Vrchní soud Praha

Pondělí 24. 02. 2020

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 16 / 20191 přízemí, č.dv. 58Mgr. Králík StanislavPetr Barcal
Petr Dvořák
Jan Lizák
Michal Makarovič
Miloš Rückl
Leoš Semerád
Jan Štěpnička
Václav Štolfa
Michal Topolančin
09:0011 TO 77 / 201910 I. patro, č.dv. 137Mgr. Elsnicová KamilaDan Houdek
Jindřich Soukup
Jana Vavříková
Šárka Vosáhlová
10:3014 CMO 319 / 20182 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Janoušková MichaelaWilhelm Quittner
Ing. Jiří Šimek
Ing. Pavel Švitorka
Ano
13:0014 CMO 6 / 20192 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Horáková KateřinaArca Capital Bohemia, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
14:0014 CMO 312 / 20192 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Ing. Bokr DavidIng. Aleš Hodina
M E T A L a. s.
14:0014 CMO 298 / 20192 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Ing. Bokr DavidMarek John
Hana Johnová
Ano
09:006 TO 64 / 20195 I. patro, č.dv. 101JUDr. Zelenka PavelJiří Hubert
Mgr. Radek Vachtl
Ano
09:153 CO 70 / 20186 I. patro, č.dv. 102JUDr. Horáček Roman Ph.D.Karel Drbal
Erika Drbalová
Družstvo DUO 5. května
Erika Faitová
Ing. Tomáš Javůrek
Zoja Lukinova
Ano
13:303 CO 109 / 20186 I. patro, č.dv. 102Mgr. Čurda JiříČR Ministerstvo financí
Ing. Rudolf Dudic
Mgr. Miroslav Špadrna
14:453 CO 45 / 20196 I. patro, č.dv. 102Mgr. Čurda JiříMIVARDI s.r.o.
Zfishing Sport Wholesale s.r.o.
09:004 TO 10 / 20208 I. patro, č.dv. 107JUDr. Vlasák LubošRoman Šroba

Úterý 25. 02. 2020

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 16 / 20191 přízemí, č.dv. 58Mgr. Králík StanislavPetr Barcal
Petr Dvořák
Jan Lizák
Michal Makarovič
Miloš Rückl
Leoš Semerád
Jan Štěpnička
Václav Štolfa
Michal Topolančin
09:0012 TO 35 / 201810 I. patro, č.dv. 137JUDr. Chocholatý Jan Ph.D.Petr Štarman
13:0011 TO 78 / 201910 I. patro, č.dv. 137Mgr. Elsnicová KamilaŠářka VosáhlováAno
13:0012 TO 78 / 201910 I. patro, č.dv. 137Mgr. Peřich OndřejZdeněk Matějka
10:3014 CMO 239 / 20192 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Janoušková MichaelaJana Durčáková
Pod čepicí s.r.o.
Barbora Vítová
13:0014 CMO 330 / 20192 přízemí, č.dv. 45.Mgr. Ing. Bokr Daviddoc. Ing. Jiří Schwarz CSc.
Šakal,s.r.o.
Doc. Ing. Miroslav Ševčík CSc.
09:153 CO 31 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Svobodová YvonaMgr. Marek Kontriš
PharmDr. Alexadra Kontrišová
MUDr. Miroslav Rozprávka
Ano
10:303 CO 14 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Svobodová YvonaAQS, a. s.
BONTONFILM a. s.
Samanaye Cissé
HOLLYWOOD C.E., s.r.o.
Ano
13:303 CMO 68 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Macek JiříKINEX BEARINGS, a.s.
KMITEX s.r.o.
09:0010 TO 5 / 20208 I. patro, č.dv. 107JUDr. Skoupý IvoFrantišek Köszeghy
13:0010 TO 122 / 20198 I. patro, č.dv. 107Mgr. Činková VandaManfred Ullmann

Středa 26. 02. 2020

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 16 / 20191 přízemí, č.dv. 58Mgr. Králík StanislavPetr Barcal
Petr Dvořák
Jan Lizák
Michal Makarovič
Miloš Rückl
Leoš Semerád
Jan Štěpnička
Václav Štolfa
Michal Topolančin
09:005 TO 83 / 201910 I. patro, č.dv. 137JUDr. Navrátilová HanaJiří Tichý
09:004 CMO 35 / 20194 přízemí, č.dv. 3JUDr. Tůmová MartaKLIMA-VZDUCH-HROM s.r.o.
Martin Křížek
11:004 CMO 79 / 20194 přízemí, č.dv. 3JUDr. Kobliha IvanBEST LINE Group s.r.o.
EUROPLAKAT spol. s r.o.
NORTH Production s. r. o.
14:004 CMO 92 / 20194 přízemí, č.dv. 3JUDr. Petrová IvanaAZ - Pokorny, s.r.o.
MOOPEX a.s.
09:153 CMO 20 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Macek JiříPETRA FINANCE s.r.o.
PETRA TOUR s.r.o.
10:303 CMO 146 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Macek JiříBook sanatorium s.r.o.
SANATORIUMS.COM s.r.o.
13:153 CMO 28 / 20196 I. patro, č.dv. 102JUDr. Horáček Roman Ph.D.Česká národní skupina Mezinárodní federace hudebního průmyslu z.s.
Hellspy SE
I&Q GROUP, spol.s r.o.
14:303 CO 111 / 20186 I. patro, č.dv. 102JUDr. Horáček Roman Ph.D.Karlovarská krajská nemocnice a.s.
NEMOS SOKOLOV s.r.o.
Hana Vandrovcová
Zdeněk Vandrovec
09:009 TO 87 / 20198 I. patro, č.dv. 107JUDr. Pavrovský MiroslavMiroslav Elfmark
JUDr. Ing. Břetislav Grégr MBA
Ing. Zuzana Matějíčková

Čtvrtek 27. 02. 2020

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 16 / 20191 přízemí, č.dv. 58Mgr. Králík StanislavPetr Barcal
Petr Dvořák
Jan Lizák
Michal Makarovič
Miloš Rückl
Leoš Semerád
Jan Štěpnička
Václav Štolfa
Michal Topolančin
09:002 TO 90 / 201910 I. patro, č.dv. 137Mgr. Bc. Mach ViktorMartin Synecký
13:002 TO 3 / 202010 I. patro, č.dv. 137JUDr. Károlyi AlexanderViktor Fuksa
09:007 CMO 209 / 20192 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Broučková LenkaMichal Bäumel
Petr Brdek
BYTOVÉ DRUŽSTVO INTER POZNAŇSKÁ
Miroslava Hnízdilová
JUDr. Věra Jůdlová
Martin Komrska
Václav Krajíček
Jitka Krajíčková
Zlata Ligačová
Antonie Mášová
Vilém Novák
Dagmar Petržílková
Věra Pravdová
Esther Skuhrovcová
Milan Till
13:007 CMO 513 / 20142 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Holejšovský JosefARTA REAL k.s.
JUDr. Vladimír Bartoš
Priton Management S.A. reg.č. 79,816
14:157 CMO 4 / 20172 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Holejšovský JosefJiří Erban
Olga Erbanová
Eva Hlawaschova
Marie Janderová
Mgr. Václav Jirů
Lenka Kloboučková
Jitka Lešáková
Vlasta Nechvátalová
RNDr. Aleš Nedomlel
Jaroslava Ouzká
Dagmar Pokorná
Jana Siručková
Věra Štěrbová
Jana Táborská
Tělocvičná jednota SOKOL Jičín
08:304 CO 9 / 20194 přízemí, č.dv. 3JUDr. Ondruszová IrenaČR - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou
09:304 CO 169 / 20184 přízemí, č.dv. 3MĚDÍLEK MARTINCisterciácké opatství Vyšší Brod
ČR - Státní pozemkový úřad
10:304 CO 206 / 20184 přízemí, č.dv. 3JUDr. Švehla JiříČR - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Římskokatolická farnost Neratovice
13:4511 CMO 14 / 20194 přízemí, č.dv. 3JUDr. Ondruszová IrenaENVI, a.s.
Dr. Stanislav Přibil M.B.A.
14:304 CO 330 / 20194 přízemí, č.dv. 3MĚDÍLEK MARTINBENEŠ a LÁT a. s.
ČR - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
09:004 TO 46 / 20195 I. patro, č.dv. 101JUDr. Konopová LenkaJiří Váňa
10:0014 TO 79 / 20188 I. patro, č.dv. 107JUDr. Král VladimírMichal SusakAno

Pátek 28. 02. 2020

Soudní jednání - Vrchní soud Praha

Čas Spisová značka Místnost Řešitel Účastníci Druh jednání Neveřejné Zrušeno
09:003 TO 16 / 20191 přízemí, č.dv. 58Mgr. Králík StanislavPetr Barcal
Petr Dvořák
Jan Lizák
Michal Makarovič
Miloš Rückl
Leoš Semerád
Jan Štěpnička
Václav Štolfa
Michal Topolančin
09:0015 TO 9 / 202010 I. patro, č.dv. 137JUDr. Kalát BohumilQuoc Anh TA
09:0012 TO 2 / 202010 I. patro, č.dv. 137Mgr. Peřich OndřejArkadiusz GospodarekAno
09:007 CMO 237 / 20182 přízemí, č.dv. 45.JUDr. Grollová LenkaARCHITEP s. r. o.
Ing. arch. Pavel Červený
09:009 TO 87 / 20198 I. patro, č.dv. 107JUDr. Pavrovský MiroslavMiroslav Elfmark
JUDr. Ing. Břetislav Grégr MBA
Ing. Zuzana Matějíčková