Okresní soud Kolín

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Kolín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3017 C 97 / 201810, přízemíJUDr. Suchánková MartinaJednání
09:0017 C 78 / 201810, přízemíJUDr. Suchánková MartinaMichal Fořt
Zdeňka Fořtová
Jednání
12:3017 C 77 / 201810, přízemíJUDr. Suchánková MartinaStátní pozemkový úřad
Ing. Michal Valdhans
Jednání
08:0012 C 362 / 2017111, I.Mgr. Bielová RenátaLuboš Kosík
Renata Kosíková
Jednání
09:0012 C 162 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Roman Ivanov
Jednání
09:3012 C 252 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaJET Money, s.r.o.
Zdeněk Prokůpek
Jednání
10:0012 C 238 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaLukáš Chalupa
Komerční pojišťovna, a.s.
Jednání
12:3012 C 233 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaBohemia Faktoring, a.s.
Václav Červenka
Jednání
13:0012 C 241 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaBohemia Faktoring, a.s.
Denisa Truhlářová
Jednání
13:3012 C 243 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaBohemia Faktoring, a.s.
Miroslav Slivka
JednáníAno
14:0012 C 242 / 2018111, I.Mgr. Bielová RenátaBohemia Faktoring, a.s.
Igor Telvák
Jednání
09:3022 P 109 / 2008119, I.JUDr. Teslíková HelenaIng. Petr Hamann
Iva Hamannová
Jednání
09:306 P A NC 146 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaIng. Petr Hamann
Nezletilá osoba
Jednání
10:006 C 144 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaPetr Jiránek
Roman Pokorný
Jednání
10:300 P 214 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaRichard Berger
Petra Bergerová
Jednání
13:006 P A NC 162 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaNezletilá osoba
Michal Petráň
Jednání
13:000 NC 19026 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaMěsto Říčany
Michal Petráň
Ing. Ivan Sýkora
PhDr. Jitka Sýkorová
Jarmila Vaisová
Jednání
14:0022 P 95 / 2008119, I.JUDr. Teslíková HelenaKvětoslava Ahnelová
Marek Benko
Jednání
09:007 C 339 / 2017122, I.JUDr. Mikšovská MonikaMUDr. Ladislav Korábek
MUDr. Marcela Korábková
Pavlína Příhodová
JednáníAno
13:007 C 220 / 2018122, I.JUDr. Mikšovská MonikaPavel Mach
Lucie Prskavcová
JednáníAno
08:3020 C 164 / 201816, přízemíMgr. Moravec PetrJiří Švec
Lucie Švecová
Jednání
12:3020 C 112 / 201816, přízemíMgr. Moravec PetrENGIE Services a.s.
GEOSAN GROUP a.s.
Jednání
08:3022 P 64 / 2003217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
08:3013 P A NC 120 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
08:3013 P A NC 130 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
09:0022 P 96 / 2015217, II.Mgr. Brejšová MarcelaMartin Boar
Veronika Škodová
Jednání
09:0013 P A NC 339 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaNezletilá osoba
Martin Boar
Jednání
12:300 NC 26002 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaDavid Jano
Město Kolín
Jitka Žembová
omez. Nikola Žembová
Jednání
12:3013 P A NC 27 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaDavid Jano
Jitka Žembová
Nezletilá osoba
Jednání
13:300 NC 30224 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaOndřej Bureš
Jana Burešová
Jednání
13:3013 P A NC 325 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaOndřej Bureš
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:1522 P 289 / 2012217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJitka Gebertová
Alexandr Vavřich
Jednání
14:1513 P A NC 328 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaAlexandr Vavřich
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Kolín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0022 P 33 / 200510, přízemíJUDr. Winklerová IvaMilan Bulíček
Vanda Bulíčková
Jednání
09:0010 P A NC 151 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaNezletilá osoba
Milan Bulíček
Antonín Malina
Vanda Malinová
Jednání
09:1522 P 71 / 201310, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:1510 P A NC 74 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:1510 P A NC 81 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:3022 P 268 / 201010, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:3010 P A NC 107 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:3010 P A NC 117 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:4522 P 170 / 201410, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:4510 P A NC 110 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
09:4510 P A NC 119 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
10:000 NC 7012 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaMartin Bekeš
PhDr. Martina Bekešová PhD.
Jednání
10:0010 P A NC 154 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:300 NC 14022 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaIng. Jiří Otta
Markéta Ottová
Jednání
10:3010 P A NC 166 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaIng. Jiří Otta
Nezletilá osoba
Jednání
10:3010 P A NC 167 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaIng. Jiří Otta
Nezletilá osoba
Jednání
12:1522 P 126 / 200010, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
12:1510 P A NC 109 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
12:1510 P A NC 118 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaVyhlášení rozsudku
12:300 NC 7009 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaMěsto KolínJednání
12:3010 P A NC 135 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaNezletilá osoba
Město Kolín
Jednání
13:0010 C 138 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaMarkéta Kabelková
Pavel Liška
Jednání
14:000 NC 30140 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaMarcela KortanováJednání
14:0010 P A NC 94 / 201810, přízemíJUDr. Winklerová IvaNezletilá osobaJednání
09:3011 C 228 / 2015122, I.JUDr. Matoušková JanaLeoš Mrzena
OVB Allfinanz, a.s.
Jednání
13:0011 C 75 / 2018122, I.JUDr. Matoušková JanaDavid Kašpar Šebor
Město Kolín
Nemocnice Nymburk
Jednání
08:309 C 75 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštMgr. Zuzana Bucková
Pavel Ryšánek
Státní pozemkový úřad
Jednání
13:009 C 355 / 201616, přízemíJUDr. Oliva ArnoštGabriela Hrdličková
Ivo Pospíšil
JednáníAno
13:009 C 291 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštJednání
14:009 C 241 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštJednání
15:009 C 296 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštJednání
08:1522 P 29 / 2009217, II.JUDr. Kantůrková LibušeVyhlášení rozsudku
08:155 P A NC 122 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeVyhlášení rozsudku
08:155 P A NC 139 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeVyhlášení rozsudku
08:3022 P 220 / 2000217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
08:305 P A NC 286 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:0022 P 192 / 2007217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:005 P A NC 267 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:005 P A NC 245 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:3022 P 50 / 2012217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:305 P A NC 308 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:305 P A NC 327 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJednání
09:0015 C 56 / 20184, přízemíMgr. Šottová MarkétaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Viacheslav Strizhak
Jednání
09:1515 C 57 / 20184, přízemíMgr. Šottová MarkétaBohemia Faktoring, a.s.
Ondrej Kollár
JednáníAno
09:3015 C 30 / 20184, přízemíMgr. Šottová MarkétaBohemia Faktoring, a.s.
Zuzana Kroščenová
Jednání
10:0014 C 63 / 20184, přízemíMgr. Mocová MagdaInvestCapital LTD
Artur Daniel Kopiczak
Jednání
13:0015 C 66 / 20184, přízemíMgr. Šottová MarkétaAB 4 B.V. soukromá společnost s ručením omezeným
Petra Andrea Hrubá
JednáníAno
13:0014 C 115 / 20184, přízemíMgr. Mocová MagdaJednání
13:3014 C 105 / 20184, přízemíMgr. Mocová MagdaJednání
09:0018 C 103 / 20187, přízemíMgr. Volfová MartinaJednáníAno
10:0018 C 173 / 20187, přízemíMgr. Volfová MartinaJednání
13:0018 C 144 / 20187, přízemíMgr. Volfová MartinaJednání

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Kolín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:0010 C 70 / 200810, přízemíJUDr. Winklerová IvaIng. Jindřich Franc
Mgr. Marie Francová
Ing. Stanislav Hlubocký
Město Kolín
Štěpánka Pokorná
Pavel Pokorný
Václav Uher
Jan Zadražil
Jana Zadražilová
Jednání
10:0015 C 230 / 2017111, I.Mgr. Šottová MarkétaMartin Bargár
Kateřina Bargárová
Jednání
13:0015 C 82 / 2018111, I.Mgr. Šottová MarkétaIvana Fialová
Stavební bytové družstvo Kolín
Jednání
13:1515 C 105 / 2012111, I.Mgr. Šottová MarkétaALPER a.s.
LUCRO a.s.
Jednání
09:006 C 170 / 2018119, I.JUDr. Teslíková HelenaJednání
10:006 C 60 / 2012119, I.JUDr. Teslíková HelenaJiří Čepelák
David Mykytyn
Jednání
13:006 C 165 / 2014119, I.JUDr. Teslíková HelenaA N E, spol. s r.o.
D.Š.B. POOL, s.r.o.
Jednání
14:006 C 173 / 2017119, I.JUDr. Teslíková HelenaJúlius Botoš
Česká spořitelna, a.s.
Jednání
08:007 C 261 / 2018122, I.JUDr. Mikšovská MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Tereza Lehká
Vyhlášení rozsudku
08:057 C 250 / 2018122, I.JUDr. Mikšovská MonikaČeská pojišťovna a.s.
Dagmar Laciová
Vyhlášení rozsudku
08:107 C 268 / 2018122, I.JUDr. Mikšovská MonikaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Martin Kupčík
Vyhlášení rozsudku
08:157 C 277 / 2018122, I.JUDr. Mikšovská MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Žaneta Ferencová
Vyhlášení rozsudku
10:007 C 376 / 2017122, I.JUDr. Mikšovská MonikaELEKTRO MARTÍNEK, s.r.o.
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Josef Vančura
Jednání
13:007 C 159 / 2008122, I.JUDr. Mikšovská MonikaFTV Prima Holding, a.s.
Ing. Věra Kohoutková
Jednání
08:3010 C 344 / 200916, přízemíJUDr. Oliva ArnoštKarel Kumstát
Jana Kumstátová
Jaroslava Kumstátová
Jan Svoboda
JednáníAno
13:009 C 207 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštHlavní město Praha
VSaD. s.r.o.
Jednání
09:0022 P 22 / 2015217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
09:0013 P A NC 252 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
09:3022 P 211 / 2015217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
09:3013 P A NC 178 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
09:3013 P A NC 150 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
10:150 NC 30246 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaDaniel Los
Kateřina Losová
Jednání
10:1513 P A NC 354 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaDaniel Los
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:1513 P A NC 355 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaDaniel Los
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3022 P 185 / 2017217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
12:3013 P A NC 367 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaJednání
13:150 NC 26018 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaRobert Kenderessy
Ladislav Novosád
Lucie Novosádová
Jednání
13:1513 P A NC 357 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaRobert Kenderessy
Ladislav Novosád
Nezletilá osoba
Jednání
14:150 P 181 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaLucie Stránská
Miloš Stránský
Jednání
14:1513 P A NC 329 / 2018217, II.Mgr. Brejšová MarcelaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Miloš Stránský
Jednání
08:0022 P 210 / 2014228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJaroslav Šubr
Lucie Šubrová
Jednání
08:0016 P A NC 339 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJaroslav Šubr
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0022 P 214 / 2016228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaMartin Kozel
Iva Melicharová
Jednání
09:0016 P A NC 347 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaMartin Kozel
Nezletilá osoba
Jednání
09:1522 P 6 / 2010228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJaroslava Hemmerová
Aleš Zaňák
Jednání
09:1516 P A NC 342 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaAleš Zaňák
Nezletilá osoba
Jednání
10:0016 P A NC 343 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Václav Kunc
Jednání
10:0016 P A NC 344 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Václav Kunc
Jednání
10:0022 P 130 / 2017228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaVáclav Kunc
Gabriela Kuncová
Jednání
12:450 P 174 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJednání
12:4516 P A NC 312 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJednání
13:000 NC 30234 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJiří Hofman
Petra Hofmanová
Jednání
13:0016 P A NC 333 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJiří Hofman
Nezletilá osoba
Jednání
13:0016 P A NC 334 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaJiří Hofman
Nezletilá osoba
Jednání
13:4522 P 130 / 2013228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaMartin Hroch
Lucie Hrochová
Jednání
13:4516 P A NC 331 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaNezletilá osoba
Martin Hroch
Nezletilá osoba
Jednání
14:3022 P 47 / 2012228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaNorbert Landori
Petra Landoriová
Jednání
14:3016 P A NC 300 / 2018228, II.-zadní křídlo budovyJUDr. Horáčková AlenaNorbert Landori
Nezletilá osoba
Jednání

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Kolín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:3022 P 21 / 2016111, I.JUDr. Horáčková AlenaJednání
12:3016 P A NC 190 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaJednání
12:3016 P A NC 368 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaJednání
09:0011 C 261 / 2017122, I.JUDr. Matoušková Jananezl. Tomáš Chvojka
Barbora Chvojková
Helena Urbanová
Jednání
10:0011 C 266 / 2018122, I.JUDr. Matoušková JanaJednání
12:3011 C 87 / 2017122, I.JUDr. Matoušková JanaELEKTRO MARTÍNEK, s.r.o.
JiTa - energo s.r.o.
Jednání
15:0011 C 251 / 2018122, I.JUDr. Matoušková Janainnogy Energie, s.r.o.
Judita Kokyová
Jednání
08:300 NC 30217 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeAleš Skřivánek
Milada Volná
Jednání
08:305 P A NC 324 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
Aleš Skřivánek
Nezletilá osoba
Jednání
08:305 P A NC 322 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
Aleš Skřivánek
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 NC 30183 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeLuboš Szmatana
Jitka Szmatanová
Jednání
09:305 P A NC 274 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Luboš Szmatana
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:305 P A NC 275 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Luboš Szmatana
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:300 P 183 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeJán Dekiský
Vlasta Krehulová
Jednání
10:305 P A NC 334 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
Ján Dekiský
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 NC 26016 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeMiroslav Fiam
Martina Pavlíková
Jiný soudní rok
12:305 P A NC 329 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeMiroslav Fiam
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
13:300 P 213 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeMonika Moravcová
Petr Moravec
JednáníAno
13:305 P A NC 375 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušePetr Moravec
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:1522 P 226 / 2006217, II.JUDr. Kantůrková LibušeDavid Jahoda
Mirka Jahodová
Jednání
14:155 P A NC 354 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
David Jahoda
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:155 P A NC 355 / 2018217, II.JUDr. Kantůrková LibušeNezletilá osoba
David Jahoda
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Okresní soud Kolín

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:000 P 206 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaLubomír Saidl
Martina Saidlová
Jednání
08:0016 P A NC 355 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaLubomír Saidl
Nezletilá osoba
Jednání
08:450 P 167 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaLukáš Horák
Iveta Králová
Jednání
08:4516 P A NC 306 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaLukáš Horák
Nezletilá osoba
Jednání
09:3022 P 213 / 2007111, I.JUDr. Horáčková AlenaPetra Malenovská
Karol Mundi
Jednání
09:3016 P A NC 356 / 2018111, I.JUDr. Horáčková AlenaNezletilá osoba
Karol Mundi
Jednání
00:009 C 185 / 201516, přízemíJUDr. Oliva Arnoštinnogy Energie, s.r.o.
Eva Šťastná
Vyhlášení rozsudku
13:309 C 25 / 201816, přízemíJUDr. Oliva ArnoštJúlius Makula
Renata Makulová
Společenství vlastníků domu čp. 143 Ždánice
Jednání
12:1519 C 243 / 2018217, II.JUDr. Jäger Marek Ph.D.Miroslav Hrabák
Monika Vávrová
JednáníAno