Okresní soud Praha-Západ

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0014 T 23 / 20161 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaSkender KanzelsbergerHlavní líčení
10:0014 T 73 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJuraj SzalayHlavní líčení s dokazováním
11:0014 T 50 / 20181 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaMichal HavránekVeřejné zasedání
11:1514 T 50 / 20181 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaMichal HavránekHlavní líčení s dokazováním
13:0014 T 99 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaMiroslav Novák
Jindřich Zadák
Hlavní líčeníAno
09:009 T 109 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalLukáš BudaHlavní líčení
13:001 T 57 / 20142 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalVeřejné zasedání
13:209 T 108 / 20172 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalJana KozákováVeřejné zasedání
09:0025 NC 50 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
09:0025 P A NC 236 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
09:0025 P A NC 237 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednání
10:0025 NC 72 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednáníAno
10:0025 P A NC 338 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
10:0025 P A NC 339 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
10:0025 P A NC 340 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
13:0011 P 107 / 20064 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednáníAno
13:0025 P A NC 226 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osobaJednáníAno
14:0025 NC 71 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
14:0025 P A NC 337 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 NC 85 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednáníAno
09:0012 P A NC 364 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednáníAno
10:4512 P 46 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
10:4512 P A NC 283 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 NC 47 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednáníAno
13:0012 P A NC 384 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednáníAno
13:0012 P A NC 263 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednáníAno
15:1512 NC 556 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
15:1512 P A NC 302 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
09:3016 C 289 / 20177 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkMgr. Kamil Báča
Ing. arch. Zdeněk Šamánek
Jednání
13:0016 C 21 / 20187 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkAdrian Gramblička
Ministerstvo spravedlnosti ČR
Jednání
15:0016 C 235 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkJednání
15:3016 C 311 / 20187 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkJednání
08:0035 P 31 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
08:0035 P A NC 192 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:003 C 427 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaTomáš Hejzlar
Hana Slabochová
Jednání
13:003 C 115 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaMilan Kusý
Klára Pletichová
Jednání
14:003 C 362 / 20139 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaMgr. Karel Ledvinka
Šárka Ledvinková
Luboš Svatoň
Jednání
14:3012 P 2 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednáníAno
14:3012 P A NC 22 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednáníAno
14:3012 P A NC 49 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednáníAno
15:003 C 235 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaVyhlášení rozsudku
15:053 C 128 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaVyhlášení rozsudku
15:153 C 355 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková Marcelainnogy Energie,s.r.o.
Veronika Mikešová
Vyhlášení rozsudku

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0017 T 91 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Nováková JanaIng. Ludvík FritscherHlavní líčení
13:0017 T 162 / 20161 - I. nadzemní podlažíMgr. Nováková JanaDavid JanekaVeřejné zasedání
13:3017 T 55 / 20161 - I. nadzemní podlažíMgr. Nováková JanaJiří RůžičkaVeřejné zasedání
09:001 T 33 / 20192 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaHana GoldbergHlavní líčení
13:002 T 77 / 20162 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaRobert ČechVeřejné zasedání
13:152 T 157 / 20072 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaVít NovákVeřejné zasedání
13:302 T 170 / 20172 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaMiroslava Ficálová
Patrik Kubík
Lukáš Wrzecionko
Veřejné zasedání
13:452 T 48 / 20182 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaNikola PavelkováVeřejné zasedání
14:102 T 97 / 20182 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaRobin VavříkVeřejné zasedání
14:302 T 147 / 20172 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaJan KrejcárekVeřejné zasedání
08:30207 EXE 6308 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
12:3010 C 97 / 20183 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášMonika Čapková
Roman Mrvík
Jednání
15:0036 C 290 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášČeská pojišťovna a.s.
Petr Motyka
Vyhlášení rozsudku
15:1036 C 289 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášČeská televize
Alena Kimáková
Vyhlášení rozsudku
15:2036 C 286 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJan Boldi
Home Credit, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:0022 P 32 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
08:0035 P A NC 88 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
08:0035 P A NC 89 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:0035 P A NC 122 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaNezletilá osobaJednání
09:0035 NC 17 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
09:0035 P A NC 121 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaNezletilá osobaJednání
13:0035 NC 2502 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaJednání
13:0035 P A NC 173 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Jurenová LenkaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 P A NC 267 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 NC 54 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
09:0012 P A NC 266 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 P A NC 250 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0028 P 12 / 20165 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
13:0012 P A NC 441 / 20185 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
15:0011 P 27 / 20165 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
15:0012 P A NC 282 / 20195 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
09:0027 NC 34 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
09:0027 P A NC 329 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:0027 P A NC 210 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:0027 P A NC 211 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:0027 NC 68 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednáníAno
13:0027 P A NC 368 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:0027 P A NC 369 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:0027 NC 66 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
14:0027 P A NC 362 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
15:0027 NC 67 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
15:0027 P A NC 364 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
15:0027 P A NC 365 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:305 C 242 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaMarie Procházková
Gabriela Tomanová
Jednání
13:005 C 424 / 20187 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaIvo Kotršal
Renata Kotršalová
Jednání
15:005 C 104 / 20187 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaPavlína Kohoutková
Pražská plynárenská, a.s.
Jednání
15:305 C 282 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaVěra Málková
Moneta Auto, s.r.o.
Jednání
09:004 C 76 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaJednání
09:304 C 108 / 20188 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaJakub Kostiha
Obec Dolní Břežany
JednáníAno
10:004 C 110 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaEdita Čermáková
KRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:154 C 104 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaMoravská plynárenská s.r.o.
Ján Neumann
Vyhlášení rozsudku
13:004 C 91 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaJednání
13:304 C 109 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Smitková DanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lucie Fáberová
Vyhlášení rozsudku
09:0025 P 30 / 20169 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednání
09:0026 P A NC 192 / 20199 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:0025 P 32 / 20189 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednání
10:0026 P A NC 108 / 20199 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:002 T 94 / 20171 - I. nadzemní podlažíMgr. Lamrová KamilaJan Kropáč
Ing. Martina Kropáčová
Hlavní líčení
09:009 T 94 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalKateřina FabiánováHlavní líčení
10:009 T 51 / 20182 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalRoman DvořákVeřejné zasedání
10:209 T 134 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalJiří NowakHlavní líčení
13:009 T 120 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Ing. Tomáš MichalZdeněk TrávníčekHlavní líčení
09:008 C 435 / 20184 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaMilan Bučko
Generali Pojišťovna, a.s.
Jednání
09:308 C 48 / 20194 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaIng. Petr Dušánek
Ing. Petra Laufková
Jednání
11:008 C 356 / 20194 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaČeská pojišťovna a.s.
Hana Horecká
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 241 / 20184 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaKOWITZ INVEST s.r.o. v likvidaci
Ing. arch. Jiří Písek
Mgr. Petra Písková
Jednání
14:308 C 37 / 20174 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaASIO TECH, SPOL. S.R.O.
Technické služby Hostivice
Jednání
08:00206 EXE 6191 / 20185 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidJednání
09:0034 C 228 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidJiří Borovička
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:0034 C 195 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidČeská spořitelna, a.s.
Denisa Walterová
Jednání
12:3034 C 275 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidHome Credit, a.s.
Táňa Mojžíšová
Jednání
13:3034 C 67 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidDoc.MUDr. Alena Chlumská CSc.
Prof.Ing. Vladimír Mareček DrSc.
Obec Tursko
RNDr. Aranka Šimečková CSc.
Jiří Vraný
Jednání
09:0013 C 90 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříPetr Kamaryt
Květoslava Krásová
Jednání
12:3013 C 308 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Hesham El Sayed
Vyhlášení rozsudku
12:3513 C 338 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříKooperativa, pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Veronika Krtková
Vyhlášení rozsudku
12:4013 C 351 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříPetr Chlumský
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
12:4513 C 92 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Příbek
Vyhlášení rozsudku
12:5013 C 300 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Hympán
Vyhlášení rozsudku
13:0013 C 124 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříObec Lichoceves
Ladislav Prošek
Jednání
10:005 C 287 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaGebrüder Weiss, spol. s r. o.
Trimex Olomouc, spol. s r.o.
Jednání
13:005 C 95 / 20177 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaPavel Mach
Společenství vlastníků jednotek Bryksova 762/44
Jednání
14:005 C 340 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaJednání
14:305 C 261 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaJosef Čičák
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
14:405 C 193 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaJKF Logistik, s.r.o.
PPL CZ s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:505 C 339 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaCREDITFIELD, s.r.o.
Petr Vojtovič
Vyhlášení rozsudku
15:005 C 323 / 20197 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kačerová SimonaROMAN BYLEN
Generali Pojišťovna, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:007 C 185 / 20198 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaMARINE, s.r.o
Pyramida Průhonice s.r.o.
Jednání
13:007 C 150 / 20168 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaPavlína Jirounková
Alena Mašková
Jednání
09:003 C 343 / 20179 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaKamil Choc
TEXO Praha, spol. s r.o.
Jednání
10:153 C 15 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaAKRA BROKER, s.r.o.
J & M Marketing, s.r.o.
Jednání
10:303 C 291 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaČSOB Leasing, a.s.
Petr Sliva
Jednání
14:003 C 130 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaBONTON reality s.r.o.
Květoslava Martínková
Jednání
16:003 C 358 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaJan Boldi
Český Triangl, a. s.
Vyhlášení rozsudku
16:053 C 360 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Richard GUNTERMANN
Vyhlášení rozsudku
16:103 C 362 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaBohemia Faktoring, a.s.
Patrik Fenik
Vyhlášení rozsudku
16:153 C 363 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaDavid Dlabal
Home Credit, a.s.
Vyhlášení rozsudku
16:203 C 364 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Marousková MarcelaZuzana Davidová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0014 T 117 / 20192 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaPetra KovalčíkováHlavní líčení
09:0014 T 182 / 20152 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaNikolas Kotlár
Robert Stojka
Veřejné zasedání
09:3014 T 109 / 20162 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaPetr BeránekVeřejné zasedání
10:0014 T 68 / 20192 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaPetr Husárik
Petr Pivoňka
Jan Pšenička
Hlavní líčení
14:0027 P 48 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednání
14:0026 P A NC 177 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osobaJednání
14:0027 P 48 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaJednáníAno
14:0026 P A NC 177 / 20192 - I. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaNezletilá osobaJednáníAno
08:3018 C 382 / 20183 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidMarek Mojžíš
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
09:3034 C 28 / 20183 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidMarek Mojžíš
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:3034 C 144 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidMartin Lasovský
Sprif s.r.o.
Jednání
12:3034 C 212 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidDavid Andršt
Jan Gerstberger
Jednání
13:3034 C 274 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidKRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Denis Prokeš
JednáníAno
14:3034 C 198 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidKRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Lucie Pekárková
Jednání
09:0011 P 91 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
09:0025 P A NC 538 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0025 P A NC 172 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 210 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P 78 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaJednání
13:0025 P A NC 360 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 91 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 284 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 71 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 72 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 537 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 573 / 20164 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 109 / 20174 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 103 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 98 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0025 P A NC 209 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Nefová IvanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:007 C 243 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaKristýna Mayerová
Pavel Váša
Jednání
13:007 C 113 / 20195 - II. nadzemní podlažíJUDr. Rejšková BlankaFINUTEA, s.r.o.
Lubomír Svetlík-Mirador
Jednání
09:006 C 126 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaIng. Daniel Jokl
Štěpánka Víšková
Jednání
13:0027 P 55 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
13:0027 P A NC 367 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:0027 P 20 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
14:0027 P A NC 267 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
14:0027 P A NC 268 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
15:0027 NC 851 / 20186 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaJednání
15:0027 P A NC 340 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Bornová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:0015 C 45 / 20177 - II. nadzemní podlažíJUDr. Matulíková Šedová MarkétaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Václav Kubr
Jindřiška Sedláčková
Věra Střelbová
Blanka Vávrová
Jednání
09:0016 C 283 / 20188 - II. nadzemní podlažíJUDr. Ing. arch. Blažek ZdeněkMartin Hasák
Hana Hasáková
Jednání
09:0011 P 33 / 20169 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
09:0012 P A NC 241 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 P A NC 242 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0012 P A NC 243 / 20189 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0012 NC 35 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaJednání
13:0012 P A NC 168 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 169 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 175 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání
13:0012 P A NC 176 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Lukášová DitaNezletilá osobaJednání

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Praha-Západ

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0014 T 105 / 20191 - I. nadzemní podlažíMgr. Drábková JitkaJindřich KacálekHlavní líčení
08:3036 C 275 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášMedius Office Collection s.r.o.
Václav Trýb
Jednání
09:3036 C 273 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášDenisa Benoua
InvestCapital LTD
Jednání
10:3036 C 277 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJan Chudomel
KRUK Česká a Slovenská republika, s.r.o.
Jednání
11:0036 C 172 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
12:4536 C 185 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
13:3036 C 283 / 20193 - I. nadzemní podlažíJUDr. Behr TomášJednání
08:1018 C 381 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidJan Gemeri
Intrum Czech, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:1534 C 176 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidČSOB Leasing, a.s.
TRANSPORTSERVIS VUT s.r.o.
Kamil Včelouch
Vyhlášení rozsudku
08:2034 C 245 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidJaroslav Hejduk
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:2534 C 243 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidVáclav Čížek
Pražská energetika, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3034 C 203 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidPharmDr. Aleš Dvořák
Anna Marie Dvořáková
Jednání
10:0034 C 123 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidKlára Žáková
Marcela Žáková
Jiný soudní rok
12:3018 C 393 / 20184 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidMgA. Jan Trojan Ph.D.
Mgr. Eva Trojan Nachmilnerová Ph.D.
Jiný soudní rok
14:0034 C 103 / 20194 - II. nadzemní podlažíJUDr. Kryska DavidDaniel Klabouch
Ing. Magdaléna Klabouchová
Jiný soudní rok
09:0013 C 51 / 20176 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříIakov Karchev
Alexander Sokolov
Natalia Sokolova
Jednání
11:0013 C 308 / 20166 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříIakov Karchev
Louren, s.r.o.
Natalia Sokolova
Tatiana Sokolova
Jednání
13:0013 C 170 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Michaela Straková
Jednání
14:3013 C 211 / 20196 - III. nadzemní podlažíMgr. Pacovský JiříJednání
09:008 C 360 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaD.A.S. Rechtsschutz AG
Martin Šadlák
Vyhlášení rozsudku
09:158 C 354 / 20188 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaGREEN PROJECT s.r.o.
Město Česká Skalice
JednáníAno
09:158 C 66 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaLucie Krátká
Real Food Concept s.r.o.
JednáníAno
10:308 C 332 / 20198 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJednání
12:458 C 385 / 20188 - II. nadzemní podlažíMgr. Tůmová ŠtěpánkaJiří Beránek
CLEAR BALANCE, SE
Ladislav Řehka
Jednání
08:0037 C 88 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieAllianz pojišťovna, a.s.
Dominik Markvart
Vyhlášení rozsudku
08:1037 C 100 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Veronika Janů
Vyhlášení rozsudku
08:2037 C 56 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Lukáš Skupin
Vyhlášení rozsudku
08:3037 C 104 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieMichal Hrbek
innogy Energie,s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0037 C 2 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieJednání
12:3037 C 33 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieJednání
14:0037 C 50 / 20199 - II. nadzemní podlažíMgr. Šrámková LucieJednání