Okresní soud Olomouc

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3029 C 89 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaIntrum Czech, s.r.o.
Rudolf Kroščen
Jednání
09:0029 C 88 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaALBEVA MORAVA s.r.o.
Iveta Karlová
Jednání
09:3029 C 85 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaFakultní nemocnice Olomouc
Nikolaj Nikolov
Jednání
10:0029 C 54 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaErik Gábor
Barbora Ženčicová
Jednání
13:0029 C 414 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Helena Schönová
Jednání
13:3029 C 91 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Teličková SylvaRoman Nikl
Jana Niklová
Jednání
08:300 P 443 / 2014jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaIng. Šárka BílkováJednání
08:3037 P A NC 84 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:3037 P A NC 85 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:300 P 219 / 2014jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 80 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 81 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:300 P 18 / 2014jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaPavel Rajčák
Lenka Rajčáková
Jednání
10:3037 P A NC 86 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:3037 P A NC 87 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:000 P 91 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:0039 P A NC 351 / 2018jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
10:0039 NC 19 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
10:0039 P A NC 69 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 105 / 2007jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
13:0039 P A NC 39 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:0019 C 199 / 2015jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaAquaTech Group s.r.o.
Mgr. Dana Holcman
Jaroslav Holcman
Jednání
11:4519 C 87 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaCREDITFIELD, s.r.o.
Petr Vávra
Jednání
09:0024 C 65 / 2018jednací síně 29 - přízemíJUDr. Nováková NaděždaJosef Coufal
Ing. Ilona Dufková
Jednání
08:002 T 60 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrBc. Věra HlávkováHlavní líčení s dokazováním
09:302 T 15 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrDušan RáczHlavní líčení s dokazováním
10:302 PP 9 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrMiloslav BližňákVeřejné zasedání
12:152 T 1 / 2017jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrVeřejné zasedání
12:303 T 69 / 2016jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrJan PaličkaHlavní líčení s dokazováním
09:0022 C 395 / 2018jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaMarkéta Malá
Marek Malý
Jednání
09:3022 C 19 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaIng. David Vašků
Monika Vašků
Jednání
10:0022 C 80 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaMichal Roubal
Zaplo Finance s.r.o.
Jednání
13:0022 C 224 / 2017jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaStatutární město Olomouc
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednání
09:0034 NC 1251 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
09:0034 P A NC 46 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
09:300 P 172 / 2012jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
09:3034 P A NC 57 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0049 EXE 3324 / 2018jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaTereza Široká
Šimon Široký
Viktor Široký
Jednání
12:1534 NC 9 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
12:1534 P A NC 60 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednání
12:450 P 124 / 2018jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
12:4534 P A NC 65 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaNezletilá osobaJednání
13:0034 P A NC 70 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
13:000 P 436 / 2007jednací síně 36 - přízemíMgr. Vařeková MartaJednání
08:3050 EXE 5430 / 2018jednací síně 38 - přízemíMgr. Frumar AlešČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Ing. Miloslav Strýček
JednáníAno
12:3014 C 224 / 2018jednací síně 38 - přízemíMgr. Frumar AlešJET Money s.r.o.
Mgr. Ing. Ludvík Velecký
Jednání
08:004 T 64 / 2018jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaVeřejné zasedání
08:154 T 184 / 2017jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaVeřejné zasedáníAno
08:304 T 198 / 2016jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaTomáš ForýtekHlavní líčení s dokazováním
12:307 T 80 / 2018jednací síně 5 - II. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaPetr PodhoraHlavní líčení s dokazováním
09:0025 C 28 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr Lic. et Mgr. Kovářová Kochová Ingrid Ph.D.Barbora Bártová
Jiří Mašík
Karel Jan Vyroubal
Jednání

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3021 C 29 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaMichal Vandra
Rudolf Vandra
Jednání
12:2521 C 255 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaElementum s.r.o.
Zdeněk Hruban
Jiný soudní rok
12:3021 C 147 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaJitka Šejdová
David Večeřa
Jednání
12:3021 C 98 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaMartin Míša
Adriana Míšová
JednáníAno
08:3035 NC 17 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
08:3035 P A NC 68 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
09:300 P 68 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:3035 P A NC 56 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
10:4535 NC 402 / 2018jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaMichal GregušJednání
10:4535 P A NC 74 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osoba
Michal Greguš
Jednání
14:300 P 433 / 2016jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
14:3035 P A NC 23 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
08:3038 NC 1253 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
08:3038 P A NC 100 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0038 NC 15 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0038 P A NC 57 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
10:0038 NC 16 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
10:0038 P A NC 59 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
13:0038 NC 1004 / 2018jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:0038 P A NC 356 / 2018jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJana Jéglová
Nezletilá osoba
Jednání
14:300 P 152 / 2016jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
14:3038 P A NC 81 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
08:3011 C 46 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaStanislav Bobek
Stanislav Bobek
Jednání
10:0011 C 94 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaAdam Nastoupil
Iveta Nastoupilová
Jednání
10:3011 C 346 / 2017jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaJaroslav Lakomý
Jiří Luběník
Jednání
11:1511 C 89 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaJan Matúšů
Vojenská nemocnice Olomouc
Jednání
13:0011 C 44 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaA - Interiéry, s.r.o.
EZE a.s.
Jednání
13:4511 C 87 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaAntonín Chromčák
IFIS investiční fond, a.s.
Jednání
08:3013 C 73 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaMiroslav Crha
Provident Financial s.r.o.
Jednání
08:4513 C 74 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Vladislav Vykydal
Jednání
09:0013 C 52 / 2016jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaApollon Property otevřený podílový fond
Bedřich Mareček
Jednání
08:300 P 653 / 2010jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:3042 P A NC 47 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednání
09:300 P 112 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
09:3042 P A NC 105 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 674 / 2010jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:3042 P A NC 83 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:3042 P A NC 84 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:500 P 341 / 2016jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaIng. Milan ValovičJednání
12:5042 P A NC 81 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:5042 P A NC 82 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:100 P 45 / 2002jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:1042 P A NC 87 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:1042 P A NC 88 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:450 P 169 / 2017jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:4542 P A NC 75 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:4542 P A NC 76 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
09:0015 C 5 / 2019jednací síně 37 - přízemíJUDr. Štěpánková KateřinaOndřej Trunečka
Kristýna Trunečková
Jednání
08:307 T 25 / 2018jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaJindřich BínaHlavní líčení s dokazováním
12:305 T 143 / 2018jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaPavel Bašný
Sotír Lamczovský
Hlavní líčení s dokazováním
08:005 T 196 / 2018jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
08:305 NT 115 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrTomáš PikalVeřejné zasedání
09:155 T 87 / 2018jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrVeřejné zasedání
09:305 T 124 / 2016jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrPavel LedvinaVeřejné zasedání
09:455 T 59 / 2017jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrMartin NovosadVeřejné zasedání
12:455 NT 52 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrFrantišek OšťádalVeřejné zasedání
12:3016 C 65 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborAntonín Gulaša
Martina Gulašová
Jednání
14:0016 C 43 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborCarman Invest a.s.
Mechanik, spol. s r.o.
JednáníAno
08:301 T 151 / 2018jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaMarcela Kokiová
Robert Oláh
Hlavní líčení s dokazovánímAno
08:301 T 42 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaMiroslav ČalkovskýHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 81 / 2017jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaVeřejné zasedání
13:001 T 39 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaHlavní líčení s dokazováním
14:001 T 38 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaJaroslav MatoušekHlavní líčení s dokazováním
09:3039 P A NC 54 / 2019na místě samémMgr. Baran ZbyněkVýslech
09:3039 P A NC 55 / 2019na místě samémMgr. Baran ZbyněkVýslech
09:300 P 281 / 2016na místě samémMgr. Baran ZbyněkLenka PliskováVýslech
10:3039 P A NC 53 / 2019na místě samémMgr. Baran ZbyněkVýslech
10:300 P 275 / 2016na místě samémMgr. Baran ZbyněkVýslech
10:3039 P A NC 52 / 2019na místě samémMgr. Baran ZbyněkVýslech

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3037 P A NC 79 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:300 P 169 / 2009jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:3037 P A NC 78 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:300 P 481 / 2017jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 82 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
09:3037 P A NC 83 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:300 P 378 / 2016jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:3037 P A NC 88 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
10:3037 P A NC 89 / 2019jednací síně 11 - přízemíMgr. Ornerová VeronikaJednání
08:1539 NC 9 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
08:1539 P A NC 22 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 829 / 2002jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
09:0039 P A NC 71 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 P 83 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
10:0039 P A NC 68 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
11:000 P 90 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
13:000 P 17 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
13:0039 P A NC 344 / 2018jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
14:0039 NC 20 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaJednání
14:0039 P A NC 70 / 2019jednací síně 12 - přízemíJUDr. Hajnová HanaNezletilá osobaJednání
08:0019 C 79 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaČeská pojišťovna a.s.
Lucie Havránková
Jednání
08:1519 C 83 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Miroslav Dvořáček
Jednání
09:4519 C 271 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Dvořáková MiroslavaRadka Benešová
Ing. Ondřej Trochta
Jednání
08:002 T 48 / 2019jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrMarek LorencHlavní líčení s dokazováním
09:009 T 163 / 2018jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrMartin JurajdaHlavní líčení s dokazováním
10:303 T 43 / 2017jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrVeřejné zasedání
10:452 T 105 / 2017jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrJulie GregorováVeřejné zasedání
12:156 T 233 / 2016jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrVeřejné zasedání
13:302 T 62 / 2017jednací síně 3 - I. poschodíMgr. Sušil PetrMgr. Tomáš IngrHlavní líčení s dokazováním
08:3022 C 378 / 2018jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaLucie Pastorková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
09:0022 C 85 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaGENIX GROUP LTD
Anděla Trhlíková
JednáníAno
09:1022 C 86 / 2019jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaBen Credit s.r.o.
Lucie Rutková
Jednání
10:0022 C 174 / 2017jednací síně 32 - přízemíMgr. Kremzerová SimonaFarfallino s.r.o.
Miroslav Vytásek
Vyhlášení rozsudku
08:0041 NC 63 / 2018jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
08:0041 P A NC 309 / 2018jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 P 26 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
10:0041 P A NC 57 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraNezletilá osobaJednání
12:3011 P 71 / 49jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
12:3041 P A NC 84 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
12:3041 P A NC 85 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
13:300 P 91 / 2018jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
13:3041 P A NC 86 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
13:3041 P A NC 87 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
14:000 P 139 / 2015jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraSimona CrhákováJednání
14:0041 P A NC 364 / 2018jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
14:300 P 564 / 2004jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
14:3041 P A NC 73 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
14:3041 P A NC 74 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
15:000 P 88 / 2005jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
15:0041 P A NC 76 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
15:0041 P A NC 77 / 2019jednací síně 33 - přízemíMgr. Coufalová VěraJednání
08:004 T 13 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaHlavní líčení s dokazováním
12:304 T 40 / 2016jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaVeřejné zasedáníAno
12:454 T 53 / 2013jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaRoman ReisVeřejné zasedáníAno
13:009 T 10 / 2017jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaVeřejné zasedání
13:154 T 38 / 2019jednací síně 4 - I. poschodíJUDr. Burešová MichaelaDaniel Nesvadba
Stanislava Nesvadbová
Hlavní líčení s dokazováním
12:307 T 43 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíJUDr. Haltufová ŠárkaJosef LakatošHlavní líčení s dokazováním
08:301 T 21 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaAlexander PeterHlavní líčení s dokazováním
09:000 P 437 / 90na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech
09:0037 P A NC 74 / 2019na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech
09:0037 P A NC 75 / 2019na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech
09:100 P 162 / 2014na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech
09:1037 P A NC 76 / 2019na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech
09:1037 P A NC 77 / 2019na místě samémMgr. Bc. Hradilová KristýnaVýslech

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3021 C 274 / 2018jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaFrantišek Aleš
Zdeněk Muška
Jednání
12:3021 C 35 / 2019jednací síně 1 - přízemíMgr. Kratochvílová MartinaVladimír Beneš
UNIQA pojišťovna, a.s.
Jednání
08:300 P 39 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
08:3035 P A NC 27 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
09:3035 NC 4 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
09:3035 P A NC 13 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
10:300 P 15 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
10:3035 P A NC 11 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
10:3035 P A NC 12 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
13:000 P 416 / 2011jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaJednání
13:0035 P A NC 21 / 2019jednací síně 11 - přízemíJUDr. Maxiutová JanaNezletilá osobaJednání
08:3038 P A NC 93 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaMarie Nádvorníková
Nezletilá osoba
Irena Richterová
Jednání
08:3038 NC 853 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaMarie Nádvorníková
Irena Richterová
Jednání
09:000 P 497 / 2016jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
09:0038 P A NC 67 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
10:0038 NC 852 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
10:0038 P A NC 99 / 2019jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
13:000 P 122 / 2018jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaJednání
13:0038 P A NC 289 / 2017jednací síně 12 - přízemíMgr. Kylarová ŠárkaNezletilá osobaJednání
08:3011 C 500 / 2013jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaPavel Paprskář
Jolana Paprskářová
Ladislav Števanka
Jednání
09:3011 C 359 / 2015jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaIng. Jan Obrátil
MUDr. Jarmila Radmacherová
MUDr. Jarmila Ševčíková
Jednání
10:3011 C 93 / 2018jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaMiroslav Kudlička
Mgr. Vendula Kudličková
Jednání
11:1511 C 96 / 2019jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaJan Černický
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
11:3011 C 190 / 2017jednací síně 2 - přízemíJUDr. Jechová JaroslavaBc. Ing. Libor Kolář
Olomoucký kraj
Jednání
08:3013 C 68 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaRadek Absatz
Ing. Petra Absatzová
Jednání
09:0013 C 38 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaMichal Doležel
Hana Doleželová
Jednání
09:0013 C 36 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaVlastimil Navrátil
Štěpánka Navrátilová
JednáníAno
09:4513 C 307 / 2018jednací síně 29 - přízemíBc. Veselá EvaMarkéta Blažejová
CreditKasa s.r.o.
Jiný soudní rok
09:5013 C 75 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaČEZ Prodej, a.s.
Luděk Přidal
Jiný soudní rok
09:5513 C 76 / 2019jednací síně 29 - přízemíMgr. Mačáková EvaRoman Blaha
Intrum Czech, s.r.o.
Jiný soudní rok
09:0020 C 311 / 2015jednací síně 30 - přízemíMgr. Papicová LudmilaDZ - stavby s.r.o.
GODUS s.r.o.
Jednání
08:3042 NC 26 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:3042 P A NC 108 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3042 P A NC 109 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0042 NC 25 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
10:0042 P A NC 106 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednání
10:5042 NC 852 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
10:5042 P A NC 65 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaNezletilá osobaJednání
12:3042 P A NC 117 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:300 P 331 / 81jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
12:3042 P A NC 118 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:000 P 329 / 91jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:0042 P A NC 119 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:0042 P A NC 120 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:200 P 131 / 2011jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:2042 P A NC 123 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:2042 P A NC 124 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:450 P 36 / 2011jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:4542 P A NC 121 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
13:4542 P A NC 122 / 2019jednací síně 36 - přízemíMgr. Brzáková AlenaJednání
08:005 NT 53 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrVeřejné zasedání
08:455 T 37 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
09:155 T 71 / 2019jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrHlavní líčení s dokazováním
09:455 T 1 / 2017jednací síně 5 - II. poschodíMgr. Bednář PetrKamila ZapletalováVeřejné zasedání
08:3016 C 79 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborCREDITFIELD, s.r.o.
David Mikulka
Jednání
08:4516 C 44 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tomáš Michalík
Jednání
09:0016 C 72 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborČEZ Prodej, a.s.
Petra Korená
Jednání
09:3016 C 55 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborČeská pojišťovna a.s.
Roman Konečný
Jednání
09:4516 C 1 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborKomerční banka, a.s.
Jana Pospíšilová
Jednání
10:3016 C 75 / 2019jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborCFIG SE
Ivo Hanuška
JednáníAno
10:4516 C 405 / 2018jednací síně 6 - II. poschodíMgr. Brokeš LiborGENNANIO s.r.o.
Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.
Jednání
08:301 TM 1 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
10:301 T 47 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaHlavní líčení s dokazováním
12:306 T 227 / 2016jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaVeřejné zasedání
13:001 T 26 / 2019jednací síně 7 - mezipatroMUDr. Mgr. Fojtová AndreaHlavní líčení s dokazováním