Obvodní soud Praha 6

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
11:3011 C 162 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaKooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Jakub Soucha
Jednání
11:4011 C 164 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaJana Bížová
Pražská energetika, a.s.
Jednání
11:4511 C 55 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaAdrian Mašić
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
13:0011 C 239 / 20171.308 I.patroMgr. Horáková LadaAGROKREDIT a.s.
Jitka Brožová
Marie Brožová
Comfort Money s.r.o.
Jednání
14:3011 C 492 / 20151.308 I.patroMgr. Horáková LadaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Jindřiška Mrkvičková
Jednání
09:3013 C 109 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaFOLSTAV s.r.o.
Insolvenční kancelář Kaplan Minářík a spol.
Jednání
09:4513 C 262 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaFOLSTAV s.r.o.
Insolvenční kancelář Kaplan Minářík a spol.
Jednání
10:3013 C 90 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaIng. Hynek Kavan
LESS MESS STORAGE s.r.o.
Jednání
10:4513 C 92 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaStanislav Mareš
Marie Marešová
Zbyněk Orlický
Jednání
11:0013 C 38 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaStavební bytové družstvo POKROK
Lucie Šimková
JednáníAno
13:0013 C 10 / 20182.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaBanosTop s.r.o.
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 3330 Ostravská brána
Jednání
09:0014 C 184 / 20182.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaJUDr. Jana Červinková
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Jednání
13:009 C 343 / 20162.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaČeská republika - Ministerstvo obrany ČR
Michael Janovský
Jednání
14:3014 C 38 / 20192.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaJiří Brom
Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft
Jednání
10:507 C 43 / 20193.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Dávid Puška
Jednání
11:007 C 225 / 20173.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaMalá Šárka, a.s.
Mgr. Alena Rouha
Jednání
13:307 C 337 / 20163.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaFinex Global a.s.
Marta Kubíčková
Jednání
09:0018 C 38 / 20183.306 III.patroMgr. Slováček MartinJean David Beauguel
Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Jednání
09:3016 T 112 / 20153.322 III.patroJUDr. Binderová MarkétaRadek Donner
Pavel Dumek
Igor Kushnei
NH Car, s.r.o.
Aleš Pražák
Hlavní líčení
09:1515 P 38 / 20133.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:1551 P A NC 91 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:450 P 41 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 97 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 73 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
10:4551 P A NC 74 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:000 P 260 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 495 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
14:300 P 249 / 20183.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
15:300 P 11 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
15:3051 P A NC 32 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
15:3051 P A NC 33 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
08:302 T 140 / 20184.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaJiří VodrážkaHlavní líčení
09:302 T 38 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaHlavní líčení
10:152 T 39 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaPetr ŠkrabánekHlavní líčení
13:002 T 70 / 20164.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaOldřich SmutnýVeřejné zasedání
13:202 NT 201 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaVeřejné zasedání
13:402 T 75 / 20174.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaTereza DominguezováVeřejné zasedání
15:0010 C 186 / 20174.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaIng. Anna Blaháková
Ing. Štěpán Hampl
Jednání
09:006 C 369 / 20184.313, IV. patroJUDr. Barochová ZuzanaMUDr. Martin Jeřábek
Jan Píbil Ph.D.
Václav Přerovský
JednáníAno

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3019 C 348 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaDagmar Šumská
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
11:0019 C 77 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaIng. František Chour
Česká republika - Ministerstvo obrany ČR
Jednání
13:0019 C 24 / 20171.308 I.patroMgr. Krojová Terezanezl. Kryštof Pál
nezl. Oliver Pál
Ondrej Pál
Ondřej Pál
Tomáš Pál
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
09:0028 C 113 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaOlga Nikitina
Artem Egorov Pozo - Sandoval
Jednání
10:3028 C 163 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaIntrum Czech, s.r.o.
Světlana Koktová
Jednání
13:0028 C 268 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaSofia Hrubá
Soňa Hrubá
Vincent Hrubý
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
09:3016 PP 22 / 20133.301 III.patroJUDr. Binderová MarkétaMilan PrášekVeřejné zasedání
09:0027 C 202 / 20183.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
M&M agency s.r.o.
JednáníAno
10:3027 C 314 / 20183.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.České aerolinie a.s.
Jiří Dezort
Iva Dezortová
Václav Kodl
Klára Kodlová
Vyhlášení rozsudku
10:3127 C 1 / 20193.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Petr Hodač
Městská poliklinika Praha
Vyhlášení rozsudku
10:3227 C 258 / 20173.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Kateřina Pecková
VUELING AIRLINES S.A.
Vyhlášení rozsudku
10:3327 C 96 / 20193.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.ČEZ Prodej, a.s.
JBCWORK s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3427 C 347 / 20183.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Conventia Events, s.r.o.
EASY LIGHTS s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3527 C 86 / 20193.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.ČEZ Prodej, a.s.
FILL the BILL s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0027 C 88 / 20183.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.České aerolinie a.s.
Eva Jánská
Ondřej Jánský
Jednání
14:0027 C 183 / 20183.306 III.patroJUDr. Janoušek Lubomír Ph.D.Štěpán Václav Fechtner
Ing. Roman Malivánek
Jednání
09:001 PP 34 / 20133.322 III.patroJUDr. Nový KryštofPavel MaierVeřejné zasedání
09:301 PP 26 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofRoman KáraszVeřejné zasedání
10:001 T 7 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofHlavní líčení s dokazováním
10:011 T 5 / 20183.322 III.patroJUDr. Nový KryštofVeřejné zasedání
11:301 T 34 / 20173.322 III.patroJUDr. Nový KryštofVeřejné zasedání
13:001 T 55 / 20173.322 III.patroJUDr. Nový KryštofVeřejné zasedáníAno
14:001 T 21 / 20163.322 III.patroJUDr. Nový KryštofVasyl LoputsyakVeřejné zasedání
14:301 NT 2809 / 20193.322 III.patroJUDr. Nový KryštofPavlína BrabcováVeřejné zasedání
08:500 P 149 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaVyhlášení rozsudku
08:5015 P A NC 568 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaVyhlášení rozsudku
09:0039 P 8 / 20113.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0015 P A NC 34 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0015 P A NC 35 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:000 P 36 / 20163.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:0015 P A NC 411 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:0015 P A NC 412 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:0015 P 90 / 20133.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:0015 P A NC 21 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:0015 P A NC 571 / 20183.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:3039 P 330 / 993.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
12:000 NC 5025 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaVýslech
12:0015 P A NC 210 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaVýslech
12:300 NC 5024 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
12:3015 P A NC 238 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
12:3015 P A NC 239 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
12:3015 P A NC 240 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
12:3015 P A NC 241 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0058 PP 4 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraDagmar ŠulcováVeřejné zasedání
13:0058 T 38 / 20194.303 IV.patroMgr. Jantošová KláraHlavní líčení
10:0010 C 107 / 20184.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaMario Glasnovič
Morgan Trevor, s.r.o.
Jednání
14:0010 C 79 / 20184.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaClaus Wilhem Danninger
Lucie Galdová
Jednání
00:000 P 52 / 20174.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
00:0060 P A NC 70 / 20174.313, IV. patroJUDr. Hašana VladimírJednáníAno
09:003 T 30 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceOndřej KadlecHlavní líčení
10:303 T 12 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceVeřejné zasedání
11:003 T 45 / 20184.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceVeřejné zasedání
12:303 T 10 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceJaroslav JežekHlavní líčení
13:303 NT 2602 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceVeřejné zasedání

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
11:3011 C 5 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaCFIG SE
Petr Lipár
Jednání
11:4011 C 192 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaJan Sochr
Ing. Ludmila Sochrová
Jednání
11:5011 C 196 / 20191.308 I.patroMgr. Horáková LadaDavid Votava
Ing. Anna Votavová
Jednání
13:0011 C 340 / 20181.308 I.patroMgr. Horáková LadaVáclav Kureš
OPR-Finance s.r.o.
Jednání
15:0011 C 48 / 20131.308 I.patroMgr. Horáková LadaIng. Jan Beránek
Eva Beránková
Jednání
09:3020 C 137 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Sedláček
Jednání
09:4520 C 138 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Patrik Štorc
Jednání
10:0020 C 140 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Dušan Kotásek
Jednání
10:1520 C 142 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaAXA pojišťovna a.s.
Danilo Vološčuk
Jednání
10:3020 C 144 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaJET Money s.r.o.
Miloslav Suchý
Jednání
10:4520 C 267 / 20181.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaFakultní nemocnice Hradec Králové
Marián Voda
Jednání
11:0020 C 147 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaCFL EU, s.r.o.
Česká televize
Jednání
14:0020 C 146 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaMiroslav Fiala
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
14:1520 C 145 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Anastasia Kostikova
Jednání
14:3020 C 32 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaJiří Bieber
Kateřina Bieberová
Jednání
14:5520 C 64 / 20191.316 I.patroJUDr. Vocetková DonkaIng. Jan Čáp
Ing. Veronika Čápová
Jednání
09:3013 C 110 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaRoman Břichnáč
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
09:4513 C 114 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Renáta Kliská
Jednání
09:5013 C 107 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Josef Vesecký
Jednání
09:5513 C 105 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Radomil Hanč
Jednání
10:0013 C 247 / 20152.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaVojtěch Havlík
Alena Kolářová
Jednání
13:0013 C 80 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaIng. Ondřej Plocek
Mgr. Martin Vráb
Jednání
14:0013 C 88 / 20192.312 II.patroJUDr. Melková KateřinaMartin Karafiát
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
09:0014 C 33 / 20192.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaGYNEM, s.r.o.
Kristýna Znamenáčková
Jednání
10:0014 C 105 / 20192.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaČeská pošta, s.p.
Tomáš Houlík
Jednání
10:1014 C 47 / 20182.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaAUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ
Drahomír Nahodil
Jednání
13:0014 C 48 / 20182.315 II.patroJUDr. Pořízová EvaČeské aerolinie a.s.
Radek Janev
Jednání
11:007 C 289 / 20133.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaPhDr. Bc. Alena Kosová - Krejzlíková
Lenka Randová
Jednání
14:007 C 32 / 20133.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaIvanka Hrabalová
Nina Jordanovová
Miroslava Kutilová
Jednání
09:000 P 124 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:0015 P A NC 208 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:3039 P 66 / 20143.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:3015 P A NC 220 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
09:300 P 62 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednáníAno
09:3015 P A NC 115 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednáníAno
09:3015 P A NC 116 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednáníAno
09:3015 P A NC 117 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednáníAno
10:000 P 144 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:0015 P A NC 221 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:0015 P A NC 222 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:300 P 146 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:3015 P A NC 223 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
10:3015 P A NC 224 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:000 NC 5026 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:3015 P 9 / 20103.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
11:3015 P A NC 214 / 20193.324 III.patroJUDr. Enochová DanaJednání
08:302 T 44 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaMartin HolubHlavní líčení
13:302 T 48 / 20194.303 IV.patroJUDr. Kohoutková KateřinaHlavní líčení
09:0010 C 242 / 20184.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaeasyJet Airline Company Limited
Tomáš Polák
Kateřina Rosová
Jednání
09:4510 C 117 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaJan Lašťovka
NN Životní pojišťovna N.V.
Jednání
10:0010 C 130 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaMisha Craig Jan Jelinek
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Jednání
10:1510 C 131 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaInvestCapital Ltd
Josef Synek
Jednání
10:3024 C 323 / 20174.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaDopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.
Anežka Pípalová
Jednání
10:4510 C 134 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaČeská spořitelna, a. s.
Daniel Utah Okorie
Jednání
14:0010 C 342 / 20164.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaČeská republika - Ministerstvo vnitra
Ing. Jiří Hovorka
Městská část Praha 6
Jednání
14:4510 C 35 / 20194.306 IV.patroJUDr. Mišková LadislavaAIRHELP LIMITED
České aerolinie a.s.
Jednání
14:006 C 54 / 20134.313, IV. patroJUDr. Barochová ZuzanaArmádní Servisní, příspěvková organizace
Mgr. Miloslava Pecháčková
JednáníAno

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3035 E 657 / 2002P.724 přízemíMgr. Chloupková JanaMartin Šlehofr
Martin Šlehofr
Výslech
09:0019 C 122 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaUNIQA pojišťovna, a.s.
Jaroslav Váňa
Jednání
13:0019 C 315 / 20181.308 I.patroMgr. Krojová TerezaKaufland Česká republika v.o.s.
MERES spol. s r.o.
Jednání
09:3020 C 91 / 20192.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaPetr Roubal
Dagmar Roubalová
Jednání
10:4520 C 242 / 20182.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaAGROZET České Budějovice, a.s.
Ing. LADISLAV KRULICH - La - Bohéme
Vyhlášení rozsudku
10:5520 C 170 / 20192.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaRenáta Schmejkalová
Smartwings, a.s.
Vyhlášení rozsudku
11:0520 C 171 / 20192.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaBranislav Meszáros
Bruno Meszáros
Lucie Meszárosová
Smartwings, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:3020 C 213 / 20182.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaPavel Šejc
Veronika Šejc Jedličková
Jednání
13:3020 C 75 / 20172.312 II.patroJUDr. Vocetková DonkaAZ palety s.r.o.
Petr Vácha
JednáníAno
09:0028 C 123 / 20182.317 II.patroJUDr. Šedivá HanaAndrey Ayzenberg
Společenství vlastníků jednotek pro dům Eliášova 745/38
Jednání
09:1539 P 63 / 20103.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:1551 P A NC 93 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:1551 P A NC 100 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:000 P 49 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:0051 P A NC 96 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:000 P 47 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 95 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
14:300 P 15 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
14:3051 P A NC 94 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:003 T 113 / 20184.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceJiří MichalíkHlavní líčení
11:003 T 41 / 20174.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceEva RyboňováVeřejné zasedání
12:303 T 2 / 20194.323 IV.patroJUDr. Havlíková AliceIng. Luboš RajnišHlavní líčení

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 6

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:307 C 355 / 20153.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaMUDr. Michaela Havlínová
Mgr. Zuzana Weisskopf
Jednání
13:007 C 224 / 20133.301 III.patroJUDr. Voštová IrenaJUDr. Jaromír Malý
RE-EM-FORM s.r.o.
Jednání
08:0015 P 73 / 20123.324 III.patroMgr. Kopáčová TerezaVýslech
09:000 NC 9005 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:0051 P A NC 61 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:300 P 83 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:3051 P A NC 151 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:000 NC 5047 / 20163.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:0051 P A NC 123 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:0051 P A NC 188 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
11:0051 P A NC 189 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0015 P 42 / 20143.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 105 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
13:0051 P A NC 106 / 20193.324 III.patroMgr. Petrusová KamilaJednání
09:006 C 33 / 20194.313, IV. patroJUDr. Barochová ZuzanaMarie Benešová
Alena Macháčková
JednáníAno