Obvodní soud Praha 7

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:555 C 701 / 2014č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Ing. arch. Vladimíra Sajtlová
Jaroslav Sládek
Vyhlášení rozsudku
08:008 C 290 / 2018č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Vladimír Tretera
Nikol Treterová
Jednání
09:308 C 251 / 2018č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Blue Milk, s.r.o.
Adéla Mutlová
JednáníAno
11:008 C 314 / 2018č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Vlastimil Flégl
Verreum s.r.o.
Jednání
09:0024 T 163 / 2014č. dv. 201 / II. patroMgr. Čvančara JanMgr. Václav Chochol
Mgr. Petr Plaňanský
Hlavní líčení s dokazovánímAno
08:0015 C 110 / 2018č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaMichal Imramovský
Oliver Imramovský
Jednání
08:0015 C 45 / 2017č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaDražbyprost, s.r.o.
E.I.C.I., spol. s r.o.
Fortnes s.r.o.
Ing. Vlastimil Houfek
Julie Houfková
Ing. Roman Smitka
JednáníAno
10:0015 C 363 / 2016č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaCentrální depozitář cenných papírů, a.s.
Miloje Pajić
Jednání
11:0015 C 115 / 2018č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaNaděžda Ichnačáková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:0015 C 80 / 2018č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaMartin Rumler
Otýlie Rumlerová
Jednání
14:0014 C 110 / 2014č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaČR - Ministerstvo vnitra
Ministerstvo spravedlnosti ČR
Ing. Václav Simmer
Jednání
07:454 C 364 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaVáclav Bachmann
FIDENTIA s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
07:504 C 370 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Kateřina Seidlová
Vyhlášení rozsudku
07:554 C 369 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Nataša Pukyová
Vyhlášení rozsudku
08:004 C 46 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaAUTOSTYLE PARK s.r.o.
RAVAK a. s.
Jednání
10:004 C 2 / 2017č. dv. 309 / III. patroMgr. Trebatická MiroslavaESR Enterprises Czech s.r.o.
Jakub Nguyen
Jednání
08:3024 T 119 / 2016č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášLukáš Dvořák
Zdeněk Dvořák
Veřejné zasedáníAno
10:0024 T 18 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášLukasz RosadzinskiHlavní líčení s dokazovánímAno
12:3024 T 94 / 2014č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášVeřejné zasedání
13:3024 T 70 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášRadim HrehaHlavní líčení s dokazováním

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0043 NC 580 / 2018č. dv. 161 / I. patroMgr. Trebatická MiroslavaJednání
08:004 P A NC 163 / 2018č. dv. 161 / I. patroMgr. Trebatická MiroslavaJiří Abel
Petra Abelová
Jednání
09:004 C 282 / 2018č. dv. 161 / I. patroMgr. Trebatická MiroslavaLudmila Bičíková
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
09:304 C 280 / 2018č. dv. 161 / I. patroMgr. Trebatická MiroslavaJan Mrázek
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Jednání
10:00148 EXE 4023 / 2014č. dv. 161 / I. patroMgr. Fischerová PetraBAXANIN HOLDINGS LTD.
Mgr. David Koncz
Ondřej Kropáček
YUKI POLAND s.r.o.
Jednání
09:009 P 20 / 2006č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
09:0012 P A NC 162 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaHelena Peřinová
Miroslav Rambousek
Jednání
10:009 P 58 / 2013č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
10:0012 P A NC 175 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaViktor Truhlář
Klára Truhlářová
Jednání
10:0012 P A NC 168 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaViktor Truhlář
Klára Truhlářová
Jednání
11:009 P 123 / 2017č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
11:009 P A NC 345 / 2017č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
11:0012 P A NC 61 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaKristýna ŽejdlíkováJednání
13:009 P 64 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
13:0012 P A NC 128 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaPhDr. Hikmet Příhodová Vavřečková
Mgr. Michal Vavřečka PhD.
Jednání
09:0029 C 115 / 2015č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMartin Sláma
Společenství vlastníků jednotek V Háji 1185
Jednání
10:3029 C 20 / 2015č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMěstská část Praha - Troja
TYNGENE, s.r.o.
Jednání
09:0010 C 190 / 2010č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieOlivie Brabcová
ČR - Ministerstvo vnitra
Jan Kotecký
Irena Lehkoživová
Jednání
10:3029 C 208 / 2013č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieČR - Ministerstvo vnitra
Bohuslav Veselý
Jednání
13:0010 C 382 / 2017č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieALEXANDRIA, spol. s r.o.
Ing. Jitka Marvanová
JednáníAno
14:0010 C 199 / 2013č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieČR - Ministerstvo vnitra
EHILA s.r.o.
Jednání

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0052 C 386 / 2014č. dv. 263 / II. patroJUDr. Poláková RenataBytové družstvo Jirečkova 15
Kamila Hezinová
Jednání
13:0029 C 113 / 2015č. dv. 263 / II. patroJUDr. Poláková RenataIng. Jiří Šrámek
Jan Vrzalík
Jednání
08:0015 C 45 / 2017č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaDražbyprost, s.r.o.
E.I.C.I., spol. s r.o.
Fortnes s.r.o.
Ing. Vlastimil Houfek
Julie Houfková
Ing. Roman Smitka
Jednání
13:0014 C 50 / 2011č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaBytové družstvo Šimáčkova 4, družstvo
Vladimír Klíma
JednáníAno
09:006 C 45 / 2018č. dv. 309 / III. patroMgr. Čvančara JanARKADIA CZ s.r.o.
Hanna Beránková
JednáníAno
10:005 C 274 / 2015č. dv. 309 / III. patroMgr. Čvančara JanČR - Ministerstvo vnitra
Ing. František Jůzek
JednáníAno
11:005 C 656 / 2016č. dv. 309 / III. patroMgr. Čvančara JanSpolečenství vlastníků jednotek domu U Průhonu 20
Miloslava Vosáhlová
JednáníAno
09:0024 T 59 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášFilip KrosčenHlavní líčení s dokazováním
13:0024 T 36 / 2018č. dv. 409 / IV. patroJUDr. Hübner TomášKarel Tříska
Magdaléna Zubková
Hlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:009 P 12 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
09:009 P A NC 19 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaHana Holá
Jindřich Holý
Jednání
11:009 P 109 / 2014č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednání
11:0012 C 10 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaAGRO BOSKOVŠTEJN s.r.o.
BOVINEXczech s.r.o.
JednáníAno
11:0012 P A NC 35 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaMgr. Libor Marek
Zdenka Marková
Jednání
13:0012 C 4 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaMartin Brukner
Dolfin Real Estate Second Fund, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.
Štěpán KŘÍŽEK
Jednání
14:0012 C 84 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJan Zbranek
Lucie Zbranková
Jednání
15:009 P 72 / 2017č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednáníAno
15:0012 P A NC 142 / 2018č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaFouzi Benlahcen
Kristýna Hromasová
JednáníAno
15:009 P A NC 194 / 2017č. dv. 263 / II. patroMgr. Gregorová HelenaJednáníAno
09:0030 C 319 / 2017č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanHlavní město Praha
Umění pro děti, o.p.s.
Jednání
10:0030 C 291 / 2018č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanTomáš Čupr
Ing. Vilém Hampel
Jednání
11:0030 C 332 / 2018č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMichael Fořt
PF Design CZ s.r.o.
Jednání
13:0030 C 357 / 2018č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanMonika Duždová
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
14:0030 C 366 / 2018č. dv. 307 / III. patroMgr. Kobera JanDmitrij Sergejevič Čursin
Sabina Rainer
Jednání
09:0031 C 344 / 2007č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieIng. Jaromír Dušek
Odborové sdružení železničářů
Jednání
10:0010 C 209 / 2016č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieMgr. Tereza Kubalíková
Claudie Morawetz
Richard Morawetz
Doc. Ing. Jiří Štěpek Dr.Sc.
Mgr. Anna Štěpková
JednáníAno
10:0010 C 287 / 2016č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieGlobal Business Solutions s.r.o.
JAD Productions s.r.o.
Jednání
11:0010 C 111 / 2015č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieČR - Ministerstvo vnitra
Roman Tesař
Jednání
13:0010 C 286 / 2018č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieMiloslav Vojtíšek
Ing. Šárka Vojtíšková
Jednání
13:3010 C 327 / 2018č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieSpolečenství vlastníků Dukelských hrdinů 345/7, Praha 7
MgA., Bc Longin Wdowiak
Jednání
14:0010 C 233 / 2016č. dv. 309 / III. patroJUDr. Filippiová MarieJiří Klečka
Filip Prchal
Jednání

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Obvodní soud Praha 7

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:555 C 991 / 2017č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.BNP Paribas Personal Finance
Jan Znamenáček
Vyhlášení rozsudku
08:005 C 727 / 2017č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Věra Kamenská
Roman Kamenský
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Jednání
09:008 C 306 / 2018č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.CZC.cz s.r.o.
Jan Valoušek
Jednání
10:305 C 103 / 2015č. dv. 161 / I. patroJUDr. Steinerová Zuzana Ph.D.Jindřich Kejha
Yveta Urbanová
Jednání
10:0039 T 174 / 2015č. dv. 201 / II. patroMgr. Miklová JanaHana PolákováVeřejné zasedání
09:0052 C 167 / 2014č. dv. 263 / II. patroJUDr. Poláková RenataPavel Dvořák
Zuzana Tichá
Vyhlášení rozsudku
10:3014 C 44 / 2012č. dv. 307 / III. patroJUDr. Kaňáková IvaŠárka Stromská
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
09:005 C 156 / 2016č. dv. 309 / III. patroMgr. Čvančara JanSpolečenství vlastníků jednotek Ortenovo náměstí 9
Roman Šantúr
JednáníAno