Okresní soud Ústí nad Labem

Pondělí 21. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:1532 T 101 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kuděla PavelJaroslav Baláž
Erik Sivák
Hlavní líčení s dokazováním
12:3032 T 120 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kuděla PavelMichal Skokan
Martin Skopal
Hlavní líčení s dokazováním
08:005 T 125 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
08:305 T 33 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
09:005 T 62 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinDavid DuckeVeřejné zasedání
09:305 T 70 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinDaniel VaněkVeřejné zasedání
10:005 T 104 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
10:305 T 61 / 2017jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
13:004 T 92 / 2016jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šponiarová TerezaVeřejné zasedání
13:455 T 194 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
14:155 T 9 / 2015jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šponiarová TerezaJaroslava ZajčenkováVeřejné zasedání
15:005 T 9 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šámal MartinVeřejné zasedání
15:305 T 36 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Šponiarová TerezaVeřejné zasedání
08:0063 T 12 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeKristýna PolákováHlavní líčení s dokazováním
09:0063 T 121 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
10:0063 T 39 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeZdeněk ČonkaHlavní líčení s dokazováním
13:0063 T 64 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeFrantišek GažiHlavní líčení s dokazováním
15:0063 T 64 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Garabášová MilušeAleš TichýHlavní líčení s dokazováním
08:3027 T 52 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kadlčák RadimHlavní líčení s dokazováním
11:304 T 226 / 2014jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kadlčák RadimMartin SurmajVeřejné zasedání
12:303 T 45 / 2019jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinIsaie Denzel SeumoHlavní líčení s dokazováním
13:004 T 8 / 2015jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kadlčák RadimTomáš Řeháček
Tomáš Sedláček
Veřejné zasedání
14:0027 T 136 / 2017jednací síň č. 5 (č. dv. 005)JUDr. Blažek JiříDavid Kurej
Emil Kurej
Martin Kurej
Veřejné zasedání
15:004 T 145 / 2015jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kadlčák RadimVeřejné zasedání
08:1516 P 100 / 74mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
08:1520 P A NC 287 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
08:1520 P A NC 255 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:0018 P 401 / 96mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:0020 P A NC 288 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:0020 P A NC 298 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:3039 P 15 / 2013mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:3020 P A NC 263 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:3020 P A NC 107 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jiný soudní rok
09:0018 P 171 / 2004přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
09:0019 P A NC 225 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
10:0019 NC 38 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
10:0019 P A NC 292 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
10:400 P 237 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
10:4019 P A NC 285 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
13:0019 NC 3209 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:0019 P A NC 271 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:0019 P A NC 272 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:1519 NC 27 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:1519 P A NC 186 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:3020 P 66 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:3019 P A NC 256 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
14:300 P 258 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
14:3019 P A NC 302 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
14:3019 NC 3704 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaJednáníAno
14:3019 P A NC 302 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednáníAno
08:0023 NC 27 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
08:0023 P A NC 223 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
08:2517 P 116 / 2010přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
08:2523 P A NC 221 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
09:150 P 242 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
09:1523 P A NC 222 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
11:0018 P 432 / 97přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
11:0023 P A NC 18 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
11:0023 P A NC 19 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
11:4517 P 82 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
11:4523 P A NC 60 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
11:4523 P A NC 59 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
13:200 P 236 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
13:2023 P A NC 216 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
14:2023 NC 28 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
14:2023 P A NC 232 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJednání
15:0020 P 156 / 2009přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
15:0023 P A NC 211 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
15:300 P 106 / 2017přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
15:3023 P A NC 233 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrNezletilá osoba
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
16:1523 NC 5481 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrJednání
16:1523 P A NC 234 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrKarel StýbalJednání
16:1523 P A NC 210 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Kunc PetrKarel StýbalJednání
07:407 C 344 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelČeská televize
Erika Salátová
Jednání
07:507 C 345 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelČR - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Patrik Müller
Jednání
08:007 C 340 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelBohemia Faktoring, a.s.
Blažena Kocajová
Jednání
08:157 C 339 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelNikola Balážová
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
08:307 C 258 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDenisa Němcová
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
Jednání
08:507 C 341 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelDavid Jano
T-Mobile Czech Republic a.s.
Jednání
10:407 C 348 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelCREDITFIELD, s.r.o.
Irena Dunková
Jednání
10:507 C 347 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelCENTROPOL ENERGY, a.s.
Božena Zajacová
Jednání
12:007 C 288 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Téra PavelIntrum Czech, s.r.o.
Pavlína Mašková
Vyhlášení rozsudku
08:150 P 192 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
08:1516 P A NC 257 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
10:0016 C 12 / 20171. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraPetr Nešpor
Radek Nešpor
Jednání
13:0016 C 47 / 20161. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraMarta Černá
Martin Černý
Jednání
14:0016 C 4 / 20161. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraRobert Kolařík
Štefánie Kolaříková
Jednání
14:3016 NC 12 / 20171. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
14:3016 P A NC 50 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
14:3016 P A NC 10 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
14:3016 P A NC 23 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
14:3016 P A NC 342 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
09:1571 C 128 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Vladimír Vaněček
Vyhlášení rozsudku
09:1871 C 147 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Tomáš Vereš
Vyhlášení rozsudku
09:2071 C 158 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Miroslav Fenčák
Vyhlášení rozsudku
09:2371 C 170 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká pojišťovna a.s.
Simona Verešová
Vyhlášení rozsudku
09:2571 C 73 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Martin Mach
Společenství vlastníků Klíšská 367 v Ústí nad Labem
Vyhlášení rozsudku
09:3071 C 119 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká spořitelna, a.s.
Lenka Nováková
Jednání
09:0033 C 242 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrGENIX GROUP LTD
Věra Laskošová
Vyhlášení rozsudku
09:0233 C 244 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrCREDITFIELD, s.r.o.
Kateřina Husáková
Vyhlášení rozsudku
09:3033 C 165 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrCPI BYTY, a.s.
Eva Fridrichová
Jednání
10:0033 C 155 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrCPI BYTY, a.s.
Šárka Čechová
Jednání
10:3033 C 224 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrCPI BYTY, a.s.
Eva Ščuková
Jednání
13:0033 C 197 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8JUDr. Blažej PetrPST CLC, a.s.
RFS RAISED FLOOR s.r.o.
JednáníAno
08:0013 C 339 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaNikola Čisárová
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jednání
08:2013 C 338 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Miloslav Vela
Jednání
09:3013 C 294 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaKrajská zdravotní, a. s.
Jana Tomanová
Jednání
10:3013 C 331 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Jana Oravičková
Jednání
10:5013 C 335 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaČeská spořitelna, a.s.
SHTOL 76 s.r.o.
Jednání
13:0013 C 262 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaJednání
13:3029 C 30 / 20121.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaMarie Husáková
Verona Karalová
Profidebt, s.r.o.
Jan Šidelka
Jednání
14:0013 C 342 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Kučerová IvaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Martin Mach
Jednání

Úterý 22. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:002 T 14 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinPavel LohwasserVeřejné zasedání
08:001 T 78 / 2016jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinPetr EichlerHlavní líčeníAno
09:003 T 29 / 2015jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinLadislav Daňo
Ladislav Darvaš
Petr Darvaš
Roman Ferko
Pavel Gabčo
Kristína Horváthová
Anita Horvátová
Mirek Jano
Radek Jano
Tibor Jano
Štefan Kondáš
Alexander Pástor
Veřejné zasedání
09:303 T 71 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinVeronika PospíšilováHlavní líčení s dokazováním
12:301 T 8 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinHlavní líčení
14:303 T 63 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinJosef DeveraHlavní líčení s dokazováním
14:0027 T 13 / 2011jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kredba MartinMusa Ahmed
Wael Ahmed
František Berka
Mohamed Ali Ghossen
Petr Husnaj
Alžběta Klai Musilová
Petr Komenda
Roman Konečný
Michaela Nová
Jaroslav Šifta
Pavel Šmejkal
Veřejné zasedání
08:0031 T 31 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinHlavní líčení s dokazováním
09:1531 T 29 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinDominik NovákHlavní líčení s dokazováním
13:0031 T 27 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Majchrák MartinHlavní líčení s dokazováním
08:006 T 146 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaVýslech
08:156 T 175 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení
08:306 T 157 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaVladimír JackelHlavní líčení s dokazováním
09:456 T 211 / 2014jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení s dokazováním
13:006 T 210 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení s dokazováním
15:006 T 104 / 2017jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Vlachová RomanaLadislav GreplVeřejné zasedání
08:3062 T 84 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaLadislav HorejšHlavní líčení s dokazováním
09:0062 T 110 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaMarek JandlHlavní líčení s dokazováním
12:3062 T 71 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaMiroslav HusákHlavní líčení s dokazováním
13:0062 T 162 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaZdeněk NevímHlavní líčení s dokazovánímAno
08:3030 C 271 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Bílý PetrJiří Kořan
Jana Kořanová
Jiří Šilínek
Ing. Gabriela Šilínková
JednáníAno
08:3030 C 2 / 2012jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Bílý PetrČeská republika - Státní pozemkový úřad
Luboš Mareček
Jednání
09:0016 P 30 / 2013mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Kunc PetrJiný soudní rokAno
09:0023 P A NC 41 / 2019mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Kunc PetrNezletilá osobaJiný soudní rokAno
08:0020 P 24 / 2013přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
08:0020 P A NC 290 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Okresní státní zastupitelství v Ústí nad Labem
Nezletilá osoba
Jednání
09:000 P 163 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
09:0020 P A NC 257 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osobaJednání
10:000 P 107 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
10:0020 P A NC 227 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Statutární město Ústí nad Labem
Jednání
12:450 P 231 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P A NC 279 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
09:0070 C 276 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Nekolová RadkaJednání
08:0018 NC 52 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:0018 P A NC 381 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:300 P 19 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:3018 P A NC 396 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
09:0018 P A NC 394 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:0018 P 93 / 20001. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:3039 P 47 / 20131. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:3018 P A NC 395 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:0018 NC 18 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:0018 P A NC 144 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
10:0018 P A NC 145 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
12:3018 NC 2001 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
12:3018 P A NC 156 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
12:450 P 246 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaVýslech
12:4518 P A NC 360 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaVýslech
13:000 P 110 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaVýslech
08:3034 C 154 / 20131. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Karpíšková AliceBlack s.r.o.
Margita Musilová Cerovská
JednáníAno

Středa 23. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0027 T 22 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kadlčák RadimDavid HokeHlavní líčení s dokazováním
13:0027 T 125 / 2016jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Kadlčák RadimClaude DhietHlavní líčení s dokazováním
15:004 T 123 / 2016jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Roubíček MichalJosef DunaVeřejné zasedání
08:0061 T 77 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírHlavní líčení s dokazováním
10:3061 T 79 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírJana PejcharováHlavní líčení s dokazováním
12:3061 T 78 / 2016jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírRomana FlossmannováVeřejné zasedání
13:0061 T 73 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)JUDr. Hrbek LubomírMichaela MandíkováHlavní líčení s dokazováním
08:0013 C 317 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaTomáš Banom
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
08:2013 C 330 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Martin Mach
Jednání
08:4013 C 340 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaČeská pojišťovna a.s.
Jiří Svoboda
Jednání
09:1013 C 263 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaKrajská zdravotní, a. s.
Kamila Lacinová
JednáníAno
10:5013 C 350 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaSVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jana Vašátková
JednáníAno
13:0013 C 85 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaLenka Bláhová
Miloslav Makovský
JednáníAno
13:1013 C 85 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaLenka Bláhová
Miloslav Makovský
Jednání
13:4029 C 418 / 2018jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Ing. Antonín Kopečný
Jednání
14:1513 C 341 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)JUDr. Kučerová IvaIntrum Czech, s.r.o.
Marie Poláková
Jednání
07:451 T 85 / 2010jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeJan BednářVeřejné zasedání
07:5563 T 21 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeOndrej Hlávek
Santuzza Invest, s.r.o.
Hlavní líčení
08:0063 T 69 / 2016jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeTomáš StrnadHlavní líčení s dokazováním
09:0063 T 186 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení s dokazováním
10:0063 NT 201 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeNikola HerákováVeřejné zasedání
11:0063 T 43 / 2017jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeBedřich JungwirthVeřejné zasedání
13:0063 T 85 / 2018jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeStanislav ČumpelíkHlavní líčení
08:1532 T 97 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelHlavní líčení s dokazováním
09:0032 T 25 / 2019jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelBořek DamaschkeHlavní líčení s dokazováním
10:4532 T 15 / 2017jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kuděla PavelMikuláš CsuporiVeřejné zasedání
08:0051 C 134 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jindřich Novák
Jednání
08:0251 C 133 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Miroslav Tušla
Jednání
08:0551 C 139 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaFrantišek Baláž
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jednání
08:1051 C 135 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaČR - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Patrik Kešel
Jednání
08:2051 C 171 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaBohemia Faktoring, a.s.
Ondřej Čermák
Jednání
08:2551 C 159 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22Mgr. Čermáková JanaCOOL CREDIT, s.r.o.
Petr Vrba
Jednání
08:0016 P 126 / 2016přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
08:0019 P A NC 152 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
09:0019 NC 3207 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
09:0019 P A NC 226 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaMarcela VítkováJednání
09:0019 P A NC 227 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaMarcela VítkováJednání
10:0020 P 6 / 2010přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
10:0019 P A NC 295 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osobaJednání
13:0021 P 101 / 2007přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
13:0019 P A NC 207 / 2018přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
14:000 P 13 / 2017přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaJednání
14:0019 P A NC 287 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.30/jedn.síň č. 21JUDr. Berčíková ZuzanaMiloslava LiškováJednání
09:0071 C 127 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Michal Belo
Medius Office Collection s.r.o.
Jednání
09:3071 C 36 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Československá obchodní banka, a. s.
Michal Nogol
Jednání
13:0071 C 155 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11Mgr. et Mgr. Chládková Lucie Ph.D.Česká republika - Ministerstvo spravedlnosti
FICOM, v.o.s.
Jednání
08:5874 C 196 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Kaplanová PetraDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
John Kenneth Obioma
Jiný soudní rok
09:0030 C 497 / 20171. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Kaplanová PetraMilan Jano
Společenství vlastníků jednotek domu J. Plachty 189 a 190, Ústí n.L
Jednání
13:0074 C 153 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Kaplanová PetraDirect pojišťovna, a.s.
Ivana Lukacková
Jednání
13:3074 C 181 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. Kaplanová PetraBohemia Faktoring, a.s.
Adriána Gáborová
JednáníAno
08:1521 P 11 / 20161. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
08:1516 P A NC 112 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
10:000 P 266 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
10:0016 P A NC 433 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:0017 P 43 / 20151. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
13:0016 P A NC 225 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
13:450 P 112 / 20171. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraVýslech
14:0016 P A NC 146 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
14:0016 P A NC 199 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
14:000 P 88 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraJednání
14:0016 P A NC 161 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osoba
Úřad práce ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem, kontaktní pracoviště Ústí nad Labem
Jednání
14:0016 P A NC 334 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12JUDr. Studničná EleonoraNezletilá osobaJednání
09:0014 C 230 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoSpolečenství vlastníků Za Válcovnou 862/23, Ústí nad Labem
Dalibor Špoták
JednáníAno
09:1514 C 332 / 20181. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoJUDr. Petr Juránek
UPC Česká republika, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:1714 C 2 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoPetr Fengl
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:1914 C 141 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Slavomír Horváth
Vyhlášení rozsudku
09:2114 C 181 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoCENTROPOL ENERGY, a.s.
První dražební, s.r.o.
Vyhlášení rozsudku
09:2314 C 251 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Andrea Olešnaníková
Vyhlášení rozsudku
09:2514 C 255 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Zdeněk Provazník
Vyhlášení rozsudku
09:2714 C 257 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Petr Míčka
Vyhlášení rozsudku
09:2914 C 263 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Josef Pokorný
Vyhlášení rozsudku
09:3114 C 276 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Andrea Lovászová
Vyhlášení rozsudku
09:3314 C 286 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Patrik Ťuťo
Vyhlášení rozsudku
09:3514 C 290 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoPetra Gregorová
JUSTRINON MANAGEMENT a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:3714 C 296 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Matouš Jeřábek
Vyhlášení rozsudku
09:3914 C 321 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoMarkéta Červeňaková
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Vyhlášení rozsudku
09:4114 C 322 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Štefan Horváth
Vyhlášení rozsudku
09:4314 C 324 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Natalie Vojtová
Vyhlášení rozsudku
09:4514 C 338 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoNaděžda Rosenkranzová
TJ Spartak Tisá z.s.
Vyhlášení rozsudku
09:47114 EC 242 / 20121. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Marek Popelka
Vyhlášení rozsudku
09:4914 C 224 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Petr Zouna
Vyhlášení rozsudku
09:5114 C 179 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Josef Lacko
Vyhlášení rozsudku
09:5314 C 8 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Marek Vochomůrka
Vyhlášení rozsudku
09:5514 C 173 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Tereza Drbalová
Vyhlášení rozsudku
09:5714 C 100 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jiří Remp
Vyhlášení rozsudku
09:5914 C 156 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jakub Härtel
Vyhlášení rozsudkuAno
10:0114 C 82 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jakub Härtel
Vyhlášení rozsudku
10:0314 C 183 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Petr Kouba
Vyhlášení rozsudku
10:0514 C 243 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Plachý OttoJan Blažek
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Vyhlášení rozsudku
09:0010 C 117 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Jelínková Lucia MBA.Lukáš Březina
Monika Březinová
Jiří Němec
JednáníAno

Čtvrtek 24. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:006 T 130 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaVeřejné zasedání
08:306 T 74 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení s dokazováním
10:006 T 63 / 2017jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaPetr SvatošHlavní líčení s dokazováním
11:006 T 178 / 2014jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaVeřejné zasedání
13:006 T 49 / 2019jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaHlavní líčení s dokazováním
15:006 T 93 / 2015jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaKarel MichalovicVeřejné zasedání
14:456 T 71 / 2014jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Vlachová RomanaPetr ŽižkaVýslech
08:0062 T 119 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaVáclav ValentaHlavní líčení s dokazováním
09:3062 T 116 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaDaniel HanákHlavní líčení
10:3062 T 129 / 2019jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaLadislav HrdýHlavní líčení s dokazováním
12:452 T 52 / 2017jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaVeřejné zasedání
13:0062 T 178 / 2018jednací síň č. 2 (č. dv. 002)Mgr. Jeřábková IrenaLubomír HůlaHlavní líčení s dokazováním
09:0062 T 73 / 2016jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Jeřábková IrenaPetr OkrutaHlavní líčení s dokazováním
08:001 T 3 / 2016jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinVeřejné zasedání
08:003 T 70 / 2019jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinVeřejné zasedáníAno
08:002 T 14 / 2017jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinPavel LohwasserVeřejné zasedáníAno
08:303 T 10 / 2017jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinRoman Seifert
Adéla Seifertová
Hlavní líčení
10:003 T 21 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinZdeněk Cícha
JT STAV s.r.o.
Jiří Pek
Hlavní líčení
12:303 T 7 / 2018jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinMarek GerhardtHlavní líčení
14:003 T 63 / 2019jednací síň č. 5 (č. dv. 005)Mgr. Kredba MartinHlavní líčení s dokazováním
10:0033 C 160 / 2019jednací síň č. 6 (č. dv. 008)JUDr. Blažej PetrAgentura Česká inkasní, s.r.o.
Jana Novotná
Jednání
13:0033 C 375 / 2018jednací síň č. 6 (č. dv. 008)JUDr. Blažej PetrIntrum Czech, s.r.o.
Filip Vaníček
Jednání
13:3033 C 132 / 2019jednací síň č. 6 (č. dv. 008)JUDr. Blažej PetrIntrum Czech, s.r.o.
Jaroslav Mikeš
Jednání
08:0020 P A NC 4 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osobaJednáníAno
08:0017 P 63 / 2006přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.JednáníAno
08:0020 NC 1904 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.JednáníAno
08:0020 P A NC 297 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Nezletilá osobaJednáníAno
09:3018 P 401 / 96přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.JednáníAno
09:3020 P A NC 288 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.JednáníAno
09:3020 P A NC 298 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.JednáníAno
10:3039 P 15 / 2013přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
10:3020 P A NC 263 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
10:3020 P A NC 107 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P 172 / 2000přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P A NC 294 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P A NC 293 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P A NC 228 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
12:4520 P A NC 244 / 2019přízemí budova MEI, č.dv.27A/jedn.síň č. 22JUDr. Ing. Kohout Martin Ph.D.Jednání
08:0011 C 140 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaAgentura Česká inkasní, s.r.o.
Tomáš Markovský
Jednání
08:3011 C 129 / 20191. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaBohemia Faktoring, a.s.
Jana Strnadová
Jednání
09:3011 C 375 / 20151. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaLenka Hušková
Pavel Šťastný
Jednání
12:0011 C 468 / 20081. patro,č.dv.103/jedn.síň č.11JUDr. Vrzáčková MarkétaPetr Chvojka
David Libeš
Jednání
08:0018 NC 53 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:0018 P A NC 386 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
08:3020 P 24 / 20161. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
08:3018 P A NC 379 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
09:0017 P 60 / 20141. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:0018 P A NC 345 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJaroslav Krejčí
Nezletilá osoba
Eva Krejčová
Jednání
09:3018 P 13 / 20141. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:3018 P A NC 337 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osobaJednání
10:0018 NC 56 / 20181. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
10:0018 P A NC 15 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
12:3018 C 14 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaPetr Spálenka
Petr Spálenka
Jednání
12:4518 P A NC 385 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12SoudceNezletilá osobaJednání
12:450 P 254 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12SoudceJednání
13:1017 P 97 / 20031. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
13:1018 P A NC 403 / 20191. patro,č.dv.110/jedn.síň č.12Mgr. Bernklau AlenaJednání
09:0070 C 278 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Nekolová RadkaGenerali Pojišťovna a.s.
Miloš Neškudla
Jednání
09:1070 C 161 / 20191. patro,č.dv.111/jedn.síň č.13Mgr. Nekolová RadkaJednání
08:3030 C 271 / 20181.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Bílý PetrJiří Kořan
Jana Kořanová
Jiří Šilínek
Ing. Gabriela Šilínková
Jednání
07:457 C 351 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelBohemia Faktoring, a.s.
Veronika Vašková
Jednání
07:507 C 350 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Adriana Gažíková
Jednání
07:557 C 352 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelDopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Milan Krčil
Jednání
08:007 C 353 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelČeská kancelář pojistitelů
Martin Melichar
Jednání
08:107 C 354 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelFrantišek Chlada
EOS Investment Česká republika, s.r.o.
Jednání
08:207 C 349 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelCOREFIN s.r.o.
Patrik Pastel
Jednání
08:307 C 320 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelCPI BYTY, a.s.Jednání
08:407 C 263 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelJednání
09:007 C 216 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelJednání
09:157 C 333 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Karel Zeman
Jednání
12:007 C 244 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelKLEMENT a.s.
PREFA PRAHA a.s.
Jednání
12:107 C 268 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Zdeněk Šubrt
Jednání
12:307 C 286 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelMgr. Ing. Jan Bejček
PharmDr. Ruth Kimmerová
Vyhlášení rozsudku
12:357 C 342 / 20191.patro,č.dv.108 / jedn.síň č.9JUDr. Téra PavelJednání

Pátek 25. 10. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Labem

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0063 T 146 / 2019jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šponiarová TerezaRadek DemeterHlavní líčení s dokazováním
10:0063 T 158 / 2019jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šponiarová TerezaIgor PolákHlavní líčení s dokazováním
13:305 T 135 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šponiarová TerezaVeřejné zasedání
12:305 T 189 / 2018jednací síň č. 1 (č. dv. 001)Mgr. Šponiarová TerezaVeřejné zasedání
09:0015 C 340 / 2016jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Kaplanová PetraLadislava Binderová
Ing. Jiří Procházka
Ing. Josef Procházka
Jednání
09:3031 T 81 / 2016jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Majchrák MartinLadislav VavříkHlavní líčení s dokazováním
13:0074 C 173 / 2019jednací síň č. 3 (č. dv. 003)Mgr. Kaplanová PetraBohemia Faktoring, a.s.
Mgr. Alena Tobiašová
Jednání
08:0048 T 55 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeHlavní líčení
08:3063 T 132 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeMuboris AndréHlavní líčení s dokazováním
13:0063 T 165 / 2019jednací síň č. 4 (č. dv. 004)Mgr. Garabášová MilušeMichal Kopa
Oto Škopek
Hlavní líčení s dokazováním
09:0019 NC 5479 / 2018mimo budovu OS Ústí n.L. -výslechyJUDr. Berčíková ZuzanaJiný soudní rok
09:308 C 98 / 20181. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. David JanČEZ Distribuce, a. s.
Milan Gaži
Jednání
09:458 C 283 / 20181. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. David JanČEZ Distribuce, a. s.
Ivan Joni
Jednání
10:008 C 136 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. David JanČEZ Distribuce, a. s.
Jan Giňa
Jednání
10:158 C 252 / 20181. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. David JanČEZ Distribuce, a. s.
Zdeněk Popelka
Jednání
10:308 C 287 / 20191. patro,č.dv.105/jedn.síň č.10Mgr. David JanČEZ Distribuce, a. s.
Marcela Tomášová
Jednání
09:0014 C 151 / 20161.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Plachý OttoHygie, družstvo v Děčíně
Ing. Eva Outlá
Tomáš Outlý
Jednání
13:0014 C 326 / 20191.patro,č.dv.101 / jedn.síň č.8Mgr. Plachý OttoJednání