Okresní soud Liberec

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:309 NC 50008 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
08:309 P A NC 39 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
09:150 P 506 / 2017první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
09:159 P A NC 36 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
10:1520 P 53 / 87první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
10:159 P A NC 43 / 2019první poschodí č.12Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
08:4531 NC 50023 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
08:4531 P A NC 61 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
08:4531 P A NC 62 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
09:3031 P A NC 60 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3031 NC 50022 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
10:150 P 84 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
10:1531 P A NC 63 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0031 NC 30002 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
11:0031 P A NC 33 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osobaJednání
11:4531 P A NC 48 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraLenka Šaniková
Nezletilá osoba
Štefan Varga
Jednání
11:4531 NC 28002 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
12:3010 P 123 / 2015první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraJednání
12:3031 P A NC 22 / 2019první poschodí č.13Mgr. Medková VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:307 T 89 / 2018první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaJaroslav SivákHlavní líčení
12:3025 T 20 / 2017první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaMilan SaksaHlavní líčeníAno
08:008 T 49 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaHlavní líčení
09:308 T 52 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaOndřej PolHlavní líčení
08:006 PP 32 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardJiří ŠandaVeřejné zasedání
08:156 T 212 / 2016první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardMichal HomolaVeřejné zasedání
08:206 T 12 / 2017první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardVeřejné zasedání
09:006 T 21 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardZdeněk GrodzaHlavní líčení
13:006 T 105 / 2017první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardAlbín OláhHlavní líčení
08:002 T 11 / 2019první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanVojtěch EliášHlavní líčení
09:3020 T 12 / 2018první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanFraňo MónaHlavní líčení
12:002 T 226 / 2015první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanIon CeobanVeřejné zasedání
12:302 T 78 / 2018první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanLukáš HolasHlavní líčení
08:3010 NC 50004 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
08:3010 P A NC 45 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednání
10:1510 P A NC 43 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:1510 NC 50003 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
12:300 P 139 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
12:3010 P A NC 49 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednání
13:450 P 137 / 2017první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
13:4510 P A NC 164 / 2018první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:4510 P A NC 79 / 2018první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:4510 NC 50006 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednáníAno
13:4510 P A NC 50 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednáníAno
14:2011 P 107 / 2010první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieJednání
14:2010 P A NC 29 / 2019první poschodí č.18JUDr. Svěženová LucieNezletilá osobaJednání
10:0059 C 202 / 2018první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Josef Ďuroška
GIENGER CENTRON, s.r.o.
Přípravné jednání
10:0559 C 202 / 2018první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.Josef Ďuroška
GIENGER CENTRON, s.r.o.
Jednání
09:0022 C 222 / 2018první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášKATYS, spol. s r.o.
Pozemní stavitelství s.r.o.
Jednání
13:0022 C 455 / 2018první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Michaela Wernerová
Jednání
13:2022 C 5 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Margita Týnková
Jednání
13:4022 C 6 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášMiroslav Fekete
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
14:0022 C 9 / 2019první poschodí č.22Mgr. Kopal TomášLadislav Čermák
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
15:3013 C 64 / 2014první poschodí č.22Mgr. Vašák BohumilIng. Vladimír Glas
Ing. Hana Glasová
Jednání
09:0019 C 73 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavČEZ Prodej, a.s.
Sabrina Šandorová
Jednání
09:0519 C 82 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Josef Karvay
Vyhlášení rozsudku
09:1019 C 66 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Barbora Forejtová
Vyhlášení rozsudku
09:1519 C 56 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Lacko
Vyhlášení rozsudku
09:2019 C 94 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Gabriela Hunková
Vyhlášení rozsudku
09:2519 C 88 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Roman Felkner
Vyhlášení rozsudku
09:3019 C 54 / 2019první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavČeská pojišťovna a.s.
Jan Němec
Vyhlášení rozsudku
12:3053 C 169 / 2018první poschodí č.23Mgr. Štěpánek StanislavJana Mužíková
VALME s.r.o.
Jednání
13:0032 C 62 / 2018první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaBui Duy Hai
Vu Thi Lan
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3024 C 55 / 2018první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaAleš Foldyna
Společenství vlastníků jednotek Mrkvičkova 1361 a1365
JednáníAno
13:0024 C 160 / 2017první poschodí č.12Mgr. Ing. Semirádová DanaMonika Juvová
Josef Mičunovič
Adéla Mičunovičová
Ondřej Suchý
Jednání
08:0018 C 29 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilZdeněk Cina
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1018 C 457 / 2018první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilMartin Firman
Andrea Sklenářová
Jednání
09:0018 C 33 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilSVED, elektrotechnické družstvo
Milena Urbánková
Jednání
10:0018 C 34 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilGenerali Pojišťovna a.s.
Jiří Miko
Vyhlášení rozsudku
10:1518 C 40 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Jana Pomezná
Vyhlášení rozsudku
09:0017 C 224 / 2018první poschodí č.14Mgr. Uhlíř JanAMERICA TOURS, v.o.s.
Vladimír Štaif
MUDr. Danuše Štaifová
Jednání
13:0017 C 209 / 2018první poschodí č.14Mgr. Uhlíř JanJednání
08:155 T 148 / 2017první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslLukáš KirschHlavní líčení
09:305 T 50 / 2016první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslPavel BlechaHlavní líčení
10:305 T 130 / 2018první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslAndrea VojtinyiHlavní líčení
12:305 T 44 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslHlavní líčení
13:305 T 31 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pechlát PřemyslZdeněk NovákHlavní líčení
08:007 T 85 / 2018první poschodí č.16Mgr. Moravová HanaHlavní líčení
09:007 T 12 / 2019první poschodí č.16Mgr. Moravová HanaLadislav MervaHlavní líčení
08:301 T 37 / 2018první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaMgr. Jan ŠtejfaHlavní líčení
10:151 T 140 / 2015první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaPavel TýrVeřejné zasedání
10:501 T 146 / 2013první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaPetr KlokočníkVeřejné zasedání
13:001 T 2 / 2019první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaVáclav TýnekHlavní líčení
14:001 T 94 / 2018první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaKateřina GombošováHlavní líčení
14:151 T 60 / 2015první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaVáclav NovotnýVeřejné zasedání
14:301 T 208 / 2015první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaDavid MakulaVeřejné zasedání
08:3029 C 120 / 2018první poschodí č.18Mgr. Vašák BohumilHelena Forstová
Václav Tomíček
JednáníAno
10:0029 C 1 / 2019první poschodí č.18Mgr. Vašák BohumilBohdan Brádka
E.ON Energie, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:3029 C 2 / 2019první poschodí č.18Mgr. Vašák BohumilOndřej Kašťák
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
10:4529 C 3 / 2019první poschodí č.18Mgr. Vašák BohumilDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Vojtěch Ouzký
Vyhlášení rozsudku
13:0029 C 285 / 2018první poschodí č.18Mgr. Vašák BohumilIng. Jaromír Dědeček
Lenka Doleželová
JednáníAno
08:5526 C 122 / 2019první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V.
Jiří Sedlický
Jednání
09:1526 C 59 / 2019první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V.
Jana Blümlová
Jednání
09:3526 C 73 / 2019první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V.
Jaroslava Macková
Jednání
10:0026 C 5 / 2019první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V.
Jan Fiala
Jednání
10:2059 C 233 / 2018první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Václav Černý
Jednání
10:4026 C 454 / 2018první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Lucie Baierová
Jednání
10:5026 C 66 / 2019první poschodí č.19Mgr. Hoček PetrAB 4 B.V.
Kristýna Michálková
Jednání
08:1511 P 151 / 2009první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
08:1511 P A NC 50 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
09:309 P 89 / 2003první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:3011 P A NC 265 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
09:3011 P A NC 266 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
12:300 P 197 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
12:3011 P A NC 371 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
13:3011 NC 30002 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
13:3011 P A NC 80 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaViera Lacková Dunková
Nezletilá osoba
Jednání
13:3011 P A NC 81 / 2018první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
14:308 P 134 / 2008první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaJednání
14:3011 P A NC 84 / 2019první poschodí č.20Mgr. Mečlová PavlínaNezletilá osobaJednání
08:309 P 144 / 2016první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
08:3030 P A NC 264 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
09:4530 NC 50070 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
09:4530 P A NC 251 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
10:1530 NC 50008 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
10:1530 P A NC 32 / 2019první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:450 P 26 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
12:4530 P A NC 257 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednání
13:0010 P 64 / 2014první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednání
13:0030 P A NC 178 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0011 P 53 / 2007první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednáníAno
13:008 P A NC 80 / 2016první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednáníAno
14:3030 NC 44001 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříJednáníAno
14:3030 P A NC 150 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednáníAno
14:3030 P A NC 278 / 2018první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříNezletilá osobaJednáníAno
12:0053 C 147 / 2013první poschodí č.22Mgr. Štěpánek StanislavVáclav Polášek
Anita Polášková
Jednání
08:3016 C 182 / 2018první poschodí č.23Mgr. Košek MartinJiří Franc
MUDr. Zora Lajksnerová
Jednání
12:4515 C 120 / 2008první poschodí č.23Mgr. Košek MartinIng. Jaroslav Čech
Střední škola gastronomie a služeb
Vyhlášení rozsudku
12:5016 C 111 / 2010první poschodí č.23Mgr. Košek MartinIng. Jaroslav Čech
Střední škola gastronomie a služeb
Vyhlášení rozsudku
13:0016 C 134 / 2016první poschodí č.23Mgr. Košek MartinStatutární město Liberec
Petra Veselá
Jednání
08:0032 C 39 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaGENIX GROUP LTD
Lukáš Kučera
Vyhlášení rozsudku
08:0532 C 121 / 2018první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vitaliy Gavran
Jednání
08:1032 C 175 / 2018první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaČEZ Prodej, a.s.
Martin Tlčik
Vyhlášení rozsudku
08:1532 C 40 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaKrajská nemocnice Liberec, a.s.
Vasyl Rashko
Vyhlášení rozsudku
09:0032 C 14 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaMgr. Monika Novotná
Ing. Radovan Novotný
Jednání
13:009 P 56 / 2013první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaJednání
13:0032 P A NC 13 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:458 P 160 / 2015první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaJednání
13:4532 P A NC 14 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:300 P 217 / 2017první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaJednání
14:3032 P A NC 22 / 2019první poschodí č.24JUDr. Sypecká ReginaNezletilá osobaJednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0013 C 31 / 2019první poschodí č.12JUDr. Šoljaková IvanaČeská pojišťovna a.s.
Josef Dudi
Jednání
09:4513 C 37 / 2019první poschodí č.12JUDr. Šoljaková IvanaČeská pojišťovna a.s.
Martina Godlová
Jednání
10:1513 C 5 / 2019první poschodí č.12JUDr. Šoljaková IvanaJosef Čapek
Česká pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Jednání
13:0013 C 28 / 2019první poschodí č.12JUDr. Šoljaková IvanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jozef Petik
Jednání
13:3013 C 38 / 2018první poschodí č.12JUDr. Šoljaková IvanaTamara Bajgerová
Mgr. Radim Janoušek
Jednání
08:305 T 121 / 2016první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslLibor DrahýVeřejné zasedání
09:005 T 115 / 2016první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslVan Minh PhamVeřejné zasedání
09:305 T 14 / 2015první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslMichael HuberVeřejné zasedání
10:005 T 89 / 2016první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslBohuslav ChlupVeřejné zasedání
10:305 T 83 / 2016první poschodí č.14Mgr. Pechlát PřemyslVeřejné zasedání
12:307 T 3 / 2018první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaHlavní líčení
13:307 T 5 / 2017první poschodí č.14Mgr. Moravová HanaMichal KudráčVeřejné zasedáníAno
08:003 T 195 / 2016první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaJakub KřižanVeřejné zasedání
08:153 T 206 / 2015první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaLuboš BalíčekVeřejné zasedání
08:303 T 110 / 2017první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaAleš TichýHlavní líčeníAno
12:453 T 19 / 2018první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaVeřejné zasedání
13:003 T 88 / 2014první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaVáclav MlezivaVeřejné zasedáníAno
13:003 T 4 / 2019první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaIveta KnoppováHlavní líčení
13:153 T 126 / 2016první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaJitka KymplováVeřejné zasedáníAno
13:303 T 74 / 2017první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaRobert TomášVeřejné zasedáníAno
13:403 T 249 / 2014první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaVáclav ObešloVeřejné zasedáníAno
13:453 T 200 / 2018první poschodí č.15JUDr. Zhoufová LenkaMartin MrázHlavní líčení
08:056 PP 33 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardJiří HraběVeřejné zasedání
08:156 PP 159 / 2017první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardTomáš RůžekVeřejné zasedání
08:456 T 65 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardHlavní líčení
09:006 T 137 / 2015první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardMilan BuriánekVeřejné zasedání
09:306 PP 36 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardFrantišek KinclVeřejné zasedáníAno
10:306 PP 35 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardJan VeverkaVeřejné zasedání
12:456 PP 34 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardJiří PodolínskýVeřejné zasedání
13:006 T 28 / 2019první poschodí č.16Mgr. Skýba RichardAtanas Krastev NedelchevHlavní líčení
09:002 T 32 / 2013první poschodí č.17Mgr. Bělocký JanIng. Martin KulhánekHlavní líčení
08:3012 C 147 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataStanislav Nosek
Eva Nosková
Jednání
10:0012 C 357 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataAllianz pojišťovna, a.s.
Jitka Sochorová
Vyhlášení rozsudku
10:1012 C 205 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataVladimíra Ferencová
GasNet, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:1512 C 14 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataVladimír Derco
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
10:2012 C 338 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataPavol Černický
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3012 C 45 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataČeská pojišťovna a.s.
Vít Vořechovský
Vyhlášení rozsudku
13:0053 C 34 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataJednání
13:3012 C 268 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataJednání
14:0012 C 63 / 2019první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataHöfler Systems s.r.o. v likvidaci
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
14:1012 C 294 / 2018první poschodí č.18Mgr. Urbánková RenataGrigorie Rosanu
UNIQA pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0027 C 259 / 2018první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Marcel Mlatiček
JednáníAno
09:1027 C 456 / 2018první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Šmídl
Jednání
09:1027 C 386 / 2018první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Radoslav Kudráš
JednáníAno
09:2027 C 455 / 2018první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Patrik ŠÁTEK
Jednání
09:3027 C 52 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaErika Balážová
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
09:4027 C 50 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Miroslav Jakl
Jednání
09:5027 C 49 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Růžena Studená
Jednání
10:0027 C 12 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Josef Tomáš
Jednání
10:1027 C 75 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Tereza Kieslingová
Jednání
10:2027 C 7 / 2019první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Chovanec
Jednání
13:3027 C 76 / 2016první poschodí č.19JUDr. Felcmanová AnnaIntrum Czech, s.r.o.
Miroslav Tichý
Vyhlášení rozsudku
08:3023 C 309 / 2018první poschodí č.21JUDr. Preisler Pavel Ph.D.TopDesign Stavby, s.r.o.
TREX-MB s.r.o.
Jednání
08:0021 C 217 / 2018první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaZuzana Čermáková
Lenka Sedlmajerová
Jednání
09:0021 C 254 / 2018první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaJiří Honzík
Arnošt Šikola
Jednání
10:0021 C 244 / 2017první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaMUDr. René Pospíšil
MUDr. Václava Pospíšilová
Jednání
10:4521 C 96 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Tauš
Vyhlášení rozsudku
10:5021 C 98 / 2019první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaMarek Chotěnovský
DIRECT pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0021 C 233 / 2017první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaAUTO KOUTEK s.r.o.
Marcela Balounová
Jednání
13:3021 C 88 / 2012první poschodí č.22JUDr. Houdková IvanaJaroslav Garažija
Věra Garažijová
Jednání
08:309 NC 50009 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
08:309 P A NC 42 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osobaJednání
09:308 P 154 / 2007první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
09:309 P A NC 34 / 2019první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:5010 P 129 / 2014první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
10:509 P A NC 46 / 2018první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:509 P A NC 20 / 2018první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:1511 P 130 / 2012první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaJednání
11:159 P A NC 60 / 2018první poschodí č.23Mgr. Tvrdíková IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:150 P 194 / 2017první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaMiroslava MaierováJednání
08:1514 P A NC 239 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
09:0014 NC 28003 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
09:0014 P A NC 273 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
09:4514 NC 28003 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
09:4514 P A NC 273 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
13:0014 NC 28005 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:0014 P A NC 352 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání
13:4514 NC 26007 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
13:4514 P A NC 335 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:3011 P 36 / 2007první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaJednání
14:3014 P A NC 269 / 2018první poschodí č.24JUDr. Dlouhá IrenaNezletilá osobaJednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Liberec

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1018 C 385 / 2018první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilLukáš Chabada
Ing. Václav Kraus
Jitka Krausová
Vyhlášení rozsudku
08:1518 C 51 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilČeská podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group
Antonín Růžička
Vyhlášení rozsudku
08:3018 C 331 / 2018první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilPetr Křížek
Denisa Křížková
Jakub Linhart
Jednání
09:0018 C 325 / 2013první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilIng. Iveta Němcová
Mgr. Robert Němec
PROCTUS PV s.r.o.
Jednání
10:0018 C 36 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilGenerali Pojišťovna a.s.
Josef Hudec
Vyhlášení rozsudku
10:1518 C 39 / 2019první poschodí č.13JUDr. Ing. arch. Podhola KamilPetr Dufek
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:303 T 23 / 2019první poschodí č.14JUDr. Zhoufová LenkaZdeněk KalejaHlavní líčení
09:153 T 117 / 2016první poschodí č.14JUDr. Zhoufová LenkaChristos Naum
Thanasis Naum
Hlavní líčení
13:003 T 17 / 2019první poschodí č.14JUDr. Zhoufová LenkaHlavní líčení
08:008 T 51 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaMichal SikoraHlavní líčení
09:008 T 48 / 2019první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaRadek Daniš
Rudolf Herman
Hlavní líčení
13:0028 T 74 / 2017první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaEduard BřeňVeřejné zasedání
13:1528 T 147 / 2017první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaVeřejné zasedání
13:308 T 2 / 2018první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaMartin FarbárVeřejné zasedání
14:0028 T 83 / 2017první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaVeřejné zasedání
14:308 T 49 / 2018první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaVeřejné zasedání
14:458 T 39 / 2018první poschodí č.15Mgr. Pražáková MartaVeřejné zasedání
08:007 T 46 / 2018první poschodí č.16Mgr. Moravová HanaPetra NovotnáHlavní líčení
09:307 T 67 / 2018první poschodí č.16Mgr. Moravová HanaJarosław PaśHlavní líčení
13:007 T 35 / 2019první poschodí č.16Mgr. Moravová HanaKarel KrausHlavní líčení
08:301 T 37 / 2017první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaMichal ŠtolHlavní líčení
09:301 T 80 / 2017první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaŠakir AvciHlavní líčení
10:001 T 154 / 2017první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaHlavní líčení
13:001 T 56 / 2018první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaBarbora CupalováVeřejné zasedání
14:001 T 160 / 2017první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaVeřejné zasedání
14:151 T 160 / 2014první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaVeřejné zasedání
14:301 T 33 / 2018první poschodí č.17JUDr. Škrétová BlankaVeřejné zasedání
08:0053 C 345 / 2017první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavAlice Forejtová
Jan Pecina
Vyhlášení rozsudku
08:3053 C 305 / 2018první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavJednání
09:0053 C 303 / 2018první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavAntonín Nygrín
Ivana Smitková
Jednání
12:3053 C 167 / 2018první poschodí č.19Mgr. Štěpánek StanislavJan Kropík
Michaela Kropík Hrachovcová
Filip Kříž
Gabriela Křížová
Jednání
09:0030 C 219 / 2015první poschodí č.21Mgr. Kalík JiříBŠ JUDITH s.r.o.
Dagmar Šipošová
Jednání
08:3029 C 307 / 2018první poschodí č.22Mgr. Vašák BohumilRNDr. Jozef Rutšek
Miroslava Rutšeková
Eva Tomešová
Jednání
13:0019 C 219 / 2005první poschodí č.22Mgr. Vašák BohumilLadislav Beneš
Petra Havlíčková
Ing. Jitka Routková
Statutární město Liberec
Tomáš Uchytil
Svatava Zemanová
Jednání
09:3059 C 251 / 2018první poschodí č.23Mgr. Kopal TomášInvestCapital Ltd
Lenka Kadeřávková
JednáníAno
09:3022 C 207 / 2018první poschodí č.23Mgr. Kopal TomášFlexira s.r.o.
PROTIMEX CS spol. s r.o.
Jednání
12:3022 C 232 / 2018první poschodí č.23Mgr. Kopal TomášTomáš Budský
Wara Consulting a.s.
Jednání
13:0022 C 457 / 2018první poschodí č.23Mgr. Kopal TomášIng. Jaromír Mošna
Wara Consulting a.s.
Jednání
13:2022 C 458 / 2018první poschodí č.23Mgr. Kopal TomášDagmar Hunková
Wara Consulting a.s.
Jednání