Okresní soud Olomouc

Pondělí 09. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3029 C 227 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaGenerali Pojišťovna, a.s.
Jan Wenzel
Jednání
09:1529 C 220 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Antonín Šindler
Jednání
10:0029 C 21 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaBright rainbow a.s.
PETROCard Czech s.r.o.
Jednání
13:0029 C 224 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaESSOX s.r.o.
Jaroslav Moudrý
Jednání
13:4529 C 219 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaCENTAQUIS LIMITED
Martin Nevrlý
Jednání
08:300 P 378 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:3037 P A NC 384 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3037 NC 72 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 386 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:300 P 352 / 2016jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:3037 P A NC 389 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osobaJednání
12:3037 NC 73 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
12:3037 P A NC 400 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:300 P 261 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednáníAno
13:3037 P A NC 401 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:150 P 224 / 2014jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
08:1539 P A NC 314 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
08:1539 P A NC 315 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:0039 NC 24 / 2017jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:0039 P A NC 314 / 2017jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0039 NC 42 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
13:0039 P A NC 212 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:0019 C 189 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaHAGEMANN, a.s.
KISSAWARDA DELIVERY s.r.o.
Jednání
09:0019 C 143 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaMgr. Jaroslav Dobeš
Hana Klembarová
JednáníAno
11:4519 C 302 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaAleš Mathon
Šárka Mathonová
Společenství vlastníků jednotek pro dům Jiráskova 2239/49, Šternberk, PSČ 785 01
JednáníAno
09:003 T 17 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Jelénková JanaHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 16 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Jelénková JanaHlavní líčení s dokazováním
08:3027 C 186 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaNikola Havlenová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:4527 C 189 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaAdriana Čapka
eYello CZ, k.s.
Jednání
09:0027 C 205 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaČeská pojišťovna a.s.
Jan Smékal
Jednání
09:1027 C 204 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaČeská televize
Rostislav Salvet
Jednání
09:2027 C 207 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaČeská televize
Marcel Taševski
Jednání
09:3027 C 217 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Michal Mikeš
Jednání
09:4027 C 231 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaČeská televize
Kamil Jež
Jednání
09:5027 C 225 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaČeská televize
Vladislav Suchánek
Jednání
10:1527 C 276 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaRNDr. Tomáš Václavík Ph.D.
RNDr. Markéta Václavíková
JednáníAno
08:300 P 235 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
08:3041 P A NC 254 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 274 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednáníAno
12:3041 P A NC 342 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednáníAno
13:300 P 57 / 2014jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
13:3041 P A NC 376 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednání
08:200 P 339 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednáníAno
08:2042 P A NC 339 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:3034 NC 47 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednáníAno
08:3034 P A NC 225 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednáníAno
09:1534 NC 48 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednáníAno
09:1534 P A NC 228 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednáníAno
09:300 P 671 / 2007jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednáníAno
09:3042 P A NC 344 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednáníAno
10:000 P 223 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednáníAno
10:0034 P A NC 216 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednáníAno
10:3051 EXE 3487 / 2018jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaChiara Concolino
Francesco Concolino
JednáníAno
09:002 T 178 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíMgr. Sušil PetrHlavní líčení s dokazovánímAno
10:002 T 189 / 2016jednací síně 4 - I. poschodíMgr. Sušil PetrVeřejné zasedání
10:152 T 72 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíMgr. Sušil PetrVeřejné zasedání
12:152 T 130 / 2013jednací síně 4 - I. poschodíMgr. Sušil PetrMiroslav DvořákVeřejné zasedání
12:302 T 132 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíMgr. Sušil PetrDominik Děreš
Pavel Zapletal
Hlavní líčení s dokazováním
08:156 T 84 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaJiřina KopečnáVyhlášení rozsudku
08:3021 C 98 / 2018jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaMartin Míša
Adriana Míšová
Jednání
08:3025 C 310 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Marcela Zaoralová
Jednání
08:4025 C 311 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Němeček
Jednání
14:0025 C 295 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Aleš Holub
Daniel Holub
Jednání
10:009 PP 2 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMgr. Bc. Vitoul VlastimilJuraj DrobulVeřejné zasedání
13:009 T 43 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMgr. Bc. Vitoul VlastimilMonika Bergerová
Radek Mráček
Veřejné zasedání
09:0037 P A NC 396 / 2019na místě samémMgr. Soldánová DenisaVýslech
09:0037 P A NC 397 / 2019na místě samémMgr. Soldánová DenisaVýslech
09:000 P 357 / 2017na místě samémMgr. Soldánová DenisaMarie PřibylováVýslech
10:000 P 317 / 2017na místě samémMgr. Soldánová DenisaVýslech
10:0037 P A NC 394 / 2019na místě samémMgr. Soldánová DenisaVýslech
10:0037 P A NC 395 / 2019na místě samémMgr. Soldánová DenisaVýslech

Úterý 10. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0013 C 52 / 2016jednací síně 1 - přízemíMgr. Mačáková EvaApollon Property otevřený podílový fond
Bedřich Mareček
Jednání
08:3035 NC 17 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
08:3035 P A NC 68 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
09:300 P 34 / 73jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:3035 P A NC 349 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:3035 P A NC 350 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
10:000 P 25 / 2009jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
10:0035 P A NC 313 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
10:0035 P A NC 324 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
13:000 P 481 / 2013jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
13:0035 P A NC 71 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
13:0035 P A NC 72 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
13:0035 P A NC 73 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
09:000 P 705 / 2004jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednáníAno
09:0038 P A NC 368 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednáníAno
10:000 P 377 / 2017jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
10:0038 P A NC 367 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:550 P 255 / 2016jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
12:5538 P A NC 400 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:000 P 354 / 2016jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaIng. Jaroslav HlaváčekJednání
13:0038 P A NC 72 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:0038 P A NC 73 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
14:000 P 351 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaIvana PavelkováJednání
14:0038 P A NC 361 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osoba
Ivana Pavelková
Jednání
08:0011 C 338 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaHC UNIČOV, z.s.
Richard Kovařík
JednáníAno
09:0011 C 410 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaGRASO a.s.
Zuzana Mazuráková
JednáníAno
08:3024 C 322 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaDopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
Jan Juna
Jednání
08:4524 C 257 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaMartin Heger
Alena Hegerová
Jednání
09:4024 C 259 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaMichal Chromek
Jana Chromková
Jednání
10:4024 C 328 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaRobert Koníček
Radka Koníčková
Jednání
12:3024 C 335 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaIvo Jelínek
Anna Jelínková
Jednání
13:3024 C 115 / 2019jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaIng. Martin Látal
Ing. Zdenka Látalová
Jednání
08:004 T 66 / 2017jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Bc. Hradilová KristýnaDalibor DostálVeřejné zasedání
12:304 T 160 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Bc. Hradilová KristýnaHlavní líčení s dokazováním
08:2020 C 312 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaDavid Sigmund
Simfina a.s.
Vyhlášení rozsudkuAno
08:3020 C 308 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaFrantišek Herák
Vojenská nemocnice Olomouc
Jednání
08:4020 C 315 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaDopravní podnik města Olomouce, a.s.
Zdeněk Záboj
Jednání
08:5020 C 317 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jitka Vysloužilová
Jednání
09:0020 C 316 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Štefan Kašpar
Jednání
09:1020 C 297 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaČeská spořitelna, a.s.
Helena Ošťádalová
Jednání
09:3020 C 267 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaMiroslav Ružička
Filip Tvrdý
Jednání
10:3020 C 269 / 2019jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Milena Šverclová
Jednání
09:0012 C 184 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Adam Horváth
Gabriela Horváthová
Jednání
09:4512 C 194 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Bc. Michal Hrachovina
Mgr. Andrea Hrachovinová
JednáníAno
10:4512 C 194 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Bc. Michal Hrachovina
Mgr. Andrea Hrachovinová
Jednání
12:3012 C 364 / 2015jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Československá provincie Milosrdných sester Panny Marie Jeruzalémské
Obec Dlouhá Loučka
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednání
08:0018 C 306 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaJiří Fornůsek
Vojenská nemocnice Olomouc
Jednání
08:1518 C 307 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaMiloslava Gottwaldová
Vojenská nemocnice Olomouc
Jednání
08:3018 C 314 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Fišer
Jednání
08:4518 C 315 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaT-Mobile Czech Republic a.s.
Monika Urbášková
Jednání
09:0018 C 349 / 2018jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaFORSTER MEDIA GmbH & Co. KG
Hrací karty 1884 s.r.o.
JednáníAno
08:4542 NC 1616 / 2018jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:4542 P A NC 21 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:4542 P A NC 22 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:4542 P A NC 23 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
09:300 P 671 / 2007jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
09:3042 P A NC 344 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednání
12:3042 P A NC 339 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 339 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
09:0015 C 83 / 2019jednací síně 37 - přízemíJUDr. Štěpánková KateřinaIng. Miloš Horák
Alena Horáková
Jednání
09:3015 C 37 / 2019jednací síně 37 - přízemíJUDr. Štěpánková KateřinaRoman Bílek
Lenka Bílková
Jednání
08:307 T 150 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaRoman GalbaHlavní líčení s dokazovánímAno
08:307 T 144 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
12:007 T 40 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaHlavní líčení s dokazováním
12:307 T 98 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaMinh Ho VanHlavní líčení s dokazováním
08:005 T 205 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
09:155 T 209 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
12:455 NT 138 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrMartin NavrátilVeřejné zasedání
08:0016 C 308 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborNikola Dirdová
Dopravní podnik města Brna, a.s.
Jednání
08:1516 C 310 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborŠimon Daniel
Městská poliklinika Praha
Jednání
08:3016 C 415 / 2018jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborAdvancedEnergo s.r.o.
Miluše Bognerová
Petra Harwotová
Martin Lavruk
Martin Pospíšil
Povodí Moravy, s.p.
Jednání
09:3016 C 331 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborAlexandr Mráz
Zdeňka Mrázová
Jednání
10:0016 C 104 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborINSTA CZ s.r.o.
Statutární město Olomouc
Jednání
12:0016 C 91 / 2018jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborPavel Koblížek
Ing. Vladimír Lekeš
Vyhlášení rozsudku
12:1516 C 132 / 2018jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborStatutární město Olomouc
Trimex Olomouc spol. s r.o.
Jednání
12:3016 C 283 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborIng. Josef Dostál
NanoTrade s.r.o.
JednáníAno
13:3016 C 180 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborVáclav Hanousek
Bc. Taťána Hanousková
Jednání
14:0016 C 335 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborMUDr. Petr Opletal
Mgr. Jana Opletalová
Jednání
08:301 T 29 / 2017jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaLukáš KopečnýVeřejné zasedání
09:001 T 218 / 2018jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaVeřejné zasedání
09:151 T 182 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaTomáš HergottHlavní líčení s dokazováním
10:001 T 210 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 22 / 2017jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaVeřejné zasedání

Středa 11. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0042 NC 1251 / 2019jednací síň 13 - přízemíMgr. Mertová SilvieVýslech
09:0042 P A NC 355 / 2019jednací síň 13 - přízemíMgr. Mertová SilvieVýslech
09:3035 NC 1613 / 2019jednací síň 13 - přízemíMgr. Mertová SilvieVýslech
08:3010 C 97 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaIng. Bc. Ludvík Chodil MBA
Michal Vejmola
Jednání
10:0029 C 18 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaJane Schoch
Společenství vlastníků jednotek Wolkerova 793/30,794/30A,795/32 Olomouc-Nová Ulice
JednáníAno
13:0029 C 204 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaJindřich Čamek
Eliška Čamková
Jednání
08:3037 NC 20 / 2018jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednáníAno
08:3037 P A NC 150 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:300 P 358 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:3037 P A NC 370 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 169 / 2013jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 343 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:0037 NC 35 / 2018jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJan Sojnek
Miluše Sojneková
Jednání
12:0037 P A NC 138 / 2018jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaNezletilá osobaJednání
08:1539 P A NC 356 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:1539 NC 76 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
10:000 P 51 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
10:0039 P A NC 240 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0039 P A NC 241 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0039 P A NC 255 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 310 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
13:0039 P A NC 308 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
14:000 P 243 / 2016jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
14:0039 P A NC 364 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:0019 C 312 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaT-Mobile Czech Republic a.s.
Oto Zankel
Jednání
09:3019 C 261 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaAdministrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.
Jiřina Jelínková
JednáníAno
10:0019 C 322 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaJaromír Švestka
Irena Švestková
Jednání
12:1519 C 279 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaBoleslav Andrés
Jitka Jahnová
Martin Kořenek
Veronika Kořenková
Jednání
08:453 T 27 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Jelénková JanaPavel HangurbadžoHlavní líčení s dokazováním
12:304 T 122 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Bc. Hradilová KristýnaGyörgy DucsisinHlavní líčení s dokazováním
08:3027 C 111 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaKateřina Machů
Mgr. Petr Zavadil
Jednání
10:0027 C 291 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaPetr Křístek
Michaela Křístková
Jednání
12:3027 C 223 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaMiroslava Pokorná
Vojtěch Pokorný
Jednání
08:4510 C 76 / 2019jednací síně 31 - přízemíMgr. Beran BronislavDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jaroslav Rozsypal
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 183 / 2017jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
08:0041 P A NC 341 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 359 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednáníAno
09:3041 P A NC 369 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
12:300 P 273 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
12:3041 P A NC 286 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3041 P A NC 313 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1534 NC 42 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJiří SlaninaJednáníAno
08:1534 P A NC 204 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osoba
Jiří Slanina
JednáníAno
09:000 P 350 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednáníAno
09:0034 P A NC 210 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednáníAno
10:000 P 263 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednáníAno
10:0034 P A NC 161 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:006 T 7 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 87 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaHlavní líčení s dokazováním
09:304 T 35 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaPavel PodroužekHlavní líčení s dokazováním
13:006 T 90 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaLukáš GrofekHlavní líčení s dokazováním
14:006 T 16 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaPetr HüblHlavní líčení s dokazováním
12:309 T 135 / 2018jednací síně 7 - mezipatroMgr. Bc. Vitoul VlastimilMariana HorvátováVeřejné zasedání
08:300 P 299 / 2017na místě samémMgr. Gottfriedová LucieVýslech
08:3037 P A NC 392 / 2019na místě samémMgr. Gottfriedová LucieVýslech
08:3037 P A NC 393 / 2019na místě samémMgr. Gottfriedová LucieVýslech

Čtvrtek 12. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1513 C 72 / 2017jednací síně 1 - přízemíMgr. Mačáková EvaJaromír Krátký
Jaroslav Švarc
JednáníAno
08:3013 C 63 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Mačáková EvaAPEX-Building CZ Olomouc
Mgr. Iveta Lerchová
JednáníAno
08:3013 C 269 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Mačáková EvaJindřich Vychodil
Jana Vychodilová
Jednání
09:0013 C 272 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Mačáková EvaDavid Urbánek
Gabriela Urbánková
JednáníAno
08:3035 NC 72 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
08:3035 P A NC 399 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
09:450 P 398 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:4535 P A NC 404 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0035 NC 14 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednáníAno
10:3035 P A NC 153 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osoba
Statutární město Olomouc
Jednání
10:300 P 139 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
10:3035 P A NC 152 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
13:0035 NC 74 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
13:0035 P A NC 405 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0035 NC 1604 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaKristýna JanatováJednání
14:0035 P A NC 139 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaKristýna JanatováJednání
14:0035 P A NC 140 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaKristýna JanatováJednání
15:150 P 274 / 71jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
15:1535 P A NC 317 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
15:1535 P A NC 318 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:000 P 475 / 2008jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0038 P A NC 319 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0038 P A NC 320 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:4538 NC 1608 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJaroslav LátalJednání
09:4538 P A NC 264 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJaroslav LátalJednání
09:4538 P A NC 265 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJaroslav LátalJednání
10:0035 NC 14 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
10:400 P 140 / 2008jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
10:4038 P A NC 321 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
10:4038 P A NC 322 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:000 P 277 / 2004jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:0038 P A NC 279 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
14:000 P 796 / 2003jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
14:0038 P A NC 366 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0012 C 208 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Dagmar Budíková
Česká televize
Jednání
09:1512 C 215 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Jakub Brychta
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jednání
09:3012 C 220 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Michael Goldmann
Jednání
09:4512 C 214 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Medius Office Collection s.r.o.
Karla Mikšíová
Jednání
10:0012 C 211 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.DBS invest s.r.o.
Jiří Nétek
Jednání
10:1512 C 205 / 2019jednací síně 31 - přízemíJUDr. Rollerová Jitka , Dr.Home Credit a.s.
Martin Ilnický
Jednání
08:0018 C 74 / 2016jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaAdolf Skočík
Martin Skočík
Jitka Skočíková
Marcela Václavíková
Jednání
08:3018 C 257 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaKrajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Lukáš Rýznar
Jednání
08:4518 C 317 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Martin Ondráš
Jednání
09:0018 C 211 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaMichal Bubeníček
Česká kancelář pojistitelů
Eva Šimková
Jednání
13:0018 C 166 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaLukáš Zámečník
Markéta Zámečníková
Jednání
13:3018 C 312 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Grünwaldová KateřinaRadek Frkal
Kateřina Frkalová
Jednání
08:1536 NC 1902 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Rýznarová PetraJednání
08:1536 P A NC 88 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Rýznarová PetraJednání
08:150 P 365 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:1542 P A NC 369 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:300 P 558 / 2013jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednáníAno
09:3042 P A NC 356 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednáníAno
09:3042 P A NC 357 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednáníAno
12:4042 NC 1606 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaIveta TomečkováJednání
12:4042 P A NC 247 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaIveta TomečkováJednání
12:4042 P A NC 248 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaIveta TomečkováJednání
13:000 P 360 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:0042 P A NC 365 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0042 P A NC 366 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:307 T 83 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaLukáš PateraHlavní líčení s dokazovánímAno
12:307 T 172 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaMichal SekaninaHlavní líčení s dokazováním
08:005 T 104 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrVeřejné zasedání
08:305 T 104 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
09:005 T 110 / 2017jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrPetr FlekVeřejné zasedání
08:301 T 71 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaMgr. Radovan PálkaHlavní líčení s dokazovánímAno

Pátek 13. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1529 C 226 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaJosef Oremba
Kateřina Orembová
Jednání
09:0022 C 394 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaLenka Bauerová
Jiřina Gasnárková
Jednání
10:0022 C 344 / 2017jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaCARINNI PLUS S.C.
Dušan Hulman
JednáníAno
08:1539 NC 1254 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
08:1539 P A NC 370 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:000 P 606 / 2012jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaLucie SíkorováJednání
09:0039 P A NC 148 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:0039 P A NC 149 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
11:000 P 436 / 2017jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaPetra MarečkováJednání
11:0039 P A NC 380 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:0019 C 340 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaJaroslava Bednaříková
Bc. Daniel Matúš
Jednání
09:3019 C 313 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Královič
Jednání
10:0019 C 314 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaDAV PETROL s.r.o. "v likvidaci"
Vydavatelství MCU s.r.o.
Jednání
08:3027 C 206 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaLenka Horáková
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:4527 C 125 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaPetra Hoduláková
Společenství vlastníků pro dům Nová 816, 817, Uničov
Jednání
10:0027 C 233 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaCREDITFIELD, s.r.o.
Zuzana Mikulková
Jednání
10:1527 C 253 / 2019jednací síně 30 - přízemíJUDr. Pokorná MarkétaStatutární město Olomouc
Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.
Jednání
08:000 P 338 / 2010jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
08:0041 P A NC 246 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednání
08:0041 P A NC 247 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednání
10:000 P 265 / 2014jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednáníAno
10:0041 P A NC 150 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednáníAno
12:300 P 271 / 2007jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
12:3041 P A NC 346 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednání
08:3014 C 113 / 2019jednací síně 38 - přízemíMgr. Frumar AlešLubomír Bejdák
Dagmar Bejdáková
Jednání
09:1550 NC 7519 / 2009jednací síně 38 - přízemíMgr. Frumar AlešJednání
12:1514 C 185 / 2019jednací síně 38 - přízemíMgr. Frumar AlešRostislav Seitl
Emilie Seitlová
Jednání
12:306 T 51 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Kratochvílová MartinaOndřej KvapilHlavní líčení s dokazováním
08:3025 C 315 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Pavel Polhoš
Jednání
08:4525 C 175 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Ing. Karel Linhart
Ing. Marie Linhartová
Jednání
09:1525 C 309 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Eva Spurná
Jaroslav Spurný
Jednání
10:009 T 57 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMgr. Bc. Vitoul VlastimilMichaela VlčkováVeřejné zasedání