Okresní soud Teplice

Pondělí 27. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:4016 NC 2702 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
09:4016 P A NC 202 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 NC 1045 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 P A NC 269 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 P A NC 270 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
13:000 P 324 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanČeská republika - Úřad práce České republikyJednání
13:0016 P A NC 239 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
13:4015 P 342 / 2012č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednáníAno
13:4016 P A NC 266 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednáníAno
09:0015 P 838 / 96č. dveří 10 - přízemíDlouhá LucieLenka HolubováVýslech
09:0016 P A NC 265 / 2019č. dveří 10 - přízemíDlouhá LucieVýslech
09:00125 C 66 / 2016č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaLesy České republiky, s.p.
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Jednání
10:3025 C 239 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaHelena Horáčková
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:3525 C 260 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaBRADOST PACK FACTORY s.r.o.
ČEZ ESCO, a.s.
Vyhlášení rozsudku
10:4025 C 225 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaIveta Harvanová
Intrum Czech, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
10:4525 C 257 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaOBCHOD.CZ s.r.o.
O2 Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:3027 C 263 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša Marcelinnogy Energie, s.r.o.
Nikola Radičová
Vyhlášení rozsudku
09:0027 C 293 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelLukáš Beňák
GasNet, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:3027 C 272 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelJulie Bodláková
T-Mobile Czech Republic a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:0028 NC 1066 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 P A NC 331 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 P A NC 332 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:450 P 368 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:4528 P A NC 334 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
13:0028 NC 1067 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
13:0028 P A NC 336 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
14:000 P 356 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
14:0028 P A NC 314 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
08:001 T 160 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieHlavní líčení
08:001 T 172 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieDavid ŠvecHlavní líčeníAno
09:001 T 14 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieJosef ZajacHlavní líčení
12:301 T 70 / 2018č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieAnna VacíkováVeřejné zasedání
13:001 T 162 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieHlavní líčení
09:3035 E 204 / 2014č. dveří 4 - přízemíLasslopová LadislavaČeská republika - Ministerstvo obrany
Roman Jásek
Výslech
08:004 T 77 / 2018č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanIrma ČonkováHlavní líčení
08:304 T 110 / 2017č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanMilan KarmazínVeřejné zasedání
09:004 PP 11 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanVeřejné zasedání
09:454 T 154 / 2017č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanVeřejné zasedání
10:004 T 152 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanIvo Kiezler
Oto Škopek
Zbyněk Takács
Hlavní líčení
13:004 T 135 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanJosef JežekHlavní líčení
13:454 PP 10 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanVeřejné zasedání
08:1523 T 152 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavIng. Adolf LangerHlavní líčení
13:0023 T 149 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavJurij MichalkovHlavní líčení
08:0041 C 182 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.ČESKÝ ROZHLAS
RENOSTAV Bílina, spol. s r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:309 C 156 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.JednáníAno
08:3041 C 231 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Petr Sloup
Vyhlášení rozsudku
08:4541 C 222 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jiří Gregor
Vyhlášení rozsudku
09:0041 C 82 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Helena Stehlíková
Jednání
09:3041 C 72 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Libor Moflár
Jednání
10:0041 C 150 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Jan Švarc
Jednání
10:3041 C 133 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.IFIS investiční fond, a.s.
Miroslav Vlasatý
Jednání
11:0041 C 230 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.INESO CZ s.r.o.
Jakub Malypetr
Vyhlášení rozsudku
13:0041 C 134 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.D.A.S. Rechtsschutz AG
Vladislav Tuláček
Jednání
13:4541 C 169 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Československá obchodní banka, a. s.
Radek Haas
JednáníAno
14:3041 C 193 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Tomáš Libánský
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
15:0041 C 107 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Generali Česká pojišťovna a.s.
Pan Tallone s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
15:3041 C 180 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pavel Sokol
Vyhlášení rozsudku
16:0041 C 191 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Petr Dubský
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 84 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
08:0022 P A NC 111 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
08:0022 P A NC 119 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
08:0022 P A NC 153 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
09:3022 NC 1056 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
09:3022 P A NC 301 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
10:3022 NC 1049 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
10:3022 P A NC 271 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
13:0014 P 398 / 94č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
13:0022 P A NC 220 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání
13:0022 P A NC 221 / 2019č. dveří 9 - přízemíJUDr. Havlínová DanaJednání

Úterý 28. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:002 T 175 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavHlavní líčení
08:202 T 172 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavMilan HlaváčHlavní líčení
09:302 T 189 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavHlavní líčení
09:002 T 7 / 2016č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavNelly Jedináková
Petr Jurečka
Daniel Kantořík
Eliška Konečná
Alessandro Piacente
Dominik Šístek
Daniel Zavřel
Veřejné zasedání
10:002 T 1 / 2020č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavRomana RakašováHlavní líčení
10:312 T 109 / 2016č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavVeřejné zasedání
13:052 T 185 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavHlavní líčení
13:302 T 192 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavHlavní líčení
13:002 PP 8 / 2018č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavVeřejné zasedání
14:002 T 186 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavEva KalocsaiováHlavní líčení
09:000 P 8 / 2020č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
08:3018 C 328 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaAnna Ferková
innogy Energie, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4518 C 344 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Petr Martinec
Vyhlášení rozsudku
09:0018 C 281 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaJednání
09:3018 C 282 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaJednání
10:0018 C 345 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaJednání
10:3018 C 16 / 2020č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaJednání
09:0021 C 188 / 2018č. dveří 15 - 1. patroMgr. Lehnertová VeronikaDaymaha a.s.
Mgr. Jaroslava Moczerniuková
JednáníAno
09:0019 C 338 / 2019č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Bronislava Povolná
Vyhlášení rozsudku
09:0019 C 177 / 2016č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaZuzana Šubrtová
Karel Zdeněk
JednáníAno
09:1519 C 340 / 2019č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová Evainnogy Energie, s.r.o.
Petra Kozáková
Vyhlášení rozsudku
13:00119 C 20 / 2018č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaShell Czech Republic a.s.
STEBAL Spedition, s.r.o.
JednáníAno
08:307 T 43 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinJan KmoníčekHlavní líčení
10:300 P 229 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaZdeňka SchrödlováJednání
10:3026 P A NC 219 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
12:3026 NC 1052 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
12:3026 P A NC 294 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
12:3026 P A NC 295 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:0026 NC 1051 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:0026 P A NC 291 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:3026 NC 2704 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:3026 P A NC 249 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:4526 NC 2703 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:4526 P A NC 247 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
11:0017 C 165 / 2019č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná DanielaMiroslav Korčík
Město Duchcov
Vyhlášení rozsudku
11:1017 C 6 / 2020č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná DanielaCREDITFIELD, s.r.o.
Veronika Nejedlá
Vyhlášení rozsudku
09:3013 C 223 / 2016č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaIng. Pavel Palma
Jana Palmová
JednáníAno
10:3013 C 199 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaIFIS investiční fond, a.s.
Viktorie Svobodová
Jednání
13:00121 C 10 / 2017č. dveří 51 - 2. patroMgr. Lehnertová VeronikaIng. Jiří Makarius
Natura cz s.r.o.
Jednání
13:0015 P 141 / 2011č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
13:0015 P A NC 45 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
14:000 P 288 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
14:0015 P A NC 216 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
09:0015 P 110 / 2007výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech
09:0015 P A NC 241 / 2019výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech
09:0015 P A NC 242 / 2019výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech

Středa 29. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0010 C 293 / 2019č. dveří 1 - přízemíMgr. Ganajová AdélaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Bohumil Strnad
Vyhlášení rozsudku
08:30110 C 11 / 2019č. dveří 1 - přízemíMgr. Ganajová AdélaBrandwijk Bytový Fond s.r.o.
Petr Kelič
Martina Šimralová
Jednání
08:10110 C 66 / 2016č. dveří 1 - přízemíMgr. Ganajová AdélaCentrální depozitář cenných papírů, a.s.
Vít Ryjáček
Vyhlášení rozsudku
09:0010 C 186 / 2018č. dveří 1 - přízemíMgr. Ganajová AdélaČeská republika - Státní pozemkový úřad
Hana Urban
Jiří Urban
Jednání
10:30124 C 19 / 2017č. dveří 1 - přízemíJUDr. Kocajová KamilaBartoň a Partner služby s.r.o.
BÜROPROFI s.r.o.
Jednání
08:300 P 119 / 2017č. dveří 10 - přízemíLebedová NaďaTereza AslanyanVýslech
08:3071 NC 1059 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 330 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 331 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
10:0071 NC 1026 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednáníAno
13:1571 P A NC 236 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:1515 P 88 / 2016č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaElemír Bari
Věra Bariová
Jednání
13:1571 P A NC 235 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3015 P 158 / 2008č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3071 P A NC 39 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
14:1515 P 408 / 2006č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
14:1571 P A NC 189 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:4027 C 243 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelProvident Financial s.r.o.
Radek Růžička
Jednání
09:3027 C 235 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša Marcelinnogy Energie, s.r.o.
Oldřich Krňanský
Jednání
10:2027 C 301 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša Marcelinnogy Energie, s.r.o.
Jiří Šrámek
Jednání
09:0018 C 335 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaAndrea Herlitzová
Pavel Srba
JednáníAno
08:0022 NC 2 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaSimona KučerováJednání
08:0022 P A NC 174 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
08:0022 P A NC 175 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
09:000 P 3 / 2020č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
09:0022 P A NC 1 / 2020č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
10:1522 NC 4002 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
13:0022 NC 1002 / 2020č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
13:0022 P A NC 4 / 2020č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Havlínová DanaJednání
08:305 T 40 / 2018č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaMichal Beran
Petr Šetek
Hlavní líčení
10:005 T 62 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVanesa HolubováHlavní líčení
11:0047 T 67 / 2016č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVeřejné zasedání
13:305 T 102 / 2016č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaHelena ŘezníčkováVeřejné zasedání
14:005 T 42 / 2017č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVáclav NovotnýVeřejné zasedání
14:305 T 47 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaZdeněk DandaHlavní líčení
14:4047 T 46 / 2014č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVeřejné zasedání
14:4547 T 39 / 2015č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaLukáš TelínVeřejné zasedání
08:1523 T 73 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavFilip Beňák
Marek Kima
Pavel Kima
Jan Oláh
Hlavní líčení
10:3023 T 96 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavD.R.G. - INTERIERY s.r.o.
Daniel Rusniok
Hlavní líčení
13:0023 T 192 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavDavid HorváthHlavní líčení
09:30120 C 32 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanKeramo plus , a.s.
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Jednání
14:0020 C 291 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanSprif s.r.o.
Pavlína Valinová
JednáníAno
15:0020 C 282 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanPetr Bojer
Petr Čermák
Jednání
08:0014 NC 4011 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:0014 P A NC 209 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:3014 NC 1035 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:3014 P A NC 210 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0015 P 82 / 2002č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání

Čtvrtek 30. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:001 T 172 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieDavid ŠvecHlavní líčení
08:451 T 175 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieOndřej GurguľHlavní líčení
09:001 T 43 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieHayrullah Icen
Adem Meral
Niyazi Torlak
Hlavní líčeníAno
09:301 T 179 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieHlavní líčení
10:001 T 178 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieAngelika RafaelováHlavní líčení
13:001 T 182 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieHlavní líčení
09:0015 P 104 / 96č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:0026 P A NC 273 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:0026 P A NC 274 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:1516 NC 1038 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
09:1516 P A NC 228 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
09:1516 P A NC 229 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
10:3015 P 329 / 2015č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 P A NC 184 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
13:0016 NC 803 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednáníAno
13:0016 P A NC 130 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednáníAno
13:0016 P A NC 131 / 2019č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednáníAno
13:4015 P 330 / 2015č. dveří 13 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
08:3041 C 147 / 2018č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Rudolf Dietze
Ludmila Dietzová
Josef Guzanič
Hana Guzaničová
Jana Tajčová
JednáníAno
08:3024 C 242 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jitka Rendášová
Vyhlášení rozsudku
08:4024 C 246 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jakub Nagy
Vyhlášení rozsudku
08:5024 C 251 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Radek Podlešák
Vyhlášení rozsudku
09:0024 C 224 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaČeská kancelář pojistitelů
Štěpán Perner
Vyhlášení rozsudku
09:1024 C 255 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaDopravní podnik města Brna, a.s.
Petr Šimůnek
Vyhlášení rozsudku
13:0041 C 76 / 2018č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.JednáníAno
14:0041 C 175 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.David Čisár
Okresní stavební bytové družstvo Teplice
JednáníAno
09:0046 EXE 138 / 2015č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaJednání
13:0046 EXE 93 / 2013č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaJednání
08:307 T 61 / 2017č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinRoman Fuentes
David Gabčo
Veřejné zasedání
08:154 T 53 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanVeřejné zasedání
08:404 T 179 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanKateřina BalogováHlavní líčení
10:154 T 180 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanHlavní líčení
08:303 T 116 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Řehola StanislavKarel BoháčekHlavní líčení
09:306 T 2 / 2020č. dveří 47 - 2. patroMgr. Řehola StanislavHlavní líčení
10:306 T 1 / 2020č. dveří 47 - 2. patroMgr. Řehola StanislavHlavní líčení
13:003 T 149 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Řehola StanislavHlavní líčení
08:3013 C 327 / 2015č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jiří Halinský
Jednání
09:0021 C 253 / 2017č. dveří 51 - 2. patroMgr. Lehnertová VeronikaSimona Gragová
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 658-663 M. Švabinského, 418 01 Bílina
Jednání
09:0013 C 145 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaLenka Berdychová
Krajská zdravotní, a.s.
ORL ambulance Duchcov s. r. o.
JednáníAno
09:4021 C 275 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Lehnertová VeronikaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Jakub Dieti
Jednání
10:0013 C 330 / 2018č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaKlára Morštainová
Kateřina Petrová
Oksana Olegovna Sikorová
Marek Sýkora
Zlata Sýkorová
JednáníAno
08:000 P 5 / 2020č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaVýslech
08:1515 P 425 / 2010č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaMarcela JírováVýslech
08:1571 P A NC 280 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaVýslech
09:0015 NC 1049 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
09:0015 P A NC 279 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
10:0015 NC 1043 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaLucie Lišková
Iva Přibylová
Petra Přibylová
Jednání
10:0015 P A NC 248 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
13:0015 NC 2006 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
13:0015 P A NC 276 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání

Pátek 31. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:300 P 345 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
09:3016 P A NC 262 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Mach DušanJednání
09:00108 C 17 / 2017č. dveří 14 - 1. patroMgr. Sýkora JanČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednota, spotřební družstvo
Jednání
08:3015 P 44 / 2014č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
08:3028 P A NC 306 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
08:3028 P A NC 307 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 P A NC 333 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:000 P 224 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
10:0028 NC 1068 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
10:0028 P A NC 338 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
10:007 T 46 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavMiroslav ChacewiczHlavní líčení
08:0014 NC 1032 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:0014 P A NC 199 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaKarolína SalkováJednání
08:0014 P A NC 200 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaKarolína SalkováJednání
10:0014 NC 4301 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:3014 P 463 / 94č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:300 P 347 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 253 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
09:3015 P 138 / 2007č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
09:3071 P A NC 134 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
10:300 P 74 / 2018č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaDušan GáborJednání
10:3071 P A NC 133 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3071 NC 1043 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3071 P A NC 256 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3071 P A NC 257 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:0071 NC 1035 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:0071 P A NC 214 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání