Okresní soud Příbram

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Příbram

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0015 C 221 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaPavel Kraus
Denisa Krausová
Jednání
09:3015 C 31 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaGlobal Invest Bohemia s.r.o.
Jan Šimek
JednáníAno
12:3015 C 195 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaJindřich Vachata
Melanija Mychajlivna Vachatová
Jednání
12:3015 C 183 / 20171. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaJosef Cieciala
Dušan Kindžerský
JednáníAno
13:3015 C 176 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaJan Čížek
Gabriela Čížková
Jednání
08:005 P 41 / 20141. patro budovy č.dv.118Zajíčková MartinaVýslech
10:156 C 184 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichKnihovna Jana Drdy
Dan Kučera
Jednání
12:306 P 32 / 20161. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichJednáníAno
12:306 P A NC 130 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:3014 P 3 / 20181. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichJednání
13:306 P A NC 132 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichNezletilá osobaJednání
14:156 C 171 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichBohemia Faktoring, a. s.
Michal Mezera
Jednání
08:302 T 42 / 20152. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavRadek SchulzVeřejné zasedání
08:502 T 75 / 20172. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavKarel MoulisVeřejné zasedání
08:552 T 169 / 20132. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavJosef PospíšilVeřejné zasedání
09:002 T 9 / 20182. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavVladimír Bagar
Petra Bláhová
David Chalupný
Michal Čížek
Martin Dlabač
Lenka Dlouhá
Martin Dlouhý
Milan Drápela
Marcel Holub
Ondřej Jarůšek
Nikola Kadlecová
Miroslav Korec
Karel Kudrna
Martin Martinkovič
Robert Molčík
Helena Pokorná
Josef Procházka
Michal Rácz
Lukáš Spielvogel
Radek Spilka
Anna Spilková
Milan Vitásek
Hlavní líčení s dokazováním
10:304 T 25 / 20172. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavMichal ZajíčekVeřejné zasedání
10:504 T 73 / 20152. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavJaroslav ZikánVeřejné zasedání
12:104 T 18 / 20172. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavVeřejné zasedání
12:304 T 51 / 20172. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavVeřejné zasedání
13:004 T 81 / 20162. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavVeřejné zasedání
13:304 T 107 / 20192. patro budovy č.14JUDr. Špička JaroslavZdeněk FialkaHlavní líčení s dokazovánímAno

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Příbram

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 T 107 / 2015přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaDavid HraškoVeřejné zasedáníAno
09:303 T 82 / 2016přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
10:003 T 102 / 2018přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaJiří KalfusVeřejné zasedání
10:303 T 90 / 2017přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
11:003 T 91 / 2017přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaMilena GáborováVeřejné zasedání
12:303 T 89 / 2017přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
13:003 T 92 / 2019přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
13:303 T 94 / 2015přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
14:003 T 81 / 2017přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaVeřejné zasedání
14:303 T 130 / 2019přízemí budovy č.2JUDr. Protivová SoňaJakub HarnochVeřejné zasedání
08:451 T 140 / 2018přízemí budovy č.5JUDr. Klatovská RenataKarel KarasHlavní líčení s dokazovánímAno
08:005 C 119 / 20191. patro budovy, jednací síň č.10JUDr. Nováková DanaKOBAS Příbram s.r.o.
Jiří Kropáček
Jednání
10:005 C 190 / 20191. patro budovy, jednací síň č.10JUDr. Nováková DanaDUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Josef Vostrý
Jednání
12:3017 C 150 / 20191. patro budovy, jednací síň č.10JUDr. Nováková DanaSiarhei Savichau
Volga Trade, spol. s r.o.
Jednání
13:155 C 220 / 20191. patro budovy, jednací síň č.10JUDr. Nováková DanaByznys software, s.r.o.
Ing. Milan Voves
Jednání
08:3010 P 18 / 20181. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkJednání
08:3013 P A NC 127 / 20191. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkNezletilá osobaJednání
09:3013 C 167 / 20191. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkInvestCapital LTD
Silvia Šidelková
Vyhlášení rozsudku
13:0013 P 29 / 20181. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkJednáníAno
13:0013 P A NC 155 / 20191. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkNezletilá osobaJednáníAno
13:0013 P A NC 156 / 20191. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkNezletilá osobaJednáníAno
13:0013 P A NC 157 / 20191. patro budovy, jednací síň č.12Mgr. Klouzek ZdeněkNezletilá osobaJednáníAno
10:0012 C 161 / 20171. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaOblastní nemocnice Příbram, a.s.
Olga Selementová
Jednání
13:0012 C 93 / 20191. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaMiroslav Hess
Jakub Šimek
Jednání
09:0011 C 8 / 20151. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Slavík ŠtěpánIng. Petr Kompert
Renáta Kompertová
Daniel Malák
David Malák
Jednání
15:0011 C 159 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Slavík ŠtěpánEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Jakub Richtr
SKY WINGS
Vyhlášení rozsudku
09:0010 P 16 / 20181.patro budovyBartošová AlenaVýslechAno
09:002 T 76 / 20172. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavMiroslav Peterka
Václav Velát
Hlavní líčení s dokazováním
12:302 T 84 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavMichal NajerHlavní líčení s dokazováním
14:002 TM 11 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Příbram

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1514 C 211 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefJitka Hrušková
Zdeněk Kašpar
Jarmila Kašparová
Jednání
08:3014 C 178 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefJET Money s.r.o.
Milan Řánek
Vyhlášení rozsudku
08:4014 C 181 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefBohemia Faktoring, a. s.
Jiří Vančat
Vyhlášení rozsudku
08:4514 C 196 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefBohemia Faktoring, a. s.
Sára Holubová
Vyhlášení rozsudku
08:5514 C 1 / 2020přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefDenisa Hoznedrová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:0014 C 4 / 2020přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jana Malčánková
Vyhlášení rozsudku
09:0514 C 6 / 2020přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefCREDITFIELD, s.r.o.
Martin Müller
Vyhlášení rozsudku
10:0014 C 199 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefJan Novotný
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:3014 C 204 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefJuraj Ferko
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
10:5014 C 186 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefEliška Dařílková
RILEX TRADERS, a.s.
Jednání
12:3014 C 207 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefNemocnice Na Pleši s.r.o.
Danuše Netiková
Jednání
12:3014 C 119 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefMgr. František Kubečka
Bc. Eliška Kubečková DiS.
Ing. Ivana Uldrychová
JednáníAno
14:0014 C 201 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.3JUDr. Pelcner JosefEva Halková
Jiří Malkovský
Jednání
09:0016 NC 6031 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.4JUDr. Kořínková AliceJednání
09:0016 P A NC 170 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.4JUDr. Kořínková AliceNezletilá osobaJednání
09:0016 P A NC 171 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.4JUDr. Kořínková AliceNezletilá osobaJednání
12:1516 C 201 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.4JUDr. Kořínková AliceRichard Hiller
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:1516 C 222 / 2019přízemí budovy, jednací síň č.4JUDr. Kořínková AliceIng. Ladislav Štěpánek
Miroslava Štěpánková
JednáníAno
10:004 PP 202 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavSerghei BogdanVeřejné zasedání
10:154 PP 255 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavDavid NěmecVeřejné zasedání
10:304 PP 257 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavIlie SisovVeřejné zasedání
10:404 PP 256 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavMarko MedveckýVeřejné zasedání
11:004 NT 4070 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavJán HerákVeřejné zasedání
11:154 NT 4071 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavAdam PetrVeřejné zasedání
11:304 NT 4062 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavTomáš BordáčVeřejné zasedání
11:404 NT 4072 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavDaniel ZemenVeřejné zasedání
12:004 PP 259 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavJosef UrbanVeřejné zasedání
12:154 PP 264 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavVáclav PetákVeřejné zasedání
12:304 PP 265 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavMartin PohlodkoVeřejné zasedání
12:404 PP 261 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavVáclav VeselýVeřejné zasedání
13:004 PP 262 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavJiří DaněkVeřejné zasedáníAno
13:104 PP 260 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavMartin BřízaVeřejné zasedání
13:154 PP 247 / 2019Věznice Bytíz PříbramJUDr. Špička JaroslavLumír ŠetinaVeřejné zasedání
09:0015 C 183 / 20171. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaJosef Cieciala
Dušan Kindžerský
Jednání
12:307 P 21 / 20091. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaJednání
12:3015 P A NC 91 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaNezletilá osobaJednání
12:3015 P A NC 92 / 20191. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaNezletilá osobaJednání
13:0015 C 148 / 20181. patro budovy, jednací síň č.11Mgr. Kalná MichaelaDKV EURO SEVICE GmbH + Co. KG
Andrea Zýková
Jednání
13:0012 C 129 / 20191. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaJaroslav Šimek
Iveta Šimková
Jednání
15:0015 P 2 / 20181. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaJednání
15:0012 P A NC 154 / 20191. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaNezletilá osobaJednání
15:458 P 24 / 20071. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaJednání
15:4512 P A NC 170 / 20191. patro budovy, jednací síň č.7JUDr. Melmuková LenkaNezletilá osobaJednání
08:006 C 193 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichKomerční banka, a.s.
StavCentral s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:056 C 4 / 20201. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
David Šedivý
Vyhlášení rozsudku
08:106 C 7 / 20201. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichČeská televize
Milan Krůta
Vyhlášení rozsudku
08:156 C 8 / 20201. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lucie Hondlíková
Vyhlášení rozsudku
10:006 C 116 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichIng. arch. Martin Kulštejn
JUDr. Jiří Vlasák
Jednání
12:1515 P 4 / 20061. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichJednání
12:156 P A NC 133 / 20191. patro budovy č.9Mgr. Mařík JindřichNezletilá osobaJednání
09:008 C 52 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaJan Dvořáček
MUDr. Lenka Dvořáčková
Jednání
10:308 C 1 / 20201. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaKristýna Dudiová
Město Příbram
Vyhlášení rozsudku
10:408 C 2 / 20201. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaCREDITFIELD, s.r.o.
Jan Menšík
Vyhlášení rozsudku
12:308 C 4 / 20201. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Marek Krejča
Vyhlášení rozsudku
12:308 NC 6011 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaJednáníAno
12:308 P A NC 72 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
12:308 P A NC 73 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:308 C 39 / 20191. patro budovy, jednací síň č.8JUDr. Masnerová ZuzanaKarel Narovec
Ivana Šiková
Jednání
08:302 T 90 / 20172. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavVeřejné zasedání
08:402 T 47 / 20172. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavVeřejné zasedání
08:502 T 2 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavPatrik DemeterVeřejné zasedání
08:552 T 104 / 20152. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavVeřejné zasedání
09:002 T 102 / 20152. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavVeřejné zasedání
09:152 PP 68 / 20182. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavMartin BoženikVeřejné zasedání
09:402 T 79 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavHlavní líčení s dokazováním
12:002 T 74 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavHlavní líčení s dokazováním
12:302 T 77 / 20192. patro budovy č.13Mgr. Boudník MiloslavMichaela JakubováHlavní líčení s dokazováním
09:302 PP 82 / 20182. patro budovy č.14Mgr. Boudník MiloslavPetr DubeňVeřejné zasedání

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Příbram

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Příbram

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno