Okresní soud Pardubice

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Pardubice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3019 P A NC 254 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
08:3019 P 54 / 2014jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:1513 P 86 / 2018jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:1519 P A NC 301 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:4513 P 116 / 92jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:4519 P A NC 349 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:4519 P A NC 265 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
09:4519 P A NC 266 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:1525 P 76 / 2016jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:1519 P A NC 122 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:0019 P A NC 269 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavMagistrát města PardubiceJednání
13:0019 NC 2501 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavMagistrát města PardubiceJednání
13:4513 P 68 / 2016jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:4519 P A NC 163 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
14:4525 NC 1056 / 2018jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavDavid FerbasJednáníAno
14:4525 P A NC 155 / 2018jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Kárník VáclavDavid FerbasJednáníAno
08:15111 C 38 / 2018jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Nečasová MonikaRobert Chaloupek
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
09:0011 C 206 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Nečasová MonikaMichal Jalč
Iveta Jalčová
Jednání
13:0011 C 176 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Nečasová MonikaBohemia Faktoring, a.s.
Kristýna Čepová
Jednání
14:3011 C 83 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Nečasová MonikaRoman Havlíček
Statutární město Pardubice
Vyhlášení rozsudku
08:0021 P 84 / 2016jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušePavel PamánekJednání
08:0021 P A NC 314 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
08:0021 P A NC 315 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
09:0024 P 4 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednáníAno
09:0021 P A NC 170 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednáníAno
09:0121 P 62 / 2017jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
09:0121 P A NC 123 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
10:0021 P 133 / 2014jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
10:0021 P A NC 324 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
10:0021 P A NC 325 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
13:0021 NC 903 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeSoňa ŘezníčkováJednání
13:0021 P A NC 69 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeSoňa ŘezníčkováJednání
13:0021 P A NC 214 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeSoňa ŘezníčkováJednání
14:0021 P 112 / 2014jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
14:0021 P A NC 361 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeMěstský úřad HoliceJednání
15:0014 P 83 / 2014jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
15:0021 P A NC 240 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
09:0015 C 150 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Tureček PavelJasmína Kljajić
Vladislav Lžičař
Štěpánka Lžičařová
Jednání
13:0023 C 115 / 2015jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Tureček PavelIng. Jiří Hác
Mgr. Tereza Valkounová
Jednání
07:15117 C 17 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Tatyana Vasilova
Vyhlášení rozsudku
07:2017 C 220 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Tomáš Láník
Vyhlášení rozsudku
07:2517 C 177 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaJan Pavlík
Ramirent s.r.o.
Jednání
07:3017 C 240 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaIva Němcová
Ondřej Němec
Jednání
08:1517 C 77 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaJAMA speed, s.r.o.
Ing. Pavel Tomáš
Jednání
10:00117 C 41 / 2018jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaMultitrans CZ s.r.o.
Radim Toman
Jednání
12:3017 C 251 / 2018jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Librová NaděždaNemocnice Pardubického kraje, a.s.
Zdeňka Novotná
JednáníAno
08:001 T 123 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Bodečková Jana Ph.D.Michal KolářHlavní líčení s dokazováním
08:001 T 296 / 2013jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Bodečková Jana Ph.D.Ladislav PfeiferVeřejné zasedáníAno
09:301 T 153 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Bodečková Jana Ph.D.Hlavní líčení s dokazováním
08:302 T 143 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraDavid Jeřábek
Petr Lukšík
Hlavní líčení s dokazováním
11:002 T 140 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraKristýna HolubováHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 133 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraVáclav PolaneckýHlavní líčení s dokazováním
08:308 C 156 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Nováková PetraAndrea Bartošová
Irena Sojková
Jednání
13:008 C 41 / 2015jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Nováková PetraIng. Milan Kvítek
Milena Kvítková
JednáníAno
13:008 C 72 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Nováková PetraLucie Dobrá
Roman Dymák
Jednání
08:000 PP 276 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedání
08:300 PP 278 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedání
09:000 PP 282 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedání
09:300 PP 274 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedání
10:000 PP 283 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedáníAno
10:300 PP 284 / 2019ve vězniciJUDr. Vaněček Petr Ph.D.Veřejné zasedání
11:000 NT 2138 / 2019ve vězniciMgr. Pilát MatějŠtěpán SkalickýVeřejné zasedání

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Pardubice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
13:0015 C 106 / 2018jednací síň č.d. IV. v přízemí budovyMgr. Tureček PavelJitka Forde
Kevin John Forde
Jednání
08:0018 C 11 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyMgr. Poplerová LeonaBranislav Fabián
Komerční banka, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1018 C 210 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyMgr. Poplerová LeonaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Filip Málek
Vyhlášení rozsudku
08:4518 C 143 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyMgr. Poplerová LeonaJana Macků
Bc. Mojmír Macků
Jednání
08:5515 C 170 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Tureček PavelIrena Danielová
PRAFIS a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0015 C 90 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Tureček PavelJosef Mizera
Veronika Mizerová
Jednání
09:3510 C 88 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaVladimír Gaži
PRAFIS a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:4010 C 51 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaMichal Smetana
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
09:4510 C 106 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaDopravní podnik Ostrava a.s.
Jan Špicar
Vyhlášení rozsudku
09:5010 C 81 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaČeská pojišťovna a. s.
Daniel Korpa
Vyhlášení rozsudku
09:5510 C 97 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaPRAFIS a.s.
Jiří Szwajczewski
Vyhlášení rozsudku
10:0010 C 46 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaGasNet, s.r.o.
Otto Podhorný
Jednání
13:0010 C 98 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Deriková IvetaVáclav Brušák
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Jednání
09:0020 C 55 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaAnudari Enkhbold
JUSTRINON MANAGEMENT, a. s.
Jednání
09:15127 C 26 / 2018jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Pavel Židlický
JednáníAno
13:0020 C 131 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaASPELL a.s.
Karel Mézes
Jednání
14:2020 C 151 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaCREDITFIELD, s.r.o.
Marián Góra
Vyhlášení rozsudku
14:3020 C 155 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaCENTROPOL ENERGY a.s.
Miluše Shejbalová
Vyhlášení rozsudku
14:4020 C 152 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaPetr Kouba
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:5020 C 86 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaGenerali Pojišťovna a.s.
Yordan Milkov Marinov
Vyhlášení rozsudku
15:0020 C 81 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyJUDr. Prokšová DitaHome Credit a.s.
Otto Viterna
Vyhlášení rozsudku
08:300 PP 26 / 2016jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějVeřejné zasedání
08:453 T 139 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějMartin ŠtrychHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 138 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějAnatoli Mihaylov Antonov
Lukáš György
Hlavní líčení s dokazovánímAno
09:301 T 153 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyJUDr. Bodečková Jana Ph.D.Hlavní líčení s dokazováním
13:301 T 109 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyJUDr. Bodečková Jana Ph.D.Jiří David VrátníkHlavní líčení s dokazováním
08:0013 NC 31 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
08:0013 P A NC 310 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
09:0013 P 50 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
09:0013 P A NC 329 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
09:0013 P A NC 313 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:0013 P 5 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:0013 P A NC 16 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:4521 P 66 / 2016jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:4513 P A NC 317 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
14:3021 P 98 / 2015jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
14:3013 P A NC 257 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
08:1523 C 327 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášKarel Bidlo
Tereza Bidlová
Jednání
09:4523 C 185 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášPavel Kourek
Lukáš Merkl
Jednání
13:0023 C 260 / 2016jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jaroslav Miláček
Jednání
14:3027 C 58 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášJaroslav Kmoníček
Jolana Kmoníčková
Jednání
09:007 C 85 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyMgr. Nováková JitkaJan Chlup
Kateřina Haisová
JednáníAno
13:007 C 249 / 2016jednací síň XI. ve 2. patře budovyMgr. Nováková JitkaDmitry Burkov
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
JednáníAno
13:0032 NC 2566 / 2019kancelář 30 v přízemí budovySchejbalová MarieVýslech
09:0021 P 55 / 2012kancelář 59 v I. patře budovyPražáková PetraVýslech
09:0019 P 24 / 2008na místě samémJUDr. Lubasová LucieJiný soudní rok
09:0024 P A NC 316 / 2019na místě samémJUDr. Lubasová LucieJiný soudní rok
09:0024 P A NC 317 / 2019na místě samémJUDr. Lubasová LucieJiný soudní rok

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Pardubice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:1517 C 214 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaČeská pojišťovna a. s.
Luboš Polák
Vyhlášení rozsudku
07:2017 C 184 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ing. Pavel Vilímek
Vyhlášení rozsudku
07:2517 C 206 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Ivelin Marinov Georgiev
Vyhlášení rozsudku
07:3017 C 212 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaTomáš Hájek
Lidové bytové družstvo v Pardubicích
Jednání
10:0017 C 248 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaHana Novotná
Miloš Novotný
Jednání
12:3027 C 67 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Librová NaděždaJiří Kodeda
Alice Kodedová
Jednání
08:30108 C 19 / 2017jednací síň II. v přízemí budovyJUDr. Nováková PetraNárodní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Ing. Simona Voňková
Jednání
10:0026 C 261 / 2017jednací síň II. v přízemí budovyJUDr. Nováková PetraNárodní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Ing. Simona Voňková
Jednání
12:30108 C 19 / 2018jednací síň II. v přízemí budovyJUDr. Nováková PetraMartin Novák
Eva Pešková
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 40 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyJUDr. Nováková PetraCerea, a.s.
Miroslav Laudát
Město Havlíčkův Brod
Jednání
14:308 C 82 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyJUDr. Nováková PetraOPR-Finance s.r.o.
Otakar Štursa
Vyhlášení rozsudku
09:0016 C 30 / 2018jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Weber KateřinaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Josef Mertl
JednáníAno
09:0016 C 39 / 2015jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Weber KateřinaFINEMONEY, SE
Lubor Vašát
Gabriela Vašátová
Jednání
08:309 C 23 / 2018jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Sádovská JaroslavaMiloš Zeman
Marcela Zemanová
Jednání
10:009 C 218 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Sádovská JaroslavaJS Steel s.r.o.
Jiří Louda
Vyhlášení rozsudku
13:15109 C 5 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyMgr. Sádovská JaroslavaFirma FAULHAMMER s.r.o.
Goldfein CZ, s.r.o.
Jednání
08:0025 P 65 / 2018jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
08:0021 P A NC 117 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
12:5025 P 22 / 2018jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeVyhlášení rozsudku
12:5021 P A NC 12 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeVyhlášení rozsudku
13:0024 P 19 / 2012jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
13:0021 P A NC 300 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
14:0013 P 23 / 2011jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
14:0021 P A NC 317 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
15:0021 NC 34 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
15:0021 P A NC 241 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Pávová ZlatušeJednání
08:0011 C 116 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Nečasová MonikaJaroslav Lejsek
Společenství vlastníků bl. 95 č.p. 2380, 2381, 2382 ulice Budovatelů
Jednání
10:0027 C 106 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Nečasová MonikaPetr Koucký
PRAFIS a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:1011 C 198 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Nečasová MonikaYaroslav Biletskyi
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:20111 C 16 / 2018jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Nečasová MonikaGabriela Kůsová
NATUR HOUSE s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0011 C 123 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Nečasová MonikaMiloslav Kinc
Jana Kincová
Jednání
08:302 T 155 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraHlavní líčení s dokazováním
09:002 T 131 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraPetr KopeckýHlavní líčení s dokazováním
14:152 T 147 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyMgr. Kocourková BarboraHlavní líčení s dokazováním
08:0013 NC 32 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
08:0013 P A NC 318 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
09:0019 P 6 / 2015jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
09:0013 P A NC 314 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
10:3013 P 83 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
10:3013 P A NC 319 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:0013 P 46 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:0013 P A NC 186 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:0013 P A NC 187 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:3013 P 82 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
13:3013 P A NC 316 / 2019jednací síň VIII. v 1. patře budovyMgr. Kuběnová JaroslavaJednání
08:0024 P 80 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJosef LoukotaJednání
08:0019 P A NC 314 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJosef LoukotaJednání
08:4524 P 60 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
08:4519 P A NC 247 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:0019 NC 1056 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:0019 P A NC 259 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:3019 NC 1051 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
10:3019 P A NC 185 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:0019 P 35 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:0019 P A NC 321 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:4519 P 35 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
13:4519 P A NC 355 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJednání
15:0024 P 20 / 2017jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJiný soudní rok
15:0019 P A NC 190 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJiný soudní rok
15:0019 P A NC 344 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJiný soudní rok
15:0019 P A NC 192 / 2018jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Kárník VáclavJiný soudní rok
08:0024 NC 1057 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
08:0024 P A NC 249 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
08:4521 P 72 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
08:4524 P A NC 312 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:4521 P 87 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:4524 P A NC 346 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
12:4521 P 30 / 2010jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednáníAno
12:4524 P A NC 345 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednáníAno
12:4524 P A NC 349 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednáníAno
13:5019 P 72 / 2017jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
13:5024 P A NC 328 / 2019jednací síň XI. ve 2. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:008 C 93 / 2019kancelář 94 dveře ve 2. patře budovyJUDr. Nováková PetraČeská pojišťovna a. s.
Pavla Kožená
Výslech

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Pardubice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:304 T 155 / 2018jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Gobernac KarelMiroslav KopáčVeřejné zasedání
08:454 T 83 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Gobernac KarelMarek PaškaHlavní líčení s dokazováním
09:304 TM 6 / 2019jednací síň II. v přízemí budovyMgr. Gobernac KarelVanessa Marie Foltanová
Nezletilá osoba
Michaela Novotná
Hlavní líčení s dokazováním
08:3010 C 171 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Deriková IvetaVladimír Pajtina
Jaroslav Pešek
Jednání
13:0010 C 104 / 2019jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Deriková IvetaFW2S, a.s.
Zrůstek a partneři v.o.s.
Jednání
08:0019 P 31 / 2011jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednáníAno
08:0024 P A NC 258 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednáníAno
09:3019 P 24 / 2008jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:3024 P A NC 316 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:3024 P A NC 317 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
10:1524 NC 34 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
10:1524 P A NC 334 / 2019jednací síň IV. v přízemí budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
09:0023 C 34 / 2014jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášDANZUZ s.r.o.Jednání
13:0023 C 198 / 2019jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášČEMAT trading, spol. s r.o.
MPS Mostní a pozemní stavby engineering s.r.o.
Jednání
08:309 C 250 / 2019jednací síň V. v 1. patře budovyMgr. Sádovská JaroslavaFakultní nemocnice Hradec Králové
MUDr. Jana Jirásková
Vyhlášení rozsudku
12:4524 NC 1752 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
12:4524 P A NC 123 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
12:4524 P A NC 94 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
12:4524 P A NC 46 / 2019jednací síň VI. v 1. patře budovyJUDr. Lubasová LucieJednání
08:1522 T 66 / 2018jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějVeřejné zasedání
08:303 TM 10 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
10:003 T 131 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějJiří HanzlHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 121 / 2019jednací síň VII. v 1. patře budovyMgr. Pilát MatějFilip HoraHlavní líčení s dokazovánímAno
08:4518 C 179 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyMgr. Poplerová LeonaVáclav Šimr
Klára Šimrová
Jednání
13:007 C 136 / 2017jednací síň XI. ve 2. patře budovyMgr. Nováková JitkaČeská republika - Státní pozemkový úřad
ČR - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Obec Dolní Roveň
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
JednáníAno
14:0044 EXE 6509 / 2019kancelář 41 v přízemí budovyLoubová VěraVýslech
09:0013 NC 915 / 2019na místě samémMgr. Kuběnová JaroslavaJiný soudní rok
09:0013 P A NC 281 / 2019na místě samémMgr. Kuběnová JaroslavaJiný soudní rok
09:0013 P A NC 292 / 2019na místě samémMgr. Kuběnová JaroslavaJiný soudní rok

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Pardubice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0019 P 32 / 2013jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Vršanský RobertJednání
08:0025 P A NC 15 / 2019jednací síň I. v přízemí budovyJUDr. Vršanský RobertJednání
09:0016 C 30 / 2018jednací síň III. v přízemí budovyJUDr. Weber KateřinaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Josef Mertl
Jednání
12:3023 C 11 / 2011jednací síň IX. ve 2. patře budovyJUDr. Kratochvíl LukášGLOBI REAL s.r.o.
Metrostav a.s.
PYRAMIDA Pardubice a.s. v likvidaci
Vyhlášení rozsudku
08:4520 C 138 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Prokšová DitaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Georgi Todorov
Vyhlášení rozsudku
08:5020 C 119 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Prokšová DitaMUDr. David Tihon
Eva Tihonová
Jednání
09:3020 C 75 / 2019jednací síň X. ve 2. patře budovyJUDr. Prokšová DitaMgr. Pavel Bartošek Ph.D.
Česká republika - Státní pozemkový úřad
Jednání
09:0020 C 135 / 2019kancelář 94 dveře ve 2. patře budovyJUDr. Prokšová DitaIva Baštová
Pavel Hyksa
Pavel Hyksa
Radmila Hyksová
Výslech