Okresní soud Prostějov

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Prostějov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 113 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaHlavní líčení
11:002 T 4 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaVeřejné zasedání
09:002 TM 10 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaNezletilá osobaHlavní líčení
10:302 T 110 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaHlavní líčení
12:302 T 235 / 2014jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaVeřejné zasedání
12:312 T 253 / 2014jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaJaroslav ŠnoblVeřejné zasedání
13:202 T 147 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaMarie ŽeleznáHlavní líčení
09:007 C 78 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Raušerová KateřinaMiroslav Dokoupil
Jana Dokoupilová
Jednání
10:007 C 142 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Raušerová KateřinaIng. Bohumil Jonak
Blanka Jonaková
Jednání
11:004 C 77 / 2014jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Raušerová KateřinaLenka Novotná
Ing. Milan Picek, správce konkurzní podstaty úpadce MAVEL - družstevní záložna Brno
Ilona Synková
Vyhlášení rozsudku
09:000 P 40 / 2018jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceJednání
09:009 P A NC 1 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:009 P A NC 3 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:009 P A NC 2 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:559 C 211 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceSTAVES s.r.o.
Ing. Patrik Vimmer
Vyhlášení rozsudku
13:009 C 165 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceMartin Dostál
Lucie Dostálová Tesařová
Jednání
13:309 C 227 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceMartin Páleník
Martina Páleníková
Jednání
14:159 C 322 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceMilan Řezník
Zuzana Řezníková
Jednání

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Prostějov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:301 T 112 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíJUDr. Vrtěl PetrJiří OtáhalHlavní líčení
08:302 T 151 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Otrubová IvonaJan Augustín
Monika Dirdová Zapletalová
Lukáš Šindýlek
Hlavní líčení
13:000 P 178 / 2005jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
13:003 P A NC 26 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
13:003 P A NC 27 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
08:303 T 142 / 2019jednací síně 21 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaHlavní líčení
14:003 T 136 / 2019jednací síně 21 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaHlavní líčení
08:3014 C 252 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanMiroslav Majer
Ludmila Majerová
MONETA Money Bank, a.s.
Jednání
09:1514 C 249 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanPetr Hloušek
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:0014 C 292 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Radek Jano
Vyhlášení rozsudku
10:1014 C 289 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanDopravní podnik města Olomouce, a.s.
Roman Richter
Vyhlášení rozsudku
10:2014 C 303 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanJaroslav Burián
Česká televize
Vyhlášení rozsudku
10:3014 C 304 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanČESKÝ ROZHLAS
U Macha s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:4014 C 166 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanPavel Labounek
Pražská plynárenská, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:5014 C 302 / 2019jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanAlena Báťková
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:0014 C 228 / 2018jednací síně 23 - II. poschodíJUDr. Šišma IvanECO Finance Group s.r.o.
Mag. Veronika Johanna Mutschlechner
Jednání
09:0013 C 345 / 2018jednací síně 24 - II. poschodíMgr. Greplová HanaLukáš Krpálek
Marek Ošťádal
JednáníAno
10:3013 C 182 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíMgr. Greplová HanaDŘEVO TRUST, a.s.
Petr Krejčí
JednáníAno
13:0013 C 168 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíMgr. Greplová HanaZdeněk Hudeček
Ilona Hudečková
JednáníAno
09:000 P 29 / 2013kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok
09:003 P A NC 133 / 2019kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok
09:003 P A NC 134 / 2019kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok
10:000 P 41 / 2013kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok
10:003 P A NC 129 / 2019kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok
10:003 P A NC 130 / 2019kancelář č. dv. A3Kouřilová Radka DiSJiný soudní rok

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Prostějov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0013 C 82 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Greplová HanaBR stavby s.r.o.
MP STAVOMONTÁŽE s.r.o.
JednáníAno
10:3013 C 245 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Greplová HanaMichal Dudek
innogy Energie, s.r.o.
JednáníAno
11:0013 C 238 / 2019jednací síně 17 - II. poschodíMgr. Greplová HanaE.ON Energie, a.s.
Eva Ondrisová
JednáníAno
08:006 C 127 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekVladislav Doležel
Bc. Marketa Doleželová
Jednání
10:006 C 160 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekCheops reklama a tisk s.r.o.
ŠUMAVSKÝ PRAMEN distribuce Olomouc s.r.o.
JednáníAno
12:306 C 283 / 2013jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekDavid Dutka
Nerez Svoboda s.r.o.
JednáníAno
13:306 C 203 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekGENIX GROUP LTD, W1B3HH Londýn, Third Floor, 207 Regent Street, Spojené Království Velké Británie a Severního Irska, reg. č. 9809790, jednající v České Republice prostřednictvím Genix Group LTD, odštěpný závod, IČO: 04605110
Hana Nečasová
Vyhlášení rozsudku
13:406 C 202 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekMarie Doleželová
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:506 C 195 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekBohemia Faktoring, a.s.
Alice Hangurbadžová
Vyhlášení rozsudku
14:006 C 168 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekMonika Grydilová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
14:106 C 200 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíMgr. Jurtík FrantišekModrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Petr Polanský
Vyhlášení rozsudku
09:008 C 59 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaMartin Reichl
Mgr. Bc. Petra Reichlová
Jednání
10:008 C 174 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaZbyněk Konšel
Kamila Konšelová Grmolenská
Jednání
13:008 C 409 / 2017jednací síně 19 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaJan Melka
ZD Myslejovice, družstvo
Jednání
09:309 C 251 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceCOREFIN s.r.o.
David Vláčil
Vyhlášení rozsudku
09:359 C 268 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceJulius Harang
T-Mobile Czech Republic, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:399 C 290 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceAleš Dohnal
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:429 C 286 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceIFIS investiční fond, a.s.
Marie Klimešová
Vyhlášení rozsudku
09:459 C 296 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceDopravní podnik města Brna, a.s.
Mária Šulcová
Vyhlášení rozsudku
10:009 C 311 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceMojmír Volf
Helena Volfová
Jednání
10:309 C 307 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceRudolf Berousek
Monika Berousková
Jednání
13:009 C 19 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Havránková AliceBc. Filip Loebe
Patrik Loebe
Ministerstvo obrany ČR
Jednání
09:000 P 232 / 2011na místě samémKouřilová Radka DiSJiný soudní rok
09:003 P A NC 131 / 2019na místě samémKouřilová Radka DiSJiný soudní rok
09:003 P A NC 132 / 2019na místě samémKouřilová Radka DiSJiný soudní rok
09:450 P 349 / 2012na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok
09:452 P A NC 131 / 2019na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok
09:452 P A NC 132 / 2019na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok
14:300 P 99 / 2017na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok
14:302 P A NC 135 / 2019na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok
14:302 P A NC 136 / 2019na místě samémBc. Krátká JaroslavaJiný soudní rok

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Prostějov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:150 P 32 / 2013jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
09:153 P A NC 118 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
09:153 P A NC 111 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
09:153 P A NC 112 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaJednání
10:003 T 161 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaMilan DemeterVeřejné zasedání
10:203 T 166 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaMilan DemeterVeřejné zasedání
13:003 T 165 / 2019jednací síně 18 - II. poschodíJUDr. Pluskalová AdélaBarbora RafaelováHlavní líčeníAno
09:000 NC 7964 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
09:0010 P A NC 343 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieNezletilá osobaJednání
10:000 NC 7949 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
10:0010 P A NC 322 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieNezletilá osobaJednání
13:0010 P A NC 156 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
13:000 NC 7007 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
13:0010 P A NC 155 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
14:000 P 306 / 2015jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieJednání
14:0010 P A NC 318 / 2019jednací síně 19 - II. poschodíMgr. Pospíšilová LucieNezletilá osobaJednání
09:008 C 201 / 2017jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaMgr. Alexandr Hebnar
Renata Hebnarová
Jednání
13:008 C 336 / 2018jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Petr Šefčík
Jednání
14:008 C 106 / 2019jednací síně 24 - II. poschodíJUDr. Malechová DanaPetr Kočíř
Kateřina Kočířová
Jednání

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Prostějov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno