jednání
13:5011 C 256 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Filip Fedor
Jednání
15:0011 C 48 / 20131.308 I.patroMgr. Horáková LadaIng. Jan Beránek
Eva Beránková
JednáníAno
15:0011 C 238 / 20081.308 I.patroMgr. Horáková LadaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Ing. Jiří Kočař
Jednání
09:0020 C 183 / 20151.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaBALLOON-light-PRAHA spol. s r.o.
STURGIS s.r.o.
JednáníAno
13:3020 C 281 / 20171.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaVlastimil Doubek
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
08:4513 C 161 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaMedius Office Collection s.r.o.
Hana Topinková
Jednání
09:0013 C 91 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaKISS, spol. s r.o.
Společnství Troja 688
Jednání
09:3013 C 163 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaBohemia Faktoring, a.s.
Blanka Semková
Jednání
10:0013 C 204 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaBytové družstvo Mrkvičkova 1370-1377
Alena Křepinská
Petr Křepinský
Jednání
10:3013 C 82 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaBytové družstvo Mrkvičkova 1370-1377
Alena Křepinská
Petr Křepinský
Jednání
11:0013 C 237 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaSpolečenství vlastníků Dejvice čp. 2686-9, Praha 6
František Zeman
Michaela Zemanová
Jednání
13:0013 C 119 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaPetra Opletalová
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
14:0013 C 167 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaDirect pojišťovna, a.s.
Martin Hudziec
Jednání
09:0014 C 7 / 20182.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaIng. Jana Klír CSc.
Ing. Alois Kohoutek CSc.
Výzkumný ústav rostlinné výroby, v.v.i.
Jednání
13:0014 C 180 / 20172.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaČeská republika - Ministerstvo vnitra
Ing. Jiří Hovorka
Městská část Praha 6
Jednání
13:0014 C 276 / 20172.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaČeská republika - Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo spravedlnosti ČR
Ing. Viliam Štulíř
JednáníAno
11:007 C 49 / 20163.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Ing. Jaroslav Škorík
Jednání
13:007 C 133 / 20193.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaAKRA broker, s.r.o.
SERVIS4YOU s.r.o.
Jiný soudní rok
09:3016 T 42 / 20123.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaRadek Michálek
Michal Štědrý
Veřejné zasedání
10:0016 T 99 / 20163.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaMarek HottmarVeřejné zasedání
10:3016 T 113 / 20153.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaDenisa Baloghová
Slavomír Lakatoš
Veřejné zasedání
11:0016 PP 38 / 20193.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaMichal KozákVeřejné zasedáníAno
12:0016 PP 89 / 20183.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaVáclav KahlVeřejné zasedání
12:3016 PP 45 / 20193.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaDaniel MochanVeřejné zasedání
09:152 T 72 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaJana PittnerováHlavní líčení
10:152 T 71 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaHlavní líčení
13:002 PP 7 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaRNDr. Ing. Peter Kozma DrSc.Veřejné zasedání
09:0010 C 314 / 20164.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaČeská republika - Ministerstvo vnitra
Ing. Jiří Hovorka
Městská část Praha 6
Jednání
10:0010 C 190 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Silvana Tulyk
Jednání
10:0510 C 191 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaBohemia Faktoring, a.s.
Jozef Stojka
Jednání
10:1510 C 170 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaMorgan John Hansen
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
14:0010 C 227 / 20174.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaPALÁC ENGEL ŠAFRANKA s.r.o.
Palace Engel Veleslavín a.s.
Jednání

Čtvrtek 22. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:2019 C 226 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaGučík & Honsa s.r.o.
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:2519 C 210 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaBobcat CZ, a.s.
KOČÍ, v.o.s.
Vyhlášení rozsudku
08:4019 C 205 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMarek Hottmar
Městská poliklinika Praha
Jednání
08:4519 C 239 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMěstská poliklinika Praha
Petr Pachovský
Jednání
09:0019 C 102 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaKlára Hnátková
Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:0519 C 106 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaKooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Martin Křeček
Jednání
09:1019 C 149 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMěstská poliklinika Praha
Ladislav Novák
Jednání
09:1519 C 157 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaVladimíra Panáčková
SMART Capital, a.s.
Jednání
09:2019 C 112 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaHome Credit a.s.
Pavel Petera
Jednání
09:2519 C 244 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaHome Credit a.s.
Jiří Kročák
Jednání
09:3019 C 96 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaFIDENTIA s.r.o.
František Ptáček
Jednání
09:3519 C 161 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaFakultní nemocnice v Motole
Maik Daniel Pešl
Jednání
09:4019 C 77 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaSimona Černá
Fakultní nemocnice v Motole
Jednání
09:4519 C 131 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMarkéta Dulavová
Správa služeb hlavního města Prahy
Jednání
10:0019 C 3 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeský atletický svaz
DZR Czech, s.r.o.
Jednání
12:0019 C 165 / 20161.308 I.patroMgr. Krojová TerezaPetr Chobot
Olga Cilvikovská
Jednání
14:0019 C 114 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaLenka Balzerová
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
14:0519 C 232 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaKateřina Pojžárková
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
14:1019 C 60 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDominika Gunitšová
Provident Financial s.r.o.
Jednání
14:2019 C 178 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDe vries Justitia s.r.o.
Jana Kiššová
Jednání
14:3019 C 35 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaPražská plynárenská, a.s.
Danilo Vološčuk
Jednání
14:4019 C 373 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaVeronika Minaříková
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
14:5019 C 125 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaAntonín Brabec
Anna Mazurová
JednáníAno
15:0019 C 98 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeská televize
Adam Jonáš
Jednání
15:1519 C 130 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michal Ožuch
Jednání
09:008 C 10 / 20181.316 I.patroMgr. Andršová PetraPantour s.r.o.
Scuderia Praha a.s.
Jednání
13:008 C 108 / 20181.316 I.patroMgr. Andršová PetraČR - Obvodní soud pro Prahu 2
Petr Zumr
Jednání
13:3020 C 231 / 20182.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaBanosTop s.r.o.
TRANSCO Bohemia s.r.o.
JednáníAno
09:0528 C 254 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaAneta Richterová
Nikola Richterová
Ryanair Ltd.
Vyhlášení rozsudku
09:1028 C 275 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaRyanair Ltd.
Mikuláš Slavík
Denisa Slavíková
Eliška Slavíková
Vyhlášení rozsudku
09:1228 C 148 / 20192.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaeasyJet Airline Company Limited
Malvína Koutová
Petr Kozánek
Klára Svozilová
Vyhlášení rozsudku
09:1528 C 150 / 20192.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaeasyJet Airline Company Limited
Lucie Veselá
Vyhlášení rozsudku
09:1728 C 162 / 20192.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaTatiana Andrejcová
Věra Bukóciová
easyJet Airline Company Limited
Vyhlášení rozsudku
09:2028 C 88 / 20192.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaBarbora Hosáková
Ryanair Ltd.
Vyhlášení rozsudku
10:0038 EXE 1310 / 20183.301 III.patroJUDr. Jursíková MartinaJednání
10:0027 C 265 / 20193.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Jaroslav Račko
Věra Račková
Veronika Račková
Smartwings, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0127 C 266 / 20193.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Smartwings, a.s.
Karolína Škařupová
Jaroslav Vlk
Vyhlášení rozsudku
09:300 P 303 / 20173.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:3051 P A NC 290 / 20173.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:0058 T 67 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraMiroslav MravecHlavní líčení
13:3058 NT 201 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraVeřejné zasedání
09:000 P 176 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:0060 P A NC 250 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:0060 P A NC 251 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:000 P 66 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
09:0060 P A NC 98 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
10:450 NC 5032 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
10:4560 P A NC 253 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
11:0051 P 23 / 20134.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
11:0060 P A NC 144 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
11:0060 P A NC 309 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
13:000 P 278 / 20184.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
15:000 NC 25005 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
15:0060 P A NC 115 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
15:0060 P A NC 166 / 20194.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednání
09:003 T 49 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceIng. Jakub SládečekHlavní líčení
12:303 T 102 / 20174.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceVeřejné zasedání

Pátek 23. 08. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1019 C 245 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaTomáš Brázda
Direct pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1519 C 241 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeská pojišťovna a.s.
LACOR s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:2019 C 238 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezamyWorld, s.r.o.
Rekonelon s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:2519 C 248 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaČeská kancelář pojistitelů
ZEN Group s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:3019 C 220 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaAgromatrans s.r.o.
Československá obchodní banka, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3519 C 234 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaKooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
WULYK s.r.o. v likvidaci
Vyhlášení rozsudku
08:4019 C 277 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaIrena Bezděková
Veronika Bezděková
Alex Leo Kmenta
Julie Thea Kmentová
Taťána Kmentová
Matěj Král
Michal Král
Lucie Králová
Veronika Možná
Zuzana Možná
David Možný
Jakub Možný
Matěj Možný
Milan Možný
Zdeněk Možný
Erik Sekerák
Richard Sekerák
Erika Sekeráková
Smartwings, a.s.
Leo Šoukal
Vyhlášení rozsudku
08:5519 C 249 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaIveta Brejžková
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
09:0019 C 224 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaRobert Bažo
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
09:0519 C 231 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaFrantišek Adam
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
09:1019 C 229 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Lemoch
Jednání
09:1519 C 223 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristýna Vališová
Jednání
09:2019 C 136 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Hrubý
Jednání
09:2519 C 227 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Calvin Novák
Jednání
09:3019 C 195 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Monika Peterková
Jednání
09:3519 C 212 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Zdeněk Kótai
Jednání
09:4019 C 222 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristýna Kutílková
Jednání
09:4519 C 251 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michaela Mrázková
Jednání
09:5019 C 266 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaMiroslav Červený
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
09:5519 C 273 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaVáclav Čížek
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
10:0019 C 194 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martina Kabilová
Jednání
10:0519 C 192 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Kupec
Jednání
10:1019 C 208 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tereza Malánová
Jednání
10:1519 C 257 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jolana Klicperová
Jednání
10:2019 C 261 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Kašpárek
Jednání
10:2519 C 267 / 20191.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristýna Kutílková
Jednání
09:300 NC 9012 / 20192.317 II.patroMgr. Šeflová DominikaVýslech
09:3060 P A NC 239 / 20192.317 II.patroMgr. Šeflová DominikaVýslech
10:0015 P 367 / 20032.317 II.patroMgr. Šeflová DominikaVýslech
11:007 C 137 / 20153.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaIng. Jana Pechová
Ing. Miroslav Pícha
JednáníAno
10:000 NC 9008 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:0051 P A NC 229 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:3012 P 17 / 923.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:3051 P A NC 306 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:000 P 229 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:0051 P A NC 411 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 228 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:000 P 129 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 247 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:300 P 153 / 20163.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
13:3051 P A NC 330 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednáníAno
09:1541 T 30 / 20194.323 IV.patroMgr. Steiner KarelHlavní líčení s dokazováním