Okresní soud Šumperk

Pondělí 22. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 23. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:152 T 35 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaHlavní líčení
10:302 T 117 / 2015č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaTomáš VlčekVeřejné zasedání
13:302 T 30 / 2017č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaVeřejné zasedání
14:002 T 299 / 2013č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaMartin KratochvílVeřejné zasedání
09:1516 C 52 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaČeská spořitelna, a.s.
Filip Pavlík
Vyhlášení rozsudku
09:2016 C 53 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaMedius Office Collection s.r.o.
Marek Patsch
Vyhlášení rozsudku
09:3016 C 21 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaIntrum Czech, s.r.o.
Eduard Zimmermann
Vyhlášení rozsudku
09:40216 C 72 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaRenata Horváthová
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:5016 C 36 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaESSOX s.r.o.
Vladimír Jorgos Kymadze
Vyhlášení rozsudku
10:0016 C 73 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaAlena Pekarovičová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Vyhlášení rozsudku
12:3010 C 11 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaMartin Scheuter
Simona Scheuterová
Jednání
13:1510 C 12 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaRadoslav Šín
Monika Šínová
Jednání
08:009 C 120 / 2018č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.MVDr. Luboš Tylšar
Tereza Tylšarová
Jednání
09:009 C 231 / 2017č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Marie Durcová
Petr Durec
Kazimír Kolman
JednáníAno
10:309 C 39 / 2019č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Jan Fuksa
Bc. Daniela Fuksová
Jednání
13:009 C 42 / 2014č. dv. 30, II. poschodíJUDr. Sedláčková Adéla LL.M.Petr Choutka
Ing. Jarmila Choutková
Vojtěch Černohous
Mgr. Lenka Vojáčková
Jednání
13:0040 P 237 / 2004č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Emil BerčákJednání
13:0012 P A NC 347 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Petr Bachroň
Nezletilá osoba
Pavla Berčáková
Jednání
08:303 T 76 / 2015č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaVeřejné zasedání
09:003 T 175 / 2014č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaVeřejné zasedání
09:203 T 148 / 2014č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaVeřejné zasedání
09:403 T 128 / 2014č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaAlena RosulkováVeřejné zasedání
10:006 T 23 / 2019č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaPavel FaltýnekHlavní líčení
08:1513 NC 3203 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaLibuše Majstryszinová
Mgr. Petra Voglová
Výslech
08:1513 P A NC 89 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaLibuše Majstryszinová
Mgr. Petra Voglová
Výslech
08:1513 P A NC 66 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaLibuše Majstryszinová
Mgr. Petra Voglová
Výslech
08:2034 NC 1 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaJosef Cikryt
Bohuslava Cikrytová
Výslech
08:2034 P A NC 17 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaJosef Cikryt
Bohuslava Cikrytová
Výslech
08:4033 NC 18 / 2018na místě samémMgr. Pribilincová EvaFrantišek Vogl
Zdenka Voglová
Výslech
08:4033 P A NC 193 / 2018na místě samémMgr. Pribilincová EvaFrantišek Vogl
Zdenka Voglová
Výslech
09:0033 P A NC 183 / 2018na místě samémMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoVýslech
09:0033 NC 230 / 2018na místě samémMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoVýslech
09:0033 P A NC 182 / 2018na místě samémMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoVýslech
09:2040 P 206 / 2012na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech
09:2033 P A NC 17 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech
09:2033 P A NC 18 / 2019na místě samémMgr. Pribilincová EvaVýslech

Středa 24. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:0030 NC 1501 / 2019č. dv. 1b, přízemíBc. Vlčková MarkétaVýslech
08:152 T 202 / 2018č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaJosef NejezchlebaHlavní líčení
09:302 T 47 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaPetr EbsterHlavní líčení
13:002 T 50 / 2019č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaHlavní líčení
14:002 T 166 / 2016č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaMiroslav Kneifel
Jaroslav Opravil
Josef Štěrba
Veřejné zasedáníAno
14:302 T 298 / 2014č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaJaroslav ŠulcVeřejné zasedání
15:002 T 77 / 2014č. dv. 15, I. poschodíJUDr. Švaňhalová JanaFrantišek Sklenář
Lukáš Školník
Veřejné zasedání
10:00216 C 75 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Řežuchová SimonaPROFI CREDIT Czech, a.s.
Helena Šimková
Jednání
10:001 T 8 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
13:001 NT 2801 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírVeřejné zasedání
13:301 T 49 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
14:001 T 24 / 2019č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírHlavní líčení
14:151 T 33 / 2017č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírAntonín NeumannVeřejné zasedání
14:301 T 209 / 2016č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírVeřejné zasedání
14:351 T 226 / 2014č. dv. 21, II. poschodíMgr. Kozák LubomírVeřejné zasedání
08:458 C 232 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelBohemia Faktoring, a.s.
Miloslav Hošek
Vyhlášení rozsudku
08:508 C 249 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelStanislav Cích
O.K.V. Leasing, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:558 C 276 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelSabina Smékalová
Whitestone Consulting a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:008 C 57 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelEva Makáňová
Obec Ruda nad Moravou
Jednání
12:558 C 7 / 2019č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelBohemia Faktoring, a.s.
Milan Hampl
Vyhlášení rozsudku
13:008 C 245 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelLenka Filipová
HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o.
Jednání
13:55208 C 42 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelCreditKasa s.r.o.
Gabriela Zdráhalová
Vyhlášení rozsudku
14:008 C 191 / 2018č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelInvestCapital Ltd
Aneta Labudová
Jednání
14:158 C 14 / 2015č. dv. 22, II. poschodíMgr. Janků PavelKamil Petr
Radek Stejskal
Vyhlášení rozsudku
08:304 T 15 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaJaroslava KlimkováHlavní líčení
09:004 T 18 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaOldřich ČechHlavní líčení
09:0015 C 182 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraAlžběta Cigánková
Libor Dušek
Jednání
10:3015 C 201 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraMiloslav Adámek
Stavební bytové družstvo Šumperk
Jednání
13:0015 C 82 / 2015č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraIng. Petr Kudlička
JUDr. Dalimil Mika LL.M.
Martin Stříbrný
Jednání
15:00215 C 49 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraTomáš Doubravský
Společenství vlastníků pro dům Šumavská 501/4, 509/6, 530/8, Šumperk
Jednání
16:0015 C 232 / 2018č. dv. 29, II. poschodíJUDr. Procházková VěraPatrik Kozák
Zuzana Kozáková
JednáníAno
08:3018 C 207 / 2018č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Marie Jatiová
Michaela Koutná
Roman Koutný
Jednání
13:0018 C 100 / 2017č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.Cekr CZ s.r.o.
Obec Sobotín
Jednání
08:0040 P 9 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
08:0012 P A NC 11 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Tomáš Paprsek
Věra Paprsková
Jednání
09:0040 P 202 / 2015č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Eva NovotnáJednání
09:0012 P A NC 390 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Ing. Jan Formel
Mgr. Petra Novotná
Nezletilá osoba
Jednání
10:0012 NC 13 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Patrik Štefančík
Jana Štefančíková
Jednání
10:0012 P A NC 34 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Patrik Štefančík
Jana Štefančíková
Nezletilá osoba
Jednání
13:0040 P 12 / 2008č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
13:0012 P A NC 407 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Nezletilá osoba
Milan Janíček
Martina Kozlovská
Jednání
14:0040 P 158 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
14:0012 P A NC 42 / 2019č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Nezletilá osoba
Petr Zendulka
Kateřina Zendulková
Jednání
10:006 T 87 / 2018č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaPetr HorvátHlavní líčení
12:306 T 59 / 2019č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaJiří MajdiakHlavní líčení
08:1540 P 204 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:1513 P A NC 412 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Milena Riflerová
Lukáš Serba
Jednání
10:1513 NC 73 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaIveta Kubíčková
Jindřich Macan
Jednání
10:1513 P A NC 370 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaIveta Kubíčková
Jindřich Macan
Nezletilá osoba
Jednání
13:0040 P 3 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
13:0013 P A NC 5 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJindřich Mrkva
Nezletilá osoba
Petra Sakáčová
Jednání
14:1513 NC 16 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaPetra Pechrová
Martin Stryk
Jednání
14:1513 P A NC 76 / 2019č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaPetra Pechrová
Martin Stryk
Nezletilá osoba
Jednání

Čtvrtek 25. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:457 C 3 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaVěra Kohoutková
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Jednání
09:306 EXE 477 / 2017č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaMatěj Mrkva
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
13:007 C 10 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaMiroslav Slončík
Jakub Zapletal
Jednání
08:3010 C 164 / 2015č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaPavel Kolář
Pavlína Kolářová
Jednání
13:0010 C 5 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Libor Mrázek
Jednání
08:304 T 11 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaJan DošekHlavní líčení
12:304 TM 2 / 2019č. dv. 26, II. poschodíMgr. Hajtmarová PavlínaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Hlavní líčení s dokazováním
08:0033 NC 18 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaFrantišek Vogl
Zdenka Voglová
Jednání
08:0033 P A NC 193 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaFrantišek Vogl
Zdenka Voglová
Jednání
08:3040 P 206 / 2012č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednání
08:3033 P A NC 17 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednání
08:3033 P A NC 18 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednání
09:3033 NC 230 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoJednání
09:3033 P A NC 182 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoJednání
09:3033 P A NC 183 / 2018č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJiří KošátkoJednání
10:1534 NC 1 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJosef Cikryt
Bohuslava Cikrytová
Jednání
10:1534 P A NC 17 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJosef Cikryt
Bohuslava Cikrytová
Jednání
13:0040 P 326 / 2002č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednání
13:0034 P A NC 48 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaJednání
13:3034 NC 209 / 2019č. dv. 29, II. poschodíMgr. Pribilincová EvaTomáš Klein
Soňa Kleinová
Jiný soudní rok
10:3013 NC 1101 / 2019č. dv. 3, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osobaJednání
10:3013 P A NC 86 / 2019č. dv. 3, přízemíJUDr. Hudcová AlenaNezletilá osoba
Marcela Šišková
Jednání
10:0040 P 202 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Jednání
10:0012 P A NC 405 / 2018č. dv. 4, přízemíJUDr. Kulhánková Lenka LL.M.Marie Terezie Králová
Nezletilá osoba
Zdeněk Schmidl
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:306 T 138 / 2018č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaIveta Mrnková
Vojtěch Valenta
Hlavní líčení
13:006 T 26 / 2019č. dv. 5, přízemíMgr. Macková ZuzanaKarel FojtíkHlavní líčení
08:0040 P 335 / 88č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:006 P A NC 113 / 2015č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
08:0013 P A NC 218 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaJednání
13:0013 NC 804 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaDavid Luknár
Tomáš Vlček
Kateřina Vlčková
Jednání
13:0013 P A NC 387 / 2018č. dv. 7, přízemíJUDr. Hudcová AlenaDavid Luknár
Nezletilá osoba
Tomáš Vlček
Kateřina Vlčková
Jednání

Pátek 26. 04. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Šumperk

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:547 C 97 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaBellicus gym Šumperk
Vodafone Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:577 C 103 / 2018č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaTomáš Kozar
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:007 C 1 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaČEZ Prodej, a.s.
Stanislav Šoustar
Vyhlášení rozsudku
09:037 C 3 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Marcela Gogová
Vyhlášení rozsudku
09:067 C 4 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaEva Bel Hadj
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:097 C 5 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaMěstská poliklinika Praha
Milan Viktorín
Vyhlášení rozsudku
09:127 C 15 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lukáš Haunschild
Vyhlášení rozsudku
09:157 C 20 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaDopravní podnik města Brna, a.s.
Zdeňka Odstrčilová
Vyhlášení rozsudku
09:187 C 21 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaDopravní podnik Ostrava a.s.
David Klimeš
Vyhlášení rozsudku
09:217 C 24 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaČEZ Prodej, a.s.
Jiří Šolek
Vyhlášení rozsudku
09:247 C 28 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Sabina Janků
Vyhlášení rozsudku
09:277 C 29 / 2019č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaLukáš Hýbl
Karel Mýl s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:30207 C 45 / 2016č. dv. 18, I. poschodíMgr. Langerová HanaBESARONE s.r.o.
Mgr. Zuzana Orbesová
Jednání
08:3010 C 7 / 2019č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaJindřich Todt
Kateřina Todtová
Jednání
09:3010 C 211 / 2018č. dv. 22, II. poschodíJUDr. Zatloukalová KateřinaMartin Skoupil
Lucie Skoupilová
Jednání
08:006 C 23 / 2012č. dv. 31, II. poschodíMgr. Lipenský Milan J.MUDr. Miroslav Macek
Jana White
Přípravné jednání