Okresní soud Praha-Východ

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3030 P 454 / 2009jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
08:301 P A NC 7 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
08:301 P A NC 9 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
09:001 T 145 / 2015jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaVeřejné zasedání
10:001 NC 3304 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
10:001 P A NC 493 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
10:001 P A NC 494 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
11:001 NC 2618 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
11:001 P A NC 97 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:001 P A NC 98 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:001 NC 502 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
13:001 P A NC 554 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
13:001 P A NC 18 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
13:001 P A NC 99 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
08:3038 T 48 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
09:0038 T 49 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Hlavní líčení s dokazováním
10:0038 T 60 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Hlavní líčení s dokazovánímAno
08:302 T 68 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Ulík KarelMarek SobotaHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 37 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Ulík KarelHlavní líčení s dokazováním
08:2035 C 212 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Hamouz
Vyhlášení rozsudku
08:2535 C 118 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jaroslav Enderle
Vyhlášení rozsudku
08:3035 C 301 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorIng. Ladislav Kodat
Ing. Zuzana Kodatová
Jednání
10:0024 C 72 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Zdeňková HanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Petr Rak
Vyhlášení rozsudku
10:0524 C 137 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Zdeňková HanaMarek Brčák
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
12:0037 T 22 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Lamplotová EvaJosef VaněkHlavní líčení s dokazováním
08:3014 NC 2633 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
08:3014 P A NC 169 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3014 P A NC 170 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3030 P 50 / 2012jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
09:3014 P A NC 132 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
09:3014 P A NC 133 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
10:3014 NC 4005 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
10:3014 P A NC 172 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osobaJednání
10:3014 P A NC 173 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osobaJednání
13:3030 P 384 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
13:3014 P A NC 61 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3014 P A NC 85 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:3030 P 626 / 2017jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
15:3014 P A NC 70 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3036 C 429 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaJednání
09:0036 C 327 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaHana Folprechtová
Mgr. Martina Havlová
MultiBio s.r.o.
VP Engineering s.r.o.
JednáníAno
11:4536 C 272 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaIvan Farkovets
Nemocnice Na Bulovce
JednáníAno
12:3036 C 46 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaMukesh Paliwal
Lucie Paliwalová
Robert Sahula
Pavla Sahulová Tvrdoňová
Jednání
10:3024 C 7 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaMordekhay Marc Tzouriel
Veronika Rachel Tzouriel
Jednání
12:3024 C 41 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaMojmír Koščo
Jana Pospíšilová
Mgr. Martin Štaigl
Miroslava Tetourová
Jednání
09:004 C 374 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaIng. Radim Chmela
Mgr. Eva Drozenová
Horizont ISPL v.o.s.
JednáníAno
12:304 C 4 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaBeata Bendová
Pavel Mašek
Jednání
15:004 C 346 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaVeronika Červená
Roman Červený
JednáníAno

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0037 T 18 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Lamplotová EvaVeřejné zasedání
09:4537 T 148 / 2015jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Lamplotová EvaBoyko Hristov BotevVeřejné zasedání
10:2037 T 102 / 2016jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. Lamplotová EvaMiroslav KalvodaVeřejné zasedání
12:3035 C 441 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ing. Smolík ViktorOndřej Kekel
Blanka Kekelová
Michaela Kekelová
Úspěšné reality s.r.o.
Jednání
15:0035 C 328 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ing. Smolík ViktorBohemia Faktoring, a.s.
Gabriela Michalicová
Jednání
09:0032 T 28 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Sobotková MartinaIng. arch. Marie ŠpačkováHlavní líčení s dokazováním
13:0032 T 49 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Sobotková MartinaHlavní líčení s dokazováním
14:0032 T 33 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Sobotková MartinaLukáš DvořákHlavní líčení s dokazováním
09:0012 NC 3085 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:0012 P A NC 505 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
13:0030 NC 314 / 2017jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
13:0012 P A NC 401 / 2017jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 402 / 2017jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:007 C 458 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Janek FilipHlavní 16, s.r.o.
Obec Mirošovice
Jednání
13:007 C 230 / 2016jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Janek FilipDHL Automotive s.r.o.
STOW ČR, s.r.o.
JednáníAno
09:0030 P 9 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Bc. Hanzal JiříJednání
09:0033 P A NC 92 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0033 P A NC 93 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3034 C 127 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaJednání
09:0034 EXE 535 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaJednání
09:0034 C 117 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaAdéla Steinertová
Renata Štýrská
JednáníAno
11:0034 C 59 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaSICO RENT s.r.o.
STAVIR s.r.o.
Jednání
12:5534 C 171 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaPřemysl Bedáň
Bohemia Faktoring, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0034 C 47 / 2017jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaOndřej Cihelka
Radka Horská
Milan Kopr
Ing. Zdeněk Kopr
Mgr. Miloslava Nallerová
Věra Procházková
Zdeňka Veruzábová
Jiřinka Vosmanská
Jednání
14:3034 EXE 1495 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Zemková AlenaJednání
13:0022 C 212 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaJednání
13:3022 C 235 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Klára Koberová
Jednání
09:0021 C 47 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaTomáš Barták
Věra Hédervári
Jednání
14:0021 C 206 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaJednání
14:3021 C 185 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaJednání
15:0021 C 167 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaJednání
09:0030 P 376 / 2013jednací síň č.7, 2. patroJUDr. Haňková DanaJiný soudní rok
09:001 P A NC 115 / 2017jednací síň č.7, 2. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJiný soudní rok
09:001 P A NC 116 / 2017jednací síň č.7, 2. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJiný soudní rok
09:303 C 25 / 2015jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaMiloje Pajić
Alena Pajićová
JednáníAno
12:003 C 461 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaIng. Ladislav Krajčír
Helena Krajčírová
SELF-EGIDA s.r.o.
JednáníAno
14:003 C 168 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaDušan Čonka
Margita Čonková
Hausmaster s.r.o.
Jednání

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0016 T 200 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaDana ŠkardováHlavní líčení s dokazováním
12:0016 T 4 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaTomáš Bárta
Nicolas Ebr
Lukáš Kail
Ondřej Kučera
Karel Ložek
Jakub Syrovátka
Hlavní líčení s dokazováním
13:3016 T 57 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaMUDr. Daniel HodíkHlavní líčení s dokazováním
15:0016 T 69 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaHlavní líčení s dokazováním
09:002 T 59 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Ulík KarelJiří BělaHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 50 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Ulík KarelJan Bareš
Helena Múdra
Denisz Podolszkij
Hlavní líčení s dokazováním
09:151 T 215 / 2015jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaVeřejné zasedání
12:301 T 291 / 2013jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaVeřejné zasedání
13:001 NC 2622 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
13:001 P A NC 114 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:001 P A NC 115 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:3030 P 209 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaJednání
14:301 P A NC 118 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
14:301 P A NC 264 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
14:301 P A NC 265 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Haňková DanaNezletilá osobaJednání
12:306 C 196 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Bartoš FilipKarla Šorfová
Window Holding a.s.
Jednání
14:3011 C 139 / 2017jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Bartoš FilipMINING SERVICE LLC
Obec Hovorčovice
Jednání
15:3020 C 284 / 2015jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Bartoš FilipMgr. Irena Fialová
RNDr. Radek Pleskač PhD.
Jednání
08:3014 NC 3021 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
08:3014 P A NC 121 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3014 P A NC 122 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:4514 NC 2636 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
12:4514 P A NC 184 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:4514 P A NC 185 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:4514 P A NC 186 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:4514 P A NC 187 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:1530 P 351 / 2015jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Jednání
14:1514 P A NC 127 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroJUDr. Pavel Jan LL.M.Nezletilá osobaJednání
09:008 C 96 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaMgr. Emil Fischer MBA
GariG Real s.r.o.
Jednání
11:008 C 90 / 2016jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaKlasik Moto, a.s.
Ladislav Poledna
Jednání
14:008 C 501 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaEmilio Erick Garcia Torres
JUSTRINON MANAGEMENT, a.s.
Jednání
09:0032 P A NC 16 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
09:0032 P A NC 17 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
09:0030 P 146 / 2007jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
10:0030 P 7 / 2014jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
10:0032 P A NC 30 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
10:0032 P A NC 29 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
11:0030 P 405 / 2014jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
11:0032 P A NC 24 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
11:0032 P A NC 25 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
12:0030 P 362 / 2007jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
12:0032 P A NC 4 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
12:0032 P A NC 5 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
13:3032 P A NC 5 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednáníAno
13:3030 P 362 / 2007jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednáníAno
13:3032 P A NC 4 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednáníAno
14:3030 P 235 / 2016jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaJednání
14:3032 P A NC 11 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Sobotková MartinaNezletilá osobaJednání
14:005 C 217 / 2014jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Fiedlerová DanaIveta Holubová
Petr Turek
Ing. David Vrzal
Jednání
16:0010 C 46 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Fiedlerová DanaOKNA.EU s.r.o.
Marek Štěpán
Jednání
09:0030 P 133 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
09:0031 P A NC 105 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:3031 NC 2001 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
10:3031 P A NC 92 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
11:3030 P 111 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
11:3031 P A NC 85 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3030 NC 444 / 2017jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
13:305 P A NC 190 / 2017jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1538 T 95 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
08:3038 T 193 / 2017jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
09:0038 T 8 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Hlavní líčení s dokazováním
10:4538 T 164 / 2017jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
12:3038 T 48 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Marek HofmannHlavní líčení s dokazováním
15:1538 T 175 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Miloš VašekVeřejné zasedání
15:3038 T 104 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
09:0016 T 232 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaPavel BeranHlavní líčení
12:0016 T 91 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaPetr PachovskýHlavní líčení s dokazováním
13:0016 T 74 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaHlavní líčení
08:508 C 87 / 2011jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaEnergotrans, a.s.
FINE DREAM, s.r.o.
Jednání
09:008 C 487 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaAstro sport s.r.o.
Rosenbull s.r.o.
JednáníAno
13:008 C 414 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaRichard Vacula
Šárka Vaculová
JednáníAno
14:008 C 23 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaJednání
15:008 C 117 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaBohemia Faktoring, a.s.
Ivan Panets
Jednání
09:0036 C 90 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaJednání
10:0036 C 132 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaJednáníAno
11:0036 C 406 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaAndrea Trevisan
Simona Vávrová
Jednání
13:0036 C 293 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaOÁZA Říčany spol. s r.o.
1. SčV, a.s.
Jednání
09:0030 P 116 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
09:0031 P A NC 88 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
10:1531 NC 3087 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
10:1531 P A NC 479 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
10:1531 P A NC 480 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
11:1531 NC 2633 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
11:1531 P A NC 181 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:1530 P 108 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
12:1531 P A NC 78 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
11:006 C 62 / 2009jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaCANABA - Pozemní stavby, s.r.o.
Petr Katzer
Jednání
08:3035 C 160 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorIng. Dagmar Ferahli Süsser
Miloslav Pitra
JednáníAno
10:0035 C 159 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorDavid Jarý
MUDr. Jana Zvárová
Jednání
10:3035 C 161 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorMilan Krbec
Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.
Jednání
12:3035 C 41 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorKristýna Parradová
Karel Prkno
Jednání
08:3012 NC 4008 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
08:3012 P A NC 143 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:0012 NC 3319 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:0012 P A NC 692 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 693 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 694 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
12:0030 P 145 / 2017jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:004 C 289 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaFILIOS CZ s.r.o.
Pavel Tuleškov
Jednání
12:304 C 344 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaCreditKasa s.r.o.
Jiří Štiller
Jednání
13:304 C 11 / 2017jednací síň č.7, 2. patroMgr. Hemelíková ZuzanaSnizhana Bentsa
Ladislava Škeříková
Jednání

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0032 T 42 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Sobotková MartinaHlavní líčení s dokazováním
13:0032 T 35 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Sobotková MartinaHlavní líčení s dokazováním
09:0034 C 194 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Zemková AlenaCELESTIA cz s.r.o.
Adéla Hejnicová
Jednání
13:0034 C 164 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Zemková AlenaVladimír Hrubý
Jan Veselý
Jednání
08:306 C 30 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Bartoš FilipIng. Petr Dubský
Miloslava Holečková
Jednání
09:006 C 294 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Bartoš FilipPavel Šíma
Pavla Šímová
Jednání
12:306 C 73 / 2017jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Bartoš FilipIng. Jiřina Slívová
Martin Vacek
Jednání
08:3022 C 161 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaRichard Vacula
Šárka Vaculová
JednáníAno
10:0022 C 101 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaJednání
10:3022 C 108 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaJednání
11:0022 C 123 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaOK SKLO AUTO servis s.r.o.
Petr Pecháček
Jednání
13:0022 C 153 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
JUDr. Ĺuboslav Tkáčik
Jednání
13:3022 C 155 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaIng. Tomáš Včelák
Veronika Včeláková
JednáníAno
09:303 C 340 / 2005jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaLucie Boková
Jonathan William May
Jednání
11:453 C 122 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaMěstská část Praha 10
Miroslav Přistoupil
Jednání
12:003 C 107 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaČeskoslovenská obchodní banka, a.s.
Martin Mráz
Jednání
12:303 C 461 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaIng. Ladislav Krajčír
Helena Krajčírová
SELF-EGIDA s.r.o.
Jednání
09:3024 C 27 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
12:3024 C 19 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaIng. Vladimír Kyša
Ing. Kristína Kyšová
Jednání
12:3030 P 228 / 2011jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Bc. Hanzal JiříJednání
12:3033 P A NC 102 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:007 C 23 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Janek FilipBohemia Faktoring, a.s.
Pavel Szabó
Jednání
09:457 C 68 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Janek FilipAllianz pojišťovna, a.s.
Jan Dvořák
Jednání
11:007 C 395 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Janek FilipLibor Aldorf
CENTROPOL ENERGY, a.s.
Jednání
12:007 C 36 / 2016jednací síň č.7, 2. patroMgr. Janek FilipLukáš Horák
František Kliment
Milada Klimentová
Jednání