Okresní soud Děčín

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0010 NC 2 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinMiroslava Phillips
Petr Pícha
JednáníAno
09:009 P A NC 125 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinJednáníAno
12:300 P 62 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:3012 P A NC 88 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:1012 NC 1053 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkLadislava Didiová
nezl. Tereza Didiová
Mgr. Jana Labutová
Jednání
13:1012 P A NC 261 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0025 C 95 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaAmper Market a.s.
Michaela Nováková
Vyhlášení rozsudku
08:1025 C 96 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaŠárka Hauptmanová
Home Credit, a. s.
Vyhlášení rozsudku
08:2025 C 93 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaMedius Office Collection s.r.o.
Vítězslav Slezák
Vyhlášení rozsudku
08:3025 C 90 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Alexandr Hanák
Vyhlášení rozsudku
08:5025 C 59 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaSMART Capital a.s.
Ladislava Tumpachová
Vyhlášení rozsudku
09:0025 C 415 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaČeská republika - Okresní soud v Mostě
JUDr. Benno Eichler
Jednání
10:0025 C 45 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaCREDITFIELD, s.r.o.
Nikola Feniková
Vyhlášení rozsudku
10:1025 C 38 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaEva Davidová
Intrum Czech s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:2025 C 74 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaPražská energetika, a.s.
Michal Stejskal
Vyhlášení rozsudku
10:3025 C 91 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaCREDITFIELD, s.r.o.
Bohumil Kremlička
Vyhlášení rozsudku
10:4025 C 46 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Milan Hloušek
Vyhlášení rozsudku
10:5025 C 142 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaPetr Doležal
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
11:0025 C 150 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaČEZ Prodej, a.s.
Drahomír Radek Horváth
Vyhlášení rozsudku
13:0025 NC 5201 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaJana Berková
nezl. Jana Berková
Zuzana Berková
Jednání
14:4525 C 139 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
John Žďárek
Vyhlášení rozsudku
15:0025 C 138 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Petra Vilitová
Vyhlášení rozsudku
15:1025 C 137 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaMartin Dudák
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
15:2025 C 136 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaInvestCapital Ltd
Pavel Karala
Vyhlášení rozsudku
09:2127 C 33 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánZdeněk Haluška
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
09:2527 NC 2257 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJosef Hejhal
Alena Hejhalová
Jednání
09:2527 P A NC 48 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
09:3017 C 19 / 20071. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánMagdalena Karkošová
Dennis Simons
Jednání
10:3010 P 55 / 20091. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
10:3027 P A NC 100 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
11:0027 NC 2254 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJan Galač
Martina Galačová
Jednání
11:0027 P A NC 18 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
08:1529 T 228 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaVeřejné zasedání
08:3024 T 59 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaRoman Gazsi
Ivan Vöröš
Veřejné zasedání
08:4524 T 115 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaRadek DanitaVeřejné zasedání
09:0029 T 171 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaOndřej CzigányHlavní líčení
08:2519 C 339 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírMiroslav Fabián
OPR-Finance s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:3019 NC 2253 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírRadka Svobodná
Jaroslav Ullman
Jednání
08:3019 P A NC 25 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírJednání
09:300 P 64 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116SOUDCEJednání
09:3019 P A NC 28 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116SOUDCEJednání
10:009 NC 17 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírRobert Kurz
Jana Roubíčková
Jednání
10:0019 P A NC 29 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírJednání
10:3022 C 446 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírMartina Haluzová
Stanislav Štěpán
Jednání
10:3519 C 313 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírBohemia Faktoring, a.s.
Bohuslav Cerman
Vyhlášení rozsudku
10:4019 C 318 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírBohemia Faktoring, a.s.
Terézia Oláhová
Vyhlášení rozsudku
10:4519 C 274 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírARMEX ENERGY a.s.
Jitka Nguyenová
Vyhlášení rozsudku
10:5019 C 290 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírCREDITFIELD, s.r.o.
Vratislav Koník
Vyhlášení rozsudku
10:5519 C 293 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírČeská pojišťovna, a.s.Vyhlášení rozsudku
11:0019 C 326 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Vojtěch Kaško
Vyhlášení rozsudku
11:500 P 115 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírJednání
11:5019 P A NC 34 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírJednání
12:3019 C 368 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírJana Sobotková
Správa Národního parku České Švýcarsko
Jednání
09:0015 C 53 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaMiroslav Kabát
SAT Plus, s.r.o.
Jednání
13:0014 C 360 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Cvachová KateřinaBohemia Faktoring, a.s.
Miloš Richtr
Jednání
13:3014 C 178 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Cvachová KateřinaBohemia Faktoring, a.s.
Stanislav Jony
Jednání
08:301 T 129 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
09:001 T 123 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJosef RIGO
Jan Stankovič
Ladislav Stankovič
Hlavní líčení
10:301 T 188 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraMichal DemeterHlavní líčení
12:301 T 55 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraŠtefan MikoHlavní líčení
14:001 T 52 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJosef ŠidlákHlavní líčení
08:3023 T 105 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilVeřejné zasedání
09:0023 T 5 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilJaroslav Pistulka
Alena Szczotková
Petr Tomeš
Hlavní líčení
10:3023 T 113 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilDoan Ha Long PhamHlavní líčení
12:3023 T 27 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
13:3023 T 92 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
09:000 P 83 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Peter HoranskýJednání
09:0013 P A NC 31 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Peter HoranskýJednání
09:0013 P A NC 54 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Peter HoranskýJednání
09:500 P 5 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Štěpánka VondrákováJednání
09:5013 P A NC 20 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Štěpánka VondrákováJednání
09:5013 P A NC 60 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez.svépr. Štěpánka VondrákováJednání
10:307 P 42 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Věra GyngováJednání
10:3013 P A NC 22 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Věra GyngováJednání
12:450 P 302 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Rudolf ČurejaJednání
12:4513 P A NC 20 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Rudolf ČurejaJednání
09:000 P 306 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:0010 P A NC 377 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:3010 NC 2275 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaMiroslav Bauer
Helena Dolková
Jednání
09:3010 P A NC 410 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:007 P 69 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0010 P A NC 412 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0010 P A NC 180 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:500 P 158 / 992. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová Darinaomez. svépr. Lada MandíkováJednání
10:5010 P A NC 98 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová Darinaomez. svépr. Lada MandíkováJednání
13:000 P 31 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednáníAno
13:0010 P A NC 43 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednáníAno
09:005 TM 12 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
08:0021 C 5 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaČeská pojišťovna, a.s.
Ladislav Gábor
Vyhlášení rozsudku
08:3021 C 37 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaČeská pojišťovna, a.s.
Jiří Sazama
Vyhlášení rozsudku
09:0021 C 249 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaČeská pojišťovna, a.s.
Jaroslava Kodešová
Vyhlášení rozsudku
09:3021 C 239 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaČeská pojišťovna, a.s.
Marie Hučková
Vyhlášení rozsudku
10:0021 C 282 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jiří Čížek
Vyhlášení rozsudku
10:3021 C 215 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jakub Pecka
Vyhlášení rozsudku
12:3021 C 72 / 20173. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaEULER HERMES SA
Rudolf Zábranský
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:008 C 3 / 20101. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaMilan Ledvina
Jiří Vorlický
Jednání
09:008 C 199 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaAntonín Vatala
Mgr. et Mgr. Jaroslava Vatalová
Jednání
13:008 C 62 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaČeská pojišťovna, a.s.
Gabriela Krčová
Vyhlášení rozsudku
13:158 C 56 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaČeská pojišťovna, a.s.
Jan Kodera
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 33 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
08:007 P A NC 45 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:000 P 37 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:007 P A NC 48 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
10:007 NC 1951 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaPetra Bačkovská
Karel Malý
JednáníAno
10:007 P A NC 52 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednáníAno
10:007 P A NC 53 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednáníAno
10:0016 NC 2285 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaDavid Choutka
Ivana Choutková
Jednání
10:007 P A NC 126 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:000 P 169 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112SOUDCEomez.svépr. Hana KvízováJednání
13:007 P A NC 60 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112SOUDCEomez.svépr. Hana KvízováJednání
13:307 NC 2273 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaLumír Hořák
Martina Hořáková
Jednání
13:307 P A NC 129 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:0016 NC 551 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJUDr. Zdeněk Broum
Bohuslava Dušková
Jednání
14:0016 P A NC 69 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:300 P 39 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:307 P A NC 80 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:307 P A NC 81 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:306 C 220 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrLucie Antoniová
Jiří Košnar
JednáníAno
12:4528 C 89 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrClaudia-Natalie Pauly
Pavel Schmidt
JednáníAno
09:4516 P 6 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
09:459 P A NC 1 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
09:459 P A NC 124 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
10:3016 P 6 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
10:309 P A NC 1 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
10:309 P A NC 124 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
13:0010 NC 2 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinMiroslava Phillips
Petr Pícha
Jednání
13:009 P A NC 125 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinJednání
08:3022 C 101 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavAXA pojišťovna a.s.
Kateřina Dvořáková
Vyhlášení rozsudku
09:0022 C 98 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavMedius Office Collection s.r.o.
Hynek Rakušan
Vyhlášení rozsudku
09:1522 C 100 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavLukáš Vlk
Jaromír Vrzala
Jednání
09:3022 C 97 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Markéta Šikutová
Vyhlášení rozsudku
10:0022 C 84 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Martin Raich
Vyhlášení rozsudku
10:3022 C 104 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavThMgr. Jiří Čunát
Intrum Czech s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
11:0022 C 103 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavČeská televize
Petr Sovák
Vyhlášení rozsudku
14:0015 C 357 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavČEZ Distribuce, a.s.
Ludmila Hrubešová
Jednání
08:453 T 58 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříAdam ZapletalVeřejné zasedání
08:553 T 62 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříAdam ZapletalHlavní líčení
09:153 T 54 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříJiří JanoHlavní líčeníAno
09:1624 T 215 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříDominik OtradovskýVeřejné zasedání
09:3024 T 97 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošVeřejné zasedání
10:003 T 57 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříBohdana Brůžová
Václav Staněk
Hlavní líčení
10:4524 T 245 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříPetr OpavskýVeřejné zasedání
10:555 T 39 / 20131. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošPavlína Arifiová
Vratislav Černý
Daniela Ženíšková
Veřejné zasedání
12:303 T 132 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříMichal BUŽÍK
Martin Kadlec
Hlavní líčení
14:003 T 85 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříJiří ŠebekHlavní líčení
08:0023 T 210 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
08:3023 T 138 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
10:3023 T 177 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilAlfonz HajnárHlavní líčení
12:0023 T 205 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilVeřejné zasedání
12:1523 T 13 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilVeřejné zasedání
12:3023 T 230 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilStanislav ŠarišskýHlavní líčení
13:0023 T 60 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilMilan GrundzaHlavní líčení
13:014 T 79 / 20132. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilChiril Balan
Radek Bubna-Litic
Libor Cicvárek
Vladimír Dacer
Miroslav Danko
Yanko Dimitrov
Miroslav Klapka
Tomáš Kolář
Michal Nevole
Milan Petrásek
Martin Ryšica
Ivan Suchý
Hlavní líčení
08:0020 C 81 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Markéta Skupová
Vyhlášení rozsudku
08:0520 C 260 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineKamil Hynek
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
08:1020 C 91 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineCREDITFIELD, s.r.o.
Erika Klimtová
Vyhlášení rozsudku
08:1520 C 116 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineMartin Hriadel
Intrum Czech s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:2020 C 123 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Josef Daněk
Vyhlášení rozsudku
08:3020 C 124 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineTomáš Červenka
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0020 C 251 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineLubomír Průša
Jana Průšová
Jednání
12:3020 C 424 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadinePřemysl Švandrlík
Adéla Švandrlíková
Jednání
13:0020 C 442 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineVáclav Nygrýn
Alena Nygrýnová
Jednání
09:0011 C 272 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaMarek Hlaváč
JET Money, s.r.o.
Vendulka Lonská
Vyhlášení rozsudku
09:1511 C 83 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaHome Credit, a. s.
Martin Lamač
Vyhlášení rozsudku
09:3011 C 89 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaZlata Doležalová
MND a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0011 C 109 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaMichal Aulický
Generali Pojišťovna a.s.
JednáníAno
11:3011 C 352 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaBohemia Faktoring, a.s.
Monika Ferencová
Vyhlášení rozsudku
11:4011 C 102 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaEva Cimpriková
CREDITFIELD, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0029 T 197 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Lasovská LenkaMichal Miklószy
Ladislav Předota
Hlavní líčení
09:0017 NC 2317 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:0017 P A NC 324 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:3010 P 135 / 20133. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:3017 P A NC 238 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:307 P 13 / 20143. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkaomez.svépr. Petr KovaříkJednání
10:3017 P A NC 237 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkaomez.svépr. Petr KovaříkJednání
13:000 P 316 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0017 P A NC 302 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:300 P 118 / 20173. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3017 P A NC 236 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
15:0012 NC 852 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 322Mgr. Pánek ZbyněkGabriela HorvátováVýslech
15:0012 P A NC 12 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 322Mgr. Pánek ZbyněkVýslech
15:3010 P 7 / 20073. nadzemní podlaží, č. dv. 322Mgr. Pánek ZbyněkVýslech
15:3012 P A NC 68 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 322Mgr. Pánek ZbyněkVýslech

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0021 C 243 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Eliška Ottová
Vyhlášení rozsudku
08:3021 C 248 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaGenerali Pojišťovna a.s.
Alexej Štrobach
Vyhlášení rozsudku
09:0021 C 25 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Michal Paulen
Vyhlášení rozsudku
09:1021 C 211 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaPavel Prokop
Martina Prokopová Gabajová
Jednání
09:3021 C 155 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaAlena Čechová
Mgr. Barbora Kolková
Jednání
08:007 NC 2272 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaEva Hamplová
Miroslav Ondrejkovič
JednáníAno
08:007 P A NC 51 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednáníAno
08:007 NC 2265 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaEva Dragounová
Pavel Pekár
Jednání
08:007 P A NC 106 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
08:3012 NC 2302 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaLucie Pačajová
Zdeněk Sivák
Jednání
08:307 P A NC 135 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:007 P A NC 55 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:000 P 43 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:2527 NC 2257 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJosef Hejhal
Alena Hejhalová
JednáníAno
09:2527 P A NC 48 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednáníAno
09:4516 NC 851 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJUDr. Miroslava Duchoňová
Roman Váca
Nikola Vácová
Jednání
09:4516 P A NC 45 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
10:300 P 131 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
10:3016 P A NC 57 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:3016 NC 2294 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:307 P A NC 62 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:007 NC 151 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:007 P A NC 61 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:309 P 14 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová Hanaomez. svépr. Horst MatějkaJednání
13:307 P A NC 119 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová Hanaomez. svépr. Horst MatějkaJednání
13:006 NC 3104 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrKateřina Jandová
Monika Janku
VýslechAno
09:009 P 51 / 20101. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
09:0018 P A NC 32 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:0018 NC 2258 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:0018 P A NC 49 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
11:000 P 181 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
11:0018 P A NC 51 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
08:004 T 129 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaMichal Bačkovský
Josef Dzian
Tadeáš Hahnel
Václav Karel
Hlavní líčení
10:0029 T 47 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaHlavní líčení
12:3029 NT 1001 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaVeřejné zasedání
13:004 T 91 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaBožena BrzákováHlavní líčení
14:0024 T 113 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaDavid ZdichVeřejné zasedání
14:1529 T 53 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaRoman ProcházkaVeřejné zasedání
08:3023 T 249 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Müllerová PavlínaLukáš Čtvrtník
Leon Klemera
Jan Lankaš
Petr Malý
Hlavní líčení
10:004 T 16 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Müllerová PavlínaTomáš RambousekHlavní líčení
13:004 T 116 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Müllerová PavlínaPavel Bednařík
Lumír Dvořák
Petr Jůza
Hlavní líčení
14:154 T 83 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Müllerová PavlínaLukáš Albrecht
Michal Truskavec
Veřejné zasedání
12:450 P 2 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc JiříJednání
12:4513 P A NC 1 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc JiříJednání
13:3013 C 248 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc JiříLESY ČESKÉ REPUBLIKY S. P.
Město Dolní Poustevna
Jednání
09:000 P 79 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:0010 P A NC 111 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:1510 NC 2254 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaRoman Lžíčař
Lucie Lžíčařová
Jednání
09:1510 P A NC 52 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0016 NC 107 / 20082. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaZlata Oláhová
Martin Vaněk
Jednání
10:0010 P A NC 379 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:300 P 256 / 812. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová Darinaomez. svépr. Jiří TůmaJednání
10:3010 P A NC 4 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová Darinaomez. svépr. Jiří TůmaJednání
10:3010 P A NC 11 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová Darinaomez. svépr. Jiří TůmaJednání
13:0010 NC 1801 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaMonika FišerováJednání
13:0010 P A NC 24 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:0010 P A NC 25 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:3010 P A NC 148 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:3016 NC 1151 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaMartin Král
Tomáš Král
Veronika Králová
Miroslava Květoňová
Město Příbram
Okresní státní zastupitelství Děčín
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Most
Josef Vecko
Oksana Vecková
Jednání
13:3010 P A NC 47 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:3010 P A NC 48 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:3010 P A NC 124 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
08:305 T 7 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaSimona VarcholováHlavní líčení
09:005 T 50 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaBožena Hronová
Jan Müller
Hlavní líčení
12:155 T 148 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
12:455 T 194 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaLukáš FišerVeřejné zasedání
12:505 TM 41 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
13:005 T 172 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaTomáš LiškaHlavní líčení
13:155 NT 1001 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
13:305 T 176 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaYveta Di LorenzováHlavní líčení
09:0012 P A NC 81 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:0016 P 41 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:0012 NC 1053 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkLadislava Didiová
nezl. Tereza Didiová
Mgr. Jana Labutová
Jednání
10:0012 P A NC 261 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:159 NC 145 / 20133. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkBc. Petr Barcal
Lenka Jarolímová
Jednání
12:159 P A NC 381 / 20133. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:300 P 62 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:3012 P A NC 88 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:100 P 81 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:1012 P A NC 114 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:5012 NC 2267 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkMarek Třešňák
Kristýna Třešňáková
Jednání
13:5012 P A NC 116 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
14:3012 NC 554 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkNikol DrmlováJednání
14:3012 P A NC 413 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 NC 2316 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednáníAno
09:0017 P A NC 323 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednáníAno
09:3010 P 86 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:3017 P A NC 329 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:3017 NC 2319 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:3017 P A NC 332 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0016 P 4 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0017 P A NC 147 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0017 P A NC 78 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0017 P A NC 200 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:0017 P A NC 275 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3016 P 4 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3017 P A NC 147 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3017 P A NC 78 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3017 P A NC 200 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:3017 P A NC 275 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:0016 P 4 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:0017 P A NC 147 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:0017 P A NC 78 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:0017 P A NC 200 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:0017 P A NC 275 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:3016 P 4 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:3017 P A NC 147 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:3017 P A NC 78 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:3017 P A NC 200 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
14:3017 P A NC 275 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:006 C 106 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrIng. Iveta Horáková
Ing. Zbyněk Řízek
JednáníAno
08:008 C 270 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaPetr Litava
Tereza Litavová
Jednání
09:008 C 49 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaCREDITFIELD, s.r.o.
Emil Horvát
Vyhlášení rozsudku
09:108 C 46 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaMedius Office Collection s.r.o.
Barbora Vejšická
Vyhlášení rozsudku
09:208 C 51 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jiří Gunár
Vyhlášení rozsudku
09:258 C 64 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaMartin Holub
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:308 C 102 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaJiří Maryško
Ing. Jaroslava Vacková
Jaroslava Vacková
Jednání
08:3022 C 91 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavInvestCapital Ltd
Jaroslav Kroka
Vyhlášení rozsudku
09:0022 C 87 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavČEZ Prodej, a.s.
Jan Hakl
Vyhlášení rozsudku
09:3022 C 93 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavČeská televize
Tereza Túróvá
Vyhlášení rozsudku
10:0022 C 92 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavOchgerel Batjargal
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
11:0022 C 105 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavIFIS investiční fond a.s.
Matěj Kulhavý
Vyhlášení rozsudku
08:301 T 17 / 20191. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
08:501 T 74 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJaroslav Drábek
Martin Kalaš
Jiří Materna
Roman Šittich
Neveřejné zasedáníAno
09:001 T 74 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJaroslav Drábek
Martin Kalaš
Jiří Materna
Roman Šittich
Hlavní líčení
12:301 T 72 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
12:501 T 273 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
13:301 T 13 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJiří HolubVeřejné zasedání
13:501 T 126 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
14:101 T 22 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraAnna MüllerováVeřejné zasedání
14:301 T 236 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
14:501 T 248 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
15:001 T 141 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraVeřejné zasedání
09:3020 C 37 / 20122. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineČEZ Distribuce, a.s.
EVE Rohenice s.r.o.
OTE a.s.
Jednání
09:0011 C 283 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaCreditKasa s.r.o.
Milan Hloušek
Vyhlášení rozsudku
09:1511 C 266 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaBohemia Faktoring, a.s.
Josef Vincíbr
Vyhlášení rozsudku
09:3028 C 52 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaLudmila Horváthová
Marie Nováková
Jednání
10:4511 C 70 / 20192. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Daniel Demeter
Vyhlášení rozsudku
09:2127 C 19 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánAir Bank a.s.
Jaroslav Turský
Vyhlášení rozsudku
09:3026 P 13 / 20113. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
09:3027 P A NC 15 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Andrea SztojkováJednání
09:3027 P A NC 16 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Andrea SztojkováJednání
09:500 P 293 / 20013. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Karel KorpaJednání
09:5027 P A NC 23 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Karel KorpaJednání
09:5027 P A NC 24 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Karel KorpaJednání
10:1027 P A NC 22 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Daniel JirmusJednání
10:100 P 154 / 20013. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Daniel JirmusJednání
10:1027 P A NC 21 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka Štěpánomez. svépr. Daniel JirmusJednání
10:2027 C 36 / 20193. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánIveta Neudörflová
Trade Reality s.r.o.
Jednání