Okresní soud Znojmo

Pondělí 20. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Znojmo

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3018 PP 32 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelVeřejné zasedání
09:0018 PP 31 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelVeřejné zasedání
09:3018 T 149 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelMilan KorelidisHlavní líčení s dokazováním
10:0018 T 146 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelHlavní líčení s dokazovánímAno
11:0018 T 9 / 20151/přízemí.Mgr. Rujbr PavelPetr CejpekHlavní líčení s dokazováním
13:0018 T 121 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelPavel ŠedivýHlavní líčení s dokazováním
08:159 C 208 / 2018125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieBc. Romana Černá
Petr Zavadil
Jednání
09:009 C 300 / 2015125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieMUDr. Martina Juránková
Zdenka Šprynarová
JednáníAno
10:159 C 218 / 2019125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieDaniel Dvořák
Jan Valášek
Jednání
10:309 C 364 / 2019125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieČeská televize
Anežka Jakoubková
Jednání
10:459 C 366 / 2019125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieČeská televize
Stanislav Ondráček
Jednání
12:309 C 302 / 2019125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje
Petra Venhodová
Jednání
12:459 C 368 / 2019125/II. posch.JUDr. Hladíková MarieČeská televize
Stanislav Válek
Jednání
08:0011 C 333 / 20192/II. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Erika Nošková
Aleš Rehberger
Jednání
10:0011 C 253 / 20182/II. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Jan Gregor
Lucie Hrivňáková
JednáníAno
12:3011 C 274 / 20192/II. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Jednání
08:3012 C 363 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaE.ON Energie, a.s.
Dominik Minařík
Jednání
08:457 C 173 / 20186/II. posch.JUDr. Hamzová DanaMiroslav Beneš
Ing. Antonín Tesař
Eva Tesařová
Jednání
09:0012 C 281 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Silvie Šopfová
Jednání
09:3012 C 297 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaFair Credit International, SE
Michaela Krivdová
Jednání
10:1512 C 268 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaKRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Luboš Tretter
Jednání
11:0012 C 362 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaČeská televize
Silvie Hajkó
Jednání
11:1512 C 365 / 20196/II. posch.JUDr. Hamzová DanaČeská televize
František Pluhař
Jednání
09:004 C 106 / 201889/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavHEINRICHSREITH s.r.o.
Petr Vrla
Jednání
10:004 C 2 / 201389/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJiří Maxera
Hana Maxerová
Jednání
13:000 P 220 / 200389/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
13:004 P A NC 8 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
13:004 P A NC 9 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
13:204 C 26 / 201589/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavHana Procházková
Alois Spáčil
Jednání
08:007 C 247 / 201992/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaJaroslav Nesnídal
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
09:007 C 251 / 201992/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaAXA pojišťovna a.s.
Jiří Vašíček
Jednání
10:007 C 250 / 201992/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaVladimíra Čípová
František Vašátko
Jednání
12:257 C 269 / 201992/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaNAVOS, a.s.
Říčka M transport s.r.o.
Jednání
12:307 C 124 / 201892/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaČeskoslovenská obchodní banka, a. s.
Martina Sapíková
Jednání
14:007 C 282 / 201992/I. posch.Mgr. Krčálová LenkaČeská pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Petr Kouřil
Jednání
09:0017 PP 25 / 201694/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavVeřejné zasedání
09:4517 PP 27 / 201994/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavVeřejné zasedání
10:3517 PP 31 / 201994/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavVeřejné zasedání
13:3017 T 180 / 201794/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavVeřejné zasedání

Úterý 21. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Znojmo

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
08:3021 T 103 / 20191/přízemí.Mgr. Bc. Janíček BorisZdeněk HerákHlavní líčení s dokazováním
08:000 P 190 / 90125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanJednání
08:0023 P A NC 33 / 2019125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanJednání
08:300 P 102 / 68125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanJednání
08:3023 P A NC 21 / 2019125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanJednání
08:3023 P A NC 22 / 2019125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanJednání
09:1523 C 14 / 2019125/II. posch.Mgr. Vystrčil RomanMgr. Eliška Boorová
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
JednáníAno
08:000 P 286 / 20092/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:002 P A NC 338 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osobaJednání
08:302 NC 43009 / 20182/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:302 P A NC 191 / 20182/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:302 P A NC 192 / 20182/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:300 P 197 / 20022/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednáníAno
09:002 NC 43031 / 20182/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:002 P A NC 34 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:002 P A NC 35 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
10:000 P 101 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
10:002 P A NC 193 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osobaJednání
13:002 NC 50065 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
13:002 P A NC 327 / 20192/II. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
Jednání
08:308 C 11 / 201990/I. posch.Mgr. Stegurová LenkaJednáníAno
09:008 C 41 / 201990/I. posch.Mgr. Stegurová LenkaRóbert Drgonec
Intrum Czech, s.r.o.
JednáníAno
12:306 C 331 / 9690/I. posch.Mgr. Stegurová LenkaJosef Dolák
město Znojmo
JednáníAno
08:305 C 54 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaJednáníAno
09:0014 C 1568 / 201092/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaPetr Lazar
Ing. Radek Procházka
JednáníAno
13:005 C 337 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaInvestCapital Ltd
David Nadymáček
Jednání
13:305 C 335 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaTomáš Bence
Česká pojišťovna a.s.
Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s.
Jednání
13:405 C 313 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaPetr Pop
SVEA Ekonomi Cyprus Ltd.
Jednání
13:455 C 257 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ladislav Pařez
Jednání
08:151 T 97 / 201994/I. posch.JUDr. Kapinus JaromírPetr RumanHlavní líčení s dokazováním

Středa 22. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Znojmo

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0018 T 81 / 20191/přízemí.Mgr. Rujbr PavelFilip KuncHlavní líčení s dokazováním
08:007 C 221 / 2019125/II. posch.Mgr. Krčálová LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Jiří Wald
Jednání
08:307 C 15 / 2019125/II. posch.Mgr. Krčálová LenkaVítězslav Peterka
Marie Peterková
Petr Ženčúch
Jednání
12:307 C 226 / 2018125/II. posch.Mgr. Krčálová LenkaMgr. Petr Beneš
Rudolf Beneš
Věra Benešová
Lesy České republiky, s.p.
Jednání
14:157 C 79 / 2019125/II. posch.Mgr. Krčálová LenkaEva Neureiterová
Alena Šmídková
Jednání
08:300 P 187 / 20082/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
08:3020 P A NC 28 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešNezletilá osobaJednání
08:3020 P A NC 184 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešNezletilá osobaJednání
11:000 P 21 / 20132/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
11:0020 P A NC 122 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
11:0020 P A NC 123 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
13:000 P 138 / 20072/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
13:0020 P A NC 152 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
13:0020 P A NC 153 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
13:4520 NC 29007 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
13:4520 P A NC 137 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
14:2020 NC 50010 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešJednání
14:2020 P A NC 50 / 20192/II. posch.Mgr. Bc. Klempa AlešNezletilá osobaJednání
09:150 P 283 / 200963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Jednání
09:1519 P A NC 261 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Nezletilá osobaJednání
10:0019 NC 50039 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Jednání
10:0019 P A NC 224 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Nezletilá osobaJednání
10:0019 P A NC 309 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Nezletilá osobaJednání
12:2019 NC 29016 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Jednání
12:2019 P A NC 262 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Jednání
13:0019 P A NC 446 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Nezletilá osobaJednání
13:000 P 92 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Jednání
13:0019 P A NC 181 / 201963/I. posch.JUDr. Schneiderová Eva , Ph.D.Nezletilá osobaJednání
09:004 C 217 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJiří Hozák
Rudolf Kotulek
Jednání
09:354 C 345 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
10:004 C 318 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
10:254 C 218 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavAleš Klouda
Kateřina Kloudová
Jednání
13:004 C 158 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavJednání
13:354 C 309 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Michal Mlčúch
Jednání
13:554 C 325 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavDopravní podnik města Brna, a.s.
Bára Vránová
Jednání
14:104 C 326 / 201989/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavDopravní podnik města Brna, a.s.
Daniel Šťastný
Jednání
14:204 C 155 / 201189/I. posch.JUDr. Kouba JaroslavIng. Jaroslav Bezouška
Jiřina Čermáková
Jednání
08:0011 C 318 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Josef Kotulek
PROFI CREDIT Czech, a.s.
Jednání
08:0011 C 301 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Vojtěch Lacko
Jaroslav Novák
JednáníAno
08:0011 C 300 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Josef Kopeček
Lenka Kopečková
JednáníAno
08:3011 C 365 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Česká televize
Ondřej Durda
Jednání
09:0011 C 367 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Česká televize
Iva Kučerová
Jednání
09:3011 C 358 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Patrik Kotulek
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
Jednání
09:4511 C 357 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.COOL CREDIT, s.r.o.
Josef Moravčík
Jednání
10:0011 C 359 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Intrum Czech, s.r.o.
Patricie Vinklárková
Jednání
10:3011 C 360 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Bohemia Faktoring, a.s.
Lenka Sapíková
Jednání
10:4511 C 366 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Česká televize
Kateřina Sedláčková
Jednání
11:0011 C 370 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Luboš Hejmala
Jednání
12:3011 C 62 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.ARMEX ENERGY a.s.
Hana Tranová
Jednání
13:4511 C 319 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.JednáníAno
14:1511 C 215 / 201990/I. posch.JUDr. Ing. Slunský Petr , Ph.D., Ph.D.Jednání
08:159 C 358 / 201992/I. posch.JUDr. Hladíková MarieDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Antonín Turek
Jednání
08:309 C 359 / 201992/I. posch.JUDr. Hladíková MarieDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Jan Kutlák
Jednání
08:459 C 355 / 201992/I. posch.JUDr. Hladíková MariePetr Gerbel
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Jednání
09:009 C 18 / 201992/I. posch.JUDr. Hladíková MarieVladimír Polášek
Martina Polášková
JednáníAno
12:309 C 205 / 201892/I. posch.JUDr. Hladíková MarieIng. Jiří Brožek
Jaromíra Brožková
Jaroslav Záruba
Alena Zárubová
Jednání
09:0017 T 125 / 201994/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavRudolf KočkaHlavní líčení s dokazováním
13:0017 T 134 / 201994/I. posch.Mgr. Nahodil MiroslavMichal TesařHlavní líčení s dokazováním

Čtvrtek 23. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Znojmo

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
10:007 C 121 / 2018Místo saméMgr. Krčálová LenkaMgr. Pavel Frind
Kamil Semanič
Jednání
08:3021 T 169 / 20181/přízemí.Mgr. Bc. Janíček BorisHlavní líčení s dokazováním
13:303 T 175 / 20161/přízemí.Mgr. Bc. Janíček BorisVeřejné zasedání
13:4521 T 115 / 20191/přízemí.Mgr. Bc. Janíček BorisZuzana RabinováHlavní líčení s dokazováním
08:3012 C 336 / 2019125/II. posch.JUDr. Hamzová DanaBohemia Faktoring, a.s.
Radka Malačková
Jednání
10:0012 C 222 / 2019125/II. posch.JUDr. Hamzová DanaPetr Kantor
PROLIGANT s.r.o.
JednáníAno
12:3012 C 218 / 2017125/II. posch.JUDr. Hamzová DanaAGROS farmy morava, s.r.o.
Václav Žďárský
Jednání
08:002 NC 22008 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:002 P A NC 357 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osobaJednání
08:300 P 228 / 200163/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:302 P A NC 358 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
08:302 P A NC 359 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:000 P 171 / 9963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:002 P A NC 324 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:002 P A NC 325 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:300 P 7 / 201563/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:302 P A NC 295 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
09:302 P A NC 296 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
10:000 P 179 / 201763/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednáníAno
10:002 P A NC 177 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
10:002 P A NC 192 / 201963/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaNezletilá osoba
Nezletilá osoba
JednáníAno
13:002 NC 43005 / 201763/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
13:002 P A NC 76 / 201763/I. posch.Mgr. Lochmannová MichaelaJednání
12:3010 NC 43024 / 201889/I. posch.JUDr. Ing. Štětinová LucieJednání
12:3010 P A NC 391 / 201889/I. posch.JUDr. Ing. Štětinová LucieJednání
12:3010 P A NC 82 / 201989/I. posch.JUDr. Ing. Štětinová LucieJednání
13:300 P 81 / 201889/I. posch.JUDr. Ing. Štětinová LucieJednání
13:3010 P A NC 62 / 201989/I. posch.JUDr. Ing. Štětinová LucieNezletilá osobaJednání
09:008 C 51 / 201990/I. posch.Mgr. Stegurová LenkaBohemia Faktoring, a.s.
Peter Krišík
Jednání
13:006 C 16 / 200990/I. posch.Mgr. Stegurová LenkaČeské dráhy, a.s.
Rudolf Míča
JednáníAno
08:305 C 344 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaJednání
09:005 C 248 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaHome Credit a.s.
Ing. Antonín Tesař
Jednání
10:300 P 315 / 200292/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaJednání
10:305 P A NC 41 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaJednání
10:305 P A NC 42 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaJednání
13:005 C 108 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaBohemia Faktoring, a.s.
Marie Václavková
Jednání
13:155 C 342 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaDaniel Beneš
Generali Pojišťovna a.s.
Jednání
13:205 C 331 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaEmil Coufal
innogy Energie, s.r.o.
Jednání
13:305 C 162 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová LudmilaIFIS investiční fond, a.s.
Hana Potácelová
Jednání
13:305 C 349 / 201992/I. posch.JUDr. Koubová Ludmilastatutární město Brno
Jana Vespalcová
JednáníAno
08:301 T 107 / 201994/I. posch.JUDr. Kapinus JaromírJakub ProkopHlavní líčení s dokazováním
13:001 TM 34 / 201994/I. posch.JUDr. Kapinus JaromírNezletilá osobaHlavní líčení s dokazováním

Pátek 24. 01. 2020

Soudní jednání - Okresní soud Znojmo

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno