Okresní soud Náchod

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3053 C 6 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Kűchlerová MartinaMěsto Jaroměř
Státní pozemkový úřad
Jednání
08:003 C 14 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Kűchlerová MartinaBoris Duranský
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:001 T 174 / 2015č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaVeřejné zasedání
08:006 C 208 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Klicnarová BlankaGenerali Česká pojišťovna a.s.
MUDr. Vladimír Študent
Vyhlášení rozsudku
08:156 C 218 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Klicnarová BlankaJednání
09:006 C 175 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Klicnarová BlankaMgr. Kateřina Doubravská
Gustav Peterka
Jednání
08:000 NC 5083 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
08:009 P A NC 248 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaPavel Nentvich
Daniela Puškárová
Jednání
09:000 P 281 / 2017č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
09:0013 P A NC 173 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaPavel Cejnar
Žaneta Osmíková
Jednání
10:000 P 33 / 96č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
10:0013 P A NC 217 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
10:0013 P A NC 218 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
12:300 NC 4322 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
12:3013 P A NC 272 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaBarbora WenzelováJednání
09:0015 C 317 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Drahorádová EvaPRISPED s.r.o.
Aleš Ulrych
JednáníAno
08:302 T 133 / 2019č.dv. 8, přízemíJUDr. Langová AlenaKarel NovákHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 17 / 2019č.dv. 8, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:154 P A NC 284 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaIlona Pannyová
Miroslav Wiche
Jednání
08:150 P 154 / 2011č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
12:300 P 265 / 2018č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
12:304 P A NC 286 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaLukáš Vlček
Martina Vlčková
Jednání
13:454 P A NC 292 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaTomáš Rýdlo
Jana Šiková
Jednání
13:450 P 48 / 2016č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
08:305 C 329 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaJaroslav Řezníček
ZONKY s.r.o.
Jednání
09:0055 C 34 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaŠárka Hanková
Martin Kocián
Jednání
09:305 C 352 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaJednání
09:455 C 344 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaJUSTRINON MANAGEMENT, a. s.
Oldřich Simon
Jednání
10:155 C 345 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Radka Kolouchová
Jednání
10:305 C 336 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Radka Kolouchová
Jednání
12:4055 C 18 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaVáclav Kohl
Šotola a syn s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:505 C 195 / 2019č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaMiloš Hurdálek
Věra Ludvighová
Vyhlášení rozsudku
13:005 C 158 / 2018č.dv. 20, přízemíJUDr. Slížková JanaZdeňka Čejchanová
Jan Troutnar
Dana Troutnarová
Jednání
08:000 NC 5131 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
08:007 P A NC 258 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeFrantišek Lamka
Renáta Lamková
Jednání
13:000 NC 4993 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
13:007 P A NC 105 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušePavel Wágner
Alena Wágnerová
Jednání
08:3016 T 108 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanHlavní líčeníAno
10:0022 EXE 1072 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanJednání
12:3016 T 74 / 2016č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanVeřejné zasedání
13:0016 T 124 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanHlavní líčení s dokazováním

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:0060 C 45 / 2017č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaBcA. Barbora Novotná
Jiřina Urbanová
Jednání
10:0010 C 346 / 2018č.dv. 12, přízemíMgr. Lonsmínová MichaelaMgr. Libuše Jaroslava Ondroušková
Václav Papírník
Jana Papírníková
JednáníAno
08:3011 T 126 / 2019č.dv. 14, přízemíMgr. Ruml PavelMiroslav Valeš
Tomáš Zeuner
Hlavní líčení s dokazováním
08:001 T 89 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaVeřejné zasedání
08:301 T 167 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaMiloš Klestil
Zdeněk Průša
Hlavní líčení s dokazováním
10:001 T 109 / 2015č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaLukáš Bank
Tomáš Bank
Jaromír Haleš
Veřejné zasedáníAno
13:001 T 144 / 2018č.dv. 15, přízemíMgr. Geislerová JanaVeřejné zasedání
08:500 NC 5154 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
08:508 P A NC 234 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanMartin Toušek
Marie Toušková
Jednání
09:300 P 291 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
09:308 P A NC 194 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanPatrik Starý
Petra Šťastná
Jednání
10:000 P 327 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanJednání
10:008 P A NC 213 / 2019č.dv. 2, přízemíMgr. Baudyš MilanRadek Kudrna
Martina Schreiberová
Jednání
08:000 P 270 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
08:0013 P A NC 257 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaPavel Hrudík
Dita Míčová
Jednání
09:150 P 331 / 2013č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
09:1513 P A NC 329 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJaroslav Chaloupka
Lucie Naimanová
Jednání
10:000 NC 5111 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
10:0013 P A NC 279 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJiří Bittner
Tereza Cvikýřová
Jednání
13:000 P 92 / 2018č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaJednání
13:0013 P A NC 165 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaPavel Černuška
Dominika Doležalová
Jednání
13:0013 P A NC 202 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Findejsová IvaPavel Černuška
Dominika Doležalová
Jednání
08:1516 T 142 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanMartin HorákNeveřejné zasedáníAno
08:3016 T 134 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanVáclav DrahorádHlavní líčení s dokazováním
10:002 T 157 / 2019č.dv. 6, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
08:302 T 158 / 2019č.dv. 8, přízemíJUDr. Langová AlenaPeter VágaiHlavní líčení s dokazováním
10:001 T 168 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Geislerová JanaRóbert Baláš
Nikola Balášová
Michal Sípos
Tomáš Sivák
Hlavní líčení s dokazováním
13:002 T 144 / 2019č.dv. 8, přízemíJUDr. Langová AlenaHlavní líčení s dokazováním
08:300 NC 3369 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Henclová DanušeVýslech
08:307 P A NC 186 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Henclová DanušeVýslech
08:307 P A NC 187 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Henclová DanušeVýslech
09:0019 E 822 / 2009Jednání mimo budovu souduJandová DanaJakub Klikar
Pavla Klikarová
Výslech

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:300 NC 5141 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
08:304 P A NC 316 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaMiroslav Boudyš
Věra Boudyšová
Jednání
09:150 P 236 / 2018č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
09:154 P A NC 265 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaKateřina Menclová
Štefan Nistor
Jednání
12:454 P A NC 322 / 2019č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaDušan Čisár
Hana Ferencová
Jednání
12:450 P 285 / 2016č.dv. 12, přízemíJUDr. Šnajdrová JitkaJednání
08:3016 T 110 / 2019č.dv. 15, přízemíMgr. Bergmann JanHlavní líčení s dokazováním
08:000 P 87 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
08:007 P A NC 268 / 2019č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJaroslav Hanuš
Simona Tůmová
Jednání
10:000 P 239 / 2010č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
10:007 P A NC 3 / 2020č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeMartin Kačaba
Iveta Rubáčková
Jednání
13:007 P A NC 2 / 2020č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeFrantišek Jano
Alena Vargová
Jednání
13:000 P 37 / 2009č.dv. 22, přízemíMgr. Henclová DanušeJednání
09:1516 T 134 / 2019č.dv. 6, přízemíMgr. Bergmann JanVáclav DrahorádHlavní líčení s dokazováním
08:3011 T 140 / 2019č.dv. 8, přízemíMgr. Ruml PavelLuboš FléglHlavní líčení s dokazováním
09:300 NC 3337 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Findejsová IvaVýslech
09:3013 P A NC 128 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Findejsová IvaVýslech
09:3013 P A NC 129 / 2019Jednání mimo budovu souduMgr. Findejsová IvaVýslech

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Náchod

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno