Okresní soud Frýdek-Místek

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:001 T 102 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinJiří Hencl
Zuzana Rakášová
Hlavní líčení s dokazovánímAno
08:001 NT 2 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinVeřejné zasedání
10:001 T 150 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinVáclav BojdaHlavní líčení s dokazováním
08:0042 C 138 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaPetra Ivánková
Rostislav Vlasák
Přípravné jednání
12:3042 C 334 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBc. Radim Gryga
Zuzana Grygová
Zbyslav Heczko
Jednání
13:30142 C 37 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová Michaelainnogy Energie, s.r.o.
Lukáš Jalůvka
Jana Scotti
Jednání
08:0080 T 121 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaMiroslav ChybíkHlavní líčení s dokazováním
12:3080 T 141 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaDominik KudělásekHlavní líčení s dokazováním
14:2080 T 4 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
14:5080 T 94 / 2011č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
15:0080 T 52 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVladimír BobáňHlavní líčení s dokazováním
15:1580 T 129 / 2016č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaLucie SabelováVeřejné zasedání
08:150 NC 9361 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1572 P A NC 199 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaMgr. Robert Peřina
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Mgr. Helena Peřinová
Jednání
09:450 P 539 / 2017č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osobaJednání
09:4572 P A NC 245 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaAndrea Pyszková
Vojtěch Schreiber
Nezletilá osoba
Jednání
09:4572 P A NC 242 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaMagistrát města Třince
Andrea Pyszková
Vojtěch Schreiber
Nezletilá osoba
Jednání
12:450 P 223 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Výslech
12:4572 P A NC 76 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaTomáš Sikora
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Martina Sikorová
Výslech
13:000 P 552 / 80č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaDalibor TománekJednání
13:0072 P A NC 185 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaDalibor TománekJednání
13:0072 P A NC 155 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaDalibor TománekJednání
13:0072 P A NC 156 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaDalibor TománekJednání
13:200 P 405 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osobaJednání
13:2072 P A NC 177 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaVáclav Bialek
Nezletilá osoba
Barbora Křenková
Jednání
14:000 NC 9376 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0072 P A NC 208 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Tomáš Novák
Dorota Nováková
Jednání
09:0016 C 340 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaJan Horváth
Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Jednání
09:3016 C 204 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaČeská spořitelna, a.s.
Alena Novotná
Jednání
10:0016 C 359 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Antonín Matějíček
Jednání
10:4516 C 363 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaŽaneta Balážová
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
11:1516 C 360 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Filip Kajfosz
Jednání
12:3016 C 347 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Ladislav Vícen
Jednání
13:1516 C 344 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Michal Perďoch
Jednání
14:0016 C 338 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Jakub Noga
Jednání
08:000 P 25 / 2003č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaPetr SteinerJednání
08:0021 P A NC 385 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaPetr SteinerJednání
08:300 P 531 / 2008č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osobaJednání
08:3021 P A NC 233 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaPavol Jurek
Nezletilá osoba
Barbora Veselá Šimková
Jednání
10:000 NC 8009 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osobaJednání
10:0021 P A NC 414 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osoba
Pavel Noga
Halina Nogová
Jednání
11:150 NC 2832 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaLadislav VejrostaVýslech
11:1521 P A NC 440 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaRESIDOMO, s.r.o.
Ladislav Vejrosta
Výslech
12:250 P 356 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osobaJednání
12:2521 P A NC 228 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osoba
Nikola Fojtíková
Miroslav Walek
Jednání
12:2521 P A NC 229 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osoba
Nikola Fojtíková
Miroslav Walek
Jednání
12:3021 P A NC 327 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaZuzana Skřížalová
Bronislava Švrčinová
Nezletilá osoba
Miroslav Tluček
Jednání
12:300 P 260 / 2005č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaNezletilá osobaJednání
13:300 P 236 / 2016č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJiří NěmecJednání
13:3021 P A NC 362 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJiří NěmecJednání
14:300 NC 6250 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJan HendrychJednání
14:3021 P A NC 264 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJan Hendrych
Elena Hendrychová
Jednání
14:3021 P A NC 437 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJan Hendrych
Elena Hendrychová
Jednání
08:009 C 108 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaJan Lasota
Petra Lasotová
Jednání
08:409 C 209 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaJaroslav Michal
Miluše Michalová
Jednání
10:009 C 302 / 2017č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Miroslav Kloda
Jednání
13:009 C 292 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaMartin Wlaka
Pavla Wlaková
Jednání
13:309 C 371 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaEva Pazderková
Společenství vlastníků jednotek Bruzovská 414-415
Jednání
13:509 C 373 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaBohemia Faktoring, a.s.
Marie Slezáčková
Jednání
14:109 C 382 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaBohemia Faktoring, a.s.
Jan Zlý
Jednání
14:209 C 385 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaLibor Havlas
Lenka Havlasová
Jednání
09:0014 C 92 / 2015č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaKonstantin Čaplygin
Nemocnice Podlesí a.s.
Jitka Trubíniová
Jednání
14:00114 C 16 / 2016č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaKomerční banka, a.s.
Zdeňka Lepíková
JednáníAno
09:0020 C 120 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaMonika Havelková
Ing. Radomír Vlk
Jednání
13:0020 C 190 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaInvestCapital Ltd
Andrea Sadowá
Jednání
10:000 P 435 / 2015č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub ĎurčíkJednání
10:0022 P A NC 407 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub ĎurčíkJednání
10:0022 P A NC 408 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub ĎurčíkJednání
10:3022 P A NC 17 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub Vantuch
Bohuslava Vantuchová
Jednání
10:3022 P A NC 16 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub Vantuch
Bohuslava Vantuchová
Jednání
10:300 NC 6202 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJakub VantuchJednání
11:000 P 538 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0022 P A NC 435 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Michal Kowalczuk
Lenka Kowalczuková
Martin Samiec
Jednání
12:300 P 200 / 2000č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaHana PončíkováJednání
12:3022 P A NC 358 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaHana PončíkováJednání
13:000 P 71 / 2010č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0022 P A NC 277 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaIng. Miroslava Lacioková
Ing. Jiří Ondráček
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:00110 C 3 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková Monikastatutární město Frýdek-Místek
Jakub Tureček
Radim Tureček
Bc. Markéta Turečková
Přípravné jednáníAno
09:0010 C 118 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaIng. Martina Dudková
Pavel Hruška
Růžena Hrušková
Jednání
13:0010 C 345 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Kamil Rovňaník
Vyhlášení rozsudku
13:1010 C 365 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaStanislav Podepřel
statutární město Brno
Vyhlášení rozsudku
13:2010 C 306 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaStanislav Batmanov
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:3010 C 316 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Růžena Kocourková
Vyhlášení rozsudku
13:4010 C 309 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Mácsay
Vyhlášení rozsudku
13:5010 C 311 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaE.ON Energie, a.s.
Petr Kvapil
Vyhlášení rozsudku
14:0010 C 273 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaMisslitz s.r.o.
ROPELMON, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:003 T 70 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Márton Michal Ph.D.Adam VlčekHlavní líčení s dokazováním
07:306 T 86 / 2016č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříMartin ŽidekVeřejné zasedáníAno
07:404 T 42 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříVeřejné zasedání
07:506 T 38 / 2015č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříVeřejné zasedání
07:556 T 50 / 2017č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříVeřejné zasedání
08:006 NT 802 / 2002č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříJan PindorVeřejné zasedáníAno
08:006 T 86 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříHlavní líčení s dokazováním
08:004 T 83 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrVeřejné zasedání
08:204 T 33 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrVeřejné zasedání
09:005 T 24 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrHlavní líčení s dokazováním
12:455 T 12 / 2015č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrVeřejné zasedání
08:3012 C 371 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Patrik Placzek
Vyhlášení rozsudku
09:0012 C 357 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaCREDITFIELD, s.r.o.
Jaroslav Kolář
Vyhlášení rozsudku
09:3012 C 300 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaMikuláš Horváth
statutární město Třinec
Denisa Tománková
Vyhlášení rozsudku
10:1512 C 362 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaHome Credit a.s.
Jakub Kobielusz
Vyhlášení rozsudku
13:0012 C 360 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Martin Čapek
Vyhlášení rozsudku
13:3012 C 358 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Miloš Kotlár
Vyhlášení rozsudku
08:000 NC 9410 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
08:0025 P A NC 281 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osoba
Beata Balážová
Michal Pecha
Jednání
09:000 NC 6273 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraMgr. Ivo GryczJednání
09:0025 P A NC 297 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraMgr. Ivo GryczJednání
09:0025 P A NC 298 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraMgr. Ivo GryczJednání
10:000 P 44 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraAnežka MecováJednání
10:0025 P A NC 24 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraAnežka Mecová
Obec Hnojník
Jednání
10:0025 P A NC 25 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraAnežka Mecová
Obec Hnojník
Jednání
10:400 P 308 / 2014č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:4025 P A NC 236 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJan Golasowski
Kateřina Mazurová
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ostravě - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek
Jednání
13:000 NC 4095 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJednání
13:0025 P A NC 263 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraHelena Furdzová
Jarmila Kawuloková
Jednání
13:450 NC 6261 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJiří JoščákJednání
13:4525 P A NC 254 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJiří JoščákJednání
13:4525 P A NC 255 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJiří JoščákJednání
08:000 NC 6208 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaŽofie BujokováJednání
08:0021 P A NC 136 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaŽofie Bujoková
Žofie Skurzoková
Jednání
08:0021 P A NC 137 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaŽofie Bujoková
Žofie Skurzoková
Jednání
08:300 NC 5780 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaRůžena VlačuhováJednání
08:3021 P A NC 328 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaLenka Dašková
Růžena Vlačuhová
Jednání
08:3021 P A NC 329 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaLenka Dašková
Růžena Vlačuhová
Jednání
08:310 NC 5711 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaMarek PituchaJednání
08:3170 P A NC 50 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaMarek Pitucha
Gabriela Pituchová
Jednání
08:3170 P A NC 51 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaMarek Pitucha
Gabriela Pituchová
Jednání
09:000 P 221 / 99č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Niedobová JanaJiří SedlákVýslech
09:010 NC 5750 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaDaniel GajdzicaJednání
09:0170 P A NC 206 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaDaniel Gajdzica
Jana Gajdzicová
Jednání
09:0170 P A NC 207 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaDaniel Gajdzica
Jana Gajdzicová
Jednání
10:010 NC 5721 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKateřina KřížováJednání
10:0170 P A NC 91 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKateřina Křížová
Simona Křížová
Okresní státní zastupitelství ve Frýdku-Místku
Jednání
10:0170 P A NC 92 / 2017č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKateřina Křížová
Simona Křížová
Jednání
10:300 P 396 / 2016č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaEva FogašováJednání
10:3070 P A NC 450 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaEva FogašováJednání
10:3070 P A NC 451 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaEva FogašováJednání
09:0015 C 206 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaPavel Zdražila
Veronika Zdražilová
Jednání
09:0041 C 59 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Martikánová AliceYvona Nevludová
MgA. Ivo Saniter
JednáníAno
10:0041 C 8 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Martikánová AliceČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Maroš Radovič
Elena Radovičová
Jednání
10:3041 C 86 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Martikánová AliceIng. Věra Vojkovská
Ing. Petr Vojkovský
Jednání
10:0031 E 120 / 2012č. dv. 222 - kancelářNěmec DanielZuzana SvobodováVýslech
08:000 NC 9328 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0071 P A NC 326 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaRichard Hahn
Nezletilá osoba
Martina Hahnová
Nezletilá osoba
Jednání
08:300 P 502 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
08:3071 P A NC 386 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Robin Pietrucha
Monika Pietruchová
Jednání
08:3071 P A NC 387 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Robin Pietrucha
Monika Pietruchová
Jednání
09:000 NC 9302 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
09:0071 P A NC 304 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaMartina Hrabcová
Lukáš Hrabec
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 256 / 2006č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
09:3071 P A NC 71 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Lucie Šperlichová
Jednání
09:3071 P A NC 72 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Lucie Šperlichová
Jednání
10:000 P 640 / 2007č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
10:0071 P A NC 45 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Ivo Szturc
Jednání
10:300 P 9 / 2003č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaMartin SiwekJednání
10:3071 P A NC 398 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaMartin SiwekJednání
10:3071 P A NC 399 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaMartin SiwekJednání
11:0021 P 130 / 2002č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaZdeněk TelaříkJednání
11:0071 P A NC 321 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaZdeněk TelaříkJednání
11:0071 P A NC 322 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaZdeněk TelaříkJednání
11:300 P 640 / 2007č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednáníAno
11:3071 P A NC 45 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Ivo Szturc
JednáníAno
12:300 P 163 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
12:3071 P A NC 90 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Žaneta Bellová
Franco Priore
Jednání
08:308 C 34 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírLibor Bartek
Martin Bartek
Jednání
10:308 C 406 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírJindřich Cieslar
Jana Cieslarová
Jednání
12:308 C 352 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírAdam Kolařík
Petr Šugár
Jednání
13:008 C 420 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírDopravní podnik Ostrava a.s.
Josef Tomášek
Jednání
07:3017 C 395 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaJana Lacková
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:0017 C 87 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMilan Sýkora
Lucie Sýkorová
Jednání
09:3017 C 285 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaINPROS F-M s.r.o.
Svopex food cz s.r.o.
JednáníAno
10:4517 C 383 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaČeská spořitelna, a.s.
Jan Krištof
Jednání
11:15117 C 27 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMiroslav Gattnar
RT TORAX, s. r. o.
Vyhlášení rozsudku
12:3017 C 389 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaStanislav Podepřel
Vodafone Czech Republic a.s.
Jednání
13:1517 C 387 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaGasNet, s.r.o.
Marek Polok
Jednání
11:0081 T 136 / 2017č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Jalůvková JiřinaMiroslav BrzežekHlavní líčení s dokazováním
08:1513 C 240 / 2017č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaLibuše Světlíková
Richard Urbanec
Vyhlášení rozsudku
08:3024 P A NC 114 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Rostislav Zbořil
Jana Zbořilová
Jednání
08:300 NC 9116 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osobaJednání
09:000 NC 9101 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osobaJednání
09:0024 P A NC 93 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaTomáš Koďousek
Nezletilá osoba
Kateřina Pavlicová
Jednání
10:000 P 73 / 2013č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0024 P A NC 4 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaMichael Paprota
Petra Paprotová
Nezletilá osoba
Jednání
12:1513 C 4 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaKamil Brandys
Martin Vikor
Výslech
12:300 P 582 / 2013č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3024 P A NC 13 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaMonika Kubíková
Jaroslav Špaček
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3019 C 13 / 2011č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaKristina Borská
Jan Brozda
Ondřej Brozda
Marie Brózdová
Marcela Hawliczková
Kazimierz Tadeusz Zagórski
Jednání
09:000 NC 4118 / 2017Místo saméKomárková MarcelaVýslechAno
09:0024 P A NC 398 / 2017Místo saméKomárková MarcelaJaroslav Šimon
Pavel Šimon
VýslechAno

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:001 T 55 / 2017č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinHlavní líčení s dokazováním
10:001 T 164 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 4 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinHlavní líčení s dokazováním
14:301 T 60 / 2015č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinVeřejné zasedání
09:0042 C 242 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaKarel Andrysík
Villa Vista s.r.o.
Jednání
13:0042 C 255 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaAuto-služby K&L s.r.o.
MEWA Textil-Service s.r.o.
Jednání
08:0080 T 40 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaHlavní líčení s dokazováním
09:0080 T 77 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaHlavní líčení s dokazováním
09:0080 T 117 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaPetr KubalaHlavní líčení s dokazovánímAno
10:4080 T 37 / 2012č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaJan HamhalterVeřejné zasedání
12:3080 T 138 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaJan MatějkaHlavní líčení s dokazováním
14:4080 T 105 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
08:000 P 57 / 2017č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osobaJednání
08:0072 P A NC 89 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaBoris Lhoták
Ing. Alice Lhotáková
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 NC 6241 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaEdmond DurlokJednání
12:3072 P A NC 105 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaEdmond Durlok
Danja Durloková
Jednání
12:3072 P A NC 106 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaEdmond Durlok
Danja Durloková
Jednání
13:000 NC 6230 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaJiřina KalapošováJednání
13:0072 P A NC 70 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaJana Černeková
Jiřina Kalapošová
Jednání
13:0072 P A NC 71 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaJana Černeková
Jiřina Kalapošová
Jednání
13:300 P 488 / 91č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaAntonín PtáčekJednání
13:3072 P A NC 12 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaAntonín PtáčekJednání
13:3072 P A NC 13 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaAntonín PtáčekJednání
14:000 P 489 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0072 P A NC 212 / 2018č. dv. 13 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Marián Laník
Nezletilá osoba
Kateřina Laníková
Jednání
09:0016 C 318 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Tenglerová AlenaČeská spořitelna, a.s.
Martin Vymazal
Jednání
08:0081 T 188 / 2015č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Jalůvková JiřinaMarek Franitzek
Ondřej Kvasnička
Veřejné zasedání
08:3081 T 85 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Jalůvková JiřinaLukáš ŠedivýHlavní líčení s dokazováním
10:0081 T 31 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Jalůvková JiřinaRadana Lichovníková
Jiří Palata
Hlavní líčení s dokazováním
10:4581 T 18 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Jalůvková JiřinaVeřejné zasedání
08:309 C 128 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaE LINKX a.s.
Ing. David Kopřiva
Jednání
13:009 C 374 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaZdeněk Šindler
Ing. Eva Šindlerová
Jednání
13:309 C 330 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaDavid Krňa
Marcela Krňová
Jednání
13:509 C 390 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaMgr. Viktor Pavliska
Mgr. Libuše Pavlisková
Jednání
14:009 C 276 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaJaroslav Válek
Ema Válková
JednáníAno
09:300 NC 6220 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaDaniel PituchaJednání
09:3023 P A NC 98 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaDaniel PituchaJednání
09:3023 P A NC 99 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaDaniel PituchaJednání
09:0020 C 79 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaIng. Petra Fleischmanová
RNDr. Bohumír Lojkásek Ph.D.
Jednání
13:3020 C 338 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaLiudmila Kashkarova
Petr Mašlonka
Jednání
13:50120 C 32 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaČeská republika – Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
Radim Klimek
Jednání
08:300 P 190 / 2016č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osobaJednání
08:3022 P A NC 9 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaTomáš Brádler
Dana Brádlerová
Tereza Velšová
Nezletilá osoba
Jednání
08:3022 P A NC 18 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaTomáš Brádler
Tereza Velšová
Nezletilá osoba
Jednání
08:3022 P A NC 93 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaTomáš Brádler
Tereza Velšová
Nezletilá osoba
Jednání
08:3022 P A NC 199 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaTomáš Brádler
Dana Brádlerová
Tereza Velšová
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 NC 9290 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osobaJednání
10:0022 P A NC 298 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaBarbora Ligocká
Nezletilá osoba
Václav Ligocki
Jednání
12:300 NC 1102 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJan FluksaJednání
12:3022 P A NC 237 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaJednání
13:000 P 347 / 2008č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0022 P A NC 411 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3021 P 342 / 99č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJiří PolochJednání
08:3073 P A NC 61 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJiří PolochJednání
08:3073 P A NC 62 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJiří PolochJednání
09:000 NC 6253 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavAneta OtrubováJednání
09:0073 P A NC 89 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavAneta Otrubová
Anna Otrubová
Jednání
09:0073 P A NC 90 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavAneta Otrubová
Anna Otrubová
Jednání
09:450 NC 6272 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavDenis TothJednání
09:4573 P A NC 77 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarcela Pavlíková
Denis Toth
Jednání
09:4573 P A NC 78 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarcela Pavlíková
Denis Toth
Jednání
10:300 NC 6270 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavOndřej RomanJednání
10:3073 P A NC 73 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavPavlína Polášková
Ondřej Roman
Jednání
10:3073 P A NC 74 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavPavlína Polášková
Ondřej Roman
Jednání
13:300 P 291 / 84č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJan HilleJednání
13:3073 P A NC 101 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJan HilleJednání
13:3073 P A NC 102 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJan HilleJednání
08:3010 C 344 / 2017č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaTaťána Kalužová
Edita Mlčochová
Přípravné jednání
13:0010 C 172 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaMarkéta Hájková
Komerční banka, a.s.
Jednání
15:0010 C 268 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaJaroslav Benedikt Pollák
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:003 T 151 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Márton Michal Ph.D.Daniel VlačuhaHlavní líčení s dokazováním
12:303 T 170 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Márton Michal Ph.D.Hlavní líčení s dokazováním
13:303 T 171 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Márton Michal Ph.D.Hlavní líčení s dokazováním
07:306 T 179 / 2015č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříVeřejné zasedání
08:005 T 54 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrViliam BalážHlavní líčení s dokazováním
08:205 T 6 / 2016č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrDaniel ŠvajkaVeřejné zasedání
08:30112 C 40 / 2017č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaJán Kováčik
JUDr. Josef Zubek
Jednání
09:1512 C 390 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaTereza Hanuljaková
Home Credit a.s.
Jednání
10:00112 C 11 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaCPI BYTY, a.s.
David Petřek
Jednání
10:3012 C 409 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaDopravní podnik Ostrava a.s.
Martin Žídek
Vyhlášení rozsudku
13:0012 C 374 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaLenka Błędowská
Tomáš Błędowski
Jednání
13:4512 C 372 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Andrea Sadowá
Vyhlášení rozsudku
08:000 NC 9219 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
08:0025 P A NC 121 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osoba
Jan Goryczka
Anna Goryczková
Jednání
10:000 P 531 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
10:0025 P A NC 283 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraLucie Kotulová
Nezletilá osoba
Lukáš Vojtek
Jednání
10:0025 P A NC 284 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraLucie Kotulová
Nezletilá osoba
Lukáš Vojtek
Jednání
11:000 P 13 / 2014č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
11:0025 P A NC 231 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osoba
Lucie Mirgová
Robin Vávra
Jednání
13:0029 EXE 2051 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraKomerční banka, a.s.
Filip Widenka
René Widenka
Irena Widenková
Jednání
09:0015 C 123 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaMilan Holub
Renáta Kolčáková
Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku
JednáníAno
09:00141 C 22 / 2016č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Martikánová AliceLesostavby Frýdek-Místek a.s.
statutární město Frýdek-Místek
Jednání
08:308 C 161 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírPavel Ručka
Marie Ručková
Jednání
10:008 C 331 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírLubomír Vráblik
Jana Vrábliková
Jednání
12:308 C 288 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírMgr. Jiří Duda
Lenka Kadlečíková
Přípravné jednání
07:3017 C 402 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Martin Kudělka
Vyhlášení rozsudku
08:0017 C 394 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaTomáš Hečko
Vlasta Hečková
Jednání
09:0017 C 345 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Zdeněk Sysala
Jednání
09:4517 C 335 / 2017č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMarcela Szotkowská
Patrik Szotkowský
Přemek Szotkowský
Radim Szotkowský
Jednání
10:4517 C 323 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMartin Paluřík
Klára Paluříková
Jednání
11:1517 C 400 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaDopravní podnik Ostrava a.s.
Lukáš Lehnert
Vyhlášení rozsudku
12:15117 C 30 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaEnergie Pro s.r.o.
Obec Řeka
Jednání
08:302 T 38 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Rakošan JaroslavRostislav ŠvédaHlavní líčení s dokazováním
08:300 P 185 / 2006č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osobaJednáníAno
08:3024 P A NC 45 / 2017č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Magistrát města Frýdku-Místku
JednáníAno
08:3024 P A NC 60 / 2017č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaSimona Chert
Nezletilá osoba
Dalibor Maceček
JednáníAno
09:000 P 111 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0022 P A NC 61 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaKateřina Dubnická
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Radek Hrachovec
JednáníAno
09:0074 P A NC 1 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaKateřina Dubnická
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Radek Hrachovec
JednáníAno
09:0074 P A NC 2 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaKateřina Dubnická
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Radek Hrachovec
JednáníAno
12:300 P 18 / 2015č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
12:3024 P A NC 113 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Foldynová NaděždaRobert Kočko
Nezletilá osoba
Mária Kočková
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:0019 C 299 / 2014č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaKOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
David Pavlita
Jednání
08:3019 C 159 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaBohemia Faktoring, a.s.
Martin Čeman
Vyhlášení rozsudku
08:4019 C 152 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaAB 4 B.V.
Libor Gill
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 121 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaDirect pojišťovna, a.s.
Vladimíra Ležatková
Vyhlášení rozsudku
09:1519 C 133 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaInvestCapital Ltd
Josef Pasia
Vyhlášení rozsudku
10:0019 C 10 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaInvestCapital Ltd
Petra Kaucká
Vyhlášení rozsudku
10:3019 C 137 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaBohemia Faktoring, a.s.
Roman Sasýn
Vyhlášení rozsudku
10:4519 C 125 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Sladkovský
Vyhlášení rozsudku

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0042 C 372 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaDaniel Raszka
Irena Raszková
Jednání
09:0042 C 373 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaFrantišek Gottwald
Lukáš Mrázek
Jednání
09:4542 C 339 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaJakub Vrubel
Izabela Vrublová
Jednání
10:3042 C 377 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaPatrik Kahlich
Romana Kahlichová
Jednání
11:0042 C 197 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaMartin Vévoda
Bohdana Vévodová
Jednání
12:1542 C 380 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaGenerali Pojišťovna a.s.
Linda Vavřincová
Vyhlášení rozsudku
12:3042 C 357 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaČeská pojišťovna a.s.
Roman Doležel
Vyhlášení rozsudku
12:45142 C 22 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaKHS Dopravní stavby s.r.o.
LICHNA TRADE CZ, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0042 C 355 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Lenka Přívětivá
Vyhlášení rozsudku
13:1542 C 369 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaRudolf Baláž
CENTROPOL ENERGY, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:3042 C 375 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaDe vries Justitia s.r.o.
Věra Stonawská
Vyhlášení rozsudku
13:4542 C 279 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Adam Záthurecký
Vyhlášení rozsudku
08:0080 T 5 / 2016č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedáníAno
08:150 P 245 / 2004č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaMartin GregorJednání
08:1571 P A NC 418 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaMartin GregorJednání
08:1571 P A NC 419 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaMartin GregorJednání
09:000 P 101 / 2004č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJiří ValtrJednání
09:0071 P A NC 400 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJiří ValtrJednání
09:0071 P A NC 401 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJiří ValtrJednání
09:3071 P A NC 428 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJana LiterákováJednání
09:300 P 383 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJana LiterákováJednání
09:3071 P A NC 427 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaJana LiterákováJednání
10:150 P 403 / 2006č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaOndřej HablovičJednání
10:1571 P A NC 446 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaOndřej HablovičJednání
10:1571 P A NC 447 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaOndřej HablovičJednání
11:000 P 652 / 98č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaKamil KocembaJednání
11:0071 P A NC 436 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaKamil KocembaJednání
11:0071 P A NC 437 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Carbolová HanaKamil KocembaJednání
08:309 C 26 / 2017č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaJanina Husárová
Martin Šotkovský
Jednání
09:00114 C 115 / 2014č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaMORYS s. r. o.
statutární město Havířov
Jednání
12:300 NC 9422 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
12:3071 P A NC 420 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
MUDr. Viktor Talafa
Miriam Talafová
Jednání
08:300 P 129 / 2017č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3022 P A NC 271 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaIng. Pavel Kolčář
Mgr. Jana Kolčářová
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 NC 9463 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osobaJednání
09:3022 P A NC 484 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Pavel Bonček
Anna Czeczotková
Jednání
09:300 NC 9395 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:3022 P A NC 412 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaIng. Daniel Fránek
Nezletilá osoba
Alexandra Fránková
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:300 P 157 / 2011č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osobaJednání
10:3022 P A NC 317 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaKamil Kocich
Nezletilá osoba
Vladimíra Kocichová
Jednání
08:3010 C 88 / 2016č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaObec Staré Hamry
SK K2 z.s.
Jednání
11:0010 C 257 / 2018č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaJET Money s.r.o.
Tomáš Vrána
JednáníAno
08:3026 EXE 1 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Golková RenátaČeská republika - Ministerstvo obrany
Jakub Gerinec
Výslech