Okresní soud Šumperk

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:303 T 183 / 2014č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírLenka Cinková
Ing. Martin Dobeš
Hlavní líčení
13:001 T 91 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
13:301 T 96 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
13:451 T 98 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
08:55208 C 68 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelCreditKasa s.r.o.
Sabina Plaskurová
Vyhlášení rozsudku
09:008 C 245 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelLenka Filipová
HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o.
Jednání
09:558 C 30 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelTrenkwalder a.s.
Ladislav Zouhar
Vyhlášení rozsudku
10:008 C 14 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelMinisterstvo spravedlnosti
MUDr. Jiří Záhejský
JednáníAno
08:304 TM 7 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaNezletilá osobaHlavní líčení
09:454 TM 6 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaNezletilá osobaHlavní líčení
13:154 T 81 / 2017č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaVeřejné zasedání
09:0015 C 136 / 2017č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraJUDr. Jarmila Cindrová
JUDr. Petr Jašek
Jednání
10:3015 C 229 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraMartin Vágner
Vojenská nemocnice Olomouc
Vyhlášení rozsudku
10:4515 C 67 / 2019č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraAllianz pojišťovna, a.s.
Milan Maier
Vyhlášení rozsudku
13:0015 C 82 / 2015č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraIng. Petr Kudlička
JUDr. Dalimil Mika LL.M.
Martin Stříbrný
Jednání
15:0015 C 42 / 2019č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraPetr Vizina
Petra Vizinová
Jednání
09:0010 C 102 / 2019č. dv. 31, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaIng. Milan Bielik
Mgr. Kateřina Bieliková
Jednání
12:5534 NC 204 / 2018č. dv. 31, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňVýslech
12:5534 P A NC 61 / 2018č. dv. 31, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňVýslech
12:5534 P A NC 62 / 2018č. dv. 31, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňVýslech
08:0040 P 167 / 2014č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
08:0012 P A NC 35 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Andrea Dychová
Petr Janíček
Nezletilá osoba
Jednání
08:0012 P A NC 36 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Andrea Dychová
Petr Janíček
Nezletilá osoba
Jednání
09:3012 NC 33 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Martin Holouš
Martina Kaňáková
Jednání
09:3012 P A NC 118 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Martin Holouš
Nezletilá osoba
Martina Kaňáková
Jednání
12:5040 P 237 / 2004č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Emil BerčákVyhlášení rozsudku
13:0040 P 68 / 2017č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
13:0012 P A NC 47 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Alena Legierska
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Tomáš Legierski
Jednání
13:0012 P A NC 48 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Alena Legierska
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Tomáš Legierski
Jednání
08:1513 NC 2502 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:1513 P A NC 106 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
09:1513 P 94 / 2006č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
09:1513 P A NC 100 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaIng. Tomáš Aberle
Nezletilá osoba
Petra Vysloužilová
Jednání
13:0040 P 185 / 2004č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
13:0013 P A NC 122 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Radim Kozar
Nezletilá osoba
Iveta Nezbedová
Jednání
14:1540 P 557 / 2016č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
14:1513 P A NC 117 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Petra Sobalová
Jednání
08:0040 P 40 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaJednání
08:0030 P A NC 52 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaDenis Malíček
Nezletilá osoba
Lenka Malíčková
Jednání
09:0040 P 51 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaJednání
09:0030 P A NC 72 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaNezletilá osoba
David Michálek
Veronika Šviková
Jednání
10:0040 P 100 / 2013č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaJednání
10:0030 P A NC 117 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaVáclav Caha
Nezletilá osoba
Lenka Cahová
Jednání
11:0030 NC 37 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaPavel Jaroš
Kristýna Jarošová
Jednání
11:0030 P A NC 139 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaNezletilá osoba
Pavel Jaroš
Kristýna Jarošová
Nezletilá osoba
Jednání
13:0040 P 121 / 2015č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaIvan Mrázek
Lenka Mrázková
Jednání
13:0030 P A NC 24 / 2019č. dv. 8, přízemíMgr. Blažková RadkaAlena Miková
Ivan Mrázek
Nezletilá osoba
Jednání

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:152 T 44 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaHlavní líčení
10:002 T 52 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaPavla ČechováHlavní líčení
11:002 T 298 / 2014č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaJaroslav ŠulcVeřejné zasedání
13:002 T 21 / 2014č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
13:152 T 67 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaMartin FořtíkHlavní líčení
08:3010 C 210 / 2017č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaŠtěpánka Hrubá
Luboš Ulrich
Ludmila Ulrichová
JednáníAno
08:30210 C 48 / 2017č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaIng. Stanislav Kleibl
Myslivecký spolek"skalka "Police - Bezděkov
JednáníAno
13:009 C 61 / 2015č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaTomáš Komárek
František Rýznar
Jednání
14:0040 P 206 / 2012č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednáníAno
14:0033 P A NC 17 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednáníAno
14:0033 P A NC 18 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednáníAno
08:309 C 195 / 2017č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Miroslav Žváček
Petra Žváčková
Jednání
13:309 C 35 / 2019č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Miloslav Příhoda
Jana Příhodová
Jednání
14:009 C 49 / 2019č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Milan Hroch
Jana Hrochová
Jednání
09:0040 P 619 / 2015č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Výslech
08:303 T 246 / 2014č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaVeřejné zasedání
08:503 T 216 / 2015č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaIvo ŤuikVeřejné zasedání
09:156 T 90 / 2018č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaJana KlimentováHlavní líčení
10:156 T 30 / 2019č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaHlavní líčení
13:006 T 48 / 2019č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaRoman Dočkal
Daniel Doupovec
Viktorie Kateřina Šuláková
Hlavní líčení
08:0018 C 244 / 2017na místě samémMgr. Lipenský Milan J.Ing. Zdenek Stephan Kollarz Hartelmüller
Bohumil Nesét
Jednání

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0040 P 152 / 80č. dv. 1b, přízemíBc. Vlčková MarkétaVýslech
08:152 T 188 / 2018č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaMichal Merčák
Michaela Mlčochová
Hlavní líčení
10:302 T 68 / 2018č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
10:452 T 82 / 2014č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
13:002 T 71 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaHlavní líčení
13:001 T 39 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírJaromír VovesnýHlavní líčení
08:508 C 21 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelJan Horníček
Intrum Czech, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:558 C 57 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelInvestCapital Ltd
Jakub Slíž
Vyhlášení rozsudku
09:008 C 47 / 2016č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelRadomír Blümel
Svatava Blümelová
Jednání
10:308 C 3 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelMichal Boxan
Sprif s.r.o.
Jednání
10:358 C 23 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelMichal Boxan
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
12:558 C 184 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelJana Nátěstová
Uzeniny ze statku Mohelnice s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 160 / 2016č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelMgr. Ivana Hanáková
Obec Sudkov
Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace
Jednání
10:004 T 64 / 2018č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaHlavní líčení
09:0015 C 153 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraKarel Neubauer
Zuzana Neubauerová
Jednání
10:3015 C 30 / 2019č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraMgr. Tereza Karlíková
Mgr. Petr Vočka
Jednání
13:0015 C 173 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraJosef Grézl
Tereza Grézlová
Jednání
14:0015 C 44 / 2019č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraFrantišek Bednář
Renata Bednářová
JednáníAno
14:4515 C 84 / 2019č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraIng. Vítězslav Štěpán
Mgr. Miroslava Štěpánová
JednáníAno
08:009 C 84 / 2017č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Lubomír Kot
Iveta Kotová
Jednání
13:309 C 89 / 2019č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Miloš Unzeitig
Helena Unzeitigová
Jednání
09:3018 C 94 / 2019č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Ivana Černá
Karel Černý
Jednání
10:0018 C 11 / 2019č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Josef Seidenglanz
Kamila Seidenglanzová
Jednání
10:3018 C 66 / 2019č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Rostislav Svoboda
Pavlína Svobodová
Jednání
13:0018 C 122 / 2017č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Eliška Bräuerová
Josef Husárek
Jitka Husárková
Jednání
09:0012 NC 31 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Bohumil Jelínek
Renata Jelínková
Jednání
09:0012 P A NC 112 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Bohumil Jelínek
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Renata Jelínková
Jednání
10:0012 NC 1302 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Miroslav Žvátora
Pavlína Žvátorová
Jednání
10:0012 P A NC 102 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Miroslav Žvátora
Nezletilá osoba
Pavlína Žvátorová
Jednání
13:0040 P 166 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
13:0012 P A NC 357 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Nezletilá osoba
Ivan Gábor
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Ivana Miková
Jednání
14:0012 NC 35 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Zdeněk Bursa
Vladislava Bursová
JednáníAno
14:0012 P A NC 125 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Zdeněk Bursa
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Vladislava Bursová
JednáníAno
09:006 T 122 / 2018č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaFrantišek KroupaHlavní líčení
08:1540 P 36 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:1513 P A NC 138 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Vilém Lehar
Iveta Leharová
Jednání
10:4513 NC 1304 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaMarie ZuščichováJednání
10:4513 P A NC 151 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Marie Zuščichová
Jednání
13:0032 NC 30 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaPetr Heděnec
Pavlína Körnerová
Jednání
13:0032 P A NC 113 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Petr Heděnec
Pavlína Körnerová
Jednání
08:0040 P 44 / 2016na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
08:0034 P A NC 1 / 2019na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
08:0034 P A NC 2 / 2019na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
08:1040 P 174 / 2015na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech
08:1033 P A NC 15 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech
08:1033 P A NC 16 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech
08:4040 P 3 / 2016na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
08:4034 P A NC 173 / 2018na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
08:4034 P A NC 174 / 2018na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
09:1040 P 37 / 2011na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
09:1034 P A NC 198 / 2018na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech
09:1034 P A NC 199 / 2018na místě samémMgr. Vaníčková EliškaVýslech

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:009 NC 601 / 2019č. dv. 14, I. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Lucie VavrečkováVýslech
10:009 P A NC 2 / 2019č. dv. 14, I. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Nezletilá osoba
Lucie Vavrečková
Výslech
08:3010 C 227 / 2017č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaMarcela Langrová
Jan Světlík
Jiří Světlík
Jednání
12:5510 C 54 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaZuzana Bínová
Generali Pojišťovna a.s.
Vyhlášení rozsudku
13:0010 C 199 / 2018č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaLeoš Tomášek
Lucie Tomášková
Jednání
08:304 T 24 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaJosef MazuchHlavní líčení s dokazováním
13:0034 P A NC 61 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňJednání
13:0034 P A NC 62 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňJednání
13:0034 NC 204 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaPetr BočáňJednání
08:00209 C 25 / 2018č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Ludmila Lazebníčková
Stavební bytové družstvo Zábřeh
Jednání
13:30209 C 18 / 2018č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Jana Hartová
Mgr. Oldřich Vepřek
JednáníAno
08:1511 P 9 / 2006č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:1513 P A NC 12 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaTibor Škop
Nezletilá osoba
Marcela Škopová
Jednání
09:3040 P 38 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
09:3013 P A NC 51 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Kateřina Struhárová
Jednání
10:1513 NC 22 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaPetr Čepa
Věra Čepová
Jednání
10:1513 P A NC 116 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Petr Čepa
Nezletilá osoba
Věra Čepová
Jednání
13:0013 NC 952 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJiřina Crháková
Josef Smolen
Marie Staňková
Jednání
13:0013 P A NC 8 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJosef Smolen
Nezletilá osoba
Marie Staňková
Jednání

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:152 T 85 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaLadislav GrundzaHlavní líčení
08:152 T 117 / 2016č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaPetr JonHlavní líčeníAno
10:152 T 138 / 2015č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
10:452 T 30 / 2015č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
08:3010 NC 701 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJaníčková ZdeňkaAleš Šteiner
Michaela Šteinerová
Výslech
08:3010 P A NC 1 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJaníčková ZdeňkaAleš Šteiner
Michaela Šteinerová
Nezletilá osoba
Výslech
09:003 T 120 / 2016č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaIng. Libor Dostál
Mgr. Jaroslav Králík
Hlavní líčení
09:00218 C 26 / 2018č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Miroslav Hovorka
Daniel Skýva
Jednání