Okresní soud Frýdek-Místek

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:301 T 253 / 2015č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinMarie ŠolcováVeřejné zasedání

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:001 T 16 / 2019č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinJán OláhHlavní líčení s dokazováním
09:0081 T 38 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Nezhoda JiříJozef LeškoVeřejné zasedání
10:1542 C 79 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBřetislav Bartoš
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
10:3042 C 87 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Niedoba
Vyhlášení rozsudku
11:1542 C 93 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Hynek Prokeš
Vyhlášení rozsudku
12:3012 C 108 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaJakub Altenburger
Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Vyhlášení rozsudku
13:0012 C 96 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaČeská pojišťovna a.s.
Krištof Žurek
Vyhlášení rozsudku
13:3012 C 105 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaDopravní podnik Ostrava a.s.
Gabriela Tomášková
Vyhlášení rozsudku
13:4512 C 93 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaNemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Jiří Vysloužil
Vyhlášení rozsudku
14:0012 C 92 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaDopravní podnik města Brna,a.s.
Božena Šandorová
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 586 / 2017č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
08:0025 P A NC 265 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraLukáš Nevrtal
Kateřina Šenková
Nezletilá osoba
Ing. Zuzana Šenková
Jednání
08:0025 P A NC 321 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraLukáš Nevrtal
Kateřina Šenková
Nezletilá osoba
Ing. Zuzana Šenková
Jednání
10:000 NC 9363 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
10:0021 P A NC 360 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraDaniela Hallová
Nezletilá osoba
Stanislav Voráček
Jednání
13:0029 EXE 5457 / 2013č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraPROFI CREDIT Czech, a.s.
Jaroslava Veličková
Jednání
14:000 P 550 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraFrantišek SlonkaJednání
14:0025 P A NC 48 / 2019č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraFrantišek SlonkaJednání
09:00116 C 20 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková Irenaměsto Jablunkov
Tomáš Michalík
JednáníAno
09:3011 C 32 / 2019č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaŠárka Juračková
RILEX TRADERS, a.s.
JednáníAno
10:0011 C 10 / 2019č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaCFIG SE
Lukáš Drozd
JednáníAno
10:3016 C 25 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaMarek Bilko
Zuzana Pavlisková
JednáníAno
13:00116 C 31 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaCreditKasa s.r.o.
Jaroslav Paluv
JednáníAno
13:30116 C 38 / 2018č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaCreditKasa s.r.o.
Karolína Szturcová
JednáníAno
14:0011 C 3 / 2019č. dv. 20 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Hluštíková IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Václav Mališ
JednáníAno
09:00115 C 24 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaTomáš Peinlich
Ing. Leo Zubek
Helmtraude Zubková
Jednání
10:0015 C 16 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaPavel Krop
Marie Kropová
Jednání
12:3015 C 168 / 2006č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaLubomír Dobrovolný
Bronislav Kajzar
JednáníAno
08:300 NC 9069 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3070 P A NC 67 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Martin Kantor
Petra Kantorová
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 NC 9082 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osobaJednáníAno
09:3070 P A NC 79 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Tomáš Jílek
Nina Jílková
JednáníAno
10:000 P 231 / 2009č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaPetra KočvarováJednání
10:0070 P A NC 88 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaPetra KočvarováJednání
10:0070 P A NC 89 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaPetra KočvarováJednání
12:000 P 83 / 2008č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaStanislav KarasJednání
12:0070 P A NC 80 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaStanislav KarasJednání
12:0070 P A NC 81 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaStanislav KarasJednání
12:300 P 162 / 2016č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaJosef LačíkJednání
12:3070 P A NC 91 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaJosef LačíkJednání
12:3070 P A NC 92 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaJosef LačíkJednání
13:000 NC 4070 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaJednání
13:0070 P A NC 272 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaJana Bambušková
Jana Chlebusová
Jednání
08:150 P 106 / 2009č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
08:1571 P A NC 463 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaEva Michenková
Michal Nagel
Nezletilá osoba
Eva Nagelová
Petr Nezhoda
Jednání
09:450 P 488 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaLibuše TomášováJednání
09:4571 P A NC 129 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaLibuše TomášováJednání
10:0014 C 85 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaDirect pojišťovna, a.s.
MERTUS s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0514 C 79 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaRoman Benda
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Vyhlášení rozsudku
10:150 P 383 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaJana LiterákováJednání
10:1571 P A NC 492 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaJana LiterákováJednání
10:2014 C 80 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaIng. Vladimír Babuněk
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
10:450 P 504 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaAloisie HlouškováVýslech
10:450 P 504 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíDiasová ŠárkaAloisie HlouškováVýslechAno
11:000 NC 9417 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
11:0071 P A NC 413 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Veronika Pavlátová
Marek Vojtek
Jednání
12:300 NC 7409 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osobaJednání
12:3071 P A NC 368 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Jana Muroňová
Vlastimil Zygmund
Jednání
12:3071 P A NC 369 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Jana Muroňová
Vlastimil Zygmund
Jednání
09:008 C 28 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírJiří Heczko
Kateřina Heczková
Jednání
10:008 C 66 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírEva Kovalovská
OPR-Finance s.r.o.
Jednání
10:208 C 86 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírMichal Karczmarczyk
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
10:308 C 69 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírJan Baron
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
12:308 C 99 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírBogdan Filipek
VATAONLINE s.r.o.
Jednání
12:458 C 101 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírČeská pojišťovna a.s.
Roman Latocha
Jednání
13:008 C 104 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírČeská spořitelna, a.s.
Antonín Zádrapa
Jednání
13:108 C 112 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírVladislav Cée
Marie Céeová
Jednání
07:4517 C 53 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaČeněk Helebrand
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:0017 C 421 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaIng. Petr Pavera
Monika Paverová
Jednání
09:3017 C 99 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMiroslav Holík
Home Credit a.s.
Vyhlášení rozsudku
11:0017 C 31 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaHotel Beskyd
Jiří Kuruc
Výslech
12:3017 C 446 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaBohemia Faktoring, a.s.
Stanislav Maslák
Jednání
08:302 T 201 / 2018č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Rakošan JaroslavHlavní líčení s dokazováním
08:0016 C 4 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Hubeňáková MarkétaIng. Jiří Cienciala
QI investiční společnost, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:300 P 252 / 2014č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavNezletilá osobaJednání
09:3073 P A NC 106 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarek Havlíček
Nezletilá osoba
Andrea Pyszková
Jednání
10:150 P 252 / 2014č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavNezletilá osobaJednání
10:1573 P A NC 106 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarek Havlíček
Nezletilá osoba
Andrea Pyszková
Jednání
10:1573 P A NC 107 / 2019č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarek Havlíček
Nezletilá osoba
Andrea Pyszková
Jednání
10:1573 P A NC 108 / 2019č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavMarek Havlíček
Nezletilá osoba
Andrea Pyszková
Jednání
08:3019 C 5 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaTwisto payments a.s.
Tomáš Žvak
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 193 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Boubín
Vyhlášení rozsudku
09:2019 C 88 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaInvestCapital Ltd
Milan Střapec
Vyhlášení rozsudku
09:3019 C 9 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Alexander Vajda
Vyhlášení rozsudku
09:4519 C 14 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaBohemia Faktoring, a.s.
Anna Klimentová
Vyhlášení rozsudku
10:0019 C 7 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaAlex Filípek
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
10:2019 C 24 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaPetr Štěrba
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4019 C 10 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaČESKÁ TELEVIZE
Jan Kantor
Vyhlášení rozsudku
11:0019 C 21 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaNikola Beinsteinová
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
11:1519 C 64 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaCENTROPOL ENERGY, a.s.
Eva Hanzelková
Vyhlášení rozsudku
13:0019 C 54 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Anežka Pardubická
Vyhlášení rozsudku
13:1019 C 62 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaMedius Office Collection s.r.o.
Lucie Šalajková
Vyhlášení rozsudku
13:2519 C 60 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaJozef Ferenc
Slavia pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:150 NC 4043 / 2019Místo saméKomárková MarcelaVýslech
08:1525 P A NC 79 / 2019Místo saméKomárková MarcelaMiroslav Klimánek
Renáta Klimánková
Výslech

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:301 T 27 / 2019č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinHlavní líčení s dokazovánímAno
09:301 T 16 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinRadovan Horváth
Žaneta Horváthová
Jakub Španihel
Hlavní líčení s dokazováním
12:301 T 199 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinHlavní líčení s dokazováním
14:001 T 31 / 2019č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinMartin Franek
Daniel Horváth
Hlavní líčení s dokazováním
08:00142 C 31 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaKOVO Třinec, s.r.o.
Kateřina Staníková
Jednání
08:4542 C 63 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaAdam Vojvodík
Bc. Tereza Vojvodíková
Jednání
09:1542 C 68 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaGasNet, s.r.o.
Tomáš Vašenka
Jednání
10:0042 C 77 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaTomáš Lanča
Darina Lančová
JednáníAno
10:0042 C 78 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaSprif s.r.o.
Jakub Szymaniok
Vyhlášení rozsudku
10:00142 C 52 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaMANE-TRANS corp s.r.o.
PNEUCENTRUM MATĚJ BLUDOV, s.r.o.
JednáníAno
10:4542 C 84 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Bohdan Šrubař
Vyhlášení rozsudku
11:0042 C 90 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová Michaelainnogy Energie, s.r.o.
Stanislav Maslák
Vyhlášení rozsudku
12:3042 C 405 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaIng. Denisa Rathouská
Diana Rathouská
Helena Rathouská
Ingrid Rathouská
Přípravné jednání
08:0080 T 4 / 2019č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaTomáš PaláčekHlavní líčení s dokazováním
12:3080 T 62 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaIng. Zdeněk Michálek
Pavel Oravčík
Hlavní líčení s dokazováním
15:3080 T 146 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
08:150 NC 9075 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1572 P A NC 41 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaJiří Gongol
Nezletilá osoba
Petra Gongolová
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 NC 9079 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0072 P A NC 43 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaMgr. Karel Šigut
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Ing. Taťána Šigutová
Jednání
09:300 P 282 / 2008č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaDagmar VaňkováJednání
09:3072 P A NC 7 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaDagmar VaňkováJednání
09:3072 P A NC 8 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaDagmar VaňkováJednání
10:000 NC 4101 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaJednání
10:0021 P A NC 10 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaAnna Ferencová
Aloisie Zahradníková
Jednání
10:300 NC 6248 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaAnna ScheuerováJednání
10:3021 P A NC 252 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaAnna Scheuerová
Mgr. Dana Šponarová
Jednání
10:3021 P A NC 253 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaAnna Scheuerová
Mgr. Dana Šponarová
Jednání
12:300 P 285 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaNezletilá osobaJednání
12:3021 P A NC 188 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyMgr. Skotnicová MonikaDaniela Biolková
Pavel Gomola
Nezletilá osoba
Jednání
08:159 C 241 / 2017č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaMartin Hél
Jarmila Štveráková
Jednání
10:009 C 83 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaDopravní podnik města Brna,a.s.
Adam Jekielek
Jednání
10:109 C 84 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaČeská pojišťovna a.s.
Marcela Mecová
Jednání
10:209 C 351 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaNemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Petr Petržela
Jednání
10:409 C 86 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaPavlína Heczková
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
13:0016 C 312 / 2007č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaIng. Vlastimil Kantor
Terezie Regnardová
Jednání
09:0020 C 25 / 2015č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaAUTOServis Majer, s.r.o.
Sebastian Sikora
Jednání
13:0020 C 16 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaIng. Andrea Matis
Jan Matis
Jednání
13:3020 C 179 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaMartin Bosák
Věra Bosáková
Jednání
08:3022 P A NC 175 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaMartin ProboszJednáníAno
08:3022 P A NC 176 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaMartin ProboszJednáníAno
08:300 P 213 / 2015č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaMartin ProboszJednáníAno
09:000 NC 9037 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0022 P A NC 46 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osoba
Jaromír Norys
Nezletilá osoba
Lucie Norysová
JednáníAno
10:000 NC 9471 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaNezletilá osobaJednáníAno
10:0022 P A NC 491 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaTomáš Kluka
Nezletilá osoba
Zuzana Pokorná
JednáníAno
11:0022 P A NC 486 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaLenka MartynkováJednáníAno
11:0022 P A NC 487 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaLenka MartynkováJednáníAno
11:000 P 511 / 2015č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Matějíčková IvaLenka MartynkováJednáníAno
08:304 T 108 / 2014č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Leona MolitorováVeřejné zasedání
09:004 T 157 / 2017č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Veřejné zasedání
09:0010 C 88 / 2016č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaObec Staré Hamry
SK K2 z.s.
Jednání
15:0010 C 41 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaAlenka Kubečková
RILEX TRADERS, a.s.
Vyhlášení rozsudku
15:1010 C 37 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaInvestCapital Ltd
Leona Molitorová
Vyhlášení rozsudku
15:2010 C 7 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Helena Wernerová
Vyhlášení rozsudku
15:2510 C 83 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaCREDITFIELD, s.r.o.
Eva Petrová
Vyhlášení rozsudku
15:3010 C 82 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaDopravní podnik Ostrava a.s.
Lucie Urbanová
Vyhlášení rozsudku
15:4010 C 86 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaPetr Goch
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
15:4510 C 59 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaInvestCapital Ltd
Jindřich Koudelka
Vyhlášení rozsudku
15:5010 C 40 / 2019č. dv. 8 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Špoková MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Daniela Gužíková
Vyhlášení rozsudku
08:3026 EXE 4392 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Golková RenátaAlois Cáb
Marie Cábová
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
12:3026 EXE 3296 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Golková RenátaIvo Černý
Václav Kment
Jednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:304 T 25 / 2019č. dv. 11 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Luděk PěrkusovHlavní líčení s dokazováním
10:0080 T 21 / 2019č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaHlavní líčení s dokazováním
12:455 T 83 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Prašivka PetrZdeněk MohylaHlavní líčení s dokazováním
13:000 P 646 / 2008č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Matějíčková IvaKateřina MatulováVýslechAno
13:0021 P A NC 397 / 2018č. dv. 16 - jednací síň ve vstupní haleJUDr. Matějíčková IvaKateřina MatulováVýslechAno
08:3012 C 363 / 2017č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaMUDr. Ilja Černoevič
Vincenc Kovář
JednáníAno
08:3012 C 90 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaDopravní podnik Ostrava a.s.
Anna Foldynová
Vyhlášení rozsudku
09:0012 C 89 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaMartin Čálik
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:1512 C 101 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaRostislav Horňák
Medius Office Collection s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0012 C 441 / 2018č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaDe vries Justitia s.r.o.
Josef Polášek
Vyhlášení rozsudku
13:4512 C 94 / 2019č. dv. 19 - jednací síň v 1. patře přístavbyJUDr. Kotásková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Peinlich
Vyhlášení rozsudku
08:0025 P A NC 322 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraMartina Kocurová
Magistrát města Frýdku-Místku
Verner Wittwar
Nezletilá osoba
Jednání
08:000 NC 3427 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
09:300 P 175 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
09:3025 P A NC 63 / 2019č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraPatrik Jamuľák
Marcela Jamuľáková
David Macošek
Nezletilá osoba
Veronika Mačeková
Jednání
11:000 NC 4129 / 2018č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraJednání
11:0025 P A NC 18 / 2019č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraBerta LuzarováJednání
13:000 P 134 / 2019č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraNezletilá osobaJednání
13:0025 P A NC 64 / 2019č. dv. 2 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Bernatíková PetraMichaela Mičulková
Jiří Netek
Nezletilá osoba
Jednání
09:0015 C 60 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaRadim Svák
Jana Sváková
Jednání
09:0015 C 80 / 2016č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Olbrechtová LadislavaMUDr. Zuzana Straková
Josef Zátopek
Mgr. Pavel Zátopek
JednáníAno
08:300 P 157 / 2017č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osobaJednání
08:3070 P A NC 408 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Bc. Jaromír Friedl
Kristína Friedlová
Michael Mlčoch
Jednání
09:300 NC 9443 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:3021 P A NC 443 / 2018č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osoba
Petr Lipka
Lucie Lipková
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:000 P 168 / 2016č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKarel SzotkowskiJednání
10:0070 P A NC 100 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKarel SzotkowskiJednání
10:0070 P A NC 101 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaKarel SzotkowskiJednání
12:000 NC 7401 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osobaJednání
12:0070 P A NC 60 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaMiroslav Kratochvíl
Martina Kratochvílová
Nezletilá osoba
Ing. René Schwarcz
Jednání
13:000 P 34 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:0070 P A NC 22 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaČeská republika - Úřad práce České republiky
Nezletilá osoba
Monika Repperová
Jednání
13:300 P 267 / 2015č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaLudmila MichálkováJednání
13:3070 P A NC 97 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaLudmila MichálkováJednání
13:3070 P A NC 98 / 2019č. dv. 22 - jednací síň v 2. patře přístavbyMgr. Zajícová KateřinaLudmila MichálkováJednání
08:1571 P A NC 355 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Tomáš Kotas
Monika Kotasová
JednáníAno
08:150 P 350 / 2010č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:150 NC 9322 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1571 P A NC 314 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaMarian Vidlička
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Eva Vidličková
Jednání
12:300 NC 9476 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3071 P A NC 466 / 2018č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Carbolová HanaNezletilá osoba
Ing. Marián Kowalczyk
Nezletilá osoba
Ing. Darina Kowalczyková
Jednání
08:308 C 286 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírZdeňka Říčná
Tomáš Říčný
Jednání
10:008 C 72 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírDariusz Carbol
COOL CREDIT, s.r.o.
Jednání
12:308 C 461 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Josiek RadomírALBIXON a.s.
Michaela Nitrová
Jednání
08:0017 C 314 / 2015č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaRichard Peinlich
Pekárna Pino, s.r.o.
Jednání
10:3017 C 216 / 2018č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaMilan Dužík
VÚHŽ a.s.
Jednání
12:3017 C 107 / 2019č. dv. 5 - dvorana v podzemním podlažíJUDr. Volná JaroslavaOndřej Rumian
Společenství vlastníků Frýdlantská 1738, 1739, 1740
Jednání
08:302 T 9 / 2019č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Rakošan JaroslavIng. Pavel Kaša
Arnošt Novák
Hlavní líčení s dokazováním
09:004 T 22 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavJiří Janša
Iva Janšová
Hlavní líčení s dokazováním
10:000 NC 7411 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavNezletilá osobaJednání
10:0073 P A NC 82 / 2019č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavNezletilá osoba
Hana Peterková
Monika Peterková
Jednání
12:300 NC 6270 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavOndřej RomanJednání
12:3073 P A NC 73 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavPavlína Polášková
Ondřej Roman
Jednání
12:3073 P A NC 74 / 2018č. dv. 7 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Martynek MiroslavPavlína Polášková
Ondřej Roman
Jednání
08:3019 C 43 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaAB 4 B.V.
Pavel Konkoĺ
Jednání
10:0019 C 146 / 2018č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaPetr Doškář
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
13:0019 C 78 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaPetr Hota
Renáta Hotová
Jednání
13:5019 C 92 / 2019č. dv. 9 - dvorana v nadzemním podlažíJUDr. Benešová ZuzanaZdeněk Milata
Miroslava Milatová
Jednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Frýdek-Místek

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:001 T 58 / 2016č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinVeřejné zasedání
08:301 T 100 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinVeřejné zasedání
09:001 T 188 / 2018č. dv. 1 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Brázda MartinJosef MusialHlavní líčení s dokazováním
08:0042 C 220 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaIng. Hana Sazovská
Petr Szalbot
Přípravné jednání
10:3042 C 384 / 2018č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaRadim Luba
Renáta Lubová
Jednání
11:0042 C 80 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Jan Stacho
Vyhlášení rozsudku
11:1542 C 71 / 2019č. dv. 10 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Janošcová MichaelaŠárka Juračková
Sprif s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0080 T 69 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
10:4080 T 168 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
10:4580 T 54 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
12:3080 T 141 / 2016č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaJiří DoupovecVeřejné zasedání
12:5080 T 22 / 2018č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
13:0080 T 118 / 2017č. dv. 12 - dvorana v nadzemním podlažíMgr. Brázdová JarmilaVeřejné zasedání
08:009 C 395 / 2018č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaZdeněk Mazoch
Marcela Mazochová
Jednání
09:009 C 88 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaČESKÁ TELEVIZE
Jozef Török
Jednání
09:109 C 87 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaDavid Hudec
Sprif s.r.o.
Jednání
09:209 C 85 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaCREDITFIELD, s.r.o.
Milan Takács
Jednání
09:409 C 89 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová Jarmilainnogy Energie, s.r.o.
Veronika Pavlovová
Jednání
10:009 C 92 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Roman Labaj
Jednání
10:109 C 98 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaRESIDOMO, s.r.o.
Richard Vambera
Jednání
10:309 C 99 / 2019č. dv. 21 - jednací síň v 2. patře přístavbyJUDr. Herotová JarmilaA-Z izolace s.r.o.
Roman Cieslar
Jednání
09:0014 C 103 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaESSOX s.r.o.
René Szurman
Jednání
10:0014 C 74 / 2019č. dv. 3 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Szkanderová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Emil Jurečka
Jednání
09:00120 C 42 / 2018č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaDaniel Maslák
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:0020 C 58 / 2019č. dv. 4 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Solanská HanaZdeněk Hájek
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
08:304 T 151 / 2014č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Veřejné zasedáníAno
09:004 T 30 / 2019č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Aleš SklenářHlavní líčení s dokazovánímAno
09:154 T 53 / 2019č. dv. 6 - dvorana v podzemním podlažíMgr. Vodrážka Mikuláš Ing.Michal BenešHlavní líčení s dokazovánímAno