Okresní soud Most

Pondělí 18. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0020 NC 14510 / 2018MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MarieJiný soudní rok
10:0020 P A NC 152 / 2018MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MarieIng. Zdeňka KoníčkováJiný soudní rok
10:0020 P A NC 153 / 2018MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MarieIng. Zdeňka KoníčkováJiný soudní rok
10:3020 NC 13001 / 2019MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MarieJiný soudní rok
10:3020 P A NC 37 / 2019MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MariePavla ŠejblováJiný soudní rok
10:3020 P A NC 38 / 2019MIMO BUDOVUJUDr. Tesařová MariePavla ŠejblováJiný soudní rok
09:0020 P 61 / 2014sepis návrhůMgr. Musil JanVýslech
13:3055 NC 3574 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Veselá LadaJednání
13:3055 P A NC 215 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
13:3055 P A NC 205 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Veselá LadaJaroslava Grajcarová
Nezletilá osoba
Jednání
10:3022 C 416 / 20181/1.PATROMgr. Hamerská DenisaPavel Koudelka
Monika Koudelková
Jednání
11:0022 C 250 / 20181/1.PATROMgr. Hamerská DenisaJosef Šenk
Petra Šenková
JednáníAno
11:3022 C 207 / 20181/1.PATROMgr. Hamerská DenisaIng. Libor Seidl
Bc. Edita Seidlová
Jednání
12:0022 C 6 / 20191/1.PATROMgr. Hamerská DenisaJosef Papulák
Marija Papuláková
Jednání
12:3022 C 419 / 20181/1.PATROMgr. Hamerská DenisaJaroslav Heissler
Veronika Heisslerová
Jednání
08:303 T 124 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarMichael AltHlavní líčení s dokazováním
10:153 NT 27001 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarVeřejné zasedání
13:003 T 76 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarAntonín TischlerHlavní líčení s dokazováním
08:305 TM 44 / 201819/II.PATROMgr. Neterdová JitkaRichard Gabčo
Nezletilá osoba
Hlavní líčení
09:305 T 76 / 201719/II.PATROMgr. Neterdová JitkaRoman KarchňákHlavní líčení
13:005 TM 26 / 201819/II.PATROMgr. Neterdová JitkaLenka Gadžorová
Nezletilá osoba
Hlavní líčení
10:0045 C 10 / 20182/1.PATROJUDr. Zelenka JiříDCFK komerční spol. s r.o.
Ladislav Haselberger
JednáníAno
13:0045 C 185 / 20172/1.PATROJUDr. Zelenka JiříIng. Alexander Musil
Severní energetická a.s.
Jednání
14:000 P 245 / 201825/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MarieJiný soudní rok
14:0020 P A NC 228 / 201825/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MarieEva Bandyová
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
09:0016 C 398 / 201827/II.PATROJUDr. Švecová MarieNaďa Balážová
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
11:0016 C 412 / 201827/II.PATROJUDr. Švecová MarieAlfred Jarolim
Jana Jarolimová
Jednání
13:0016 C 154 / 201727/II.PATROJUDr. Švecová MarieSpolečenství vlastníků jednotek bl. A1, č.p. 223, 224, ulice Kopistská, Litvínov,
JUDr. Ivan Zuckerstein MBM
Jednání
08:4019 P 50 / 20133/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
08:4019 P A NC 248 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
08:4019 P A NC 249 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
08:4519 P 144 / 20093/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednáníAno
08:4519 P A NC 180 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieNezletilá osobaJednáníAno
09:4518 P 142 / 20113/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
09:4519 P A NC 181 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieNezletilá osobaJednání
12:0019 P 25 / 20153/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
12:0019 P A NC 235 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieRenata DzurikováJednání
12:0019 P A NC 273 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
12:0019 P A NC 274 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
13:000 P 152 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
13:0019 P A NC 264 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
13:0019 P A NC 265 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
08:1533 C 335 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek Vladimírinnogy Energie, s.r.o.
Martin Vaňo
Jednání
08:3033 C 381 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírMarkéta Gorolová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:4533 C 394 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek Vladimírinnogy Energie, s.r.o.
Ladislav Katriňák
Jednání
09:0033 C 271 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírVáclav Fiška
Helena Fišková
Ing. Miroslava Fišková
JednáníAno
09:0033 C 312 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírBohemia Faktoring, a.s.
Denisa Chlustinová
Vyhlášení rozsudku
08:3050 C 179 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianKomerční banka, a.s.
Filip Šimera
Jednání
09:0050 C 169 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Ivica
Jednání
09:3050 C 142 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJan Čábelka
JET Money s.r.o.
Jednání
10:0043 EXE 16310 / 20134/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJednání
13:0050 EXE 4534 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJednání
13:3050 EXE 3871 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJednání
09:0042 T 148 / 20185/II.PATROMgr. Plch PavelHlavní líčení s dokazováním
10:0042 T 157 / 20185/II.PATROMgr. Plch PavelJan POĽÁKHlavní líčení s dokazováním
13:0042 T 160 / 20185/II.PATROMgr. Plch PavelMichal VoříšekHlavní líčení s dokazováním

Úterý 19. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3039 C 166 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfČEZ Prodej, a.s.
Andrea Mešová
Vyhlášení rozsudku
08:4539 C 227 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfCENTROPOL ENERGY, a.s.
Magdalena Horvathová
Vyhlášení rozsudku
09:0039 C 224 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfInvestCapital LTD
David Veselý
Vyhlášení rozsudku
09:1539 C 223 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Martina Farkašová
Vyhlášení rozsudku
09:3039 C 229 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Milan Mešo
Vyhlášení rozsudku
08:3054 NC 3549 / 20181/1.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
08:3054 P A NC 143 / 20181/1.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osobaJednání
10:000 P 398 / 20181/1.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
10:0054 P A NC 223 / 20181/1.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osobaJednání
09:0020 P 93 / 201412/6.PODLAŽÍUjčíková AlenaVýslech
08:301 T 37 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaMichal KorejsHlavní líčení s dokazováním
10:451 T 8 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaVeřejné zasedání
10:451 T 63 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaPavel StehlíkVeřejné zasedáníAno
13:001 T 139 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaIng. Judita LechováHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 172 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoLadislav Mandík
David Sinu
Hlavní líčení s dokazováním
10:006 T 170 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoPatrik DömeHlavní líčení s dokazováním
11:006 T 38 / 201619/II.PATROJUDr. Eichler BennoJiří Hudec
Karel Malkovský
Veřejné zasedání
13:006 T 146 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoTomáš Daňo
David Lukáč
Hlavní líčení s dokazováním
08:0016 C 331 / 201820/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Jiří Tešnar
Jednání
10:0013 C 9 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaKristýna Tokárová
Wara Consulting a.s.
Jednání
10:3013 C 11 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Miroslav Legát
Jednání
12:3013 C 13 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Sigmund
Jednání
12:0017 C 122 / 201726/II.PATROMgr. Flaxová IvaFakultní nemocnice v Motole
Gabriel Varadi
Jednání
12:3017 C 105 / 201826/II.PATROMgr. Flaxová IvaKooperativa, pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Karel Major
Jednání
08:0014 C 21 / 201927/II.PATROJUDr. Štička KarelKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Lukáš Kusák
Vyhlášení rozsudku
08:3014 C 446 / 201827/II.PATROJUDr. Štička KarelČeská republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Daniel Galkovski
Vyhlášení rozsudku
09:0032 C 320 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital Ltd
Monika Šímová
Jednání
09:3032 C 337 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital Ltd
Pavla Knoblochová
Jednání
10:0032 C 364 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital Ltd
Nikola Kapuciánová
Jednání
10:3032 C 366 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital Ltd
Jan Vaško
Jednání
12:3032 C 382 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital LTD
Patrik Miškovič
Jednání
13:0032 C 386 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital LTD
Nikola Tokarová
Jednání
13:3032 C 403 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkRené Beran
InvestCapital LTD
Jednání
14:0032 C 406 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkInvestCapital LTD
Patrik Rosenkranz
Jednání
09:0018 P 187 / 20063/1.PATROMgr. Musil JanJednání
09:0049 P A NC 357 / 20163/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
12:300 P 359 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanJednání
12:3011 P A NC 136 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
13:0011 NC 3542 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanJednání
13:0011 P A NC 137 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
08:3021 NC 2022 / 20154/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJaroslav PostlJednáníAno
08:3020 P A NC 142 / 20164/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osoba
Jaroslav Postl
JednáníAno
13:300 P 102 / 20174/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
13:3020 P A NC 225 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osobaJednání
09:002 T 92 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanLukáš Cina
Radek Kocur
Hlavní líčení
12:302 T 52 / 20175/II.PATROJUDr. Hartman JanRadek ZozuličVeřejné zasedání
13:002 T 156 / 20165/II.PATROJUDr. Hartman JanVáclav VítekHlavní líčení
14:300 P 341 / 20185/IV.PATROMgr. Beneš MartinJiný soudní rokAno
14:3040 P A NC 124 / 20185/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJiný soudní rokAno
14:350 P 341 / 20185/IV.PATROJUDr. Plačková AlenaJednáníAno
14:3540 P A NC 124 / 20185/IV.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednáníAno

Středa 20. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:006 T 33 / 2018JUDr. Benno EichlerJUDr. Eichler BennoVýslech
08:002 NT 34527 / 2018VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanMichael CarvanVeřejné zasedání
08:012 NT 34501 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanAdolf FerencVeřejné zasedání
08:022 PP 202 / 2018VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:032 PP 223 / 2018VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:042 PP 1 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:052 PP 3 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:062 PP 4 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:072 PP 5 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:082 PP 6 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:092 PP 7 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:102 PP 9 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:112 PP 12 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:122 PP 13 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:132 PP 14 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:142 PP 16 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:152 PP 17 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:162 PP 18 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
08:172 PP 19 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
11:3022 C 152 / 20161/1.PATROMgr. Hamerská DenisaPetra Pintnerová
David Sedláček
Jednání
08:303 T 144 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarAdolf FerencHlavní líčení s dokazováním
09:303 T 19 / 201316/II.PATROMgr. Šebková DagmarVeřejné zasedání
09:453 T 8 / 201716/II.PATROMgr. Šebková DagmarVeřejné zasedání
09:503 T 72 / 201716/II.PATROMgr. Šebková DagmarMiroslav OpelkaVeřejné zasedání
10:003 T 92 / 201616/II.PATROMgr. Šebková DagmarVeřejné zasedání
10:153 T 157 / 201616/II.PATROMgr. Šebková DagmarVeřejné zasedání
13:003 T 137 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarHlavní líčení s dokazováním
10:005 TM 20 / 201819/II.PATROMgr. Neterdová JitkaKamila Hlaváčová
Nezletilá osoba
Hlavní líčení
12:4534 TM 11 / 201619/II.PATROMgr. Neterdová JitkaSergej Baláž
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Veřejné zasedání
13:005 TM 37 / 201819/II.PATROMgr. Neterdová JitkaPetr Baláž
Nezletilá osoba
Karel Toth
Hlavní líčení
13:3012 C 285 / 201720/1.PATROJUDr. Malá RomanaSpolečenství vlastníků bl. 404 č.p. 619, 620, 621, 622, ulice Bělehradská v Mostě
JUDr. Ivan Zuckerstein
Jednání
08:3033 C 708 / 20092/1.PATROMgr. Kryndlerová RadkaUNIPETROL RPA, s.r.o.
Miloš Urych
JednáníAno
13:3021 NC 13028 / 201525/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MariePsychiatrická nemocnice Horní BeřkoviceJiný soudní rok
14:0019 P 41 / 200825/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MarieJiný soudní rok
14:0020 P A NC 720 / 201525/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MarieJiný soudní rok
14:0020 P A NC 202 / 201725/5.PODLAŽÍJUDr. Tesařová MarieRenáta PechováJiný soudní rok
10:0018 P 57 / 201326/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
10:0018 P A NC 105 / 201726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednání
10:0018 P A NC 226 / 201726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednání
10:0018 P A NC 121 / 201726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednání
09:0048 C 210 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielCOOL CREDIT, s.r.o.
Tomáš Skok
Jednání
09:1548 C 211 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielInvestCapital LTD
Jan Zárybnický
JednáníAno
09:4548 C 208 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielPRONTO CREDIT s.r.o.
Jana Salajková
Jednání
10:1548 C 170 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielMilan Junek
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:4548 C 209 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielDenisa Chlustinová
JET Money s.r.o.
Jednání
11:1548 C 2 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJaroslav Holešinský
OPR-Finance s.r.o.
Jednání
12:0048 EXE 5936 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJednání
08:3033 C 274 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírPetr Kavalieri
Petra Kavalieriová
Jednání
09:0033 C 26 / 20153/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírPalivový kombinát Ústí, státní podnik
Provincie Řádu minoritů v ČR
Jednání
09:0050 C 188 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
Miloslav Tůma
Jednání
09:2050 C 174 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
Milan Horváth
Jednání
09:4050 C 197 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
Renata Kodýtková
Jednání
10:0050 C 202 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianHome Credit a.s.
Jaroslava Kadlečková
Jednání
10:2050 C 194 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
Tomáš Hradecký
Jednání
10:4050 C 203 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAlexandr Chiňár
Home Credit a.s.
Jednání
11:0050 C 193 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
David Markiel
Jednání
13:3050 EXE 5276 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJednání
08:3042 T 129 / 20185/II.PATROMgr. Plch PavelHlavní líčení s dokazováním
10:0042 T 22 / 20155/II.PATROMgr. Plch PavelJan OhnoutHlavní líčení s dokazováním
13:0042 T 77 / 20155/II.PATROMgr. Plch PavelMichal SosnovecVeřejné zasedání
13:3042 T 51 / 20095/II.PATROMgr. Plch PavelVeřejné zasedání
14:0042 T 90 / 20175/II.PATROMgr. Plch PavelJakub HolochVeřejné zasedání

Čtvrtek 21. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:0017 C 403 / 201210/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaJan Bulín
Anna Jandová
Jednání
13:0017 C 77 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaVladimír Balín
Barbora Balínová
JednáníAno
13:0017 C 250 / 201510/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaMarie Janatová
Stavební bytové družstvo Krušnohor
Jednání
08:301 T 168 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaMiroslav TarantHlavní líčení s dokazováním
10:001 T 104 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaDavid KunorHlavní líčení s dokazováním
13:001 T 35 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaJan BorovecHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 129 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoFerdinand-Standa Hrůza
Petr Hrůza
Hlavní líčení s dokazováním
10:306 T 125 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoAntonín PerlíkHlavní líčení s dokazováním
13:006 T 208 / 200919/II.PATROJUDr. Eichler BennoMUDr. Dušan HebortVeřejné zasedání
14:006 T 26 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoHlavní líčení s dokazováním
09:3033 C 708 / 20092/1.PATROMgr. Kryndlerová RadkaUNIPETROL RPA, s.r.o.
Miloš Urych
JednáníAno
09:0019 P 344 / 200025/6.PODLAŽÍMgr. Musil JanJiný soudní rok
09:0011 P A NC 167 / 201825/6.PODLAŽÍMgr. Musil JanNezletilá osobaJiný soudní rok
10:000 P 11 / 201925/6.PODLAŽÍMgr. Musil JanJiný soudní rok
10:0011 P A NC 2 / 201925/6.PODLAŽÍMgr. Musil JanNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
08:3020 P 188 / 201426/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
08:3054 P A NC 128 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraKarol Fedák
Květoslava Fedáková
Nezletilá osoba
Jednání
10:300 P 297 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
10:3054 P A NC 146 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3054 NC 3551 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
12:3054 P A NC 148 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osobaJednání
12:3054 P A NC 149 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osobaJednání
14:000 P 124 / 201626/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraJednání
14:0054 P A NC 157 / 201826/II.PATROMgr. Hnátová VladimíraNezletilá osobaJednání
09:0032 C 194 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkAutobusy KAVKA a.s.
Fotbalová akademie Josefa Masopusta z.s.
Jednání
10:0019 P 92 / 20053/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:0020 P A NC 272 / 20183/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osobaJednání
12:300 P 6 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanJednání
12:3011 P A NC 7 / 20193/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
08:0055 NC 3502 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaJednání
08:0055 P A NC 10 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
08:450 P 149 / 20174/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaJednání
08:4555 P A NC 8 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
08:4555 P A NC 11 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
09:0020 NC 11504 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
09:0020 P A NC 32 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Statutární město Teplice
Jednání
10:0055 NC 3503 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaJednání
10:0055 P A NC 12 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
12:000 P 158 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaJednání
12:0055 P A NC 130 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
12:0055 P A NC 131 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednání
13:1520 P 78 / 20144/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaJednáníAno
13:1555 P A NC 307 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Veselá LadaNezletilá osobaJednáníAno
13:3019 P 585 / 994/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
13:3020 P A NC 115 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
13:3020 P A NC 116 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
08:302 T 108 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanFrantišek Bílkovský
Josef Doležal
Ilona Makovičuková
Štefan Nistor
Hlavní líčení
13:002 T 147 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanHlavní líčení s dokazováním
14:002 T 123 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanDavid HanákHlavní líčení s dokazováním

Pátek 22. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:300 P 276 / 2016MIMO BUDOVUMgr. Hašlarová JitkaJiný soudní rok
08:3053 P A NC 1 / 2019MIMO BUDOVUMgr. Hašlarová JitkaMěsto LitvínovJiný soudní rok
08:306 PP 7 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:306 PP 233 / 2018VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:316 PP 9 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:326 PP 13 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:336 PP 16 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:346 PP 17 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:356 PP 19 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:366 PP 21 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:376 PP 23 / 2019VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
09:006 PP 234 / 2018VĚZNICE BĚLUŠICEJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:2045 C 136 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříHelena Cvoreňová
Statutární město Most
Jednání
08:4045 C 137 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříMonika Balážová
Statutární město Most
Jednání
11:0045 C 66 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříMartin Dostál
Irena Šrottová
Jednání
12:0017 C 196 / 201310/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaJiří Šlégr
Kateřina Šlégrová
Jednání
08:3044 P A NC 76 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osoba
Nikola Kicová
JednáníAno
08:3020 P 207 / 20041/1.PATROMgr. Davidová JanaJednáníAno
09:3044 NC 3505 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
09:3044 P A NC 18 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osobaJednání
13:0018 P 101 / 20061/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
13:0044 P A NC 62 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osobaJednání
08:301 T 159 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaLydie Bučková
Pavel Czina
Hlavní líčení s dokazovánímAno
13:3012 C 118 / 201720/1.PATROJUDr. Malá RomanaKarolína Hejská
Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace
Jednání
09:0046 C 116 / 20182/1.PATROMgr. Benešová JanaAlexandra Balogová
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
08:0013 C 303 / 201827/II.PATROJUDr. Vlčková LudmilaJiří Král
Ing. Karolína Králová
Jednání
08:3013 C 15 / 201927/II.PATROJUDr. Vlčková LudmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jana Hercegová
Jednání
09:0013 C 14 / 201927/II.PATROJUDr. Vlčková LudmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Barbora Hejnalová
Jednání
09:3013 C 16 / 201927/II.PATROJUDr. Vlčková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Petr Knaf
Jednání
10:0030 E 293 / 201027/II.PATROJUDr. Vlčková LudmilaLuboš Matoušek
Nikola Matoušková
VýslechAno
09:0048 C 118 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielCreditKasa s.r.o.
Alena Rýdlová
Jednání
09:1548 C 123 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielCreditKasa s.r.o.
Michal Kadet
Jednání
09:3048 C 134 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielCreditKasa s.r.o.
Jaroslav Holešinský
Jednání
09:4548 C 143 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielCreditKasa s.r.o.
Nikola Kramárová
Jednání
10:0048 C 144 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal Danielreca spol. s r.o.
David Stránský
Jednání
12:0048 EXE 5836 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJednání
10:0018 P 45 / 20053/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
10:0040 P A NC 3 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
12:3020 P 88 / 20103/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
12:3040 P A NC 168 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
08:0060 C 22 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelIFIS investiční fond, a.s.
Romana Škodová
Vyhlášení rozsudku
08:3060 C 39 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelRůžena Berkyová
GasNet, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0060 C 42 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelPatrik Demetr
InvestCapital LTD
Vyhlášení rozsudku
09:3060 C 54 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Miroslava Kaslová
Vyhlášení rozsudku
10:0060 C 6 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelHelena Babiková
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:3060 C 14 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelViktor Balog
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku