Okresní soud Liberec

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0024 C 278 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Selinger
Vyhlášení rozsudku
08:1024 C 279 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Milan Sinu
Vyhlášení rozsudku
08:2024 C 280 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaNikola Čarná
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3024 C 126 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová Danainnogy Energie, s.r.o.
Daniel Šašek
Jednání
09:0024 C 143 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová Danainnogy Energie, s.r.o.
Diana Tomášová
Jednání
09:3024 C 156 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaMichaela Hůlková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
10:0024 C 249 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová Danainnogy Energie, s.r.o.
Jiří Moc
Jednání
10:3024 C 300 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová Danainnogy Energie, s.r.o.
Lenka Viter
Jednání
12:5024 C 311 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaPetr Burde
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0024 C 167 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaJednání
13:5024 C 306 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaJednání
08:300 P 542 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
09:1531 NC 50111 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
09:1531 P A NC 395 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
10:0031 NC 50129 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
10:0031 P A NC 442 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
12:158 P 49 / 2016první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
12:1531 P A NC 401 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
08:3012 C 92 / 2016první poschodí č.14Mgr. Urbánková RenataIng. Václav Pavlů
Jiří Zobín
Jednání
13:0012 C 429 / 2019první poschodí č.14Mgr. Urbánková RenataJednání
13:3012 C 527 / 2019první poschodí č.14Mgr. Urbánková RenataJednání
08:304 T 151 / 2017první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaMiloslav StehlíkHlavní líčení
13:004 T 3 / 2018první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaMichaela NožičkováVeřejné zasedání
13:304 T 79 / 2019první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaHlavní líčení
08:155 T 124 / 2018první poschodí č.17Mgr. Pechlát PřemyslPavel GalanďákHlavní líčení
09:305 T 87 / 2018první poschodí č.17Mgr. Pechlát PřemyslJana ZitováHlavní líčení
12:305 T 117 / 2019první poschodí č.17Mgr. Pechlát PřemyslHlavní líčení
13:305 T 162 / 2019první poschodí č.17Mgr. Pechlát PřemyslJosef HudecHlavní líčení
15:005 T 44 / 2016první poschodí č.17Mgr. Pechlát PřemyslVeřejné zasedání
12:0026 C 69 / 2010první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrJAVORNICKÁ STAVEBNÍ A REALITNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
Ing. Vladimír Melda
Jednání
08:300 P 389 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaJednání
08:3032 P A NC 192 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:1032 NC 50052 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaJednání
09:1032 P A NC 196 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osobaJednání
09:1032 P A NC 197 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osobaJednání
10:0032 NC 50053 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaJednání
10:0032 P A NC 201 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osobaJednání
13:000 P 480 / 2018první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaJednání
13:0032 P A NC 128 / 2019první poschodí č.20JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:308 P 114 / 2010první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
08:3030 P A NC 87 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:150 P 155 / 2017první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
09:1530 P A NC 238 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
10:0030 NC 50047 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
10:0030 P A NC 253 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
13:0033 C 80 / 2011první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříLiberecký vzdělávací institut, s.r.o.
Sdružení sportovních svazů České republiky
Jednání
08:0021 C 156 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaJosef Vyhlas
Tereza Vyhlasová
Jednání
09:0021 C 130 / 2012první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaAFOR 7, s.r.o.
Ing. Jan Valeš
Mgr. Barbara Valešová Malecová Ph.D.
Jednání
10:0021 C 493 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaPatrik Kubeš
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
10:1521 C 569 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaSára Petrová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
10:3021 C 600 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jan Ščerbák
Vyhlášení rozsudku
13:0019 C 211 / 2015první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaMgr. Ladislav Novotný
RWE GasNet, s.r.o.
Jednání
14:0021 C 298 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Milan Těšínský
Vyhlášení rozsudku
14:1521 C 484 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Karel Šťovíček
Vyhlášení rozsudku
14:3021 C 597 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Rastislav Lacko
Vyhlášení rozsudku
08:3016 C 226 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinJednání
09:3016 C 370 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinJosef Macek
Anton Mostbauer
JednáníAno
09:4016 C 433 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinCREDITFIELD, s.r.o.
Tomáš Majerhofer
Vyhlášení rozsudku
09:5016 C 424 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinMarcela Bistiaková
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0016 C 447 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Anna Kadetová
Vyhlášení rozsudku
10:1016 C 449 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Petr Zeman
Vyhlášení rozsudku
10:2016 C 432 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kristýna Vaníčková
Vyhlášení rozsudku
10:3016 C 419 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinGejza Danyi
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4016 C 436 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinRadek Červeňák
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
13:0016 C 405 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Štefan Duna
Vyhlášení rozsudku
13:0016 C 216 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
PM TRANSPORT CZ s.r.o.
JednáníAno
13:1516 C 422 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinJaromír Beránek
CENTROPOL ENERGY, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:3016 C 427 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nikol Žáčková
Vyhlášení rozsudku
13:4516 C 428 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinE.ON Energie, a.s.
Robert Schánělec
Vyhlášení rozsudku
08:1514 NC 50076 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
08:1514 P A NC 360 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
08:1514 P A NC 364 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
10:000 P 214 / 2017první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
10:0014 P A NC 298 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
10:0014 P A NC 351 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
10:0014 P A NC 352 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:0010 P 56 / 2011první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:0014 P A NC 256 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:0014 P A NC 257 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
14:009 P 143 / 2007první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
14:0014 P A NC 361 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
08:301 T 158 / 2019přízemí č.1JUDr. Škrétová BlankaLuděk Červenka
Martin Horyna
Hlavní líčení

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:009 P 125 / 2008druhé poschodí č. 231JUDr. Svěženová LucieVýslech
10:0010 P A NC 199 / 2019druhé poschodí č. 231JUDr. Svěženová LucieVýslech
10:0010 P A NC 200 / 2019druhé poschodí č. 231JUDr. Svěženová LucieVýslech
08:309 NC 50026 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
08:309 P A NC 122 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
10:000 P 291 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
10:009 P A NC 194 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
10:309 NC 50041 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
10:309 P A NC 178 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:4531 NC 50123 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
08:4531 P A NC 433 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
09:3031 NC 50125 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
09:3031 P A NC 437 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
10:1531 NC 50106 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
10:1531 P A NC 380 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:009 P 183 / 2013první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
11:0031 P A NC 326 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
11:458 P 179 / 2013první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
11:4531 P A NC 381 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
12:1531 NC 50036 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
12:1531 P A NC 112 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0031 NC 50072 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
13:0031 P A NC 264 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
13:0031 P A NC 265 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
08:007 T 33 / 2019první poschodí č.15Mgr. Moravová HanaPetr ŠimůnekHlavní líčení
08:307 T 95 / 2019první poschodí č.15Mgr. Moravová HanaJaroslav DneboskýHlavní líčení
10:007 T 113 / 2019první poschodí č.15Mgr. Moravová HanaHlavní líčení
13:007 T 114 / 2019první poschodí č.15Mgr. Moravová HanaHlavní líčení
08:306 T 35 / 2018první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaPaedDr. Jaroslav HalíkHlavní líčeníAno
09:306 T 166 / 2018první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaVeřejné zasedání
10:156 NT 1013 / 2019první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaTomáš RůžekVeřejné zasedání
10:306 T 29 / 2018první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaVeřejné zasedání
13:006 T 118 / 2019první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaHlavní líčení
13:304 T 187 / 2015první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaVeřejné zasedání
14:006 T 13 / 2018první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaJiří KabátekHlavní líčení
08:002 T 118 / 2015první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanVeřejné zasedání
08:302 T 111 / 2014první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanLudmila Dědečková
Karel Matějka
Hlavní líčení
12:302 T 229 / 2019první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanPetr Kouba
Miloš Záhejský
Hlavní líčení
14:302 T 107 / 2019první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanHlavní líčení
08:4510 P 47 / 2011první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
08:4510 P A NC 213 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednání
09:1513 C 344 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaJednání
10:0013 C 133 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaČEZ Prodej, a.s.
Gabriela Walterová
Jednání
10:3013 C 136 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaŠtěpán Honzejk
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
11:1013 C 171 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaHasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Josef Hudec
Vyhlášení rozsudku
11:1513 C 175 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaKomerční pojišťovna, a.s.
Petr Slavík
Vyhlášení rozsudku
13:0013 C 227 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaČEZ Prodej, a.s.
Natálie Dadučová
Jednání
13:3013 C 294 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaČEZ Prodej, a.s.
Marta Dolhyová
Jednání
14:0013 C 305 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaČEZ Prodej, a.s.
Kamila Prchalová
Jednání
08:1511 NC 50088 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
08:1511 P A NC 375 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0010 P 30 / 2014první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:0011 P A NC 373 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
09:4511 NC 50087 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:4511 P A NC 370 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:5010 NC 50001 / 2020první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieJednání
09:5010 P A NC 1 / 2020první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednání
10:3011 P 44 / 2004první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
12:300 P 328 / 2017první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
12:3011 P A NC 376 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
14:3011 NC 50089 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
14:3011 P A NC 379 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
08:3023 EXE 59018 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Jednání
10:3023 C 187 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.CENTAQUIS LIMITED
Milan Vejnoska
Vyhlášení rozsudku
09:0022 C 161 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášBohemia Faktoring, a.s.
Miroslav Fill
Jednání
10:2022 C 427 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášBohemia Faktoring, a.s.
Jan Kupf
Jednání
10:3522 C 435 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášBohemia Faktoring, a.s.
Marcela Kožíšková
Jednání
10:5022 C 455 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášBohemia Faktoring, a.s.
Kamila Kučerová
Jednání
13:0022 C 68 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášBohemia Faktoring, a.s.
Aliaksandr Pestserau
Jednání
09:0015 C 379 / 2018první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jiří Sekerka
Jednání
10:0015 C 229 / 2018první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanIng. Arnošt Koutek
Dana Lichtensteinová
Jednání
10:0015 C 229 / 2018první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanIng. Arnošt Koutek
Dana Lichtensteinová
Přípravné jednáníAno
13:0015 C 151 / 2018první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanIng. Marcela Hudečková
Karel Machač
Jednání
08:304 NT 12001 / 2018přízemí č.1Mgr. Vodehnalová JanaJaroslav HerdaVeřejné zasedání
10:304 T 40 / 2019přízemí č.1Mgr. Vodehnalová JanaHlavní líčení
13:004 T 168 / 2019přízemí č.1Mgr. Vodehnalová JanaHlavní líčeníAno
13:004 T 206 / 2015přízemí č.1Mgr. Vodehnalová JanaVeřejné zasedání

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0015 C 232 / 2017první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaIng. Arnošt Koutek
Dana Koutková
Jednání
13:0024 C 202 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaJednání
13:3024 C 297 / 2019první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaJednání
08:0018 C 435 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilGasNet, s.r.o.
Jiří Jakoubek
Vyhlášení rozsudku
08:2018 C 461 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilJaroslav Hadač
Iveta Holubcová
Vyhlášení rozsudku
09:0018 C 431 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilPřemysl Abrt
Aneta Abrtová
Václav Wawřich
Jednání
09:4518 C 482 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilZdeňka Horvátová
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0018 C 398 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilMarek Flanderka
Vladislav Flanderka
Veronika Flanderková
JednáníAno
10:3018 C 484 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilEva Charvátová
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0017 C 312 / 2019první poschodí č.14Mgr. Uhlíř JanIng. Radek Klíma
Ing. Pavlína Klímová
Jednání
13:0017 C 60 / 2019první poschodí č.14Mgr. Uhlíř JanJaroslav Slivoň
Ilona Slivoňová
Jednání
08:155 T 146 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslVáclav MlezivaHlavní líčení
08:304 T 95 / 2015první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaIng. Miroslav KroutilHlavní líčení
08:301 T 22 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaAthanasios NaoumHlavní líčení
10:001 T 85 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaMgr. Monika JonášováHlavní líčení
13:001 T 41 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaMichal HučkoHlavní líčení
14:001 T 107 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaLukáš KanalošHlavní líčení s dokazováním
14:201 T 157 / 2017první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaNaděžda UlmanováVeřejné zasedání
08:1511 P 81 / 2012první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
08:1511 P A NC 378 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 553 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:0011 P A NC 377 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
09:4532 P 22 / 2016první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:4511 P A NC 315 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
10:2010 P 124 / 2007první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
10:5011 NC 23001 / 2020první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
10:5011 P A NC 13 / 2020první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
12:300 P 442 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
12:3011 P A NC 377 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:450 P 99 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
14:4511 P A NC 339 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3030 NC 46003 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
08:3030 P A NC 273 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
09:1530 NC 50053 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
09:1530 P A NC 276 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 P 344 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
10:0030 P A NC 280 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:450 P 231 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříVyhlášení rozsudku
12:4530 P A NC 138 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaVyhlášení rozsudku
14:3030 NC 50030 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
14:3030 P A NC 175 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0053 C 306 / 2018první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavFrýdlantská vodárenská společnost, a.s.
Vladislav Hofman
Lidmila Hofmanová
Jednání
12:0019 C 481 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Jessica Kroková
Vyhlášení rozsudku
12:0519 C 468 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Věra Roubíčková
Vyhlášení rozsudku
12:1019 C 414 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavLenka Mocková
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
12:1519 C 494 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavMilan Blabla
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
12:2019 C 479 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavPetr Martinec
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
12:2519 C 471 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Lucie Lázničková
Vyhlášení rozsudku
12:3019 C 456 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Slávek Vašina
Vyhlášení rozsudku
12:3519 C 429 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavJosef Koza
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:4019 C 484 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavPetr Janků
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
12:4519 C 478 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Lucie Macková
Vyhlášení rozsudku
13:0053 C 158 / 2016první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavVěra Bartoňová
Jiří Hanibal
Jednání
13:0019 C 223 / 2019první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavIng. Miroslav Bažant
Jaroslav Huber
Marie Huberová
JednáníAno
08:3016 C 358 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinDeborah Domecká
Ing. Ivan Domecký
Vyhlášení rozsudku
09:0015 C 321 / 2018první poschodí č.23Mgr. Košek MartinJednání
09:4516 C 214 / 2018první poschodí č.23Mgr. Košek MartinMartin Klíma
LIGRANIT a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0016 C 348 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinLÉKÁRNA BOHEMIA spol. s r.o.
Renáta Papoutsides Ing.
Jednání
10:4016 C 380 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinHoffmann a Žižák spol. s r.o.
JPM personalni servis.cz s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0015 C 364 / 2013první poschodí č.23Mgr. Košek MartinIng. Karel Fišer
Hotel ORION, spol. s r.o.
Jednání
14:3016 C 437 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Stanislav Šedina
Vyhlášení rozsudku
14:4016 C 452 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinPetr Gašpár
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
14:5016 C 453 / 2019první poschodí č.23Mgr. Košek MartinAXA pojišťovna a.s.
Martin Soukup
Vyhlášení rozsudku
08:0032 C 209 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaGENIX GROUP LTD
Antonín Marec
Vyhlášení rozsudku
08:0532 C 228 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaEva Bariová
GENIX GROUP LTD
Vyhlášení rozsudku
08:1032 C 218 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaMartina Berkyová
GENIX GROUP LTD
Vyhlášení rozsudku
08:1532 C 220 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaGENIX GROUP LTD
Kateřina Nožičková
Vyhlášení rozsudku
08:2032 C 245 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaGENIX GROUP LTD
Josef Kaleja
Vyhlášení rozsudku
08:2532 C 213 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaKrajská nemocnice Liberec, a.s.
Marián Ulrich
Vyhlášení rozsudku
08:3032 C 161 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaKrajská nemocnice Liberec, a.s.
Renata Lénártová
Vyhlášení rozsudku
08:3532 C 234 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaAureliu Grigore
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:4032 C 200 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká Reginainnogy Energie, s.r.o.
Ĺudmila Paradyová
Vyhlášení rozsudku
08:4532 C 236 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČEZ Prodej, a.s.
Martin Hunka
Vyhlášení rozsudku
08:5032 C 223 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká Reginainnogy Energie, s.r.o.
Marek Rác
Vyhlášení rozsudku
08:5532 C 219 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČEZ Prodej, a.s.
Jana Pecháčková
Vyhlášení rozsudku
09:0032 C 235 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Pavla Velová
Vyhlášení rozsudku
09:0532 C 233 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaAllianz pojišťovna, a.s.
CARGO STAR s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:1032 C 201 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Jan Pavlousek
Vyhlášení rozsudku
09:1532 C 225 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Jindřich Hudec
Vyhlášení rozsudku
09:2032 C 230 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaKarol Balog
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:2532 C 222 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ruslan Liashyk
Vyhlášení rozsudku
09:3032 C 187 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Ruslan Revenjala
Vyhlášení rozsudku
09:3532 C 112 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaD.A.S. Rechtsschutz AG
Vlastimil Rekšák
Vyhlášení rozsudku
09:4032 C 224 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČeská pojišťovna a.s.
Jaroslav Demeter
Vyhlášení rozsudku
09:4532 C 212 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČeská televize
Radoslav Pihík
Vyhlášení rozsudku
10:0032 C 153 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaJednání
10:3032 C 162 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaJednání
13:0032 C 14 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaMgr. Monika Novotná
Ing. Radovan Novotný
JednáníAno

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:2022 C 33 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášCELTIMA s.r.o.
ProWind s.r.o.
Jednání
10:2022 C 454 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášČEZ Prodej, a.s.
Jan Lapoš
Jednání
10:4022 C 464 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášČEZ Prodej, a.s.
Ivana Pulková
Jednání
13:0022 C 461 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášESSOX s.r.o.
Radek Hudec
Jednání
13:1522 C 480 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášIFIS investiční fond, a.s.
Vendula Martinová
Jednání
13:3022 C 478 / 2019první poschodí č.13Mgr. Kopal TomášIFIS investiční fond, a.s.
Roman Jabůrek
Jednání
08:1534 T 94 / 2012první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslVeřejné zasedání
09:005 T 24 / 2017první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslVeřejné zasedání
09:305 T 148 / 2017první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslLukáš KirschVeřejné zasedání
10:005 T 53 / 2018první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslVáclav BadiVeřejné zasedání
10:305 T 126 / 2019první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslHlavní líčení
13:007 T 7 / 2018první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaMarcel KudíkVeřejné zasedání
13:307 T 62 / 2018první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaVeřejné zasedání
08:306 T 98 / 2019první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaPavel Kocour
Petr Semerád
Hlavní líčení
10:006 PP 1 / 2020první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaStanislav BartošVeřejné zasedání
10:306 PP 140 / 2016první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaTomáš SládekVeřejné zasedání
13:006 T 105 / 2017první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaAlbín OláhHlavní líčení
14:006 PP 117 / 2016první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaJan HerčíkVeřejné zasedání
14:306 T 84 / 2018první poschodí č.16Mgr. Kalfeřtová DenisaPetr Česák
Vlastimil Sluka
Veřejné zasedání
08:3020 T 11 / 2018první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanPetr JežekHlavní líčení
10:002 T 108 / 2017první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanMiroslav FejfarHlavní líčení
12:302 T 154 / 2019první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanMiroslav ŠolcHlavní líčení
09:0012 C 308 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataDEMPRPARK s.r.o.
STAVO-PRO Moravia Group s.r.o
Jednání
13:0012 C 323 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Miroslav Ledvina
Vyhlášení rozsudku
13:1012 C 300 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Miroslav Reiter
Vyhlášení rozsudkuAno
13:1512 C 83 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataGenerali Pojišťovna a.s.
Marek Slávik
Vyhlášení rozsudku
13:2012 C 271 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataŠtefan Bilý
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:2512 C 328 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataDIRECT pojišťovna, a.s.
Marek Švec
Vyhlášení rozsudku
13:3012 C 327 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataMartin Brož
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:4012 C 319 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataKrajská nemocnice Liberec, a.s.
Dana Květoňová
Vyhlášení rozsudku
13:4512 C 259 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková Renatainnogy Energie, s.r.o.
Ilias Louali
Vyhlášení rozsudku
13:5512 C 322 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataGasNet, s.r.o.
Anna Radušovská
Vyhlášení rozsudku
14:0012 C 90 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataBlackside, a.s.
Tomáš Jadrný
Vyhlášení rozsudku
09:0013 C 200 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaJaroslav Novák
Zuzana Nováková
Jednání
12:3013 C 290 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková Ivanainnogy Energie, s.r.o.
Robert Kudráč
Jednání
13:0013 C 229 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaKristýna Honzejková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
13:4013 C 155 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková Ivanainnogy Energie, s.r.o.
Eva Nýdrlová
Jednání
14:1013 C 252 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková Ivanainnogy Energie, s.r.o.
Jaroslav Mikuda
Jednání
14:4013 C 285 / 2019první poschodí č.19JUDr. Šoljaková IvanaKristýna Dušková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:009 P 148 / 2013první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieJednání
09:0010 P A NC 143 / 2019první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieJednání
09:0010 P A NC 144 / 2019první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieJednání
10:1010 NC 50002 / 2020první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieJednání
10:1010 P A NC 6 / 2020první poschodí č.20JUDr. Svěženová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3023 C 213 / 2018první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Jiří Šetřil
Milan Votava
JednáníAno
08:3023 C 133 / 2018první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.ANERI s.r.o.
NAWALO GmbH
Jednání
09:0023 C 339 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.InvestCapital Ltd
Ladislav Lukčo
Vyhlášení rozsudku
09:1023 C 369 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Klára Poláková
Vyhlášení rozsudku
09:2023 C 375 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.InvestCapital Ltd
Iveta Máčová
Vyhlášení rozsudku
09:3023 C 393 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Viera Drexlerová
IFIS investiční fond, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:4023 C 407 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Marek Hlavatý
OPR-Finance s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:5023 C 441 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Sprif s.r.o.
Jan Tarabčák
Vyhlášení rozsudku
10:0023 C 446 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Martin Galbavý
InvestCapital Ltd
Vyhlášení rozsudku
10:1023 C 450 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Jakub Neústupa
Simfina a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:2023 C 451 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Marek Janovský
Vyhlášení rozsudku
10:3023 C 461 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Veronika Klokočníková
Vyhlášení rozsudku
10:4023 C 464 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Medius Office Collection s.r.o.
Petr Zita
Vyhlášení rozsudku
10:5023 C 468 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Michal Mačo
Vyhlášení rozsudku
11:0023 C 470 / 2019první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.JET Money s.r.o.
Martina Kloučková
Vyhlášení rozsudku
08:0021 C 135 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaJosef Havlík
Barbora Havlíková
Jednání
09:0015 C 202 / 2016první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaIng. Štefan Bořek
Jaroslav Prokůpek
Jednání
10:0021 C 543 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Veronika Svačinková
Vyhlášení rozsudku
10:1521 C 562 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaJiří Černý
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3021 C 576 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Tomáš Vychtera
Vyhlášení rozsudku
13:0021 C 166 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaMinisterstvo spravedlnosti ČR
Miroslav Řehák
Jednání
08:309 P 107 / 2013první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
08:309 P A NC 169 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
09:159 NC 50044 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
09:159 P A NC 193 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
10:159 NC 48004 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
10:159 P A NC 196 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1514 NC 50077 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
08:1514 P A NC 366 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:4514 NC 50078 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
09:4514 P A NC 367 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 98 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:0014 P A NC 373 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
14:3014 NC 23003 / 2019první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1518 C 144 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilJednání
08:2518 C 175 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilJednání
08:2718 C 477 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilJednání
08:3018 C 467 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilLukáš Čepelík
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
08:4018 C 507 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilJednání
09:0018 C 375 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilMgr. Marek Draboň
Ing. Miroslav Draboň
Ing. Ludmila Draboňová
Jozef Pivoda
Jednání
10:0018 C 359 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilDominika Křížová
Thi Thu Trang Nguyen
Vyhlášení rozsudku
10:1518 C 354 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilHöfler Systems s.r.o. v likvidaci
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
10:2018 C 398 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilMarek Flanderka
Vladislav Flanderka
Veronika Flanderková
Jednání
08:304 T 145 / 2016první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaPavel UlbrychHlavní líčení
10:454 T 15 / 2018první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaHlavní líčení
13:004 T 129 / 2017první poschodí č.16Mgr. Vodehnalová JanaDaniel DostálVeřejné zasedání
08:301 T 120 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaPetr PospíšilHlavní líčení
09:151 T 108 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
10:001 T 10 / 2018první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaAnsis Ataols BerzinšHlavní líčení
13:001 T 131 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
13:151 T 155 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
14:001 T 160 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
14:301 T 149 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
08:0019 C 497 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Adéla Viková
Vyhlášení rozsudku
08:0519 C 370 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavRostislav Mochaň
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1019 C 287 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavJakub Gajdoš
Orange finance s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 353 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavNezBro s.r.o.
PIVOVAR SVIJANY, a.s.
Jednání
09:3019 C 259 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavCREDITFIELD, s.r.o.
Bohuslav Šic
Jednání
12:3019 C 60 / 2019první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavLukáš Dobeš
Michala Martincová
Jednání
08:3015 C 95 / 2019první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanJednání
09:0015 C 140 / 2019první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanJednání
09:3015 C 86 / 2019první poschodí č.24Mgr. Flanderka RomanJednání