Okresní soud Karviná

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30102 T 44 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraJan CífkaHlavní líčení
10:00102 T 16 / 2018H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraVeřejné zasedání
08:30105 T 109 / 2017H127, I. podlažíMgr. Walach AdamJan ReimannVeřejné zasedání
09:00105 T 50 / 2019H127, I. podlažíMgr. Walach AdamVojtech Mako
Michaela Remišová
Hlavní líčení
07:50116 C 81 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaBohemia Faktoring, a.s.
Gabriela Bučková
Vyhlášení rozsudku
08:00116 C 144 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaMiroslav Malyszek
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Vyhlášení rozsudku
08:10116 C 165 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marek Glas
Vyhlášení rozsudku
08:20116 C 166 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Vendula Marošová
Vyhlášení rozsudku
09:50116 C 124 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaPetr Augustovič
IFIS investiční fond, a.s.
JednáníAno
10:00116 C 3 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaSabrina Lakatošová
T-Mobile Czech Republic a.s.
JednáníAno
10:10116 C 89 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaDavid Formánek
T-Mobile Czech Republic a.s.
JednáníAno
10:20116 C 110 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaValburga Leitnerová
T-Mobile Czech Republic a.s.
JednáníAno
08:15130 C 157 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaTomáš Pastrňák
Statutární město Havířov
Jednání
08:25130 C 153 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaSlavia pojišťovna a.s.
Dominik Tousecký
Jednání
08:35130 C 130 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaBytové družstvo v Orlové
Martin Kublin
Jednání
09:00130 C 150 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaCREDITFIELD, s.r.o.
Radoslava Horváthová
Jednání
09:15130 C 477 / 2018H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaLAMA energy a.s.
Jaroslav Strózik
Jednání
08:00101 T 126 / 2018H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaMarcel Botoš
Robert Letko
Jaroslav Peter
Daniel Szeliga
Ladislav Waszut
Hlavní líčení s dokazováním
10:30101 T 35 / 2017H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaVítězslav Jurečka
Tamara Paseková
Martin Vaculík
Veřejné zasedání
09:00109 C 189 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaStanislav Krištof
Martina Krištofová
Jednání
09:30109 C 211 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaJosef Bihári
Dopravní podnik města Brna,a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:35109 C 206 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik Ostrava a.s.
Milan Grundza
Vyhlášení rozsudku
09:40109 C 210 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik Ostrava a.s.
Tomáš Kaňa
Vyhlášení rozsudku
09:45109 C 200 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Gawlas
Vyhlášení rozsudku
09:50109 C 198 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Eva Havlínová
Vyhlášení rozsudku
09:55109 C 197 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Skokánek
Vyhlášení rozsudku
13:00109 C 185 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaIntrum Czech, s.r.o.
Kamila Twardková
Jednání
13:10109 C 131 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaČeská pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Antonín Novotný
Jednání
08:00104 T 75 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaRoman BužoHlavní líčení
09:00104 T 78 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaTomáš Sedlář
Tomáš Střaslička
Hlavní líčení s dokazováním
10:30104 T 66 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaKrzysztof PyrytHlavní líčení
10:40104 T 114 / 2018H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaVeřejné zasedání
10:50104 T 52 / 2018H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaVeřejné zasedání
08:30108 C 318 / 2016H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaJan Beneš
Ivo Chrobok
Eva Sloninová
Jednání
12:30108 C 412 / 2018H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaMgr. David Fajkoš
Rostislav Popek
Jednání
08:00100 P 159 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednáníAno
08:00124 P A NC 185 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednáníAno
09:00100 P 9 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:00123 P A NC 5 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
12:30100 P 645 / 2009H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
12:30124 P A NC 361 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:30124 P A NC 4 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:30123 P A NC 139 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:00100 P 170 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaVýslech
14:00123 P A NC 163 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaVýslech
09:0021 C 111 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Miroslav Ďurian
Jednání
09:0521 C 152 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Jana Křížanová
Jednání
09:1021 C 160 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Pavel Mirga
Jednání
09:1521 C 163 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Stanislav Krebes
Jednání
09:2021 C 162 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Zdeněk Havlíček
Jednání
12:3021 C 11 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková Janainnogy Energie, s.r.o.
Patrik Swaczyna
Jednání
12:4021 C 48 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková Janainnogy Energie, s.r.o.
Tibor Ščuka
Jednání
12:5021 C 138 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaMarie Gažíková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
13:0021 C 127 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková Janainnogy Energie, s.r.o.
Barbora Sudová
Jednání
13:4521 C 174 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaMartina Džobáková
InvestCapital Ltd
Jednání
13:5021 C 156 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaMartin Buchta
InvestCapital Ltd
Jednání
08:000 P 170 / 2010224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
08:0041 P A NC 149 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
09:000 P 332 / 2013224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
09:0041 P A NC 153 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
09:0041 P A NC 154 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
10:0041 NC 3 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 P A NC 25 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
08:005 PP 16 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
09:005 T 43 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaPatrik VelkýHlavní líčení
12:305 T 50 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení s dokazováním
13:005 T 42 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaMarkéta EckertováVeřejné zasedání
13:305 T 172 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaJiří ParmaHlavní líčení s dokazováním
15:005 PP 12 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
07:3020 C 41 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášPetr Pustay
Martina Pustayová
Jednání
08:0020 C 100 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášMgr. Petr Kubiena
Mgr. Kateřina Kubienová
Jednání
12:3020 C 131 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášIntrum Czech, s.r.o.
Jessica Konečná
JednáníAno
08:0017 C 508 / 2018306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaKarel Vintrlík
Lenka Vintrlíková
Jednání
08:3017 C 412 / 2016306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaRostislav Skalka
Kristýna Skalková
Jednání
09:3017 C 79 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaSlezská účetní kancelář s.r.o.
Steridex plus s.r.o.
JednáníAno
10:0017 C 524 / 2018306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaOPR-Finance s.r.o.
Karin Starcová
Výslech
10:3017 C 167 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaJan Blažek
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:3517 C 64 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaMartin Chudoba
DBS invest s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:4017 C 134 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jan Kováč
Vyhlášení rozsudku
10:4517 C 141 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaMartin Chudoba
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:5017 C 160 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaDopravní podnik Ostrava a.s.
Pavel Mirga
Vyhlášení rozsudku
10:5517 C 166 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaDopravní podnik Ostrava a.s.
Michael Koutek
Vyhlášení rozsudku
11:0017 C 168 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ladislav Tóth
Vyhlášení rozsudku
11:0517 C 163 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Radek Harvan
Vyhlášení rozsudku
11:1017 C 162 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Hub
Vyhlášení rozsudku
12:0062 C 175 / 2009306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaBohumínská městská nemocnice, a.s.
Anna Milevská
Jednání
08:4516 C 516 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaČEZ Prodej, a.s.
Marcela Doleželová
Vyhlášení rozsudku
08:5016 C 537 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová Irenainnogy Energie, s.r.o.
Nikola Pohlodková
Vyhlášení rozsudku
08:5516 C 142 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaČeská spořitelna, a.s.
Aleš Herman
Vyhlášení rozsudku
09:0016 C 494 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaRadek Červeňák
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Jednání
12:3016 C 530 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaMartin Miterko
PPL CZ s.r.o.
Jednání
07:3025 C 66 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanOKD, a.s.
Jan Pavelek
Jednání
08:0025 C 84 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanTomáš Jakubík
ŠKODA AUTO a.s.
Jednání
08:3025 C 77 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanOKD, a.s.
Roman Schwarz
JednáníAno
12:3025 C 294 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanDomov Alzheimer Darkov z.ú.
Patronus třetí SICAV a.s.
Jednání
12:301 T 20 / 2019323, III. podlažíJUDr. Pustówková GražynaMichal KříbalaHlavní líčení s dokazováním

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:00106 C 161 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraESSOX s.r.o.
Miroslav Němec
Jednání
08:30106 C 362 / 2018H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraSEMAG spol. s r.o.
Dmytro Stoyanov
Jednání
10:00106 C 158 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraRESIDOMO, s.r.o.
Patrik Sliwka
Vyhlášení rozsudku
10:15106 C 167 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ivona Nováková
Vyhlášení rozsudku
12:30106 C 133 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraJakub Heczko
Statutární město Havířov
Vyhlášení rozsudku
12:45106 C 155 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marian Zachar
Vyhlášení rozsudku
08:00111 C 152 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoRESIDOMO, s.r.o.
Michal Závodi
Jednání
08:15111 C 161 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoFrantišek Kubát
Bc. Libor Pečinka
JednáníAno
08:15111 C 170 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík Ottoinnogy Energie, s.r.o.
Zdeněk Simeichel
Jednání
08:30111 C 169 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoJiří Kraus
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
08:00101 T 20 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaDavid BabiszHlavní líčení
09:30101 T 37 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaHlavní líčení
09:45101 T 66 / 2018H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaMichal SzabóVeřejné zasedáníAno
10:00101 T 86 / 2016H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaDavid GracaVeřejné zasedání
10:15101 T 31 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaHlavní líčení s dokazováním
08:00110 C 495 / 2018H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaZdenka Dvořáková
Jozef Miklušák
Jednání
12:30110 C 103 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaVáclav Orlík
RESIDOMO, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:35110 C 117 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaČeská pojišťovna a.s.
Denis Demeter
Vyhlášení rozsudku
12:40110 C 116 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vladislav Jurczek
Vyhlášení rozsudku
08:00112 C 168 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraRESIDOMO, s.r.o.
Dominika Senková
Jednání
08:30112 C 173 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraDavid Miřácký
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:35112 C 172 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Václav Tomášik
Vyhlášení rozsudku
12:30112 C 429 / 2018H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraMilan Cygonek
MUDr. Eva Urbánková
Jednání
08:00100 P 153 / 2003H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:00121 P A NC 203 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
08:3028 P 389 / 86H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:30121 P A NC 204 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
09:00100 P 36 / 2007H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
09:00121 P A NC 208 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
09:30100 P 91 / 2015H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
09:30120 P A NC 162 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
09:30120 P A NC 163 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
10:00100 P 3 / 2013H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
10:00120 P A NC 426 / 2018H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:30100 P 118 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
12:30120 P A NC 131 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
12:30120 P A NC 132 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:30100 P 51 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednáníAno
08:30122 P A NC 30 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:15100 P 106 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:15122 P A NC 88 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:45122 P A NC 126 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:45100 P 250 / 2012H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:45122 P A NC 127 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
10:15122 NC 2 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
10:15122 P A NC 22 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
12:30122 NC 1302 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
12:30122 P A NC 107 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:00100 P 499 / 2014H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:00122 P A NC 132 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
13:00122 P A NC 153 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
13:15100 P 332 / 2012H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:15122 P A NC 128 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:15122 P A NC 129 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
14:00122 NC 3319 / 2018H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
14:00122 P A NC 312 / 2018H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
14:00122 P A NC 308 / 2018H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:00100 P 94 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
08:00123 P A NC 84 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
08:30100 P 93 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
08:30123 P A NC 85 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
09:15100 P 189 / 2003H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:15123 P A NC 72 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:30123 P A NC 99 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
12:30100 P 40 / 2017H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
08:000 P 13 / 2010222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
08:0039 P A NC 50 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
08:0039 P A NC 12 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
09:300 P 61 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
09:3039 P A NC 57 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
10:300 P 404 / 2011222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
10:3039 P A NC 168 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
12:000 P 62 / 2010222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
12:0039 P A NC 80 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
12:0039 P A NC 81 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
12:0039 P A NC 82 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
08:000 P 74 / 2013224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
08:0043 P A NC 234 / 2016224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:009 T 224 / 2018225, II. podlažíMgr. Babušek KamilLadislav RusinNeveřejné zasedáníAno
08:159 T 65 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilIng. Pavel ŠrámekNeveřejné zasedáníAno
12:309 T 36 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilRoman GáborHlavní líčení s dokazováním
13:309 T 127 / 2017225, II. podlažíMgr. Babušek KamilVeřejné zasedání
13:459 T 89 / 2017225, II. podlažíMgr. Babušek KamilAdam Knop-KostkaVeřejné zasedání
14:109 T 70 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilMatěj PajtášHlavní líčení s dokazováním
08:304 T 18 / 2019301, III. podlažíMgr. Martikán JanMário NeuschelHlavní líčení s dokazováním
09:0049 EXE 6 / 2019305, III. podlažíMgr. Domonkošová JanaVýslechAno
08:1527 C 33 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanMilan Janočko
Krystyna Janočková
JednáníAno
08:1542 NC 7 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednáníAno
08:1542 P A NC 53 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:0042 NC 15 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
10:0042 P A NC 102 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:300 P 211 / 2016322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
12:3042 P A NC 80 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
12:3042 P A NC 81 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
13:000 P 226 / 2016322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
13:0042 P A NC 71 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
13:0042 P A NC 72 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30102 T 59 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraHlavní líčení
09:30102 T 60 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraHlavní líčení
12:30102 NT 303 / 2011H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraVeřejné zasedání
13:30102 T 82 / 2017H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraVeřejné zasedání
08:30130 C 147 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaLukáš Gajdoš
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:40130 C 145 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková Michaelainnogy Energie, s.r.o.
Karel Kokoszynski
Jednání
08:50130 C 142 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaAnton Danko
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:00130 C 170 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Kateřina Kovácsiková
Vyhlášení rozsudku
09:05130 C 163 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaRadek Chromik
Statutární město Havířov
Vyhlášení rozsudku
09:10130 C 154 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Klus
Vyhlášení rozsudku
09:15130 C 171 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kamila Twardková
Vyhlášení rozsudku
09:20130 C 168 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaČEZ Prodej, a.s.
Lukáš Uharek
Vyhlášení rozsudku
13:00130 C 433 / 2018H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaCreditKasa s.r.o.
Patrik Skotnica
Jednání
13:15130 C 56 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaCreditKasa s.r.o.
Johana Palarczyková
Jednání
08:30115 C 89 / 2019H225, II. podlažíBc. Vlachopulosová Jana DiS.Barbora Hrdličková
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
Jednání
08:40115 C 130 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaRichard Jahn
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Jednání
08:50115 C 139 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaŽaneta Prašivková
SIM PŮJČKA s.r.o.
Jednání
08:00107 C 129 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaKarolina Klozová
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:15107 C 109 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaRESIDOMO, s.r.o.
Jiří Turek
Jednání
08:25107 C 116 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaMarcel Mušuka
Iveta Mušuková
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:00107 C 93 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaJakub Kačmařík
Lenka Kačmaříková
Jednání
10:00107 C 112 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaMedius Office Collection s.r.o.
Josef Pert
Jednání
10:50107 C 121 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaSprif s.r.o.
Roman Starzyczny
Jednání
12:30107 C 106 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaInvestCapital Ltd
Miroslav Parčí
Jednání
12:40107 C 134 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaRadka Bugajová
InvestCapital Ltd
Jednání
14:00107 C 311 / 2018H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaJan Hanák
Jana Závodná
Jednání
08:00100 P 32 / 2013H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00119 P A NC 102 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
08:00119 P A NC 161 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
09:30100 P 532 / 2011H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
09:30119 P A NC 98 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
10:30119 NC 1814 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
10:30119 P A NC 143 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00112 C 171 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraPatrik Bandy
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:15112 C 157 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová Petrainnogy Energie, s.r.o.
Martin Vaculík
Jednání
08:30117 C 167 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieOPR-Finance s.r.o.
Alex Vybíralík
Jednání
08:40117 C 171 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieDirect pojišťovna, a.s.
Jaroslav Rous
Jednání
08:50117 C 125 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieMEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
Petra Široká
Vyhlášení rozsudku
09:00117 C 80 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieKateřina Danišová
Marcela Rašková
Jednání
09:15117 C 142 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieIveta Horníčková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:30117 C 166 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieIvana Konvičková
Iaroslav Polacsek
Výslech
08:30108 C 165 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Rostislav Němec
Jednání
08:35108 NC 5103 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaJednání
08:50108 C 167 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaDopravní podnik Ostrava a.s.
Dominika Matušková
Jednání
08:0010 TM 17 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
08:0010 T 49 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaAdrian FerencHlavní líčení s dokazovánímAno
10:1510 T 189 / 2016201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
10:3010 T 120 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
12:3010 TM 15 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaHlavní líčení s dokazováním
13:1510 T 64 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
13:3010 T 51 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaŠtefan TurtákHlavní líčení s dokazováním
14:1510 T 52 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaJiří BystroňHlavní líčení s dokazováním
14:3010 T 20 / 2017201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
14:4510 T 20 / 2017201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
08:3038 NC 18 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
08:3038 P A NC 109 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
08:3038 P A NC 110 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
09:1538 NC 19 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
09:1538 P A NC 114 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
09:1538 P A NC 131 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
12:300 P 127 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
12:3038 P A NC 118 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
12:3038 P A NC 119 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
08:0041 NC 1808 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
08:0041 P A NC 161 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
09:000 P 200 / 2018224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
09:0041 P A NC 96 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
10:0041 NC 12 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 P A NC 127 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
10:0041 P A NC 84 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
12:300 P 328 / 2013224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:3041 P A NC 38 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
12:3041 P A NC 35 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
14:000 P 155 / 2018224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
14:0041 P A NC 169 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:305 T 85 / 2016301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaIvana Falcová
Roman Karpenko
Villax Consulting Ltd, organizační složka
Hlavní líčení s dokazováním
13:005 PP 15 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
14:005 T 189 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení
08:0026 C 117 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekBohemia Faktoring, a.s.
Dominik Farbár
Jednání
08:2026 C 186 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekMarek Paulovič
Šárka Paulovičová
Výslech
09:0026 C 94 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekSpolečenství vlastníků Studentská 2360, Karviná - Mizerov
Viktória Tóthová
Jednání
09:2026 C 168 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekČeská pojišťovna a.s.
Marek Kišš
Jednání
09:4026 C 175 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekGENIX GROUP LTD
Kamil Pompa
Jednání
10:0026 C 174 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekFIDENTIA s.r.o.
Nikol Grossová
Jednání
10:1026 C 71 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekPetr Salamon
Nikola Salamon Josefi
Jednání
10:3026 C 167 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekMarie Maňásková
OPR-Finance s.r.o.
JednáníAno
12:0026 C 137 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekHome Credit a.s.
Petr Kresila
Jednání
12:3026 C 170 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekGenerali Pojišťovna a.s.
Filip Mazal
Jednání
12:4526 C 176 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik Ostrava a.s.
Josef Horváth
Jednání
13:1026 C 106 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekJosef Horváth
Barbora Tomková
Jednání
13:4026 C 163 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekLucie Gáborová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
14:0026 C 132 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Marek Věčorek
Jednání
14:2026 C 166 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekIntrum Czech, s.r.o.
Jana Matějná
Jednání
15:1026 C 155 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekČeská pojišťovna a.s.
Zdeněk Zamazal
Jednání
07:3020 C 63 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášTomáš Rusek
Martina Rusková
Jednání
08:0020 C 90 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášInvestCapital Ltd
Lukáš Mlynárik
Jednání
09:0020 C 130 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášNikola Pastieriková
Josef Vontszemű
Jednání
09:3020 C 20 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášPetr Kresila
Roman Volák
Jednání
10:0020 C 169 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana Tomášinnogy Energie, s.r.o.
Vítězslav Kůželovský
Jednání
08:3016 C 28 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaRenáta Balogová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:5016 C 45 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová Irenainnogy Energie, s.r.o.
Robert Nistor
Jednání
09:1016 C 73 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaMarián Demeter
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:2516 C 81 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaVeronika Gáborová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:4016 C 168 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová Irenainnogy Energie, s.r.o.
Terezie Kančiová
Jednání
12:3016 C 126 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Renáta Wojaczková
Jednání
12:5016 C 128 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Patrícia Turoková
Jednání
13:1016 C 136 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Jan Brázda
Jednání
13:2516 C 162 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Nela Lahitová
Jednání
13:4016 C 165 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaBohemia Faktoring, a.s.
Vladimír Cicko
Jednání
14:3016 C 486 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaLucie Hoderová
RILEX TRADERS, a.s.
Vyhlášení rozsudku
14:4016 C 172 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaOtmar Moczydlan
Alena Moczydlanová
Jednání
07:3025 C 67 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanOKD, a.s.
Aleš Szotkowski
Jednání
08:0025 C 217 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanOKD, a.s.
Václav Ovesný
Jednání
08:4525 C 270 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanJozef Kubik
VL - TECH s.r.o.
Jednání
12:0025 C 239 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanČEZ Distribuce, a. s.
Ota Matros
Jednání

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30105 T 53 / 2019H127, I. podlažíMgr. Walach AdamHlavní líčení
09:30105 T 56 / 2019H127, I. podlažíMgr. Walach AdamJiří BabičkaHlavní líčení
08:00111 C 106 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoAnna Kubíčková
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY
Jednání
10:00111 C 112 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoJan Potyka
Veronika Potyková
Jednání
10:15111 C 171 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoIFIS investiční fond, a.s.
Sandra Ruszóová
Jednání
10:30111 C 172 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoRostislav Černík
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
07:45119 NC 3326 / 2018H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
07:45119 P A NC 420 / 2018H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
07:45119 P A NC 430 / 2018H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:10119 NC 3301 / 2019H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.JednáníAno
08:10119 P A NC 2 / 2019H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.JednáníAno
08:10119 P A NC 18 / 2019H228, II. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.JednáníAno
08:00110 C 88 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaIngrid Goliková
Dagmar Sobotíková
JednáníAno
09:00110 C 119 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaBronislav Ciompa
Lenka Ciompová Velká
JednáníAno
10:00110 C 130 / 2016H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaSYSTHERM s.r.o.
VAPES CE s.r.o.
JednáníAno
12:45110 C 121 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Jakub Pecháček
Jednání
12:50110 C 436 / 2018H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Dominik Krystyník
Jednání
08:00112 C 144 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraPavel Ocieczek
Kateřina Ocieczková
Jednání
12:30112 C 165 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Ljudmila Foukalová
Jednání
08:00104 T 92 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaJakub LukaHlavní líčení
10:15104 T 91 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaHlavní líčení s dokazováním
08:00100 P 271 / 2010H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:00121 P A NC 144 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
10:00121 NC 28 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
10:00121 P A NC 196 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
08:20122 NC 9 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaVýslech
08:30100 P 113 / 2012H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:30122 P A NC 130 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:30122 P A NC 131 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:00100 P 124 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:00122 P A NC 109 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:45100 P 125 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:45122 P A NC 110 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
12:30100 P 108 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
12:30122 P A NC 163 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
12:30122 P A NC 87 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
13:30100 P 708 / 2007H325, III. podlažíMgr. Kutaj LumírJednání
13:30120 P A NC 134 / 2018H325, III. podlažíMgr. Kutaj LumírJednání
13:30120 P A NC 135 / 2018H325, III. podlažíMgr. Kutaj LumírJednání
13:30120 P A NC 136 / 2018H325, III. podlažíMgr. Kutaj LumírJednání
09:00123 NC 32 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:00123 P A NC 45 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
09:00123 P A NC 130 / 2018H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
08:000 P 111 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
08:0039 P A NC 108 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
08:0039 P A NC 166 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
10:000 P 264 / 2013222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
10:0039 P A NC 44 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
10:0039 P A NC 45 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
10:300 P 48 / 2014222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
10:3039 P A NC 140 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
12:000 P 219 / 2017222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
12:0039 P A NC 101 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
08:000 P 412 / 2007224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
08:0043 P A NC 67 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
09:0043 NC 15 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
09:0043 P A NC 109 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
09:0043 P A NC 110 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
12:000 P 101 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
12:0043 P A NC 93 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
08:159 T 81 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilOndřej MichalíkHlavní líčení s dokazováním
12:309 T 142 / 2016225, II. podlažíMgr. Babušek KamilRoman CyroňVeřejné zasedání
12:459 T 75 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilHlavní líčení s dokazováním
13:209 T 78 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilRomana KostřebováHlavní líčení s dokazováním
08:008 T 76 / 2018301, III. podlažíMgr. Martikán JanMartin Janečka
Zdeněk Zielina
Hlavní líčení s dokazováním
12:304 T 8 / 2019301, III. podlažíMgr. Martikán JanJosef RajsHlavní líčení
08:1527 C 510 / 2018320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanVojtěch Krištofik
Ing. Ivana Krištofiková
Jednání
12:1527 C 74 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanJiří Kovář
Michaela Kovářová
Jednání
12:3027 C 126 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanGenerali Pojišťovna a.s.
Jiří Kovařík
Jednání
12:3527 C 124 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanGenerali Pojišťovna a.s.
Petr Stonavský
Jednání
12:4027 C 108 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanAllianz pojišťovna, a.s.
Jakub Kiedroň
Jednání
12:4527 C 106 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanČeská pojišťovna a.s.
Daniel Petík
Jednání
12:5027 C 104 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanČeská pojišťovna a.s.
Štefan Féneš
Jednání
12:5527 C 133 / 2019320, III. podlažíJUDr. Hlaváč RomanKamil Ryška
Iva Ryšková
Jednání
08:150 P 448 / 2016322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
08:1542 P A NC 337 / 2016322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:300 P 109 / 2011322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
12:3042 P A NC 44 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:3042 P A NC 45 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:3042 P A NC 25 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:301 T 117 / 2017323, III. podlažíJUDr. Pustówková GražynaDominik FloderHlavní líčení s dokazováním

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30102 T 72 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraDenis ChrobokHlavní líčení
08:00106 C 168 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraMedius Office Collection s.r.o.
Šárka Stolaříková
Jednání
08:30106 C 149 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraPatrik Hanák
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
09:00106 C 122 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraKristýna Hanáková
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
09:15106 C 164 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraCREDITFIELD, s.r.o.
Gabriela Svačinová
Jednání
09:45106 C 152 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraPetr Albert
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
10:00106 C 157 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraCOOL CREDIT, s.r.o.
Jiří Kantorek
Jednání
10:15106 C 169 / 2019H201, II. podlažíMgr. Hermannová PetraJiřina Bílková
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:30130 C 159 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Dominik Votýpka
Jednání
09:35130 C 160 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaJozef Bakalík
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
09:40130 C 149 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaVlasta Baladová
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
09:45130 C 133 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Robert Koziel
Jednání
09:50130 C 165 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Michal Sitsch
Jednání
08:30115 C 124 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaIFIS investiční fond, a.s.
Kateřina Juráková
JednáníAno
08:35115 C 144 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaInvestCapital Ltd
Michal Palan
JednáníAno
08:00100 P 194 / 2015H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00119 P A NC 99 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:00119 NC 28 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
09:00119 P A NC 190 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
09:30119 NC 4001 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
09:30119 P A NC 224 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
08:30117 C 322 / 2018H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Gejza Dunka
Jednání
08:50117 C 147 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Jozef Viola
JednáníAno
08:50117 C 159 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Kancner
Jednání
09:00117 C 169 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Libor Horváth
Jednání
09:10117 C 149 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Lucie Hlavatá
Jednání
09:15117 C 165 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Simona Čubová
Jednání
09:20117 C 164 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieBohemia Faktoring, a.s.
Monika Jančová
Jednání
09:30117 C 170 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieJakub Lincer
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:40117 C 162 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieGabriela Korytárová
Statutární město Havířov
Jednání
08:0010 T 7 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaDaniel Fekeč
Kateřina Hokynářová
Michal Waliczek
Hlavní líčení s dokazováním
08:0038 NC 20 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
08:0038 P A NC 124 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
09:1532 P 40 / 77223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednáníAno
09:1538 P A NC 128 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednáníAno
09:1538 P A NC 129 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednáníAno
09:300 P 104 / 2017223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
09:3038 P A NC 57 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
09:3038 P A NC 321 / 2018223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
12:0038 NC 1301 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
12:0038 P A NC 65 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
08:0041 NC 21 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
08:0041 P A NC 140 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
08:0041 P A NC 141 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
09:000 P 263 / 2016224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednáníAno
09:0041 P A NC 221 / 2018224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednáníAno
10:0041 NC 15 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 P A NC 102 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
09:4523 C 123 / 2019225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieWiesław Jan Szafarczyk
Linda Tomková
Jednání
10:0023 C 79 / 2019225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieFilip Bousek
T&C DOMOV s.r.o.
Jednání
10:1023 C 116 / 2019225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieČeská spořitelna, a.s.
Darja Příleská
Jednání
10:3023 C 165 / 2018225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieJUDr. Alena Kubalová
Nikola Kunschkeová
Jednání
10:4023 C 134 / 2019225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieLAMA energy a.s.
Veronika Raimová
Vyhlášení rozsudku
10:4523 C 174 / 2019225, II. podlažíMgr. Ing. Miczková MarieMilan Grycz
Alena Gryczová
Jednání
08:005 T 48 / 2015301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaTomáš GlacVeřejné zasedání
08:305 NT 3026 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVladimír ProcházkaVeřejné zasedání
09:005 T 76 / 2011301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
08:3016 C 39 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaRadomír Kuča
Karel Soural
Výslech
08:0025 C 151 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanJozef Matuský
OKD, a.s.
JednáníAno