Okresní soud Praha-Východ

Pondělí 19. 08. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0032 T 35 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Tomášová MartinaHlavní líčení s dokazovánímAno
10:3030 P 271 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Tomášová MartinaJednání
10:3032 P A NC 121 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Tomášová MartinaNezletilá osobaJednání
13:0032 T 72 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Tomášová MartinaHlavní líčení s dokazováním
08:3038 T 94 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Dine TanevskýHlavní líčení
12:3038 TM 4 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Nezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
14:0038 T 81 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Hlavní líčení s dokazovánímAno
08:0035 C 471 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorJednání
08:3035 C 246 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorORGANIC LIFE s.r.o.
Jana Švárová
Jednání
12:3035 C 137 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorMilan Martínek
NEWLAKITA s.r.o.
Václav Uchytil
Jana Uchytilová
Jednání
14:4535 C 127 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroMgr. Ing. Smolík ViktorPetr Čavoš
Petra Čavošová
Jednání
12:309 C 2 / 2018jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Stejskalová JanaIveta Schwarzbachová
Karel Veselý
Jednání
09:0036 C 448 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaZuzana Al-Nasserová
Volodymyr Yuzvak
Jednání
13:0024 C 220 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Zalubil
Vyhlášení rozsudku
09:0010 C 44 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Fiedlerová DanaAllianz pojišťovna, a.s.
Miloš Vojtíšek
Jednání

Úterý 20. 08. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0030 P 213 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Bc. Hanzal JiříJednání
09:0033 P A NC 162 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0033 P A NC 114 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osobaJednání
08:309 C 129 / 2013jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Stejskalová JanaIgor Janíček
Hana Janíčková
Jednání
14:009 C 129 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Stejskalová JanaBohemia Faktoring, a.s.
Frederik Turek
Jednání
15:309 EXE 22 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Stejskalová JanaVýslech
09:0030 P 627 / 2017jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:005 P A NC 21 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 490 / 2018jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
12:0012 NC 2625 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
12:0012 P A NC 127 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:0012 P A NC 128 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:0012 P A NC 129 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0030 P 475 / 2014jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
14:0012 P A NC 176 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Steinerová ZuzanaNezletilá osobaJednání
10:0022 C 270 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaDirect pojišťovna, a.s.
Roman Havel
Jednání
10:0022 C 236 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaSKY Professional s.r.o.
Zeppelin CZ s.r.o.
JednáníAno
10:0522 C 315 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaBohemia Faktoring, a.s.
Lukáš Kosztolányi
Jednání
10:1022 C 240 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaAlena Langmajerová
STAVOKOMPLET spol. s r.o.
Jednání
10:1522 C 201 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová Terezainnogy Energie, s.r.o.
Hoai Nam Nguyen
Jednání
13:0022 C 155 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Valešová TerezaIng. Tomáš Včelák
Veronika Včeláková
Jednání
09:0021 C 66 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaPetr Lakomý
Petra Slabá
JednáníAno
13:0021 C 213 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaBroker Consulting, a.s.
JUDr. Renata Brožková
Jednání
09:303 C 47 / 2012jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaPetko Pavlov Nikolov
Kristýna Srstková
JednáníAno
12:003 C 82 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
13:003 C 71 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Ján Mráz
Jednání
14:003 C 118 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaK & P Transport, s.r.o.
TONI CAR TRANSPORT, s.r.o.
Jednání
15:003 C 140 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání

Středa 21. 08. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0016 T 172 / 2017jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaStanislava HuňkováHlavní líčení s dokazováním
09:3016 T 122 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaHlavní líčení
10:3016 T 113 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Hovorková AdélaHlavní líčení s dokazováním
09:008 C 414 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaRichard Vacula
Šárka Vaculová
JednáníAno
11:008 C 293 / 2018jednací síň č. 6, 2. patroJUDr. Sochorová JitkaAutocentrum NS, s.r.o.
Petr Tejčka
Jednání
09:0030 P 382 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaJednáníAno
09:0032 P A NC 33 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0032 P A NC 34 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
11:0032 NC 2627 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaJednání
11:0032 P A NC 134 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osobaJednání
11:0032 P A NC 135 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osobaJednání
11:0032 P A NC 136 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osobaJednání
13:0032 NC 2616 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaJednání
13:0032 P A NC 107 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0032 P A NC 108 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0032 NC 2626 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaJednání
15:0032 P A NC 128 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0032 P A NC 129 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0032 P A NC 130 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Tomášová MartinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0010 EXE 1696 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Fiedlerová DanaJednání
13:0020 C 139 / 2015jednací síň č. 9 v přízemíJUDr. Fiedlerová DanaFLAG S.p.A.
Poburski Dachtechnik Sp. z o.o.
Jednání
09:0031 NC 3069 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
09:0031 P A NC 369 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0031 P A NC 370 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0031 P A NC 371 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3030 P 358 / 2018jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
11:3031 P A NC 127 / 2019jednací síň č.7, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání

Čtvrtek 22. 08. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1538 T 21 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Veřejné zasedání
08:3038 T 56 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Radek DietrichHlavní líčení s dokazováním
13:0038 TM 5 / 2019jednací síň č. 1, 1. patroJUDr. et Mgr. Mrázková Lenka PhD.Nezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
09:0016 T 182 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaJaroslav BrejchaHlavní líčení s dokazováním
12:0016 T 89 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaHlavní líčení s dokazováním
13:3016 T 169 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Hovorková AdélaKoloman BerkyHlavní líčení s dokazováním
09:008 C 676 / 2013jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaIng. Petr Švarc
Mgr. Miroslava Švarcová
Jednání
13:008 C 126 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroJUDr. Sochorová JitkaLeoš Fridrich
Markéta Fridrichová
Martin Vinař
Zuzana Vinařová
Jednání
08:3036 C 203 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaJednání
09:0036 C 218 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaMěstská část Praha 3
Ivo Stárek
Jednání
11:0036 C 126 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaKarolína Jirsová
Mgr. Jiří Nauš
Radka Svobodová
JednáníAno
13:0036 C 79 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaJosef Rezek
Šárka Svoboda
JednáníAno
13:0036 C 383 / 2018jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaIng. Tomáš Benc
Bc. Zuzana Brozmanová
JednáníAno
15:003 C 173 / 2012jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Dobešová TerezaKseniia Shkolnaia
Sorross s.r.o.
Jednání
09:0031 NC 2603 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
09:0031 P A NC 210 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
09:0031 P A NC 16 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
09:0031 P A NC 17 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
09:0031 P A NC 18 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
11:3031 NC 2644 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieJednání
11:3031 P A NC 263 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
11:3031 P A NC 264 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Řezáčová LucieNezletilá osobaJednání
09:0035 C 204 / 2015jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Stejskalová JanaJitka Cechlová Komárková
EMV s.r.o.
Jednání
13:0030 P 221 / 2011jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Steinerová ZuzanaJednání
08:0035 C 208 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorJednání
08:3035 C 89 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorPaul Andrew Dovener
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
09:0035 C 59 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorInvestCapital Ltd
Petra Kučerová
Jednání
09:3035 C 190 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorJednání
10:0035 C 247 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorČEZ Distribuce, a. s.
Ľubor Gavalec
Jednání
12:3035 C 298 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorLeoš Čermák
Ing. Jan Nerad
JednáníAno
12:3035 C 207 / 2018jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Ing. Smolík ViktorAlena Brajerová
Mgr. Nikol Mondoková
JednáníAno
09:0030 P 365 / 2004jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:0012 P A NC 684 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:0012 P A NC 685 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:4530 P 108 / 2017jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:4512 P A NC 713 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání
09:4512 P A NC 714 / 2018jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Steinerová ZuzanaJednání

Pátek 23. 08. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Východ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:002 T 55 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelŠtefan RychtářHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 145 / 2016jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelJan MajerVeřejné zasedání
13:202 T 123 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelVeřejné zasedání
13:402 T 43 / 2018jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelVeřejné zasedání
14:002 T 15 / 2016jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelIlya Kochubey
Helena Popovičová
Veřejné zasedání
14:302 T 111 / 2016jednací síň č. 1, 1. patroMgr. Ulík KarelVeřejné zasedání
09:0034 C 256 / 2018jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Zemková AlenaValeriy Kim
Alexander Postnikov
Jednání
10:3034 C 76 / 2019jednací síň č. 2, 1. patroMgr. Zemková AlenaJednání
09:0032 T 83 / 2019jednací síň č. 3, 1. patroMgr. Tomášová MartinaCiprian Manole
Florin-Mihai Manole
Hlavní líčení s dokazováním
08:3021 C 94 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaBc. Marek Pešula
Zdeňka Vítová
Vyhlášení rozsudku
09:0021 C 73 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaIng. Jiří Prášek
Tomáš Svata
Jednání
10:0021 C 309 / 2019jednací síň č. 4, 2. patroJUDr. Bc. Krejzarová ZdeňkaAnatolii Orlovskyi
re.volt carsharing s.r.o.
Jednání
09:3022 C 309 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaJednání
10:0022 C 288 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaJednání
10:0022 C 151 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaAquamarine Spa s.r.o.
UNITED HOTEL INVESTMENTS BOHEMIA, s. r. o.
JednáníAno
10:3022 C 244 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaRNDr. Petr Kaláb
Martin Trávníček
Jednání
13:0022 C 174 / 2019jednací síň č. 5, 2. patroMgr. Valešová TerezaEva Klírová
NEWLAKITA s.r.o.
Ladislav Otta
Jana Ottová
Jednání
09:303 C 64 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
10:003 C 13 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
10:453 C 217 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
11:303 C 158 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaČESKÝ ROZHLAS
Gambit, spol. s r.o.
Jednání
12:303 C 219 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
13:003 C 215 / 2019jednací síň č. 6, 2. patroMgr. Chudíková JanaJednání
09:3024 C 46 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
10:0024 C 6 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
10:3024 C 171 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaPARADISE ISLANDS HOLDING LTD.
Petra Vejsadová
Jednání
11:0024 C 195 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
11:3024 C 190 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
13:0024 C 28 / 2019jednací síň č. 8 v přízemíMgr. Zdeňková HanaJednání
09:0030 P 228 / 2011jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Bc. Hanzal JiříJednání
09:0033 P A NC 102 / 2019jednací síň č. 9 v přízemíMgr. Bc. Hanzal JiříNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání