Okresní soud Ústí nad Orlicí

Pondělí 17. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Orlicí

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:0011 C 143 / 2019č. dv. 35/I. patroJUDr. Šafářová IvanaFrantišek Barnet
Jana Barnetová
Jednání
08:3011 C 14 / 2019č. dv. 35/I. patroJUDr. Šafářová IvanaJiří Huf
Vladimír Rotrekl
JednáníAno
08:301 T 33 / 2019přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardJiřina KrásováHlavní líčení s dokazováním
09:151 T 41 / 2015přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardAnna PospíchalováVeřejné zasedání
09:451 T 67 / 2017přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardPeter ŠivákVeřejné zasedání
10:151 T 118 / 2015přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardVincenc Duda
Robert Ferko
Jaroslav Kramčanin
Tereza Pavodová
Veřejné zasedání

Úterý 18. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Orlicí

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:308 C 73 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Kalousková DagmarInvestCapital Ltd
Daniel Vomočil
Jednání
08:458 C 219 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Kalousková DagmarKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Patrik Kravčenko
Jednání
08:508 C 233 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Kalousková DagmarBohemia Faktoring, a.s.
Juraj Husák
Jednání
09:008 C 10 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Kalousková DagmarInvestCapital Ltd
Tomáš Mačát
Jednání
09:058 C 11 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Kalousková DagmarLubomír Hartman
InvestCapital Ltd
Jednání
09:006 C 3 / 2019č. dv. 47/II. patroMgr. Kubištová StanislavaVěra Cara Filipová
Daniel Mareš
Jednání
10:006 C 146 / 2017č. dv. 47/II. patroMgr. Kubištová StanislavaJaroslav Šolc
Martin Šolc
Marcela Šolcová
Jednání
08:302 T 97 / 2019přízemí č. dv. 12JUDr. Radoš JiříHlavní líčení s dokazováním
10:002 T 40 / 2019přízemí č. dv. 12JUDr. Radoš JiříHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 102 / 2016přízemí č. dv. 12JUDr. Radoš JiříJan HůlkaVeřejné zasedání
08:301 T 22 / 2017přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardOldřich MüllerVeřejné zasedání
09:001 T 10 / 2017přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardJosef DušekVeřejné zasedání
09:301 T 23 / 2017přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardMichal ChromecVeřejné zasedání
10:001 T 121 / 2015přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardMiroslav MalíkVeřejné zasedání
10:301 T 52 / 2017přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardMichal Kozák
Barbora Vrábelová
Veřejné zasedání
13:001 TM 6 / 2019přízemí č. dv. 16JUDr. Ander RichardNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním

Středa 19. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Orlicí

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:005 C 259 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaJiří Sládek
Zdeňka Sládková
Jednání
10:005 C 2 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaAllianz pojišťovna, a.s.
Tibor Červeňák
Jednání
10:105 C 122 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaČEZ Prodej, a. s.
Kováč holding, s.r.o.
Jednání
10:205 C 117 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaMěstská poliklinika Praha
Jan Ševčík
Jednání
10:255 C 128 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaJiří Kubizňák
Mgr. Růžena Kubizňáková
Jednání
10:455 C 394 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaDopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Jaroslav Gábor
Jednání
13:005 C 141 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaJiří Langer
Lenka Langerová
Jednání
13:205 C 144 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaJiří Hrdlička
Žaneta Hrdličková
Jednání
13:40305 C 3 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaČeská republika - Česká správa sociálního zabezpečení v Praze
Vlasta Kočová
Jednání
08:302 T 64 / 2019přízemí č. dv. 12JUDr. Radoš JiříHlavní líčení s dokazováním
13:002 T 15 / 2019přízemí č. dv. 12JUDr. Radoš JiříMilan JarošHlavní líčení s dokazováním
08:153 T 65 / 2019přízemí č. dv. 16Mgr. Procházka JiříPetr ZahálkaHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 54 / 2019přízemí č. dv. 16Mgr. Procházka JiříHlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 20. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Orlicí

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:00105 C 9 / 2017č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaFVE Kosořín s.r.o.
LUMEN ENERGETICKÝ DEVELOPMENT s.r.o.
Jednání
13:00305 C 21 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaAuto Palace Butovice s.r.o.
Josef Bouška
Jednání
13:305 C 140 / 2019č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaJaroslav Novák
Libuše Nováková
Jednání
13:505 C 373 / 2018č. dv. 33/I. patroJUDr. Anderová DanaPavel Markup
Zlata Markupová Kolarská
Jednání
08:306 C 133 / 2019č. dv. 35/I. patroMgr. Kubištová StanislavaJosef Palička
Jana Paličková
Jednání
09:0014 C 144 / 2019č. dv. 47/II. patroJUDr. Kučerová Pavla Ph.D.Aleš Dušek
Iveta Dušková
Jednání
09:3014 C 140 / 2019č. dv. 47/II. patroJUDr. Kučerová Pavla Ph.D.Monika Lipenská
Ing. Evžen Lipenský
Jednání
10:0014 C 63 / 2018č. dv. 47/II. patroJUDr. Kučerová Pavla Ph.D.LokoTrain s.r.o.
Andrea Matějíčková
Jednání
10:3014 C 106 / 2018č. dv. 47/II. patroJUDr. Kučerová Pavla Ph.D.Stanislav Fanta
LokoTrain s.r.o.
Jednání
08:153 T 93 / 2019přízemí č. dv. 16Mgr. Procházka JiříHlavní líčení s dokazováním
09:003 T 80 / 2019přízemí č. dv. 16Mgr. Procházka JiříHlavní líčení s dokazováním
13:003 T 92 / 2019přízemí č. dv. 16Mgr. Procházka JiříŽaneta JandováHlavní líčení s dokazováním

Pátek 21. 06. 2019

Soudní jednání - Okresní soud Ústí nad Orlicí

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:30307 C 12 / 2018č. dv. 42/II. patroJUDr. Morávek JanTomáš Autrata
Dana Doskočilová
JednáníAno