Okresní soud Náchod

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:004 P A NC 73 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaZdeněk Jukl
Martina Vávrová
Jednání
13:004 P A NC 65 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaZdeněk Jukl
Martina Vávrová
Jednání
13:000 NC 1702 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaJednání
13:100 NC 1702 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaJednání
13:104 P A NC 73 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaZdeněk Jukl
Martina Vávrová
Jednání
13:104 P A NC 65 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaZdeněk Jukl
Martina Vávrová
Jednání
14:004 P A NC 83 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaMiloš Drahorád
Nikola Muchová
Jednání
14:000 NC 4970 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Svobodová JitkaJednání
08:3014 C 50 / 2019č.dv. 14, přízemíJUDr. Kučera JiříJednání
09:0014 C 5 / 2019č.dv. 14, přízemíJUDr. Kučera JiříIng. Radek Hlava
Miloš Štantejský
JednáníAno
11:4514 C 248 / 2018č.dv. 14, přízemíJUDr. Kučera JiříJednání
12:000 NC 4586 / 2008č.dv. 14, přízemíJUDr. Kučera JiříJednání
08:001 T 74 / 2014č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaJan Novák
Svatopluk Vejvoda
Veřejné zasedáníAno
08:000 NC 4958 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
08:009 P A NC 69 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJiří Karpf
Lenka Karpfová
Jednání
09:000 NC 4965 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
09:007 P A NC 64 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeVěra Andrejsková
Dušan Jirka
Jednání
10:000 P 5 / 2002č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
10:007 P A NC 34 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeMarcela Rydlová
Petr Sztojka
Jednání
13:000 P 264 / 2016č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
13:007 P A NC 249 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeMiloslav Matěka
Sandra Mílová
Jednání
13:007 P A NC 296 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeMiloslav Matěka
Sandra Mílová
Jednání
13:007 P A NC 297 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeMiloslav Matěka
Sandra Mílová
Jednání
08:001 TM 2 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Geislerová JanaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazovánímAno
09:001 T 74 / 2014č.dv. 8, přízemíMgr. Geislerová JanaJan Novák
Svatopluk Vejvoda
Veřejné zasedání
09:301 T 38 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Geislerová JanaPetr GabrišHlavní líčení s dokazovánímAno
13:001 TM 4 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Geislerová JanaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0010 C 69 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaČEZ Prodej, a.s.
Marie Demeterová
Vyhlášení rozsudku
08:0510 C 91 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaAXA pojišťovna a.s.
Martina Kuldová
Vyhlášení rozsudku
08:1010 C 72 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaPRONTO CREDIT s.r.o.
Iveta Richterová
Vyhlášení rozsudku
08:1510 C 93 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaIFIS investiční fond, a.s.
Jakub Kindl
Vyhlášení rozsudku
08:2010 C 70 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaDopravní podnik hlavního města Prahy, a.s.
Zuzana Fišarová
Vyhlášení rozsudku
08:2510 C 65 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Dominik Hloušek
Vyhlášení rozsudku
08:3010 C 75 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaMiroslav Anýž
Bohemia Faktoring, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3510 C 74 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Richard Hynek
Vyhlášení rozsudku
08:4010 C 81 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
David Polák
Vyhlášení rozsudku
08:4510 C 58 / 2019č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaJana Baumanová
Bohemia Faktoring, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:001 T 166 / 2014č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaPavel Plašil
Vratislav Plašil
Veřejné zasedání
08:151 T 132 / 2016č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaVeřejné zasedání
08:301 T 45 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaHlavní líčení s dokazováním
09:151 T 31 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaVlastimil SuchýHlavní líčení s dokazováním
12:451 T 64 / 2018č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaŽaneta OsmíkováVeřejné zasedání
13:001 T 7 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaHlavní líčení s dokazováním
08:300 NC 103 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
08:450 NC 4948 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
08:458 P A NC 41 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanLidie Mišková
Jaroslav Valenta
Jednání
09:158 C 21 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJiří Pöllner
VATAONLINE s.r.o.
Jednání
09:300 P 287 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
09:308 P A NC 44 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanMichaela Brutarová
Jiří Vitebský
Jednání
09:308 P A NC 200 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanMichaela Brutarová
Jiří Vitebský
Jednání
10:150 P 30 / 2017č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
10:158 P A NC 49 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanMilan Kašpar
Veronika Papežová
Jednání
12:300 NC 4971 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
12:308 P A NC 59 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanTomáš Bräuer
Taťána Bräuerová
Jednání
13:158 C 28 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
08:000 NC 4962 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
08:0013 P A NC 73 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaRomana Dufková
Miroslav Rek
Jednání
08:400 NC 4963 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednáníAno
08:4013 P A NC 75 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJindřich Vajsar
Milada Vajsarová
JednáníAno
09:200 P 342 / 2005č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
09:2013 P A NC 78 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
13:000 P 190 / 2005č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
13:0013 P A NC 341 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
13:0013 P A NC 342 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
14:000 P 45 / 85č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
14:0013 P A NC 91 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
08:002 T 34 / 2015č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaLukáš CsászárVeřejné zasedání
08:152 T 26 / 2019č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
09:152 T 92 / 2018č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaVeřejné zasedání
09:302 T 9 / 2019č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
11:002 T 75 / 2018č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaJosef PotočekVeřejné zasedání
11:5514 T 11 / 2018č.dv. 6, přízemíJUDr. Kučera JiříVeřejné zasedání
12:0014 T 15 / 2017č.dv. 6, přízemíJUDr. Kučera JiříVeřejné zasedání
12:1514 T 11 / 2016č.dv. 6, přízemíJUDr. Kučera JiříVeřejné zasedání
12:3014 C 238 / 2018č.dv. 6, přízemíJUDr. Kučera JiříGrzegorz Bąk
PROMA REHA, s.r.o.
Jednání
08:3011 T 24 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Ruml PavelLukáš Bank
Tomáš Bank
Michael Běloveský
Martin Honců
Hlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3010 C 22 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaJednání
08:4510 C 132 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaJednání
09:0060 C 81 / 2018č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Jan Přibyl
Jednání
09:1510 C 10 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaBohemia Faktoring, a.s.
Monika Králová
Jednání
09:4510 C 56 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaIntrum Czech, s.r.o.
Josef Kališ
Jednání
10:0060 C 6 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová Michaelaing. Mirka Bukovská
Finance 5P s.r.o.
Jednání
12:0010 C 32 / 2018č.dv. 14, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaJolana Lukavská
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
Jednání
13:0011 T 36 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Ruml PavelHlavní líčení s dokazováním
08:002 T 35 / 2019č.dv. 15, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
10:002 T 86 / 2018č.dv. 15, přízemíJUDr. Langová AlenaAlena KuželkováHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 31 / 2019č.dv. 15, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
08:000 NC 3373 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
08:009 P A NC 277 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
08:009 P A NC 273 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
08:450 NC 4920 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
08:459 P A NC 26 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataIvana Lajvrová
Jiří Zalabák
Jednání
09:150 NC 4960 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
09:159 P A NC 71 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataMichal Maršík
Lucie Maršíková
Jednání
10:150 NC 4913 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
10:159 P A NC 17 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataDita Bártová
Miloslav Laposa
Jednání
13:000 NC 4324 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataJednání
13:009 P A NC 325 / 2018č.dv. 2, přízemíMgr. Pollaková RenataLudmila VšetečkováJednání
09:0065 C 80 / 2018č.dv. 6, přízemíMgr. Drahorádová EvaDIAMO, státní podnik
KCPPUMP s.r.o.
Jednání
14:0015 C 273 / 2018č.dv. 6, přízemíMgr. Drahorádová EvaLuboš Moravec
Miroslav Prax
Jednání
15:3015 C 110 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Drahorádová EvaJednání
16:0015 C 63 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Drahorádová EvaJednání
08:3011 T 31 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Ruml PavelHlavní líčení s dokazováním
10:0011 T 35 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Ruml PavelHlavní líčení s dokazovánímAno
12:3011 T 30 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Ruml PavelPavel ŠebelaHlavní líčení s dokazováním

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno