Okresní soud Most

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3039 C 25 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Malý RudolfBohemia Faktoring, a.s.
Pavel Hubka
Vyhlášení rozsudku
08:301 T 38 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaRoman Giňa
Jiří Havlíček
Hlavní líčení s dokazováním
10:451 T 127 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaPetr DemetrVeřejné zasedání
11:004 T 52 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaVeřejné zasedání
13:001 T 85 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaMartin HořákHlavní líčení s dokazováním
08:0013 C 139 / 201620/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaMgr.Bc. Michael Kis
René Svoboda
Jednání
08:4513 C 66 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaMiroslav Dudáček
GENOR Finance s.r.o.
Jednání
09:0041 C 54 / 201620/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaKomerční stavby s.r.o.
Mgr. Radka Kryndlerová
Jednání
12:1513 C 69 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Jirků
Jednání
12:3013 C 63 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Miloslav Zedník
Jednání
12:3013 C 19 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaGenerali Pojišťovna a.s.
Jožko ČR s.r.o.
JednáníAno
13:0013 C 64 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaČR - Česká správa sociálního zabezpečení Praha
Šárka Kocková
Jednání
13:3013 C 75 / 201920/1.PATROJUDr. Vlčková LudmilaČeská pojišťovna a.s.
Jitka Smolíková
Jednání
10:0017 C 5 / 201926/II.PATROMgr. Flaxová IvaBohemia Faktoring, a.s.
František Erlitz
Vyhlášení rozsudku
12:0017 C 191 / 201826/II.PATROMgr. Flaxová IvaMěsto Litvínov
Šárka Pšeničková
Jednání
13:0017 C 407 / 201826/II.PATROMgr. Flaxová IvaIng. Radek Bedrna MBA
Ing. Kamila Bedrnová
Jednání
14:0017 C 187 / 201726/II.PATROMgr. Flaxová IvaStanislav Krejčí
Markéta Krejčová
Jednání
09:0032 C 346 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkAB 4 B.V.
Katherine Bailey
Jednání
09:3032 C 410 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkAB 4 B.V.
Rostislav Krsek
Jednání
09:4532 C 80 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkFrantišek Fiala
Home Credit a.s.
Jednání
10:0032 C 4 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkAB 4 B.V.
Pavel Suchar
Jednání
10:1532 C 43 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkHome Credit a.s.
Nikola Kramárová
Jednání
10:3032 C 13 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkAB 4 B.V.
Dana Žáková
Jednání
14:0032 C 421 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkESSOX s.r.o.
Alexandr Moucha
Jednání
14:3032 C 17 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkLenka Danielová
Komerční banka, a.s.
Jednání
14:4532 C 57 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkESSOX s.r.o.
Ivana Štelcichová
Jednání
10:000 P 346 / 20163/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:0020 P A NC 288 / 20183/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osobaJednání
08:0011 C 38 / 20193/1.PATROMgr. Musil JanLadislav Dargaj
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:0511 C 39 / 20193/1.PATROMgr. Musil JanInvestCapital Ltd
Dana Trollerová
Vyhlášení rozsudku
08:5011 NC 3504 / 20193/1.PATROMgr. Musil JanJednáníAno
08:5011 P A NC 12 / 20193/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednáníAno
09:0011 C 131 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanVáclav Stárek
Lenka Šustová
JednáníAno
10:3011 C 233 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanFrantišek Havlíček
Obec Malé Březno
Jednání
12:2020 P 16 / 20153/1.PATROMgr. Musil JanJednání
12:2011 P A NC 125 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
14:0020 P 12 / 20113/1.PATROMgr. Musil JanJednání
14:0011 P A NC 94 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
14:0011 P A NC 96 / 20183/1.PATROMgr. Musil JanNezletilá osobaJednání
09:0019 P 47 / 20024/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
09:0020 P A NC 267 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
09:0020 P A NC 268 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:0020 P 34 / 20114/PŘÍZEMÍMgr. Hašlarová JitkaJednání
10:0053 P A NC 5 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
11:000 P 312 / 20164/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
11:0020 P A NC 23 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osobaJednání
13:3018 P 11 / 20144/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednáníAno
13:3020 P A NC 36 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osoba
Anna Dokoupilová
JednáníAno
13:3020 P A NC 163 / 20174/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osoba
Anna Dokoupilová
JednáníAno
08:302 T 139 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanJan TomevHlavní líčení s dokazováním
10:302 T 138 / 20175/II.PATROJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
12:302 T 5 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanJan SvárovskýHlavní líčení s dokazováním
13:302 T 108 / 20175/II.PATROJUDr. Hartman JanPetra BrabcováVeřejné zasedání
14:0047 PP 102 / 20135/II.PATROJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
14:302 NT 27001 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanVeřejné zasedání
15:002 T 145 / 20165/II.PATROJUDr. Hartman JanTomáš Kavulák
Michal Srb
Veřejné zasedání
08:300 P 205 / 20175/IV.PATROMgr. Beneš MartinJiný soudní rokAno
08:3040 P A NC 44 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jiný soudní rokAno
08:300 P 197 / 20175/IV.PATROMgr. Beneš MartinJednání
08:3040 P A NC 34 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
08:350 P 205 / 20175/IV.PATROMgr. Beneš MartinJednáníAno
08:3540 P A NC 44 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:300 P 205 / 20175/IV.PATROMgr. Beneš MartinJiný soudní rok
09:3040 P A NC 44 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jiný soudní rok
09:350 P 205 / 20175/IV.PATROMgr. Beneš MartinJednání
09:3540 P A NC 44 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 111 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinJiný soudní rok
12:3040 P A NC 47 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJiný soudní rok
12:350 P 111 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinJednání
12:3540 P A NC 47 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3021 NC 13014 / 2016MIMO BUDOVUUjčíková AlenaJiný soudní rok
09:3049 P A NC 257 / 2016MIMO BUDOVUUjčíková AlenaMarcela Kytýrová
Alena Svobodová
Jiný soudní rok
09:3049 P A NC 258 / 2016MIMO BUDOVUUjčíková AlenaMarcela Kytýrová
Alena Svobodová
Jiný soudní rok
08:0010 C 2 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaIda Gulyásová
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:1010 C 1 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaJaroslav Belaň
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:3010 C 34 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaČeská pojišťovna a.s.
Antonín Vlček
Vyhlášení rozsudku
10:0032 C 146 / 200310/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaStatutární město Děčín
Jan Sýkora
Jednání
13:0010 C 186 / 201710/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaJosef Šidelka
Ivana Šidelková
Jednání
13:3010 C 12 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaThuy Hau Do
Van Trieu Duong
Jednání
15:0010 C 32 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Heresová RadkaBohemia Faktoring, a.s.
Marek Horváth
Vyhlášení rozsudku
11:3022 C 152 / 20161/1.PATROMgr. Hamerská DenisaPetra Pintnerová
David Sedláček
JednáníAno
08:303 T 85 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarJosef ŠindlerHlavní líčení
09:303 T 179 / 201816/II.PATROMgr. Šebková DagmarMartin DlabačHlavní líčení
13:003 T 102 / 201616/II.PATROMgr. Šebková DagmarBožena MarkováHlavní líčení
09:0034 TM 14 / 201619/II.PATROMgr. Neterdová JitkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Daniel Vopat
Veřejné zasedání
09:305 T 15 / 201919/II.PATROMgr. Neterdová JitkaBartoloměj DemeterHlavní líčení
12:455 T 36 / 201719/II.PATROMgr. Neterdová JitkaKamila Hlaváčová
David Vacek
Veřejné zasedání
13:005 TM 2 / 201919/II.PATROMgr. Neterdová JitkaNezletilá osobaHlavní líčení
14:0012 C 62 / 201920/1.PATROJUDr. Malá RomanaLenka Novotná
David Novotný
Jednání
14:3012 C 449 / 201820/1.PATROJUDr. Malá RomanaIvana Fric
Petr Fric
Jednání
09:0046 C 177 / 20182/1.PATROMgr. Benešová JanaLesy České republiky, s. p.
United Energy, a.s.
Jednání
09:0018 P 259 / 9926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
09:0018 P A NC 51 / 201926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
09:0018 P A NC 52 / 201926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
10:000 P 426 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
10:0018 P A NC 303 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednání
10:3018 NC 14516 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
10:3018 P A NC 259 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
11:0018 NC 11524 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
11:0018 P A NC 295 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaTomáš Kalivoda
Bc. Kateřina Kalivodová
Nezletilá osoba
Jednání
12:3018 NC 14501 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
12:3018 P A NC 7 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaEva JelínkováJednání
13:1518 NC 25039 / 201726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaVýslech
13:300 P 226 / 201626/II.PATROJUDr. Plačková AlenaStatutární město MostJednání
13:3018 P A NC 163 / 201726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0016 C 5 / 201927/II.PATROJUDr. Švecová Marieinnogy Energie, s.r.o.
Markéta Vozková
Vyhlášení rozsudku
08:3016 C 30 / 201227/II.PATROJUDr. Švecová MarieSpolečenství vlastníků bl. 337 č.p. 2762,2763 ulice Hutnická, Most
Ján Šidelka
Jednání
11:0016 C 91 / 201927/II.PATROJUDr. Švecová MariePavel Urban
Marcela Urbanová
Jednání
13:0016 C 75 / 201927/II.PATROJUDr. Švecová MarieFrantišek Vávra
Lucie Vávrová
Jednání
14:0016 C 270 / 201827/II.PATROJUDr. Švecová MarieKvětuše Bláhová
Lucien Schmieder
Jiří Štípek
Jednání
09:0048 C 27 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielIntrum Czech, s.r.o.
Tomáš Vašek
Jednání
09:3048 C 26 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielIntrum Czech, s.r.o.
Tomáš Vašek
Jednání
10:0048 C 23 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielMedius Office Collection s.r.o.
Lucie Neubauerová
Jednání
11:0048 EXE 3879 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJednání
12:0048 EXE 6304 / 20183/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJednání
13:0048 EXE 2467 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJednání
08:0033 C 365 / 20173/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírRadek Dušek
Andrea Dušková
Jednání
08:3033 C 16 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírDavid Gonzorczyk
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:0033 C 157 / 20153/PŘÍZEMÍMgr. Dufek VladimírJana Peřinová
TU5, k.s.
Vespula Vulgaris, o.s.
Milan Walter
Jednání
08:2050 C 180 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jakub Zahradník
Vyhlášení rozsudku
08:3050 C 177 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianJMV tech, s.r.o.
Statutární město Chomutov
Jednání
10:0050 C 15 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAB 4 B.V.
Naděžda Sabolová
Vyhlášení rozsudku
13:3050 C 112 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianANEXIA BUS s.r.o.
CHEMSTAV LITVÍNOV s.r.o.
Jednání
10:0042 T 18 / 20195/II.PATROMgr. Plch PavelHlavní líčení s dokazovánímAno
10:0042 T 29 / 20195/II.PATROMgr. Plch PavelHlavní líčení s dokazováním
13:0042 T 20 / 20115/II.PATROMgr. Plch PavelDavid Kundľa
Lucie Kundľová Šlégrová
Petr Soblahovský
Hlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0017 C 14 / 201910/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Čomor
Vyhlášení rozsudku
12:0017 C 172 / 201710/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaRoman Jirout
Ladislava Jiroutová
Obec Lužice
Jednání
13:0017 C 86 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaJaroslav Brisuda
InvestCapital LTD
Jednání
13:3017 C 171 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaHelena Bieliková
InvestCapital Ltd
JednáníAno
13:3017 C 107 / 201810/2.PODLAŽÍMgr. Flaxová IvaInvestCapital LTD
Simona Tokarová
Jednání
09:000 P 16 / 20191/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
09:0019 P A NC 25 / 20191/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieNezletilá osoba
Magistrát města Teplice
Jednání
09:4519 P 95 / 20141/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
09:4519 P A NC 37 / 20191/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
09:4519 P A NC 38 / 20191/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
09:4519 P A NC 39 / 20191/1.PATROJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
08:301 T 9 / 201916/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaIvan NedvědHlavní líčení s dokazováním
10:001 T 156 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaNikola NajmanováHlavní líčení s dokazováním
10:401 T 193 / 201416/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaVeřejné zasedání
13:001 T 54 / 201816/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaIvan KrálíčekHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 172 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoLadislav Mandík
David Sinu
Hlavní líčení s dokazováním
10:156 T 154 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoMartin DžurbanHlavní líčení s dokazováním
13:006 T 129 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoFerdinand-Standa Hrůza
Petr Hrůza
Hlavní líčení s dokazováním
08:3039 C 40 / 201920/1.PATROJUDr. Malý RudolfPavel Čermák
Ivana Čermáková
Jednání
09:0039 C 27 / 201920/1.PATROJUDr. Malý RudolfGENIX GROUP LTD
Ingrid Holubová
Vyhlášení rozsudku
08:3015 C 344 / 20182/1.PATROMgr. Kryndlerová RadkaASDP Bohemia a.s.
IMPOWER FINANCE, a.s.
Jednání
13:0015 C 54 / 20192/1.PATROMgr. Kryndlerová RadkaHelena Bartošová
NEMOPROFIT s.r.o.
Jednání
09:0018 NC 11504 / 201926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
09:0018 P A NC 33 / 201926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaPetr Adam
Zuzana Adamová
Nezletilá osoba
Jednání
10:0019 P 154 / 200726/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
10:0018 P A NC 271 / 201826/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osoba
Eva Šešinová
Jednání
11:000 P 23 / 201626/II.PATROJUDr. Plačková AlenaJednání
11:0018 P A NC 32 / 201926/II.PATROJUDr. Plačková AlenaNezletilá osobaJednání
08:2014 C 387 / 201827/II.PATROJUDr. Štička KarelMiroslav Fedak
Jaroslava Fedaková
Jednání
09:3014 C 395 / 201827/II.PATROJUDr. Štička KarelSpolečenství vlastníků jednotek bl. A1, č.p. 223, 224, ulice Kopistská, Litvínov,
JUDr. Ivan Zuckerstein MBM
Jednání
10:3014 C 430 / 201827/II.PATROJUDr. Štička KarelMiroslav Kendrala
Ladislav Kubricht
Jednání
13:0014 C 74 / 201927/II.PATROJUDr. Štička Karelinnogy Energie, s.r.o.
Václav Pesser
Vyhlášení rozsudku
13:3014 C 111 / 201927/II.PATROJUDr. Štička KarelČeská pojišťovna a.s.
Anna Pompová
Vyhlášení rozsudku
09:0032 C 15 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkJUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Jana Salajková
Jednání
09:3032 C 25 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkBohemia Faktoring, a.s.
Ladislava Stárková
Jednání
09:4532 C 32 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkBohemia Faktoring, a.s.
Marie Šindelářová
Jednání
10:0032 C 35 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkBohemia Faktoring, a.s.
Roman Hora
Jednání
10:1532 C 55 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkLucie Gažiová
PARADISE ISLANDS HOLDING LTD.
Jednání
12:000 P 370 / 20173/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová LucieJednání
12:0019 P A NC 32 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřalová Luciestatutární město Most - Magistrát města Mostu - odbor sociálních věcí, OSPOD
Nezletilá osoba
Jednání
12:4532 C 46 / 20193/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkMichal Davídek
DBS invest s.r.o.
Jednání
14:0032 C 309 / 20183/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkZbyněk Fridrich
Kicero Group s.r.o.
Jednání
14:4532 C 314 / 20163/III.PODLAŽÍMgr. Bc. Piskač ZdeněkJosef Fivebr
Společenství vlastníků jednotek Matěje Kopeckého 4819 - 4820, Chomutov
Jednání
08:307 T 75 / 20193/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaJakub PražákHlavní líčení s dokazováním
10:007 T 42 / 20193/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
12:307 T 60 / 20193/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
09:0020 P A NC 7 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
09:000 P 127 / 20164/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
09:0050 C 39 / 20174/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAPK Bohemia a.s.
Ing. Alena Veverková
JednáníAno
10:0020 P 86 / 20144/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:0020 P A NC 43 / 20194/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieNezletilá osobaJednání
10:3018 P 410 / 784/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:3020 P A NC 293 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
10:3020 P A NC 294 / 20184/PŘÍZEMÍJUDr. Tesařová MarieJednání
13:0050 C 39 / 20174/PŘÍZEMÍMgr. Heres MarianAPK Bohemia a.s.
Ing. Alena Veverková
Jednání
08:302 T 116 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanDavid GrunzaHlavní líčení s dokazováním
10:002 T 31 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanKarolína TermotováHlavní líčení s dokazovánímAno
10:002 T 29 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanAli BilgiliHlavní líčení s dokazováním
12:302 T 9 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanĽubomír ČiernýHlavní líčení s dokazováním
14:002 T 113 / 20185/II.PATROJUDr. Hartman JanMilan WalterHlavní líčení s dokazováním
08:300 P 49 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinJiný soudní rokAno
08:3040 P A NC 22 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJiný soudní rokAno
08:350 P 49 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinJednáníAno
08:3540 P A NC 22 / 20195/IV.PATROMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednáníAno

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Most

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:2045 C 194 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříMonika Hladíková
Petr Kabelák
Lucie Kabeláková
Jednání
08:4045 C 192 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříMěsto MeziboříJednání
09:0045 C 7 / 201910/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříHORNICKÉ BYTOVÉ DRUŽSTVO
Petr Miškolci
Jednání
09:3045 C 77 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříCPI BYTY, a.s.
Radek Marňa
Jednání
10:0045 C 197 / 201810/2.PODLAŽÍJUDr. Zelenka JiříRomana Peštová
Quick I., v.o.s.
Jednání
08:3019 P 121 / 20111/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
08:3044 P A NC 115 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osoba
Úřad práce ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Most
Jednání
09:150 P 263 / 20161/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
09:1553 P A NC 100 / 20161/1.PATROMgr. Davidová JanaAgnesa CinováJednání
09:1553 P A NC 101 / 20161/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
12:300 P 207 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
12:3044 P A NC 5 / 20191/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osoba
Josefina Mušková
Jednání
13:1520 P 74 / 20121/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
13:1544 P A NC 85 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osobaJednání
14:000 P 404 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaJednání
14:0044 P A NC 111 / 20181/1.PATROMgr. Davidová JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:301 T 140 / 201716/II.PATROJUDr. Huňáčková BohumilaMUDr. Dušan Hebort
NeoGyn-Privat s.r.o.
Hlavní líčení s dokazováním
08:306 T 132 / 201619/II.PATROJUDr. Eichler BennoRudolf Czina
Petr Ferko
Veřejné zasedání
08:456 T 93 / 201619/II.PATROJUDr. Eichler BennoJakub BeckVeřejné zasedání
10:006 T 152 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoMartin ChládekVeřejné zasedání
10:106 T 106 / 201819/II.PATROJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
10:206 T 16 / 201719/II.PATROJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
10:306 T 19 / 201719/II.PATROJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
10:506 T 105 / 201719/II.PATROJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
11:006 T 69 / 201719/II.PATROJUDr. Eichler BennoVeřejné zasedání
08:3053 NC 3505 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaJednání
08:3053 P A NC 26 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
08:3053 P A NC 27 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
10:300 P 94 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaJednání
10:3053 P A NC 31 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
11:3018 P 14 / 201326/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaJednání
11:3053 P A NC 30 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
13:000 P 252 / 201726/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaJednání
13:0053 P A NC 41 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
14:000 P 115 / 201826/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaJednání
14:0053 P A NC 15 / 201926/II.PATROMgr. Hašlarová JitkaNezletilá osobaJednání
10:0016 C 391 / 201827/II.PATROJUDr. Švecová MarieJednání
11:3016 C 12 / 201927/II.PATROJUDr. Švecová MarieČEZ Distribuce, a. s.
Marek Vaňo
Vyhlášení rozsudku
12:0016 C 8 / 201927/II.PATROJUDr. Švecová MarieJozef Bilý
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0048 C 37 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielInvestCapital Ltd
Ladislav Péter
Jednání
09:1548 C 21 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielEva Dziaková
InvestCapital Ltd
Jednání
09:3048 C 36 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielIvana Culková
Orange finance s.r.o.
JednáníAno
10:0048 C 32 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielJaroslava Doubravová
ESSOX s.r.o.
Jednání
10:3048 C 31 / 20193/III.PODLAŽÍJUDr. Nevečeřal DanielČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Martin Pokorný
JednáníAno
08:3040 NC 3505 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
08:3040 P A NC 17 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
09:300 P 425 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
09:3040 P A NC 167 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Jana Czinová
Jednání
10:300 P 83 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
10:3040 P A NC 46 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
12:3019 P 144 / 20133/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
12:3040 P A NC 25 / 20193/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:300 P 215 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinJednání
13:3040 P A NC 75 / 20183/PŘÍZEMÍMgr. Beneš MartinNezletilá osobaJednání
08:307 T 31 / 20163/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaBartoloměj HorváthHlavní líčení s dokazováním
09:307 T 57 / 20193/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaKarel ZezulaHlavní líčení s dokazováním
10:007 T 86 / 20193/1.PATROJUDr. Tampová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
08:0060 C 5 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelMarek Bečkovský
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
08:3060 C 3 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelBohemia Faktoring, a.s.
Lukáš Krepčík
Vyhlášení rozsudku
09:0060 C 4 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelJakub Brisuda
InvestCapital LTD
Vyhlášení rozsudku
09:3060 C 6 / 20194/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelRoman Barkóci
GENOR Finance s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:0060 C 62 / 20184/PŘÍZEMÍMgr. Štička KarelPavel Furik
Kristýna Furiková
Jednání
08:302 T 54 / 20195/II.PATROJUDr. Hartman JanHlavní líčení s dokazováním