Okresní soud Ostrava

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:303 T 20 / 2019jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíMgr. Zecha DaliborDušan Bečica
David Kuchařík
Jiří Rilak
Hlavní líčení
08:3013 T 32 / 2019jednací síň č. dv. 104 v 1. podlažíMgr. Skařupová JanaPetr MachalaHlavní líčení
12:3015 T 62 / 2019jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kijasová RadomíraRichard ChrobáčekHlavní líčení
08:309 T 49 / 2018jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíMgr. Delong LukášNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
10:159 T 29 / 2019jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíMgr. Delong LukášHlavní líčení s dokazováním
09:0037 C 126 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaKateřina Kunzová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:3037 C 308 / 2018jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaJakub Pavlát
Lucie Pavlátová
Jednání
09:5037 C 50 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaPavlína Plušková
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Jednání
10:3537 C 109 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Pavel Filípek
Vyhlášení rozsudku
10:4037 C 107 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Radek Šota
Vyhlášení rozsudku
10:4537 C 111 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Oldřich Šindelář
Vyhlášení rozsudku
10:5037 C 114 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Zuzana Tancošová
Vyhlášení rozsudku
10:5537 C 115 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Jakub Richter
Vyhlášení rozsudku
11:0037 C 119 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Dominik Matula
Vyhlášení rozsudku
11:0537 C 122 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDopravní podnik Ostrava a.s.
Nikol Rousová
Vyhlášení rozsudku
11:1037 C 152 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaDirect pojišťovna, a.s.
Jiří Máslo
Vyhlášení rozsudkuAno
11:1037 C 125 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaKristýna Bogdanová
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Vyhlášení rozsudku
11:1537 C 135 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaGenerali Pojišťovna a.s.
Martin Klápa
Vyhlášení rozsudku
07:4571 T 71 / 2015jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaRudolf BalážVeřejné zasedání
08:0071 T 17 / 2016jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaPavel ValchařHlavní líčení
09:0071 T 177 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaIng. Monika PokornáHlavní líčení
10:0071 T 60 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaHlavní líčení
12:3071 T 116 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaSylvie MuchováHlavní líčeníAno
12:3071 T 52 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaTomáš MlynarčíkHlavní líčení
08:0072 T 57 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaHlavní líčení
09:0072 T 42 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaJiří Losovský
Petr Pilz
Hlavní líčení
10:0072 T 109 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaTomáš HavlíkHlavní líčení
09:0017 C 136 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírMatěj Faksa
Zdravé stravování s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:1017 C 168 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírDirect pojišťovna, a.s.
Emil Klempár
Vyhlášení rozsudku
09:2017 C 170 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírDopravní podnik města Brna, a.s.
Jaroslav Liška
Vyhlášení rozsudku
09:3017 C 172 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírČEZ Prodej, a.s.
Kristýna Ferencová
Vyhlášení rozsudku
09:4017 C 103 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírIntrum Czech, s.r.o.
Jiří Loboda
Vyhlášení rozsudku
09:5017 C 177 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírČEZ Prodej, a.s.
Miroslav Čonka
Vyhlášení rozsudku
10:0017 C 151 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírRadislav Horák
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Vyhlášení rozsudku
10:1017 C 186 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírDopravní podnik Ostrava a.s.
Petr Matějíček
Vyhlášení rozsudku
10:2017 C 139 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíMgr., Ing. Sušeň LubomírOndřej Polhoš
Statutární město Brno
Vyhlášení rozsudku
08:5043 P A NC 151 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osobaJednání
08:5043 NC 12026 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 P A NC 351 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 P A NC 350 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 NC 1015 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
10:1043 P A NC 146 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osobaJednání
10:100 P 107 / 2011jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
08:3025 C 112 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieIng. Pavel Mrhač
PhDr. Lenka Mrhačová
JednáníAno
09:2025 C 94 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieT-Mobile Czech Republic a.s.
Jitka Večeřová
Vyhlášení rozsudku
09:2525 C 132 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieDirect pojišťovna, a.s.
Jiří Plášek
Vyhlášení rozsudku
09:3025 C 119 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieKristýna Brázdová
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:3525 C 130 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieCREDITFIELD, s.r.o.
Pavel Sedlmajer
Vyhlášení rozsudku
09:4025 C 122 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieČeská pojišťovna a.s.
Dušan Kočí
Vyhlášení rozsudku
09:4525 C 131 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieKarolína Byrtusová
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:5025 C 104 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieČEZ Distribuce, a. s.
Igor Kondaš
Vyhlášení rozsudku
12:0061 C 167 / 2013jednací síň č. dv. 305 ve 3. podlažíJUDr. Ing. Holenda LukášKatarzyna Magdalena Klimoszek
OKD, a.s.
Jednání
09:0059 C 150 / 2016jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaIFIS investiční fond, a.s.
PMT Holding s.r.o.
JednáníAno
09:00127 C 64 / 2017jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíJUDr. Kupka IgorHC VÍTKOVICE RIDERA a.s.
SPORTTIME, s.r.o.
Jednání
12:307 T 190 / 2017jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Kotula JanVeřejné zasedání
08:000 P 533 / 2016jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
08:0086 P A NC 63 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
08:0086 P A NC 62 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
08:450 P 29 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
08:4586 P A NC 18 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
09:300 P 1260 / 2004jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
09:3086 P A NC 127 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaNezletilá osobaJednání
12:300 P 469 / 2015jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
12:3086 P A NC 119 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaNezletilá osobaJednání
14:000 P 17 / 2017jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaJednání
14:0086 P A NC 110 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. Mžiková MichaelaNezletilá osobaJednání
09:0016 C 105 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová JitkaJosef Tomíček
Tereza Tomíčková
Jednání
10:0016 C 139 / 2018jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová JitkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Rudolf Mayer
JednáníAno
08:3073 TM 29 / 2019jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeNezletilá osoba
Marcel Pompa
Hlavní líčení s dokazováním
10:3073 T 64 / 2018jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeVeřejné zasedání
12:3073 T 41 / 2019jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeStanislav GraclíkHlavní líčení s dokazováním
13:3073 TM 17 / 2019jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
13:4073 T 42 / 2019jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 93 / 2017jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieDenisa Balažová
Lukáš Florčík
Hlavní líčení s dokazováním
12:156 T 198 / 2017jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieLukáš VránaHlavní líčení s dokazováním
12:306 T 148 / 2016jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieIvan Pohlodko
Eva Pohlodková
Hlavní líčení s dokazovánímAno
13:006 T 38 / 2002jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LuciePeter BarčákVeřejné zasedání
14:006 T 78 / 2016jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieJan ZrníkVeřejné zasedání
08:0075 P A NC 275 / 2018Výkon na místě samémNeradová MonikaJiný soudní rok
08:0075 P A NC 276 / 2018Výkon na místě samémNeradová MonikaJiný soudní rok
08:0075 NC 1013 / 2018Výkon na místě samémNeradová MonikaJiný soudní rok

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3078 P A NC 152 / 2019jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejNezletilá osobaJednání
08:3078 NC 12026 / 2019jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejJednání
09:2078 P A NC 154 / 2019jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejNezletilá osobaJednání
09:200 P 387 / 2014jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejJednání
12:3078 P A NC 367 / 2018jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3078 NC 12062 / 2018jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejJednání
08:1542 NC 12025 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
08:1542 P A NC 151 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilNezletilá osobaJednání
09:000 P 1127 / 2003jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
09:0042 P A NC 173 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilNezletilá osobaJednání
10:000 P 544 / 2018jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
10:0042 P A NC 157 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
10:3042 P A NC 172 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
10:300 P 487 / 2018jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
12:150 P 281 / 2013jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
12:1542 P A NC 111 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:1574 T 68 / 2017jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelJaroslav Klečka
Lukáš Šuchma
Hlavní líčení s dokazováním
12:3074 T 80 / 2018jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelAleš FroloHlavní líčení
14:3074 T 15 / 2017jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelJán KováčikVýslech
14:4074 T 30 / 2019jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelHlavní líčení s dokazováním
08:302 T 10 / 2019jednací síň č. dv. 104 v 1. podlažíMgr. Ritterová PetraOndřej Adame
Marek Bistiák
Daniel Itner
Jan Juras
Juraj Kaleta
Ondřej Kilián
Mikuláš Lysek
Kevin Mareš
Jaroslav Remeš
Martin Rucki
Matyáš Smolka
Hlavní líčení
08:1536 C 109 / 2019jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaLibor Hanus
Mgr. Radka Hanusová
Jednání
09:0036 C 127 / 2019jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaVlastimil Zeman
Lenka Zemanová
JednáníAno
09:3036 C 316 / 2018jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Alena Talla
Jednání
13:00136 C 19 / 2017jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaIng. Radek Čada ,CSc.
Jan Tománek
Jednání
08:30129 C 6 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaIng. Ctirad Plaček
Mgr. Jiří Svoboda
Jednání
09:1029 C 169 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaJarmila Kvasňáková
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Jednání
09:3029 C 191 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaLukáš Chodura
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Jednání
09:4529 C 184 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaMartina Vorlická
Tibor Vorlický
Jednání
10:1529 C 192 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaJiří Pavlík
Věra Pavlíková
Jednání
08:3010 T 95 / 2018jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíJUDr. Ing. Bc. Bc. Davídek IvoPetr Dopita
Eliška Kroczková
Hlavní líčení s dokazováním
08:3031 C 108 / 2019jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaČeská spořitelna, a.s.
Zuzana Postupová
Jednání
09:0031 C 113 / 2019jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaSebastian Klimeš
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
09:3031 C 94 / 2019jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaAndrea Kondášová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:0031 C 107 / 2019jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaČeskomoravská stavební spořitelna, a.s.
Lucie Fitříková
Jednání
12:30131 C 41 / 2018jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaBroker Consulting, a.s.
Renáta Hájková
Jednání
13:00131 C 64 / 2018jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaCreditKasa s.r.o.
Josef Gřes
Jednání
08:0023 C 42 / 2019jednací síň č. dv. 201 ve 2. podlažíMgr. Vrkočová PavlínaRostislav Foldyna
Sandra Foldynová
Statutární město Ostrava - Městský obvod Poruba
Jednání
09:3023 C 153 / 2019jednací síň č. dv. 201 ve 2. podlažíMgr. Vrkočová PavlínaDopravní podnik Ostrava a.s.
René Gažík
Vyhlášení rozsudku
09:3523 C 129 / 2019jednací síň č. dv. 201 ve 2. podlažíMgr. Vrkočová PavlínaDirect pojišťovna, a.s.
Štefan Švec
Vyhlášení rozsudku
10:0023 C 44 / 2019jednací síň č. dv. 201 ve 2. podlažíMgr. Vrkočová PavlínaSocompa s.r.o.
Daniel Zátopek
Jednání
10:4023 C 351 / 2018jednací síň č. dv. 201 ve 2. podlažíMgr. Vrkočová PavlínaMichal Pham
Quoc Anh Pham
Lenka Rajsiglová
Jednání
08:3041 NC 12023 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednáníAno
08:3041 P A NC 139 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:000 P 161 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
10:0041 P A NC 121 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osobaJednání
13:000 P 867 / 2010jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:0041 P A NC 126 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:0041 P A NC 127 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:300 P 539 / 2013jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:3041 P A NC 50 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:3041 P A NC 51 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
08:3081 C 96 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaLukáš Fonti
GENIX GROUP LTD
Vyhlášení rozsudku
08:4081 C 97 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaDopravní podnik Ostrava a.s.
Rostislav Šigut
Vyhlášení rozsudku
08:5081 C 102 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaDopravní podnik Ostrava a.s.
Petr Nagy
Vyhlášení rozsudku
09:4081 C 74 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaAXA pojišťovna a.s.
Vojtěch Gurin
Jednání
10:2081 C 120 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaDopravní podnik Ostrava a.s.
Anna Sikorová
Vyhlášení rozsudku
08:3034 C 19 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaLada Kadlíková
Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/
Jednání
09:0034 C 173 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaMgr. Lumír Nevlud
Mgr. Lucie Nevludová
Jednání
09:0034 C 162 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaMgr. Adam Liberda
Ing. Andrea Liberdová
JednáníAno
09:3034 C 176 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaJiří Daňo
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
13:0034 C 165 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Šárka Ptaszková
Vyhlášení rozsudku
13:3034 C 170 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Filip Kalina
Vyhlášení rozsudku
14:0034 C 163 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaČeská pojišťovna a.s.
Martin Krejčí
Vyhlášení rozsudku
08:2070 T 182 / 2017jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
08:3070 T 36 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínAlena JandováHlavní líčení
09:1070 T 132 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínHlavní líčení
10:2070 T 57 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínHlavní líčení
10:4070 T 44 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínRadek ČurejaHlavní líčení
13:0070 T 25 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínHlavní líčení
12:306 NT 4001 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíMgr. Vepřková LucieVeřejné zasedání
08:450 P 1167 / 2008jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
08:4579 P A NC 173 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:200 P 169 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
09:2079 P A NC 128 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0079 NC 28071 / 2018jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
10:0079 P A NC 415 / 2018jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
10:3079 NC 1002 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
10:3079 P A NC 54 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
10:3079 P A NC 53 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
12:300 P 629 / 2010jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
12:3079 P A NC 123 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:150 P 950 / 2003jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
13:1579 P A NC 161 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:450 P 115 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
13:4579 P A NC 180 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:00138 C 39 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Stochová MarkétaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Ing. Josef Lukáš
Jednání
10:5030 C 100 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaKomerční banka, a.s.
Tomáš Tyrpa
Jednání
10:5530 C 105 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaRadovan Dugas
ESSOX s.r.o.
Jednání
11:0030 C 97 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaHome Credit a.s.
Jiří Marek
Jednání
11:1030 C 106 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaCOOL CREDIT, s.r.o.
Pavla Ištaneková
Jednání
11:1530 C 98 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaPRONTO CREDIT s.r.o.
Marek Volný
Jednání
11:2030 C 103 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaSimfina a.s.
Miriam Vrbová
Jednání
11:2530 C 108 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaSimfina a.s.
Michal Vajda
Jednání
13:0030 C 192 / 2018jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaAsseco Central Europe, a.s.
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Jednání
09:0085 C 136 / 2018jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanVěra Herbáčková
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
Jednání
10:3085 C 143 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanDopravní podnik města Brna, a.s.
Diana Matějková
Jednání
13:0085 C 200 / 2014jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanMinova Bohemia s.r.o.
Vladimír Vítovec
Jednání
09:0080 C 446 / 2018jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaPavel Jureček
Kristýna Jurečková
Vendula Jurečková
Jednání
10:0080 C 216 / 2018jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaFTAProcessing, s.r.o.
KOFING a.s.
JednáníAno
13:3080 C 122 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaDopravní podnik Ostrava a.s.
David Nocar
Vyhlášení rozsudku
09:00158 C 14 / 2018jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamCargo Sped Morava s.r.o.
Maxion Wheels Czech s.r.o.
Ing. Milan Rojčík
Jednání
13:0058 C 197 / 2018jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamČeská spořitelna, a.s.
Pavol Turcaj
Jednání
13:1544 P A NC 359 / 2018jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osobaJednání
13:150 P 942 / 2004jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
09:4019 C 82 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Diana Ošťádalová
Jednání
09:5019 C 71 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Milan Illek
Jednání
10:0019 C 65 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaInvestCapital LTD
Antonín Jaroš
Jednání
10:1019 C 60 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Andrea Weiss
Jednání
10:2019 C 59 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaDavid Dexner
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:3019 C 86 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaVojtěch Bystroň
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
10:4019 C 56 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaIntrum Czech, s.r.o.
Roman Maštalíř
Jednání
10:5019 C 42 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaIntrum Czech, s.r.o.
Lucie Pientoková
Jednání
11:0019 C 21 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaJB s.r.o.
Transcargo Dracar a.s.
Jednání
13:00119 C 85 / 2018jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaJiří Hučka
R.F.T. s.r.o.
Jednání
08:4562 C 153 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaČeská televize
David Petráš
Vyhlášení rozsudku
09:0062 C 358 / 2016jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jiří Glac
Jednání
10:3062 C 154 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaJaroslava Demová
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4562 C 157 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Petr Navrátil
Vyhlášení rozsudku
11:0062 C 158 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaSára Danková
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:0011 T 98 / 2017jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaVeřejné zasedání
08:1511 T 206 / 2018jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaPatrik HejlHlavní líčení
08:0013 T 26 / 2019jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaHlavní líčení
09:3013 T 48 / 2019jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaKhaira BennouaHlavní líčení
12:3012 T 178 / 2017jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaVeřejné zasedání
13:0012 T 118 / 2017jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaVeřejné zasedání
13:3012 T 73 / 2017jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaJindřich CzeczotkaVeřejné zasedání
14:3012 T 63 / 2017jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Skařupová JanaMartin CsomorVeřejné zasedání
08:55140 C 45 / 2018jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraPROFI CREDIT Czech, a.s.
Soňa Tvrdá
Vyhlášení rozsudku
09:0040 C 109 / 2018jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraČSAD Havířov a.s.
Moravskoslezský kraj
Jednání
12:30140 C 86 / 2018jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraMichal Kurej
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:00140 C 90 / 2018jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraMária Adamčíková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:01140 C 17 / 2019jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraMária Adamčíková
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
14:00140 C 88 / 2018jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraAGENTURA PJETKA s.r.o.
Petr Duras
GRENKELEASING s.r.o.
Jakub Sedláček
Jednání
09:0018 C 100 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Daniel Zátopek
JednáníAno
09:3018 C 97 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekMiroslav Kudělka
Simfina a.s.
Jednání
12:0018 C 22 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekStanislava Dominiková
Intrum Czech, s.r.o.
JednáníAno
08:301 T 37 / 2019jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Ing. Blaheta DavidTomáš GiňaHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 194 / 2018jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Ing. Blaheta DavidIng. Jaroslav MedvecHlavní líčení s dokazováním
09:0032 C 101 / 2018jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaKarel Čapek
Statutární město Ostrava - Městský obvod Slezská Ostrava
Jednání
12:1532 C 105 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaČeská televize
Mária Pohlodková
Vyhlášení rozsudku
12:2032 C 110 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaČeská televize
Hana Davidová
Vyhlášení rozsudku
12:2532 C 130 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaJán Horváth
Intrum Czech, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
12:3032 C 111 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaPatrik Bihari
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
12:3532 C 106 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaAllianz pojišťovna, a.s.
Tomáš Wolf
Vyhlášení rozsudku
12:4032 C 134 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaIng. Jaroslav Havlík
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
12:4532 C 125 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaČeská pojišťovna a.s.
Petr Sládek
Vyhlášení rozsudku
12:5032 C 140 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaČeská pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Barbora Mendrygalová
Vyhlášení rozsudku
12:5532 C 127 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaČeská pojišťovna a.s.
Miroslav Demeter
Vyhlášení rozsudku
13:0032 C 338 / 2018jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaŠárka Bergelová
Arnošt Jurčovský
JednáníAno
09:0016 C 112 / 2019Výkon na místě samémJUDr. Pěnkavová JitkaMichal Soško
Vít Soško
Výslech

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0045 P A NC 148 / 2019č. dv. 295 ve 2. podlažíŠimková VeronikaNezletilá osobaVýslech
09:000 P 682 / 2017č. dv. 295 ve 2. podlažíŠimková VeronikaVýslech
09:00126 C 28 / 2017jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíJUDr. Šopek JiříPEN - COM s.r.o.
David Švec
Jednání
12:3026 C 296 / 2016jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíJUDr. Šopek JiříIng. Luboš Lacina
Daniela Lacinová DiS.
Jednání
08:303 T 24 / 2019jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíMgr. Zecha DaliborHlavní líčení
08:302 T 10 / 2019jednací síň č. dv. 104 v 1. podlažíMgr. Ritterová PetraOndřej Adame
Marek Bistiák
Daniel Itner
Jan Juras
Juraj Kaleta
Ondřej Kilián
Mikuláš Lysek
Kevin Mareš
Jaroslav Remeš
Martin Rucki
Matyáš Smolka
Hlavní líčení
08:3045 P A NC 140 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
08:300 P 509 / 2016jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:000 P 11 / 2013jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:0045 P A NC 88 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:0045 P A NC 89 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:3045 P A NC 145 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
09:3045 NC 12027 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
10:0045 P A NC 109 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
10:000 P 967 / 2008jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
12:3045 P A NC 175 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3045 P A NC 94 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3045 NC 12018 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
08:305 T 129 / 2018jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaKarel SojákHlavní líčení s dokazováním
10:005 T 19 / 2019jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaTomáš NovákHlavní líčení s dokazováním
12:155 T 114 / 2014jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaRostislav Horčička
Marek Jankech
Michal Malchar
Martin Matula
Kamila Polášková
Karel Tomanec
Veřejné zasedání
12:455 T 195 / 2018jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaHlavní líčení s dokazováním
14:005 T 63 / 2019jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaMarek SoldánHlavní líčení
09:3037 C 82 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaJana Lupíková
Statutární město Ostrava - Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky
JednáníAno
09:3037 C 64 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíJUDr. Cibulková LeonaIng. Tomáš Ichnovský
M & M reality holding a. s.
JednáníAno
08:300 P 215 / 2008jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
08:3046 P A NC 56 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 P 528 / 2017jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
10:0046 P A NC 85 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
11:0046 NC 1014 / 2018jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
11:0046 P A NC 323 / 2018jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
11:0046 P A NC 324 / 2018jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
12:1546 NC 12023 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaJednání
12:1546 P A NC 136 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Špundová GabrielaNezletilá osobaJednání
09:0054 C 337 / 2018jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaBytové družstvo obyvatel Výškovická 69/2582
Ing. Renata Dunděrová
JednáníAno
09:3054 C 168 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaDopravní podnik Ostrava a.s.
Tomáš Dunka
Vyhlášení rozsudku
09:4054 C 170 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sára Poláková
Vyhlášení rozsudku
09:5054 C 173 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Ondřej Šimončič
Vyhlášení rozsudku
10:0054 C 178 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaIntrum Czech, s.r.o.
Marian Kováčik
Vyhlášení rozsudku
10:1054 C 172 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaDirect pojišťovna, a.s.
Eduard Kozubek
Vyhlášení rozsudku
10:2054 C 193 / 2019jednací síň č. dv. 206 ve 2. podlažíJUDr. Kotlánová MonikaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Július Döme
Vyhlášení rozsudku
07:4571 T 95 / 2016jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaPatrik Obrusník
Petr Pilz
Veřejné zasedání
07:503 T 153 / 2015jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaRostislav HrbáčekVeřejné zasedání
08:0071 T 165 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaLuděk NevrlkaHlavní líčení
10:0071 T 201 / 2017jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaNgoc Oai Hung NguyenVeřejné zasedání
12:3071 T 10 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaHlavní líčení
08:0072 T 18 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaMiroslav MlynčekHlavní líčení
09:3072 T 115 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaMartin DemelHlavní líčení
12:0072 T 113 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaLukáš BalogHlavní líčení
09:0063 C 54 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marek Kubík
Jednání
09:1563 C 53 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelČeská televize
Marcela Kempná
Jednání
09:3063 C 52 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelMatěj Přibyl
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
10:0063 C 393 / 2018jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelMarek Mika
Lenka Miková
JednáníAno
11:0063 C 55 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelDopravní podnik Ostrava a.s.
David Procházka
Jednání
11:1063 C 59 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelTereza Čmelíková
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jednání
11:2063 C 93 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíMgr. Kučera PavelDopravní podnik Ostrava a.s.
Marian Kováčik
Jednání
08:0043 P A NC 153 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:000 P 204 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 P A NC 81 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 NC 4001 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:3043 P A NC 149 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:300 P 689 / 2016jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednáníAno
10:2043 P A NC 155 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášVýslech
10:2043 NC 3 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášVýslech
13:0043 P A NC 386 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osobaJednání
13:0043 P A NC 313 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osobaJednání
13:0043 NC 12052 / 2018jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
08:301 T 129 / 2018jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Ing. Blaheta DavidMiroslav Červeňák
Nezletilá osoba
Hlavní líčení s dokazováním
08:5025 C 123 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieDopravní podnik Ostrava a.s.
Alexander Leško
Vyhlášení rozsudku
08:5525 C 124 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieŽaneta Horváthová
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0025 C 126 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieAleš Koči
Petr Kuzmiak
Danuše Pištorová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:4525 C 100 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieVeronika Dohnalová
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace
Vyhlášení rozsudku
09:5025 C 120 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieČEZ Prodej, a.s.
Karla Padrtková
Vyhlášení rozsudku
09:5525 C 136 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíMgr. Nohelová LucieDopravní podnik Ostrava a.s.
Tereza Slezáková
Vyhlášení rozsudku
09:0055 C 223 / 2019jednací síň č. dv. 305 ve 3. podlažíMgr. Tenglerová AlenaLadislav Grundza
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:3055 C 225 / 2019jednací síň č. dv. 305 ve 3. podlažíMgr. Tenglerová Alenainnogy Energie, s.r.o.
Jan Lyčka
Jednání
09:5055 C 238 / 2019jednací síň č. dv. 305 ve 3. podlažíMgr. Tenglerová AlenaVeronika Čonková
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
10:1055 C 229 / 2019jednací síň č. dv. 305 ve 3. podlažíMgr. Tenglerová Alenainnogy Energie, s.r.o.
Antonín Jaroš
Jednání
09:0059 C 89 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaDominika Kaštovská
Komerční banka, a.s.
Jednání
09:2059 C 91 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Terézia Holubová
Jednání
09:4059 C 92 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaVeronika Avlojari
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
10:0059 C 65 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaBohemia Faktoring, a.s.
Radmila Hiklová
Jednání
10:2059 C 99 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaBNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Vlastimil Horkel
Jednání
12:0059 C 100 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaDanuše Foldynová
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
12:2059 C 101 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaIFIS investiční fond, a.s.
Petra Zdařilová
Jednání
12:4059 C 102 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Ladislav Šíp
Jednání
13:0059 C 103 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaBohemia Faktoring, a.s.
Jaroslav Frejkovský
JednáníAno
13:20159 C 12 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaMiloslav Holek
SIWECO, s.r.o.
Jednání
14:0059 C 93 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Dvořáková DarinaČeská spořitelna, a.s.
Dr. Ing. Jaroslav Melecký
Jednání
08:3011 T 59 / 2019jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaVojtěch StudničkaHlavní líčení
08:308 T 191 / 2018jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Falter AdamLibor NavrátilHlavní líčení
08:3016 C 57 / 2018jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová Jitkainnogy Energie, s.r.o.
Armand Dorian Žurowski
Jednání
09:0016 C 368 / 2018jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová JitkaStanisław Sebastian Komorowski
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:3016 C 75 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová Jitkainnogy Energie, s.r.o.
Stanisław Sebastian Komorowski
Jednání
10:0016 EVC 1 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová JitkaJednáníAno
12:0016 C 151 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíJUDr. Pěnkavová JitkaGasNet, s.r.o.
Petr Stojka
Jednání
09:0073 T 34 / 2019jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušePetr HuňkaHlavní líčení s dokazováním
12:3073 T 95 / 2016jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeKarel ČapekHlavní líčení s dokazováním
13:3073 T 27 / 2017jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeVeřejné zasedání
08:306 T 67 / 2018jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieMarek Daniš
Petr Němec
Hlavní líčení s dokazováním
10:306 T 133 / 2014jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieJarmila Konečná
Pavel Valíšek
Veřejné zasedáníAno
12:306 T 163 / 2017jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieJaroslav TrávníčekHlavní líčení s dokazováním
09:0041 P A NC 316 / 2018Výkon na místě samémMgr. Sušňová IvaJiný soudní rok
09:0041 NC 1014 / 2018Výkon na místě samémMgr. Sušňová IvaJiný soudní rok
09:0041 P A NC 315 / 2018Výkon na místě samémMgr. Sušňová IvaJiný soudní rok

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3078 P A NC 51 / 2019jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejNezletilá osobaJednání
08:300 P 1054 / 2010jednací síň č. dv. 101 v 1. podlažíJUDr. Mikula OndřejJednání
08:1542 NC 12028 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJednání
08:1542 P A NC 166 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3042 NC 9001 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:3042 P A NC 109 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilNezletilá osobaJiný soudní rok
10:3042 NC 1005 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
10:3042 P A NC 148 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
10:3042 P A NC 149 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
12:2042 NC 1006 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
12:2042 P A NC 179 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
12:2042 P A NC 180 / 2019jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
08:1574 T 137 / 2018jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelHlavní líčení
09:3074 T 157 / 2018jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelJakub Chabičovský
Ludevít Gaži
Marek Kotlár
Hlavní líčení s dokazováním
12:1574 NT 4001 / 2019jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelLadislav MakoVeřejné zasedání
12:303 T 1 / 2014jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíJUDr. Kudrna KarelMDDr. Karla Balušíková
Bc. Nikol Černá
Tomáš Golasowski
Petr Tesarčík
Hlavní líčení s dokazováním
08:302 T 10 / 2019jednací síň č. dv. 104 v 1. podlažíMgr. Ritterová PetraOndřej Adame
Marek Bistiák
Daniel Itner
Jan Juras
Juraj Kaleta
Ondřej Kilián
Mikuláš Lysek
Kevin Mareš
Jaroslav Remeš
Martin Rucki
Matyáš Smolka
Hlavní líčení
10:0036 C 43 / 2018jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaSilvie Jašeková
Emil Podhorný
Jednání
12:3036 C 122 / 2019jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaLenka Šipošová
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
13:0036 C 124 / 2019jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaMND a.s.
Iveta Oračková
Jednání
13:3036 C 110 / 2019jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaČEZ Prodej, a.s.
Jesika Eckertová
Jednání
08:3029 C 140 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Marie Juritková
Jednání
08:4529 C 152 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Tomáš Rezanka
Jednání
09:0029 C 126 / 2013jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaJan Buchtík
Ing. Jiří Studzinski
Jednání
10:0029 C 148 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaJakub Kaplan
Helena Kaplanová
Jednání
10:2029 C 139 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaČEZ Prodej, a.s.
Martin Keszegh
Vyhlášení rozsudku
10:2529 C 123 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová HanaČEZ Prodej, a.s.
Jaroslav Vystrčil
Vyhlášení rozsudku
10:3029 C 138 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Tomáš Redzina
Vyhlášení rozsudku
10:3529 C 113 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíJUDr. Langová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Ruth Řezníčková
Vyhlášení rozsudku
10:005 T 193 / 2018jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaLumír FukalaHlavní líčení s dokazováním
10:305 T 36 / 2019jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaMarcel PompaHlavní líčení s dokazováním
12:155 T 126 / 2018jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaVeřejné zasedání
12:305 T 29 / 2019jednací síň č. dv. 109 v 1. podlažíJUDr. Kaustová JitkaJiří BeránekHlavní líčení s dokazováním
08:3010 T 63 / 2019jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíJUDr. Ing. Bc. Bc. Davídek IvoPavel ŠčotkaHlavní líčení s dokazováním
10:0010 T 64 / 2019jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíJUDr. Ing. Bc. Bc. Davídek IvoHlavní líčení s dokazováním
10:3010 T 33 / 2019jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíJUDr. Ing. Bc. Bc. Davídek IvoLucie HorváthováHlavní líčení s dokazováním
12:3010 T 130 / 2018jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíJUDr. Ing. Bc. Bc. Davídek IvoTáňa KudríkováHlavní líčení s dokazováním
08:0075 P A NC 130 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaNezletilá osobaJednání
08:0075 NC 12022 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaJednání
09:0075 P A NC 128 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaNezletilá osobaJednání
09:000 P 953 / 2013jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaJednání
10:0075 P A NC 74 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 P 107 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaJednání
11:0075 P A NC 126 / 2019jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaNezletilá osobaJednání
11:000 P 388 / 2007jednací síň č. dv. 111 v 1. podlažíMgr. Šindlerová JarmilaJednání
08:3031 C 305 / 2017jednací síň č. dv. 112 v 1. podlažíJUDr. Zonková JanaHeidelberger Therapie s.r.o.
JUDr. Richard Mencner
Jednání
08:0077 P A NC 112 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:000 P 695 / 2015jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
08:4577 P A NC 144 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaNezletilá osobaJednání
08:450 P 241 / 2014jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
09:2077 P A NC 140 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaNezletilá osobaJednání
09:200 P 458 / 2017jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
12:1577 P A NC 117 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
12:1577 P A NC 116 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
12:150 P 528 / 2016jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
13:0077 P A NC 147 / 2019jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaNezletilá osobaJednání
13:000 P 615 / 2014jednací síň č. dv. 202 ve 2. podlažíMgr. Slavíková RiaJednání
08:300 P 183 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
08:3041 P A NC 137 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osobaJednání
10:000 P 103 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednáníAno
10:0041 P A NC 152 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osobaJednáníAno
13:0041 NC 12020 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:0041 P A NC 122 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osobaJednání
13:3041 NC 12026 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
13:3041 P A NC 160 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaNezletilá osobaJednání
14:000 P 213 / 2001jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
14:0041 P A NC 158 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
14:0041 P A NC 159 / 2019jednací síň č. dv. 203 ve 2. podlažíMgr. Sušňová IvaJednání
08:3081 C 365 / 2018jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaZdeněk Sýkora
Barbara Maria Sýkorová
Jednání
10:1081 C 164 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaDopravní podnik Ostrava a.s.
Tomáš Pavlůsek
Vyhlášení rozsudku
10:2081 C 124 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaČeská pojišťovna a.s.
FULL sport s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3081 C 121 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaJiří Adamus
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4081 C 118 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaČeská pojišťovna a.s.
Petr Mandok
Vyhlášení rozsudku
10:5081 C 123 / 2019jednací síň č. dv. 204 ve 2. podlažíMgr. Schmidtová JaroslavaGENIX GROUP LTD
Markéta Neudertová
Vyhlášení rozsudku
08:3034 C 169 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaZuzana Bláhová
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:4534 C 171 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaČeská pojišťovna a.s.
Michal Gula
Vyhlášení rozsudku
09:00134 C 5 / 2018jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaIng. Miloš Fürich
Ing. Monika Fűrichová
Jednání
13:0034 C 175 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Lenka Tišerová
Vyhlášení rozsudku
13:3034 C 178 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaČeská pojišťovna a.s.
Petra Ivanská
Vyhlášení rozsudku
14:0034 C 182 / 2019jednací síň č. dv. 205 ve 2. podlažíMgr. Bojková JanaDopravní podnik Ostrava a.s.
Kateřina Sobolová
Vyhlášení rozsudku
08:0070 T 90 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínVýslech
08:1070 T 42 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínHlavní líčení
08:3070 T 3 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínRoland ĎuríkHlavní líčení
10:2070 T 53 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
10:3070 T 41 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínDavid StrakaHlavní líčení
13:0070 T 153 / 2018jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Šmuk AntonínMartin KlučkaHlavní líčení
08:3024 C 76 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíJUDr. Hruda Ondřej Ph.D.Home Credit a.s.
Karel Šugar
Jednání
08:4024 C 97 / 2019jednací síň č. dv. 209 ve 2. podlažíJUDr. Hruda Ondřej Ph.D.Denisa Danišová
Home Credit a.s.
Jednání
08:2079 NC 12028 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
08:2079 P A NC 164 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:000 P 364 / 2015jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
09:0079 P A NC 160 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:300 P 41 / 2006jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
10:3079 P A NC 163 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:450 P 1111 / 97jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaJednání
12:4579 P A NC 166 / 2019jednací síň č. dv. 210 ve 2. podlažíJUDr. Rybářová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:3038 C 3 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Stochová MarkétaIFIS investiční fond, a.s.
Tamara Jancso
Jednání
10:0030 C 6 / 2018jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaMULTICREDIT SE
Zdenko Zelenický
Jednání
13:0030 C 70 / 2019jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaDAHAL s.r.o.
Izolinvest s.r.o.
Jednání
09:0085 C 126 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanVojtěch Vašut
Veronika Vašutová
JednáníAno
09:1585 C 142 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanIng. Michal Matějka
Mgr. Žaneta Matějková
Jednání
09:3085 C 151 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanJiří Králík
Marie Králíková
Jednání
09:4585 C 131 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanLukáš Lukačovič
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
10:00185 C 105 / 2018jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanČeská republika - Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
Robert Závodi
Jednání
10:1585 C 122 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanJaruška Lišková
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
10:3085 C 318 / 2018jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanRomek.car s.r.o.
RSP spedice a transport, s.r.o.
Jednání
13:0085 C 152 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanIntrum Czech, s.r.o.
Tomáš Ritz
Jednání
13:1585 C 165 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanDušan Staněk
Tereza Staňková
Jednání
13:3085 C 154 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanIng. Miroslav Kaloč
Dagmar Kaločová
Jednání
13:45185 C 116 / 2018jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanHana Hráčková
Stavos Stavba, a.s.
Jednání
14:0085 C 164 / 2019jednací síň č. dv. 303 ve 3. podlažíMgr. Broulík DušanLadislav Jurásek
RBP, zdravotní pojišťovna
Jednání
08:3080 C 101 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaTomáš Krišťák
Lucie Krišťáková
Jednání
09:3080 C 51 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaKamil Linhart
Statutární město Ostrava - Městský obvod Ostrava-Jih
Jednání
10:0080 C 50 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaAsental Land, s.r.o.
Petr Bražina
Jednání
12:4580 C 10 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová Hanainnogy Energie, s.r.o.
Jana Vychterová
Vyhlášení rozsudku
13:0080 C 1 / 2019jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaČEZ Distribuce, a. s.
Milan Tužák
Jednání
13:3080 C 225 / 2018jednací síň č. dv. 304 ve 3. podlažíJUDr. Králová HanaRadka Koláčková
Simona Pavelková
Jednání
08:3058 C 91 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamIFIS investiční fond, a.s.
Julius Leško
Jednání
08:4558 C 99 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamIFIS investiční fond, a.s.
Vlastimil Plandor
Jednání
09:0058 C 95 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamCOOL CREDIT, s.r.o.
Nikola Ziepserová
Jednání
10:0058 C 97 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamVendula Bartáková
Československá obchodní banka, a. s.
Jednání
10:2558 C 101 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamHome Credit a.s.
Marie Juritková
Jednání
10:3058 C 96 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamKateřina Konečná
Zonky s.r.o.
Jednání
10:5058 C 102 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamDenis Režňák
Zonky s.r.o.
Jednání
10:5558 C 100 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamHome Credit a.s.
Michal Julínek
Jednání
12:3058 C 94 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamAgentura Česká inkasní, s.r.o.
Michal Husárik
Jednání
13:0058 C 107 / 2019jednací síň č. dv. 306 ve 3. podlažíMgr. Urbańczyk AdamLucie Lokajová
Simfina a.s.
Jednání
08:0044 P A NC 78 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osobaJednání
08:0044 NC 28013 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
09:1544 P A NC 53 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osobaJednáníAno
09:150 P 582 / 2008jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednáníAno
10:0044 P A NC 54 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
10:0044 P A NC 55 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
10:000 P 1187 / 2011jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
10:4544 P A NC 56 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osobaJednání
10:450 P 967 / 2011jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
12:3044 P A NC 60 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
12:300 P 487 / 2002jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
13:1544 P A NC 105 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osobaJednání
13:1544 NC 12020 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
14:0044 P A NC 106 / 2019jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:000 P 1175 / 2006jednací síň č. dv. 307 ve 3. podlažíJUDr. Benda MichalJednání
09:3019 C 51 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaLapis Product s.r.o.
Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
JednáníAno
09:4019 C 83 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaIFIS investiční fond, a.s.
Martin Vaněk
JednáníAno
09:5019 C 87 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaIFIS investiční fond, a.s.
Ladislav Michálek
Jednání
10:2019 C 54 / 2019jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaAB 4 B.V., soukromá společnost s ručením omezeným
Ladislav Šíp
Jednání
10:30119 C 1 / 2018jednací síň č. dv. 308 ve 3. podlažíJUDr. Šilhanová ZuzanaAeroklub ČR - Chrudim
Stavební bytové družstvo Ostrava
Jednání
08:4562 C 124 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaČEZ Prodej, a.s.
Vlasta Tulejová
Vyhlášení rozsudku
09:0062 C 130 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová Radanainnogy Energie, s.r.o.
Iveta Stynen
Jednání
09:3062 C 69 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ing. Jan Šlosárek
Jednání
10:1562 C 115 / 2019jednací síň č. dv. 401 ve 4. podlažíMgr. Vilčová RadanaDominik Brada
Robert Brada
Jednání
08:3011 T 138 / 2017jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaPetr ZajoncHlavní líčeníAno
08:3511 T 66 / 2018jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaMiluše HejskováHlavní líčení
12:1511 T 44 / 2019jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaHlavní líčení
13:0011 T 42 / 2018jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaRobert WőhlHlavní líčení
09:3018 C 98 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekŽaneta Cieslarová
Home Credit a.s.
JednáníAno
09:4518 C 102 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekHome Credit a.s.
Filip Konečný
Jednání
10:0018 C 120 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Kendzior
Jednání
10:1518 C 111 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Pompa
Jednání
12:0018 C 108 / 2019jednací síň č. dv. 405 ve 4. podlažíMgr. Vlaškovský MarekczStream spol. s r.o.
ČEZ Prodej, a.s.
Jednání
12:301 T 185 / 2018jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Ing. Blaheta DavidTomáš PražákHlavní líčení
09:3032 C 86 / 2019jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaRomana Navrátilová
RESIDOMO, s.r.o.
Jednání
09:5032 C 291 / 2018jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaFilip Pavlus
Marcel Pavlus
Jednání
13:00132 C 33 / 2018jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaMiroslav Besta
Evžen Scholler
JednáníAno
14:00132 C 33 / 2018jednací síň č. dv. 408 ve 4. podlažíMgr. Kulichová JitkaMiroslav Besta
Evžen Scholler
Jednání
08:2086 NC 1012 / 2018Výkon na místě samémMgr. Mžiková MichaelaJiný soudní rok
08:2086 P A NC 259 / 2018Výkon na místě samémMgr. Mžiková MichaelaJiný soudní rok
08:2086 P A NC 260 / 2018Výkon na místě samémMgr. Mžiková MichaelaJiný soudní rok
13:00132 C 33 / 2018Výkon na místě samémMgr. Kulichová JitkaMiroslav Besta
Evžen Scholler
Jednání

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ostrava

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0026 C 179 / 2018jednací síň č. dv. 102 v 1. podlažíJUDr. Šopek JiříČR - Okresní soud v Ostravě
Soňa Korchaníková
Jednání
08:303 T 39 / 2019jednací síň č. dv. 103 v 1. podlažíMgr. Zecha DaliborTomáš BukovjanHlavní líčení
08:0071 T 11 / 2019jednací síň č. dv. 104 v 1. podlažíJUDr. Bochňáková JanaGevorg Babajan
David Filko
Michal Havrlant
Pjeter Kajtazi
Josef Opatřil
Kristýna Ratkidisová
Armend Zulfijaj
Hlavní líčení
09:0036 C 430 / 2008jednací síň č. dv. 105 v 1. podlažíMgr. Snášelová RenátaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Bc. Lukáš Grussmann
Ing. Petr Nevlud
Jednání
08:3045 P A NC 94 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:3045 NC 12018 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednáníAno
08:3045 P A NC 80 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraVýslech
08:3045 P A NC 79 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraVýslech
08:3045 NC 1004 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraVýslech
09:0045 P A NC 150 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:0045 P A NC 149 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:000 P 685 / 2006jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
09:3045 P A NC 146 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3045 NC 12028 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
10:0045 P A NC 326 / 2018jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
10:0045 P A NC 154 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
10:000 P 357 / 2018jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
10:3045 P A NC 151 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osobaJednání
10:3045 NC 12029 / 2019jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
12:3045 P A NC 216 / 2018jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:300 P 1288 / 2015jednací síň č. dv. 108 v 1. podlažíMgr. Knýblová VladimíraJednání
08:309 T 74 / 2010jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíMgr. Delong LukášMarián RácVeřejné zasedání
08:509 T 32 / 2019jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíMgr. Delong LukášHlavní líčení s dokazováním
12:009 T 81 / 2018jednací síň č. dv. 110 v 1. podlažíMgr. Delong LukášVeřejné zasedání
12:3071 T 45 / 2019jednací síň č. dv. 207 ve 2. podlažíJUDr. Bochňáková JanaKateřina Martiníková
Michal Přikryl
Hlavní líčení
08:0072 T 110 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaJaromír KondiolkaHlavní líčení
09:3072 T 102 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaJan HorváthHlavní líčení
10:1572 T 126 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaJosef BalažHlavní líčení
12:1572 T 59 / 2019jednací síň č. dv. 208 ve 2. podlažíJUDr. Kovářová DanielaVojtěch LinzerHlavní líčení
09:0043 P A NC 150 / 2019jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 213 / 2006jednací síň č. dv. 301 ve 3. podlažíMgr. Pavlica TomášJednání
09:00130 C 151 / 2015jednací síň č. dv. 302 ve 3. podlažíMgr. Motalová AlenaCtirad Sněhota
Mgr. Radim Struminský
Jednání
08:3011 T 138 / 2017jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaPetr ZajoncHlavní líčení
10:0011 NT 4001 / 2019jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Křepelková Barhoňová YvonaAdam UrbánekVeřejné zasedání
11:307 T 190 / 2017jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Kotula JanVeřejné zasedáníAno
12:007 T 112 / 2018jednací síň č. dv. 402 ve 4. podlažíJUDr. Kotula JanHlavní líčení s dokazováním
08:008 T 5 / 2016jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Falter AdamKarol ViczénVeřejné zasedání
10:008 T 100 / 2018jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Falter AdamJan MikurdaHlavní líčení
12:308 T 202 / 2018jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Falter AdamZoltán HangyákHlavní líčení
13:308 T 170 / 2018jednací síň č. dv. 403 ve 4. podlažíMgr. Falter AdamMarek VítekHlavní líčení
09:3040 C 97 / 2014jednací síň č. dv. 404 ve 4. podlažíMgr. et Mgr. Kovářová BarboraČeská průmyslová zdravotní pojišťovna
Tomáš Hrbáček
Jednání
08:3073 TM 42 / 2016jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeNezletilá osoba
Kevin Giza
Hlavní líčení s dokazováním
12:3073 TM 53 / 2018jednací síň č. dv. 406 ve 4. podlažíMgr. Wiwegerová MilušeNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
08:306 T 176 / 2017jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieTomáš PlošticaHlavní líčení s dokazováním
13:006 T 202 / 2018jednací síň č. dv. 407 ve 4. podlažíMgr. Vepřková LucieZdeněk Baláž
Zdenko Baláž
Hlavní líčení s dokazováním
08:300 PP 144 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
08:450 PP 149 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
09:000 PP 145 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
09:150 PP 147 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
09:300 PP 155 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
09:450 PP 146 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
10:000 PP 152 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
10:150 PP 157 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
10:300 PP 148 / 2019Věznice Ostrava - HeřmaniceJUDr. Šmuk AntonínVeřejné zasedání
08:2542 NC 1005 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
08:2542 P A NC 148 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
08:2542 P A NC 149 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:0042 NC 3 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:0042 P A NC 140 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:0042 P A NC 174 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:400 P 153 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:4042 P A NC 112 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
09:4042 P A NC 192 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
10:2042 NC 2 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok
10:2042 P A NC 97 / 2019Výkon na místě samémMgr. Hutěčka KamilJiný soudní rok