Okresní soud Beroun

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0019 C 225 / 2015I. patro, č.dv. 17Mgr. Pavlisová KristinaRichard Müller
Mgr. Hana Petáková
Jednání
09:002 T 133 / 2019II. patro, č.dv. 31JUDr. Pařez MichalJakub BíllýHlavní líčení
09:0025 NC 2126 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášJednání
09:0013 P A NC 109 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášNezletilá osobaJednání
10:0025 NC 2124 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášJednání
10:0013 P A NC 108 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášNezletilá osobaJednání
13:0025 P 70 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášJednání
13:0013 P A NC 94 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášNezletilá osobaJednání
14:0025 P 108 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášJednání
14:0013 P A NC 106 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0025 P 41 / 2018přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášJednání
15:0013 P A NC 116 / 2019přízemí č. dv. 1JUDr. Štindl TomášNezletilá osobaJednání
10:001 T 27 / 2018přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavMartin JelínekHlavní líčeníAno
13:001 T 78 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavJan MaličVyhlášení rozsudku

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 114 / 2019I. patro, č.dv. 16JUDr. Pařez MichalHlavní líčení
08:3025 NC 2110 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
08:309 P A NC 152 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:309 P A NC 153 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:309 P A NC 154 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:305 C 177 / 2015I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarMarie-Magdalena Alexandrovna MgA.
Petr Křeček
JednáníAno
13:0025 P 98 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
13:009 P A NC 161 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osobaJednáníAno
15:0023 P 150 / 96I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
15:009 P A NC 109 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
15:009 P A NC 110 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
13:0025 P 49 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Dandová VěraJednáníAno
13:003 P A NC 34 / 2019II. patro, č.dv. 31Mgr. Dandová VěraNezletilá osoba
Lenka Šamková
JednáníAno
09:0023 P 37 / 2010II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaJednání
09:0019 P A NC 22 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaJednání
09:3023 P 108 / 2006II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaJednání
09:3019 P A NC 13 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaNezletilá osobaJednání
10:1523 P 34 / 2012II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaJednání
10:1519 P A NC 4 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaNezletilá osobaJednání
10:1519 P A NC 35 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:003 C 257 / 2018II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaIng. Jan Fišer MBA
Ivo Geffert
Martin Peca
Ing. Terezie Vránová
Ing. Zdenko Zdeněk
Věra Zdeňková
Jednání
08:305 P A NC 241 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednání
08:3025 NC 2135 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraJednání
10:3024 NC 1565 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraJednání
10:305 P A NC 185 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraJednání
10:305 P A NC 186 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraJednání
12:0025 NC 131 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraJednání
12:005 P A NC 193 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednání
13:0011 C 130 / 2018přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaJan Chvojka
Městys Cerhovice
JednáníAno
15:0011 C 256 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Oliveriusová MonikaMarie Feber
Martin Feber
Jednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:308 T 21 / 2019I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešTomáš BicekHlavní líčení
13:008 T 78 / 2017I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešJiří Hejný
Michaela Jusufi
Jiří Malecký
Aleš Soukup
Radim Straka
Petr Valenta
Veřejné zasedání
13:308 T 65 / 2018I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešNezletilá osobaVeřejné zasedání
14:008 T 97 / 2018I. patro, č.dv. 16Mgr. Grombíř AlešTomáš DoleželVeřejné zasedání
09:009 C 227 / 2018I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarGZ Media, a.s.
Petra Mikulová
JednáníAno
13:009 C 2 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarARRIVA STŘEDNÍ ČECHY, S.R.O.
Petr Sláma
JednáníAno
15:0025 P 99 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarJednáníAno
15:009 P A NC 162 / 2019I. patro, č.dv. 17JUDr. Ing. Langová DagmarNezletilá osobaJednáníAno
09:0013 C 65 / 2019II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášObec Bavoryně
Petr Stojovský
Veronika Tůmová
Jednání
10:3013 C 57 / 2019II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášVojtěch Koutný
Zdeněk Koutný
Jednání
13:0013 C 110 / 2015II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášMěsto Králův Dvůr
NOSRETI reality a.s.
Jednání
15:00113 C 29 / 2017II. patro, č.dv. 31JUDr. Štindl TomášRoman Macháč
Tomáš Moulis
Jednání
09:0010 C 85 / 2017II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaDominik Berdych
Investment BONUS, SPOL. S.R.O.
Jednání
14:0010 C 103 / 2019II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaMatěj Čížek
Edita Kodatová
Profesionals Beroun s.r.o.
Jednání
09:00107 C 4 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaGolden Seabreeze GbR
GVSO - trade s.r.o.
Jednání
12:307 P A NC 157 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
12:3025 NC 139 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
13:007 C 327 / 2018přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaBohemia Faktoring, a.s.
Roman Sajko
Jednání
14:0025 P 119 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
14:007 P A NC 136 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:30107 C 20 / 2017přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaVěra Březinová
SANTAREM CONSTANT LIMITED
JednáníAno
09:0025 P 100 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
09:005 P A NC 197 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednání
11:0023 P 39 / 2013přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
11:005 P A NC 205 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0023 P 116 / 2004přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
13:005 P A NC 196 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osobaJednání
15:0023 P 49 / 2013přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraJednání
15:005 P A NC 131 / 2019přízemí, č.dv. 12Mgr. Dandová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0011 C 250 / 2019I. patro, č.dv. 17Mgr. Oliveriusová MonikaLuboš Košťál
Lenka Košťálová
Jednání
14:0011 C 123 / 2019I. patro, č.dv. 17Mgr. Oliveriusová MonikaVojtěch Dvořáček
Michaela Dvořáčková
Jednání
13:002 T 99 / 2019II. patro, č.dv. 31JUDr. Pařez MichalMykhaylo IlyashkovychHlavní líčení
09:0025 NC 2078 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaJednání
09:0019 P A NC 6 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaNezletilá osobaJednání
09:0019 P A NC 7 / 2019II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaNezletilá osobaJednání
13:003 C 241 / 2018II. patro, č.dv. 33Mgr. Stehlik Vodrážková HanaŘímskokatolická farnost Řevnice
Státní pozemkový úřad
Jednání
09:0012 C 309 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavLambros Arabadzis
Peter Kovačovič
Jednání
13:0012 C 391 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavIvan Pelikán
Silvie Pelikánová
Jednání
13:3012 C 377 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavMVDr. Gabriela Macečková
VMK-RTG s.r.o.
Jednání
14:3012 C 416 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Makajev MiroslavMarek Pravda
Alena Pravdová
Jednání
10:001 T 92 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavJiří MatysHlavní líčení

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Beroun

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3015 EXE 3657 / 2013I. patro, č.dv. 17Mgr. Lanzová MarkétaJednání
10:3014 EXE 1085 / 2013I. patro, č.dv. 17Mgr. Lanzová MarkétaJednání
09:0010 C 175 / 2019II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaJiří Žemlička
Iveta Žemlička Ledecká
Jednání
11:3010 C 153 / 2019II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaDušan Jakšić
Soňa Jakšićová
Jednání
12:1510 C 122 / 2019II. patro, č.dv. 33JUDr. Švarcová MarkétaIng. Petr Čihák
Soňa Vanková
Jednání
08:0012 C 35 / 2009přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJakub Dvořák
Rudolf Fetter
Jasna Fetterová
Martin Knižák
Jednání
09:0018 C 24 / 2012přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJakub Dvořák
Martin Knižák
Darija Stepanivna Korytovská
Jednání
09:4518 C 25 / 2012přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJakub Dvořák
Martin Knižák
Darija Stepanivna Korytovská
Jednání
11:0025 NC 2138 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
11:007 P A NC 137 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
13:0025 P 115 / 2018přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
13:007 P A NC 128 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:007 P A NC 129 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
14:3025 NC 124 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
14:307 P A NC 80 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
14:4525 NC 134 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaJednání
14:457 P A NC 145 / 2019přízemí č. dv. 1Mgr. Pavlisová KristinaNezletilá osobaJednání
10:001 T 27 / 2018přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavMartin JelínekHlavní líčení
11:001 T 87 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavVladimír PražákHlavní líčení
13:001 T 86 / 2019přízemí, č.dv. 12JUDr. Zálejský JaroslavHlavní líčení