Okresní soud Děčín

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0018 C 102 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Červinka PetrBc. Jan Hodničák DiS.
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, příspěvková organizace
Jednání
11:0018 C 259 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Červinka PetrEvropská obchodní akademie
Mgr. Lenka Grohová
JednáníAno
08:004 T 184 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaKlaus Dieter SchmidtHlavní líčení
08:050 P 494 / 971. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská Lenkaomez.svépr. Pavel StaněkJednání
08:0529 P A NC 52 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská Lenkaomez.svépr. Pavel StaněkJednání
08:0529 P A NC 30 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská Lenkaomez.svépr. Pavel StaněkJednání
08:1529 T 52 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaHlavní líčení
08:3029 T 58 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaLucie JiruškováVeřejné zasedání
09:0029 T 127 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaRadek BuchcarHlavní líčení
09:3029 T 114 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaDenis KoláčnýHlavní líčení
10:0029 T 227 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaPavel PotěšilVeřejné zasedání
10:154 T 196 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaVeřejné zasedání
12:301 T 105 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaThi Thuong Tran
Quang Chinh Tran
Quang Hoan Tran
Quoc Tuan Tran
Ing. Tiep Tran
Thi Tran Thi
TRANACO s.r.o.
Hang Tranová
Hlavní líčení
13:3029 T 112 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaRenata FujeríkováHlavní líčení
14:004 T 52 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaPetra GramanováVeřejné zasedání
14:1529 T 83 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaJosef ČerveňákHlavní líčení
15:0029 NC 52 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaLadislav Koloc
Městský úřad Varnsdorf
Jednání
15:0029 P A NC 65 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Lasovská LenkaJednání
08:0025 C 398 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Monika Potocká
Vyhlášení rozsudku
08:1525 C 401 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaBohemia Faktoring, a.s.
Jan Levý
Vyhlášení rozsudku
08:3025 C 402 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Jiří Hudec
Vyhlášení rozsudku
08:4525 C 405 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaBohemia Faktoring, a.s.
René Klescht
Vyhlášení rozsudku
09:0025 C 407 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Jiří Gavrun
Vyhlášení rozsudku
09:0025 C 66 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaČEZ, a.s.
ČEZ Distribuce, a.s.
OTE a.s.
JednáníAno
09:1525 C 408 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaCREDITFIELD, s.r.o.
Milan Hanko
Vyhlášení rozsudku
09:3025 C 380 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Marek Lojín
Vyhlášení rozsudku
09:4525 C 345 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaAlena Hubáčková
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0025 C 344 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaCREDITFIELD, s.r.o.
Martin Vavřík
Vyhlášení rozsudku
10:1525 C 343 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaARMEX ENERGY a.s.
Martin Strnad
Vyhlášení rozsudku
10:3025 C 354 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaECS s.r.o.
Jaroslava Malá
Vyhlášení rozsudku
10:4525 C 353 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaČEZ Prodej, a.s.
Milan Hloušek
Vyhlášení rozsudku
13:1525 NC 2104 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Pěničková AndreaPetr Kováč
René Zounar
JednáníAno
09:009 C 256 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinVladimír Vozáb
Andrea Vozábová
JednáníAno
09:309 C 218 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinBohemia Faktoring, a.s.
Lucie Ferencová
Jednání
10:009 C 224 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinPetr Máj
Petr Máj
Jednání
11:009 NC 2263 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinPetra Buriánová
Tomáš Mrva
Jednání
11:009 P A NC 71 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinJednání
11:309 C 48 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinIng. Miroslav Brodský
František Matras
Jednání
13:000 P 123 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinJednání
13:009 P A NC 56 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Trubák MartinJednání
09:003 T 204 / 20101. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříMilan Hlavinka
Lukáš Skirca
Hlavní líčení
09:013 T 133 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříPatrik JedličkaHlavní líčení
09:0010 P 60 / 20062. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:0012 P A NC 248 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:4011 NC 14 / 20062. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkZdenek Frank
Jarmila Franková
Jednání
09:4012 P A NC 346 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:207 NC 701 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkSára MašlarováJednání
10:207 P A NC 193 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:207 P A NC 194 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:2012 P A NC 228 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:400 P 219 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:4012 P A NC 294 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:3026 P 50 / 20092. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:3012 P A NC 277 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:100 P 186 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:1012 P A NC 345 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:509 P 57 / 20082. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek Zbyněknesv. David MaličJednání
13:5012 P A NC 202 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek Zbyněknesv. David MaličJednání
13:5012 P A NC 505 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Pánek Zbyněknesv. David MaličJednání
08:3019 C 154 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Zdeněk Vašek
Vyhlášení rozsudku
08:3519 C 122 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírBohemia Faktoring, a.s.
Dana Jeřábková
Vyhlášení rozsudku
08:4019 C 171 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírBohemia Faktoring, a.s.
Alan Novotný
Vyhlášení rozsudku
08:4519 C 135 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírČeská pojišťovna, a.s.
Radek Jony
Vyhlášení rozsudku
08:5019 C 145 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírČEZ Prodej, a.s.
Patrik Čičák
Vyhlášení rozsudku
08:5519 C 187 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírČP Distribuce a.s.
Barbora Gratzelová
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 63 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírMVDr. Lýdia Čačková
Miroslava Šlamborová
JednáníAno
13:0019 C 90 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Diviš VladimírPetr Buchta
Nataša Dobalová
Milada Koutková
Jednání
08:002 T 9 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Hošková ZdeňkaLadislav DzurkoHlavní líčení
09:002 T 25 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Hošková ZdeňkaHlavní líčení
10:002 T 68 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Hošková ZdeňkaHlavní líčení
09:0017 NC 2265 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaMilan Petřina
Jana Petřinová
Jednání
09:0017 P A NC 305 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3025 C 95 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaČeská republika - Okresní soud v Liberci
Jaroslav Kořínek
Jednání
12:3025 C 238 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková AndreaJan Knitl
Božena Knitlová
Město Varnsdorf
Jednání
14:3025 C 269 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Pěničková Andreainnogy Energie, s.r.o.
Iva Tranová
Jednání
09:0027 C 232 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Kalivoda
Vyhlášení rozsudku
09:0527 C 234 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánČeská pojišťovna, a.s.
Petr Hendrych
Vyhlášení rozsudku
09:1027 C 235 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánLucie Bielíková
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:1527 C 286 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánČeská pojišťovna, a.s.
Ivo Nayperk
Vyhlášení rozsudku
09:3027 C 120 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánAkilj Saidi
Eva Saidi
Jednání
09:3527 NC 552 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
09:3527 P A NC 102 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
09:500 P 235 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
09:5027 P A NC 99 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
10:4027 C 237 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánThi Hang Dinh
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jednání
11:0027 NC 51 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánMagistrát města DěčínJednání
11:0027 P A NC 90 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112JUDr. Klapka ŠtěpánJednání
08:301 T 115 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
09:151 T 120 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraPatrik KučeraHlavní líčení
10:001 T 122 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraMilan MachHlavní líčení
12:301 T 169 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
13:151 T 125 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraJitka WojtechováHlavní líčení
14:151 T 135 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
14:451 T 97 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Kodatová VladimíraKlára Magdaléna GoldbachováHlavní líčení
08:3019 C 162 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírRadovan Petřík
Tereza Petříková
Jednání
10:0019 C 228 / 20131. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírIng. Pavel Doležal
Renata Doležalová Dis.
Jednání
13:0022 C 446 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Diviš VladimírStanislav Štěpán
Martina Štěpánová
Jednání
09:0014 C 68 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaSára Molnárová
Statutární město Děčín
Jednání
10:0014 C 250 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaBohemia Faktoring, a.s.
Radovan Lukič
Jednání
10:3014 C 381 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaBohemia Faktoring, a.s.
Zdeněk Navrátil
Jednání
12:3014 C 91 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaKortestona plus, s.r.o.
Jiří Matoušek
Jednání
13:3014 C 345 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Fiala
Jednání
14:0014 C 349 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Sirak
Jednání
14:3014 C 180 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaBohumír Erneker
Silvie Ernekerová
Jednání
14:4514 C 221 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Sekalová JanaČeská republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Bertin Gorol
Jednání
08:3024 T 84 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošJan Kotýnek
Bohuslav Matuška
Steelmonta plus s.r.o.
Hlavní líčení
08:3124 T 65 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošHlavní líčení
10:0024 T 231 / 20101. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošMarek ŘíhaHlavní líčení
12:3024 T 283 / 20121. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošMgr. Bc. Vladimír Brodský
Ing. Šárka Lapáčková
Adam Pavelka
Jiří Sabo
Hlavní líčení
14:4024 T 136 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Řízek MilošVeřejné zasedání
08:0023 T 82 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilLadislav MikaHlavní líčení
08:3023 T 16 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilRoman GasHlavní líčení
09:0023 T 8 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilKarel Dlabola
Jana Horáčková
Tomáš Mráček
Hlavní líčeníAno
09:1523 T 179 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilPavel PaloušNeveřejné zasedáníAno
09:3023 T 50 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilZdeněk ZáveskýHlavní líčení
10:3023 T 170 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilRoman Goltsch
Alena Krupková
Hlavní líčeníAno
10:4523 T 244 / 20122. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilZdeněk Horváth
Evangelína Miková
Hlavní líčení
12:0023 T 257 / 20092. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilEduárd TiaVeřejné zasedání
12:3023 T 131 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčeníAno
13:0023 T 125 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
13:4523 T 191 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilAleš TáborskýHlavní líčeníAno
14:3023 T 168 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilVeřejné zasedání
09:000 P 9 / 912. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Petr PavlasJednání
09:0013 P A NC 59 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Petr PavlasJednání
09:0013 P A NC 22 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Petr PavlasJednání
09:0013 P A NC 23 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc Jiříomez. svépr. Petr PavlasJednání
08:305 TM 53 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:005 TM 54 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:305 TM 29 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:315 TM 47 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:505 TM 28 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
10:005 T 157 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
10:005 TM 48 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčeníAno
10:305 T 139 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
12:305 T 63 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaDaniel FerencHlavní líčení
13:405 T 125 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
13:505 T 59 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
14:005 T 89 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaMichaela RůžičkováHlavní líčení
14:305 T 163 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
08:3021 C 39 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaStatutární město Děčín
Lenka Viltová
Vyhlášení rozsudku
09:0021 C 50 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaJatky Libochovice s.r.o.
Maso Uzeniny PATO s.r.o.
JednáníAno
09:1521 C 168 / 20173. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaVyhlášení rozsudku
09:4521 C 138 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaZdeněk Bilý
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0021 C 191 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jiří Minařík
Vyhlášení rozsudku
10:3021 C 168 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Parýzková BohdanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Libor Stružinský
Vyhlášení rozsudku

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:308 C 213 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Eduard Sivák
Jednání
09:108 C 188 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaBohemia Faktoring, a.s.
Martina Danielová
Jednání
09:158 C 209 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaVratislav Houška
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jednání
10:008 C 208 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaMartin Souček
Vodafone Czech Republic, a.s.
Jednání
10:158 C 192 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaDirect pojišťovna, a.s.
Michaela Jůzová
Jednání
13:008 C 214 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Uhrynová KateřinaSMART Capital a.s.
Jan Veselý
Jednání
08:009 P 107 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
08:007 P A NC 30 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:007 P 3 / 20121. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:0016 P A NC 415 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:300 P 249 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:3016 P A NC 369 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:000 P 275 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:0016 P A NC 408 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:0016 P A NC 79 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:006 C 254 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrIng. Jiří Polák
Ing. Jana Poláková
Jednání
13:006 C 79 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrSPORTOVNÍ KLUB DĚČÍN z. s.
Statutární město Děčín
Jednání
14:1535 D 577 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrJaroslava IzraelováJednání
09:009 C 69 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinCFIG SE
Lucie Kubíková
Jednání
10:009 C 69 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinMUDr. Anna Briestenská
Pavla Vacková
Jednání
13:009 C 289 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák Martininnogy Energie, s.r.o.
Petr Škoda
Vyhlášení rozsudku
13:109 C 279 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Trubák MartinBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Kellnar
Vyhlášení rozsudku
08:503 T 94 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříVeřejné zasedání
09:003 T 4 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříHlavní líčení
09:453 T 124 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříVáclav HaplHlavní líčeníAno
09:463 T 54 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříMartin Danko
Václav Danko
Igor Giňo
Miroslav Kotlár
František Stankovič
Sandra Tarinová
Hlavní líčení
10:453 T 270 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříFrantišek Cina
Jan Kiňa
Štefan Kiňa
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška
Václav Polášek
Ladislav Stankovič
Dušan Szajko
Josef Zajac
Veřejné zasedání
12:301 T 253 / 20131. nadzemní podlaží, č. dv. 154JUDr. Uřídil JiříPatrik Čertok
Helena Domecká
Jiří Domecký
Marta Dvořáková
Jiří Flegel
Mgr. Jiří Flegel
Zbyněk Herodes
Petr Šulhánek
Hlavní líčení
08:0023 T 87 / 20112. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilLukáš Grundza
Miroslav Herák
Marcel Müller
Veřejné zasedání
08:1523 T 188 / 20132. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilLadislav BrzákVeřejné zasedání
08:304 T 79 / 20132. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilChiril Balan
Radek Bubna-Litic
Libor Cicvárek
Vladimír Dacer
Miroslav Danko
Yanko Dimitrov
Miroslav Klapka
Tomáš Kolář
Michal Nevole
Milan Petrásek
Martin Ryšica
Ivan Suchý
Hlavní líčení
12:0023 T 227 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilHlavní líčení
12:3023 T 146 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilMartin KokyHlavní líčení
13:3023 T 177 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilAlfonz HajnárHlavní líčení
14:3023 T 24 / 20162. nadzemní podlaží, č. dv. 215Mgr. Bajer RadomilJiří SuchanHlavní líčení
08:4520 C 136 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineAXA pojišťovna a.s.
Petr Konečný
JednáníAno
09:3020 C 106 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineHedvika Beri
Mehmet Beri
Jednání
10:1520 C 399 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineLadislav Baláž
Dopravní podnik města Brna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:2020 C 401 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Jakub Koláčný
Vyhlášení rozsudku
10:3020 C 405 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Petr Feledi
Vyhlášení rozsudku
10:4020 C 300 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineMiroslav Bačo
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4520 C 307 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Iveta Kovářová
Vyhlášení rozsudku
10:5020 C 420 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Jindřich Kříž
Vyhlášení rozsudku
11:0520 C 416 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
John Žďárek
Vyhlášení rozsudku
11:1020 C 417 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225JUDr. Kovandová NadineDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Marek Lojín
Vyhlášení rozsudku
09:0011 C 418 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaČEZ Distribuce, a.s.
Žaneta Syváková
Vyhlášení rozsudku
09:1511 C 423 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaStanislava Komárková
OSPEN, s. r. o.
Vyhlášení rozsudku
09:3011 C 176 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaJosef Bára
Statutární město Děčín
Jednání
10:0011 C 60 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Karel Vaníček
Pavel Vaníček
Jednání
10:2011 C 273 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaCREDITFIELD, s.r.o.
Marcela Sinuová
Vyhlášení rozsudku
10:3011 C 346 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaČeská spořitelna, a.s.
Jaromír Jedlička
Vyhlášení rozsudku
10:4011 C 427 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Václav Morava
Vyhlášení rozsudku
12:3011 C 415 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaLuboš Lexmaul
Milena Lexmaulová
Jednání
13:0011 C 219 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaJan Mihala
Lidmila Mihalová
Jednání
09:000 P 255 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:0017 P A NC 257 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
09:0017 P A NC 248 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:009 P 125 / 20123. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:0017 P A NC 452 / 20153. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
10:0017 P A NC 301 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
13:000 P 406 / 983. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkanesv. Margita FerkováJednání
13:0017 P A NC 89 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkanesv. Margita FerkováJednání
13:0016 P A NC 98 / 20143. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkanesv. Margita FerkováJednání
14:300 P 1 / 903. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkaomez. svépr. Martin MinaříkJednání
14:3017 P A NC 125 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkaomez. svépr. Martin MinaříkJednání
14:3017 P A NC 47 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková Radkaomez. svépr. Martin MinaříkJednání
15:0016 P 70 / 20113. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání
15:0017 P A NC 354 / 20173. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Mazurková RadkaJednání

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3021 C 131 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaBohemia Faktoring, a.s.
Romana Gažiová
Vyhlášení rozsudku
09:0021 C 120 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaBohemia Faktoring, a.s.
Andrea Horká Olachová
Vyhlášení rozsudku
09:0521 C 142 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaBohemia Faktoring, a.s.
Jaroslav Brejla
Vyhlášení rozsudku
09:3021 C 143 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaBohemia Faktoring, a.s.
Šárka Rokosová
Vyhlášení rozsudku
10:0021 C 133 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Kateřina Stromková
Vyhlášení rozsudku
10:307 NC 3949 / 20091. nadzemní podlaží, č. dv. 109Mgr. Parýzková BohdanaJednání
08:0016 NC 2285 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaDavid Choutka
Ivana Choutková
Mgr. Narcis Tomášek
Jednání
08:0016 P A NC 397 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
08:0016 P A NC 16 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:0016 NC 1604 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaEva JanečkováJednání
09:0016 P A NC 242 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:0016 P A NC 194 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:4516 NC 1605 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaMgr. Petr Látal
Město Rumburk
Město Šluknov
Městský úřad Rumburk
Jednání
09:4516 P A NC 358 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
09:4516 P A NC 359 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:3016 P 66 / 20061. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:307 P A NC 52 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
12:307 P A NC 15 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:0016 P 66 / 20061. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:007 P A NC 52 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
13:007 P A NC 15 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:000 P 416 / 20031. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová HanaJednání
14:009 P A NC 156 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová Hananesv. Iveta JaníčkováJednání
14:0016 P A NC 162 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 112Mgr. Leitmannová Hananesv. Iveta JaníčkováJednání
08:505 TM 24 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaVeřejné zasedání
09:005 T 71 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:015 T 44 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaJiří WiesnerHlavní líčení
10:005 TM 36 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
12:305 T 147 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaIlona LukáčováHlavní líčení
13:305 TM 49 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
14:005 T 149 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113JUDr. Najbrtová IvaHlavní líčení
09:3022 C 118 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Sekalová JanaBc. Petr Barcal
Lenka Jarolímová
JednáníAno
12:3014 C 118 / 20141. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Sekalová JanaJosef Koloc
Václava Kolocová
Jaroslav Vondrák
Jednání
14:0014 C 190 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Sekalová JanaArs Audio spol. s.r.o.
Lužická nemocnice a poliklinika, a. s.
Jednání
09:0018 C 367 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrPetr Šimek
Zdeňka Šimková
JednáníAno
09:3026 P 3 / 20091. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
09:3018 P A NC 15 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:0026 P 93 / 20091. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:0018 P A NC 62 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:3018 NC 1251 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
10:3018 P A NC 57 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
11:1518 NC 2254 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrStanislav Král
Šárka Králová
Jednání
11:1518 P A NC 19 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117Mgr. Červinka PetrJednání
08:1529 T 224 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaVeřejné zasedání
08:304 T 219 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Müllerová PavlínaAdam Demeter
Radek Demeter
Martin Gorol
Jaroslav Konrád
Veřejné zasedání
08:454 T 219 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Müllerová PavlínaAdam Demeter
Radek Demeter
Martin Gorol
Jaroslav Konrád
Veřejné zasedání
09:0029 T 134 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaHlavní líčení
09:3029 T 113 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaJosef MoroHlavní líčení
10:0029 T 250 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaMiroslav Oračko
Ladislav Stankovič
Hlavní líčení
10:3029 T 55 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaHlavní líčení
12:3029 T 9 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaHlavní líčení
13:1529 T 82 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaFilip KačírekHlavní líčení
14:1512 NC 2284 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaDavid Horniak
Michal Polák
Lucie Poláková
Jednání
14:1529 P A NC 62 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaJednání
15:0029 NC 2267 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaMarkéta Bláhová
Jaroslav Knor
Jednání
15:0029 P A NC 64 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Lasovská LenkaJednání
09:0013 C 81 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 225Mgr. Gloc JiříVATAONLINE s.r.o.
Andrea Velíková
Jednání
08:3010 NC 2301 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaDavid Tomášek
Mgr. Jaroslava Tomášková
Jednání
08:3010 P A NC 330 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
08:4510 NC 551 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaSoňa Heinrichová
Petr Jurkovič
Jednání
08:4510 P A NC 236 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:000 P 253 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:0010 P A NC 329 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
09:4510 NC 552 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJaroslav ŠindlerJednání
09:4510 P A NC 342 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0010 NC 2269 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaBožena Fejcová
Rudolf Šarközi
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Děčín
Jednání
10:0010 P A NC 271 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0010 P A NC 213 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:0010 P A NC 339 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:3010 NC 2269 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaBožena Fejcová
Rudolf Šarközi
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Děčín
Jednání
10:3010 P A NC 271 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:3010 P A NC 213 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
10:3010 P A NC 339 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
12:0010 C 116 / 20132. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaČEZ Distribuce, a.s.
MC SOLAR s.r.o.
Jednání
13:000 P 43 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:0010 P A NC 290 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
13:0010 P A NC 246 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 226Mgr. Kučerová DarinaJednání
08:1024 T 100 / 20152. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošŽaneta VarechováVeřejné zasedání
08:305 T 281 / 20112. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošMarek Fňouk
Josef Lašák
nstržm. Ondřej Trnka
Hlavní líčení
10:0024 T 102 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošLukáš FlašarHlavní líčení
12:0024 T 76 / 20182. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošHlavní líčení
13:0024 T 67 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošRené VelagyiHlavní líčení
14:0024 T 30 / 20142. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošHlavní líčení
14:4024 T 287 / 20112. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošMilan JirásekVeřejné zasedání
14:5024 T 126 / 20172. nadzemní podlaží, č. dv. 253Mgr. Řízek MilošVeřejné zasedání
09:0012 NC 1152 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkVáclav Staněk
Iveta Staňková
Jednání
09:0012 P A NC 258 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:0512 NC 2300 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkVáclav Staněk
Iveta Staňková
Jednání
09:0512 P A NC 287 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:500 P 350 / 923. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
09:5012 P A NC 6 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek Zbyněkomez. svépr. Zuzana MikováJednání
09:5012 P A NC 239 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek Zbyněkomez. svépr. Zuzana MikováJednání
10:150 P 159 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
10:1512 P A NC 224 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:000 P 182 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:0012 P A NC 249 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:309 NC 1209 / 20143. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkVěra HorvátováJednání
12:3012 P A NC 172 / 20163. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
12:309 P A NC 7 / 20153. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání
13:009 NC 145 / 20133. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkBc. Petr Barcal
Lenka Jarolímová
Jednání
13:009 P A NC 381 / 20133. nadzemní podlaží, č. dv. 319Mgr. Pánek ZbyněkJednání

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Děčín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:306 C 51 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák Petrnezl. Antonín Falta
Marcela Faltová
René Zounar
Jednání
12:456 C 206 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrMiroslav Cypris
Marie Cyprisová
Lužická nemocnice a poliklinika, a. s.
Jednání
14:306 C 216 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrJosef Danko
Terezie Danková
Město Varnsdorf
Jednání
14:406 C 67 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 113Mgr. Slezák PetrJan Dostál
Raiffeisenbank, a.s.
Radka Švejrová
Jednání
08:008 C 221 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaIng. Jiří Kučera
Ing. Katarína Kučerová
Jednání
09:008 C 175 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaTaťána Horváthová
IFIS investiční fond a.s.
Jednání
11:308 C 163 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaRadek Betlach
Dopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Vyhlášení rozsudku
11:4516 C 2 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová Kateřinainnogy Energie, s.r.o.
Dana Zeneli
Vyhlášení rozsudku
11:508 C 133 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaInvestCapital Ltd
Agáta Matějková
Vyhlášení rozsudku
13:308 C 53 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 116Mgr. Uhrynová KateřinaHana Sýkorová
Eva Veselá
Jednání
09:000 P 312 / 991. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta Jaroslavomez. svépr. Jana MácováJednání
09:0022 P A NC 91 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta Jaroslavomez. svépr. Jana MácováJednání
09:3022 NC 1603 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavMěsto KosmonosyJednání
09:3022 P A NC 106 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
09:3022 P A NC 107 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
10:0517 P 75 / 20151. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
10:0522 P A NC 103 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
10:400 P 280 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta Jaroslavomez.svépr. Jiří DobešJednání
10:4022 P A NC 112 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta Jaroslavomez.svépr. Jiří DobešJednání
11:0016 P 93 / 20081. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
11:0022 P A NC 104 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
11:0022 P A NC 105 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 117JUDr. Valenta JaroslavJednání
08:3023 T 76 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraJosef JonyHlavní líčení
10:001 T 162 / 20171. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraTomáš ZajíčekHlavní líčení
12:301 T 121 / 20181. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraHlavní líčení
13:001 T 108 / 20161. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraPetr KodejšVeřejné zasedání
13:154 T 3 / 20111. nadzemní podlaží, č. dv. 154Mgr. Kodatová VladimíraIng. Jiří MoravecHlavní líčení
09:3011 C 48 / 20112. nadzemní podlaží, č. dv. 226JUDr. Urbánková KvětoslavaSpolečenství vlastníků bytových jednotek domu Sídliště čp. 1055-1056, Mikulášovice
Daniela Tichá
JednáníAno
09:0027 C 162 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánJan Procházka
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0527 C 287 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Sazama
Vyhlášení rozsudku
09:1027 C 285 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Radim Novák
Vyhlášení rozsudku
09:1527 C 284 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánHana Červenková
Městská poliklinika Praha
Vyhlášení rozsudku
09:2027 C 281 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánDopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Pavel Štefaňak
Vyhlášení rozsudku
09:2227 C 205 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánHarry Henry Auerswald
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:3027 C 78 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Klapka ŠtěpánDana Kučerová
Josef Zemánek
Jednání
10:3010 P 129 / 20153. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Valenta Jaroslavomez. svépr. Miluše KačírkováJednání
10:3022 P A NC 115 / 20183. nadzemní podlaží, č. dv. 319JUDr. Valenta Jaroslavomez. svépr. Miluše KačírkováJednání