Okresní soud Karviná

Pondělí 25. 11. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30102 T 185 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraTomáš RigoHlavní líčení
08:30105 T 55 / 2019H127, I. podlažíMgr. Walach AdamVeřejné zasedání
08:00101 T 35 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaHlavní líčení s dokazováním
08:20101 T 53 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaEmil PlachetkaHlavní líčení
09:20101 T 105 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaRobert GembickýHlavní líčení
08:00103 T 122 / 2018H227, II. podlažíJUDr. Binová LubomíraRadoslav HagenHlavní líčení
12:30103 NT 3203 / 2019H227, II. podlažíJUDr. Binová LubomíraVeřejné zasedání
09:00107 C 10 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaMUDr. Václav Chrobák
Drahuše Chrobáková
JednáníAno
12:30107 C 346 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaIgor Petráš
Lenka Petrášová
Jednání
13:00109 C 369 / 2019H320, III. podlažíMgr. Bouhalika MichaelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Adam Mocek
Vyhlášení rozsudku
12:30112 C 331 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraPetr Mašlej
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
08:00104 T 196 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaLukáš VilčekHlavní líčení
09:00104 T 113 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaMichal GabčoHlavní líčení
10:00104 T 199 / 2019H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaHlavní líčení
10:30104 NT 304 / 2014H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaPetr ŠandorVeřejné zasedání
10:45104 T 69 / 2018H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaVeřejné zasedání
10:50104 T 170 / 2015H323, III. podlažíMgr. Raszyková HanaRenát PáralVeřejné zasedání
08:30108 C 185 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaMiroslav Hrbáček
Zuzana Hrbáčková
Jednání
09:15108 C 335 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaDopravní podnik Ostrava a.s.
Dušan Gaži
Jednání
09:25108 C 215 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaRobert Rotigel
Lucie Rotigelová
Jednání
12:30108 C 354 / 2018H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaBohemia Faktoring, a.s.
Anna Ferencová
Jednání
12:45108 C 293 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaMichal Hoferik
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
08:15123 NC 1824 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
08:15123 P A NC 312 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
09:00100 P 150 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:00123 P A NC 318 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
09:45100 P 477 / 2006H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:45123 P A NC 324 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:45123 P A NC 325 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
12:15123 NC 13 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
12:15123 P A NC 405 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
12:15123 P A NC 93 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
08:300 P 170 / 2016111, I. podlažíKočiščáková MonikaVýslech
08:0010 TM 27 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
10:4510 T 168 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
10:5010 T 89 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaHlavní líčení s dokazováním
12:3010 T 119 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaIvo Křenek
Ing. Nikoleta Sladká
Hlavní líčení s dokazováním
11:0021 C 30 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaMiroslav Mytych
Dalibor Puk
Jednání
08:300 P 104 / 2017223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednáníAno
08:3038 P A NC 57 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednáníAno
08:3038 P A NC 321 / 2018223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednáníAno
12:300 P 358 / 2018223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
12:3038 P A NC 231 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
12:3038 P A NC 232 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
13:150 P 408 / 2011223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
13:1538 P A NC 277 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 445 / 2014224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
09:0041 P A NC 327 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
10:300 P 60 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednáníAno
10:3041 P A NC 292 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednáníAno
12:3041 P A NC 249 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 147 / 2016224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:3041 P A NC 276 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
13:300 P 147 / 2016224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
13:3041 P A NC 276 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
13:3041 P A NC 249 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:005 T 14 / 2017301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaLukáš OchmanHlavní líčení
10:005 PP 42 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
11:005 T 63 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaOndřej KawulokVeřejné zasedáníAno
11:005 T 99 / 2015301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaJan LalikVeřejné zasedání
12:155 T 187 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaRobert LeškoHlavní líčení s dokazováním
12:305 T 132 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení s dokazováním
14:005 T 144 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaLukáš VágnerHlavní líčení s dokazováním
07:3020 C 353 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášJakub Antl
Kristýna Antl
Jednání
08:0020 C 265 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášIvana Kančiová
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
13:0020 C 107 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
JUDr. Juraj Polák
Jednání
08:0017 C 347 / 2018306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaIng. Bc. Helena Martinová
Jan Wrožyna
Jednání
10:0017 C 236 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaRené Kánský
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:0017 C 223 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaIFIS investiční fond, a.s.
Ing. Josef Szamaránszký
Jednání
12:0517 C 113 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaIFIS investiční fond, a.s.
Dušan Vidlička
Jednání
12:1017 C 249 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaNaděžda Brzesková
IFIS investiční fond, a.s.
Jednání
12:4517 C 125 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaLumír Betík
Kristina Čidalíková
Žaneta Zábranská
Jednání
13:4517 C 89 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaJozef Ferenc
Sprif s.r.o.
Jednání
14:0017 C 331 / 2019306, III. podlažíMgr. Trombiková IrenaČeská spořitelna, a.s.
Michaela Drobková
Jednání
08:0025 C 177 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanRESIDOMO, s.r.o.
Michala Toráčová
Jednání
09:0025 C 45 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanMarcel Chrobák
Květoslava Chrobáková
R+T autoservis s.r.o.
JednáníAno
12:3025 C 112 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanBrandwijk Bytový Fond s.r.o.
Lukáš Jarabica
Tereza Jarabicová
Jednání
13:1525 C 89 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanBrandwijk Bytový Fond s.r.o.
Lukáš Jarabica
Tereza Jarabicová
Jednání

Úterý 26. 11. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:30102 T 175 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraHlavní líčení
12:30102 T 60 / 2019H125, I.podlažíMgr. Richterková PetraHlavní líčení
08:00111 C 214 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoMarek Port
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:15111 C 332 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoInvestCapital Ltd
Václav Tomášik
Jednání
08:30111 C 331 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoMěstská knihovna Orlová, příspěvková organizace
Marie Šlachtová
Jednání
08:45111 C 247 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoBohemia Faktoring, a.s.
Vladislav Jurczek
Jednání
09:00111 C 336 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Kateřina Malíková
Jednání
09:15111 C 328 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoMonika Outolná
Vladislav Outolný
Jednání
09:30111 C 339 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Filip Tanhäuser
Jednání
09:40111 C 341 / 2019H224, II. podlažíMgr. Slavík OttoDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Gawlas
Jednání
08:00101 T 122 / 2017H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaVeřejné zasedání
08:45101 T 105 / 2013H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaVeřejné zasedání
08:55101 T 101 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaHlavní líčení
09:20101 T 99 / 2019H225, II. podlažíJUDr. Laššáková LíviaHlavní líčení
08:00103 T 95 / 2019H227, II. podlažíJUDr. Binová LubomíraMUDr. David Buzek
MUDr. Bronislav Firla
Hlavní líčení
07:35119 P A NC 342 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
07:35100 P 355 / 2016H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
07:35119 P A NC 341 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00100 P 230 / 2012H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00119 P A NC 289 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:00119 NC 50 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
09:00119 P A NC 323 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
09:40100 P 459 / 2007H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
09:40119 P A NC 345 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Nezletilá osobaJednání
10:40119 P A NC 358 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
10:40119 P A NC 359 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
10:40100 P 481 / 2011H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
12:10119 NC 2201 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
12:10119 P A NC 41 / 2019H301, III. podlažíJUDr. Štěpánová Kateřina Ph.D.Jednání
08:00100 P 89 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:00121 P A NC 385 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:45100 P 393 / 2012H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:45121 P A NC 409 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
09:30121 NC 66 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
09:30121 P A NC 451 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
10:15100 P 72 / 2005H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
10:15121 P A NC 389 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
12:30121 NC 64 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
12:30121 P A NC 439 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
13:45100 P 300 / 2011H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
13:45121 P A NC 467 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
13:45121 P A NC 468 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanNezletilá osobaJednání
14:15100 P 409 / 2016H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
14:15121 P A NC 427 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
14:15121 P A NC 428 / 2019H324, III. podlažíJUDr. Iskřický JanJednání
08:30100 P 333 / 2012H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:30122 P A NC 266 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:30122 P A NC 267 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:00100 P 288 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
09:00122 P A NC 263 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
10:00100 P 272 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
10:00122 P A NC 272 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
10:00122 P A NC 257 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaNezletilá osobaJednání
13:00120 NC 1835 / 2018H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:00120 P A NC 23 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:00120 P A NC 24 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
13:00120 P A NC 25 / 2019H325, III. podlažíMgr. Szvitková MartinaJednání
08:00120 NC 7 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
08:00120 P A NC 56 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaNezletilá osobaJednání
10:00124 NC 1807 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
10:00124 P A NC 36 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
12:30100 P 401 / 2007H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
12:30124 P A NC 57 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
12:30124 P A NC 58 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
13:00100 P 38 / 2006H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
13:00124 P A NC 48 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
13:00124 P A NC 49 / 2019H425, IV. podlažíMgr.Bc. Matulová MichaelaJednání
09:000 P 163 / 2016222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraJednání
09:0039 P A NC 292 / 2019222, II. podlažíJUDr. Exnerová PetraNezletilá osobaJednání
08:000 P 427 / 2015224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
08:0043 P A NC 302 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
09:300 P 255 / 2006224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
09:3043 P A NC 333 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
09:3043 P A NC 288 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
12:3043 NC 38 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaJednání
12:3043 P A NC 253 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
12:3043 P A NC 327 / 2019224, II. podlažíMgr. Münsterová HanaNezletilá osobaJednání
08:159 T 153 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilJan FeberHlavní líčení s dokazováním
12:309 T 22 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilVeřejné zasedání
12:459 T 59 / 2019225, II. podlažíMgr. Babušek KamilLibor MirkovskýHlavní líčení s dokazováním
08:008 T 40 / 2017301, III. podlažíJUDr. Kristenová SilvieVeřejné zasedání
08:304 T 53 / 2019301, III. podlažíMgr. Martikán JanBronisław Stefan KiwakHlavní líčení s dokazováním
12:308 T 20 / 2018301, III. podlažíJUDr. Kristenová SilvieVeřejné zasedání
13:008 T 48 / 2018301, III. podlažíJUDr. Kristenová SilvieVeřejné zasedání
09:0049 EXE 1620 / 2017305, III. podlažíMgr. Domonkošová JanaJednání
10:0048 EXE 1925 / 2017305, III. podlažíMgr. Domonkošová JanaJednání
10:3048 EXE 1025 / 2015305, III. podlažíMgr. Domonkošová JanaJednání
09:0019 C 138 / 2019306, III. podlažíJUDr. Jurášková PavlínaIFIS investiční fond, a.s.
Jakub Kantor
JednáníAno
08:1542 NC 35 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
08:1542 P A NC 231 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 155 / 2011322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
09:3042 P A NC 308 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osobaJednání
12:3042 NC 45 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaJednání
12:3042 P A NC 292 / 2019322, III. podlažíMgr. Kypastová OlgaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Středa 27. 11. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:00116 C 250 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Zdeněk Pavlačka
Jednání
08:15116 C 329 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaHome Credit a.s.
Róbert Kroščen
Jednání
10:00116 C 319 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková Ivanainnogy Energie, s.r.o.
Rostislav Rys
Jednání
10:15116 C 312 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková Ivanainnogy Energie, s.r.o.
Iva Lunkmossová
Jednání
10:50116 C 305 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaT-Mobile Czech Republic a.s.
Marian Zachar
Jednání
11:00116 C 310 / 2019H201, II. podlažíMgr. Josieková IvanaBrigita Beňová
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
08:30130 C 326 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková Michaelainnogy Energie, s.r.o.
Markéta Richterová
Jednání
08:35130 C 341 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková Michaelainnogy Energie, s.r.o.
David Kalous
Jednání
08:40130 C 320 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková Michaelainnogy Energie, s.r.o.
David Molnár
Jednání
08:45130 C 343 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaDopravní podnik Ostrava a.s.
Lukáš Varga
Vyhlášení rozsudku
08:50130 C 331 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková Michaelainnogy Energie, s.r.o.
Lukáš Mesaroš
Jednání
09:00130 C 256 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaJUDr. Zuzana Havlíčková Ph.D.
Lukáš Klus
Jednání
09:20130 C 329 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaJana Matlochová
Statutární město Havířov
Jednání
09:30130 C 332 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaMarek Lalik
O2 Czech Republic a.s.
Jednání
09:40130 C 284 / 2019H224, II. podlažíMgr. Turčíková MichaelaČeská pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Lukáš Ďurian
Jednání
08:30115 C 275 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaStatutární město Havířov
Lukáš Vrábel
Jednání
08:35115 C 286 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Tóth
Vyhlášení rozsudku
08:45115 C 209 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaDaniel Kubica
Monika Kubicová
Jednání
09:30115 C 260 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Tereza Ovsáková
Jednání
10:20115 C 292 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaCENTROPOL ENERGY, a.s.
Marta Tomášková
Jednání
10:30115 C 239 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaAdéla Suchá
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
12:30115 C 276 / 2019H225, II. podlažíMgr. Chabičová HanaOldřich Čepek
Markéta Krehelová
Jednání
08:00103 T 122 / 2018H227, II. podlažíJUDr. Binová LubomíraRadoslav HagenHlavní líčení
12:30103 T 91 / 2019H227, II. podlažíJUDr. Binová LubomíraHlavní líčení
08:20107 C 193 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaMartin Bilský
Pyrex, spol. s r.o.
Jednání
10:00107 C 220 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaČEZ Prodej, a.s.
Ludvík Gřunděl
JednáníAno
10:00110 C 282 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Klein
Vyhlášení rozsudku
10:05110 C 287 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaČEZ Prodej, a.s.
Miloslav Lukáš
Vyhlášení rozsudku
10:10110 C 298 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaMiroslav Němec
Správa služeb hlavního města Prahy
Jednání
10:15110 C 284 / 2019H229, II. podlažíMgr. Del Favero YvonaAnna Frélichová
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
10:30107 C 281 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaČEZ Prodej, a.s.
Eva Strebrini
JednáníAno
11:00107 C 315 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková Renátainnogy Energie, s.r.o.
Giorgio Varga
Jednání
12:30107 C 178 / 2019H229, II. podlažíJUDr. Kawuloková RenátaFrantišek Hróz
Tomáš Krulikovský
Jednání
08:30117 C 342 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieCollection FAST a.s.
Lukáš Tatar
Jednání
08:50117 C 340 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieČeská pojišťovna a.s.
Martin Kubíček
Jednání
09:00117 C 316 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieRadek Chromik
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:10117 C 313 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová Silvieinnogy Energie, s.r.o.
Miroslava Mozolová
Jednání
09:30117 C 231 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieAndrea Barková
Roman Sebera
Jednání
10:40112 C 321 / 2019H321, III. podlažíMgr. Pomykaczová PetraT-Mobile Czech Republic a.s.
Pavlína Tulejová
Jednání
12:30117 C 166 / 2019H321, III. podlažíJUDr. Morongová SilvieIvana Konvičková
Iaroslav Polacsek
Jednání
08:30108 C 339 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaInvestCapital Ltd
Mária Kančiová
Jednání
08:45108 C 338 / 2019H325, III. podlažíMgr. Zavázalová JitkaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Adam Macků
Jednání
08:15100 P 129 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
08:15123 P A NC 106 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:15100 P 129 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
09:15123 P A NC 106 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:15123 P A NC 390 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:00123 NC 26 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
10:00123 P A NC 192 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:15100 P 174 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
12:15123 P A NC 194 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
13:15123 NC 37 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaJednání
13:15123 P A NC 260 / 2019H425, IV. podlažíMgr. Oravčíková MarkétaNezletilá osobaJednání
09:0039 NC 1903 / 2019111, I. podlažíKočiščáková MonikaVýslech
09:0039 P A NC 361 / 2019111, I. podlažíKočiščáková MonikaNezletilá osobaVýslech
08:0010 T 30 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaHlavní líčení s dokazováním
08:4510 T 44 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaNikolas SlepčíkVeřejné zasedání
09:0010 T 41 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaAntonín SokolíčekVeřejné zasedání
09:1510 T 108 / 2017201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaDominik KwiecinskiVeřejné zasedání
10:0010 TM 5 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaRoman Bublavý
Nezletilá osoba
Libor Palenica
Hlavní líčení s dokazováním
12:3010 T 53 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaHlavní líčení s dokazováním
13:0010 T 130 / 2019201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaJiří BariHlavní líčení s dokazováním
14:3010 T 133 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
14:4510 T 82 / 2018201, II. podlažíJUDr. Fabšíková EvaVeřejné zasedání
08:3021 C 278 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaKristina Slabá
Patrik Slabý
JednáníAno
09:3021 C 314 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaČEZ Prodej, a.s.
Monika Pechová
Jednání
09:4021 C 329 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaCREDITFIELD, s.r.o.
Tomáš Pulko
Jednání
09:5021 C 327 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaStanislav Kuboszek
O2 Czech Republic a.s.
Jednání
10:0021 C 317 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaMedius Office Collection s.r.o.
Magdalena Rigová
Jednání
12:3021 C 96 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaIng. Marek Svrčina
Mgr. Lenka Svrčinová
Jednání
13:0021 C 325 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaGenerali Pojišťovna a.s.
Milan Šandor
Jednání
13:0521 C 229 / 2019222, II. podlažíMgr. Babušková JanaVeronika Drholcová
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
08:3038 NC 39 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJednání
08:3038 P A NC 246 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaNezletilá osobaJednání
13:300 P 225 / 2012223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJindřiška KopeckáJednání
13:3038 P A NC 258 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJindřiška KopeckáJednání
13:3038 P A NC 259 / 2019223, II. podlažíMgr. Vrožinová LenkaJindřiška KopeckáJednání
08:000 P 429 / 2013224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
08:0041 P A NC 331 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaNezletilá osobaJednání
09:0041 NC 3304 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaDušan PokutaJednání
09:0041 P A NC 87 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
09:0041 P A NC 88 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 NC 3307 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 P A NC 163 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
10:0041 P A NC 164 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:300 P 275 / 2013224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:3041 P A NC 341 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
12:3041 P A NC 342 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaJednání
13:0041 NC 3305 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaVýslechAno
13:0041 P A NC 106 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaVýslechAno
13:0041 P A NC 107 / 2019224, II. podlažíMgr. Dluhoš IvanaVýslechAno
09:005 T 44 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení s dokazováním
10:005 PP 48 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaVeřejné zasedání
12:155 T 41 / 2018301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaTomáš JannyHlavní líčení s dokazováním
12:305 T 106 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaDavid Oršulík
Martin Pobežka
Hlavní líčení s dokazováním
14:005 T 79 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení s dokazováním
14:305 T 119 / 2019301, III. podlažíJUDr. Zajícová AlenaHlavní líčení
08:0026 C 351 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik Ostrava a.s.
Martin Schindler
Jednání
08:2026 C 353 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Tvrdoň
Jednání
08:4026 C 356 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Dominik Kwiecinski
Jednání
09:0026 C 355 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik Ostrava a.s.
Jaroslava Krásná
Jednání
09:2026 C 345 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jana Pouznarová
Jednání
09:4026 C 346 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik Ostrava a.s.
Veronika Kuthanová
Jednání
10:0026 C 342 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekMarek Pecha
RBP, zdravotní pojišťovna
Jednání
10:2026 C 343 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekIFIS investiční fond, a.s.
Jana Růžičková
Jednání
10:4026 C 341 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekTomáš Gábor
GENIX GROUP LTD
Jednání
12:0026 C 339 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Skála
Jednání
12:3026 C 340 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekABEWY s.r.o.
Petra Vašková
Jednání
12:5026 C 338 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekČESKÝ ROZHLAS
Tempora aurea s.r.o.
Jednání
13:1026 C 327 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekAndrea Balašková
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
13:3026 C 335 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDopravní podnik Ostrava a.s.
Jiří Michalík
Jednání
13:4526 C 334 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDirect pojišťovna, a.s.
Leona Sehnalová
Jednání
14:0026 C 337 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekDominik Betko
CREDITFIELD, s.r.o.
Jednání
14:2026 C 332 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekNemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Martin Schmeja
Jednání
14:4026 C 191 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekRené Vašek
Simona Vašková Ševčíková
Jednání
15:1026 C 331 / 2019304, III. podlažíMgr. Heczko MarekAllianz pojišťovna, a.s.
Josef Pasterčák
Jednání
08:0020 C 280 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášLukáš Verner
Barbara Vernerová
Jednání
14:0020 C 326 / 2019305, III. podlažíMgr. Ožana TomášThanh Huyen Nguyenová
Dalibor Zajac
Jednání
09:0016 C 315 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaFair Credit International, SE
Richard Śmiga
Jednání
10:0016 C 283 / 2019320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaPetr Mašek
Kateřina Mašková
Jednání
13:0016 C 539 / 2018320, III. podlažíJUDr. Žaganová IrenaIng. Martina Quispe Rodriguez
Bohumila Válková
Jednání
07:3025 C 174 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanRESIDOMO, s.r.o.
Pavel Sikora
Jednání
07:5025 C 198 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanLadislav Pilch
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
08:1025 C 183 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanMartin Operchalski
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
08:3025 C 185 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanLuděk Korytář
Lenka Korytářová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
08:5025 C 187 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanIlona Poláchová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:1025 C 190 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanJan Pavelek
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:3025 C 192 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanRESIDOMO, s.r.o.
Michal Szatanik
Jednání
09:5025 C 194 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanRESIDOMO, s.r.o.
Josef Vaněček
Jednání
10:1025 C 247 / 2018321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanRenáta Kučmová
Věra Liberdová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
12:3025 C 105 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanMartin Absolon
Monika Absolonová
Jednání
13:1525 C 160 / 2019321, III. podlažíJUDr. Chowaniec JanLadislav Zahradníček
Tomáš Zahradníček
Marcela Zahradníčková
Jednání
12:301 T 31 / 2019323, III. podlažíJUDr. Pustówková GražynaMiroslav BandyHlavní líčení s dokazováním
13:001 T 49 / 2019323, III. podlažíJUDr. Pustówková GražynaJozef JenčoHlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 28. 11. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Pátek 29. 11. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Karviná

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno