Okresní soud Plzeň-sever

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-sever

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:005 C 18 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínČP Distribuce a.s.
Miluše Pokorná
Jednání
09:455 C 101 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínALFA-TISK CZ s.r.o.
Česká pošta, s.p.
Jednání
10:006 NC 14002 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínJednání
10:005 P A NC 17 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínNezletilá osobaJednání
13:007 C 256 / 2016budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínBerislava Gregorová
Klara Sedlmeier
JednáníAno
09:0022 T 118 / 2019budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaHlavní líčení s dokazováním
13:0022 T 95 / 2016budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaJosef ŠtillipVeřejné zasedání
13:3022 T 18 / 2019budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaVeřejné zasedání
09:004 C 434 / 2018budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Poláček MarekBV GROUP floor steel a.s.
Ivo Vaicenbacher
Simona Vaicenbacherová
Jednání
13:004 C 211 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Poláček MarekViktor Holmik
Jan Konopík
Jednání
09:006 NC 13098 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
09:0029 P A NC 181 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0029 P A NC 182 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:006 P 233 / 2007budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
11:0029 P A NC 164 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osobaJednání

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-sever

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:006 P 26 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
10:306 P A NC 141 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:306 P A NC 142 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:306 NC 13081 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
12:306 P 155 / 2008budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
12:306 P A NC 285 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:456 P A NC 286 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:456 P 202 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
10:0022 T 126 / 2019budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaOlegs PogorelovsVeřejné zasedání
08:308 C 305 / 2018budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Kokožka VáclavMarie Kreysová
Martin Podaný
Jednání
10:458 C 256 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Kokožka VáclavFrantišek Havelka
Alexandra Havelková
Jednání
13:308 C 195 / 2017budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Kokožka VáclavVáclav Zelenka
Andrea Zelenková
Jednání
08:451 T 65 / 2019budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekHlavní líčení s dokazováním
12:451 T 58 / 2019budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekHlavní líčení s dokazovánímAno
12:451 T 16 / 2019budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekPavel MlýnekHlavní líčení s dokazovánímAno
08:008 C 264 / 2017budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Bušková TerezaAlan Fail
Jana Mužiková
Jednání
13:009 C 57 / 2018budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Bušková TerezaAnton Yordanov Iliev
Akvilé Kazakevičiuté-ilieva
Společenství vlastníků Úněšov č.p. 80
JednáníAno
08:306 NC 13112 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
08:3029 P A NC 189 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:306 P 125 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
10:3029 P A NC 183 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:306 NC 26013 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
12:3029 P A NC 194 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-sever

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:155 NC 2079 / 2008budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Šindler IvanJednání
09:005 EXE 43 / 2012budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínJednání
10:005 C 238 / 2018budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínČR - Státní pozemkový úřad
Josef Malý
Jednání
12:305 C 23 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíMgr. Pektor AntonínPetr Jakoubek
Lenka Jakoubková
Jednání
09:0022 T 87 / 2018budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaLukáš HavelHlavní líčení s dokazováním
10:3022 TM 1 / 2018budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaNezletilá osobaVeřejné zasedání
13:0022 T 96 / 2019budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaHlavní líčení s dokazováním
14:3022 T 72 / 2017budova B, č.dv. 104, přízemíJUDr. Zítková IvetaVeřejné zasedání
08:306 NC 23020 / 2018budova B, č.dv. 105, přízemíJUDr. Šibrová BlankaJednání
09:0010 C 7 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíJUDr. Šibrová BlankaObec Líně
Jiří Šlouf
Michaela Šloufová
Jednání
13:006 P 167 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíJUDr. Šibrová BlankaJednání
13:3010 C 95 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíJUDr. Šibrová BlankaJakub Krhoun
Gabriela KRHOUNOVÁ
Jednání
09:306 P 109 / 2019budova C, č.dv. 15a, přízemíMgr. Pendlová DarinaVýslech
09:3029 P A NC 166 / 2019budova C, č.dv. 15a, přízemíMgr. Pendlová DarinaNezletilá osobaVýslech
08:3025 C 152 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaJosef Kanta
Drahuše Kantová
Jednání
13:0025 C 257 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaLukáš Zugar
Bc. Kateřina Zugarová DiS.
Jednání
14:0025 C 164 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaOldřich Valta
Magda Valtová
JednáníAno
14:0025 C 288 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaIng. Petr Pospíšil
Andrea Pospíšilová
Jednání
08:307 C 242 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaJan Birka
ESSOX s.r.o.
Jednání
10:207 C 241 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaCreditKasa s.r.o.
Lucie Scharfová
Vyhlášení rozsudku
10:307 C 118 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaJosef Sobotka
Michaela Sobotková
Jednání
13:307 C 380 / 2017budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaMiroslav Franěk
Hana Fraňková
Jednání

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-sever

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:006 P 104 / 2011budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednáníAno
08:006 P 124 / 2018budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
08:006 P A NC 118 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:306 NC 13089 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
09:306 P A NC 104 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:306 P 65 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
12:006 P A NC 184 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:306 P A NC 162 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:006 NC 13100 / 2019budova B, č.dv. 103, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaJednání
09:004 C 385 / 2018budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Poláček MarekPavel Štípek
Alexandra Štípková
Jednání
08:451 T 140 / 2018budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekVasil NedvědHlavní líčení
12:301 T 49 / 2014budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekLukáš StránskýHlavní líčení
08:006 P 141 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Bušková TerezaJednání
10:009 C 50 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Bušková TerezaKamila Břízová
Hedvika Šmídová
Jednání
13:009 C 143 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Bušková TerezaIng. Radek Kozák
PANORAMA BOLEVÁK s.r.o.
Jednání
08:306 P 116 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
08:3029 P A NC 170 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osobaJednání
11:006 P 126 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
11:0029 P A NC 186 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osobaJednání
13:006 P 127 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaJednání
13:0029 P A NC 187 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Pendlová DarinaNezletilá osobaJednání

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Plzeň-sever

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3010 C 525 / 2013budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Kokožka VáclavLudmila Kopecká
NEUROTH Corp. s. r. o.
Jednání
10:308 C 273 / 2019budova B, č.dv. 105, přízemíMgr. Kokožka VáclavJosef Jelínek
Hana Jelínková
Jednání
08:006 P 114 / 2019budova C, č.dv. 13, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaVýslech
08:006 P A NC 168 / 2019budova C, č.dv. 13, přízemíJUDr. Tomanová KateřinaNezletilá osobaVýslech
12:001 T 86 / 2019budova D, č.dv. 124, přízemíMgr. Vydra RadekJan PalasHlavní líčení s dokazováním
08:3025 C 13 / 2016budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaJitka Havlíková
Radka Ježková
Jana Patakyová
Jednání
13:0025 C 70 / 2019budova D, č.dv. 125, přízemíJUDr. Srpová JanaJan Štajer
Jitka Evelin Zelenková
Jednání
08:307 C 151 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaMiroslav Kučera
Denisa Rezková
Jednání
13:307 C 27 / 2019budova E, č.dv. 120Mgr. Millerová JarmilaIntrum Czech, s.r.o.
Pavel Kopera
Jednání