Okresní soud Sokolov

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Sokolov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:007 C 310 / 2018jednací síň č. 135JUDr. Burachovičová MartinaKHL-EKO, a.s.
David Valenta
Jednání
13:007 C 141 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Burachovičová MartinaJednání
08:0012 C 429 / 2018jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanHana Brožovská
nezl. Matyáš Brožovský
Miroslav Brožovský
nezl. Štěpán Brožovský
Letecké akrobatické centrum Karlovy Vary v likvidaci
Jednání
09:0012 C 56 / 2019jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanJiří Novák
Pavel Štrébl
Vyhlášení rozsudku
08:0040 NC 1004 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:0013 P A NC 65 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaMěsto ChodovJednání
08:3013 P A NC 134 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:3013 P A NC 135 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:3040 P 207 / 2018jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:0040 NC 28075 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:0013 P A NC 129 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3040 P 24 / 2018jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:3013 P A NC 143 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osobaJednání
10:0014 P 66 / 2015jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
10:0013 P A NC 102 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Úřad práce ČR - krajská pobočka v Karlových Varech, Kontaktní pracoviště Karlovy Vary
Jednání
11:0013 P 10 / 2006jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
11:0013 P A NC 91 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osobaJednání
08:3021 T 4 / 2018jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavArnošt Balog
Roman Balog
Hlavní líčení
10:0021 T 19 / 2017jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavMiroslav VeselýVeřejné zasedání
10:3021 T 15 / 2018jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavVeřejné zasedání
12:0021 T 28 / 2019jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavJana BurdováHlavní líčení s dokazováním
08:0019 T 9 / 2019jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaIvan SivákHlavní líčení s dokazováním
10:006 T 17 / 2019jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaHlavní líčení s dokazováním
12:306 T 97 / 2018jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaMartin KuchařHlavní líčení s dokazováním
14:006 T 27 / 2019jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaHlavní líčení s dokazováním
08:0014 P A NC 104 / 2018jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0040 P 277 / 2017jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Sokolov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0041 P A NC 151 / 2019č.dv. 211/ II. NPBc. Zímová VeronikaNezletilá osobaVýslech
09:0040 NC 32009 / 2019č.dv. 211/ II. NPBc. Zímová VeronikaVýslech
10:0014 P 98 / 2011č.dv. 211/ II. NPBc. Zímová VeronikaVýslech
09:3023 C 25 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Sedláček FrantišekAlbín Baláž
Česká pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:0023 C 193 / 2018jednací síň č. 144Mgr. Sedláček FrantišekJednání
13:0029 EXE 3465 / 2011jednací síň č. 144Mgr. Sedláček FrantišekJednáníAno
08:5033 C 117 / 2019jednací síň č. 145Mgr. Čepická RadkaČEZ Prodej, a.s.
Lenka Stanislavová
Vyhlášení rozsudku
09:0033 C 135 / 2019jednací síň č. 145Mgr. Čepická RadkaJednání
10:0033 C 137 / 2019jednací síň č. 145Mgr. Čepická RadkaJednání
08:0019 T 62 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilNatálie Chvojsíková
Miroslav Zábel
Hlavní líčení s dokazováním
12:3019 T 187 / 2018jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilVeřejné zasedání
12:452 T 99 / 2014jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilVeřejné zasedání
08:0024 T 18 / 2019jednací síň č. 229JUDr. Siegelová GabrielaErik Milo
Ivan Milo
Pavel Milo
Tomáš Milo
Hlavní líčení s dokazováním
12:3024 T 32 / 2018jednací síň č. 229JUDr. Siegelová GabrielaPeter KrokaHlavní líčení
08:0040 P 84 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavJednání
08:0038 P A NC 52 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavNezletilá osobaJednání
09:0040 NC 28086 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavJednání
09:0038 P A NC 71 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavNezletilá osobaJednání
10:0040 P 105 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavJednání
10:0038 P A NC 70 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavNezletilá osobaJednání
10:4038 P A NC 65 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavNezletilá osobaJednáníAno
10:4040 NC 32008 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavJednáníAno
11:3040 P 133 / 2018jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavJednání
11:3038 P A NC 56 / 2019jednací síň č. 241Mgr. Janků StanislavNezletilá osobaJednání
08:0014 P A NC 56 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaČeská republika - Úřad práce České republiky
Nezletilá osoba
Jednání
08:0014 P A NC 151 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osoba
Miroslav Votruba
Miluše Votrubová
Jednání
08:0040 P 43 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:1540 NC 8005 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:1513 P A NC 120 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:3014 P A NC 107 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaDavid Kavur
Erika Retzerová
Jednání
08:3014 P 152 / 2000jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:4035 PP 63 / 2019Věznice Kynšperk nad OhříJUDr. Tomeš MilanJozef PišojaVeřejné zasedání
08:5035 PP 101 / 2019Věznice Kynšperk nad OhříJUDr. Tomeš MilanMartin BrožVeřejné zasedání
08:5035 PP 99 / 2019Věznice Kynšperk nad OhříJUDr. Tomeš MilanVladimír KrchovVeřejné zasedání
09:1035 PP 103 / 2019Věznice Kynšperk nad OhříJUDr. Tomeš MilanZdeněk SýkoraVeřejné zasedáníAno

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Sokolov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3016 C 136 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Zdeňka Schönigelová
JednáníAno
09:0016 C 137 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Pavel Halaj
Jednání
09:3016 C 130 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Monika Vlčková
Jednání
13:0016 C 126 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaOndřej Halaj
MONETA Money Bank, a.s.
Jednání
13:3016 C 127 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaPavel Berki
InvestCapital Ltd
Jednání
14:0016 C 122 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaIntrum Czech, s.r.o.
Pavel Kovařčík
Jednání
14:3016 C 125 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaIvana Forsterová
SIM PŮJČKA s.r.o.
Jednání
08:3042 C 128 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraAir Bank a.s.
Mike Juřík
Jednání
08:5042 C 127 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraDenis Cam
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:1042 C 126 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraOPR-Finance s.r.o.
Sabina Žemličková
Jednání
09:5042 C 125 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraInvestCapital Ltd
Romana Škrleová
Jednání
10:1042 C 137 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraAndrea Červeňáková
Provident Financial, s. r. o.
Jednání
10:3042 C 135 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraMichal Jelínek
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:5042 C 129 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Voštová VěraKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Marek Mirga
Jednání
08:0012 C 148 / 2019jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanJednání
08:0012 C 158 / 2015jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanRudolf Oračko
Zoltán Oračko
JednáníAno
08:3037 NC 1020 / 2018jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanJednání
08:3037 P A NC 23 / 2018jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanNezletilá osobaJednání
10:0012 C 93 / 2019jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanJednání
12:3012 C 131 / 2019jednací síň č. 144JUDr. Tatár MilanLibor Kazaňák
Ing. Jan Kraus
Jednání
08:0011 C 387 / 2018jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
Mgr. Dana Wittnerová
Jednání
08:0040 P 85 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:0013 P A NC 110 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osobaJednání
08:3014 P 130 / 2012jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:3013 P A NC 99 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
08:3013 P A NC 100 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:0040 P 55 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:0013 P A NC 68 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osobaJednání
09:3040 P 290 / 2017jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
09:3013 P A NC 153 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osobaJednání
10:0014 P 114 / 2010jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaJednání
10:0013 P A NC 190 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Červená DanaNezletilá osoba
Petra Fridrichová
Jednání
08:003 T 28 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítJiří KuršHlavní líčení s dokazováním
09:003 T 31 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítJan Kuročka
Šárka Vojtová
Hlavní líčení s dokazováním
13:003 T 55 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítHlavní líčení s dokazováním
08:0021 T 41 / 2016jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavČeněk ZimaHlavní líčení s dokazováním
10:0031 NT 2003 / 2019jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavVeřejné zasedání
12:0024 TM 8 / 2019jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavNezletilá osoba
Rudolf Lazar
Hlavní líčení s dokazováním
12:3021 T 32 / 2019jednací síň č. 228JUDr. Krůšek RadoslavRoman RoupecHlavní líčení s dokazováním
08:3024 T 64 / 2017jednací síň č. 229JUDr. Siegelová GabrielaMiloš ČernýHlavní líčení
10:0024 T 13 / 2019jednací síň č. 229JUDr. Siegelová GabrielaHelena TurkováHlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Sokolov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0018 NC 76 / 2017č.dv. 117/přízemíLehká MarieJednání
09:0040 P 143 / 2019č.dv. 211/ II. NPBenešová LenkaJednání
10:0040 NC 28097 / 2019č.dv. 211/ II. NPBc. Zímová VeronikaVýslech
10:0041 P A NC 158 / 2019č.dv. 211/ II. NPBc. Zímová VeronikaNezletilá osobaVýslech
10:009 C 390 / 2018jednací síň č. 133JUDr. Szalonnás OndřejBARKOTEX PRAHA spol. s.r.o.
ISSO-Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o.
JednáníAno
08:307 C 134 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Burachovičová MartinaJednání
09:307 C 25 / 2018jednací síň č. 135JUDr. Burachovičová MartinaAnna Kalinová
Jana Martinovská
Jednání
13:007 C 73 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Burachovičová MartinaTomáš Pytl
Martina Pytlová
Martina Pytlová
Jednání
08:3014 P 92 / 2009jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
08:3041 P A NC 120 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
08:3041 P A NC 121 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
10:3040 NC 17003 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
10:3041 P A NC 125 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osobaJednání
11:1540 NC 17004 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
11:1541 P A NC 126 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osobaJednání
12:4540 P 106 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
12:4541 P A NC 141 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osobaJednání
09:0033 C 91 / 2018jednací síň č. 145Mgr. Čepická RadkaZuzana Polívková
Tirozet s.r.o.
Jednání
13:0033 C 136 / 2019jednací síň č. 145Mgr. Čepická Radkainnogy Energie, s.r.o.
Kateřina Siváková
Jednání
08:1542 C 136 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraRobin Iser
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:3542 C 133 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraJan Pálko
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:5542 C 138 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraStanislav Hošťálek
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
09:1542 C 134 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraMarek Zachatý
Zaplo Finance s.r.o.
Jednání
09:3542 C 132 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraInvestCapital Ltd
Marcela Kretová
Jednání
09:5542 C 131 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraInvestCapital Ltd
Imrich Kovacsik
Jednání
10:1542 C 124 / 2019jednací síň č. 148JUDr. Voštová VěraJaromír Čmel
TOMMY STACHI s.r.o.
Jednání
08:0019 T 54 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilJan Čonka
Václav Lazar
Hlavní líčení s dokazováním
10:0019 T 63 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilAnna TavaliováHlavní líčení s dokazováním
12:3019 T 24 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Pešina EmilJan RehákHlavní líčení s dokazováním
08:0010 C 141 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Larisa Maňkutová
Jednání
08:2010 C 140 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tomáš Vařil
Jednání
08:3010 C 143 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaČeská pojišťovna a.s.
František Rakaš
Jednání
08:4010 C 144 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaMarie Cingelová
Česká pojišťovna a.s.
Jednání
09:0010 C 146 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Stanislav Krupička
Jednání
09:1510 C 162 / 2019jednací síň č. 241JUDr. Hovorková IvanaJednání
08:0040 P 61 / 2016jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:0014 P A NC 161 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osobaJednání
08:1540 NC 28029 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:1514 P A NC 40 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osobaJednání
08:3040 NC 32005 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:3014 P A NC 102 / 2019jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osobaJednání
08:4040 NC 28239 / 2018jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaJednání
08:4014 P A NC 364 / 2018jednací síň č. 242Mgr. Matějková HanaNezletilá osobaJednání
08:0036 PP 60 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaPetr NovákVeřejné zasedání
08:1536 PP 59 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaRobert TkáčVeřejné zasedání
08:3031 NT 11036 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaJan ŽigaVeřejné zasedání
08:4536 PP 73 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaMiroslav KošařVeřejné zasedání
09:0036 PP 75 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaPatrik SeichterVeřejné zasedání
09:1536 PP 9 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaLukáš LavenVeřejné zasedání
09:4036 PP 78 / 2019Věznice Horní SlavkovJUDr. Siegelová GabrielaFrantišek ZemanVeřejné zasedání

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Sokolov

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3016 C 129 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaAgentura Česká inkasní, s. r. o.
Markéta Schilhablová
Jednání
09:0016 C 140 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaDe vries Justitia s.r.o.
Jakub Hřib
Jednání
09:3016 C 99 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaI-Xon a.s.
Marta Jahnová
Jednání
10:0016 C 131 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaCOREFIN s.r.o.
Jan Haselbauer
Jednání
10:4016 C 132 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Lucie Soukupová
Jednání
10:5016 C 133 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaLadislav Horváth
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
11:0016 C 135 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaZdeněk Kalina
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
11:1016 C 134 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Michael Roscher
Jednání
13:0016 C 139 / 2019jednací síň č. 133Mgr. Pokorná LenkaČP Distribuce a.s.
Kateřina Janatová
Jednání
08:5020 C 50 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavI-Xon a.s.
Petr Šlajs
Jednání
09:5020 C 40 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavInvestCapital Ltd
Jessica Kalabusová
Jednání
10:0020 C 68 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavNikola Kováčová
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:1020 C 65 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Daniela Zitzmannová
Jednání
10:2020 C 66 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavMichaela Hladíková
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:3020 C 67 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jan Slepčík
Jednání
10:3520 C 72 / 2019jednací síň č. 135JUDr. Simet JaroslavKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Kristýna Vagingerová
Jednání
08:3040 P 97 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
08:3041 P A NC 124 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osoba
František Pospěch
Hana Pospěchová
Nezletilá osoba
Jednání
11:0014 P 117 / 2005jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
11:0041 P A NC 161 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osobaJednání
12:3040 NC 8004 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaJednání
12:3041 P A NC 113 / 2019jednací síň č. 144Mgr. Pavlíčková AndreaNezletilá osoba
Dagmar Vreven
Jednání
08:0011 C 60 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírSpolečenství vlastníků Mánesova čp. 1652-1653 Sokolov
Marie Vachková
Jednání
08:3011 C 165 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírJednání
08:5011 C 163 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírČeská kancelář pojistitelů
Václav Klinger
Jednání
08:5511 C 158 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírAlexander Hanko
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:0011 C 103 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírDirect pojišťovna, a.s.
Milan Jožko
Jednání
09:3011 C 19 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Václav Vašíček
Ilona Vašíčková
Jednání
10:0011 C 153 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírJednání
10:3011 C 161 / 2019jednací síň č. 145JUDr. Hovorka VladimírDirect pojišťovna, a.s.
Pavel Simon
Vyhlášení rozsudku
08:003 T 60 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítStanislav LackoHlavní líčení s dokazováním
09:003 T 37 / 2019jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 111 / 2017jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítMilan BubeníkVeřejné zasedání
13:153 T 54 / 2015jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítKazimír HilkoVeřejné zasedání
13:303 T 98 / 2018jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítVeřejné zasedání
14:003 T 110 / 2018jednací síň č. 226Mgr. Kastl VítIrena WinterováVeřejné zasedání
08:002 T 126 / 2016jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaVeřejné zasedání
08:302 T 102 / 2016jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaVeřejné zasedání
09:006 T 73 / 2014jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaJosef HeřmanVeřejné zasedání
12:0035 PP 238 / 2014jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaVáclav ČernohorskýVeřejné zasedání
12:306 T 57 / 2018jednací síň č. 229Mgr. Kordíková DanaHlavní líčení