Okresní soud Chrudim

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Chrudim

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:00104 C 43 / 2018č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekČeská pojišťovna a.s.
K&T Servis s.r.o.
JednáníAno
13:00104 C 23 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekCARGONET s.r.o.
VLADYKA, s. r. o.
Jednání
14:004 C 189 / 2018č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekIng. Karel Hašek Dis.
Andrea Hašková
JednáníAno
15:00104 C 26 / 2018č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekJaroslav Chour
Eva Chourová
Ing. Karel Hašek Dis.
JednáníAno

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Chrudim

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:306 T 177 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AMgr. Jakubík JakubPavel Dušek
Filip Horák
Martin Polyák
Adrian Žiga
Hlavní líčení s dokazováním
09:007 T 47 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaMichal KuncHlavní líčení s dokazováním
08:1512 C 155 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaDOLUR stavebniny s.r.o.
FT-stavby s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:3012 C 126 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaJakub Hons
Martina Honsová
Jednání
10:0012 C 242 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaAlena Beránková
Sabina Němečková
Jednání
12:3012 C 185 / 2018č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaJiřina Bochníčková
JUDr. Jiří Jelínek
Vlasta Jelínková
Jednání
13:3012 C 250 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaCOOL CREDIT, s.r.o.
Marta Komárková
Jednání
08:008 C 111 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínIng. Václav Říha
Základní umělecká škola Heřmanův Městec
Jednání
12:308 C 156 / 2018č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.
František Ledvinka
Jednání

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Chrudim

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 22 / 2018č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AMgr. Jakubík JakubJan KonečnýHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 79 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AMgr. Jakubík JakubMartin BariHlavní líčení s dokazováním
08:307 T 48 / 2019č. dveří 2/I přízemí / budova AJUDr. Košinová BrigitaHlavní líčení s dokazováním
10:007 T 56 / 2019č. dveří 2/I přízemí / budova AJUDr. Košinová BrigitaLukáš ChladHlavní líčení s dokazováním
08:306 C 61 / 2015č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaMVDr. Milan Jukl
KABLANĚ, spol. s r.o.
Jednání
12:3012 C 104 / 2017č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaIng. Ladislav Minařík
Hana Minaříková
Leona Vraštiák
Jednání
08:30103 C 20 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaCOLOR FACTORY
Kontakt servis CZ s.r.o.
Jednání
09:303 C 267 / 2018č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaDRAK, společnost s ručením omezeným
Město Chrudim
Jednání
13:003 C 207 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaJednání
13:153 C 70 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaČEZ Prodej, a.s.
MILHAUSSTAV s.r.o.
Jednání
14:003 C 257 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaJednáníAno
14:00103 C 3 / 2017č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaStanislav Janoušek
Hana Janoušková
František Pilař
Vyhlášení rozsudku

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Chrudim

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:157 NT 851 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaPavel KlesalVeřejné zasedání
09:007 T 41 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaŠimon FormánekHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 110 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaLudvík DvořákHlavní líčení s dokazováním
08:303 C 129 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaMilan Toman
Anežka Tomanová
Josef Zikmund
Mgr. Michaela Zikmund
Jednání
09:30103 C 3 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.
Zdena Morávková
Jednání
13:003 C 299 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaJednání
13:003 C 247 / 2015č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaJUDr. Josef Podhorský
VEMA, akciová společnost
JednáníAno
13:103 C 226 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaJednání
13:303 C 289 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaMartin Škoda
Michaela Škodová
Jednání
14:003 C 70 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaČEZ Prodej, a.s.
MILHAUSSTAV s.r.o.
JednáníAno
14:003 C 199 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaHana Kalousová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
14:303 C 198 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AJUDr. Profousová JanaZdeňka Horvatová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
08:008 C 223 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínIva Kratochvílová
Patricie Rubičová
Jednání
09:008 C 260 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínD.A.S. Rechtsschutz AG
Martin Stodola
Vyhlášení rozsudku
09:158 C 256 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínVladimír Miloslav Bittmann
D.A.S. Rechtsschutz AG
Vyhlášení rozsudku
09:308 C 270 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínČeská pojišťovna a.s.
František Spilka
Vyhlášení rozsudku
09:458 C 272 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínZdenka Feltlová
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
10:008 C 262 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Vojtěch Volf
Vyhlášení rozsudku
12:30108 C 22 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínVladimíra Nováková
Jiří Rudolf
Jednání
12:308 C 273 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínJednáníAno
13:008 C 281 / 2019č. dveří 7/I přízemí / budova AJUDr. Libra AntonínJednání
08:304 C 171 / 2018č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekJan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
Truhlářství SPALTO s.r.o.
JednáníAno
09:004 C 221 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekBNP Paribas Personal Finance
Klára Velebná
Vyhlášení rozsudku
09:054 C 222 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekČeská kancelář pojistitelů
Michal Malínský
Vyhlášení rozsudku
09:104 C 224 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekIntrum Czech, s.r.o.
ml. Denisa Jeníčková
Vyhlášení rozsudku
09:154 C 228 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Martin Šeps
Vyhlášení rozsudku
09:204 C 229 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ivan Krychfalushii
Vyhlášení rozsudku
09:254 C 230 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekLibuše Cachová
CREDITFIELD, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:304 C 231 / 2019č. dveří 8/I přízemí / budova AMgr. Horáček MarekČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Petr Dvořák
Vyhlášení rozsudku

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Chrudim

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:305 C 2 / 2019č. dveří 1/I přízemí / budova BMgr. Kastner LeošAktivafin s.r.o.
Ivo Laub
Vyhlášení rozsudku
08:307 T 48 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaHlavní líčení s dokazovánímAno
10:007 T 56 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaLukáš ChladHlavní líčení s dokazovánímAno
11:002 T 110 / 2019č. dveří 14 v I. poschodí/ budova AJUDr. Košinová BrigitaLudvík DvořákHlavní líčení s dokazovánímAno
08:306 T 192 / 2019č. dveří 2/I přízemí / budova AMgr. Jakubík JakubDavid StránskýHlavní líčení s dokazováním
08:3012 C 297 / 2018č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaIng. Pavel Ducháček
Miluše Pejchová
Jednání
09:3012 C 272 / 2018č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaMichal Dzurina
Anna Dzurinová
Narcisa Kočí
Miroslav Pechar
Jednání
12:3012 C 236 / 2019č. dveří 6/I přízemí / budova AMgr. Bačkovská EvaHelena Chomjaková
Československá obchodní banka, a.s.
Jednání