Okresní soud Teplice

Pondělí 09. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0023 T 73 / 2019č. dveří 1 - přízemíMgr. Malchus JaroslavFilip Beňák
Marek Kima
Pavel Kima
Jan Oláh
Hlavní líčení
12:301 T 155 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieJosef Čisár
Tomáš Ferenc
Hlavní líčení
09:0022 NC 1015 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:0022 P A NC 69 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:0022 P A NC 70 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
10:0022 NC 1040 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
10:0022 P A NC 274 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
08:3025 C 152 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaEOS Investment Česká republika, s.r.o.
Nikita Palenyj
Jednání
09:0025 C 197 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaMiloslav Hušák
InvestCapital LTD
Jednání
09:309 C 203 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaInvestCapital LTD
Klára Řezníčková
Jednání
10:0025 C 237 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaGENIX GROUP LTD
Nikola Spilková
Jednání
13:0025 C 230 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaPetr Belej
Petra Belejová
JednáníAno
13:0027 C 227 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jaroslava Patakyová
Jednání
08:3010 C 289 / 2015č. dveří 15 - 1. patroMgr. Ganajová AdélaSamer Darwich
Klára Darwich Ferencová
Jednání
10:0010 C 103 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Ganajová AdélaDataLife a.s.
Daniel Vlček
Jednání
10:1510 C 281 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Ganajová AdélaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Emil Demeter
Vyhlášení rozsudku
10:3010 C 287 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Ganajová AdélaARMEX ENERGY a.s.
Roman Schuller
Vyhlášení rozsudku
10:4510 C 278 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Ganajová AdélaDavid Chomát
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
08:0028 NC 1 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJiří KaločaiJednání
08:0028 P A NC 5 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
08:0028 P A NC 6 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 NC 2004 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 P A NC 300 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
10:000 P 336 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaČeská republika - Úřad práce České republikyJednání
10:0028 P A NC 302 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
13:0028 NC 806 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednáníAno
13:0028 P A NC 301 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednáníAno
09:000 P 118 / 2018č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanPavla Kirschnerová
Martin Lukosz
Petra Lukoszová
Magistrát města Ústí nad Labem
Jednání
09:0016 P A NC 78 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
10:3015 P 362 / 2003č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 P A NC 238 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
13:0015 P 114 / 2003č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanVladimír Procházka
Růžena Procházková
Jednání
13:4015 P 294 / 2009č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJiří Hloušek
Veronika Hloušková
Jednání
13:4016 P A NC 240 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
09:001 T 143 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieTorsten NürnbergHlavní líčení
08:004 T 166 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanMilan BiháryHlavní líčení
08:304 T 88 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanMiljan BabovićHlavní líčení
10:004 T 56 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanHlavní líčení
11:154 T 144 / 2016č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanTomáš SlivkaVeřejné zasedání
13:004 T 156 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanMichal HolcrHlavní líčení
14:154 T 144 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanŠtefan DriziHlavní líčení
11:0023 T 134 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavJiří BoušaHlavní líčení
13:3023 T 96 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavD.R.G. - INTERIERY s.r.o.
Daniel Rusniok
Hlavní líčení
08:30141 C 17 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Otto Pecina
Jednání
10:3041 C 140 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Jednání
13:009 C 136 / 2019č. dveří 51 - 2. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Milan Luljak
Anna Šebková
Jednání
10:0015 P 421 / 2004výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech
10:0015 P A NC 194 / 2019výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech
10:0015 P A NC 195 / 2019výslech v bytěMgr. Duta LenkaVýslech

Úterý 10. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:002 T 129 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavMilan HálekHlavní líčení
08:052 T 95 / 2018č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavDenis FenclVeřejné zasedání
08:302 T 167 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavMartin BambousekHlavní líčení
09:002 T 168 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavTomáš TurečekHlavní líčení
10:0023 T 78 / 2012č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavVeřejné zasedání
13:002 T 44 / 2018č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavJana RichterováVeřejné zasedání
13:402 NT 13001 / 2018č. dveří 1 - přízemíJUDr. Čapek MiroslavVýslech
09:000 P 323 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:0022 P A NC 241 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
10:0026 NC 5 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaHana MackováVýslech
10:0026 P A NC 217 / 2019č. dveří 10 - přízemíSandholzová MarcelaVýslech
09:009 C 50 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanJednání
09:3011 C 236 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanJednání
10:0011 C 279 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanAir Bank a.s.
Marta Klačanová
Jednání
10:3011 C 280 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanCOREFIN s.r.o.
Jan Macháček
Jednání
11:0011 C 281 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanGasNet, s.r.o.
Michal Zamykal
Jednání
11:1511 C 125 / 2014č. dveří 13 - přízemíVirag MilanČeská kancelář pojistitelů
René Martínek
Vyhlášení rozsudku
13:0011 C 177 / 2019č. dveří 13 - přízemíVirag MilanČEZ Distribuce, a. s.
Josef Frühauf
Jednání
09:0018 C 318 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaBc. Michal Kalabza
Kateřina Kalabzová
Jednání
09:0018 C 164 / 2019č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaLada Hubáčková
Jaroslav Laibl
JednáníAno
10:00118 C 33 / 2016č. dveří 14 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaZudi Sadiki
Martin Žižka
Jednání
13:0021 C 235 / 2018č. dveří 15 - 1. patroMgr. Lehnertová VeronikaIana Fedoseeva
GasNet, s.r.o.
Jednání
13:3021 C 177 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Lehnertová VeronikaJednání
14:0021 C 145 / 2018č. dveří 15 - 1. patroMgr. Lehnertová VeronikaJednání
13:0012 C 59 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Tichý JanBohemia Faktoring, a.s.
Karel Steininger
Jednání
09:0019 C 10 / 2019č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaMichaela Meyerová
Radek Sedlmaier
Jednání
13:0019 C 250 / 2019č. dveří 17 - 1. patroMgr. Merhová EvaZdeňka Kočová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
08:0026 NC 1024 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
08:0026 P A NC 143 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
09:3015 P 333 / 2007č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaVáclav Fanta
Eva Fantová
Jednání
10:300 P 229 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaZdeňka SchrödlováJednání
10:3026 P A NC 219 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
10:4526 NC 1044 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednáníAno
10:4526 P A NC 256 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednáníAno
10:4526 P A NC 257 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednáníAno
13:030 P 312 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:0326 P A NC 230 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:0326 P A NC 231 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
08:157 TM 8 / 2017č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinNezletilá osobaVeřejné zasedání
08:317 PP 4 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinVeřejné zasedání
09:007 T 111 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinJakub GabčoHlavní líčení
10:007 T 113 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinKarin Najmannová
Zbyněk Takács
Hlavní líčení
10:307 PP 6 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinVeřejné zasedání
10:457 T 97 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinHlavní líčení
10:0015 P 302 / 2016č. dveří 40b - 2. patroJUDr. Mach DušanVýslechAno
10:0016 P A NC 234 / 2019č. dveří 40b - 2. patroJUDr. Mach DušanVýslechAno
08:003 T 175 / 2018č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaVeřejné zasedání
08:303 T 91 / 2018č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaVeřejné zasedání
09:0023 T 212 / 2015č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaFrantišek Pohančeník
Josef Strkáč
Hlavní líčení
10:303 T 205 / 2017č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaDrahuše Károlyová
David Langer
Hlavní líčení
12:306 T 149 / 2014č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaIng. Milan VinklerVeřejné zasedáníAno
12:303 T 227 / 2018č. dveří 45 - 2. patroMgr. Habánová EvaJaroslav PanznerHlavní líčení
08:0017 C 139 / 2019č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná DanielaBohemia Faktoring, a.s.
Ladislav Wolf
Jednání
09:0017 C 151 / 2019č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná Danielainnogy Energie, s.r.o.
Lubomír Veselý
Jednání
13:0017 C 135 / 2019č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná DanielaKrajský dětský domov pro děti do 3 let, příspěvková organizace
Markéta Tipanová
Jednání
13:1517 C 144 / 2019č. dveří 47 - 2. patroJUDr. Novotná DanielaJednání
09:0013 C 327 / 2015č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Jiří Halinský
JednáníAno
10:00113 C 17 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Dvořáková IvanaIng. Dezider Faško CSc.,
JA - logistik s. r. o.
Jednání
09:000 P 340 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání
09:0015 P A NC 251 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Duta LenkaJednání

Středa 11. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:000 P 239 / 2018č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:0071 P A NC 228 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 NC 1035 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 214 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3015 P 408 / 2006č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3071 P A NC 189 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3071 NC 1037 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3071 P A NC 223 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3071 P A NC 224 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:40127 C 35 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelFrantišek Fröhlich
Intrum Czech, s.r.o.
Jednání
09:3027 C 187 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Lea Rapavá Kernerová
Jednání
10:2027 C 208 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelJaroslav Rožnovják
Mgr. Petr Štádler
Jednání
13:0027 C 150 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Klimša MarcelVyhlášení rozsudku
08:3018 C 294 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaČeská pojišťovna a.s.
Stanislav Šilhavý
Vyhlášení rozsudku
08:4518 C 297 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaČeská pojišťovna a.s.
Kristina Kaňková
Vyhlášení rozsudku
09:0018 C 298 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaCOOL CREDIT, s.r.o.
Romana Schwarzová
Vyhlášení rozsudku
09:1518 C 301 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaMichal Bunda
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:3018 C 201 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Škodová JitkaJednání
08:30124 C 8 / 2015č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaPetr Cestr
Jana Cestrová
Česká republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednání
08:005 T 39 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaHlavní líčení
09:005 T 67 / 2018č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaHlavní líčení
10:005 T 34 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaRoman CupalHlavní líčení
10:455 T 52 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaRoman ŽižkaHlavní líčení
13:005 NT 23005 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaMartin VondráčekVeřejné zasedání
13:305 T 82 / 2016č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVeřejné zasedání
13:355 T 50 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaHlavní líčení
14:0047 T 39 / 2015č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaLukáš TelínVeřejné zasedání
14:3047 T 59 / 2016č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaJiří MaňasVeřejné zasedání
14:455 T 49 / 2017č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVeřejné zasedání
15:005 T 27 / 2018č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaImrich GorolVeřejné zasedání
15:055 T 78 / 2016č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Kolářová DanaVeřejné zasedání
09:0069 EXE 2985 / 2018č. dveří 4 - přízemíKřtěnová Kastlová PavlínaVýslech
09:0169 EXE 2985 / 2018č. dveří 4 - přízemíKřtěnová Kastlová PavlínaVýslech
08:0023 T 65 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavMartin Čermák
Vladimír Haňka
M.O.L. Company EU s.r.o.
Hlavní líčení
09:3023 T 163 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavEmil Beneš
Martina Němcová
Hlavní líčení
11:0023 T 114 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavEmília Kováčová
Ján Oláh
Hlavní líčení
13:0023 T 160 / 2018č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavPatrik ČádaHlavní líčení
14:0023 T 131 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavLipava, s.r.o.
Ing. Šárka Matelová
Hlavní líčení
15:0023 T 197 / 2017č. dveří 45 - 2. patroMgr. Malchus JaroslavHlavní líčení
09:0020 C 77 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanBohemia Faktoring, a.s.
Hana Hořejší
Jednání
12:3020 C 242 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanIng Jaromír Kohlíček Csc.
Ing. Miroslava Kohlíčková
MUDr. Mgr. Narcisa Vitnerová
JednáníAno
12:3020 C 186 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Sýkora JanJednání
08:3014 NC 4004 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0014 NC 2251 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaLenka GabčováJednání
09:0014 P A NC 169 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:3014 NC 4005 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:3014 P A NC 176 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:0015 P 249 / 2004č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:0014 P A NC 136 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:0014 P A NC 137 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:001 T 82 / 2017č. dveří 9 - přízemíMgr. Habánová EvaVeřejné zasedání
09:456 T 149 / 2014č. dveří 9 - přízemíMgr. Habánová EvaIng. Milan VinklerVeřejné zasedání
10:3071 NC 1036 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
10:3071 P A NC 216 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:003 T 138 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Habánová EvaVeronika KurejováHlavní líčení

Čtvrtek 12. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:001 T 153 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieZdeněk BočkoHlavní líčení
13:001 T 160 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieHlavní líčení
14:001 T 129 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Yakut LucieHarry SzendreiVeřejné zasedání
09:00127 C 64 / 2013č. dveří 13 - přízemíMgr. Sýkora JanČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Jednota, spotřební družstvo
Jednání
13:00125 C 6 / 2019č. dveří 13 - přízemíMgr. Hackerová JanaRadek Březina
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:30141 C 25 / 2018č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Zbyněk Rulf
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Jednání
09:0041 C 124 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.innogy Energie, s.r.o.
Andrea Kroftová
Vyhlášení rozsudku
10:0041 C 15 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.AB 4 B.V.
Josef Berky
Vyhlášení rozsudku
10:2041 C 28 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.AB 4 B.V.
Klára Cinová
Vyhlášení rozsudku
10:4041 C 164 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Miroslav Gádžor
Vyhlášení rozsudku
11:0041 C 161 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Alice Chadrabová
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Vyhlášení rozsudku
11:2041 C 177 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Karel Jouza
Vyhlášení rozsudku
13:0041 C 144 / 2019č. dveří 14 - 1. patroMgr. Ing. Bc. Baťka Martin , Ph.D.RI OKNA a.s.
Radek Tirtca
Jednání
08:3011 C 282 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanMilan Gunár
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:0011 C 283 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanBFB TEAM s.r.o.
Česká pošta, s.p.
Jednání
09:3011 C 288 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanČEZ Prodej, a.s.
Adrian Kalocsai
Jednání
10:0011 C 286 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanMiroslav Král
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
10:3011 C 284 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanBohemia Faktoring, a.s.
Otto Vereš
Jednání
11:0011 C 222 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanŠárka Javornická
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
13:0011 C 278 / 2019č. dveří 15 - 1. patroVirag MilanESSOX s.r.o.
Miroslav Pilný
Jednání
09:1515 P 302 / 2016č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednáníAno
09:1516 P A NC 234 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednáníAno
10:3015 P 341 / 2016č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
10:3016 P A NC 181 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
13:0015 P 35 / 2007č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
13:0016 P A NC 207 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
13:400 P 226 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
13:4016 P A NC 170 / 2019č. dveří 16 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednání
09:0013 C 28 / 2019č. dveří 19 - 1. patroJUDr. Dvořáková IvanaPRONTO CREDIT s.r.o.
Jana Trousilová
Výslech
08:30109 C 38 / 2018č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaČEZ ICT Services, a. s.
Jakub Hrbek
Vyhlášení rozsudku
09:0024 C 56 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Kocajová KamilaAdrian Császár
TR.TRANS s.r.o.
Jednání
08:157 T 92 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinHlavní líčení
08:457 T 44 / 2019č. dveří 25 - 1. patroMgr. Parolek MartinHlavní líčení
09:001 T 14 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieJosef ZajacHlavní líčení
08:304 T 154 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanPetr DančHlavní líčeníAno
08:304 T 164 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanPatrik TirpákHlavní líčení
11:304 T 97 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanHlavní líčeníAno
13:004 PP 9 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanVeřejné zasedání
13:404 T 167 / 2017č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanPetr MotejlVeřejné zasedání
14:004 T 146 / 2019č. dveří 45 - 2. patroMgr. Ferenc MilanJosef TokárHlavní líčení
08:003 T 152 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaJUDr. Ing. Marek Andrášek LLMHlavní líčení
12:303 T 50 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaPetra Mahrová
Luděk Svoboda
Ing. David Vaněček
Veronika Vichrová
Hlavní líčení

Pátek 13. 12. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Teplice

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0028 NC 806 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Kučerová DanaJednání
09:0028 P A NC 301 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Kučerová DanaJednání
10:0028 NC 7 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Kučerová DanaJednání
10:0028 P A NC 142 / 2019č. dveří 1 - přízemíJUDr. Kučerová DanaJednání
10:0020 C 267 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Sýkora JanJaroslava Červená
Fair Credit International, SE
Vyhlášení rozsudku
10:3020 C 213 / 2019č. dveří 15 - 1. patroMgr. Sýkora JanMilan Ponevač
Josef Tokár
Vyhlášení rozsudku
09:4526 NC 2004 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
09:4526 P A NC 244 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
10:4526 NC 1044 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
10:4526 P A NC 256 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
10:4526 P A NC 257 / 2019č. dveří 16 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednání
13:0028 NC 1057 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
13:0028 P A NC 283 / 2019č. dveří 17 - 1. patroJUDr. Kučerová DanaJednání
09:3015 P 93 / 2006č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanMarcela Makulová
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Teplice
JednáníAno
09:3016 P A NC 151 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednáníAno
09:3016 P A NC 152 / 2019č. dveří 20 - 1. patroJUDr. Mach DušanJednáníAno
09:4526 NC 2004 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednáníAno
09:4526 P A NC 244 / 2019č. dveří 20 - 1. patroMgr. Leitermannová DanaJednáníAno
08:001 T 104 / 2019č. dveří 25 - 1. patroJUDr. Yakut LucieJan KrajňákHlavní líčení
08:003 T 7 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaVeřejné zasedání
08:303 T 100 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaVeřejné zasedání
09:006 T 53 / 2015č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaMarek ČonkaVeřejné zasedání
09:306 T 190 / 2014č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaPetra JáchimováVeřejné zasedání
10:003 T 69 / 2018č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaJindřich SkuhrovecVeřejné zasedání
10:303 T 117 / 2017č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaMagdaléna SchattenováVeřejné zasedání
11:003 T 70 / 2019č. dveří 47 - 2. patroMgr. Habánová EvaPetra LátalováHlavní líčení
08:0014 NC 1027 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:0014 P A NC 180 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0016 P 47 / 94č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0014 P A NC 181 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0014 P A NC 182 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
09:0014 P A NC 183 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:000 P 319 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:0014 P A NC 150 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
10:0014 P A NC 151 / 2019č. dveří 51 - 2. patroJUDr. Horčicová ZdeňkaJednání
08:1515 P 77 / 2015č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:1571 P A NC 174 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 NC 1027 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 156 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
08:3071 P A NC 157 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:000 P 127 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:0071 P A NC 89 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3015 P 422 / 2007č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
12:3071 P A NC 144 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3015 P 113 / 79č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
13:3071 P A NC 238 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání
14:0015 P 424 / 2009č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJaroslav Smetana
Dana Smetanová
Jednání
14:0071 P A NC 131 / 2019č. dveří 9 - přízemíMgr. Havlová VeronikaJednání