Vrchní soud Praha

Pondělí 10. 12. 2018

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:0011 TO 46 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Klimáček LubomírAndrzej Czeslaw KornetAno
09:0011 TO 59 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Šídová DagmarThe Duong Chu
Tuan Anh Doan
Dinh Hue Nguyen
Trong Dinh Nguyen
Khac Diep Vu
10:3014 CMO 194 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Janoušková MichaelaRůžena Burianová
Igor Janíček
Hana Janíčková
ROGI agro, a.s.
14:0014 CMO 105 / 20172 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Bokr David Ing.JUDr. Věnceslava Holubová
Ing. Vojtěch Holý
IREKO stavební,s.r.o.
Vratislav Kozler
Jana Kubenková
09:006 TO 32 / 20175 I. patro, č.dv. 101JUDr. Korečková Kateřina Ph.D.Rudolf Michálek
Ing. Aleš Rychetský
Ano

Úterý 11. 12. 2018

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:3014 CMO 256 / 20172 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Bokr David Ing.ICOM a.s.
Mgr. Jiří Zrůstek SKP
10:3014 CMO 143 / 20182 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Římalová OlgaMIRAMART, spol. s r.o.
Rostislav Souček
13:0014 CMO 155 / 20172 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Horáková KateřinaČESKÝ OLEJ, a.s.
Ministerstvo financí
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
14:0014 CMO 42 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Janoušková MichaelaA.P.E. s.r.o.
Roman Kochánek
09:304 CMO 51 / 20184 přízemí, č.dv. 3JUDr. Krenk MichalTomáš Glos
VERTICO, s.r.o.
09:303 CO 83 / 20177 1. patro,č.dv. 106JUDr. Ondruszová IrenaŘímskokatolická farnost Mimoň
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.
10:303 CO 112 / 20177 1. patro,č.dv. 106JUDr. Ondruszová IrenaČeská republika - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Římskokatolická farnost - proboštství Litomyšl

Středa 12. 12. 2018

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:005 TO 54 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Hartman RadekPetra PřikrylováAno
09:3014 CMO 47 / 20142 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Římalová OlgaSUN EU s.r.o. v likvidaci
Antonín Vaněk
10:3014 CMO 204 / 20172 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Bokr David Ing.CANTON a.s.
Milan Malega
13:0014 CMO 320 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Janoušková MichaelaMilan Bednář
Radovan Finferle
Jan Fišer
MAPRO, s.r.o.
Jaroslav Senecký
Jan Vrba
09:004 CMO 130 / 20184 přízemí, č.dv. 3JUDr. Tůmová MartaČEZ Distribuce, a. s.
VYPOMA s.r.o.
11:004 CMO 46 / 20174 přízemí, č.dv. 3JUDr. Kobliha IvanParfumerie DOUGLAS s.r.o.
Six&Others s.r.o.
Ano
11:004 CMO 46 / 20174 přízemí, č.dv. 3JUDr. Kobliha IvanParfumerie DOUGLAS s.r.o.
Six&Others s.r.o.
Ano
14:004 CMO 50 / 20184 přízemí, č.dv. 3JUDr. Petrová IvanaLabská investiční, a.s.
SOFO Group a.s.

Čtvrtek 13. 12. 2018

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:002 TO 88 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Sváček JanNikolay Simeonov Ivanov
13:002 TO 73 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Vrba LubošPavel Špaček
09:007 CMO 187 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Broučková LenkaIng. Michal Dřevo
Otakar Forman
Ivana Formanová
Ing. Martin Lang
Josef Paul
PLESOLAR s.r.o.
Ivo Skřenek
Mgr. Petr Štěrba
13:007 CMO 89 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Holejšovský JosefDANESA spol. s r.o.
Dana Hadrabová
08:304 CO 185 / 20174 přízemí, č.dv. 3JUDr. Švehla JiříČeská republika - Ministerstvo práce a sociálních věci
František Odehnal
10:304 CO 127 / 20184 přízemí, č.dv. 3JUDr. Tůma Pavel Ph.D., LL.M.ČR - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Lesy České republiky, s.p.
Římskokatolická farnost Teplá
13:004 CO 214 / 20174 přízemí, č.dv. 3JUDr. Švehla JiříČR - Státní pozemkový úřad
Římskokatolická farnost Lukavec
13:454 CO 217 / 20174 přízemí, č.dv. 3JUDr. Mědílek MichalŘímskokatolická farnost Nymburk
Vojenské lesy a statky ČR, s. p.
09:004 TO 23 / 20185 I. patro, č.dv. 101Mgr. Elsnicová KamilaIng. Martin Pražan
Ing. Roman Priatka

Pátek 14. 12. 2018

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno