Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:001 T 120 / 2019č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříMichal DumaHlavní líčení s dokazováním
13:0012 C 159 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejČEZ Distribuce, a.s.
Ing. Jan Macháček
JednáníAno
08:302 T 67 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčení
09:302 T 20 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčení s dokazováním
10:202 T 106 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 45 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaGabriela VidováVeřejné zasedáníAno
13:402 T 65 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčeníAno
13:402 T 98 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaHlavní líčení s dokazovánímAno
08:0010 T 6 / 2016č.dv.19/I. poschodíMgr. Rejfek TomášVeřejné zasedání
08:3011 T 24 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rejfek TomášNikola CindrováHlavní líčení s dokazováním
14:0011 T 26 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Rejfek TomášHlavní líčení s dokazováním
08:157 C 138 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataDiners Club CS, s.r.o.
Michal Vavruška
Jednání
08:207 C 118 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataČeská kancelář pojistitelů
Kristýna Štanderová
Jednání
08:307 C 119 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataBohemia Faktoring, a.s.
Petr Vajgl
Jednání
08:407 C 125 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataDopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
Daniel Kotík
Jednání
08:457 C 124 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jan Sokol
Jednání
08:507 C 123 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataLeonard Horský
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:007 C 126 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataAleš Hájek
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:057 C 128 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataPetr Kirschlager
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:107 C 129 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataD.A.S. Rechtsschutz AG
Pavel Janisch
Jednání
09:157 C 136 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Zdeněk Mirga
Jednání
13:157 C 120 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataJitka Nikodémová
Alena Pavlová
Ing. Jozef Richter
Richard Richter
Alena Šauerová
Jednání
14:007 C 130 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataFelix Sviastyn
Aneta Sviastynová
Jednání
09:000 NC 1603 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:004 P A NC 88 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osoba
Jana Novotná
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Petr Novotný
Jednání
13:000 P 281 / 2010č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaEva PražákováJednání
13:004 P A NC 191 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
14:000 P 22 / 2008č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaNezletilá osobaJednání
08:303 C 134 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Milan Balko
BOHEMILK, a.s.
Přípravné jednání
13:153 C 144 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.ČEZ Distribuce, a.s.
Jaroslav Čihák
Jednání
14:003 C 130 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Agentura Česká inkasní, s. r. o.
Veronika Jandáčková
Vyhlášení rozsudku
14:003 C 164 / 2018č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Václav Daněk
Stanislav Tomeš
JednáníAno

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0012 C 162 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejTomáš Ficenec
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
08:3012 C 166 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejRobin Birdáč
Česká pojišťovna, a.s.
JednáníAno
09:0012 C 160 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejInvestCapital LTD
David Jirous
Jednání
09:3012 C 163 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejMatěj Juchelka
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:0012 C 169 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejPavel Cvejn
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
13:3012 C 161 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejTomáš Michalčík
Markéta Michalčíková
Jednání
13:0012 C 150 / 2019č.dv.10/ I. poschodíMgr. Rott OndřejRadek Lorenc
Hana Lorencová
Jednání
08:0013 C 395 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavPavel Šabata
Roman Šabata
Jednání
08:4513 C 29 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavDABONA s.r.o.
Dobrovolný svazek obcí Jaroměřsko
Star, a.s.
Jednání
10:1513 C 311 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavB2 Kapital Czech Republic s.r.o.
Anna Dana Krčmářová
Jednání
13:0013 C 140 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Findejs StanislavIva Lingrová
Obec Lípa nad Orlicí
JednáníAno
09:306 C 66 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalJosef Čepela
Věra Čepelová
Jednání
10:306 C 172 / 2018č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalZdeněk Bednář
Katarína Bednářová
Veronika Mazurová
Jiří Vídeňský
Jiří Vídeňský
Jednání
13:306 C 58 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalRoman Landa
Jarmila Masaříková
Jednání
09:005 P A NC 385 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
09:000 P 156 / 2004č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Okresní státní zastupitelství v Rychnově nad Kněžnou
Jednání
10:000 P 53 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednání
10:005 P A NC 244 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Markéta Brossmannová
Jednání
10:300 P 200 / 2014č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
10:305 P A NC 280 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefEvžen Fojcík
Nezletilá osoba
Eliška Kirschlagerová
Jednání
13:000 NC 1646 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osobaJednáníAno
13:005 P A NC 312 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNikola Červinková
Šimon Funfera
Nezletilá osoba
JednáníAno
14:000 P 13 / 2017č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:005 P A NC 329 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rada JosefTomáš Vogl
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 NC 1251 / 2018č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaIvanka SmolováJednání
09:004 P A NC 47 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
09:004 P A NC 99 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
09:450 NC 1231 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaMarie SkácelováJednání
09:454 P A NC 100 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
09:454 P A NC 101 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
10:300 NC 1234 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJiří PlocekJednání
10:304 P A NC 48 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
10:304 P A NC 29 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
13:004 P A NC 96 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
13:004 P A NC 97 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
13:000 P 123 / 2018č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaMiroslava PokornáJednání
13:450 P 235 / 2015č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaMarie BittnerováJednání
13:454 P A NC 123 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
13:454 P A NC 124 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
14:200 P 184 / 2004č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaMichal AndršJednání
14:204 P A NC 171 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání
14:204 P A NC 172 / 2019č.dv.41/II. poschodíJUDr. Kačírková Hermanová KateřinaJednání

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:451 T 137 / 2018č.dv.10/ I. poschodíJUDr. Fuks JiříPatrik MinarčíkHlavní líčení
09:306 C 83 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalCENTROPOL ENERGY, a.s.
Ivo Nedvídek
Vyhlášení rozsudkuAno
09:356 C 84 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalVojtěch Rejdaj
JUDr. Paulína Skaličková
Vyhlášení rozsudku
09:406 C 85 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalBohemia Faktoring, a.s.
Vladislav Šmíd
Vyhlášení rozsudku
10:006 C 220 / 2018č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalHelena Binková
Miroslav Hánl
Jednání
13:156 C 90 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Andrea Papš
Jednání
13:306 C 86 / 2019č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalAXA pojišťovna a.s.
Kateřina Krahulcová
Jednání
14:006 C 75 / 2018č.dv.19/I. poschodíMgr. Strnad MichalČeská republika - Státní pozemkový úřad
Kateřina Šepeĺáková
Jednání
09:0012 C 81 / 2018č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejČeská republika - Státní pozemkový úřad
Eva Havlová
Jana Krsová
Věra Novotná
Milada Skořepová
Hana Vondrovská
Jednání
13:0012 C 159 / 2019č.dv.30/II. poschodíMgr. Rott OndřejČEZ Distribuce, a.s.
Ing. Jan Macháček
Jednání
08:303 C 153 / 2019č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Roman Myška
Jana Myšková
Jednání
08:303 C 164 / 2018č.dv.5/přízemí - detašované pracovištěJUDr. Fuks Jiří Ph.D.Václav Daněk
Stanislav Tomeš
JednáníAno

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:302 T 78 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaRastislav LettrichHlavní líčení s dokazováním
14:002 T 84 / 2019č.dv.11/ I. poschodíJUDr. Marková VáclavaLuboš DerhajHlavní líčení
08:157 C 63 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataEva Gunarová
Město Rychnov nad Kněžnou
Jednání
09:157 C 22 / 2018č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataHana Dománková
Ing. Pavel Vilímek
Jednání
10:007 C 161 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataJosef Suchánek
Martina Suchánková
Jednání
13:157 C 164 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataAXA pojišťovna a.s.
Viktor Mazák
Jednání
13:203 C 132 / 2019č.dv.30/II. poschodíJUDr. Plná RenataDavid Dvořák
Miroslav Šmíd
Vyhlášení rozsudku
08:0013 C 266 / 2019č.dv.41/II. poschodíMgr. Findejs StanislavVladimír Balcar
Radomíra Balcarová
Mgr. Alena Svátková
Jednání
13:0013 C 391 / 2019č.dv.41/II. poschodíMgr. Findejs StanislavIng. Petr Smola
Iveta Smolová
Jednání
13:4513 C 381 / 2019č.dv.41/II. poschodíMgr. Findejs StanislavPavel Šimek
Karolína Šimková
Vyhlášení rozsudku

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Rychnov nad Kněžnou

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
14:0011 T 44 / 2019č.dv.11/ I. poschodíMgr. Rejfek TomášVýslechAno