Okresní soud Beroun

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 59 / 2018I. patro, č.dv. 16JUDr. Pařez MichalVeřejné zasedání
08:452 T 47 / 2018I. patro, č.dv. 16JUDr. Pařez MichalDaniel Eliášek
Michal Herold
Veřejné zasedání
09:002 T 125 / 2016I. patro, č.dv. 16JUDr. Pařez MichalVít KratochvílVeřejné zasedání
09:009 C 234 / 2017I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarIng. Jiří Pacovský CSc.
Josef Pacovský
Pharma One
Jednání
13:009 C 190 / 2017I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarRadek Kozman
Dagmar Sojková
Jednání
15:00109 C 16 / 2018I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarMiroslav Michal
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:3012 C 213 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavInvestCapital Ltd
Iveta Skalická
Vyhlášení rozsudku
08:3512 C 250 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavPlzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Markéta Vydrová
Vyhlášení rozsudku
08:4012 C 247 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavBohemia Faktoring, a.s.
Kateřina Staňková
Vyhlášení rozsudku
09:3012 C 252 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavIng. Kamil Krofta
Vladislava Kroftová
Jednání
10:0012 C 118 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavBohemia Faktoring, a.s.
Robert Chudík
Jednání
10:3012 C 254 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Makajev MiroslavZdeněk Škoda
Dana Škodová
Jednání
08:3025 P 10 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaJednání
08:303 P A NC 10 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
08:303 P A NC 11 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
08:303 P A NC 18 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
10:003 P A NC 5 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
10:0025 NC 138 / 2018II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaJednání
11:003 C 283 / 2018II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaMilan Langer
Blanka Langerová
Jednání
13:0025 NC 601 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaJednání
13:003 P A NC 15 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
13:003 P A NC 13 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
14:3025 P 22 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaJednání
14:303 P A NC 23 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
08:0011 C 116 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaMilan Folda
Policie ČR - Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
Vyhlášení rozsudku
09:0011 C 65 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaPavel Wilham
Pavla Wilhamová
Přípravné jednání
13:0011 C 121 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaMichal Bouška
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Jednání
15:0011 C 99 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaLukáš Tingl
Jana Tinglová
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:308 T 61 / 2018I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešMiloslav TrochHlavní líčení
08:009 C 15 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarČeská pošta s.p.
Jana Svobodová
Vyhlášení rozsudku
08:059 C 16 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarHelena Cimlerová
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:109 C 9 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Jakub Skalický
Vyhlášení rozsudku
11:0017 EXE 2 / 2019I. patro, č.dv. 17Mgr. Lanzová MarkétaVýslech
12:3025 NC 607 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednání
12:309 P A NC 80 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 NC 2037 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
13:009 P A NC 31 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osobaJednáníAno
13:0025 P 23 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
13:009 P A NC 7 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:009 P A NC 8 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
15:0025 P 26 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednání
15:009 P A NC 17 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osobaJednání
16:2025 P 44 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednání
16:209 P A NC 83 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osobaJednání
09:00113 C 14 / 2015II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášHRABÁK - LAKMAL, s.r.o.
KOVOKAPA CZ s.r.o.
Jednání
13:00113 C 13 / 2017II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášJosef Fürst
Vodovody a kanalizace Beroun, a.s.
JednáníAno
15:0013 C 95 / 2018II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášDavid Skalický
TECHIS, spol. s r. o.
Jednání
16:0013 C 313 / 2018II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl Tomášnezl. Kryštof Vondrák
nezl. Kristýna Vondráková
Miloš Zemánek
Jednání
09:0010 C 442 / 2018II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaŠimon Hobl
Irina Fedorovna Hoblová
Jednání
09:4510 C 437 / 2018II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaVáclav Kříž
Jaroslava Křížová
Jednání
10:0010 C 236 / 2018II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaIng. Romana Plischková
Státní pozemkový úřad
Jednání
13:306 C 357 / 2016II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaMUDr. Miloslav Kučera
Iveta Macourková
JednáníAno
10:0025 P 28 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
10:007 P A NC 30 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
13:0023 P 3 / 2012přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
08:3025 P 150 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
08:305 P A NC 290 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3015 EXE 211 / 2017přízemí, č.dv. 12Mgr. Lanzová MarkétaJednání
10:0023 P 157 / 2013přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednáníAno
10:005 P A NC 119 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednáníAno
13:0024 NC 1559 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednáníAno
13:005 P A NC 141 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednáníAno
13:005 P A NC 142 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednáníAno
14:3025 P 78 / 2017přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
14:305 P A NC 46 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:008 T 22 / 2019I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešVladislav BajzaHlavní líčení
09:0011 C 141 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Oliveriusová MonikaIng. Zdeněk Sokol Ph.D.
Anna Sokolová
Jednání
12:0011 C 91 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Oliveriusová MonikaČEZ Distribuce, a.s.
Irena Sendlaiová
Jednání
13:0011 C 30 / 2019I. patro, č.dv. 17Mgr. Oliveriusová MonikaČEZ Distribuce, a.s.
Ondřej Holub
Jednání
13:3025 NC 2023 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaJednání
13:303 P A NC 20 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
13:303 P A NC 21 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Součková MarcelaNezletilá osobaJednání
09:0012 C 194 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavMiloš Kadeřábek
VSP Auto, s.r.o.
Jiný soudní rok
13:0012 C 251 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavMilan Hrdlička
Ing. Hana Hrdličková
Jednání
10:001 T 88 / 2018přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavKarel StaněkHlavní líčení s dokazováním
13:001 T 28 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavMiloš JelenHlavní líčení
14:301 T 80 / 2018přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavValentina DomničevaHlavní líčení s dokazováním

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3023 P 81 / 86I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
08:305 P A NC 190 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
09:3023 P 182 / 2009I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
09:305 P A NC 191 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
10:3023 P 4 / 2014I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
10:305 P A NC 214 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
11:3023 P 80 / 2010I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraJednání
11:305 P A NC 318 / 2018I. patro, č.dv. 17Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednání
09:0025 P 37 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
09:007 P A NC 40 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
11:0023 P 36 / 2009přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
11:007 P A NC 44 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
13:0025 NC 1607 / 2015přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
13:005 P A NC 47 / 2015přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
10:001 T 10 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavHlavní líčení
10:301 T 133 / 2017přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavKarel VacekVeřejné zasedání