Okresní soud Kroměříž

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Kroměříž

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:4516 C 210 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimČeská televize
Světlana Nováková
Vyhlášení rozsudku
07:5016 C 201 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimBohumila Rozsypalová
T-Mobile Czech Republic a. s.
Vyhlášení rozsudku
08:3016 C 119 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimDavid Mlčák
Markéta Mlčáková
Jednání
09:0016 C 147 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimJana Galatíková
Moravská plynárenská s.r.o.
Jednání
09:3016 C 186 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimPetr Sedlář
Marie Sedlářová
JednáníAno
10:1516 C 186 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimPetr Sedlář
Marie Sedlářová
Jednání
13:0016 C 41 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimI-Xon a.s.
Mgr. Jaroslav Sztefek
Jednání
07:402 T 129 / 20172, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
08:002 T 180 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelHlavní líčení s dokazováním
09:002 T 146 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelKarel HošekHlavní líčení s dokazováním
12:402 T 82 / 20182, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
12:502 T 37 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
13:002 T 61 / 20152, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
08:150 P 93 / 20124, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
08:1514 P A NC 127 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
09:000 P 251 / 20184, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
09:0014 P A NC 206 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
10:000 P 5 / 20204, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaAlice KubíkováJednání
10:0014 P A NC 5 / 20204, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaAlice KubíkováJednání
12:300 P 74 / 20164, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJaroslav RyšavýJednání
12:3014 P A NC 43 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJaroslav RyšavýJednání
12:450 P 74 / 20164, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJaroslav RyšavýJednání
12:4514 P A NC 198 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJaroslav RyšavýJednání
08:450 NC 18523 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Vidmuchová PetraJednání
08:4520 P A NC 521 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Vidmuchová PetraJednání
09:000 P 62 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Vidmuchová PetraJednání
09:0020 P A NC 338 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Vidmuchová PetraJednání
13:0010 EXE 52 / 20136, č. dv. 304, v II. posch.JUDr. Doláková ZdeňkaJednání
14:0030 EXE 1034 / 20156, č. dv. 304, v II. posch.JUDr. Doláková ZdeňkaVýslech
14:3030 EXE 223 / 20166, č. dv. 304, v II. posch.JUDr. Doláková ZdeňkaVýslechAno
08:305 C 254 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Smýkalová JanaKarel Jindřich Krásenský
Šárka Tynklová
Jednání
13:005 C 267 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Smýkalová JanaBranislav Bezeg
Pavlína Bezegová
Jednání
13:305 C 287 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Smýkalová JanaDopravní společnost Zlín - Otrokovice, s.r.o.
Karolína Šafaříková
Vyhlášení rozsudku

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Kroměříž

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:009 T 267 / 20121, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaVeřejné zasedání
08:309 T 82 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaLenka DosedělováHlavní líčení s dokazováním
10:003 T 29 / 20101, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaVeřejné zasedání
12:309 T 86 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaMartin OsikovskýHlavní líčení s dokazováním
07:4017 T 92 / 20162, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelJaroslava KučinskáVeřejné zasedání
07:502 T 95 / 20182, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelPetr BorákVeřejné zasedání
08:002 T 2 / 20202, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelKamil HolomekHlavní líčení s dokazováním
09:002 T 3 / 20202, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelHlavní líčení s dokazováním
09:402 T 161 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelPetr JungwirthHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 156 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelMartin ŠimekHlavní líčení s dokazováním
08:001 T 97 / 20183, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrKarel Suk
Jaromír Tichý
Hlavní líčení s dokazováním
10:001 T 66 / 20163, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrVeřejné zasedání
12:301 T 123 / 20153, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrVeřejné zasedání
13:151 T 153 / 20193, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrHlavní líčení s dokazováním
14:001 T 6 / 20173, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrBc. David ProkšVeřejné zasedání
08:3011 C 189 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Lenka Krejčí
Jednání
08:5011 C 192 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaBalaneo-invest s.r.o.
Richard Obdržálek
Jednání
09:1511 C 124 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaJUDr. Miroslava Kočárová
Bohuslava Špatinová
JednáníAno
09:1511 C 140 / 20165, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaJaroslav Hovorka
Radka Hovorková
Jednání
13:0011 C 88 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaE.ON Distribuce, a.s.
Jan Tkadlec
Jednání
08:307 C 246 / 20196, č. dv. 304, v II. posch.Mgr. Ivánková JanaSprif s.r.o.
Jan Švásta
Jednání
09:007 C 160 / 20196, č. dv. 304, v II. posch.Mgr. Ivánková JanaStanislav Hynek
TOURTREND s.r.o.
Jednání
13:007 C 189 / 20176, č. dv. 304, v II. posch.Mgr. Ivánková JanaALUTEX, spol. s r.o.
Kromexim a.s. Kroměříž
Kromexim Products, spol. s r.o.
LUKROM spol. s r.o.
Jednání
08:0018 C 263 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Radim Rygál
Jednání
08:3518 C 269 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekBNP Paribas Personal Finance
Pavel Lysko
Jednání
09:1018 C 206 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekRomana Podolská
Radek Podolský
Jednání
09:3518 C 139 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekBc. Jiří Vrba
Ing. Šárka Vrbová
Jednání
10:0018 C 260 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekPetr Hledík
N+H air s.r.o.
Jednání
10:2518 C 253 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekMartin Mareček
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:004 C 142 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanJan Hasilík
KRUK Česká a Slovenská republika s. r. o.
Vyhlášení rozsudku
08:154 C 137 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanPavel Dobiáš
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3018 C 297 / 20188, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanBohuslav Vičík
Pavel Vičík
Ludmila Vrbecká
Jednání
12:304 C 132 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanMichal Jedlička
Lenka Kadašiová
Ing. Hana Ungrová
Jednání

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Kroměříž

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:150 P 75 / 2014na místě samémMgr. Dostálová LudmilaMilada BotkováJiný soudní rok
08:1520 P A NC 384 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaMilada BotkováJiný soudní rok
08:1520 P A NC 385 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaMilada BotkováJiný soudní rok
08:1520 P A NC 495 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaMilada BotkováJiný soudní rok
09:000 NC 3180 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaVýslech
09:0020 P A NC 472 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaLibuše Hrbáčková
Libuše Kučerová
Výslech
10:0020 P A NC 435 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaJitka PetrášováVýslech
10:0020 P A NC 436 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaJitka PetrášováVýslech
10:000 P 178 / 2011na místě samémMgr. Dostálová LudmilaJitka PetrášováVýslech
10:0020 P A NC 434 / 2019na místě samémMgr. Dostálová LudmilaJitka PetrášováVýslech
13:0016 C 241 / 20141, č. dv. 114, v přízemíMgr. Slezák RadimBRIDGE POWER INVESTMENTS DOO NOVI SAD - U STEČAJU
Rovina, a. s.
Jednání
09:002 TM 16 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
12:304 T 36 / 20192, č. dv. 106, v přízemíMgr. Kafka RomanJiří BajusHlavní líčení s dokazováním
12:156 C 217 / 20193, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Jordán IvanMilan Komínek
Vlastimila Komínková
Jednání
08:150 P 245 / 20184, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
08:1514 P A NC 180 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
10:300 P 251 / 904, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaMiloslava MatouškováJednání
10:3014 P A NC 13 / 20204, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaMiloslava MatouškováJednání
12:300 NC 3530 / 20184, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaJednání
12:3014 P A NC 309 / 20184, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaEmily PeškováJednání
12:3014 P A NC 310 / 20184, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Koutná IvanaEmily PeškováJednání
08:305 C 272 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Smýkalová JanaTomáš Pospíšil
MUDr. Eva Pospíšilová
Jednání
09:005 C 240 / 20188, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Smýkalová JanaZdeněk Nevyjel
Erika Nevyjelová
Jednání

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Kroměříž

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:000 P 280 / 88na místě samémPlačková ZlatušeJiří FlámJiný soudní rok
09:0015 P A NC 439 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeJiří FlámJiný soudní rok
09:0015 P A NC 440 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeJiří FlámJiný soudní rok
09:150 P 19 / 82na místě samémPlačková ZlatušeAlena RédováJiný soudní rok
09:1515 P A NC 511 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeAlena RédováJiný soudní rok
09:1515 P A NC 477 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeAlena RédováJiný soudní rok
09:1515 P A NC 478 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeAlena RédováJiný soudní rok
09:450 NC 3198 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeJiný soudní rok
09:4515 P A NC 542 / 2019na místě samémPlačková ZlatušeMarie Ševčíková
Monika Ševčíková
Jiný soudní rok
12:3018 C 17 / 2019na místě samémMgr. Peřina MarekJozef Renčík
Drahomíra Renčíková
Bc. Vít Stehlík
Jana Stehlíková
JednáníAno
08:009 T 129 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaHlavní líčení s dokazováním
09:009 T 149 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaHlavní líčení s dokazováním
10:009 T 137 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaIgor Hangurbadžo
Helena Husárová
Hlavní líčení s dokazováním
12:309 T 269 / 20141, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaVeřejné zasedání
13:009 T 139 / 20191, č. dv. 114, v přízemíMgr. Machalová HanaEva RakašováHlavní líčení s dokazováním
07:402 T 64 / 20162, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
07:502 T 25 / 20162, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelRoman BělíčekVeřejné zasedání
12:402 T 4 / 20192, č. dv. 106, v přízemíJUDr. Rašín KarelVeřejné zasedání
08:001 T 3 / 20193, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrMgr. Zuzana GabrielováHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 19 / 20173, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrVeřejné zasedání
13:001 T 9 / 20183, č. dv. 105, v přízemíJUDr. Marák PetrRadek RůžičkaHlavní líčení s dokazováním
08:150 NC 3061 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaJednání
08:1515 P A NC 171 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaVladimír ViltJednání
08:1515 P A NC 232 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaVladimír ViltJednání
09:150 P 82 / 20144, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaJednání
09:1515 P A NC 215 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaJednání
12:300 P 197 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaFrantišek KrůzaJednání
12:3015 P A NC 267 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaFrantišek KrůzaJednání
12:3015 P A NC 289 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaFrantišek KrůzaJednání
13:1514 P A NC 276 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaPavel MikuličJednání
13:1514 P A NC 277 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaPavel MikuličJednání
13:150 P 24 / 994, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaPavel MikuličJednání
13:300 NC 11175 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaJednání
13:3015 P A NC 401 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaJednání
13:450 P 24 / 994, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaPavel MikuličJednání
13:4515 P A NC 508 / 20194, č. dv. 210, v I. posch.JUDr. Dynková LudmilaPavel MikuličJednání
08:0011 C 146 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaGenerali Česká pojišťovna a.s.
Daniel Světlík
Jednání
11:3011 C 205 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaFrantišek Lukaštík
Jana Lukaštíková
Jednání
13:0011 C 224 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaPetr Košťál
KRUK Česká a Slovenská republika s. r. o.
Jednání
13:1511 C 226 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaInvestCapital LTD
Petr Rozsypal
Jednání
13:3011 C 228 / 20195, č. dv. 305, v II. posch.Mgr. Gajdošová JarmilaVáclav Gregor
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
08:0018 C 104 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekFrantišek Kobza
Music Servis Systém s.r.o.
Jednání
09:4018 C 279 / 20187, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekYuriy Kachmaryk
Jiří Kudlík
Jednání
10:0018 C 176 / 20197, č. dv. 308, v II. posch.Mgr. Peřina MarekPetr Kornel
Bohumíra Krajčová
Jednání
08:304 C 121 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanČeská spořitelna, a. s.
Jan Nohejl
Jednání
10:004 C 68 / 20198, č. dv. 309, v II. posch.Mgr. Kafka RomanBRAUMA s.r.o.
NWT a.s.
Jednání

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Kroměříž

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno