Okresní soud Bruntál

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:4525 P 200 / 2011přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 394 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osobaJednání
09:3025 P 198 / 2014přízemíJUDr. Janyšková RadkaJarmila PolákováJednání
09:3013 P A NC 387 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
09:3013 P A NC 53 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
12:1525 P 137 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
12:1513 P A NC 398 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:30209 C 7 / 2017přízemíMgr. Daříčková EvaALTERAGRA s.r.o.
MVDr. Rudolf Skandera
Jednání
11:308 C 22 / 2019008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaDennis Huml
RADIOHOUSE s.r.o.
Jednání
13:308 C 92 / 2018008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaKoupelny Krnov s.r.o.
Petr Pospíšil
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
08:000 P 133 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
08:0024 P A NC 35 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
08:300 P 101 / 2012009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
08:3024 P A NC 61 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
09:300 NC 2553 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
09:3024 P A NC 49 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
09:3024 P A NC 50 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
12:300 P 51 / 2015009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
12:3024 P A NC 44 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 51 / 2015009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednáníAno
13:0024 P A NC 44 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:000 P 180 / 2011009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
14:0024 P A NC 22 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:002 T 42 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírZdeněk ZerzáňHlavní líčení
14:302 T 56 / 2015105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírLibor TomešekVeřejné zasedání
15:0065 T 87 / 2017105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírTomáš HalkoVeřejné zasedáníAno
08:3018 C 410 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaInvestCapital Ltd
Pavla Paseková
Jednání
09:1518 C 20 / 2019107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaOPR-Finance s.r.o.
Jaroslava Pelka Paštěková
Jednání
10:0018 C 40 / 2019107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaAndrea Lorencová
OPR-Finance s.r.o.
Jednání
12:30218 C 66 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaRoman Bocan
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:3018 C 388 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Darina Nguyenová
Jednání
14:0018 C 59 / 2019107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaViktor Sitek
Ludmila Sitková
Jednání
09:000 P 22 / 2015114, 1. patro - budova ABc. Lavrenčíková RenataVýslech
09:006 P A NC 41 / 2019114, 1. patro - budova ABc. Lavrenčíková RenataNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Výslech
13:0012 C 119 / 2018211, 2. patro - budova AMgr. Rapušáková HanaČeská spořitelna, a.s.
Vlasta Hudáková
Jednání
13:3012 C 163 / 2018211, 2. patro - budova AMgr. Rapušáková HanaČeská spořitelna, a.s.
Vlasta Hudáková
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0025 NC 1302 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
08:007 P A NC 58 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaNezletilá osobaJednání
09:007 P A NC 43 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaMěsto Město AlbrechticeJednání
09:0025 P 12 / 2015přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
09:007 P A NC 53 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
09:0019 C 238 / 2018přízemíMgr. Dočkal PavelAntonín Štech
Soňa Štechová
Jednání
10:0025 NC 1785 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
10:007 P A NC 187 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
10:3019 C 11 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelKristián Michálek
Pavlína Velčická
Jednání
12:3019 C 332 / 2018přízemíMgr. Dočkal PavelJitka Soukupová
Mgr. Břetislav Vilímek
Anton Wagner
Jednání
12:3025 NC 912 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
12:307 P A NC 148 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaNezletilá osobaJednání
13:307 C 119 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaCREDITFIELD, s.r.o.
Andrea Gebertová
Vyhlášení rozsudku
08:0065 T 55 / 2017006, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraPetr Andráško
Jana Marinoniusová
Jakub Němec
Roman Tichý
Veřejné zasedání
08:301 T 123 / 2017006, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraPetr MrvecVeřejné zasedání
09:001 T 60 / 2018006, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraPetr Drozd
David Grůz
Hlavní líčení
12:304 T 7 / 2017006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaVeřejné zasedání
14:001 T 200 / 2018006, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraHlavní líčení
14:301 TM 24 / 2014006, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraPetr Kadlčík
Nezletilá osoba
Jan Sabo
Veřejné zasedání
08:004 TM 9 / 2019008, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaAlice Gorolová
Nezletilá osoba
Vladislav Turták
Hlavní líčení
09:000 NC 3098 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
09:0024 P A NC 163 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0024 P A NC 172 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:450 P 51 / 2015009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
12:4524 P A NC 44 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:002 T 44 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírPetr ČechHlavní líčení
09:152 T 160 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírHlavní líčení
14:302 T 152 / 2016105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírMichal OračkoVeřejné zasedání
15:002 T 100 / 2017105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírVeřejné zasedání
08:00217 C 28 / 2016107, 1. patro - budova BMgr. Koutný VladimírGAP Global Accounting Partners, s.r.o.
Simona Poliaková
Jednání
08:3011 P A NC 13 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
08:300 NC 2502 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
09:150 P 202 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
09:1511 P A NC 278 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
10:150 P 204 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
10:1511 P A NC 8 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
10:1511 P A NC 9 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
12:300 P 58 / 2010108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
12:3011 P A NC 22 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
14:300 P 12 / 2013108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
14:3011 P A NC 1 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
09:000 NC 3048 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaJednání
09:0023 P A NC 32 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaNezletilá osobaJednání
09:450 P 12 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaJednání
09:4523 P A NC 6 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaJednání
12:150 P 68 / 2018114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaJednání
12:1523 P A NC 10 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:150 NC 3127 / 2016114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaJednání
13:1523 P A NC 161 / 2018114, 1. patro - budova AJUDr. Macoszková EvaNezletilá osobaJednání
08:3065 T 140 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekMartin Bělunek
Marie Lazebníčková
Veřejné zasedání
08:4566 T 81 / 2015210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
09:0066 T 184 / 2017210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekJan KovaříkHlavní líčení
10:0066 T 209 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekTomáš PetýrekVeřejné zasedání
10:1566 T 175 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
12:3066 T 86 / 2018210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekHlavní líčení
08:3016 C 132 / 2018211, 2. patro - budova AJUDr. Mrkalová MarcelaOldřiška Kaltenbachová
KOHN & ROUBÍČEK, a.s.
Jednání
09:3016 C 310 / 2018211, 2. patro - budova AJUDr. Mrkalová MarcelaJuraj Ekstein
Hana Eksteinová
Jednání
12:3016 C 2 / 2019211, 2. patro - budova AJUDr. Mrkalová MarcelaHome Credit a.s.
Tomáš Pavlík
Jednání
13:3016 C 42 / 2019211, 2. patro - budova AJUDr. Mrkalová MarcelaDavid Červinka
Kateřina Červinková
Jednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:455 P 98 / 2005přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 39 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 26 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:569 C 224 / 2018přízemíMgr. Daříčková EvaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Daniel Gašparik
Vyhlášení rozsudku
07:579 C 187 / 2018přízemíMgr. Daříčková EvaStanislav Baláž
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
07:589 C 5 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaOSPEN s.r.o.
David Zavadil
Vyhlášení rozsudku
07:599 C 109 / 2018přízemíMgr. Daříčková EvaČeská televize
Michaela Ságnerová
Vyhlášení rozsudku
08:009 C 148 / 2017přízemíMgr. Daříčková EvaIng. Hana Karipidu
Zdeňka Odstrčilová
Jednání
09:305 P 1305 / 95přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
09:3013 P A NC 30 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaGabriela DlábkováJednání
09:3013 P A NC 31 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaGabriela DlábkováJednání
12:1525 P 39 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
12:1513 P A NC 286 / 2018přízemíJUDr. Janyšková RadkaAndrea Kopačková
Nezletilá osoba
Jednání
13:009 C 3 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaIng. Petr Janík
Natálie Váňová
Jednání
08:0025 P 138 / 2008009, přízemí - budova BMgr. Kotrlová MonikaJednání
08:007 P A NC 50 / 2019009, přízemí - budova BMgr. Kotrlová MonikaNezletilá osobaJednání
08:3018 C 137 / 2015107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaBožena Bělašková
Jaroslav Burianek
Rozálie Burianková
Ing. Katarína Chomová
Antonín Gajdoš
Vladislav Gajdoš
Anna Hradečná
Miroslav Janiš
Antonie Janišová
Drahomíra Kašpárková
Ludmila Kuchtová
Radoslav Matlák
Jarmila Matláková
Marta Putnová
Miroslav Soušek
Martin Štěpánek
Vlasta Štěpánková
Jaroslava Vavrysová
Jednání
10:3018 C 381 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaKlára Drábková
Ladislava Kubišová
René Ligač
Vyhlášení rozsudku
12:3015 C 276 / 2013107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Suverénní řád Maltézských rytířů - České velkopřevorství
Ing. Petr Škola
Jednání
08:5038 C 52 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieLukáš Budinský
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:00238 C 54 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieJitka Duždová
Město Bruntál
Jednání
09:40238 C 31 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieJosef Kovář
Město Bruntál
Jednání
10:0038 C 315 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieMonika Hlaváčová
RILEX TRADERS, a.s.
Jednání
13:0038 C 290 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Jan Takáč
Jednání
13:2038 C 295 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Josef Žák
Jednání
13:4038 C 321 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Věroslav Turčínek
Jednání
08:300 P 164 / 2004114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
08:3024 P A NC 20 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
09:000 P 17 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
09:0024 P A NC 17 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
09:0024 P A NC 46 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
12:300 P 204 / 2015114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
12:3024 P A NC 65 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
12:3024 P A NC 101 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
12:3024 P A NC 102 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
13:000 P 45 / 2011114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
13:0024 P A NC 356 / 2018114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
09:008 C 19 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stachová KristýnaMichal Černohorský
InvestCapital Ltd
Jednání
09:308 C 10 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stachová KristýnaInvestCapital Ltd
Pavlína Wrublová
Jednání
12:30208 C 93 / 2015210, 2. patro - budova AMgr. Stachová KristýnaMichal Havlík
Roman Koky
Jednání
13:00212 C 18 / 2018211, 2. patro - budova AMgr. Rapušáková HanaMgr. Petr Fišer
Antonín Valášek
Michaela Valášková
Jednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:007 C 102 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Pavlína Wrublová
Jednání
08:307 C 149 / 2018přízemíMgr. Kotrlová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Lukáš Kotlár
Jednání
09:0019 C 335 / 2018přízemíMgr. Dočkal PavelJiří Maňásek
Jiřina Maňásková
Jan Vybíral
Jednání
09:007 C 1 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaČeská televize
Pavel Mlčoch
Jednání
09:3025 NC 961 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednáníAno
09:307 P A NC 13 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaNezletilá osobaJednáníAno
08:003 T 157 / 2012006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaRichard HorákVeřejné zasedání
08:304 T 130 / 2014006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaAntonín PetrošVeřejné zasedání
09:0065 T 166 / 2016006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaJosef Gregovský
Drahomíra Nová
Daniel Roček
Lukáš Šandera
Veřejné zasedání
09:304 TM 7 / 2017006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaNezletilá osobaVeřejné zasedání
10:004 T 118 / 2015006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaVeřejné zasedání
10:304 T 218 / 2013006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaMichal Bilai
Vojtech Bilai
Lukáš Ozsvald
Lubomír Štencl
Veřejné zasedání
12:304 T 158 / 2016006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaVeřejné zasedání
08:000 NC 3175 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaJednání
08:0024 P A NC 355 / 2018009, přízemí - budova BMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
08:002 T 134 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírHlavní líčení
08:302 T 4 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírHlavní líčení
09:152 T 31 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírMiroslav GašparHlavní líčení
10:002 T 43 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírPetra PompováHlavní líčení
12:301 T 31 / 2014105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírVeřejné zasedání
12:452 T 14 / 2013105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírVeřejné zasedání
13:003 T 123 / 2013105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírVeřejné zasedání
08:0017 C 285 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Koutný VladimírPetr Lošťák
Karla Lošťáková
Jednání
08:300 P 156 / 2012108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
08:3011 P A NC 176 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
09:000 P 34 / 2017108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
09:0011 P A NC 44 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
09:0011 P A NC 293 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
10:150 P 103 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
10:1511 P A NC 276 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:000 NC 3053 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
08:006 P A NC 30 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 16 / 2014114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
09:006 P A NC 97 / 2018114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 NC 3064 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
12:306 P A NC 37 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 175 / 2017114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
13:006 P A NC 29 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
13:006 P A NC 33 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
13:006 P A NC 34 / 2019114, 1. patro - budova AJUDr. Beranová HanaJednání
08:1566 T 210 / 2015210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
08:3065 T 164 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
09:0066 T 70 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekRobin NekoranecVeřejné zasedání
09:1566 T 257 / 2014210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekMartin CalekVeřejné zasedání
09:3066 T 202 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekIveta KalováVeřejné zasedání
09:4566 T 200 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
10:0066 T 161 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
10:1566 T 223 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
12:3066 T 238 / 2012210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekChristian Josef SchefflerVeřejné zasedání
12:4566 T 65 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání