Obvodní soud Praha 7

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:008 C 243 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Punčochář PavelAB 4 B.V.
Lukáš Borovička
Jednání
09:008 C 242 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Punčochář PavelČeská spořitelna, a.s.
Ladislav Kurčík
Jednání
10:008 C 239 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Punčochář PavelESSOX s.r.o.
Barbara Orlíková
Jednání
08:0015 C 69 / 2016č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaOleandra Nová
Ladislav Šlechta
JednáníAno
09:0015 C 132 / 2019č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaFakultní nemocnice v Motole
Mykhaylo Onysko
Jednání
07:504 C 212 / 2019č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaNoe Cortés
Dopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
08:005 C 346 / 2015č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaIng. Peter Majerík
Alenka Procházková
Jednání
10:004 C 321 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaCLEAR BALANCE, SE
Veronica Evers
Erika Gajdošíková
Jednání
11:009 P 79 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaJednání
11:004 P A NC 210 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaJUDr. Tomáš Micka
Zuzana Micková
Jednání
09:0024 T 126 / 2019č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášIvan VoloshynHlavní líčení s dokazováním
13:0024 T 136 / 2019č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášHlavní líčení s dokazováním
16:0024 T 46 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášVeřejné zasedání

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0043 NC 556 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Fischerová PetraJednání
09:008 P A NC 55 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Fischerová PetraJednání
13:00148 EXE 1980 / 2014č. dv. 161 / I. patroMgr. Fischerová PetraPROFI CREDIT Czech, a.s.
Lucie Šarišská
Mgr. Martin Tunkl
Jednání
10:30148 EXE 583 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Fischerová PetraMgr. Martin Horák
Nezletilá osoba
Jakub Šašinka
Jaroslav Šašinka
Nezletilá osoba
Jednání
09:0039 T 126 / 2013č. dv. 201 / II. patroJUDr. Ryšlavý DaliborMUDr. Ivo Bilinec
Jitka Chaloupková
Markéta Cvrčková
Iveta Dolečková
Svetlana Fakhrieva
Petra Fialová
Tomáš Holý
Gabriela Jandová
Ing. Jan Jílek
Sergii Kontimirov
Lenka Kozderková
Philipp Kuznetsov
Miroslav Lebduška
Zdeněk Lžičař
Alexander Mnatsakanov
Jiří Novotný
Tomáš Novotný
Ivana Ondřejová
Dalibor Panuščík
Josef Rajchl
Josef Rajchl
Jan Reichert
Jakub Schorník
Robert Schorník
Jelena Schorníková
Ing. Robert Sivák
Martina Svatková
Simona Šlézová
Vojtěch Vidím
Josef Vinopal
Jiří Votava
Veřejné zasedání
09:3044 NT 3206 / 2019č. dv. 201 / II. patroJUDr. Ryšlavý DaliborNikola AdamováVeřejné zasedání
13:0039 T 26 / 2019č. dv. 201 / II. patroJUDr. Ryšlavý DaliborHans Georg Michael WeberHlavní líčení s dokazováním
09:0012 C 200 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaČR - Ministerstvo vnitra
Filip Valchář
Jednání
13:0012 C 164 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaPEDDY Group s.r.o.
Uloženka s.r.o.
Jednání
15:0012 C 14 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanIveta Chomátová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
15:0512 C 340 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanIng. Jan Dvořák
PRONTO CREDIT s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
15:1012 C 342 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Franko Turták
Vyhlášení rozsudku
15:1512 C 347 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Kateřina Rösslerová
Vyhlášení rozsudku
15:2012 C 349 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Stanislav Vondrů
Vyhlášení rozsudku
15:2512 C 350 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Alice Mulačová
Vyhlášení rozsudku
15:3012 C 215 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanCAR POINT Karlovy Vary s.r.o.
NERVO s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0030 C 297 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanKooperativa pojišťovna, a.s.,Vienna Insurance Group
Kadri Presheva
Vyhlášení rozsudku
09:0530 C 269 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMarie Jehličková
JET Money s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:1030 C 309 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanBohemia Faktoring, a.s.
Miloslava Dušková
Vyhlášení rozsudku
09:1530 C 290 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanČEZ Distribuce, a.s.
Jaroslava Kopecká
Vyhlášení rozsudku
09:2030 C 251 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Tomáš Jareš
Vyhlášení rozsudku
09:2530 C 320 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Jana Maulerová
Vyhlášení rozsudku
09:3030 C 321 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Andrea Clara Elerinna
Vyhlášení rozsudku
09:3530 C 322 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Julie Frýbertová
Vyhlášení rozsudku
09:4030 C 323 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Viera Korová
Vyhlášení rozsudku
09:4530 C 226 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanIveta Maczalová
UPC Česká republika, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:5030 C 146 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanSpolečenství vlastníků Dukelských hrdinů 345/7, Praha 7
MgA., Bc Longin Wdowiak
Vyhlášení rozsudku
09:5530 C 182 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanBc. Michael Bezděk MBA
Petr Greger
Vyhlášení rozsudku
10:0030 C 74 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanCOOL DANCE s.r.o.
Seznam.cz, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0530 C 262 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanČeská spořitelna, a.s.
Jiří Lapáček
Vyhlášení rozsudku
10:1030 C 179 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanVáclav Bůžek
Roman Kottner
Mgr. František Polgár
Vyhlášení rozsudku
09:0010 C 402 / 2018č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieCZECH NEWS CENTER a.s.
Aleš Hodina
Jednání
13:0010 C 277 / 2019č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieAlza.cz a.s.
Roman Račák
Jednání
14:0010 C 74 / 2016č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieČR - Ministerstvo vnitra
Milan Johanides
JednáníAno
10:003 T 79 / 2019č. dv. 409 / IV. patroMgr. Podlešák RomanHlavní líčení s dokazovánímAno

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:008 C 121 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Punčochář PavelAgropodnik a.s. Hradec Králové
NAJ CZ, s.r.o.
Jednání
13:008 C 206 / 2019č. dv. 161 / I. patroMgr. Punčochář PavelInternet Mall, a.s.
Eva Popelářová
Jednání
09:0015 C 143 / 2018č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaUniCredit Leasing CZ, a.s.
Zimmer s.r.o.
Jednání
08:006 C 52 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaCZECH NEWS CENTER a.s.
Jaroslav Medek
Jednání
09:3029 C 26 / 2016č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaPavel Bechyňský
NEMOS PLUS s. r.o.
JednáníAno
11:009 P 15 / 2019č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaJednání
11:004 P A NC 92 / 2019č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaIng. Lenka Krajňáková
Miloš Wichterle
Jednání
09:0024 T 168 / 2019č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášHlavní líčení s dokazovánímAno
13:0024 T 169 / 2019č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášHlavní líčení s dokazováním
16:0024 T 82 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášVeronika VojíkováVeřejné zasedání
16:3024 T 68 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášVeřejné zasedání

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0039 T 24 / 2019č. dv. 201 / II. patroJUDr. Ryšlavý DaliborMichal Drobny
Iveta Kovácsová
Richard Moník
Hlavní líčení s dokazováním
13:0012 C 140 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaSOLOrevit, s.r.o.
Mark Zicha
Jednání
15:0012 C 111 / 2019č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaCreditKasa s.r.o.
Barbara Orlíková
Jednání
09:009 P 38 / 2014č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanJednání
09:0030 P A NC 119 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanLucie Chrastilová
Josef Perský
Jednání
09:0029 C 62 / 2010č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanCITRONELLE a.s.
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
JednáníAno
10:0043 NC 614 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanJednání
10:0030 P A NC 121 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMgr. Olga Dvořáková
Štěpán Václav Fechtner
Jednání
10:0030 P A NC 125 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMgr. Olga Dvořáková
Štěpán Václav Fechtner
Jednání
13:009 P 40 / 2012č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanJednáníAno
13:0030 P A NC 106 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanJaroslava Pokorná
Martina Ahmed Pokorná
Tomáš Pokorný
JednáníAno
14:0043 NC 204 / 2019č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanObvodní státní zastupitelství pro Prahu 7Jednání
09:0010 C 321 / 2017č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieKarel Nevěčný
Společenství vlastníků jednotek Osadní 45
Jednání
10:0010 C 210 / 2019č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieZuzana Palouš Seifertová
Karolína Paloušová
Jednání
13:0010 C 109 / 2019č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieMěstská část Praha 7
Speciální stavby Most spol.s.r.o.
JednáníAno
09:003 T 84 / 2019č. dv. 409 / IV. patroMgr. Podlešák RomanRóbert BednárikHlavní líčení s dokazováním

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0052 C 246 / 2017č. dv. 263 / II. patroMgr. Čvančara JanMiroslava Schneiderová
TERCAS SE
JednáníAno
09:0014 C 446 / 2015č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaISCARE I.V.F. a.s.
Almukharreq Eyad Adel Jaafar
Jednání