Okresní soud Litoměřice

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Litoměřice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3024 PP 90 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilJan UrbanVeřejné zasedáníAno
09:0024 PP 92 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilJiří ŠimurdaVeřejné zasedání
09:4524 PP 95 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilJan OusobskýVeřejné zasedání
10:1524 PP 98 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilJana BalogováVeřejné zasedání
12:0024 PP 93 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilMartin LazarVeřejné zasedání
12:4524 PP 91 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilVladimír LipertVeřejné zasedání
08:0029 NC 2655 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
08:0029 P A NC 319 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 196 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
09:0029 P A NC 313 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0029 NC 2650 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
10:0029 P A NC 302 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osobaJednání
13:0029 NC 2661 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednáníAno
13:0029 P A NC 344 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osobaJednáníAno
14:000 P 280 / 2014č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
14:0029 P A NC 329 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osobaJednání
15:0029 NC 2658 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
15:0029 P A NC 339 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osobaJednání
08:154 T 80 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaFrantišek ČipčalaHlavní líčení s dokazováním
10:004 T 4 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaDominik PavlovecHlavní líčení
12:405 T 141 / 2016č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaRoman MacoszekVeřejné zasedání
13:004 T 57 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaHlavní líčení
14:004 T 119 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaMartin KubíkHlavní líčení
09:3020 C 272 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Václav Kučera
Jednání
09:3020 C 278 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarInvestCapital Ltd
Jiří Pech
JednáníAno
09:4520 C 308 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarCOOL CREDIT, s.r.o.
Lukáš Vlček
Jednání
10:0020 C 268 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarDavid Ludvík
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
10:2020 C 274 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarFilip Fiala
InvestCapital Ltd
Jednání
10:3020 C 264 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarIntrum Czech, s.r.o.
Václav Štumpf
Jednání
08:300 P 42 / 2014č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
08:307 P A NC 21 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
09:307 P A NC 54 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
09:307 P A NC 10 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osoba
Ladislav Nápravník
Markéta Nápravníková
Jednání
09:307 P A NC 11 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osoba
Ladislav Nápravník
Markéta Nápravníková
Jednání
09:307 NC 1601 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
10:307 NC 2607 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
10:307 P A NC 27 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
13:007 NC 2608 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
13:007 P A NC 34 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
13:007 P A NC 32 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
14:007 NC 2609 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
14:007 P A NC 38 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
15:307 C 169 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaFINFAST s.r.o.
Ondřej Opava
Vyhlášení rozsudku
08:309 C 143 / 2018č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaRoman Božík
Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jednání
09:309 C 169 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaMarcela Celbová
CEVRO Institut, z.ú.
Jednání
10:309 C 158 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaMartin Bok
Eva Boková
Jiří Svoboda
Jednání
13:009 C 237 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaČeská spořitelna, a.s.
Jana Horáčková
Jednání
13:309 C 239 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaČeská pojišťovna a.s.
Vasyl Molnar
Jednání
09:0019 C 220 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkESSOX s.r.o.
Pavel Job
Jednání
09:3019 C 250 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkBNP Paribas Personal Finance
Martin Krch
Jednání
09:4519 C 252 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkČeská spořitelna, a.s.
Martina Průšová
Jednání
10:0019 C 243 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkFOLLYX, spol. s r.o.
Marek Petrus
Jednání
10:3019 C 253 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkEva Bártová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
13:0019 C 304 / 2018č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkBohemia Faktoring, a.s.
Pavol Kalináč
Jednání
09:300 P 346 / 2011č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
09:3011 P A NC 368 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osoba
JUDr. Vladimír Poucha
Jednání
10:000 P 1 / 2012č. dv. 8 / přízemíMgr. Beránková VeronikaVýslech
10:0022 P A NC 215 / 2019č. dv. 8 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osobaVýslech

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Litoměřice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3024 T 97 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilOlga Dosedělová
Michal Hůla
Jan Šoral
Hlavní líčení
12:306 T 44 / 2017č. dv. 10 / přízemíJUDr. Nedvěd VlastimilJosef CapialiHlavní líčení s dokazováním
08:308 C 156 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaTomáš Nergl
Kamila Nerglová
Přípravné jednání
12:558 C 177 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Filip Kotáb
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 212 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Veronika Zelenková
Jednání
13:208 C 203 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaVladimír Lorenc
Lucie Lorencová
Jednání
14:208 C 218 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaJana Barčiaková
Radek Grobauer
Jednání
08:1522 NC 2636 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednáníAno
08:1522 P A NC 220 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osobaJednáníAno
08:3022 NC 2644 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
08:3022 P A NC 249 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaSaša Kučová
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:150 P 198 / 2014č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
09:1522 P A NC 182 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osobaJednání
10:1522 NC 2633 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
10:1522 P A NC 197 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 47 / 2017č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
12:3022 P A NC 213 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
13:000 P 457 / 70č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
13:0022 P A NC 230 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaOta KlímaJednání
13:300 P 353 / 85č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
13:3022 P A NC 224 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJulie NoskováJednání
14:000 P 251 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
14:0022 P A NC 199 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osobaJednání
14:3022 P A NC 200 / 2019č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaNezletilá osobaJednání
14:300 P 339 / 2004č. dv. 19 / přízemíMgr. Beránková VeronikaJednání
08:1515 C 132 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Lorencová MartinaMichal Bartoň
InvestCapital Ltd
Jednání
08:3015 C 226 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Lorencová MartinaOndřej Škola
Barbora Školová
Jednání
09:0015 C 491 / 2015č. dv. 21 / přízemíJUDr. Lorencová MartinaJosef Patlejch
Jana Patlejchová
Jednání
12:4515 C 54 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Lorencová MartinaIn Principio s.r.o.
Aneta Rychtaříková
JednáníAno
14:0015 C 196 / 2018č. dv. 21 / přízemíJUDr. Lorencová MartinaMartin Abrhám
Pavel Berky
Jednání
08:2012 C 102 / 2019č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Tuvshinjarcal Radnaabazar
Vyhlášení rozsudku
08:3017 C 31 / 2007č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinOdborová organizace Agrofrukt Kamýk
Odborová organizace Agroslužby Trnovany
Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR
Jednání
13:0012 C 77 / 2019č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Komárek
Jednání
13:3012 C 58 / 2019č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinVáclav Tůma
Miroslava Tůmová
JednáníAno
08:309 C 59 / 2018č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaSAMIR Kysané Zelí s.r.o.
Josef Šustr
JednáníAno
09:459 C 117 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaSAMIR Kysané Zelí s.r.o.
Josef Šustr
JednáníAno
10:459 C 150 / 2016č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaMiroslava Ciniburková
Obec Krabčice
Jednání
13:009 C 260 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaČEZ Prodej, a.s.
Dana Faustová
Jednání
13:309 C 265 / 2019č. dv. 3 / přízemíJUDr. Koniorová HelenaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Milan Hanzl
Jednání
08:0011 P A NC 260 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
08:000 P 438 / 2016č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
08:5011 NC 2202 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
08:5011 P A NC 294 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
09:000 P 22 / 2014č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
09:0011 P A NC 217 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
10:0011 NC 1302 / 2018č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
10:0011 P A NC 170 / 2018č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaPetr VeselýJednání
10:0011 P A NC 171 / 2018č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaPetr VeselýJednání
12:150 P 374 / 88č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
12:1511 P A NC 320 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaAntonín FrenclJednání
12:300 P 584 / 2014č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
12:3011 P A NC 262 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osoba
Magdaléna Danková
Jednání
13:0011 NC 1502 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
13:0011 P A NC 160 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaŠtěpán Loskot
Nezletilá osoba
Jednání
13:0011 P A NC 163 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
14:000 P 192 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
14:0011 P A NC 257 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Litoměřice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:303 T 125 / 2018č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraMiroslav Hupka
Jaroslav Nepovím
Hlavní líčeníAno
12:303 T 103 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraHlavní líčení
14:003 T 47 / 2018č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraVeřejné zasedání
08:000 P 198 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
08:0029 P A NC 316 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0029 P A NC 317 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 191 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
09:0029 P A NC 309 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0029 NC 2660 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
10:0029 P A NC 342 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0029 NC 2641 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
11:0029 P A NC 231 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Lucie Svobodová
Jednání
13:0029 NC 2656 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
13:0029 P A NC 323 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osobaJednání
14:000 P 358 / 2016č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
14:0029 P A NC 232 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:000 P 190 / 2015č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
15:0029 P A NC 324 / 2019č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubMarcela Stojková
Nezletilá osoba
Jednání
08:3020 C 56 / 2018č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarOlga Koulová
Radovan Polesný
Společenství vlastníků jednotek Stránského č.p. 1713, Litoměřice
Jednání
08:4020 C 234 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarRadek Boháč
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
09:0020 C 167 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarJiří Fáry
Jana Podlahová
JednáníAno
10:0020 C 250 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarBNP Paribas Personal Finance
Adam Memedi
Jednání
10:3020 C 251 / 2019č. dv. 21 / přízemíJUDr. Brachová DagmarInvestCapital Ltd
Květa Kotlárová
Jednání
08:300 P 57 / 2007č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
08:307 P A NC 30 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 412 / 2008č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednání
09:307 P A NC 31 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednání
10:300 P 480 / 2013č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaJednáníAno
10:307 P A NC 37 / 2019č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaNezletilá osobaJednáníAno
13:007 C 236 / 2018č. dv. 25 / přízemíMgr. Liscová DanielaMyslivecká společnost Kalich, z.s.
Pavel Surma
Jednání
12:3014 C 31 / 2013č. dv. 63 / I. patroMgr. Šlapal JiříIvana Bubeníčková
MUDr. Eva Krlínová
Danuše Kropíková
Jitka Nováková
Emil Polívka
Jaroslav Vlk
Jednání
08:151 T 35 / 2019č.dv. 23 /přízemíJUDr. Kureš MiroslavMichael FaiglHlavní líčeníAno
08:301 T 50 / 2019č.dv. 23 /přízemíJUDr. Kureš MiroslavOkresní státní zastupitelství v Litoměřicích
Ivan Teuber
Hlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Litoměřice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3010 C 164 / 2018č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenamikroVOX-audit, s.r.o.
MVDr. Libor Šubrt
Libor Šubrt
Jana Šubrtová
JednáníAno
13:0010 C 76 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaMarkéta Szabóová
Lukáš Zubr
Jednání
13:1510 C 5 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Ing. Milan Zaderlík
Jednání
13:3010 C 173 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Duda
Jednání
13:4510 C 192 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaOndřej Opava
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
14:0010 C 119 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaAB 4 B.V.
Jana Nováková
Jednání
14:1510 C 124 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Herčíková AlenaAB 4 B.V.
Daniel Voborník
Jednání
08:154 T 148 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaRoman SatranHlavní líčeníAno
08:154 T 110 / 2018č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaIng. Martin DlouhýHlavní líčeníAno
09:004 T 100 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaVeřejné zasedání
09:404 T 130 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaMartin CapialiHlavní líčení
10:404 T 40 / 2017č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaPatrik DörflVeřejné zasedání
12:405 T 38 / 2017č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaVeřejné zasedání
13:004 T 53 / 2019č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaAlena OlachováHlavní líčení s dokazováním
14:005 T 159 / 2016č. dv. 2 / přízemíMgr. Choděrová StanislavaVeřejné zasedání
09:0017 C 131 / 2016č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinDagmar Elmanová
Klára Pokorná
Jan Pokorný
Antonín Seifert
Vlasta Seifertová
JednáníAno
09:0012 C 113 / 2019č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinMichal Cibulka
Irena Hanzlová
Jednání
10:2012 C 195 / 2019č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinMilan Barášek
Jitka Barášková
Jednání
13:0017 C 10 / 2012č. dv. 25 / přízemíJUDr. Masár MartinJiří Dvořák
Tomáš Marek
Jednání
10:000 P 262 / 2016č. dv. 3 / přízemíMgr. Svobodová JitkaJednání
10:0011 P A NC 258 / 2019č. dv. 3 / přízemíMgr. Svobodová JitkaBedřich Beránek
Nezletilá osoba
Jednání
10:0011 P A NC 259 / 2019č. dv. 3 / přízemíMgr. Svobodová JitkaBedřich Beránek
Nezletilá osoba
Ondrej Kondáš
Viera Kondášová
Jednání
10:0011 P A NC 400 / 2019č. dv. 3 / přízemíMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
09:0012 C 198 / 2019č. dv. 62/ I. patroMgr. Kramářová MonikaJaromír Papík
Martina Papíková
Výslech
09:0019 C 224 / 2018č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkA & D KLÁSEK s.r.o.
Petr Žemla
JednáníAno
09:0019 C 370 / 2018č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkGasNet, s.r.o.
MVDr. Libor Šubrt
JednáníAno
13:0019 C 264 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkMartin Šlepr
Marcela Šleprová
Jednání
13:3019 C 107 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkPřemysl Švancar
Tereza Švancarová
Jednání
14:0019 C 260 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martina Petrušková
Vyhlášení rozsudku
14:1519 C 201 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkGasNet, s.r.o.
Jiří Ludvík
Vyhlášení rozsudku
14:3019 C 215 / 2019č. dv. 63 / I. patroMgr. Hammer ZdeněkČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Radka Elísková
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 199 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
08:0011 P A NC 264 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osoba
Libuše Valentová
Jednání
09:000 P 33 / 2018č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
09:0011 P A NC 265 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaMartin Červinka
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 233 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
12:3011 P A NC 293 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
13:000 P 400 / 2009č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
13:0011 P A NC 292 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
14:000 P 33 / 2001č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednání
14:0011 P A NC 361 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednání
14:000 P 33 / 2017č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaJednáníAno
14:0011 P A NC 261 / 2019č. dv. 64 / I. patroMgr. Svobodová JitkaNezletilá osobaJednáníAno

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Litoměřice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 132 / 2018č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraNOTO s.r.o.Hlavní líčení s dokazováním
09:003 TM 6 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraHlavní líčení s dokazováním
13:313 T 117 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraHlavní líčení
10:302 T 86 / 2018č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraVeřejné zasedání
12:303 T 104 / 2019č. dv. 10 / přízemíJUDr. Šetková AlexandraHlavní líčení
08:308 C 304 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaPavel Šindela
Lucie Šindelová
Jednání
08:458 C 202 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaInvestCapital Ltd
Daniel Lisec
Jednání
09:008 C 249 / 2019č. dv. 16 / přízemíJUDr. Kudláčková Řezáčová KarolínaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Lukáš Vlček
Jednání
08:000 P 47 / 87č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
08:0029 P A NC 292 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubRudolf ŠirokýJednání
08:0029 P A NC 293 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubRudolf ŠirokýJednání
08:450 P 246 / 89č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
08:4529 P A NC 353 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubKarel SuchopárJednání
08:4529 P A NC 354 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubKarel SuchopárJednání
09:300 P 119 / 97č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
09:3029 P A NC 373 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubVlastimil KubešJednání
09:3029 P A NC 374 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubVlastimil KubešJednání
10:150 P 64 / 2005č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubJednání
10:1529 P A NC 367 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubMilan SivakJednání
10:1529 P A NC 368 / 2018č. dv. 19 / přízemíJUDr. Kroupa JakubMilan SivakJednání
13:303 TM 11 / 2019č.dv. 23 /přízemíJUDr. Šetková AlexandraHlavní líčeníAno