Okresní soud Praha-Západ

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0014 T 126 / 20181 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJUDr. Mario HartmannHlavní líčeníAno
10:0025 NC 132 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
10:0025 P A NC 623 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0025 P A NC 624 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0025 P A NC 217 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:0025 P 104 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
11:0025 P A NC 493 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
13:0025 P 78 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
13:0025 P A NC 472 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
14:0025 NC 86 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
14:0025 P A NC 398 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0025 P A NC 399 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0025 P A NC 400 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:0012 P 59 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednáníAno
15:0025 P A NC 364 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
15:0025 P A NC 361 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
09:0025 P 109 / 20166 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
09:0012 P A NC 443 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 168 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 344 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:0012 P A NC 459 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0011 NC 89 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
13:0012 P A NC 516 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 419 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 213 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 451 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 70 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 216 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0011 P A NC 432 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0011 P A NC 433 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:0016 C 523 / 20147 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkJan Buttig
Eva Lenderová
Jednání
13:0016 C 175 / 20187 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkČeská republika - Státní pozemkový úřad
JUDr. Roman Jelínek
JednáníAno
14:3016 C 258 / 20177 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkKamil Mahdal
Tesla Lighting s.r.o.
Jednání
13:0012 P 3 / 20188 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
13:0035 P A NC 213 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaNezletilá osobaJednání
13:0035 P A NC 214 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaNezletilá osobaJednání
09:003 C 171 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaMěsto Roztoky
SD Ateliér s.r.o
Jednání
10:003 C 223 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaJednání
13:003 C 278 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaLucie Benetková
Body Wraps s.r.o.
Jednání

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:002 T 139 / 20152 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaJaroslav ŠimekVeřejné zasedání
09:152 T 175 / 20152 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaMiroslav Irdza
Stemira s.r.o.
Veřejné zasedání
09:302 T 43 / 20172 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaTomáš PudaVeřejné zasedání
09:452 T 38 / 20172 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaZuzana DavidováVeřejné zasedání
10:002 T 88 / 20152 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaMichal Kron
Petr Schneider
Veřejné zasedání
10:202 TM 3 / 20172 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaNezletilá osobaVeřejné zasedání
10:402 T 101 / 20182 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaDavid SupolíkVeřejné zasedání
11:002 T 30 / 20182 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVáclav NěmečekVeřejné zasedání
11:302 T 164 / 20142 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVeřejné zasedání
11:452 T 80 / 20162 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVladimír ŠvandaVeřejné zasedání
12:002 T 62 / 20182 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVáclav FlekVeřejné zasedání
13:002 T 26 / 20162 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaMichaela ŠtruplováVeřejné zasedání
13:202 T 121 / 20132 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVeřejné zasedání
08:2536 C 15 / 20203 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášČeská televize
Martina Simandlová
Vyhlášení rozsudku
08:3036 C 258 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášCHIRONAX-DIZ s.r.o.
ECP a.s.
Jednání
11:00207 EXE 6616 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
12:30207 EXE 6504 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
14:3036 C 287 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášMartin Granilla
Monika Granilla
JKV Company 21, s.r.o.
Jednání
09:0035 NC 1704 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:0035 P A NC 102 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:0035 P A NC 103 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
10:0035 NC 1706 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
10:0035 P A NC 134 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
10:0035 P A NC 135 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
11:0035 NC 1701 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
11:0035 P A NC 13 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
11:0035 P A NC 14 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
13:0035 NC 1705 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
13:0035 P A NC 105 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
13:0035 P A NC 106 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:0012 NC 104 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednáníAno
09:0012 P A NC 487 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednáníAno
09:0012 P A NC 488 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednáníAno
09:0012 P A NC 489 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednáníAno
09:0012 P A NC 490 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednáníAno
13:0012 P A NC 411 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0012 P 139 / 20145 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
09:0025 P 92 / 20146 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednáníAno
09:0027 P A NC 525 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednáníAno
10:3027 P A NC 526 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:3011 P 11 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
11:3027 NC 94 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
11:3027 P A NC 512 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
11:3027 P A NC 513 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:309 C 1578 / 956 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Pivovary Staropramen s.r.o.
Jednání
14:3027 NC 95 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
14:3027 P A NC 519 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
14:3027 P A NC 520 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
14:3027 P A NC 521 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:305 C 3 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaCREDITFIELD, s.r.o.
Plantae Vita, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:405 C 8 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Antonie Kyselá
Vyhlášení rozsudku
09:505 C 434 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaČeská pojišťovna a.s.
Ondřej Pokorný
Vyhlášení rozsudku
10:005 C 433 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaZuzana Kimlová
Slavia pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:105 C 1 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaVeronika Kučerová
Sprif s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:205 C 2 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaHome Credit, a.s.
Jakub Louthan
Vyhlášení rozsudku
13:005 C 404 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDumitru Gutu
Ing. Stanislav Růžička
Ing. Jiřina Růžičková
Jednání
15:005 C 205 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaJednání
15:305 C 6 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaBohemia Faktoring, a.s.
Kristýna Polanská
Vyhlášení rozsudku
15:405 C 15 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Nicole Petráňová
Vyhlášení rozsudku
09:304 C 94 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaJednání
10:104 C 7 / 20208 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaJednání
10:404 C 4 / 20208 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaČeská televize
Hana Varadyová
Vyhlášení rozsudku
10:504 C 6 / 20208 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaČeská televize
Marcel Oktábec
Vyhlášení rozsudku
10:554 C 9 / 20208 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaAlois Kašpar
Městská poliklinika Praha
Vyhlášení rozsudku
11:004 C 10 / 20208 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaKRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Lucie Papoušková
Vyhlášení rozsudku
09:0026 P 38 / 20199 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednání
09:0026 P A NC 253 / 20199 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osobaJednání
13:0015 C 7 / 20199 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJitka Oubramová
MUDr. Zdeňka Šmejkalová
Jednání

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0014 T 144 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJindřich Lát
Radomír Prus
Martin Schubert
Ladislav Tesařík
Hlavní líčeníAno
09:001 T 84 / 20193 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVít Agner
Petr Holub
Lukáš Kotek
Petr Krčmář
Jakub Štekl
Hlavní líčení
09:008 C 182 / 20184 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaLukáš Hrobník
Matěj Hrobník
JUDr. Sylva Rychtalíková
Jednání
10:308 C 436 / 20194 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJednání
13:008 C 270 / 20164 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJosef Rous
Vendula Rousová
Jednání
15:008 C 427 / 20194 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJednání
16:008 C 363 / 20194 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJednání
09:0037 C 189 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieJednání
09:0013 C 294 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříJaromír Kubánek
Hana Kubánková
Jednání
13:0013 C 135 / 20156 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříKarel Rejchlík
ŠKOFIN, s.r.o.
Jednání
16:5013 C 22 / 20206 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříČeská televize
Jiří Dalibába
Vyhlášení rozsudku
16:5513 C 23 / 20206 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jozef Pinte
Vyhlášení rozsudku
09:305 C 362 / 20177 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaPetr Říčka
Mgr. et Mgr. Tomáš Říčka Ph.D.
Miluše Říčková
Mgr. Romana Říčková
Mgr. Veronika Říčková Smetáková
Jednání
13:005 C 352 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaBc. Ondřej Katz
Jana Maříková
Jednání
15:005 C 428 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaAuto Průhonice, a.s.
Thirteen Steps s.r.o.
Jednání
15:305 C 14 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaČeská televize
Tomáš Tomšej
Vyhlášení rozsudku
15:505 C 11 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Dagmar Možíšková
Vyhlášení rozsudku
16:005 C 413 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaMarie Merglová
Eva Tačnerová
Vyhlášení rozsudku
09:007 C 308 / 20188 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaEstate Management s.r.o.
Jaroslav Hejduk
Pavla Hejduková
Jednání
13:007 C 307 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaNIKA Logistics a.s.
STAVMAT STAVEBNINY a.s.
Jednání
09:003 C 343 / 20179 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaKamil Choc
TEXO Praha, spol. s r.o.
Jednání
10:003 C 16 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Kerstin Ly Koseková
Vyhlášení rozsudku
10:053 C 17 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaMiroslav Čížek
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:103 C 18 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaAgentura Česká inkasní, s.r.o.
Blanka Kompoštová
Vyhlášení rozsudku
10:153 C 19 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Richard Havlík
Vyhlášení rozsudku
10:203 C 20 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jakub Šujanský
Vyhlášení rozsudku
10:253 C 23 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDagmar Benešová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
10:303 C 439 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Adam Patočka
Vyhlášení rozsudku
10:353 C 26 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Tomáš Pitín
Vyhlášení rozsudku
10:403 C 28 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Žák
Vyhlášení rozsudku
10:453 C 30 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Patrik Zelenka
Vyhlášení rozsudku
10:503 C 31 / 20209 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaTomáš Durdoň
KRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:003 C 156 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaCARLINE, s.r.o.
Jaroslav Kubeš
Mgr. Lucie Motlíková
Lubomír Novotný
VM FOREST, spol. s r .o.
Jednání
14:003 C 219 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Jiří Vítek
Jednání
14:103 C 315 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaJiří Schmidt
Milan Zetocha
JednáníAno

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0014 T 144 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJindřich Lát
Radomír Prus
Martin Schubert
Ladislav Tesařík
Hlavní líčeníAno
10:001 T 66 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaRenáta KunstováHlavní líčení
13:001 T 3 / 20201 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaTomáš TichánekHlavní líčení
09:007 C 212 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaFrancesco Corso
H+M spol. s r.o.
Jednání
13:007 C 308 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaJednání
09:0025 NC 88 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
09:0025 P A NC 406 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0025 P A NC 407 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:1525 NC 77 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
10:1525 P A NC 354 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
10:1525 P A NC 355 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
12:3028 P 27 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
12:3025 P A NC 334 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
13:0025 NC 53 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednáníAno
13:0025 P A NC 58 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
13:0025 P A NC 249 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
13:0025 NC 64 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednáníAno
13:0025 NC 121 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
13:0025 P A NC 550 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 6 / 20204 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3025 NC 122 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
13:3025 P A NC 551 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
13:3025 P A NC 552 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
14:0025 P 76 / 20134 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
14:0025 P A NC 389 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:006 C 253 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaLenka Prokešová
Josef Smolík
Jednání
10:300 P 85 / 20016 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
10:3027 P A NC 522 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
11:0027 NC 558 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
11:0027 P A NC 479 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
13:3012 P 133 / 20116 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednáníAno
13:3027 P A NC 527 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:3035 P 35 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
13:3027 P A NC 506 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
14:0025 P 92 / 20146 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednáníAno
14:0027 P A NC 525 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednáníAno
14:0011 P 72 / 20156 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednáníAno
14:0027 P A NC 501 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednáníAno
15:0027 NC 63 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
15:0027 P A NC 235 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0026 NC 34 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednáníAno
09:0026 P A NC 263 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
09:0016 C 416 / 20158 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkIng. Petr Báša
Ing. Miroslav Holas
KAMAV ČP s.r.o.
PaedDr. Miroslav Káninský
Jednání
13:0016 C 114 / 20188 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkKlára Svobodová
Michal Walter
Ivana Walterová
Jednání
15:0016 C 287 / 20158 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkALD Automotive s.r.o.
Kateřina Rážová
Jednání
09:0011 NC 29 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
09:0012 P A NC 448 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0011 P A NC 130 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0011 P A NC 131 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0011 NC 2003 / 20159 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
13:0011 P A NC 625 / 20159 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
13:0011 P A NC 626 / 20159 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0014 T 144 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJindřich Lát
Radomír Prus
Martin Schubert
Ladislav Tesařík
Hlavní líčeníAno
08:3029 NC 4 / 20183 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
08:3029 P A NC 367 / 20183 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:3036 C 12 / 20203 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
14:5536 C 18 / 20203 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášČeská televize
Jan Novák
Vyhlášení rozsudku
09:0013 C 245 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříMgr. MgA. Kinga Gillar
Mgr. Petr Gillar MBA
Přípravné jednání
09:3013 C 327 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříJednání
12:3013 C 196 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříZuzana Heroldová
Reflexia, združenie
Jednání
09:0013 P 9 / 20137 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
09:0012 P A NC 401 / 20197 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:305 C 4 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaČEZ Prodej, a.s
Petr Stančík
Vyhlášení rozsudku
09:405 C 5 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Princ
Vyhlášení rozsudku
09:505 C 7 / 20207 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Stanislav Váňa
Vyhlášení rozsudku
13:0012 NC 1002 / 20197 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaJednání
13:0012 P A NC 228 / 20197 - II. nadzemní podlažíMgr. Křížová DitaNezletilá osobaJednání
09:008 C 181 / 20168 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaBENEŠ a LÁT a.s.
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Obec Průhonice
Jednání
13:008 C 66 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaLucie Krátká
Real Food Concept s.r.o.
JednáníAno
13:008 C 228 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaMgr. Iveta Kopecká
ing. Andrea Mišalková
JednáníAno
14:008 C 397 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJednání
10:0037 C 98 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieJednání
12:3037 C 40 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieHana Bláhová
Richard Sirotek
Jiří Šafránek
Jednání