Okresní soud Bruntál

Pondělí 09. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:4525 P 60 / 2006přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 75 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:005 P 1293 / 95přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
09:009 P A NC 110 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJiří RuntJednání
09:009 P A NC 111 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
09:3025 NC 68 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
09:3013 P A NC 295 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osobaJednání
09:579 C 92 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaČeská kancelář pojistitelů
Miroslav Vojtěšek
Vyhlášení rozsudku
12:009 C 87 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJarmila Ferenčíková
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Jednání
12:1525 P 62 / 2006přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
12:1513 P A NC 157 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osobaJednání
12:30209 C 7 / 2017přízemíMgr. Daříčková EvaALTERAGRA s.r.o.
MVDr. Rudolf Skandera
JednáníAno
08:0066 T 47 / 2019006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaPavel Birás
David Pamula
Martin Pavlovský
Iveta Šormová
Zdeněk Zámečník
Ivo Zubek
Hlavní líčeníAno
08:001 T 127 / 2018105, 1. patro - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraBedřich Buťák
Ondřej Holub
Ing. Jaroslav Jouza
Ing. Jaroslav Kala
Bohumír Kamenec
Ing. Petr Klouda
Pavel Kopeček
Ing. Štěpán Kovář
Ing. Václav Mores
Ing. Salome Sýkorová
Václav Vojtíšek
Hlavní líčení
12:3018 C 193 / 2018107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Zlata Štréblová
Ing. Martin Urban
Jednání
09:0038 C 195 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Ladislav Vondrák
Jednání
09:3038 C 192 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Robert Mikloš
Jednání
10:0038 C 198 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieMiroslav Svák
Jana Sváková
Jednání
13:0038 C 63 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieJosef Zabloudil
Miroslava Zabloudilová
Jednání
13:3038 C 177 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jakub Pišťáček
Jednání

Úterý 10. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0025 P 5 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
08:009 P A NC 75 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaNezletilá osobaJednání
08:309 C 36 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelVladimír Kaštil
Drahomíra Kaštilová
Jednání
10:0019 C 288 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelLudvík Blahuta
Daniela Blahutová
Jednání
10:0025 P 80 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
10:009 P A NC 131 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
10:009 P A NC 116 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
10:3019 C 230 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelZdeněk Tkáč
Vladimíra Tkáčová
Jednání
12:3019 C 115 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelPřemysl Fof
Eleni Fofová
Jednání
13:0019 C 212 / 2019přízemíMgr. Dočkal PavelGenerali Pojišťovna a.s.
Julius Grulich
Vyhlášení rozsudku
13:005 P 157 / 99přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
13:009 P A NC 88 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaVladimír KrejčíJednání
13:009 P A NC 83 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
08:303 T 191 / 2014006, přízemí - budova BMgr. Tihelková JanaIlona JirkůHlavní líčení
09:00208 C 7 / 2017008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaMiroslav Brančík
Společenství vlastníků jednotek Krnov, Maxima Gorkého 843/2
Jednání
12:308 C 114 / 2019008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaPetr Glac
Monika Mlčáková
Jednání
13:308 C 115 / 2019008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaJan Dotko
GasNet, s.r.o.
Jednání
14:008 C 48 / 2019008, přízemí - budova BMgr. Stachová KristýnaInvestCapital Ltd
Jakub Jurečka
Jednání
08:002 T 98 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírRoman FerkoHlavní líčení
08:3066 T 117 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Stach MarekLukáš Čvanda
Andrea Grajciarová
Viktor Hud
Miroslav Machalik
Miroslav Procházka
Andrii Zeninkov
Hlavní líčení
08:452 T 120 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírMarkéta Folvarčná
Ing. Bc. Petr Keleman Ph.D., MBA
Hlavní líčení
12:3066 T 174 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Stach MarekHlavní líčení
13:152 T 121 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírAnna ZerzaváHlavní líčení
14:452 T 144 / 2017105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírJozef Sabó
Anna Sabóvá
Jana Sabóvá
Veřejné zasedání
15:003 T 45 / 2015105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírJosef HradilVeřejné zasedání
08:300 NC 3121 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
08:3011 P A NC 202 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
09:0038 C 205 / 2018108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieMicro Team s.r.o.
Obec Lomnice
JednáníAno
13:000 P 109 / 2017108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
13:0011 P A NC 137 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osobaJednání
13:450 NC 3111 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaJednání
13:4511 P A NC 176 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Posledníková JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3066 T 142 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekRoman ŠimončíkHlavní líčeníAno
13:1566 T 177 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekLada TurtákováHlavní líčení
14:0066 T 182 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekTomáš BilonohaHlavní líčení
14:3066 T 186 / 2018210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání

Středa 11. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:4525 NC 63 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 268 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osobaJednání
08:0025 P 155 / 2012přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
08:009 P A NC 73 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaNezletilá osobaJednání
09:3025 P 144 / 2017přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
09:3013 P A NC 332 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
10:005 P 116 / 2003přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
10:009 P A NC 120 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
10:009 P A NC 108 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednání
12:1525 P 99 / 2007přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
12:1513 P A NC 330 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaNezletilá osobaJednání
12:3025 P 192 / 2008přízemíMgr. Kotrlová MonikaJednání
12:307 P A NC 128 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaNezletilá osobaJednání
13:0025 NC 61 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaJednáníAno
13:009 P A NC 91 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:4525 P 98 / 2014přízemíMgr. Kotrlová MonikaMartina KlepáčováJednání
13:457 P A NC 149 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaHelena Klepáčová
Nezletilá osoba
Jednání
08:004 T 87 / 2019006, přízemí - budova BMgr. Janečková JanaHlavní líčení
08:003 T 71 / 2013008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraAladár Szabó
Anna Szabóová
Veřejné zasedání
08:301 T 16 / 2017008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraJaroslav KovalovskýVeřejné zasedání
09:001 T 64 / 2019008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraHlavní líčení
10:001 T 144 / 2018008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraVeřejné zasedání
10:301 T 222 / 2018008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraVeřejné zasedání
12:151 T 19 / 2019008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraVeřejné zasedání
12:151 T 180 / 2017008, přízemí - budova BJUDr. Kikerlová VladimíraDalibor VálekHlavní líčeníAno
08:001 T 156 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírAleš HruškaHlavní líčení
09:152 T 130 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírMartin BystroňHlavní líčení
10:1565 T 100 / 2017105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírJakub PetříkVeřejné zasedání
14:452 T 28 / 2014105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírVeřejné zasedání
12:3015 C 276 / 2013107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Suverénní řád Maltézských rytířů - České velkopřevorství
Ing. Petr Škola
Jednání
09:0038 C 97 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieDimitris Liolias
Společenství vlastníků pro dům Americká 890 Liberec
JednáníAno
09:0038 C 156 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieRadim Petričák
TEMPO, obchodní družstvo
Jednání
09:4538 C 202 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieIvana Kodedová
TEMPO, obchodní družstvo
Jednání
13:2038 C 51 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Vlastimil Havlík
JednáníAno
13:4538 C 200 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieVěra Bahulíková
InvestCapital Ltd
Jednání
08:000 NC 2552 / 2014114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
08:0024 P A NC 280 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0024 P A NC 261 / 2018114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Čtvrtek 12. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:45207 C 19 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaSdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Stavos Stavba a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:007 C 107 / 2019přízemíMgr. Kotrlová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Monika Dinhová
Milan Kováč
Jednání
08:000 P 123 / 2017114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaJednání
08:0024 P A NC 261 / 2019114, 1. patro - budova AMgr. Vrbová MilenaNezletilá osobaJednání
08:308 C 113 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stachová KristýnaSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Dominik Žida
Jednání
08:508 C 100 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stachová KristýnaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Petra Svobodová
Jednání

Pátek 13. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Bruntál

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:4525 P 195 / 2007přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 56 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:4513 P A NC 108 / 2019přízemíJUDr. Janyšková RadkaJednání
07:559 C 124 / 2019přízemíMgr. Daříčková Evainnogy Energie, s.r.o.
Anna Karvayová
Vyhlášení rozsudku
07:569 C 135 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaLukáš Bystrianský
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
07:579 C 128 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Richard Janiš
Vyhlášení rozsudku
07:589 C 134 / 2019přízemíMgr. Daříčková EvaČeská pojišťovna a.s.
Jaromír Eliáš
Vyhlášení rozsudkuAno
08:002 T 138 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírHlavní líčení
08:302 T 152 / 2019105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírLubomír TisoňHlavní líčení
12:302 T 68 / 2018105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírRoman RácVeřejné zasedání
13:002 T 1 / 2015105, 1. patro - budova BMgr. Čermák VladimírMartin SkibaVeřejné zasedání
08:30218 C 15 / 2019107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaAgist s.r.o.
Roman Koky
Jednání
12:3018 C 271 / 2019107, 1. patro - budova BMgr. Tihelková JanaOndřej Fic
Tereza Ficová
Jednání
08:3038 C 40 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieRoman Chabroň
Eva Chabroňová
Jednání
09:0038 C 204 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieKristýna Berousková
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:4038 C 199 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Michal Svoboda
Jednání
10:1538 C 218 / 2019108, 1. patro - budova BMgr. Hodaňová SilvieJulius Trančík
Veronika Trančíková
Jednání
08:1566 T 8 / 2016210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekPetr OndrušekVeřejné zasedání
08:3065 T 64 / 2017210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekHana HrabovskáVeřejné zasedání
08:4566 T 254 / 2014210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekDavid MajerVeřejné zasedání
09:0066 T 3 / 2017210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekRostislav ChrobákVeřejné zasedání
09:1566 T 221 / 2018210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
09:3066 T 90 / 2018210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
09:4566 T 222 / 2018210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
10:0066 T 68 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekVeřejné zasedání
10:153 T 47 / 2013210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekPavel VenháčVeřejné zasedání
12:3066 T 152 / 2019210, 2. patro - budova AMgr. Stach MarekHlavní líčení