Vrchní soud Olomouc

Pondělí 18. 02. 2019

Soudní jednání - Vrchní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno

Úterý 19. 02. 2019

Soudní jednání - Vrchní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:004 TO 6 / 2019101 přízemíJUDr.Ph Kouřilová MartinaPetr Karch
08:302 TO 6 / 2019102 přízemíJUDr. Zbožínek JaroslavSimona Macháčová
09:007 CMO 170 / 2018104 přízemíJUDr. Kyprá LenkaATRIUM REALITY a.s.
Intersono SG a.s.
Oldřich Suchánek
Ano
09:457 CMO 192 / 2018104 přízemíJUDr. Kyprá LenkaRaiffeisenbank a.s.
Renáta Vlachová
10:207 CMO 247 / 2018104 přízemíJUDr. Vinklerová MagdalenaMarie Dolečková
Miroslav Otáhal
13:007 CMO 314 / 2015104 přízemíJUDr. Maiová JanaCalmario, s.r.o.
Calmario, s.r.o.
Česká republika - Ministerstvo průmyslu a obchodu
Česká republika - Ministerstvo průmyslu a obchodu
Česká republika - Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ministerstvo průmyslu a obchodu
MND a.s.
MND a.s.
MND a.s.
MND a.s.
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
PANARA s.r.o.
PROKONZULTA, a.s.
PROKONZULTA, a.s.
Ano

Středa 20. 02. 2019

Soudní jednání - Vrchní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 3 / 2018102 přízemíMgr. Andres PetrPetr Zeman
08:308 CMO 16 / 2019108 přízemíJUDr. Kolář PavelAntonín Charvát
Antonín Charvát
Ing. Miroslav Humplík
Ing. Miroslav Humplík
08:458 CMO 15 / 2019108 přízemíJUDr. Kolář PavelAntonín Charvát
Ing. Miroslav Humplík
09:308 CMO 85 / 2016108 přízemíJUDr. Kolář PavelMgr. Ivo Kroužek
MSV Metal Studénka, a.s.
13:001 CO 13 / 2018108 přízemíJUDr. Bognár LadislavBORS Břeclav a.s.
František Létal
Blanka Létalová
Růžena Létalová
Marek Mužík
Markéta Mužíková
PaeDr. Růžena Mužíková

Čtvrtek 21. 02. 2019

Soudní jednání - Vrchní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:006 TO 75 / 2018101 přízemíMgr. Göth PavelVojtěch Kofroň
Ondřej Kopetschke
Miroslav Krúpa
09:005 TO 29 / 2017102 přízemíJUDr. Šlapák VladislavIng. Petr Čagan
Michal Klösel
Bohumil Malátek
Martin Posládek
Martin Svoboda
Václav Zlámal
12:005 TO 93 / 2018102 přízemíJUDr. Sobalová RenátaMartin Vaculík
08:305 CMO 215 / 2018104 přízemíMgr. Černošek JakubGenex CZ, s.r.o.
Wolf & Danniel s.r.o.
10:005 CMO 228 / 2018104 přízemíJUDr. Ježíková AlenaIng. Jaromír Celner
Ing. Miroslav Kolacia
Ing. Karel Studnička
VHS plus, Vodohospodářské stavby s.r.o.
12:505 CO 34 / 2018104 přízemíJUDr. Šindelářová ZdeňkaArcibiskupství Olomoucké
Státní pozemkový úřad
13:005 CMO 86 / 2018104 přízemíJUDr. Šindelářová ZdeňkaIng Zdeněk Forman
NAVOS a.s.
09:004 CMO 174 / 2018108 přízemíJUDr. Straková VladimíraDHL Express (Czech Republic) s.r.o.
TWEN a.s.
10:004 CMO 102 / 2018108 přízemíJUDr. Straková VladimíraBc. Miroslav Blatnický
100MEGA Distribution s.r.o.
12:454 CMO 147 / 2018108 přízemíJUDr. Coufalová MartaDentavia Group s.r.o.
dentavia s.r.o.
13:004 CMO 10 / 2019108 přízemíJUDr. Coufalová MartaPavel Kozubík
STALO spol. s r.o.
Petr Václavík

Pátek 22. 02. 2019

Soudní jednání - Vrchní soud Olomouc

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno