Okresní soud Plzeň-Město

Pondělí 09. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-Město

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0024 C 22 / 2018Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Fikar JiříKOPESO s.r.o.
ROBSTAV k.s.
JednáníAno
08:3034 C 132 / 2006Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Bohumil Řeřicha
Jednání
13:0034 C 344 / 2018Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášKomerční banka, a.s.
Antonín Köriš
Vyhlášení rozsudku
14:0034 C 66 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášAnna Grlačková
Adriana Kalná
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
15:0034 C 281 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášMANTA Trans s.r.o.
Pneu Matika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4531 C 345 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaInvestCapital Ltd
Dagmar Miľová
Vyhlášení rozsudku
08:5031 C 295 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaCREDITFIELD, s.r.o.
Martin Mládek
Vyhlášení rozsudku
08:5531 C 314 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaZdeněk Dolejší
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:0031 C 315 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaAnna Kuhnová
Robert Šmolík
Jednání
11:0031 C 264 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaIng. Emilie Cvrčková
Professional Building Development, s.r.o.
JednáníAno
13:0031 C 201 / 2018Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaSventberg&Partners s.r.o.
TRITICUM, a.s.
Jednání
09:0099 NC 4804 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaMiroslav SmrčekJednání
09:0041 P A NC 147 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
09:0041 P A NC 137 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
09:4599 P 9 / 2014Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJan HavelJednání
09:4541 P A NC 142 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
09:4541 P A NC 143 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
10:3099 P 124 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
10:3041 P A NC 396 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
12:0099 P 184 / 2012Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
12:0041 P A NC 387 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
13:1599 NC 430 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:1541 P A NC 431 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:1599 P 3 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednáníAno
14:1541 P A NC 343 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednáníAno
14:1541 P A NC 344 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednáníAno
08:306 T 57 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Valový BorisRobert Banda
David Čonka
Soňa Horváthová
Hlavní líčení s dokazováním
13:006 T 60 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Valový BorisHlavní líčení s dokazováním
08:0013 C 179 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorPlzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Dominik Vondrášek
Vyhlášení rozsudku
09:0099 NC 380 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
09:0015 P A NC 264 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
10:0013 C 175 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorJednání
12:0013 C 176 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorLenka Martincová
Petr Mičan
Jednání
14:0099 NC 5606 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
14:0015 P A NC 259 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
09:4512 C 315 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Geovana Antonela Ghip
Vyhlášení rozsudku
09:5012 C 314 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanMichaela Kliková
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:5512 C 336 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanČeská pojišťovna a.s.
Julie Žižková
Vyhlášení rozsudku
10:0012 C 275 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanMiroslav Čejka
Vlasta Nováková
Jednání
08:3032 T 103 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Bc. Prýcová LenkaRoman Adámek
Jindřich Jirák
Jindřich Kvietok
Ladislav Mráček
Gabriela Parčiová
Jan Vávra
Michal Vida
Vojtěch Virág
Hlavní líčení
08:151 T 35 / 2019Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošLenka KubíkováHlavní líčení s dokazováním
13:001 T 129 / 2013Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošJaroslav KonvalinkaVeřejné zasedání
08:001 T 160 / 2013Jednací síň č. 3/suterén AMgr. Kučerová BohdanaPavel LaubHlavní líčení s dokazováním
08:303 T 39 / 2019Jednací síň č. 4/suterén AJUDr. Kubiasová KateřinaJosef Chadraba
Roman Čonka
Hlavní líčení s dokazováním
08:304 T 92 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírPetra FlanderováHlavní líčení s dokazováním
13:004 T 103 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírOndřej DimmerHlavní líčení s dokazováním
09:3019 C 32 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Chaloupková AlenaIng. Jiří Hofman
Škoda Transportation, a.s.
Jednání
07:0028 C 317 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AMgr. Auterská Šašková KateřinaBohemia Faktoring, a.s.
Jan Janeček
Vyhlášení rozsudku
07:0528 C 333 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AMgr. Auterská Šašková KateřinaHome Credit a.s.
Václav Peroutka
Vyhlášení rozsudku

Úterý 10. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-Město

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 C 534 / 2018Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Kotrbatý DavidIng. Martin Dezort
Ing. Petra Dezortová
Jednání
08:1518 C 318 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Reiserová OlgaPetr Fiegert
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3018 C 322 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Reiserová OlgaJednání
08:309 T 10 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieAntonín KročilHlavní líčení s dokazováním
09:309 T 75 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieHlavní líčení s dokazováním
13:009 T 11 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieRadek ŠtrynclHlavní líčení s dokazováním
08:3099 P 482 / 2015Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3022 P A NC 233 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osobaJednání
12:3099 P 184 / 2013Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaJednání
12:3022 P A NC 162 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaJednání
12:3022 P A NC 163 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaJednání
13:3099 P 433 / 2017Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3022 P A NC 414 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0010 T 118 / 2018Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Prach JosefKarel HodanHlavní líčení s dokazováním
08:151 T 4 / 2019Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošVeřejné zasedání
08:451 T 85 / 2018Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošMartin ZaňkaVeřejné zasedání
09:151 T 97 / 2018Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošLucie RadlingerováVeřejné zasedání
09:451 T 48 / 2016Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošVeřejné zasedání
10:151 T 45 / 2019Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošJan CharvátVeřejné zasedání
10:451 T 95 / 2018Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošVeřejné zasedání
13:001 T 56 / 2018Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošVeřejné zasedání
13:301 T 37 / 2017Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošKateřina LiptaiováVeřejné zasedání
13:003 T 58 / 2019Jednací síň č. 4/suterén AJUDr. Kubiasová KateřinaHlavní líčení s dokazováním
08:305 T 20 / 2018Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Klůs OndřejSvitlana Bolvach
Bohdan Kukhar
Petr Maur
Emil Petro
Szerhij Pilipcsuk
Ivan Pukshyn
Mariya Shmilyak
Miklós Strebeli
Edvin Tokárszkij
Neveřejné zasedáníAno
09:0025 C 285 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Folková MartinaČEZ Prodej, a.s.
Dana Pericatová
Jednání
13:0025 C 309 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Folková MartinaDavid Krákora
Roman Krákora
Milada Krákorová
Veronika Krákorová
Jednání
09:0014 C 112 / 2013Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříIng. Petr Cvrček
Ing. Emilie Cvrčková
Professional Building Development, s.r.o.
Jednání
12:3014 C 507 / 2017Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříRené Frydrych
Markéta Frydrychová
JednáníAno
14:0014 C 146 / 2017Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříJiří Honzík
Iveta Honzíková
JednáníAno
16:0014 C 215 / 2019Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříJK - EU Invest s.r.o.
PISAR.EU s.r.o.
Jednání
08:0099 P 39 / 2013Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
08:0040 P A NC 434 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
08:0040 P A NC 435 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
09:0099 NC 140 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0040 P A NC 186 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0099 NC 4667 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaVáclav RadaJednáníAno
11:0040 P A NC 335 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaJednáníAno
11:0040 P A NC 336 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaJednáníAno
12:3099 NC 369 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
12:3040 P A NC 453 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
13:0040 P A NC 429 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:0099 P 468 / 2018Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:0099 NC 327 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0040 P A NC 408 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0017 C 187 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AJUDr. Kulawiak PetrJednání
13:0017 C 224 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AJUDr. Kulawiak PetrDucram s.r.o.
LUMI Transport s.r.o.
Jednání
15:0017 C 255 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AJUDr. Kulawiak PetrNUMEN, s.r.o.
Plzeň, statutární město
Vyhlášení rozsudku

Středa 11. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-Město

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:306 T 67 / 2019Jednací síň č. 1/suterén AMgr. Valový BorisHlavní líčení
07:3024 C 296 / 2019Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Fikar JiříFilip Laluha
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0024 C 280 / 2018Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Fikar JiříMichaela Bártová
Kateřina Hašková
Jaroslav Jedlík
Jednání
09:3073 NC 11575 / 2007Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Ing. Skala MiroslavČeský inkasní servis, spol. s r.o.
JUDr. Roman Majer
Josef Prelovský
Jednání
10:1516 C 124 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Ing. Skala MiroslavJindřich Karel
Ing. Milena Palková
Jednání
12:0016 C 185 / 2019Jednací síň č. 11/přízemí AMgr. Ing. Skala MiroslavVyhlášení rozsudku
09:0036 C 423 / 2018Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík MartinJiří Horváth
Eva Horváthová
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jednání
09:4536 C 91 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík MartinBohemia Faktoring, a.s.
Rudolf Farkaš
Vyhlášení rozsudku
09:4536 C 199 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík MartinPlzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jakub Smělý
JednáníAno
09:5036 C 344 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík Martininnogy Energie, s.r.o.
Róbert Varga
Vyhlášení rozsudku
09:0099 P 301 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
09:0041 P A NC 323 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
10:0099 P 721 / 2013Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaAlexandr ParýzekJednání
10:0041 P A NC 140 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
10:0041 P A NC 141 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
10:0041 P A NC 417 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
11:3099 NC 1420 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3041 P A NC 407 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:1599 P 212 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaIng. Josef ZelenýJednání
12:1541 P A NC 371 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaJednání
13:0099 P 491 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0041 P A NC 439 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0099 P 386 / 2015Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
14:0041 P A NC 340 / 2019Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaJednání
08:3032 T 110 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bc. Prýcová LenkaHlavní líčení
08:0013 C 173 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorInvestCapital Ltd
Jozef Slamený
Vyhlášení rozsudkuAno
09:0099 NC 388 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0015 P A NC 270 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0099 P 364 / 2013Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
10:0015 P A NC 275 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
12:0099 P 508 / 2017Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:0015 P A NC 271 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0099 P 600 / 2015Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorNezletilá osobaJednání
13:0015 P A NC 247 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorDarina Novotná
Nezletilá osoba
Jednání
14:0013 C 186 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorCREDITFIELD, s.r.o.
Pavel Vlach
Jednání
15:0099 P 455 / 2005Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorMartin HarazinJednání
15:0015 P A NC 272 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BJUDr. Vaške ViktorJednání
09:0099 P 591 / 2011Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanNezletilá osobaJednání
09:0013 P A NC 4 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanNezletilá osobaJednání
10:3012 C 278 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanIFIS investiční fond, a.s.
Michal Mudra
Jednání
13:0012 C 298 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Špalek JanVladimír Vrzal
Martina Vrzalová
Jednání
08:3010 T 52 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Prach JosefPavel Barchánek
Petr Barchánek
Petr Charvát
Ladislav Flachs
David Karlík
Sofie Kottová
Rudolf Kutílek
Irena Langmajerová
Alice Starecová
Pavla Šmídková
Kateřina Šmídlová
Hlavní líčení s dokazováním
13:007 T 25 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Protiva DavidAli DzhamalovHlavní líčení s dokazováním
08:458 T 9 / 2018Jednací síň č. 2/suterén AMgr. Kantorová MiriamVeřejné zasedání
09:158 T 107 / 2019Jednací síň č. 2/suterén AMgr. Kantorová MiriamEduard BauerHlavní líčení s dokazováním
08:002 T 111 / 2019Jednací síň č. 3/suterén AMgr. Kučerová BohdanaTomáš FaifrdlíkHlavní líčení
13:002 T 58 / 2019Jednací síň č. 3/suterén AMgr. Kučerová BohdanaHlavní líčení
15:002 T 126 / 2016Jednací síň č. 3/suterén AMgr. Kučerová BohdanaJan LopataVýslech
08:304 T 44 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírMaka DiamantovaHlavní líčení s dokazováním
13:004 T 80 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírMarie Raszková SerynkováHlavní líčení s dokazováním
14:304 T 78 / 2017Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírVeřejné zasedání
08:3099 P 62 / 2015Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
08:3024 P A NC 313 / 2018Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
08:3024 P A NC 123 / 2018Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
09:3099 NC 287 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
09:3024 P A NC 368 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
10:0099 NC 3647 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
10:0024 P A NC 428 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
11:0099 P 282 / 2010Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0024 P A NC 381 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0099 P 403 / 2017Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednáníAno
15:0024 P A NC 450 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednáníAno
09:4011 C 166 / 2019Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Strejc PetrTOMMY STACHI s.r.o.
Václav Zuna
JednáníAno
10:1011 C 92 / 2019Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Strejc PetrPeter Horváth
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jednání
10:4011 C 99 / 2019Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Strejc PetrLukáš Krob
Medius Office Collection, s.r.o.
Jednání
07:0028 C 301 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AMgr. Auterská Šašková KateřinaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jiří Malát
Vyhlášení rozsudku
09:0028 C 221 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AMgr. Auterská Šašková KateřinaLubomír Foubík
Marie Matějovská
Michaela Monachová
Jednání
13:0028 C 288 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AMgr. Auterská Šašková KateřinaJednání
09:0099 NC 2007 / 20192.nadzemní podlaží, trak B kancelář č. 17Mgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaVýslech
09:0041 P A NC 453 / 20192.nadzemní podlaží, trak B kancelář č. 17Mgr. Boháčová MartinaNezletilá osobaVýslech
09:4599 NC 4620 / 20192.nadzemní podlaží, trak B kancelář č. 17Mikulášová MartinaDavid DoležalVýslech
11:0099 P 324 / 20142.nadzemní podlaží, trak B kancelář č. 17Mikulášová MartinaVýslech

Čtvrtek 12. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-Město

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 C 283 / 2019Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Kotrbatý DavidTomáš Vladeka
Blanka Vladeková
Jednání
12:3030 C 326 / 2019Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Kotrbatý DavidMiroslav Fiala
Richard Hemza
Jednání
08:0039 C 232 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraIrén Jóni
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:0539 C 246 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraMěstská poliklinika Plzeň, spol. s r.o.
Martin Řezníček
Vyhlášení rozsudku
08:1039 C 238 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraAndrea Kubíková
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1539 C 237 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraVendula Doležalová
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:2039 C 210 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nadežda Karoľová
Vyhlášení rozsudku
08:2539 C 231 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraDopravní podnik města Brna, a.s.
Milan Kubík
Vyhlášení rozsudku
08:3039 C 252 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Pavlíčková PetraJednání
09:0031 C 340 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaČEZ Distribuce, a.s.
Ing. Ivana Dobrá
Václav Dobrý
JednáníAno
13:0031 C 518 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Mlíčková MonikaIng. Tamara Čížková
JV REALITY GROUP, a.s.
Jednání
08:309 T 71 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieJaroslav ToušHlavní líčení s dokazováním
13:009 T 74 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieHlavní líčení s dokazováním
14:009 T 80 / 2019Jednací síň č. 14/přízemí CMgr. Bočková LucieYvette HorníkováHlavní líčení
09:1538 C 203 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BMgr. Křivánková JaroslavaIng. Miroslav Červenka
Jan Weber
Jednání
09:4038 C 319 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BMgr. Křivánková JaroslavaČEZ Prodej, a.s.
Jana Fialová
JednáníAno
10:1538 C 80 / 2019Jednací síň č. 15/přízemí BMgr. Křivánková JaroslavaMUDr. Jan Bouda
Medinel, s.r.o.
Jitka Katharina Straumann
JednáníAno
08:3099 NC 1271 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osobaJednání
08:3022 P A NC 467 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osobaJednání
08:3099 NC 285 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:3022 P A NC 367 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:3099 P 308 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osobaJednání
09:3022 P A NC 432 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaNezletilá osobaJednání
13:0099 P 109 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaHana LukavcováJednání
13:0022 P A NC 451 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaJednání
14:0099 P 343 / 81Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaZdeněk HajajsJednání
14:0022 P A NC 449 / 2019Jednací síň č. 16/přízemí BMgr. Žižková DobroslavaJednání
08:306 T 49 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Valový BorisHlavní líčení s dokazováním
11:006 T 89 / 2016Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Valový BorisDavid GruberVeřejné zasedání
13:156 T 38 / 2015Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Valový BorisPetr ŘechkaVeřejné zasedání
14:006 T 30 / 2016Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Valový BorisMarek ŠilovVeřejné zasedání
09:001 T 91 / 2019Jednací síň č. 2/suterén APatzenhauer LubošOndřej ČikalaHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 54 / 2019Jednací síň č. 4/suterén AJUDr. Kubiasová KateřinaHlavní líčení s dokazováním
08:304 T 52 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírArpád BerkyHlavní líčení s dokazováním
09:0025 C 307 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Folková MartinaJUSTRINON MANAGEMENT, a.s.
Karol Lukasz Lisewski
Jednání
13:0025 C 261 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Folková MartinaDoosan Škoda Power s.r.o.
Horizont ISPL, s.r.o.
Jednání
10:3014 C 138 / 2019Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříČeská spořitelna, a.s.
Marek Klinec
Jednání
13:0014 C 480 / 2017Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříGÜHRING s.r.o.
M-technologies s.r.o.
Jednání
13:0099 P 521 / 2016Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
13:0040 P A NC 447 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
13:3099 P 40 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
13:3040 P A NC 446 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osobaJednání
14:0099 NC 329 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0040 P A NC 409 / 2019Jednací síň č. 8/přízemí AMgr. Rybářová HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0017 C 287 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AJUDr. Kulawiak PetrCFIG SE
David Ebrl
Jednání
10:3017 C 309 / 2019Jednací síň č. 9/přízemí AJUDr. Kulawiak PetrJednání
09:4599 P 59 / 2010různéMgr. Boháčová MartinaMichala SucháJiný soudní rok
09:4541 P A NC 416 / 2019různéMgr. Boháčová MartinaJiný soudní rok
09:4541 P A NC 181 / 2019různéMgr. Boháčová MartinaJiný soudní rok
09:4541 P A NC 182 / 2019různéMgr. Boháčová MartinaJiný soudní rok

Pátek 13. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-Město

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3034 C 411 / 2015Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášFakultní nemocnice Plzeň
Julie Plötzová
Jednání
08:3034 C 252 / 2017Jednací síň č. 10/přízemí AMgr. Bc. Kamenický TomášROBSTAV k.s.
Zdravko Šalajič
JednáníAno
09:0036 C 260 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík MartinČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Ota Malý
Jednání
13:0036 C 379 / 2019Jednací síň č. 12/přízemí AMgr. Bc. Havlík MartinJednání
13:0020 C 244 / 2018Jednací síň č. 13/přízemí AMgr. Ungr DavidJaroslav Šefl
Pavel Šefl
Jarmila Šeflová
JednáníAno
08:3010 T 52 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Prach JosefPavel Barchánek
Petr Barchánek
Petr Charvát
Ladislav Flachs
David Karlík
Sofie Kottová
Rudolf Kutílek
Irena Langmajerová
Alice Starecová
Pavla Šmídková
Kateřina Šmídlová
Hlavní líčení s dokazováním
13:0010 T 79 / 2019Jednací síň č. 17/I.patro AMgr. Prach JosefHlavní líčení s dokazováním
08:008 T 101 / 2019Jednací síň č. 2/suterén AMgr. Kantorová MiriamJiří BenešHlavní líčení s dokazováním
08:304 T 90 / 2019Jednací síň č. 5/suterén AMgr. Žák VladimírMiroslav ZámečekHlavní líčení s dokazováním
08:3099 NC 317 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3024 P A NC 399 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3099 NC 364 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3024 P A NC 451 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3099 NC 372 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3024 P A NC 460 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3024 P A NC 461 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3099 P 136 / 2010Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
12:3024 P A NC 372 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osobaJednání
14:0099 P 523 / 2014Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:0024 P A NC 211 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:0024 P A NC 212 / 2019Jednací síň č. 6/přízemí AJUDr. Tlustá JanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0014 C 83 / 2016Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříMUDr. Marcel Hasch
Bohumil Matas
Vyhlášení rozsudku
09:3014 C 146 / 2017Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříJiří Honzík
Iveta Honzíková
Jednání
12:3014 C 507 / 2017Jednací síň č. 7/přízemí AMgr. Buček JiříRené Frydrych
Markéta Frydrychová
Jednání