Okresní soud Ústí nad Labem

Pondělí 18. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3032 T 35 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kuděla PavelZdeněk Kasamas
Pavel Papuliak
Michael Vitko
Hlavní líčení s dokazováním
10:3032 T 5 / 2019jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kuděla PavelHlavní líčení s dokazováním
12:3032 T 1 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kuděla PavelJiří SuchanHlavní líčení s dokazováním
08:304 TM 16 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Roubíček MichalJan Husák
Nezletilá osoba
Monika Tamášová
Rozália Tamášová
Silvia Tamášová
Silvia Tamášová
Hlavní líčení s dokazováním
13:004 TM 17 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Roubíček MichalNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním
14:304 TM 18 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Roubíček MichalNezletilá osobaHlavní líčení s dokazovánímAno
08:0063 T 109 / 2016jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
13:0063 T 116 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
14:3063 T 47 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
15:0063 T 37 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeAdam SakajtoVeřejné zasedání
15:3063 T 171 / 2016jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeZdenka SchambergováVeřejné zasedáníAno
08:0027 T 46 / 2013jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinDavid Hrivko
Adolf Štorch
Veřejné zasedání
08:3027 T 1 / 2010jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinLadislav Bureš
Lukáš Hrabánek
Milan Oláh
Radek Sakajto
Veřejné zasedání
13:005 T 48 / 2016jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
13:305 T 206 / 2012jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
14:005 T 197 / 2013jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinJiří ZajptVeřejné zasedání
14:305 T 40 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
09:0062 T 138 / 2017jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Jeřábková IrenaJana Bielawská
Bohuslav Blažek
Martin Gubčo
Lucie Hrabánková
Hlavní líčení s dokazováním
12:4562 T 103 / 2017jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Jeřábková IrenaVladimír Herman
HOF s.r.o.
Zdeněk Hoffmann
Hlavní líčení s dokazováním
09:0071 C 192 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Bohemia Faktoring, a.s.
Drahomíra Tokárová
Vyhlášení rozsudku
09:0371 C 275 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Bohemia Faktoring, a.s.
Pavel Tandler
Vyhlášení rozsudku
09:0571 C 292 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Bohemia Faktoring, a.s.
Blanka Gujdová
Vyhlášení rozsudku
09:0871 C 325 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Bohemia Faktoring, a.s.
Jan Ikri
Vyhlášení rozsudku
09:1071 C 380 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Luboš Belšán
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:1371 C 465 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Michal Urda
Vyhlášení rozsudku
09:1571 C 466 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Miroslav Kremeň
Vyhlášení rozsudku
09:1871 C 468 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Lukáš Lacko
Vyhlášení rozsudku
09:2071 C 471 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Nikola Paprčková
Vyhlášení rozsudku
09:2371 C 472 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Josef Řehulka
Vyhlášení rozsudku
08:000 P 10 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
08:0023 P A NC 10 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Luboš Kolář
Lenka Kolářová
Jednání
09:0023 NC 46 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrVýslech
09:0023 P A NC 264 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Výslech
09:2523 C 8 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrLadislav Škopek
Petra Škopková
Jednání
09:4523 NC 1 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
09:4523 P A NC 8 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:200 P 1 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
13:2023 P A NC 3 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:1517 P 52 / 2007přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
14:1523 P A NC 6 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
15:4554 EXE 2736 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
07:407 C 8 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelPetra Červeňáková
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jednání
07:457 C 1 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Lukáš Lacko
Jednání
07:507 C 10 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Marian Poľák
Jednání
07:557 C 9 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Milan Hudi
JednáníAno
08:007 C 3 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Ondřej Miko
Jednání
08:107 C 7 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelČeská televize
Nikola Ťápalová
Jednání
08:207 C 6 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelAXA pojišťovna a.s.
Josef Krištof
Jednání
08:307 C 5 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelMichaela Pinknerová
Twisto payments a.s.
Jednání
08:407 C 11 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelPetra Kullová
Via SMS s.r.o.
Jednání
08:507 C 2 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelCOREFIN s.r.o.
Lucie Surmi
Jednání
10:407 C 385 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelIntrum Czech, s.r.o.
Kateřina Ladičová
Jednání
10:507 C 15 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Petr Kubiš
Jednání
10:557 C 13 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Marie Horvátová
Jednání
12:007 C 94 / 20171. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
12:107 C 250 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelENROLL CZ spol. s r.o.
JiMa Servis ÚL s.r.o.
Jednání
13:307 C 14 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelCP Inkaso s.r.o.
Kamila Pletánková
Jednání
09:0022 C 22 / 20151. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Chládek MartinJosef Řehák
Stavební sdružení s.r.o.
Jednání
14:0022 C 411 / 20141. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Chládek MartinJiří Differenz
Natalija Krupičková
Jednání
08:1520 P 79 / 20141. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
08:1516 P A NC 28 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
08:1516 P A NC 262 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraČR - Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ústí nad Labem
Nezletilá osoba
Jednání
09:0017 P 121 / 20091. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
09:0016 P A NC 26 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3016 NC 3151 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
09:3016 P A NC 169 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
10:150 P 225 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
10:1516 P A NC 380 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Miroslav Kořenský
Jednání
13:0016 NC 60 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
13:0016 P A NC 321 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
15:1520 P 36 / 20161. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
15:1516 P A NC 147 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
16:0016 NC 5926 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednáníAno
16:0016 P A NC 343 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraLukáš Filař
Nezletilá osoba
JednáníAno
08:3033 C 442 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Alice Dunová
Martin Hubička
Jednání
09:0033 C 476 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Miroslava Kopecká
Natálie Muchová
Jednání
09:3033 C 470 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jana Horváthová
Leona Horváthová
Jednání
10:0033 C 462 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Patrik Polák
Mária Poláková
Jednání
10:3033 C 424 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrEva Chadimová
Natálie Chadimová
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jednání
13:0033 C 181 / 20181.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrCollegium Bohemicum, o.p.s.
Mgr. Blanka Mouralová
Jednání
08:0013 C 463 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaMarie Badiová
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:1513 C 1 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jiří Hrtánek
Jednání
08:3013 C 2 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaChlumecká stavební spol. s r.o.
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:5013 C 3 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaMichal Marcín
Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:3013 C 482 / 20171.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaRené Mráz
Petr Šuda
Jednání
13:1013 C 334 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaMgr. Marcela Bernardová
GasNet, s.r.o.
Jednání
14:0012 C 539 / 20151.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaDÝHY ACER s.r.o.
Jiří Šmegr
JednáníAno

Úterý 19. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
12:301 T 73 / 2015jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinVeřejné zasedáníAno
08:0031 T 31 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinMichal MesárošHlavní líčení s dokazováním
10:0031 T 4 / 2017jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinVáclav ŠedivýVeřejné zasedání
12:3027 T 178 / 2013jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinJan Mašlár
Radek Sakajto
Aleš Sipos
Veřejné zasedání
13:0031 T 77 / 2017jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinHlavní líčení s dokazováním
15:0031 T 15 / 2016jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinVeřejné zasedání
08:006 T 27 / 2016jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaVeřejné zasedání
08:306 T 72 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaRoman PospíšilHlavní líčení s dokazovánímAno
08:316 T 152 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaLukáš BudinaVeřejné zasedání
10:306 T 26 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaTomáš NanárHlavní líčení s dokazováním
12:456 T 66 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaBc. Andrea BeranováHlavní líčení s dokazováním
14:456 T 138 / 2013jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaJaroslav HrubýVeřejné zasedání
08:3062 T 73 / 2016jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaPetr OkrutaHlavní líčení
10:0062 T 173 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaMarek RůžičkaHlavní líčení s dokazováním
13:0062 T 51 / 2017jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaMartin MilekHlavní líčení s dokazováním
13:0030 C 402 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. Bílý PetrOPR-Finance s.r.o.
Lukáš Svačina
Jednání
09:0020 NC 61 / 2017přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Kopp JosefJednání
09:0020 P A NC 323 / 2017přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Kopp JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0017 P 86 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Kopp JosefJednání
13:0017 P A NC 56 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Kopp JosefNezletilá osoba
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
13:0017 P A NC 57 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Kopp JosefNezletilá osobaJednání
08:0020 NC 5481 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
08:0020 P A NC 159 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Hana KolenatáJednání
08:0020 P A NC 155 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Hana KolenatáJednání
09:3020 NC 43 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
09:3020 P A NC 234 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osobaJednání
13:3020 P A NC 218 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3020 P A NC 217 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3020 NC 39 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
08:5529 C 30 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Stanislav Kora
Jednání
08:5729 C 31 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Lukáš Jano
Jednání
09:0029 C 27 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Petr Hýsek
Jednání
09:0229 C 22 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jaroslav Winter
Jednání
09:0329 C 25 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Miloslav Sýs
Jednání
09:0529 C 24 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelGENIX GROUP LTD
Dalibor Kozák
Jednání
09:1029 C 26 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelGENIX GROUP LTD
Tomáš Pivrnec
Jednání
09:1529 C 23 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelIvan Bilý
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
09:2529 C 28 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelBohemia Faktoring, a.s.
Jana Chocholatá
Jednání
09:4029 C 32 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Šemík KarelHome Credit a.s.
Tomáš Krupička
Jednání
08:300 P 111 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:3018 P A NC 392 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
09:3018 C 1 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaVojtěch Filko
Lucie Filková
Jednání
10:0018 P 134 / 20121. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:0018 P A NC 438 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
13:0018 P A NC 18 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:000 P 12 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
13:3020 P 121 / 20131. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednáníAno
13:3018 P A NC 9 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednáníAno
08:3034 C 366 / 20151. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Karpíšková AliceBilfinger Euromont a.s.
KOPECKÝ AUTO s.r.o.
Jednání
09:008 C 588 / 20151.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. David JanHome Credit a.s.
Radka Voldánová
Jednání
09:308 C 584 / 20151.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. David JanHome Credit a.s.
Jakub Houdek
Jednání
10:008 C 301 / 20181.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. David JanMartin Chocholoušek
Home Credit a.s.
Jednání
12:308 C 411 / 20151.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. David JanIvana Grúzová
Společenství vlastníků jednotek domu J. Plachty 189 a 190, Ústí n.L
Jednání

Středa 20. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:005 T 160 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šámal MartinDaniel GrimHlavní líčení s dokazováním
13:005 T 176 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šámal MartinHlavní líčení s dokazováním
14:005 T 210 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šámal MartinHlavní líčení s dokazováním
08:0061 T 1 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírMartin GubčoHlavní líčení s dokazováním
10:3027 T 156 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírJan AdamHlavní líčení s dokazováním
13:0027 T 138 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírKateřina Kybusová
Lukáš Závůrka
Hlavní líčení s dokazováním
08:0063 T 119 / 2017jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
10:0063 T 93 / 2017jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeJiří PeřinaHlavní líčení s dokazováním
11:0063 T 114 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeRoman StojkaHlavní líčení s dokazováním
13:0063 T 150 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
14:3063 T 86 / 2017jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeStanislav KrpálekHlavní líčení
15:0027 T 10 / 2014jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeVeřejné zasedání
08:3032 T 84 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelHlavní líčení
09:3032 T 105 / 2017jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelJan MorávekHlavní líčení s dokazováním
10:3032 T 185 / 2015jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelKvětoslav BraunHlavní líčení s dokazovánímAno
10:0071 C 128 / 2018jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Ladislav Kejř
Barbora Šmeráková
Jednání
13:0071 C 44 / 2018jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.InvestCapital LTD
David Lekeš
Jednání
08:0013 C 4 / 2019jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaMedius Office Collection s.r.o.
Petr Vrba
Jednání
08:2013 C 5 / 2019jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaPetra Říhová
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
08:4013 C 6 / 2019jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Kateřina Pelantová
Jednání
08:5013 C 322 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaJednání
09:4013 C 322 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaJednáníAno
10:4013 C 12 / 2019jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaČeská pojišťovna a.s.
Radoslav Karlík
Jednání
13:1013 C 75 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaDražbyprost s.r.o.
Agáta Kajfoszová
Josef Machač
Zrůstek a partneři v.o.s.
Jednání
14:1013 C 13 / 2019jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Rudolf Mirga
Jednání
14:1513 C 273 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Kučerová IvaJaroslav Kubín
Mgr. František Nesvadba
Jednání
10:0016 P 113 / 96mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Kunc PetrJiný soudní rok
10:0023 P A NC 246 / 2018mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Kunc PetrJiný soudní rok
10:0023 P A NC 247 / 2018mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Kunc PetrJiný soudní rok
08:0051 C 208 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaCREDITFIELD, s.r.o.
Marek Gujda
Jednání
08:1051 C 169 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaVeronika Cibriková
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jednání
08:1551 C 192 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jana Sakajtová
Jednání
08:2051 C 171 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaMonika Piskorová
PRAFIS a.s.
Jednání
08:2551 C 9 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Matěj Žák
Jednání
09:0022 C 21 / 20161. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. Chládek MartinMartin Kuchař
NORTH VIDEO s.r.o.
Jednání
08:0014 C 133 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Bohumil Kouba
Jednání
08:1014 C 249 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Alena Melichová
Jednání
08:2014 C 254 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoAntonín Bartoš
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
08:3014 C 196 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoMarcela Bičanová
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
08:3514 C 213 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
David Tankó
Jednání
08:4014 C 216 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoPavel Bánom
Bohemia Faktoring, a.s.
Jednání
08:4514 C 237 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Hedvika Vondrová
Jednání
08:5014 C 268 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Tomáš Karban
Jednání
08:5514 C 293 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Jaroslav Cibrík
Jednání
09:0014 C 338 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Jan Kučera
Jednání
09:0514 C 362 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Marie Šarišková
Jednání
09:1014 C 375 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Lubomír Hlaváček
Jednání
09:1514 C 168 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Marek Zahajský
Jednání
09:2014 C 266 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Josef Redlich
Jednání
09:2514 C 303 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Petr Maturkanič
Jednání
09:3014 C 320 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Eva Ferencová
Jednání
09:3514 C 323 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Monika Rutarová
Jednání
09:4014 C 325 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Milan Mokříš
Jednání
09:4514 C 339 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Kateřina Oravetz
Jednání
09:5014 C 361 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Marie Jónová
Jednání
09:5514 C 379 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Pavel Liška
Jednání
10:0014 C 381 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Martin Tirpák
Jednání
10:0514 C 10 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Marek Nistor
Jednání
10:1014 C 167 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
Ivana Kaňková
Jednání
10:1514 C 231 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoBohemia Faktoring, a.s.
David Svoboda
Jednání
14:0033 C 407 / 20141. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoJUDr. Ing. Helena Horová
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
08:4510 C 21 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.AN EURO Group s.r.o.
Miroslav Moravec
Jednání
09:0010 C 469 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Česká pojišťovna a.s.
Lenka Trenklerová
Jednání
09:1510 C 1 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Česká pojišťovna a.s.
Jozef Daňo
Jednání
09:3010 C 20 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Michal Rubáš
Jednání
09:4510 C 23 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Bohemia Faktoring, a.s.
Petra Přibylová
Jednání
10:0010 C 369 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Pražská plynárenská, a.s.
Petr Boris Rudý
Jednání
10:1510 C 8 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.CENTROPOL ENERGY, a.s.
Renata Šarköziová
Jednání

Čtvrtek 21. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:006 T 89 / 2015jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaVeřejné zasedání
08:306 T 178 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaMarek Findeis
Jiří Hastrdlo
Hlavní líčení
10:156 T 175 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení
13:006 T 172 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení s dokazováním
14:456 T 59 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaVeřejné zasedání
08:3062 T 102 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaMarie Frimlová
Andrej Pulko
Hlavní líčení s dokazovánímAno
09:0062 T 8 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaHlavní líčení s dokazováním
10:0062 T 90 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaMichal VondruškaHlavní líčení s dokazováním
10:1562 T 5 / 2016jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaVeřejné zasedání
12:4562 T 89 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaBROUK servis s.r.o.
Václav Kratochvíl
Hlavní líčení s dokazováním
08:0063 T 101 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
09:3063 T 34 / 2015jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeJozef Haluška
Jakub Janus
Petr Světlík
Hlavní líčení
10:3063 T 102 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeJaroslav ČížekNeveřejné zasedáníAno
11:0063 T 141 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
13:0063 T 46 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeMartin RokosHlavní líčení s dokazováním
14:0062 T 177 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaHlavní líčení s dokazováním
08:0031 T 85 / 2018jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Majchrák MartinRoman ČernýHlavní líčení s dokazováním
09:1031 T 54 / 2016jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Majchrák MartinVeřejné zasedání
09:303 T 64 / 2015jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Majchrák MartinIveta DrudíkováVeřejné zasedání
10:003 T 125 / 2014jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Majchrák MartinMilan HankoVeřejné zasedání
10:3031 TM 10 / 2015jednací síň č. 6 (č. dv. 008)Mgr. Majchrák MartinNezletilá osobaVeřejné zasedání
08:3033 C 382 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Blažej PetrJednání
09:0033 C 352 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Blažej PetrJednání
09:3033 C 289 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Blažej PetrJednání
10:0033 C 237 / 2018jednací síň č. 7 (č. dv. 016)JUDr. Blažej PetrKateřina Kyralová
Michal Lapka
Jednání
08:0021 P 32 / 2008přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
08:0020 P A NC 246 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osobaJednání
09:3018 P 99 / 80přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
09:3020 P A NC 22 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
09:3020 P A NC 244 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:3016 P 43 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:3018 P A NC 5 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jana Čtvrtečková
Nezletilá osoba
Milan Krčil
Jednání
09:3017 P A NC 4 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:3017 NC 27 / 2017přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefJednání
10:1517 P 158 / 2007přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefJednání
10:1517 P A NC 335 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefNezletilá osoba
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
13:000 P 211 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefJednání
13:0017 P A NC 329 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Kopp JosefNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:0011 C 216 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Monika Kroková
Vyhlášení rozsudku
08:1011 C 191 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaJan Balog
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
08:2011 C 220 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Růžena Šťastná
Vyhlášení rozsudku
08:3011 C 225 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaKristina Biharyová
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
08:4011 C 207 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaJednání
08:4511 C 222 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jan Pešek
Vyhlášení rozsudku
08:5011 C 226 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ladislav Krok
Vyhlášení rozsudku
08:5511 C 198 / 20181. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Růžena Hromá
Vyhlášení rozsudku
09:0011 C 237 / 20161. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaLibor Králík
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
09:4011 C 29 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaČeská republika - Vězeňská služba České republiky
Milan Turták
Jednání
09:5011 C 17 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaZdeněk Krčil
Emil Pollák
Jednání
13:0011 C 126 / 20111. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková Markéta"DONOR v.o.s."
Město Ústí nad Labem
Vyhlášení rozsudku
08:3029 C 58 / 20181. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Šemík KarelMemory In Memory s.r.o.
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
08:0018 NC 3701 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:0018 P A NC 30 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
08:3020 P 129 / 20131. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:3018 P A NC 419 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0016 P 23 / 20141. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:0018 P A NC 6 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Marie Ferková
Jednání
09:3018 P A NC 409 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
09:3020 P 94 / 20131. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:000 P 3 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:0018 P A NC 393 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
12:4516 P 25 / 20051. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
12:4518 P A NC 25 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Otto Berthold
Zdeňka Bertholdová
Jednání
13:1518 NC 5483 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaVýslech
09:0070 C 14 / 20151. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Nekolová RadkaČeská republika - Ministerstvo spravedlnosti
Martin Kunc
JednáníAno
08:1530 C 24 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Bílý PetrCREDITFIELD, s.r.o.
Ivana Olahová
Jednání
08:3030 C 381 / 20171.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Bílý PetrJán Juriš
Pavlína Jurišová
Jiří Šlosárek
Jednání
07:507 C 28 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Michal Ondrašina
Jednání
07:557 C 20 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Nikola Schadová
Jednání
08:007 C 23 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelBohemia Faktoring, a.s.
Martin Chroustovský
Jednání
08:157 C 18 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelT-Mobile Czech Republic a.s.
Patrik Tuma
Jednání
08:307 C 21 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelIveta Ježková
UPC Česká republika, s.r.o.
Jednání
08:457 C 22 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelKlára Drvoštěpová
JET Money s.r.o.
Jednání
12:007 C 446 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelRadek Pocs
Veronika Sedláčková
Jednání
12:507 C 26 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Nikolas Pabián
Jednání
12:557 C 27 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Štefan Hamburg
Jednání
13:007 C 25 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelHelena Gombárová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
13:157 C 231 / 20181.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra Pavelinnogy Energie, s.r.o.
František Rajz
Jednání

Pátek 22. 02. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:301 NT 205 / 2016jednací síň č. 4 (č. dv. 004)JUDr. Hendrychová HanaJan KurtaničVeřejné zasedáníAno
09:0012 C 194 / 2014jednací síň č. 7 (č. dv. 016)Mgr. Kaplanová PetraMiloslav Brzák
Radka Holecová
Jednání
08:0051 C 46 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21Mgr. Čermáková JanaJiří Vondráček
Lenka Vondráčková
Jednání
09:0014 C 265 / 20131.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Plachý OttoDaniel Smolař
Monika Zajíčková
Jednání
13:0014 C 17 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Plachý OttoJednání
08:3034 C 290 / 20131.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9Mgr. Karpíšková AliceMartin Dašek
Andrea Dašková
Jednání