Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:452 T 35 / 2017č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříVeřejné zasedání
09:151 T 119 / 2019č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříMiroslav SeibertHlavní líčení
11:001 T 129 / 2019č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříHlavní líčení s dokazováním
09:002 T 104 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčeníAno
13:302 TM 7 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
08:3011 T 45 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rejfek TomášMichaela KonopeusováHlavní líčení s dokazováním
13:0011 T 77 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rejfek TomášRobert Galko
Martin Kříž
Hlavní líčení s dokazováním
08:157 C 267 / 2018č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataBc. Ladislav Michl
Mgr. Dita Michlová
Jednání
10:307 C 127 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataDenisa Kubcová
Tomáš Kubec
Jednání
13:157 C 369 / 2018č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataPavel Holubář
Iveta Holubářová
Jednání
09:000 P 42 / 2012č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:004 P A NC 215 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaIrena Čepelková
Josef Hájek
Nezletilá osoba
Jednání
10:000 NC 1358 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
10:004 P A NC 298 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osoba
Andrea Fatková
Jednání
12:150 NC 1504 / 2018č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:000 P 163 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
13:004 P A NC 306 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaMartin Donát
Nezletilá osoba
Renata Matoušová
Jednání
14:000 NC 1359 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
14:004 P A NC 311 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
08:303 C 118 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Ion Besliu
JUSTRINON MANAGEMENT, a.s.
Jednání
09:0017 EXE 291 / 2018č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Jednání
09:003 C 71 / 2012č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Aleš Hovorka
Monika Hovorková
JednáníAno
14:003 C 138 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Jan Cvejn
Renáta Cvejnová
Jednání

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0012 C 81 / 2018č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejČeská republika - Státní pozemkový úřad
Eva Havlová
Jana Krsová
Věra Novotná
Milada Skořepová
Hana Vondrovská
Jednání
13:3012 C 237 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejPetr Hovorka
Lenka Hovorková
JednáníAno
08:0013 C 440 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavBohemia Faktoring, a.s.
Martin Tománek
Jednání
08:4513 C 475 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavJosef Vacek
Dana Vacková
Jednání
09:1563 C 22 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavJan Fišer
Pavel Páral
JednáníAno
10:0013 C 476 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavVladimír Horák
Rostislava Horáková
Jednání
10:3013 C 408 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavAdéla Jakubcová
Leoš Jakubec
Jednání
13:0013 C 450 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavLukáš Ráček
Martina Ráčková
JednáníAno
13:0013 C 482 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavCOMFORT ENERGY s.r.o.
Jiří Kouřim
Vyhlášení rozsudku
08:306 C 147 / 2018č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalJan Klicman
Miroslava Klicmanová
Obec Proruby
JednáníAno
10:006 C 121 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalJakub Kovář
TOMMY STACHI s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:056 C 120 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Miroslav Verner
Vyhlášení rozsudku
14:006 EXE 849 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalJednání
09:000 NC 1424 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
10:000 P 65 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
13:000 P 104 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
13:005 P A NC 394 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefMartina Hertíková
Nezletilá osoba
Josef Šimek
Jednání
14:000 P 200 / 2007č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:005 P A NC 430 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefJosef Dostál
Jana Dostálová
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 NC 504 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
09:004 P A NC 289 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osoba
Petra Jovnášová
Jednání

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:451 T 52 / 2019č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříHlavní líčení
11:001 T 126 / 2017č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříVeřejné zasedání
08:0010 T 65 / 2017č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedání
08:3010 T 2 / 2018č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedání
09:0010 T 107 / 2017č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedání
09:3010 T 139 / 2014č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedáníAno
10:1510 T 33 / 2016č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJosef HájekVeřejné zasedání
10:4510 T 138 / 2014č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedání
12:300 NC 1237 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášMichaela TrpkošováJednáníAno
12:3011 P A NC 169 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednáníAno
12:3011 P A NC 136 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednáníAno
13:400 NC 52 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJosef NetíkJednání
13:4011 P A NC 131 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednání
14:200 P 179 / 98č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJaroslav TejnarJednání
14:2011 P A NC 163 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednání
14:2011 P A NC 164 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednání
10:006 C 133 / 2015č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalJiří Műller
PaedDr. Lenka Műllerová Ph.D.,MBA
JednáníAno
08:3012 C 178 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejKimbra s.r.o.
Denisa Sušaková
Jednání
08:3012 C 313 / 2018č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejIng. Martin Kupka
STAVBY-HRADEC s.r.o.
JednáníAno
10:3012 C 239 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejBohemia Faktoring, a.s.
David Hommer
Jednání
13:0012 C 185 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejJiří Paulík
Renata Paulíková
Jednání
08:303 C 123 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Petr Řehák
Zuzana Řeháková
Jednání
13:153 C 157 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.JUSTRINON MANAGEMENT, a.s.
Valentin Razvan Raducan
Vyhlášení rozsudku
13:253 C 187 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Kristián Hofierka
T-Mobile Czech Republic, a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:353 C 168 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Miriam Volšíková
Vyhlášení rozsudku
13:453 C 178 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.PRAFIS a.s.
Bohumil Vach
Vyhlášení rozsudku
14:003 C 173 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Jozef Balog
InvestCapital LTD
Vyhlášení rozsudku
14:153 C 172 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Jozef Balog
InvestCapital LTD
Vyhlášení rozsudku
14:253 C 186 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Jan Gaži
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
14:353 C 179 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.innogy Energie, s.r.o.
Sebastian Jan Krawczyk
Vyhlášení rozsudku

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
07:450 P 75 / 2016č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
07:4511 P A NC 222 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osoba
Ing. Pavel Ulrych
Renata Ulrychová
Jednání
08:000 P 117 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
08:0011 P A NC 188 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášAnna Nováková
Pavel Zedníček
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 148 / 2013č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
09:0011 P A NC 217 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášPavel Železnov
Nezletilá osoba
Petra Železnovová
Jednání
10:200 NC 1251 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášEliška FilipováJednáníAno
10:2011 P A NC 129 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednáníAno
10:2011 P A NC 161 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášJednáníAno
12:450 NC 1643 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
12:1510 T 68 / 2015č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášTomáš Hanc
Jiří Kašpar
Štefan Stašák
Veřejné zasedání
13:450 NC 1672 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
13:4511 P A NC 193 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášNezletilá osobaJednání
08:302 T 14 / 2017č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaVeřejné zasedání
09:002 T 123 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčení s dokazováním
10:300 NT 1701 / 2015č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaVeřejné zasedání
13:002 T 108 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaTomáš Hubáček
Tomáš Provazník
Hlavní líčení s dokazováním
09:000 P 30 / 2007č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
09:005 P A NC 493 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Václav Sedláček
Iva Sedláčková
Jednání
10:000 P 124 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
13:000 NC 57 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefFrantišek NovákJednání
13:005 P A NC 472 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJednání
14:000 NC 308 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
14:500 P 7 / 2003č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJana LemfeldováJednání
14:550 P 156 / 2013č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefZdenka SamkováJednání
14:555 P A NC 549 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJednání
15:000 P 38 / 88č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefLudmila SoučkováJednání
15:005 P A NC 534 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJednání
15:0011 P A NC 266 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJednání
15:0011 P A NC 267 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefJednání
15:050 P 21 / 91č.dv.19/I. poschodíMgr. Rada JosefNaďa TrávnickáJednání
08:307 C 219 / 2013č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataJana Zdobnická
Jiří Zdobnický
Jednání
10:307 C 117 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataRobin Pazderník
Kristýna Pazderníková
Jednání
13:157 C 146 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataIng. Martin Bortlík
Mgr. Kristina Bortlík Doubicová
Vyhlášení rozsudku

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno